اطلاعات بیشتر

اخبار مشاغل خانگی
جهت ورود به سایت حمایت از مشاغل خانگی اینجا کلیک نمایید
فهرست رشته های مشاغل خانگی


خبر 22 اسفند 96: اشتغال خانگی 90 نفر ماحصل تلاش دستگاه‌ های اجرايی شهرستان بستک (منبع: خبرگزاری فارس)
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک گفت: ايجاد اشتغال بيش از 90 نفر و پرداخت بيش از 6 ميليارد ريال اعتبار در قالب طرح ساماندهی و حمايت از مشاغل خانگی در شهرستان بستك ماحصل تلاش دستگاه‌های اجرايی شهرستان در سال‌جاری بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 اسفند 96: صنایع دستی، بهترین شغل خانگی برای بانوان (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون فرهنگی حرم حضرت معصومه(س) گفت: اشتغال خانگی به صنابع دستی بهترین نوع اشتغال برای بانوان است چراکه شرایط مورد نیاز اشتغال بانوان در این حوزه صنایع دستی مورد توجه قرار می‌گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: توانمندسازی فردی و حرفه‌ای زندانیان با ایجاد مشاغل خانگی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون اشتغال اداره کل زندان های استان کردستان با اشاره به اینکه یکی از فرایندهای مهم بخش اشتغال، مقوله اصلاح و تربیت زندانیان و توانمندسازی فردی و حرفه‌ای آنها است، گفت: با استقرار کارگاه‌های مشاغل خانگی در زندان‌های کردستان تعداد 603 نفر زندانی در حوزه صنایع‌دستی آموزش دیده‌ و به کارگرفته شده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 بهمن 96: کاهش بیکاری با اجرای طرح های اشتغالزایی بادوام و پایدار در چهارمحال وبختیاری (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به اختصاص 225 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به استان اظهار کرد: افراد متقاضی در 307 ردیف شغلی شامل قالی بافی، صنایع دستی، فعالیت های تبلیغاتی، تولید کتاب، گردشگری، مرغ بومی، تولید مواد غذایی و سایر فعالیت های خانگی می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 بهمن 96: تأکید وزیر کار بر بهبود فضای کسب و کار و مشاغل خانگی (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر تغییر نگاه به بهبود فضای کسب و کار و مشاغل خانگی گفت: ما باید بتوانیم این نوع مشاغل را رسمی کنیم و پوشش های تأمین اجتماعی گره بزنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ بهمن ۹۶: لزوم توجه به مشاغل IT محور در طرح توسعه مشاغل خانگی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

یک مدرس کارآفرینی گفت: در طرح توسعه مشاغل خانگی مشاغل IT محور نیز لحاظ شوند.
مدرس کارآفرینی با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قصد دارد تکنولوژی‎های نوین را به روستاها ببرد، ادامه داد: در این طرح توسعه مشاغل خانگی می‎توان مشاغل  IT محور را نیز لحاظ کرد و با این وزارت خانه همکاری داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ بهمن ۹۶: شرایط کسب و کارهای خانگی برای دریافت وام ۲۰ میلیونی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، امروز کشورهای توسعه یافته بخش اعظمی از بازار اشتغال خود را به کسب و کارهای خرد و خانگی اختصاص داده‌اند؛ کسب و کارهایی که به دلیل ارزان و کم‌هزینه‌ بودن و درآمدزایی بالا مورد توجه کارآفرینان قرار گرفته است.
از سال ۱۳۹۲ تا ۹ ماهه امسال نیز ۲۹۰ هزار مجوز مشاغل خانگی صادر و ۱۸۳ هزار نفر جهت دریافت وام به بانک معرفی شده‌اند و بیش از ۷۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیز به ۱۶۷ هزار نفر پرداخت شده است.امسال مبلغ ۸۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مشاغل خانگی اختصاص یافته که ۵۷ درصد این مبلغ تاکنون توسط بانکها به استانها ابلاغ شده است.
در حال حاضر سقف تسهیلات مشاغل خانگی ۲۰ میلیون تومان است که به طرح‌های دارای توجیه اقتصادی، ظرفیت اشتغال، بازار مناسب و قابل اجرا از سوی فرد متقاضی پرداخت می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ دی ۹۶: لزوم گسترش مشاغل خانگی جهت اشتغالزايی برای بانوان (منبع: خبرگزاری شبستان)

خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم گسترش مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد و کوچک جهت اشتغالزايي براي بانوان در هرمزگان تاكيد كرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ دی ۹۶: متخصیص ۲۷۰ میلیون تومان اعتبار مشاغل خانگی در شهرستان دهگلان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

بهزاد غفوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دهگلان، با اشاره به ضروت حمایت از طرح‌های اشتغالزایی اظهار داشت: تاکنون ۹ طرح اشتغالزایی روستایی و ۴۷ طرح برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به کارگروه اشتغال شهرستان معرفی شده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ دی ۹۶: اجرای طرح فراگیر اشتغال در خوزستان با اعتبار یک هزار و ۲۳۷ میلیارد تومانی (منبع: منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به اینکه اعتبارات مشاغل خانگی امسال نسبت به سال گذشته حدود هفت درصد افزایش داشته ادامه داد: در سال گذشته اعتبار مشاغل خانگی ۵ میلیارد تومان بوده که در سال جاری به ۳۲ میلیارد تومان افزایش یافته است. در شهرستان هندیجان مجموعا سال گذشته ۱۵ طرح ارائه شده و ۶۳۰ میلیون ریال مبلغ ریالی آن هست ولی امسال مجموعا ۷۷ طرح با اعتبار ۵ هزار و ۱۵۰ میلیون ریال (هفت درصد اعتبارات استانی) به ما اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 


خبر ۲۶ دی ۹۶: افزایش ۶ برابری اعتبارات بخش مشاغل خانگی گناباد نسبت به سال گذشته (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناباد گفت: اعتبارات مشاغل خانگی در گناباد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و در سال جاری ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.محسن نوریان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: اعتبارات بخش مشاغل خانگی در گناباد نسبت به سال گذشته ۶ برابر شده و این اعتبارات در سال جاری به ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال رسیده که در قالب تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ دی ۹۶: اشتغالزایی برای ۱۲۸ نفر با تشکیل تعاونی‌ها در شهرستان کوثر (منبع:خبرگزاری فارس)

معاون فرماندار کوثر با بیان اینکه امسال در کوثر ۴۲۰ میلیون تومان به مشاغل خانگی اختصاص یافته است گفت: طی ۹ ماه نخست سال۱۶ طرح موفق به اخذ وام اشتغال در این کوثر شده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ دی ۹۶: اجرای طرح ساماندهی مشاغل خانگی در استان چهارمحال و بختیاری (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه دوستی ظهر دوشنبه در کارگروه امور بانوان گفت: طرح الگوی نوین توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی برای نخستین بار با هدف توانمند سازی، ایجاد مشاغل پایدار، بهتر کردن معیشت خانواده ها در حال اجراست که برای اجرا نیاز به حمایت دستگاه های اجرایی استان دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ دی ۹۶: ایجاد اشتغال فراگیر در خلخال با تخصیص ۵۶۰ میلیارد ریال اعتبار (منبع: خبرگزاری ایرنا)

در سال جاری ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار تسهیلاتی با در نظر گرفتن ۶ درصد نرخ سود بانکی برای ایجاد فرصت های شغلی در مناطق روستایی شهرستان خلخال تخصیص یافته که ۱۰ درصد این تسهیلات معادل ۱۲ میلیارد ریال بصورت تسهیلات ایجاد مشاغل خانگی و خود اشتغالی در اختیار متقاضیان روستایی قرار خواهد گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ دی ۹۶: رشد هفت برابری ایجاد مشاغل خانگی در استان مرکزی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با بیان اینکه مشاغل خانگی در استان مرکزی رشدی شش تا هفت برابری داشته است گفت: سهم استان مرکزی از اعتبارات اشتغال روستایی معادل ۲۹۴ میلیارد تومان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۹۶: اختصاص اعتبار برای رونق مشاغل خانگی بانوان خوزستان (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده تام‌الاختیار استاندار خوزستان در امور اشتغال گفت: برای اشتغال بانوان از طریق ایجاد فرصت برای راه‌اندازی مشاغل خانگی ۳۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ دی ۹۶: اعطای ۱۲۸ فقره وام مشاغل خانگی برای مددجویان کمیته امداد خرمشهر (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خرمشهر از صدور ۱۲۸ مجوز وام مشاغل خانگی برای مددجویان این نهاد خبر داد که از این تعداد ۱۰ درصد محقق شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ دی ۹۶: اختصاص تسهیلات جهت حمایت از مشاغل خانگی در مازندران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران امسال برای حمایت از مشاغل خانگی طرح پرداخت تسهیلات پشتیبان را اجرا کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ دی ۹۶: لزوم تقویت اشتغال مولد در روستاهای مازندران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

وزیر کار گفت: برنامه اشتغال شغل فراگیر، روستایی، بازار کار، تا یک میلیون شغل از شش مسیر در کشور ایجاد و صنایع تبدیلی و بسته‌بندی و فناوری اطلاعات از مهم‌ترین شغل ایجادی در استان مازندران است.
وی گفت: برای امسال ۱۰۰ میلیار تومان برای کارورزی کشور اختصاص دادیم و در مشاغل خانگی ۱۳۰ میلیاردتومان سهم استان بود که خوب جذب شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ دی ۹۶: ایجاد مشاغل خانگی برای خانواده های شاهد و ایثارگر در خلخال (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش ایرنا ، عبدالله فرجی روز دوشنبه در جلسه شورای مشورتی ایثارگران خلخال افزود: در ۹ ماه گذشته ۱۹ نفر از فرزندان شهدا و خانواده های ایثارگران بصورت مستقیم در ادارت دولتی جذب شدند ، برای ۱۴ نفر با پرداخت تسهیلات بانکی بدون بهره فرصت شغلی ایجاد شد ، ۱۰ نفر با معرفی بنیاد شهید در راستای اجرای طرح کارورزی به واحدهای تولیدی و صنعتی معرفی ، برای ۹ نفر در بخش مشاغل خانگی ایجاد اشتغال شد و برای پنج نفر نیز مستمری ماهانه برقرار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر۶ دی ۹۶: اختصاص ۱۹ میلیارد وام در حوزه مشاغل خانگی استان گلستان (منبع: خبرگزاری ایرنا)
گرگان – ایرنا – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در سال جاری ۱۹۰ میلیارد ریال وام درحوزه مشاغل خانگی به اختصاص یافته است ،درحالی که این رقم در سال گذشته فقط ۲۰ میلیارد ریال بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 آبان 96: اجرای الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی (منبع: خبرگزاری ایسنا)
رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت : الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در استان با همکاری اداره کل کار تعاون و تامین اجتماعی آذربایجان غربی و صندوق کار آفرینی و امید با هماهنگی استانداری آذربایجان غربی به اجرا در می آید .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 آبان 96: تخصیص اعتبار 54 میلیاردی جهت گسترش مشاغل خانگی استان اصفهان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: امسال اعتباری بالغ بر ۵۴ میلیارد تومان به بحث مشاغل خانگی اصفهان اختصاص داده شده و در ۶ بانک توزیع شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 آبان 96: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، الگویی نو در راستای ایجاد اشتغال (منبع: خبرگزاری ایکنا)

گروه اجتماعی: مدیر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی گفت: هدف از عملیاتی شدن طرح ملی توسعه مشاغل خانگی رقم زدن الگوی اشتغال پایدار در این بخش مهم است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 آبان 96: افزایش اشتغال، مطالبه اصلی بانوان (منبع: خبرگزاری مهر)
بجنورد- معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: افزایش اشتغال زنان در بازار کار یکی از مطالبات جدی آنان است.
به گزارش خبرگزاری مهر، معصومه ابتکار بعدازظهر دوشنبه در بازدید از غرفه‌های صنایع‌دستی در حسینیه جاجرمی بجنورد اظهار کرد: آشنا ساختن آحاد مردم با صنایع‌دستی منطقه، ترویج مشاغل خانگی و حمایت از بانوان شاغل در منزل باید از اهم برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در هر استان باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 آبان 96: هدفگذاری ایجاد 20 هزار شغل خانگی در خراسان رضوی (منبع: سایت استانداری خراسان رضوی)

رشیدیان اظهار کرد: هدفگذاری طرح ملی الگوی توسعه مشاغل خانگی 20 هزار فرصت شغلی در استان است و امسال با همکاری ارگان های بخش خصوصی و دولتی، نتایج خوبی در اشتغال به دست آمد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 آبان 96: خوداشتغالی در منازل، بهترین اقدام برای کاهش بیکاری در شهرضا (منبع: خبرگزاری تسنیم)

بهترین و شاید کارآمدترین اقدام پسندیده برای کاهش نرخ بیکاری در شهرستان شهرضا خوداشتغالی در منازل است که مسئولان باید در راستای اقتصاد مقاومتی با حمایت‌های خود تسهیلات ویژه‌ای را برای محقق ساختن این امر مهم در نظر بگیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 آبان 96: فراهم سازی زمینه اشتغال 95 نفر در دو روستای استان اردبیل (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: 360 میلیون تومان تسهیلات از محل مشاغل خانگی بانک ملی و صندوق کارآفرینی امید با نرخ چهار درصد به شاغلان کارگاه های صنایع دستی  اختصاص یافته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 مهر 96: راه اندازی مشاغل خانگی جهت اشتغال معلولان (منبع: خبرگزاری ایلنا)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نمایندگان نابینایان تاکید کرد: برای پیگیری درخواست‌های روشن‌دلان با وزیران ارتباطات، آموزش و پرورش و ارشاد رایزنی می‌کنیم و ستادی برای اشتغال معلولان تشکیل خواهیم داد.
ربیعی در پایان افزود: باید ستاد اشتغال معلولان ایجاد کنیم و اشتغال خانگی را برای آنها راه‌اندازی کنیم تا بخشی از مشکلات آنها حل شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 مهر 96: اجرای طرح آموزش زنان روستایی و توسعه اشتغال خانگی در خراسان جنوبی (منبع: خبرگزاری فارس)
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی، هاشم ولی‌پورمطلق گفت: طرح آموزش زنان روستایی و توسعه اشتغال خانگی دارای ردیف اعتباری مجزا در استان و هرساله میزان آن  افزایش  می‌یابد که این اعتبار امسال ۳۴۵۰ میلیون ریال بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 96: صدور ۱۷۳ مجوز اشتغال خانگی در خراسان جنوبی (منبع: خبرگزاری مهر)

وی با بیان اینکه در حوزه مشاغل خانگی ۲۴ میلیون تومان اعتبار به استان ابلاغ شده است، عنوان کرد: از مجموع اعتبارات مشاغل خانگی که بین دو بانک عامل توزیع شده است تنها ۹ میلیون تومان پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مهر 96: پرداخت وام اشتغال خانگی به بانوان مددجوی بهزیستی و کمیته امداد (منبع: خبرگزاری میزان)

خبرگزاری میزان- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت وام اشتغال خانگی به زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مهر 96: افزایش میزان تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: اجرای طرح‌های مشاغل خانگی یکی از ظرفیت‌های مهم اشتغال است که در این عرصه پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر تا ۲۰۰ میلیون ریال افزایش می‌یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 شهریور 96: اعطای تسهیلات به ۴۳۶۵ طرح اشتغال زا در خراسان رضوی

مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون، چهار هزار و ۳۶۵ طرح کوچک اشتغال زای کمیته امداد، سازمان بهزیستی و مشاغل خانگی در این استان تسهیلات دریافت کرده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 شهریور 96: تصویب طرح اشتغالزایی خرد و کسب و کار خانگی در سمنان (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان: ۳۲۹ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد سمنان تصویب شد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 شهریور 96: مشاغل خانگی راهکار مهم اشتغالزایی و کسب درآمد در جهان (منبع: خبرگزاری مهر)

امروزه کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای اشتغالزایی و درآمد در جهان محسوب می‌شود به طوریکه قابلیت انجام این نوع کسب و کار در واحد مسکونی مزایای بسیاری برای شاغلان از جمله ایجاد توازن مسئولیت خانوادگی زنان و اشتغال زنان، حذف هزینه‌های مربوط به خرید، رهن یا اجاره ملک تجاری یا کارگاه، هزینه رفت و آمد، به کارگیری اعضای خانواده و ایجاد زمینه‌های اشتغال خانوادگی داشته باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 96: تسهیلات مشاغل خانگی با کارمزد ۴ درصد (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)
تاکنون زمینه اشتغال هزار و ۹۱۳ نفردر خانه‌های صنایع دستی هرمزگان فراهم شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 شهریور 96: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی جهت اشتغالزایی در خراسان شمالی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تسهیلات مشاغل خانگی برای ایجاد شغل در استان خراسان شمالی 863هزار نفری شمال شرق کشور 13برابر افزایش یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 مرداد 96: اختصاص بیش از ۲۲ میلیارد ریال جهت مشاغل خانگی چهارمحال و بختیاری (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون اداره کل تعاون چهارمحال و بختیاری: تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری پرداخت می شود
شهرکرد- معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری پرداخت می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 مرداد 96: افزایش تسهیلات مشاغل خرد و خانگی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از دو برابر شدن تسهیلات اشتغال های خرد و خانگی خبر داد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 مرداد 96: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی از طرح‌ های اشتغالزایی کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به عنوان یکی از طرح‌های اشتغالزایی در کشور و چهارمحال و بختیاری بایستی با سهولت بهتری صورت گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مرداد 96: صدور یک میلیون و سی صد هزار مجوز برای مشاغل خانگی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

یکی از راههای تحقق سیاست های “اقتصاد مقاومتی” توسعه مشاغل کوچک و متوسط به طور عام و توسعه مشاغل خانگی به طور خاص با هدف افزایش درآمد و ثروت در جامعه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 مرداد 96: ایجاد طرح اشتغال توسط کمیته امداد خراسان جنوبی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سید رضا حسینی در گفت‌ وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: در 4 ماه امسال 413 طرح در زمینه اشتغال‌زایی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی ایجادشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر۲۷ تیر ۹۶: اجرای ۱۵۸ طرح اشتغال برای نیازمندان در استان سمنان (منبع: خبرگزاری جوان)

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، علیرضا خدابنده معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان با اعلام این خبر گفت : این طرح ها در سه ماهه نخست امسال و با اعتبار ۱۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اجرا شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 تیر 96: میزان اعتبار طرح های اشتغال زا و مشاغل خانگی کمیته امداد (منبع: iribnews.ir)

افزایش سه برابری اعتبار اشتغال کمیته امدادمیزان اعتبار طرح های اشتغال زا و مشاغل خانگی کمیته امداد امام خمینی (ره) گمیشان امسال سه برابر بیشتر شده است .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 96: افزایش 50 میلیون ریالی تسهیلات اشتغالزایی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران- ایرنا- شورای پول و اعتبار در جلسه امروز تصویب کرد سقف تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی، ایثارگران، مشاغل خانگی و موارد مشابه از 150 میلیون ریال به 200 میلیون ریال افزایش یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 96: ارتقاء مهارت و افزایش دانش قالیبافان قم (منبع: خبرگزاری فارس)

این دوره‌ها در اردیبهشت ‌ماه سال جاری با همکاری انجمن هنرمندان طراح و نقاش فرش به منظور افزایش اطلاعات و آگاهی‌های طراحان، نقاشان و تولیدکنندگان فرش دستباف با مبانی فکری مشتریان خارجی در هنگام انتخاب و خرید فرش دستباف برگزار شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 31 اردیبهشت 96: صندوق حمایت از قالیبافان فرش دستباف آذربایجان‌غربی تشکیل شد (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در سال 95، تشکیل صندوق حمایت از قالیبافان فرش دستباف آذربایجان‌غربی پیگیری شد و امسال نیز کارهای مربوط به آن دنبال می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 اردیبهشت 96: تقویت صنایع دستی روستاییان در اولویت قرار گیرد (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس فراکسیون میراث فرهنگی مجلس معتقد است توسعه جایگاه صنایع دستی در اقتصاد، ایجاد اشتغال و انتقال فرهنگ ایرانی- اسلامی با تدوین و اجرای سند صنایع دستی به منحصه ظهور خواهد رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۶: ایجاد اشتغال برای ۱۷ هزار نفر طی دو سال آينده در هرمزگان (منبع: منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان به تشريح مهمترين اقدمات صورت پذيرفته توسط دولت یازدهم تدبير و اميد در حوزه اشتغال، رفع موانع توليدي، اعطاء تسهيلات به واحد‌هاي توليدي و جذب سرمايه‌گذاري داخلي و خارجي در هرمزگان پرداخت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۶: دو هزار مددجوی بیکار البرزی تحت آموزش دوره های فنی و حرفه ای (منبع: خبرگزاری مهر)

کرج – معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان البرز از آموزش دو هزار مددجوی بیکار البرزی با شرکت در دوره های فنی و حرفه ای خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۶: راه اندازی کارگاه‌های خانگی اشتغال‌زا برای مددجویان استان اردبیل ( منبع: خبرگزاری تسنیم )

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: امسال تلاش داریم تا کارگاه‌های کوچک خانگی در استان اردبیل توسعه یافته و علاوه بر ایجاد اشتغال، محصولات مددجویان را نیز از نظر کمی و کیفی ارتقا دهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۶: فراهم شدن زمینه اشتغال هشت هزار بانو سرپرست خانوار قمی (منبع:خبرگزاری ایسنا)

میرشکار بیان کرد: همچنین هشت هزار بانو سرپرست خانوار هستند که برای این افراد اشتغال در منزل با مشاوره شغلی در دستور کار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۶: ضرورت توجه دولت آینده به حضور زنان در عرصه اشتغال (منبع:خبرگزاری فارس)

رئیس بسیج جامعه زنان در خصوص مطالبه موجود زنان از رئیس جمهور آینده اظهار داشت: زنان جامعه ما انتظار دارند که شان و کرامتشان در جامعه حفظ شود اما در حال حاضر شرایط اشتغال زنان به گونه‌ای است که به شأن آنها توجهی نمی‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۶: فعالیت ۴۸۰ شرکت دانش بنیان در اصفهان با اشتغالزایی ۶ هزار نفری (منبع:خبرگزاری ایرنا)

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان نخستین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور فعالیت اجرایی خود را از سال ۱۳۸۰ با هدف حمایت و هدایت شرکت ها و موسسات دانش بنیان آغاز کرد و اکنون حدود ۴۸۰ شرکت دانش بنیان با اشتغال بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ فارغ التحصیل دانشگاهی در آن مستقر هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۶: حمایت صندوق کارآفرینی امید از اشتغال زنان و کسب و کارهای کوچک (منبع:خبرگزاری ایسنا)

در حالی که اصلی‌ترین چالش دولت یازدهم از زمان آغاز فعالیت موضوع اشتغال و حل بیکاری در کشور بوده است، صندوق کارآفرینی امید به عنوان بزرگترین نهاد حامی کسب و کارهای خرد و کوچک و خانگی تلاش کرده تا با حمایت مالی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه از کسب و کارهای خرد و کوچک بازار محور حمایت و نقش موثری در اشتغال و تولید ناخالص ملی ایفا کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 11 اردیبهشت 96: صدور مجوز ایجاد 4000 شغل خانگی در چند سال اخیر (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که در طول چند سال اخیر هر سال سه نوبت سبد کالا در بین جامعه هدف ۵۸ هزار نفری توزیع شده است، گفت: در این مدت 4000 مجوز مشاغل خانگی در استان صادر شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۶: قابلیت‌های بالقوه صنعت گل و گیاهان زینتی در ایجاد اشتغال (منبع:خبرگزاری صدا و سیما)

عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید کنندگان گل و گیاه استان تهران گفت: صنعت گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی از قابلیت‌های بالقوه فراوان در درآمدزایی و ایجاد اشتغال برخوردار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ اردیبهشت ۹۶: لزوم توجه به طرح‌های خود اشتغالی و اشتغال خانگی (منبع:خبرگزاری فارس)

معاون برنامه‌ریزی استاندار البرز گفت: برای کاهش معضلات بیکاری و افزایش کار باید طرح‌های خود اشتغالی و اشتغال خانگی را بیش از گذشته در دستور کار قرار دهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی در استان اردبیل (منبع:خبرگزاری صدا و سیما)

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از اشتغال ۲۰ هزار نفر در سه سال گذشته در استان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: کاهش ۱۰ هزار نفری تعداد بیکاران در مازندران (منبع:خبرگزاری مهر)

ساری – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: با پرداخت بیش از چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات بسته رونق تولید در سال قبل ۱۰ هزار نفر از شمار بیکاران استان کاسته شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲ اردیبهشت ۹۶: اعطای تسهیلات بانکی به مشاغل خانگی و کارفرمایی بهزیستی مازندران (منبع:خبرگزاری مهر)

ساری – مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: ۱۶۰ طرح مشاغل خانگی و کارفرمایی از سوی بهزیستی به بانک معرفی شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲ اردیبهشت ۹۶: اشتغالزایی ۷ هزار نفری با سرمایه گداری بخش خصوصی استان گلستان (منبع:خبرگزاری ایرنا)

گرگان – ایرنا – مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۲۴ موسسه و شرکت کاریابی بخش خصوصی (غیردولتی) فعال در استان سال گذشته برای ۷ هزار نفر فرصت اشتغال ایجاد کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 فروردین 96: صرف اعتبارات میلیاردی جهت اجرای طرح‌ های اشتغالزايی مددجويان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدير كل كميته امداد امام خميني استان زنجان از صرف اعتبار 234 میلیارد و 585 میلیون ریالي براي اجراي طرح‌هاي اشتغالزايي مددجويي در زنجان خبر داد و گفت: سال گذشته 2 هزار و 248 طرح اشتغالزايي در استان زنجان اجرا شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 فروردین 96: اجرای برنامه اشتغالزایی خانگی توسط 18 هزار پایگاه مقاومت بسیج (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران – ایرنا – رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، هر پایگاه مقاومت بسیج، یک شغل یا تولید خانگی را ایجاد کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مهر 95 : پرداخت ۲۸ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی ( منبع : خبر گزاری تسنیم )

مدیرعامل بانک ملی شعب خراسان جنوبی گفت: از سال ۹۴ تاکنون ۹۱۸ فقره تسهیلات به میزان ۲۸ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال برای مشاغل خانگی پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 21 شهریور 95 : پردرآمد‌ترین مشاغل خانگی دنیا کدام‌ها هستند؟ (منبع : تنگستان نما)

پردرآمد‌ترین مشاغل خانگی دنیا از جمله مهم ترین اطلاعاتی است که برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی لازم است. امروزه خیلی درصدد راه اندازی کسب و کار خانگی پردرآمد هستند. اگر چه کار در خانه برای همه مناسب نیست اما قطعا امتیازات ویژه ی خودش را دارد. زمانی برای رفت و آمد وجود ندارد، حواس پرتی کمتری از طرف همکاران وجود دارد و البته قادرید در آرامش و راحتی در درون تخت خواب ایمیل هایتان را بفرستید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 شهریور 95 : دنبال کردن اشتغال خانگی به‌عنوان یک ضرورت (منبع : خبرگزاری ایسنا)

استاندار فارس با تصریح اینکه تعاونی نماد مدنیت و اجتماعی بودن است، گفت: امروز مجموعه دولت به شکلی جدی از تعاونی‌ها، تشکیل و استمرار فعالیت آنها، حمایت می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 شهریور 95 : پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سبزوار (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: ۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی در قالب ۳۳۶ طرح اشتغالزایی طی یک سال اخیر به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 18 شهریور 95 : 482 مجوز مشاغل خانگی در استان‌مرکزی صادرشد (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: طی یک سال گذشته ۴۸۲مجوز مشاغل خانگی در استان مرکزی صادر و در این ارتباط ۵۱۰ نفر مشغول به کار شده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 17 شهریور 95 : ضرورت ثبت مشاغل خانگی در سامانه رصد اشتغال  (منبع : خبرگزاری فارس)

فرماندار شهرستان نطنز گفت: برای به‌روزرسانی آمار اشتغال و همچنین مشاغل خانگی، دستگاه‌های مجری در اسرع وقت کلیه پروانه‌های مشاغل خانگی صادره خود را در سامانه رصد اشتغال ثبت نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 16 شهریور 95 : لزوم رفع موانع توسعه اشتغال خانگی توسط ستاد اقتصاد مقاومتی (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان قم با تاکید بر اینکه این ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی باید موانع توسعه اشتغال خانگی را رفع کند، گفت: افزایش بهره‌وری از سرمایه‌های خرد در گردش یکی از اولویت‌های اقتصاد مقاومتی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 16 شهریور 95 : پرداخت تسهیلات به زنان در دو بخش مشاغل خانگی و کارگاهی (منبع : خبرگزاری صداو سیما)

بانوان کهگیلویه و بویراحمدی علاقه مند به فعالیت تولیدی در مشاغل خانگی و کارگاهی تسهیلات دریافت میکنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 شهریور 95 : صدور ۲۰ مجوز مشاغل خانگی در ریگان (منبع : خبرگزاری فارس)

 رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ریگان گفت: بیش از ۲۰ مجوز مشاغل خانگی توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ریگان صادر شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 شهریور 95 : مشاغل خانگی؛ استقبال مردم و کم کاری مسئولان (منبع : خبرگزاری صدا و سیما)

طرح ساماندهی مشاغل خانگی که در سال ۸۹ تصویب و ابلاغ شده با استقبال خانوارها روبرو شده است اما مسئولان و نهادهای مسئول این حوزه مانند شهرداری و وزارت صنعت، معدن و تجارت کم کاری کرده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 شهریور 95 : تاکید سرپرست امور خانواده استانداری یزد بر نقش بانوان در مشاغل خانگی (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به نقش موثر بانوان در درآمدزایی و مشاغل خانگی در استان تاکید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 11 شهریور 95 : یک میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال سهم مشاغل خانگی لارستان (منبع : خبرگزاری تسنیم)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان گفت: در سال گذشته در بخش مشاغل خانگی سهم لارستان مبلغ یک میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال بوده است که تا زمان ابلاغ تسهیلات سال ۱۳۹۵ به متقاضیان واگذار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 11 شهریور 95 : پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی در بهشهر (منبع : خبرگزاری ایلنا)

 در ۳سال گذشته برای ۱هزار و ۵۴۷نفر از طریق مراکز کاریابی اشتغال ایجاد شد و در سال ۹۳مجتمع ورزشی شهدای بهشهر به مساحت ۱۵۰۰مترمربع به بهره برداری رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 10 شهریور 95 :۴۷۰۰ فقره مجوز مشاغل خانگی در اردبیل صادر شد (منبع : خبرگزاری مهر)

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از صدور چهار هزار و ۷۰۰ فقره مجوز مشاغل خانگی در طول سه سال گذشته در استان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 9 شهریور 95 : رتبه نخست استان بوشهر در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی کشور (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهرگفت:این استان برای نخستین بار رتبه اول کشور در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی را از آن خود کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 شهریور 95 :پرداخت ۱.۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در یزد (منبع :خبرگزاری فارس)

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی در یزد خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 شهریور 95 :پرداخت ۹۶ درصد تسهیلات مشاغل خانگی در بوشهر (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: از ۷۶ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی استان بوشهر بیش از ۹۶ درصد آن به مبلغ ۷۳ میلیارد ریال پرداخت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 شهریور 95 : اختصاص ۱۱۰ میلیارد تومان به مشاغل خانگی و خود اشتغالی (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ۱۱۰میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی ، کسب و کارهای خرد و خود اشتغالی در استان اختصاص یافته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 شهریور 95 : صدور ۱۱۵ مجوز مشاغل خانگی در لرستان (منبع :خبرگزاری ایسنا)

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان از صدور۱۱۵ مجوز مشاغل خانگی در استان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 شهریور 95 :تخصیص ۱۶۷ میلیارد تومان برای بنگاه‌های خرد و مشاغل خانگی در کرمان (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: مجموعه اعتباری که سال گذشته برای بنگاه های خرد و کوچک و مشاغل خانگی در استان کرمان تخصیص و جذب شده، ۱۶۷ میلیارد تومان بود که پیش بینی می شود بیش از ۱۴ هزار نفر از این محل مشغول به کار شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 3 شهریور 95 : پرداخت تسهیلات به تعاونی ها و مشاغل خانگی (منبع :باشگاه خبرنگاران جوان)

کار فرمایان و تولید کنندگان محصولات شرکت های تعاونی از تسهیلات مشاغل خانگی ،خود اشتغالی و کار فرمایی بهره مند می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 3 شهریور 95 : استفاده دارندگان مشاغل خانگی از تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان گفت: متقاضیان و دارندگان مجوز مشاغل خانگی می‌توانند تا سقف ۵۰ میلیون ریال از تسهیلات با کارمزد چهار درصد استفاده کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 2 شهریور 95 : اختصاص تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان گلستانی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

 ۲۶ هنرمند فعال دارای شرایط در استان گلستان از تسهیلات چهار درصدی مشاغل خانگی بهره‌مند شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 1شهریور 95 : گردشگری و مشاغل خانگی از فرصت‌های مناسب ایجاد اشتغال پایدار در سمیرم (منبع : خبرگزاری فارس)

 فرماندار سمیرم گفت: حوزه گردشگری و مشاغل خانگی از فرصت‌های مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 مرداد 95 : مشاغل خانگی فرصتی برای خودکفا شدن (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 تهران شهری بزرگ با جمعیتی بسیار، داشتن کار مناسب برای زندگی کردن در این شهر پر هزینه و گران حرف اول را می زند، از اینرو رونق گرفتن مشاغل خانگی فرصت مناسبی برای خودکفایی و بهبود معیشت خانواده در این شهر پر رمز و راز است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 مرداد 95 :صدورمجوز ورود بیش از هزار نفر به مشاغل خانگی (منبع : باشگاه خبرنگاران )

 هزارو ۱۵ نفر از متقاضیان مشاغل خانگی از اداره کل فنی و حرفه ای استان اصفهان مجوز فعالیت دریافت کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 مرداد 95 : پرداخت بیش از ۲۴ هزار فقره تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح توانمندسازی زنان تاکنون ۲۴ هزار و ۳۷۶ فقره تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 مرداد 95 : از طریق مشاغل خانگی، ساخت صنایع دستی و غیره برای روستایی ها شغل ایجاد شود (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

استاندار فارس گفت: ایجاد اشتغال در جامعه روستایی باید متناسب با آموزش‌هایی که در طول تاریخ دیده‌اند باشد و از طریق مشاغل خانگی، ساخت صنایع دستی و غیره برای آنها شغل ایجاد شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 26 مرداد 95 : ایجاد زمینه برای توسعه مشاغل خانگی و صنایع تبدیلی در رامشیر (منبع : باشگاه خبرنگاران )

زمینه برای توسعه مشاغل خانگی و صنایع تبدیلی در رامشیرایجادشود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 24 مرداد 95 : جذب تسهیلات یک‌هزار میلیون ریالی اعتبارات مشاغل خانگی در آبادان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

یک‌هزار میلیون ریال اعتبارات مشاغل خانگی در آبادان جذب شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 23 مرداد 95 :  صدور ۷۴ مجوز مشاغل خانگی در استان مرکزی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: از ابتدا تاکنون ۷۴ مجوز مشاغل خانگی صادر شده است .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 21 مرداد 95 : توسعه مشاغل خانگی بانوان در گلستان نیازمند توجه بیشتر است (منبع : خبرگزاری مهر)

غفاری گفت: در سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ تقویت نهاد خانواده، تثبیت جایگاه بانوان و تقویت بنیان خانواده در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و مدیریتی مورد توجه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 مرداد 95 : میتوان از استعداد ذاتی زنان برای تولید با استفاده از ظرفیت مشاغل خانگی بهره برد  (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیر کل دفتر زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: زنان خط مقدم تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی هستند و با توجه به روحیه زنان ایرانی می‌توان از استعداد ذاتی آنها برای تولید با استفاده از ظرفیت مشاغل خانگی بهره برد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 18 مرداد 95 : مشاغل خانگی تنها راه اشتغال پایدار (منبع : خبرگزاری مهر)

فرماندار شاهرود با اشاره به تلاش های دولت برای اشتغال زایی گفت: مشاغل خانگی تنها اشتغال پایدار این حوزه محسوب می شود که نگاه مدیران باید در این راستا گره گشایی باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 18 مرداد 95 : وضعیت خوب شاهرود در جذب اعتبارات مشاغل خانگی در استان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

فرماندار شاهرود گفت: شهرستان شاهرود در جذب اعتبارات مشاغل خانگی در استان وضعیت خوب و قابل قبولی دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 16 مرداد 95 : اختصاص ۶ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در ملکان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

سرپرست فرمانداری ملکان گفت: ۶ میلیارد ریال تسهیلات برای مشاغل خانگی در این شهرستان اختصاص یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 13 مرداد 95 : بانک ها شرایط اعطای تسهیلات در بخش مشاغل خانگی را آسان کنند (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین گفت: بانک ها باید برای کمک به پیشبرد اقتصاد مقاومتی شرایط اعطای تسهیلات به بخش مشاغل خانگی را آسان کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 11 مرداد 95 :  بازارچه‌های دائمی مشاغل خانگی در گلستان راه‌اندازی شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان نمایشگاه و بازارچه‌های دائمی عرضه محصولات تولیدی، در مشاغل خانگی برای بهبود حوزه اشتغال استان راه‌اندازی شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 7 مرداد 95 : ۸ شغل پردرآمد خانگی (منبع : خبرگزاری جام نیوز)

 اگر اشتغال در یک محیط بسته و رسمی شما را آزار می‌دهد یا اینکه به دلیل گرفتاریهای خانوادگی مثل پرستاری از بیمار یا فرزندتان مجبور به کار در منزل هستید ۸ پیشنهاد عالی برایتان داریم تا بتوانید درآمدی که انتظارش را دارید بسازید و علاوه بر آن در خانه باشید و مجبور به حضور در یک محل کار نباشید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 مرداد 95 : مبلغ ۵۹۰ میلیون ریال تسهیلات برای مشاغل خانگی در درمیان پرداخت شد (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 سرپرست مرکز فنی و حرفه ای درمیان گفت: در چهار ماهه سال ۹۵مبلغ ۵۹۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی برای ایجاد ۲۰ فرصت شغلی در این شهرستان پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 مرداد 95 : ۴۲۸ مجوز مشاغل خانگی در اصفهان صادر شد (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: در ۴ ماهه نخست ۹۵، تعداد ۴۲۸ مجوز مشاغل خانگی توسط دستگاه‌های اجرایی اصفهان صادر شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 4 مرداد 95 : پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات در بخش مشاغل خانگی (منبع : خبرگزاری شبستان)

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان گفت: در سال گذشته از محل اعتبارات مشاغل خانگی ۲۵۰ میلیون تومان از سوی بانک ملی پرداخت تسهیلات انجام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 2 مرداد 95 : تقویت مشاغل خانگی در دستور کار وزارت تعاون (منبع : خبرگزاری صدا و سیما)

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاغل خانگی که کمک خرج خانواده هاست، باید تقویت شود

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 تیر 95 : جذب یک میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در لرستان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی لرستان از پرداخت تسهیلات کم‌بهره به صنعتگران استان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 29 تیر 95 : هزینه اشتغالزایی در بنگاه های بزرگ ۱۰۰۰ برابر مشاغل خانگی است  (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام هزینه ایجاد فرصت های شغلی در بنگاه های بزرگ را هزار برابر مشاغل خانگی عنوان کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 29 تیر 95 : ثبت ۳۴۰ رشته در سامانه مشاغل خانگی گلستان (منبع : خبرگزاری شبستان)

کارشناس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان و هدایت نیروی کار و کاریابی ها و مشاغل خانگی گفت: ۳۴۰ رشته در سامانه مشاغل خانگی ثبت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 تیر 95 :ایجاد ۳۲ مشاغل خانگی برای مددجویان کمیته امداد هرمزگان (منبع : خبرگزاری فارس)

 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی هرمزگان از ایجاد ۳۲ مشاغل خانگی به مددجویان زیرپوشش این نهاد خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 تیر 95 : طرح اشتغال‌زایی خانگی و صنایع کوچک زودبازده در سیستان اجرا می‌شود (منبع : بخرگزاری تسنیم)

 رئیس دانشگاه زابل گفت: طرح تحقیقاتی اشتغال‌زایی خانگی و صنایع کوچک زودبازده در منطقه سیستان اجرا می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 26 تیر 95 : اختصاص ۴۴ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به خراسان جنوبی  (منبع : خبرگزاری مهر)

 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از اختصاص ۴۴میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به استان خبر داد و گفت: در سال جاری تاکنون برای ۱۰۶ نفر در این زمینه اشتغال ایجاد شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 26 تیر 95 : بهزیستی قروه سال گذشته برای ۳۰۶ نفر شغل ایجاد کرد (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رییس اداره بهزیستی شهرستان قروه گفت: سال گذشته این اداره برای ۳۰۶نفر شامل ۱۰۱ نفر در مشاغل خانگی و ۲۰۵ نفر در کسب و کار شغل فراهم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 23 تیر 95 : ضرورت توجه ویژه به مشاغل خانگی و حوزه گردشگری درصومعه سرا (منبع : خبرگزاری مهر)

 فرماندار صومعه سرابا اشاره به دقیق نبودن آمارسامانه رصداشتغال به دلیل برخی کمبودها ،ازمسئولان شهرستان خواست تا به اشتغال درحوزه مشاغل خانگی،بانوان وگردشگری شهرستان توجه ویژه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 21 تیر 95 :جذب ۸۵۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سرایان (منبع : خبرگزاری فارس)

 رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سرایان گفت: در سال گذشته از مجموع اعتباراتی که برای پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به بانک‌های عامل در سرایان تزریق شده مبلغ ۸۵۰ میلیون ریال جذب شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 تیر 95 : ساماندهی اشتغال خانگی یک عامل موثر در کاهش حوادث کار (منبع : خبرگزاری ایلنا)

یک مشاور حفاظت فنی و خدمات ایمنی وزارت کار می‌گوید: در صورتی که اشتغال کارگران خانگی ساماندهی شود و آموزش اصول ایمنی به صورت قاعده‌مند انجام شود، ضریب حوادث شغلی کاهش می‌یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 19 تیر 95 : ۴۰ فقره وام مشاغل خانگی پرورش ماهیان تزئینی در بروجرد پرداخت شد (منبع : خبرگزار ی ایرنا)

رئیس اداره شیلات بروجرد گفت: ۴۰ فقره وام مشاغل خانگی با عنوان تکثیر و پرورش ماهیان تزئینی در بروجرد پرداخت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 15 تیر 95 :فراهم شدن زمینه خودکفایی زنان روستایی اولویت کاری همه ادارات (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان گفت:توسعه و ایجاد مشاغل خانگی برای زنان روستایی باید در اولویت کاری تمامی دستگاه‌های مربوطه قرار گیرد و در زمینه خودکفایی زنان در روستاها برنامه ‌ریزی انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 13 تیر 95 : کارگاه های تولیدی و طرح های پشتیبان مشاغل خانگی حمایت می شوند (منبع : خبرگزاری شبستان)

 رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت گیلان با اشاره به اجرای ۹ طرح اقتصاد مقاومتی از حمایت از کارگاه های تولیدی و طرح های پشتیبان مشاغل خانگی در قالب این طرح ها خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 12 تیر 95 : اختصاص ۱۱ میلیارد تومان برای ایجاد مشاغل خانگی در روستاهای لرستان (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از اختصاص ۱۱ میلیارد تومان برای ایجاد مشاغل خانگی در روستاهای این استان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 12 تیر 95 : ۱۱۵ مجوز مشاغل خانگی در استان لرستان صادر میشود (منبع : خبرآنلاین)

 ۱۵ هزار نفر کارآموز لرستانی در رشته آموزشی مختلف، محیط واقعی کار را تجربه می‌کنند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 10 تیر 95 : صدور بیش از ۳ هزار فقره مجوز مشاغل خانگی (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل سابق اداره کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان از صدور بیش از ۳ هزار فقره مجوز مشاغل خانگی و پیگیری در زمینه ارائه تسهیلات اعطایی برای کارآفرینان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 10 تیر 95 : ۸۰ درصد از متقاضیان مجوز مشاغل خانگی بانوان ۲۵ تا ۴۰ سال هستند (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون امور مراکز اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان گفت: ۸۰ درصد از متقاضیان مجوز مشاغل خانگی را بانوان بین ۲۵ تا ۴۰ سال تشکیل می‌دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 9 تیر 95 : مشکلات اشتغال پایدار در تعاونی‌ها و مشاغل خانگی آبیک تشریح شد (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آبیک مشکلات اشتغال پایدار در تعاونی‌ها و مشاغل خانگی این شهرستان را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 9 تیر 95 : مشارکت بانوان در بخش تعاون در راستای رونق اشتغال ضروری است (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 فرماندار شوش مشارکت بانوان در بخش تعاون و در راستای رونق کسب و کار و اشتغال در این شهرستان را ضروری دانست و گفت:اشتغال خانگی نقش مهمی در کاهش نرخ بیکاری در شهرستان دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 تیر 95 : توسعه مشاغل خانگی با افزایش واحدهای تولیدی کوچک (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی بر توسعه مشاغل خانگی با توجه به محدود شدن کشاورزی در حوزه دریاچه ارومیه با افزایش واحدهای تولیدی کوچک و متوسط تاکید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 تیر 95 : ۱۱۴ مجوز مشاغل خانگی در استان اصفهان صادر شد (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون امور مراکز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: ۱۱۴ مجوز مشاغل خانگی امسال در استان اصفهان صادر شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 تیر 95 : توسعه مشاغل خانگی؛ گره گشای معضل بیکاری در قم (منبع : خبرگزاری تسنیم)

در شرایطی که وضعیت رکود اقتصادی و مشکلات مالی دولت، اجازه توسعه صنایع و واحدهای تولیدی عظیم را نمی‌دهد، بی‌شک ایجاد و تقویت واحدهای تولیدی کوچک به‌ویژه مشاغل خانگی تا حدود زیادی می‌تواند راهگشای معضل بیکاری باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 تیر 95 : مشاغل خانگی در استان زنجان مورد بی توجهی واقع شده است (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای استان زنجان گفت: متاسفانه در سطح استان زنجان به بحث مشاغل خانگی بهاء و ارزش داده نمی شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 تیر 95 : پرداخت بیش از ۳ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های مشاغل خانگی آذربایجان غربی (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی گفت: طی سال گذشته ۳ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال تسهیلات به طرح‌های مشاغل خانگی آذربایجان غربی پرداخت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 تیر 95 : نگاه ویژه به بحث مشاغل خانگی به دلیل زودبازدهی آن است (منبع : خبرگزاری فارس)

 فرماندار بندرعباس گفت: مهم‌ترین رویکرد امسال، توسعه دریامحور است یعنی صنایع مرتبط با دریا و آنچه با دریا و دریانوردی در ارتباط است اعم از صنعت گردشگری، صید و صیادی و صنایع دستی مرتبط با مسائل دریایی مدنظر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 5 تیر 95 : پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در بافت  (منبع :باشگاه خبرنگاران جوان)

فرمانداربافت از پرداخت ۵میلیارد و 600میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی درسال ۹۴ در این شهرستان خبرداد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 2 تیر 95 : ضرورت تسریع در ایجاد بازارچه فروش تولیدات مشاغل خانگی در بروجرد (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: تسریع در ایجاد بازارچه فروش تولیدات مشاغل خانگی در این شهرستان ضروری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 2 تیر 95 : پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به ۲۷۰۰ طرح (منبع : روزنامه سیستان)

به ۲هزار و ۶۹۹طرح مشاغل خانگی تسهیلات پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 31 خرداد 95 : مشاغل خانگی در کهگیلویه و بویراحمد توسعه می‌یابد (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه مشاغل خانگی، بهبود فضای کسب و کار، مدیریت زنجیره‌های تولید و اقتصاد دانش بنیان با اولویت مناطق روستایی، ازدواج آسان و توسعه وام‌های قرض الحسنه از مهمترین برنامه‌های این نهاد انقلابی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 خرداد 95 :مشاغل خانگی دریامحور در هرمزگان توسعه یابد (منبع : خبرگزاری مهر)

 استاندار هرمزگان گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در مشاغل خانگی دریامحور در استان باید نسبت به شناسایی تولید کنندگان مشاغل خانگی دریایی اقدام و از آنها حمایت شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 خرداد 95 :در اشتغال خانگی نیازمند به معرفی الگوهای مناسب به جامعه هستیم (منبع : خبرگزاری فارس)

 استاندار هرمزگان گفت: در حوزه اشتغال خانگی نیازمند به معرفی الگوهای مناسب به جامعه هستیم تا هم الگوسازی مطلوبی در جامعه شکل گیرد و هم افراد به ارزش و توان اقتصادی این کارها اعتماد کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 خرداد 95 : گل و گلدان و مشاغل خانگی (منبع : اقتصاد آنلاین)

حقیقت آن است که مشاغل خانگی به دلیل مزایای خاص خود در جهت رفع بیکاری بسیار مؤثر بوده و کشورهایی که برنامه‌هایی را برای تقویت این مشاغل به کار گرفته‌اند به نتایج موفقیت‌آمیزی نیز رسیده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 29 خرداد 95 : صدور ۱۲ مجوز مشاغل خانگی توسط فنی و حرفه‌ای نهبندان (منبع : خبرگزاری فارس)

سرپرست مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای نهبندان از صدور ۱۲ مجوز مشاغل خانگی در سال گذشته توسط مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 26 خرداد 95 : ۵۳۱ ‌طرح مشاغل خانگی در استان بوشهر‌ (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیر کل ‌تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: ۷۶ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره برای اجرای یک‌هزار و ۵۳۱ طرح مشاغل خانگی در استان بوشهر پرداخت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


 خبر 25 خرداد 95 : بازارچه های صنایع دستی برای افزایش تولید دربخش مشاغل خانگی ایجاد شود (منبع : خبرگزاری ایرنا)

استاندار قم گفت: مسئولان امر بحث ایجاد بازارچه های صنایع دستی برای تقویت تولید و اشتغال در بخش مشاغل خانگی را با جدیت دنبال کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 25 خرداد 95 : ۶۹۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های مشاغل خانگی بوشهر پرداخت شد (منبع : خبرگزاری تسنیم)

 مدیر‌ کار‌آفرینی ‌اداره کل ‌تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح‌های مشاغل خانگی در استان بوشهر در ۵ سال گذشته ۶۹۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 24 خرداد 95 : هرمزگان رتبه اول در حوزه مشاغل خانگی در سطح کشور (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: هرمزگان با راه‌اندازی صندوق خرد زنان روستایی و ایجاد مشاغل خانگی رتبه اول را در ایجاد مشاغل خانگی در کشور دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 22 خرداد 95 : طرح مشاغل خانگی راهکاری مناسب برای ایجاد اشتغال در کردستان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

دولت برای رفع بیکاری و کمک به ایجاد اشتغال در سطح کشور با استفاده از تمام ظرفیت ها، اجرای طرح مشاغل خانگی را دنبال می کند و در این راستا تمام دستگاه های مرتبط و بانک ها را موظف به همکاری برای اجرای هرچه بهتر این طرح کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 22 خرداد 95 : پرداخت هفت میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در لرستان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 معاون صنایع دستی ،گردشگری و میراث فرهنگی لرستان گفت: هفت میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی صنایع دستی پارسال دراین استان پرداخت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 22 خرداد 95 : پرداخت ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان نجف آباد (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

در یکسال گذشته تاکنون بیش از ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان نجف آباد به متقاضیان پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 خرداد 95 : اعطای ۳۰۰ وام شغل خانگی به صنعتگران روستاهای مرزی (منبع : خبرگزاری میزان)

 مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از اعطای تسهیلات مشاغل خانگی توسط بنیاد برکت به صنعتگران فعال در روستاها خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 17 خرداد 95 : ایجاد ۱۵ هزار شغل مشاغل خانگی در مازندران (منبع : خبرگزاری مهر)

 استاندار مازندران گفت: ۱۵ هزار شغل در سال ۹۴ در حوزه مشاغل خانگی و خرد در استان ایجادشده است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 16 خرداد 95 : دستان خالی زنان نان‌آور (منبع : خبرگزاری اقتصاد آنلاین)

هرساله به ‌تعداد زنانی که باید سفره یک خانواده را تامین کنند، افزوده می‌شود؛ آنچنان‌که به استناد آمارهای رسمی طی ۴۵سال، تعداد آنها تقریبا ۲برابر شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 12 خرداد 95 : لزوم توجه بانک ها و دستگاه های اجرایی ایلام به مشاغل خانگی (منبع : خبرگزاری مهر)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام بر لزوم توجه بانک ها و دستگاه های اجرایی ایلام به مشاغل خانگی تاکید کرد و گفت: اعتبارات ابلاغی در این زمینه باید جذب شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 11 خرداد 95 :پرداخت ۷۰میلیارد ریال تسهیلات در بخش مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان (منبع : خبرگزاری تسنیم)

 مدیرکل فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته ۷۰ میلیارد ریال تسهیلات در بخش مشاغل خانگی به متقاضیان سیستان و بلوچستانی پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 5 خرداد 95 : هزار نفر در زمینه مشاغل خانگی تسهیلات دریافت کردند (منبع : خبرگزاری شبستان)

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته هزار و ۹۰۰ نفر در زمینه مشاغل خانگی تسهیلات دریافت کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 3 خرداد 95: کسب و کارهای خانگی سبب افزایش ایجاد اشتغال (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: اهمیت کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد در سطح کشور است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 1 خرداد 95 : بهترین مشاغل خانگی (منبع : خبرگزاری اقتصاد آنلاین)

خیلی دوست دارند در خانه بمانند و یک کار در منزل یا کسب و کار خانگی را اداره کنند. شما دوست ندارید یک چک پرداخت ثابت دریافت کنید بدون این‌که از خانه‌تان خارج شوید. این ایده‌های آسان کار در منزل خیلی زود شما را به درآمد می‌رساند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 1 خرداد 95 : اختصاص ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر (منبع : خبرگزاری فارس)

 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از اختصاص ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 اردیبهشت 95 : جلسه بررسی«الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی» برگزار شد (منبع : خبرگزاری ایلنا)

جلسه کمیته کار‌شناسی معرفی و بررسی الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی با حضور رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و نمایندگان دستگاههای اجرایی مرتبط در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 اردیبهشت 95 : مشاغل خانگی ؛ هر خانه یک کارخانه (منبع : خبرگزاری ایرنا)

بانویی کارمنداست و می گوید همینکه به امورخانه سر وسامان دهد هنر کرده،می گوید نمی تواند مانند خواهرانش فصل به فصل ترشی و مربا بیندازد، سبزی قورمه و پلویی برای فریز کردن آماده کند و رب گوجه فرنگی بپزد، همه اینها را برای او شخص دیگری انجام می دهد، بانویی که خانه داری است با شغلی خانگی.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 23 اردیبهشت 95 : هزینه ایجاد هر شغل خانگی ۲۰ میلیون تومان شد (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مطابق محاسبات میانگین هزینه ایجاد یک شغل در مشاغل خانگی ۲۰۰ میلیون ریال برآورد می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 22 اردیبهشت 95 : جذب کامل اعتبارات مشاغل خانگی تا پایان شهریور ماه (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به جذب 26 درصد اعتبارات مشاغل خانگی در استان گفت: از بانک‌ها انتظار داریم تا پایان شهریور ماه امسال جذب اعتبارات مشاغل خانگی را به 100 درصد برسانند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 22 اردیبهشت 95 : پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی هرمزگان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: سال گذشته تسهیلات مشاغل خانگی به ۸۱۱ متقاضی در استان پرداخت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 22 اردیبهشت 95 : رفع مشکل عدم افزایش تسهیلات مشاغل خانگی (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: می‌توان مشکل عدم افزایش تسهیلات مشاغل خانگی با ایجاد توافق نامه بین بانک‌ها و دستگاه‌ها قابلیت حل مشکل مذکور را دارد پس می‌توانیم با در پیش گرفتن این رویه مشکل تسهیلات مشاغل خانگی را برطرف نمود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 اردیبهشت 95 : جذب بیش از 6 میلیارد ریال اعتبار برای مشاغل خانگی قوچان (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قوچان گفت: طی سال گذشته 6 میلیارد و 830 میلیون ریال اعتبار برای مشاغل خانگی این شهرستان جذب‌ شده که از طریق بانک‌های ملی و ملت تخصیص پیدا کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 19 اردیبهشت 95 : مشاغل خانگی تکیه گاهی برای اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مشاغل خانگی با توجه به امکانات، فضا و اعتبار کمی که برای راه اندازی نیاز دارد، امروز می تواند به بهبود شاخص تولید ناخالص ملی کمک کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 18 اردیبهشت 95 : كسب و كار خانگي راهكار مهم اشتغال و درآمد است (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 مديركل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي گفت: كسب و كارهاي خانگي در همه كشورهاي دنيا، راهكار مهم اشتغال و درآمد است كه بايد در كشور و استان ما نيز به اين امر توجه شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر18 اردیبهشت 95 : طرح‌های اشتغال خانگی در روستاهای شهرستان سبزوار تقویت می‌شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

فرماندار سبزوار گفت: برای ارائه تسهیلات به متقاضیان اشتغال‌ خانگی روستایی در این شهرستان هیچ مشکلی وجود ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 15 اردیبهشت 95 : 50 درصد بازار اشتغال ایران در گرو کسب و کارهای خرد و کوچک (منبع : خبرگزاری فارس)

کارشناس بازار کار با بیان اینکه در کشورهای توسعه یافته برای ایجاد محرک در بازار اشتغال از توسعه مشاغل کوچک و خانگی استفاده می‌شود تاکید کرد: دولت باید شهرک‌های صنعتی را با حمایت‌های حساب شده از رکود شدید خارج کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 15 اردیبهشت 95 : 2900 طرح خوداشتغالی و مشاغل خانگی در گلستان اجرا شد (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی گلستان از اجرای 2 هزار و 900 طرح خوداشتغالی و مشاغل خانگی در استان خبر داد و گفت: این طرح‎ها با جذب 42 میلیارد تومان تسهیلات بانکی عملیاتی شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 13 اردیبهشت 95 : تسهیلات مشاغل خانگی به صورت کامل به متقاضیان پرداخت نشده است (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به پرداخت کمتر از ۵۰ درصد تسهیلات مشاغل خانگی در زنجان گفت: پیگیری‌های لازم برای باقی مانده تسهیلات در سال جاری انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 12 اردیبهشت 95 : وام مشاغل خانگی توسط مددجویان بهزیستی اردبیل استقبال نشد (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: به دلیل پایین بودن مبلغ تسهیلات مشاغل خانگی سال گذشته مددجویان ما از این تسهیلات استقبال نکردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 11 اردیبهشت 95 : تقویت مشاغل خانگی گامی به سوی تحقق اقتصاد مقاومتی (منبع : خبرگزاری ایرنا)

اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد درون زا و تکیه بر توان و ظرفیت داخلی است که در آن باید همه به دنبال تولید و اشتغال باشند و همین نکته تقویت مشاغل خانگی را به امری ضروری در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی بدل می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 اردیبهشت 95 : اعتبارات مشاغل خانگی در زنجان محقق نشد (منبع : خبرگزاری مهر)

 مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طی سال گذشته ۶۳ میلیارد ریال اعتبار مشاغل خانگی در زنجان بود ولی بانک های عامل صادرات و تجارت همکاری لازم را ندارند ومحقق نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 اردیبهشت 95 : پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در حمایت از مشاغل خانگی شهرستان گرمی (منبع : خبرگزاری فارس)

فرماندار شهرستان گرمی گفت: ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار برای حمایت از توسعه مشاغل خانگی در شهرستان گرمی اختصاص یافته ا

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 اردیبهشت 95 : صدور 218 مورد مجوز مشاغل خانگی در چالوس (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان چالوس از صدور 218 مجوز مشاغل خانگی طی سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 اردیبهشت 95 : توسعه مشاغل خانگی میانبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی (منبع : خبرگزاری ایرنا)

کارآفرینی در مقیاس کوچک در قالب کسب و کار در منزل و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد در سراسر جهان محسوب می گردد و در ایران نیز می تواند مسیری میانبر برای تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 اردیبهشت 95 : جذب ۲ میلیارد تومان اعتبار خوداشتغالی در فردوس (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردوس از جذب دو میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خرد و خانگی در این شهرستان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 5 اردیبهشت 95 : اختصاص ۲ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی سبزوار  (منبع : خبرگزاری تسنیم)

رئیس مرکز فنی و حرفه‎ای سبزوار گفت: بیش از ۲ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی سبزوار اختصاص یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 5 اردبهشت 95 : صدور 2 هزار مجوز مشاغل خانگی در خراسان جنوبی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: سال گذشته یک هزار و ۹۳۹ مجوز مشاغل خانگی در استان ایجاد شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 4 اردیبهشت 95 : بیش از ۱۸۰۰ مجوز مشاغل خانگی در خراسان شمالی صادر شد (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به یک هزار و ۸۶۸ مجوز مشاغل خانگی صادره در سال گذشته اشاره کرد و گفت: میزان اعتبار مشاغل خانگی در سال گذشته پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 4 اردیبهشت 95 : ضرورت توسعه شبکه مشاغل خانگی (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون امور اجتماعی بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد تعداد زنان سرپرست خانوار تحت حمایت بهزیستی را پنج هزار زن عنوان کرد و گفت: دو هزار و 20 نفر آن زنان سرپرست خانوار پشت نوبت هستند که توسعه شبکه‌های مشاغل خانگی ضروری به حساب می‌‌آید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 1 اردیبهشت 95 : مشاغل خرد و خانگی حمایت می‌شوند (منبع : خبرگزاری مهر)

 قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توانمندسازی متقاضیان کار با ارائه اموزش‌های مناسب خبر داد و گفت: مشاغل خرد و خانگی حمایت می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 31 فروردین 95 : گشایش در اشتغال با حمایت از مشاغل خرد (منبع : خبرگزاری مهر)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه باحمایت از مشاغل خرد گشایش بیشتری در اشتغال خواهیم داشت، گفت: چنانچه دست دولت باز شود اعتباری ویژه به مسکن اجتماعی اختصاص داده می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 فروردین 95 :اعطای بيش از 8.5 ميليارد ريال تسهيلات مشاغل خانگي در رفسنجان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

فرماندار رفسنجان گفت: سال گذشته هشت ميليارد و 540 ميليون ريال تسهيلات مشاغل خانگي به متقاضيان در رفسنجان واگذار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 فروردین 95 : دولت مکلف به ایجاد ظرفیت‌های گسترش مشاغل خانگی است (منبع : خبرگزاری ایسنا)

یک فعال حوزه زنان گفت: دولت مکلف به ایجاد ظرفیت‌هایی به منظور گسترش مشاغل خانگی و ایجاد بازار است. در واقع دولت به جای مانع‌تراشی از طریق بیمه و مالیات باید این نوع از اشتغال را تسهیل کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 26 فروردین 95 : جذب ۴۲۲ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای مشاغل خانگی (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: در سال گذشته ۴۲۲ میلیارد ریال تسهیلات بانکی مشاغل خانگی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد سیستان و بلوچستان جذب شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 25 فروردین 95 : لزوم واگذاری بازارچه فروش محصولات مشاغل خانگی به اداره تعاون بروجرد (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: شهرداری این شهرستان نسبت به واگذاری بازارچه فروش محصولات مشاغل خانگی به اداره تعاون اقدام کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 24 فروردین 95 : تخصیص یک میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان درمیان (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان از جذب مبلغ یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی برای قالی بافان در سال ۹۴ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 23 فروردین 95 : آموزش مشاغل خانگی به زنان مستقر در بهاران (منبع : خبرگزای مهر)

رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری با اشاره به مشارکت این ستاد در آموزش زنان بهاران گفت: آموزش مهارت ها و مشاغلی که در کوتاه مدت به درآمدزایی می رسند مدنظر ماست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 21 فروردین 95 : پایدارسازی مشاغل خانگی از برنامه‌های وزارت کار در سال ۹۵ (منبع : خبرگزاری تسنیم)

رئیس ستاد مشاغل خانگی وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره برنامه های سال ۹۵ این بخش گفت:پایدار سازی کسب و کارهای خانگی٬ خرد وکوچک از طریق تکمیل و توسعه زنجیره ارزش، توسعه ظرفیت های اشتغالزائی از برنامه های سال جاری در توسعه مشاغل خانگی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 19 فروردین 95 : ۸۲ درصد تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر پرداخت شد (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: از ۷۶ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی استان بوشهر ۸۲ درصد آنها به متقاضیان پرداخت شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 17 فروردین 95 : بانوان به سمت مشاغل خانگی سوق داده می‌شوند (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: بانوان برای ایفای نقش در اقتصاد به سمت مشاغل خانگی سوق داده می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 17 فروردین 95 : ضرورت فراهم‌سازی تسهیلات برای توسعه مشاغل خانگی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مشاور سابق وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور زنان و خانواده گفت: دولت باید تسهیلاتی را برای توسعه مشاغل خانگی فراهم کند و به عنوان زمینه‌ای برای تحقق اقتصاد مقاومتی به این نوع مشاغل بنگرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 16 فروردین 95 : نقش مؤثر تعاونی‌ها و اشتغال خانگی زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی (منبع : خبرگزاری فارس)

یک کارشناس امور زنان گفت: ترویج اشتغال خانگی و تقویت تعاونی‌های زود بازده و کوچک که زنان در آنجا فعالیت می‌کنند در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار تأثیرگذار است و دولت باید در این زمینه‌ از نهادهای مردمی به ویژه از بسیج کمک بگیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 15 فروردین 95 : ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت مشاغل خانگی برای تحقق اقتصاد مقاومتی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

معاون سرمایه‌های اجتماعی مرکز امور زنان و خانواده دولت دهم با اشاره به نقش مشاغل خانگی در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: متاسفانه در کشور ما واژه مشاغل خانگی عمدتا با صنایع دستی و یا غذایی برابر دانسته می‌شود در صورتی که لازم است با همکاری حوزه‌های صنعتی زمینه تولید بدون کارخانه را فراهم کنیم. در این شرایط می‌توان بخشی از کالاها را در خانه و با قیمت ارزان‌تر تولید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 فروردین 95 : آموزش مشاغل خانگی توسط جهادگران اعزامی به روستاهای محروم آبادان و خرمشهر (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیر فرهنگی و آموزشی قرارگاه جهادی امام رضا (ع) گفت: ۵۰ جهادگر اعزامی قرارگاه جهادی را در روستای منیوحی آبادان و شلمچه خرمشهر آموزش‌های علمی، مذهبی و ایجاد زمینه مشاغل خانگی درزمینهٔ خیاطی، نمد دوزی و چرم‌دوزی را بر عهده داشتند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 فروردین 95 : ضرورت راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک و مشاغل خانگی در کوهبنان (منبع : خبرگزاری مهر)

فرماندار کوهبنان گفت: مردم کوهبنان با راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک و مشاغل خانگی ضمن افزایش تولید داخلی در راستای بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی گام برداریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:32

  کد دیدگاه : 1469049

  با سلام و خسته نباشید
  ما بعد از هزار بدبختی تونستیم خونه ای بخریم و توش مشاغل خانگی راه بندازیم حالا رفتیم بهداشت گفته باید زیر بنا ۱۲۰ متر حداقل باید باشه مگه کسی که بیکاره و میخواد تو این اوضاع که کار نیست برا خودش کار آفرینی کنه چقد سرمایه داره که برا مکانش خرج کنه حالا بقیه سرمایه بماند که سر به فلک میزنه خواهشا به این مساله رسیدگی کنید وقتی میگن مشاغل خانگی یعنی یه قسمت از خونه بشه تولیدی نه ۱۲۰ متر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم مختاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 04:29

  کد دیدگاه : 1298359

  سلام خسته نباشید این وام همش مسخره بازی من سه سال پیش ثبت نام کردم هنوز که هنوز خبری نشده ملت رو گذاشتن سر کار اگه کسی نیاز نداشت ثبت نام نمیکرد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی درویشی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:24

  کد دیدگاه : 772734

  باعرض سلام وخسته نباشید من در سایت سازمان حمایت مشاغل خانگی ثبت نام کرده بودم واکنون می خواهم که بعضی از اطلاعات اشتباه یا قدیمی هستند ویرایش کنم .ولی من آدرس سایت را تایپ کرده ام اما سایت باز نمی شود .
  باتشکر

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...