امروز یکشنبه ۹۵/۱۲/۰۱
همکاری در فروش فایل

آشنایی با شغل کارمند بانک

معرفی شغل بانکداری
(متصدی امور بانکی یا تحویلدار)
جهت مشاهده آگهی استخدام بانک ملت در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید

شغل بانکداری

ایران استخدام: سایت ایران استخدام در این صفحه اطلاعات مفیدی در رابطه با “معرفیشغل بانکداری (متصدی امور بانکی یا تحویلدار)” خدمت آن دسته از عزیزان علامند به این شغل ارائه نموده است، امید است مورد پسند شما واقع شود.
توجه! کاربران گرامی، مجموعه مباحث آشنایی با رشته های شغلی و تحصیلی در سایت ایران استخدام جهت آشنایی کلی با مباحث کلی و پیرامون هر رشته شغلی و یا تحصیلی توسط گروه نویسندگان ایران استخدام تهیه، تنظیم و ارسال میگردند. به خاطر داشته باشیم که وظایف شغلی و شرایط احراز و تعاریف مختلف به کار برده شده در این مباحث میتواند به صورت نسبی از سازمانی به سازمان دیگر و از موسسه ای به موسسه دیگر متفاوت باشد.


کارمند بانک که به آن متصدی امور بانکی یا تحویلدار نیز گفته می شود، از افراد اصلی هر شعبه محسوب می شود که ارتباط دائم و مستقیم با مشتریان بانک دارد. به عبارتی معمولا وقتی مشتری وارد بانک می شود، اولین فردی که با او برخورد دارد کارمند بانک است.

بانک یک سازمان اقتصادی است که وظایفی از جمله تهیه و توزیع اعتبارات، عملیات اعتباری، عملیات مالی، خرید و فروش ارز، نقل و انتقال وجوه، وصول مطالبات اسنادی و سود سهام مشتریان، پرداخت بدهی مشتریان، قبول امانات، نگهداری سهام و اوراق بهادار و اشیای قیمتی مشتریان و… را بر عهده دارد. به عبارتی بانکداری فراهم کردن شرایط و امکاناتی است که به مشتریان اجازه می دهد با استفاده از آنها انواع عملیات بانکی خود را انجام دهند.

مشتریان به دلایل مختلف از جمله تحویل یا دریافت پول، ارز یا اوراق بهادار، گرفتن اطلاعات در مورد انواع حساب ها، تسهیلات و سایر خدمات مالی بانک و… به بانک مراجعه می کنند. فردی که مسئول ارائه بیشتر این خدمات می باشد، کارمند بانک است.

شغل کارمند بانک یکی از پرطرفدارترین مشاغل برای بسیاری از افراد در کشور می باشد. این شغل مزایا و معایبی دارد که توجه به آنها برای علاقمندان به شغل کارمندی بانک لازم و ضروری است. کارمند بانک یک شغل بسیار یکنواخت داشته و تقریبا هر روز کارهای یکسان و مشابهی را انجام می دهد. او باید در کار خود تمرکز و دقت زیادی داشته باشد تا دچار اشتباهات بانکی و مالی نشود. چون کارمند بانک مرتب با مشتریان سر و کار دارد و به منزله ابزار اصلی تبلیغاتی هر بانک محسوب می شود، باید از روابط عمومی و اخلاق مناسبی برخوردار باشد. او باید تا حدی با مباحث روانشناسی ارتباطی آشنا بوده و بتواند عکس العمل های مناسب به خصوص در شرایط خاص نشان دهد.

در سیستم بانکی همیشه حق با مشتری است. بنابراین کارمند بانک باید بسیار در گفتار و رفتارش محتاط بوده و نهایت احترام را به مشتری بگذارد. در صورت بروز مشکل یا اعتراضی از سوی مشتری نیز باید آرامش خود را حفظ کرده و شرایط را به خوبی مدیریت کند. در واقع داشتن صبر و تحمل زیاد لازمه اصلی این شغل به حساب می آید.

از مزایای شغل کارمند بانک می توان به امنیت شغلی نسبی، ارتقای شغلی و مزایای تسهیلات آن نام برد. در بانک های کشور به خصوص بانک های خصوصی شرایط برای ارتقای شغلی از تحویلداری به سرپرست ارشد، معاونت و ریاست شعبه مناسب است که این روند ارتقاء در بانک های تازه تاسیس کوتاه تر و سریع تر است. معمولا بانک های خصوصی تازه تاسیس برای رده های ارشد و مدیریتی شعبه در ابتدا از افراد با سابقه و بازنشسته بانک های دولتی استفاده کرده و در سال های نخست به مرور آنها را با کارمندان با سابقه خود جایگزین می کنند. کارمند بانک همچنین هر چند سال یکبار می تواند از وام ها کمک بهره برای خرید خودرو، مسکن و … استفاده کند که این یکی از مهم ترین و جذاب ترین مزایای این شغل است.

ساعت کاری بانک ها و موسسات مالی معمولا از ۸ صبح تا حدود ۴ بعد از ظهر است. البته کارمندان بانک صبح ها برای آماده به کار شدن زودتر آمده و عصرها به علت بستن حساب ها دیرتر می روند. در بسیاری موارد ساعات کاری بانک های خصوصی نسبت به بانک های دولتی کمی بیشتر است. در برخی از ایام تعطیل مانند تعطیلات نوروز، کارمندان بانک به صورت نوبتی باید سر کار خود حاضر باشند.

وظایف کارمند بانک

 • مطالعه دستورالعمل ها و بخش نامه های بانک – کارمند بانک باید به طور مرتب آخرین دستورالعمل ها و بخش نامه های بانک را مطالعه کرده و از آنها اطلاع داشته باشد تا در کار خود از آنها استفاده کند.
 • داشتن برخورد مناسب با مشتریان، درک نیازشان، پاسخگویی به سوالات و ارائه اطلاعات مفید به آنها
 • تحویل فرم های لازم به مشتری از جمله فرم های افتتاح حساب، فرم های واریز و برداشت وجه و…و دادن توضیحات کافی در صورت نیاز
 • کنترل فرم های تکمیل شده، رفع نقص های آنها، تطبیق امضا و احراز هویت مشتریان
 • تشکیل پرونده برای مشتریان بخش تسهیلات
 • انجام  کلیه عملیات بانکی مورد نظر مشتریان به کمک سیستم های بانکی
 • دریافت و پرداخت پول نقد، ارز، چک و اوراق بهادار
 • افتتاح یا بستن حساب های بانکی بنا به درخواست مشتریان
 • پاسخگو بودن به سرپرست ارشد، معاون و رئیس شعبه
 • کنترل گردش مالی صندوق خود در پایان روز کاری
 • کنترل اسناد مالی روزانه و ارائه آنها به بایگانی
 • شرکت در دوره های آموزشی که هر چند وقت یکبار بنا به نیاز توسط بانک برگزار می شود

دانش ها و مهارت های موردنیاز  کارمند بانک

 • مهارت های ارتباطی خوب – از آنجا که کارمند بانک به طور مرتب با مشتریان بانک سرو کار دارد، باید ضمن حفظ احترام آنها بتواند ارتباط خوب و مناسبی برقرار کرده و نیازهای آنها را به درستی تشخیص دهد.
 • دقت و تمرکز – وظایف کارمند بانک بسیار حساس است. اگر دقت و تمرکز کافی نداشته باشد، کوچکترین اشتباه می تواند منجر به کسری صندوق حتی در مبالغ زیاد، برداشت یا واریز پول به حساب فرد دیگری غیر از صاحب حساب اصلی، عدم احراز هویت صحیح مشتری و متعاقب آن شاید برداشت غیر مجاز پول از حساب و… بشود.
 • آگاهی از قوانین مالی و بانکی – کارمند بانک باید با جدید ترین قوانین و دستورالعمل های بانکی و مالی آشنا بوده و به روز باشد تا به خوبی از آنها در کار خود استفاده کند.
 • مهارت ریاضیات و محاسبه – یکی از ارکان اصلی شغل کارمند بانک، محاسبه است. البته بیشتر محاسبات در سیستم های کامپیوتری بانکی انجام می گیرد ولی هنوز در بسیاری مواقع لازم است کارمند بانک با سرعت عمل خوبی یکسری محاسبات انجام دهد.
 • همکاری و هماهنگی با سایر کارکنان – در طول یک روز کاری در بانک، همه کارمندان بانک و مسئولان شعبه با هم در ارتباط بوده و همکاری می کنند. به عنوان مثال تایید بسیاری از اسناد و مدارک باید توسط معاون یا رئیس بانک انجام شود و یا اینکه کارمندان بانک باید وجوه مورد نیاز خود را از رئیس صندوق دریافت کنند.
 • مهارت کار با کامپیوتر و آشنایی با فناوری اطلاعات – امروزه کلیه سیستم های بانکی مکانیزه شده و بانکداری الکترونیکی بسیار رایج شده است. بنابراین کارمند بانک باید مهارت کافی در استفاده از کامپیوتر داشته و با آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات در حوزه بانکی آشنا باشد.

 تحصیلات مورد نیاز و نحوه ورود به شغل

در کشور ما در بسیاری از مشاغل از افراد با تخصص مرتبط استفاده نمی شود که این خود نقطه ضعف بزرگی برای بازارکار ما محسوب می شود. گاهی نیز سازمان ها و شرکت ها برای یک شغل افرادی با مدارک تحصیلی عالی استخدام می کنند، در صورتی که واقعا نیاز نیست. کارمند بانک از جمله مشاغلی است که فردی با حداکثر مدرک لیسانس به راحتی می تواند در آن موفق باشد.

به طور کلی بانک ها و موسسات مالی کشور از بین فارغ التحصیلان رشته های زیر برای شغل کارمند بانک استخدام می کنند :

 • مدیریت امور بانکی
 • مدیریت ( معمولا به جز گرایش های هتلداری، جهانگردی)
 • حسابداری
 • علوم اقتصادی
 • آمار
 • ریاضی
 • مهندسی صنایع
 • مهندسی کامپیوتر
 • زبان انگلیسی (برای شعب ارزی)

فارغ التحصیلان رشته های فوق پس از شرکت در آزمون ورودی بانک ها و موسسات مالی و قبولی در آنها، باید در مصاحبه و گزینش شرکت کنند. در فرآیند مصاحبه سوالاتی مختلفی در مورد اطلاعات عمومی، اطلاعات تخصصی، اطلاعات فردی و شخصیتی، سوابق تحصیلی و سوابق قضایی فرد پرسیده می شود. در واقع متقاضی از جهات مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد. در صورت قبولی در مصاحبه، معمولا متقاضیان باید در یکسری دوره های آموزشی و کارآموزی مرتبط که توسط بانک یا موسسه مالی برگزار می شود، شرکت کنند تا برای کار در شعبه آماده شوند.

فرصت های شغلی و بازار کار کارمند بانک

افراد علاقمند و واجد شرایط شغل کارمند بانک می توانند در همه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی کشور مشغول به کار شوند.

بانک ها و موسسات مالی آگهی های استخدام خود را در سایت خود، سایت های کاریابی و استخدامی، روزنامه و… منتشر می کنند که افراد متقاضی با مراجعه مداوم به این بخش ها می توانند از آخرین اطلاعات استخدامی بانک ها اطلاع یابند.

در خصوص میزان استخدام کارمند بانک در کشور آمار دقیقی در دسترس نمی باشد. در بانک های دولتی تعداد استخدام ها بسیار کاهش یافته است زیرا بسیاری از خدمات بانکی الکترونیکی شده است و همچنین مطابق با سیاست های خصوصی سازی کشور، بانک دولتی جدیدی افتتاح نشده و نخواهد شد. بنابراین روند استخدام در بانک های دولتی به شدت رو به کاهش است. اما در حوزه بانک های خصوصی شرایط کمی متفاوت است. علیرغم الکترونیکی شدن بسیاری از خدمات، به دلیل خصوصی و رقابتی شدن فضای حاکم بین بانک ها و موسسات مالی، هر چند وقت یکبار شاهد تاسیس بانک یا موسسه مالی خصوصی جدیدی هستیم. این نشان از این دارد که روند استخدام کارمند بانک در این بخش در چند سال آینده رو به افزایش است.

البته انتظار می رود در چندین سال بعد که مطمئنا تکنولوژی پیشرفت های زیادتری خواهد کرد، عمده خدمات مالی و بانکی به صورت غیر حضوری قابل انجام خواهد بود. از طرفی بازار مالی و بانکی کشور هم از نظر تعداد بانک ها و موسسات مالی تاسیس شده به حالت اشباع خواهد رسید. بنابراین در آن زمان میزان استخدام نیروی کار در این بخش روند کاهشی پیدا خواهد کرد.

وضعیت استخدام این شغل در برخی از کشورهای جهان به شرح زیر است :

استرالیا – میزان استخدام کارمند بانک در ۵ سال گذشته  رشد منفی۳ درصد داشته و روند کاهشی در آینده برای آن پیش بینی شده است.

درآمد کارمند بانک

آمار درست و مشخصی از حقوق کارمند بانک در ایران در دسترس نمی باشد. اما باید به این نکته توجه داشت که حقوق و درآمد آنها تفاوت زیادی با کارمندان سایر سازمان ها و شرکت ها ندارد. البته در بانک های خصوصی حقوق و دریافتی ها از بانک های دولتی بیشتر است. تفاوت اصلی کارمند بانک با کارمندان سایر بخش ها در میزان تسهیلات کم بهره ای است که هر چند سال یکبار دریافت می کنند.

درآمد کارمند بانک در برخی از کشورهای جهان به شرح زیر است :

آمریکا – مطابق با آخرین آمارها در سال ۲۰۱۳، درآمد سالانه کارمند بانک در آمریکا ۲۵.۱۰۰ دلار بوده است.

استرالیا – متوسط درآمد سالیانه کارمند بانک  ۴۷.۱۰۰ دلار (قبل از کسر مالیات) می باشد.

 و در انتها:

شغل کارمند بانک

برای انتخاب شغل صحیح و درست، عوامل مختلفی از جمله ویژگی های شخصیتی، ارزش ها، علایق، مهارت ها، شرایط خانوادگی، شرایط جامعه و … برای هر فرد باید در نظر گرفته شوند. یکی از مهم ترین این عوامل ویژگی های شخصیتی می باشد. شناخت درست شخصیت هر فرد فرآیندی پیچیده و محتاج به تخصص و زمان کافی است. البته هر فردی ویژگی های منحصربه فرد خود را دارد، حتی افرادی که به نوعی تیپ شخصیتی مشابه دارند، باز هم در برخی موارد با یکدیگر متفاوت هستند.

به طور کلی همیشه افراد موفقی از تیپ های شخصیتی مختلف در تمام مشاغل هستند و نمی توان دقیقا اعلام کرد که فقط تیپ های شخصیتی خاصی هستند که در این شغل موفق می شوند. اما طی تحقیقاتی که صورت گرفته تیپ های شخصیتی ای که برای این شغل معرفی می شوند، عموما این کار را بیشتر پسندیده و رضایت شغلی بیشتری در آن داشته اند.

گردآوری توسط گروه نویسندگان ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۱۴ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : جواد ارسال : 94/09/22

  کاربری : جواد

  ارسال : 94/09/22

  ساعت ارسال : 13:13

  کد دیدگاه : 583957

  پاسخ

  من دانشجو رشته کامپیوتر هستم خیلی خیلی علاقه مند به شغل کارمند بانک هستم خواهش می کنم راهنما یم کنید

 • کاربری : مریم ارسال : 94/08/18

  کاربری : مریم

  ارسال : 94/08/18

  ساعت ارسال : 07:48

  کد دیدگاه : 548240

  پاسخ

  سلام همسرمن کارمند بانک هستند اما به علت فشار کار واسترس زیاد همیشه از کارش ناراضیه.درضمن کسانی که علاقه مند به کار در بانک هستند بهتره بدونند خطا در کار بانکی برابر با بدختی. همین امسال یکی از همکارهای همسر چهل میلیون کم آورد واین اتفاق خیلی برای همسرم هم پیش اومده البته با هزینه های کمتر که مجبور شده از جیبش بزاره وهمین باعث بی انگیزه شدن اون در کار شده همچنین در بانک اجازه نمیدن بیش از سه سال در یک شعبه بمونید وهر سه سال یک بار منتقل میکنند به شعبه های مختلف استان و همین رفت و آمد رو برای همسرم مشکل کرده

 • کاربری : مریم صادقی ارسال : 94/06/16

  کاربری : مریم صادقی

  ارسال : 94/06/16

  ساعت ارسال : 12:15

  کد دیدگاه : 484389

  پاسخ

  با سلام من مترجمی زبان انگلیسی هستم،از استان گیلان و جویای کار

 • کاربری : محمد سبحانی فر ارسال : 94/04/03

  کاربری : محمد سبحانی فر

  ارسال : 94/04/03

  ساعت ارسال : 14:44

  کد دیدگاه : 376425

  پاسخ

  با سلام کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دارم ،کارشناسی ادبیات.کارشناسی حقوق در حال اتمام .دنبال کار در بانک هستم .انصاف داره بیکار باشم خدایی؟؟؟؟راهنمایی کنید

  • نقل قول : محمد امیریدر : 94/04/03 14:58:24 پاسخ

   محمد گرامی جهت اطلاع از استخدامی های در جریان بانک ها اینجا کلیک نمایید
   با آرزوی موفقیت

 • کاربری : سبحانی ارسال : 94/04/03

  کاربری : سبحانی

  ارسال : 94/04/03

  ساعت ارسال : 14:42

  کد دیدگاه : 376422

  پاسخ

  با سلام خدمت مدیریت سایت
  من فارغ التحصیل رشته اقتصاد دانشگاه بهشتی هستم و میخواستم بدونم که اگه آیا مدرک دانشگاهیم میتونه کمکی به استخدامم بکنه با توجه به اینکه من مدرک زبان و کامپیوتر وتایپم دارم. لطفا پاسخ دهید
  با تشکر

  • نقل قول : adminدر : 94/04/03 15:40:15 پاسخ

   در رابطه با دعوت به همکاری هایی که بدون آزمون با پر کردن رزومه صورت میگیرند بله این موارد تأثیر بیشتری داره. مانند دعوت به همکاری هایی که بانک پاسارگاد انجام میده و..

 • کاربری : MAHSA ارسال : 94/03/30

  کاربری : MAHSA

  ارسال : 94/03/30

  ساعت ارسال : 11:36

  کد دیدگاه : 371242

  پاسخ

  سلام یکی در به در دنبال کار تو بانکه یکی مثل شما دنبال فرار مدرکم مونده گوشه خونه خاک میخوره فقط

 • کاربری : افشین ارسال : 94/03/27

  کاربری : افشین

  ارسال : 94/03/27

  ساعت ارسال : 17:55

  کد دیدگاه : 368642

  پاسخ

  ممنون

 • کاربری : باقری ارسال : 94/03/18

  کاربری : باقری

  ارسال : 94/03/18

  ساعت ارسال : 18:57

  کد دیدگاه : 359101

  پاسخ

  به نظرمن شغل کارمند بانک بهترین شغل در کشور حساب میشه چون کارمندان درمدت خیلی کوتاه صاحب خونه وماشین میشن با تحصیل در یکی از رشته های راحت دانشگاهی،در صورتی که خیلی از فارغ التحصیل های دکترا دررشته های فنی از بهترین دانشگاههای تهران مجبور به تدریس با حقوق کم در دانشگاه آزاد. غیر انتفاعی،پیام نور میشن اون هم تو سن سی سالگی.ضمنا کار زیر باد کولر سخته یا کار تو محیط خشن وناسالم کارخانه که هر لحظه امکان داره بیرونتون کنند.کار در بانک نسبت به محیط صنعتی واقعا قابل مقایسه نیست.

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/05/20 22:02:15 پاسخ

   آواز دهول شنیدن از دور خوش است

   • نقل قول : ناشناسدر : 94/09/17 10:15:23 پاسخ

    واقععا همین طوره رشته های فنی اون انتظاراتی که ما ازشون داشتیمو براورد نمیکنن

  • نقل قول : کنکوریدر : 95/04/04 21:36:10 پاسخ

   کاملا درسته

 • کاربری : حسنانظری ارسال : 94/03/18

  کاربری : حسنانظری

  ارسال : 94/03/18

  ساعت ارسال : 12:10

  کد دیدگاه : 358670

  پاسخ

  سلام*من دارای مدرک کارشناسی حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم*کار در بانک یکی ازبزرگترین آرزوهامه*تاحالاهربانکی استخدام داشته ازجمله بانک حکمت ک شرایط فرزند نظامی بودن هم داشتم شرکت کردم امامتاسفانه قبول نمیشم*توروخدا راهنماییم کنین من چطورمیتانم توی بانک مشغول بشم؟موسسات مالی اعتباری هم باشه اصلا مهم نیس فقط توروخداراهنماییم کنین من چطورمیتانم ب این آرزوی محالم دسترسی پیداکنم؟؟؟

  • نقل قول : محمد امیریدر : 94/03/18 12:40:30 پاسخ

   سلام دوست گرامی اگهی های بروز و درجریان بانک ها و موسسات اعتباری و میتونید در این صفحه دنبال کنید
   با آرزوی موفقیت

   • نقل قول : ناشناسدر : 94/03/20 16:58:15 پاسخ

    سلام چطور ثبت نام اینترنتی در بانک انجام بدم؟ممنون میشم ازراهنماییتون

    • نقل قول : محمد امیریدر : 94/03/20 17:16:36 پاسخ

     دوست گرامی برای ثبت نام اینترنتی بانک های خصوصی همچون پاسارگاد اینجا کلیک نمایید
     برای اطلاع از اگهی های جدید بانک ها اینجا کلیک نمایید
     با آرزوی موفقیت

     • نقل قول : محسندر : 94/03/25 10:40:30 پاسخ

      من ۳ ساله تو اون آزمون بانک پاسارگاد اسم نوشتم هنوز به سایت مراجعه می کنم میگه منتظر باشید.

   • نقل قول : نجمهدر : 94/09/05 23:57:46 پاسخ

    باسلام من دیپلم د؟رم ودنبال کار دربانک هستم همین

 • کاربری : عیسی ارسال : 94/03/15

  کاربری : عیسی

  ارسال : 94/03/15

  ساعت ارسال : 15:01

  کد دیدگاه : 356059

  پاسخ

  با سلام. من کارشناس مترجمی زبان انگلیسی هستم و خیلی تمایل به کار در بانک را دارم. اصلا هیچ بانکی برای قسمت ارزی صحبتی از استخدام ندارند. لطفا راهنمایی کنید چند درصد از بانک ها دایره ارزی دارند و تعداد حدودی پرسنل ارزی چند نفر؟

  • نقل قول : محسندر : 94/03/25 10:37:12 پاسخ

   من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم و کارگر هستم البته بودم الان فعلا بیکار شدم. به هرکی میگم میگه برو آموزشگاه تدریس. خودت بهتر از من میدونی تو آموزشگاه ها چقد کف دستت میذارن اونم اگه بدن و دبه در نیارن که کفاف هزینه رفت و آمد رو هم نمیده شرم دارم بگم چقدر.

 • کاربری : فرشته ولی زاده ارسال : 94/03/10

  کاربری : فرشته ولی زاده

  ارسال : 94/03/10

  ساعت ارسال : 17:27

  کد دیدگاه : 351856

  پاسخ

  سلام,من لیسانس شیمی کاربردی دارم خیلی ب کار در بانک علاقه دارم خواهشا شرایط استخدام در بانکو توضیح بدین,ممنون

 • کاربری : ز.برزگر ارسال : 94/03/04

  کاربری : ز.برزگر

  ارسال : 94/03/04

  ساعت ارسال : 22:34

  کد دیدگاه : 346178

  پاسخ

  سلام.من خیلی دوس دارم کارمندبانک بشم.اطفاشرایط واستخدامی شدن رابرام ارسال کنید.ممنون میشم.لیسانس حسابداری هستم

 • کاربری : قادرقربانی ارسال : 94/03/04

  کاربری : قادرقربانی

  ارسال : 94/03/04

  ساعت ارسال : 19:31

  کد دیدگاه : 345943

  پاسخ

  سلا وقت بخیر. من ارزودارم که کارمندبانک بشم خودم هم لیسانس حسابداری هستم فقط خواهش میکنم شرایط استخدام روهم بزارین

 • کاربری : بهاره ب ارسال : 94/03/02

  کاربری : بهاره ب

  ارسال : 94/03/02

  ساعت ارسال : 14:54

  کد دیدگاه : 343513

  پاسخ

  با سلام
  متنتون خیلی خوب بود
  من فوق دیپلم کامپیوتر دارم
  میتونم استخدام بشم؟
  لطفا راهنماییم کنید.

  • نقل قول : adminدر : 94/03/02 15:36:47 پاسخ

   پیگیر استخدامی بانکها باشید دوست عزیز

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/03/06 14:30:50 پاسخ

   سلام دوست عزیز منم مثل شما فوق دیپلم کامپیوتر دارم…راهنماییتون کردن

 • کاربری : علی امینی ارسال : 94/02/24

  کاربری : علی امینی

  ارسال : 94/02/24

  ساعت ارسال : 12:45

  کد دیدگاه : 336685

  پاسخ

  سلام وقت بخیر،
  فقط برای کارمند شدن باید چه رشته هایی را انتخاب بکنیم ؟
  تا فوق دیپلم چه رشته ای؟
  تا لیسانس چه رشته ای؟
  لطفا راهنمایی ام کنید، ایمیلم:

 • کاربری : سحر ارسال : 93/12/08

  کاربری : سحر

  ارسال : 93/12/08

  ساعت ارسال : 20:53

  کد دیدگاه : 275221

  پاسخ

  با عرض سلام…خیلی ممنون از مطالبی که در اختیار ما گذاشتین. پدر من خودشون کارمند بانکن. منم به شغل شون خیلی علاقه مندم البته شغلا و رشته های دیگه ایم مد نظرمه…من قراره امسال انتخاب رشته کنم و با توجه به علاقه ای که به بانکداری دارم میخواستم حسابداری بخونم ولی پدرم سعی در منصرف کردن من دارن…میگن کار کردن تو بانک اعصاب و صبر زیادی میخواد و شغل استرس زاییه…حالا من موندم چیکارکنم…

  • نقل قول : محمد امیریدر : 93/12/08 22:50:57 پاسخ

   سلام سحر خانم گرامی پیشنهاد میکنیم با علم نسبت به توانایی هاتون انتخاب رشته کنید و سپس در راه رسیدن به هدفتون قدم بردارید
   موفق باشید

  • نقل قول : قادرقربانیدر : 94/03/04 19:32:35 پاسخ

   سلا وقت بخیر. من ارزودارم که کارمندبانک بشم خودم هم لیسانس حسابداری هستم فقط خواهش میکنم شرایط استخدام روهم بزارین

 • کاربری : زيبا عالي ارسال : 93/10/25

  کاربری : زيبا عالي

  ارسال : 93/10/25

  ساعت ارسال : 17:24

  کد دیدگاه : 240109

  پاسخ

  Matalebetun besyar tojih konande bud o mofid
  Man banabe sharayeti ke daram yeki az pahamo jarahi kardam o fekr mikonam in kar barayam
  monaseb bashado reshteye tahsilim. Mohandesi compiutere
  Va besyar alage daram ke to mohite bank kar konam .yek arezoo shode baram

  • نقل قول : adminدر : 93/10/25 17:32:58 پاسخ

   ان شاء الله با تلاش شما و کمک خداوند

 • کاربری : salaaaar ارسال : 93/08/26

  کاربری : salaaaar

  ارسال : 93/08/26

  ساعت ارسال : 10:16

  کد دیدگاه : 188199

  پاسخ

  ایول ادمین جان مطالب مفیدی گذاشتی……..

 • کاربری : سمیرا ارسال : 93/08/07

  کاربری : سمیرا

  ارسال : 93/08/07

  ساعت ارسال : 20:11

  کد دیدگاه : 176491

  پاسخ

  سلام.من کارمند بانک خصوصی هستم.با اینکه مزایا و حقوق و پاداش خوبی دارم ولی با شش سال سابقه کار واقعا فرسوده و افسرده شده ام.هر روز یه کار تکراری و سردو خشک و صد البته اعصاب خرد کن.اصلا راضی نیستم و دنبال شغل دیگه ام.اگه عقل امروزمو داشتم هیچ وقت ارامش زندگیمو با انتخاب شغل بانکی از بین نمی بردم.این شغل رو به هیچ وجه برای کسانی که دارای روحیه قدرت طلبی ماجراجویی هیجان طلبی بلندپروازی و اهل پیشرفت و درجا نزدن و ریسک هستند پیشنهاد نمی کنم.

  • نقل قول : ناشناسدر : 93/08/23 00:59:50 پاسخ

   با سلام.من خیلی کار بانک رو دوست دارم،یعنی خیلیییییی.شما چرا دوست ندارید؟ خیلی تلاش کردم کردم که استخدام یا به صورت قراردادی وارد بانک بشم،اما تا الان نشده…

   • نقل قول : محمددر : 94/02/11 15:00:41 پاسخ

    سلام دوست عزیز
    شاید اینکه تا الان در بانک استخدام نشدید لطف خدا بوده
    منم بیش از ۱۰ سالاز عمرموتو بانک تلف کردم تا حالا هم راه فراری پیدا نکردم اگه بتونم کاری دست و پا کنم یک لحظه هم معطل نمیکنم و از بانک استعفا میدم

  • نقل قول : salaaaarدر : 93/08/26 10:18:11 پاسخ

   اکثر کارها هم همینطوری یه روال معمولی و برنامه خاص خودشو داره……….اصلا زندگی همینه…. 😉

  • نقل قول : الههدر : 94/02/29 15:37:59 پاسخ

   با عرض سلام و خسته نباشید ! من دانشجوی رشته مدیریت تبلیغات تجاری هستم و به کار بانکی علاقه دارم خوشحال میشم باهاتون کار کنم

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/03/08 18:35:14 پاسخ

   با سلام . من نیز کارمند یکی از موسسات خصوصی هستم و از کارم خیلی هم رازی هستم و خدا رو شاکرم.

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/09/22 13:27:09 پاسخ

   داش شما چجوری رفتی یه راهنما به ما میکنی

 • کاربری : حسین. ارسال : 93/04/20

  کاربری : حسین.

  ارسال : 93/04/20

  ساعت ارسال : 22:43

  کد دیدگاه : 103473

  پاسخ

  باسلام بنده لیسانس مدیریت بیمه دارم ازشرایط فوقی که دارید هم ترسیدیم هم خوشحال شدم درسته که مسولیت اش زیاده امانه ان چنان بلاخره همه کارها بامسولیته

1 2 3 4

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.