قوانین سایت

بانک سینا از میان دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و بالاتر دعوت به همکاری مینماید.

 

logo آگهی استخدام در بانک سیناdm 5133555204371 آگهی استخدام در بانک سینا


جهت تکمیل فرم استخدام در بانک، دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در رشته‌های تحصیلی مورد نیاز حسابداری - مدیریت (گرایش‌های بانکداری،‌ بازرگانی و مالی) - اقتصاد (گرایش‌های نظری و بازرگانی) - کامپیوتر -IT و حقوق قضایی اینجا را کلیک کنید. جهت تکمیل فرم استخدام در شرکت‌های تابعه، دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم جهت همکاری در زمینه‌های امور دفتری و بایگانی، فنی و تاسیسات، تحصیلداری و خدمات، نگهبانی و راننده، اینجا را کلیک کنید.

” مسئولیت صحت و سقم کلیه اطلاعات مندرج در این فرم به عهده متقاضی می باشد. بدیهی است در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در هر مرحله از بررسی پرونده متقاضی طبق ضوابط  و مقررات بانک عمل خواهد شد.”

متقاضی محترم:
در صورت ثبت نام، مشخصات شما در بانک اطلاعاتی پایگاه بانک سینا محفوظ خواهد ماند. در زمان نیاز به استخدام از بین متقاضیان، واجدین شرایط دعوت خواهند شد. بعد از تکمیل فرم استخدام منتظر تماس تلفنی ما باشید. در صورت نیاز به تخصص شما با شما تماس گرفته می شود.

لینک مطلب در سایت بانک سینا32 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

  1. سعید تیموری میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 9287     زمان ارسال دیدگاه : 16:50

    معذرت می خوام اینم شمارمه متا هلم خیلی نیا زمنده کارم تو به خدای که ستا یشش میکننین اگه امکانش هست کمکم کنید اگر برایتان مقدوره نمی خوام زندگیمو به خا طره بی کاری از دست بیدم همه کارم از دستم بر میاد

    [پاسخ به این نظر]

1 2

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
همکاری در فروش فایل میهن همکار