اطلاعات بیشتر

استخدام سازمان بازرسی کل کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


آزمون برگزار شد:
آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۸ با موفقیت برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.


خبر ۵ دی ۹۶: توزیع کارت آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ هم اکنون لینک دریافت کارت آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور فعال شد.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی سازمان بازرسی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر ۳ دی ۹۶: اطلاعيه سازمان بازرسي كل كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت جديد، محل رفع نقص كارت و زمان‌ برگزاري آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور در سال ۱۳۹۶
پيرو اطلاعيه مورخ ۹۶/۰۹/۳۰ درخصوص لغو آزمون مذكور بدليل خطرات ناشي از زمين لرزه، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با  سازمان بازرسی کل کشور در سال ۱۳۹۶ مي‌رساند كه مقرر گرديد اين آزمون در بعدازظهر روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۸ منحصراً در شهر تهران برگزار گردد.
فرآيند برگزاري آزمون از ساعت ۱۳:۰۰ بعدازظهر آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت جديد شركت در آزمون
لينك مربوط به كارت جديد و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۱۰/۰۵ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات ثبت نامي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت کارت شركت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. چنانچه داوطلبي موفق به پرينت كارت شركت در آزمون خود نمي‌شود، لازم است به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص به شرح جدول بند «ج» ذيل مراجعه و نسبت به دريافت اطلاعات مربوط به ثبت نام خود اقدام نمايد. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي ۱ ،۲ ،۴ ، ۵ و ۶ (شامل نام خانوادگي، نام، تاريخ تولد، شماره شناسنامه و كد ملي ) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، ضروري است از كارت شركت در آزمون كپي تهيه و صحيح مورد يا موارد اختلاف را با خط خوانا و بدون قلم خوردگي در بالاي مورد يا موارد مذكور در روي فتوكپي كارت ورودي تهيه شده با خودكار قرمز بنويسيد و مطابق ساعت، تاريخ و آدرس اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند.
۲-در صورتي كه نسبت به بند ۳ (جنس) معترض مي باشيد، ضروري است مطابق ساعت، تاريخ و آدرس اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند.
۳- چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي باشد و يا چنانچه عكس روي كارت وي داراي اشكالاتي از جمله؛ فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، ۲ قطعه عكس ۴ ×۳ و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاري آزمون مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد، بديهي است در غير اين صورت فرد به عنوان متخلف تلقي مي‌گردد. ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است.
تذكر: داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت فوق قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
ج – آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
نماينده سازمان سنجش آموزش كشور در روز پنجشنبه ۹۶/۱۰/۰۷ صبح از ساعت ۸:۳۰ الي ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۷:۰۰ در باجه‌ي رفع نقص در دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: تهران، خيابان انقلاب، ميدان فردوسي (به سمت ميدان انقلاب)، بن بست شاهرود مستقر خواهد شد.
د‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌
۱- كارتهاي شركت در آزمون پرينت شده قبلي براي آزمون مورخ ۹۶/۰۹/۳۰ از درجه اعتبار ساقط مي‌باشد و داوطلبان مي‌بايست نسبت به پرينت مجدد كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.
۲-در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
۳- شروع فرآيند برگزاري آزمون بعدازظهر از ساعت‌ ۱۳:۰۰ (سيزده‌) مي‌باشد.
۴- در ورودي ِحوزه هاي امتحاني آزمون رأس‌ ساعت‌ ۱۲:۳۰ (دوازده وسي دقيقه) ظهر بسته خواهد شد. لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
۵- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
۶- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.


خبر ۳۰ آذر ۹۶: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره لغو برگزاری آزمون سازمان بازرسی کل کشور در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
با توجه به تعطیلی روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۳۰  آزمون سازمان بازرسی کل کشور که قرار بود در این روز برگزار شود لغو گردید. تاریخ جدید برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.


خبر ۳۰ آذر ۹۶: اطلاعيه سازمان بازرسی كل كشور در رابطه با تاريخ برگزاري آزمون ورودی

پيرو اطلاعيه مورخ ۹۶/۰۹/۳۰ درخصوص لغو برگزاري آزمون فوق در روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۳۰ به دليل خطرات ناشي از وقوع زلزله، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون مي‌رساند كه آزمون مذكور در بعدازظهر روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۸ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

لازم به توضيح است اطلاعات تكميلي درخصوص زمان و نحوه پرينت كارت جديد شركت در آزمون در اطلاعيه‌اي كه در روز يكشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۳ در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور منتشر مي‌شود، درج خواهد شد.

سازمان بازرسي كل كشور


خبر ۳۰ آذر ۹۶: تعویق آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور سال ۹۶
در پی رخداد زلزله شب گذشته تهران، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: برگزاری ازمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور امروز لغو شد و زمان برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام می شود.
به گزارش ایلنا، پیش از این مقرر شده بود آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور در سال ۹۶ صبح امروز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۳۰ منحصراً در شهر تهران برگزار ‌شده و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز  شود.


جذب سرباز امریه در سازمان بازرسی کل کشور- ۲۸ آذر ۹۶

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در رشته­‌ها و تخصص‌های«مالی، حسابداری، بانکداری، بیمه، امور مالیاتی، گمرک، فناوری اطلاعات و حقوق» از بین داوطلبان مرد واجد شرایط  به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز استان‌ها  و تهران دعوت به همکاری می‌نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه درخصوص مواد آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان واجد شرایط همکاری با سازمان بازرسی کل کشور
پیرو اطلاع رسانی قبلی در قالب پیامک (SMS) به متقاضیان محترم واجد شرایط، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند مواد آزمون مذکور در دو بخش استعداد شغلی و تخصصی در قالب فایل PDF (پیوست همین اطلاعیه) قابل مشاهده می‌باشد.

تذکر مهم: استفاده از ماشین حساب، کتاب قانون، جزوه، نشریه، هرگونه وسایل ارتباطی و غیره برای تمامی تخصص های شش گانه (عمران. بیمه، امور گمرکی و مناطق آزاد، بانک، امور مالیاتی، امور مالی و حسابداری) و استعداد شغلی ممنوع است.

جهت مشاهده فایل اعلام مواد آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان بازرسی کل کشور – ۷ شهریور ۹۶

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به‌منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از بین متقاضیان مرد دارای شرایط ذیل، به‌صورت «قراردادی تمام‌وقت» یا «مأمور به خدمت» در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری ‌نماید.

ردیف تخصص‌های مورد نیاز:
۱ امور مالی و حسابداری با حداقل ۵ سال سابقه مفید (ترجیحاً در امور حسابرسی، تجزیه‌وتحلیل صورت‌های مالی و حسابداری دولتی)
۲ امور بانکی با حداقل ۵ سال سابقه در بخش‌های مختلف بانکی (ارزی، ریالی، ارزیابی طرح‌ها و…)
۳ امور بیمه‌ای دارای حداقل ۵ سال سابقه مفید و مرتبط (ترجیحاً مالی بیمه‌ای و ارزیابی)
۴ امور مالیاتی دارای حداقل ۵ سال سابقه مفید در حوزه تخصصی مالیات (ترجیحاً در امور مالیات بر عملکرد، مالیات بر ارزش‌افزوده)
۵ امور گمرکی و مناطق آزاد با حداقل ۵ سال سابقه مفید در حوزه تخصصی گمرک (با گرایش تعیین ارزش، ترخیص کالا و ارزیابی)
۶ عمران دارای حداقل ۵ سال سابقه مفید در حوزه متره و برآورد، پیمان و رسیدگی، نظارت و بررسی صورت وضعیت‌ها …

شرایط تحصیلی:

ــ دارای مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس و بالاتر با حداقل معدل ۱۵.

ــ دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تخصصی در اولویت قرار دارند.

متقاضیان محترم موارد زیر را به‌دقت مطالعه نموده و بر اساس آن اقدام نمایند.

ــ تکمیل فرم ثبت‌نام و الصاق رزومه کاری

ــ از داوطلبان واجد شرایط بر اساس نیاز و اولویت‌های سازمان به‌مرور برای انجام مصاحبه اولیه و دریافت مدارک از طریق پیامک (SMS) دعوت به‌عمل می‌آید.

ــ تکمیل فرم ثبت‌نام، اخذ مدارک از متقاضی، دعوت و انجام مصاحبه هیچ حقی را برای وی ایجاد نخواهد کرد.

ــ در صورت لزوم آزمون کتبی و تخصصی لازم نیز به عمل خواهد آمد.

ــ از تماس تلفنی با این سازمان به‌منظور پیگیری فرآیند درخواست همکاری خودداری گردد.

کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.


جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان بازرسی کل کشور سال ۱۳۹۵ اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام سازمان بازرسی کل کشور – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان بازرسی کل کشور (سال ۹۵) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : جواب ازمون

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۳۹

  کد دیدگاه : 1557616

  سلام دوستان کسی با سازمان تماس نگرفته است جهت اعلام نتایج ؟جواب تازه ميخواهيم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : عمران بیکار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۲۳

   کد دیدگاه : 1557796

   جواب آزمون از سنجش اعلام نمیشود…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۴۸

  کد دیدگاه : 1551928

  سلام و عرض ادب و احترام
  ضمن خسته نباشید،میخواستم بگم که دوستانی که آزمون سازمان بازرسی کل کشور و دادن در خصوص اعلام نتایج دچار شک و تردید شدن.به این صورت که نمیدونن سازمان سنجش اعلام نتیجه میکنه یا خود سازمان بازرسی بر اساس رتبه به دست آمده با دوستان تماس میگیره.از طرفی امتحان هم از طریق سازمان سنجش گرفته شده.امکانش هست بتونید یه پیگیری در خصوص نحوه اعلام نتایج سازمان بازرسی داشته باشید؟به هر حال ممنون میشم.با آرزوی توفیق روزافزون برای تیم ایران استخدام.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۲۹

  کد دیدگاه : 1551584

  سلام.من امروز با سازمان تماس گرفتم گفتن ماخودمون با کسایی که حدنصاب نمره رو بیارن تماس میگیریم وسازمان سنجش هیچ نتیجه ای رو اعلام نمیکنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۵۰

  کد دیدگاه : 1550398

  با سلام و عرض ادب و احترام.
  دوستان من هم مثل همه شما در انتظار اعلام نتایج هستم و اینم میدونم هیچ چیزی مثل انتظار آدم و اذیت نمیکنه.
  از اونجایی که بارها در آزمون استخدامی ارگان های مختلف شرکت کردم ،میخوام بگم که وقتی سازمان سنجش امتحانی و میگیره ،موظفه که اعلام نتایج و هم خود سنجش انجام بده و میده.و مطمئن باشید اعلام نتایج از طریق سایت سنجش انجام میشه و خود سازمان بازرسی هم همین گو گفت.در صورتی خود بازرسی میتونه خودش اعلام نتیجه کنه که امتحان و خودش میگرفت نه سازمان سنجش.در حال حاضر متولی ازمون های استخدامی سازمان سنجش هستش.در آخر آرزوی موفقیت و قبولی برای همه عزیزان دارم.لطفا صبور باشید و به خدا توکل کنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مشفق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۱۰

   کد دیدگاه : 1550748

   با سلام خدمت تمامی دوستان .طی تماس تلفنی که با سازمان داشته ام .اعلام نمودند که با کسانی که امتیاز کافی رو اخذ نمایند .تماس گرفته میشود .و اعلام نتایجی از سازمان سنجش نخواهیم داشت .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مشفق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۱۶

   کد دیدگاه : 1550752

   با سلام خدمت تمامی دوستان .طی تماس تلفنی که با سازمان داشته ام .اعلام نمودند که با کسانی که امتیاز کافی رو اخذ نمایند .تماس گرفته میشود .و اعلام نتایجی از سازمان سنجش نخواهیم داشت .و در رابطه با نظر دوست عزیز ما نمیتونیم برا سازمان تعیین تکلیف کنیم .همانطور که زمان ارسال رزومه، برا سازمان بر اساس سوابق و شرایط ارسالی با متقاضیان دارای شرایط تماس و دعوت به آزمون شدند.هم اکنون سازمان مختار خواهد بود که چه تصمیمی اتخاذ نمایید .توکلت علی الله.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۳

  کد دیدگاه : 1549470

  سلام دوستان
  منم تماس گرفتم سازمان بازرسی گفتن 2 تا 3 هفته دیگه نتایج رو اعلام میکنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۴۳

   کد دیدگاه : 1550125

   سلام دوست عزیز شماره سازمان رو دارید؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امیدوار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۷:۱۸

    کد دیدگاه : 1550806

    سلام
    من از سایت سازمان شماره رو گرفتم

    پاسخ دهید
 • جهت رای به ایران استخدام در جشنواره وب اینجا کلیک کنید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۳

  کد دیدگاه : 1549422

  من قبلاً اطلاعاتی رو نوشتم که ظاهرا چاپ نشد
  من شخصا مراجعه داشتم.
  این طور که گفته شده. نتایج تا یکی دو هفته دیگه مشخص میشه. اما نمی دونم چطور می خوان اعلام کنند.
  فکر می کنم برنامه زمان بندی داشته باشند برای تکمیل مدارک.

  من رفتم مصاحبه کوچیکی داشتم و پرسیدم نتیجه آزمون رو وگفتن شما را به خاطر فوریت شغلی خواستیم.
  البته نه اینکه چون جزء متقاضیان شرکت کننده در آزمون باشم. و هنوز هم جز یه سری فرم و یه مصاحبه کوتاه حضوری چیز دیگه ای بهم نگفتن ، راستش منم نپرسیدم .

  من رشته امور مالیاتی شرکت کردم. اما مدرک دکتری مالی دارم و سالها پیش در دیوان مشغول بودم. سفر به خارج از کشور داشتم و الان برگشتم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : c

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۴۳

   کد دیدگاه : 1550386

   دوست عزیز بیخیال

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۴۶

   کد دیدگاه : 1550476

   خوش به حالتون انشااله موفق باشید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تقاضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۴۰

  کد دیدگاه : 1549214

  سلام دوستان کسی با سازمان تماس نگرفته است جهت اعلام نتایج ؟لطفا همگی تماس بگیرید جهت اعلام سریعتر نتایج؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۳:۳۰

  کد دیدگاه : 1549131

  دوستان سلام.اخر مشخص نشد چن نفر نیرو‌ میخوان.کسی اطلاع داره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۴۴

  کد دیدگاه : 1548086

  با سلام.طبق تماس با سازمان ،اعلام نتایج 2 الی 3 هفته دیگه در سایت سازمان سنجش خواهد بود.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۰۴

   کد دیدگاه : 1548301

   دوستان که قبلا گفتن از کارمند سارمان بازرسی پرسیدن اطلاع داده که توی سایت سنجش اعلام.نمیشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : خسته

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۵۵

   کد دیدگاه : 1548489

   خوب بحمدلله
   برای همه آرزوی موفقیت می کنم
   الیه توکلت و الیه انیب

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حمید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۱۸

   کد دیدگاه : 1548524

   سلام دوست عزیز.امروز با سازمان بازرسی تماس گرفتید که اینو جواب داد؟باچه قسمتی تماس گرفتید؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بیمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۰۰

   کد دیدگاه : 1549065

   ناشناس چرا اطلاعات غلط میدی؟ سازمان اصلا اعلام نمیکنه کسی قبول شده یا نشده، با کسایی که حدنصاب رو کسب کردن تماس میگیرن و مدارک میخوان برای بررسی و صحت مدارک

   پاسخ دهید
   • نویسنده : c

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۴:۳۷

    کد دیدگاه : 1549831

    اگر نفرات قبول شده رو رو سایت اعلام کنه بهتره حداقل شفاف سازی میشه

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۰:۴۱

    کد دیدگاه : 1550378

    میتونید با سازمان تماس بگیرید.ما که از خودمون نمیگیم.خودشون گفتن امتحان و سنجش گرفته از طریق سایت سنجش اعلام نتایج میشه.لطفا صبور باشید و به خدا توکل کنید.

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...