اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام وزارت نیرو در سال ۹۴

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ خرداد ۹۶: زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس در سال ۹۴ (منبع: برق نیوز)
معاونت منابع انسانی نیروگاه بندر عباس گفت: تلاش می شود ظرف دوهفته آینده نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس به پذیرفته شدگان اعلام شود.پس از این افراد پذیرفته شده در یک پروسه شش ماه موظف به انجام بقیه مراحل استخدامی خواهند بود.
معاونت منابع انسانی نیروگاه بندر عباس در گفت و گو با خبرنگار برق نیوز گفت: ظرف دوهفته آینده نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


استخدام شركت هاي وابسته (غير دولتي) زير مجموعه شركتهاي مادر تخصصي توانير و مهندسي آب و فاضلاب كشور

شركت هاي وابسته (غير دولتي) زير مجموعه شركتهاي مادر تخصصي توانير و مهندسي آب و فاضلاب كشور، در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و با استناد به مجوزهاي استخدامي صادره بر اساس موافقت مجمع عمومي شركت هاي وابسته (غير دولتي)، تعداد ۱۷۹۶نفر را از بين فارغ التحصيلان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي مورد تاييد وزارت علوم تحقيقات و فناوري، از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه و گزينش، در صورت كسب نمره حدنصاب به ترتيب از بالاترين نمره استخدام مي كنند (كسب حداقل ۵۰٪ امتياز آزمون كتبي عمومي الزامي است).

برنامه زمانبندی آزمون استخدامی مورخ ۳۱/۲/۹۴ شرکتهای وابسته ( غیر دولتی )

جهت دانلود نمونه سوالات (عمومی و تخصصی) استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید 

الف) برای مشاهده نیازهای استخدامی شرکتها،به جداول شماره ۲،۳و۴ دفترچه راهنمای آزمون مراجعه نمایید.

ب) شرايط عمومي:
۱- داشتن تابعيت ايران
۲- انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني دائم براي آقايان
۳- عدم اعتياد به مواد مخدر و دخانيات
۴- نداشتن سابقه محكوميت جزايي مؤثر
۵- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند
۶- اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
۷- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
۸- دارا بودن شرايط احراز شغل متناسب با جداول نيازهاي استخدامي موضوع بند الف
۹- عدم منع قانوني براي استخدام و نداشتن تعهد خدمتي به ديگر سازمان ها
۱۰- احراز صلاحيت هاي عمومي به تأييد گزينش پس از قبولي در آزمون كتبي و مصاحبه

جهت دانلود نمونه سوالات (عمومی و تخصصی) استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید 

ج) شرایط اختصاصی:

۱- داشتن مدرك تحصيلي متناسب با مقطع، رشته و گرايش تحصيلي اعلام شده در جداول نيازهاي استخدامي
۲- داشتن شرايط سني به شرح زير :
-حداكثر ۲۸ سال براي مقطع كارداني (متولدين بعد از تاريخ ۱۳۶۶/۲/۳۱)
-حداكثر ۳۰ سال براي مقطع كارشناسي (متولدين بعد از تاريخ ۱۳۶۴/۲/۳۱ )
-حداكثر ۳۲ سال براي مقطع كارشناسي ارشدو بالاتر (متولدين بعد از تاريخ ۱۳۶۲/۲/۳۱ )

جهت دانلود نمونه سوالات (عمومی و تخصصی) استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید 

تذكرات :
۱- موارد زير به شرط ارائه تأييديه معتبر از مراجع ذيصلاح به حداكثر سن افزوده مي شود:
الف-جانبازان، آزادگان، رزمندگان داراي ۶ماه متوالي يا ۹مـاه متنـاوب خـدمت در جبهـه، افـراد خـانواده معظـم شـهدا (همسر، فرزندان، بـرادر و خـواهر شـهيد)، جانبـازان، آزادگـان و مفقودالاثرهـا (همسـر و فرزنـدان) وهمسـر و فرزنـدان رزمنـدگاني كـه ۶مـاه متــوالي يـا ۹مـاه متنــاوب بـه طـور داوطلبانـ هدر جبهــه هـاي نبـرد حــق عليـه باطـل خــدمت نمودهاند، حداكثر به مدت پنج سال.
ب – مدت انجام خدمت سربازي، حداكثر به مدت ۲۴ماه.
ج – سابقه كار مفيد و مرتبط در صنعت آب و برق حداكثر ۸ سال (۹۶ ماه)، مشروط به ارائه تاييديه سازمان مربوط و گواهي پرداخت حق بيمه به سازمانهاي بيمه معتبر.
۲-داوطلباني ميتوانند نسبت به ثبت نام و شركت در آزمون اقدام نمايند كه تا تاريخ برگزاري آزمون(۹۴/۰۲/۳۱) فارغ التحصيل شده و خدمت وظيفه آنها پايان يافته و يا معافيت آنها قطعي شده باشد. لازم بهذكر است گواهي فراغت از تحصيل داوطلبان، كارت مربوط به وضعيت نظام وظيفه و تائيديه هاي مربوط به جدول شماره۱، بايستي حداكثر تا روز تطبيق مدارك آماده و صادر شده ب اشد و به همراه ساير تأييديه ها در موعد مقرر ارائه گردد. هر يك از داوطلبان كه به هنگام ثبت نام ، اطلاعات نادرست و جعلي ارائه نموده و به سبب اين اطلاعات پذيرفته شوند، هر زم ان كه غير واقعي بودن اطلاعات مشخص شود، قبولي ايشان ملغي بوده و به لحاظ طولاني نمودن فرآيند استخدام ، اقدام لازم طبق قوانين و مقررات به عمل خواهد آمد.

۳- سي درصد (۳۰% ) از كل نيازهاي استخدامي به ايثارگران و رزمندگان واجد شرايط به ترتيب زير اختصاص مي يابد كه افراد واجد شرايط مي بايست در آزمون شركت نموده و در بين خود به رقابت بپردازند. انتخاب اين داوطلبان در سقف سهميه تعيين شده، به ترتيب نمره مكتسبه انجام
خواهد شد.
۳-۱- بيست و پنج درصد (۲۵% ) به جانبازان، آزادگان و رزمندگان فاقد شغل (با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانهدر جبههها)،همسر و فرزندان شهدا ء و جانبازان بيست و پنج درصد (۲۵% ) و بالاتر،همسر و فرزندان آزادگان با مدت اسارت يك سال و ب الاتر اختصاص مييابد.
۳-۲- پنج درصد (۵%) سهميه استخدامي به همسر و فرزندان جانبازان زير بيست و پنج درصد (۲۵%) و آزادگان با مدت اسارت كمتر از يك سال و خواهر و برادر شهيد و همسر و فرزندان رزمندگان (با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبه هها) اختصاص مي يابد.
توضيح: مرجع صدور تاييديه معتبر براي ايثارگران (جانبازان و آزادگان، فرزندان آنها و فرزندان شهدا) بنياد شهيد و امور ايثارگران و براي رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ميباشند.
۳-۳- استخدام مازاد بر سي درصد (۳۰ %) سهميه ا يثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان آزاد واجد شرايط صورت خواهد گرفت لذا افرادي كه به هر دليلي نتوانند از سهميههاي مربوط به ايثارگران برخوردار شوند، مي بايستي مشابه ساير داوطلبان به رقابت بپردازند.

۴- متقاضيان استفاده از سهميههاي ۲۵% و ۵% ايثارگران لازم است نسبت به ارائه تاييديه از بنياد شهيد و امور ايثارگران مبني بر دارا بودن شرايط لازم جهت استفاده از سهميه مذكور اقدام نمايند.
۴-معلولان عادي مشروط بر دارا بودن شرايط احراز شغل مورد نظر به ترتيب نمره مكتسبه از ۳ درصد سهميه هاي قانوني برخوردار ميگردند. ارائه گواهي از سازمان بهزيستي و حسب مورد از مراجع ذيربط براي معلولان عادي در زمان بررسي مدارك الزامي است.
توضيح ۱: ايثارگران و رزمندگان عزيز و معلولان محترم مشمول بند ۳ و ۴، از شرط كسب حد نصاب نمره ۵۰ درصد آزمون عمومي معاف مي باشند.
توضيح ۲: معلولان محترم كه مشكل بينايي يا حركتي دارند جهت تامين منشي با شماره تلفن مجري آزمون (مندرج در جدول شماره ۶) مربوط به شركت انتخابي خود تماس حاصل نمايند. بديهي است در غير اينصورت امكان ارائه تسهيلات مربوطهدر روز برگزاري آزمون ميسر نخواهد بود .
۵- پس از كسر سهميه هاي فوق الذكر، باقيمانده ظرفيت استخدامي به آزمون داوطلبان بصورت آزاد اختصاص مييابد.
ضمناً داوطلبان واجد شرايط مندرج در جدول شماره ۱، با ارائه مستندات مورد تائيد، ضرايب تعيين شده در آزمون كتبي ( آزمون اختصاصي ) آنان اعمال گرديده و سپس نتايج مربوطه محاسبه خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات (عمومی و تخصصی) استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید 

جهت مشاهده جدول ضرایب اینجا کلیک کنید

نكته ۱: ضرايب مندرج در جدول شماره ۱ (بجز رديف ۴ )، صرفاً شامل كاركنان صنعت آب و برق ميباشد.
نكته۲: بديهي است صرفاً يكي از ضرايب جدول شماره ۱ (بالاترين ضريب) به داوطلبان مشمول تعلق خواهد گرفت.
ايثارگران، رزمندگان و معلولان محترم مشمول بند ۳ و ۴، در صورت داشتن يكي از شرايط پنجگانه جدول شماره ۱، فقط در زمان رقابت با ساير داوطلبان آزاد، از ضريب مربوط بهره مند خواهند شد.
۶- انتخاب داوطلبان استخدامي براي انجام مصاحبه تخصصي حداكثر به ميزان ۲ برابر ظرفيت مورد نياز، از ميان افرادي كه حد نصاب نمره آزمون عمومي تعيين شده را كسب كردهاند، به ترتيب بالاترين نمره آزمون كتبي (مجموع نمره آزمون عمومي و تخصصي) انجام و اسامي آنان در سايت آزمون اعلام خواهد شد.

۷- انتخاب كليه افراد پذيرفته شده، با رعايت بندهاي فوق الذكر و با اولويت داوطلبان بومي هر استان به ترتيب امتياز مكتسبه در آزمون كتبي مي باشد. بومي به فردي اطلاق ميشود كه حداقل داراي يكي از ويژگي هاي زير باشد:
الف) محل تولدداوطلب با استان مورد تقاضا براي استخدام يكي ب اشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصيلي قبل از دانشگاه داوطلب (ابتدايي، راهنمايي يا دبيرستان) به صورت پيوسته دراستان مورد تقاضا طي شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح كه استان محل تولد همسر يا پدر (شاغلين نيروهاي مسلح) و يا محـل سـكونت كنـوني آنان (در خصوص بازنشستگان نيروهاي مسلح) در استان مورد تقاضاي شغل باشد.
د) حداقل سه سال تمام سابقه كار تمام وقت در دستگاههاي اجرايي استان مـورد تقاضـا بـراي اسـتخدام بـا پرداخت حق بيمهداشته باشند.
نكته مهم: لازم به ذكر است قبول شدگان نهايي، ملزم به سپردن تعهد محضري خدمت در شهر مشخص شده از طرف شركت ميباشند.
۸- در صورتي كه داوطلبي با مدارك تحصيلي غير مرتبط و يا پايينتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در آگهي، در آزمون شركت نمايد، از استخدام و ادامه اشتغال وي در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
۹- انتخاب نهايي پذيرفته شدگان پس از قبولي در آزمون (عمومي و تخصصي) و طي مراحل مصاحبه و گزينش ميسر ميباشد. ضمناً اسامي پذيرفته شدگان نهايي پس از تأييد مراجع ذيصلاح، از طريق سايت آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
۱۰- مسئوليت ن اشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ا رسال (اعلام) مدارك به صورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود كه داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و حتي در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلااثر ميگردد

 جهت دانلود نمونه سوالات (عمومی و تخصصی) استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید 

د ) مواد آزمون :
الف) مواد آزمون توانمنديهاي عمومي شامل:
۱- زبان و ادبيات فارسي۲- زبان انگليسي عمومي ۳- رياضي و آمار مقدماتي ۴- فن آوري اطلاعات ۵- معارف اسلامی* ۶- اطلاعات سياسي ، اجتماعي و مباني قانوني ميباشد.
*اقليت هاي ديني از پاسخ گويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع خواهد شد.
ب) سوالات آزمون تخصصي بر اساس رشتههاي شغلي طراحي ميگردد.
مواد (دروس) هر يك از رشته هاي شغلي و جزئيات مربوط در روز شروع ثبت نام در اختيار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات (عمومی و تخصصی) استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید 

هـ ) چگونگي ثبت نام:
داوطلبان گرامي پس از مطالعهدقيق شرايط منـدرج در ايـن دفترچـه مـي تواننـد از صـبح روز سـه شـنبه مـورخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۱حـداكثر تــا سـاعت ۲۴ روز پــنجشـنبه مــورخ۱۳۹۴/۰۲/۱۰از طريـق سـايت اينترنتــي www.azmoon-niroo.ir اقدام به ثبت نام در آزمون نمايند.
۱-داوطلبان ميبايست مبلغ ۲۵۰/۰۰۰ ( دويست و پنجاه هزار) ريال را بهعنوان هزينه شـركت در آزمـون
از طريق درگاه اينترنتي موجود در صفحه ثبت نام (سامانه خريد كارت ثبت نام) و با استفاده از كـارتهـاي بـانكي عضـو شبكه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم كارت و كد cvv2 پرداخت نمايند.
توضيح ۱: ايثارگران ۵۰ درصد مبلغ فوق الذكر را مي پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت كـل مبلـغ مزبـور معـاف ميباشند.
توضيح ۲: با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذكور به علت ثبت نام اينترنتي، واجدين شرايط (ايثـارگران) مـيبايسـت مبلغ مذكور را واريز و پس از هماهنگي و تائيد بنياد شهيد و امور ايثارگران، مبلغ واريزي به ايشـان قابـل اسـترداد خواهد بود.
۲- به داوطلبان محترم توصيه مي شودكه شخصاً اقدام به ثبت نـام در آزمـون نمـوده و قبـل از
شروع به انجام ثبت نام اينترنتي، جـداول نيازهـاي اسـتخدامي (جـداول شـماره ۳ ، ۲و ۴ ايـن دفترچه)، راهنماي نحوه ثبتنام و مدرك تحصيلي مورد نيازدر رشته شغلي مربوط را كاملاً مطالعـه نموده و فايل رايانهاي عكس خود را با توجه به جزئيات اعلام شدهدر بنـد ” و” ذيـل الـذكر آمـاده نمايند. پيگيري مراحل بعدي ثبت نام مانند نحوهدريافت كارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مكان برگزاري آزمون و اطلاعيههاي صادره كه از طريق سـايت اينترنتـي www.azmoon-niroo.ir اطلاع رساني خواهد شد، الزامي بوده و مسئوليت آن به عهدهداوطلب مي باشد.
۳- بديهي است ثبت نام در ساعات كم ترافيك، به مرور زمان و قبـل از روزهـاي پايـان مهلـت،
سهولت بيشتري را به همراه خواهد داشت. ضمناً توصيه مي شود جهـت داشـتن فرصـت كـافي، ثبت نام به روزهاي آخر موكول نشود. شايان ذكر است ويرايش اطلاعات فقط براي يك مرتبه و به مـدت ۲ روز از از صــبح روز شــنبه مــورخ۱۳۹۴/۰۲/۱۲حــداكثر تــا ســاعت ۲۴ روز يــكشــنبه مورخ۱۳۹۴/۰۲/۱۳امكان پذيرخواهد بود.
۴- قابل ذكر است مهلت ثبت نام به هيچ وجه تمديد نخواهد گرديد.

جهت دانلود نمونه سوالات (عمومی و تخصصی) استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید 

و) راهنماي ثبت نام :
۱- داوطلبان پس از ورود به سايت آزمون، ابتدا بايد اقدام به خريد كارت ثبت نام از طريق سـامانه مربـوط نماينـدو پس از خريد كارت، با توجه به شمارهي سريال ۱۴ رقمي كهدر اختيارشان قرار ميگيرد، اقدام بـه ثبـت نـام نمايند.
۲- از تايپ لاتين اطلاعات خودداري نماييد.
۳- هنگام درج اطلاعات، كليد (Caps Lock) صفحه كليد خاموش باشد.
۴- از زدن كليد (Enter) درهنگام درج اطلاعات خودداري نموده و براي جـدا كـردن كلمـات از يكـديگر، از كليـد فاصله(Space) استفاده نماييد.
۵- تكميل اطلاعات كليه فيلدها الزامي است.
۶- كد ملي خود را به صورت كامل (با درج صفر) و بدون خط تيره وارد نماييد.
۷- براي الصاق عكس، از فايل اسكن شده عكس پرسنلي ۳×۴ (تمام رخ، زمينه روشن و جديد )، با فرمـت JPG و با حجم حداكثر۴۰ كيلوبايت استفاده نماييد.
۸- در انتهاي فرم ثبت نام، فيلد مربوط به شماره بازيابي كه از نـوع عـددي و ۵ رقمـي مـي باشـد را بـه دلخـواه تكميل و آن را يادداشت نماييد. در صورت فراموش كردن شماره رهگيري ثبت نام، با استفاده از اين شـماره بـه همراه كد ملي و شماره شناسنامه مي توانيد شماره رهگيري خود را بازيابي نماييد لذا تا پايـان مراحـل آزمـون از اين شماره كاملاً مراقبت نماييد.
۹- پس از تكميل نمودن اطلاعات، شماره رهگيري ارائه شده را يادداشت نماييـد. ضـمناً امكـان چـاپ اطلاعـات وجود دارد.

جهت دانلود نمونه سوالات (عمومی و تخصصی) استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید 

ز) توزيع كارت ورود به جلسه و زمان برگزاري آزمون:
۱- ارائـه كـارت ورود بــه جلسـه آزمــون بـه صــورت اينترنتــي و از طريـق ســايت www.azmoon-niroo.ir در تاریخ های  ۹۴/۲/۲۹ و ۹۴/۲/۲۸ انجام خواهد پذیرفت/
۲- آزمون در روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۲/۳۱ برگزار خواهد شد، ساعت و آدرس حـوزه آزمـون بـر روي كـارت ورود به جلسه آزمون درج خواهد گرديد.
نكته: از آنجا كه ممكن است در برخي از مناطق آزمون در دو نوبت صـبح و بعـدازظهر برگـزار گـردد لـذا لازم اسـت داوطلبان پيش بيني لازم در اين خصوص را داشته باشند.
۳– ارائه كارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روي كاغذ) هنگام ورود به حوزه الزامـي اسـت.
بديهي است در غير اينصورت از ورودداوطلب به حوزه آزمون جلوگيري بعمل خواهد آمد.

موارد قابل توجه:
۱- در هر يك از رشتههاي شغلي امتحاني (مشخص شده در جداول نيازهاي استخدامي) صرفاً فارغ التحصيلان همان رشته، گرايش و مقطع ميتوانند شركت كنند و پذيرش ديگر رشتهها يا گرايشها و يا مقطع بالاتر يا پايينتر امكانپذير نميباشد.
۱-۱- افرادي كه داراي مدرك تحصيلي ن اپيوسته در مقطع كارشناسي و بالاتر ميباشند، اجازه شركت در آزمون رشتههاي شغلي تكنسيني و كمك كارشناسي را ندارند و در صورت كتمان موضوع، بدون داشتن هرگونه حق اعتراض، قبولي ايشان در هر مرحله از آزمون ملغي اعلام خواهد شد.
۱-۲- دروس آزمون با توجه به ويژگيها و نيازهاي هر يك از رشته هاي شغلي و همچنين تنوع رشته هاي تحصيلي مجاز تعيين گرديده است.
۲- پذيرش داوطلبان با توجه به مقطع، رشته و گرايش تحصيلي ذكر شده در هنگام ثبتنام صورت مي پذيرد. مسئوليت صحت و سقم اين موارد و ارائه اصل مدارك مورد ادعا به عهده داوطلب خواهدبود.
۳– دارندگان مدرك تحصيلي معادل، صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شدهاند و سازمان مذكور براي آنان گواهينامه مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر تحصيلي با ارزش علمي صادر نموده، به شرط رعايت كليه شرايط و ضوابط مندرج در اين اطلاعيه مجاز به ثبت نام در آزمون ميباشند.
۴ – قبولي در آزمون كتبي به منزله استخدام قطعي نبوده بلكه موكول به موفقيت داوطلبان در مراحل بعدي شامل مصاحبه، گزينش، معاينات پزشكي و اخذ عدم سوء پيشينـه از مراكز ذيصـلاح ميباشـد.
۵ – پذيرفتهشدگان نهايي ميبايستي آمادگي خدم ت و اشتغال به كار درهر يك ا ز شهرهاي استان حوزه فعاليت شركت مورد نظر كه در جداول نياز هاي استخدامي تعيين شده است را داشتـه باشند و موظف به سپردن پانزده (۱۵) سال تعهد خدمتي به صورت محضري در رشته شغلي و محل خدمت تعيين شده، به شركت مي باشند.

۶ -در اين آزمون، هر داوطلب مي تواند صرفاً براي يك رشته شغلي در يك شركت ثبت نام
نمايد.

 جهت دانلود نمونه سوالات (عمومی و تخصصی) استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید 

جهت مشاهده دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : پردیس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۱۸

  کد دیدگاه : 1271701

  سلام بچه ها
  میگم اگه کارت اداری باشه
  بازم الودگی نیروگاه واست بده؟
  چون سلامتیم خیلی برام مهمه
  لطفا یکی جواب بده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۰۱

   کد دیدگاه : 1271803

   از دست گرما در امانی و زیر کولر حال میکنی (:music:) (:gamer4:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۶:۳۹

    کد دیدگاه : 1272058

    مگه فنی ها چه کاردانی چه کارشناسی زیر کولر نیستند و جلوی آفتاب کار میکنند

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۸:۲۷

     کد دیدگاه : 1272279

     اداری دیگه یارو مطمینه زیر کولر هستش…در صورتی اکثر رشته های فنی تو سایت هستن

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۵۰

  کد دیدگاه : 1269433

  من یکی که واقعا نیروگاه بندرعباس رو ترجیح میدم به توزیع یا ابفا شهرمون به دلیل اینکه اولا دوس ندارم جایی کار کنم که با مردم در ارتباط باشه نیروگاه ها این مزیت رو داره که به دور از مردم و هرکس در رشته خودش فعالیت میکنه دوما حقوق نیروگاه بالاست دیگه نمیدونم فقط حقوق نیروگاه بندرعباس بالاست یا همه نیروگاه ها (:cry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : به آرش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۳

  کد دیدگاه : 1269421

  یادمه آقا آرش به عنوان شخصی که تو نیروگاه کار میکنه و از نزدیک در جریان امور هست میگفت احتمال اینکه بفرستند جای دیگه خیلی کمه خانم ارزانی هم میگفت وقتی گزینش تموم شد و نتایج نهایی مشخص شد تصمیم میگیریم که جای دیگه بفرستیم تازه اونم شااااید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ساحل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۸

  کد دیدگاه : 1268798

  دوستان خواهشا شایعه پراکنی نکنین .این دوسال و دوماه از این شایعات خیلی شنیدیم.نمیفرستن جای دیگه اگه بخوان بفرستن هم میتونن چون روزی که فرم رو پر میکردیم وتعهد میدادیم و امضا میکردیم باید فکر اینجاش رو میکردیم الویت بندی داشت بندر.استان یا شهر خودتون هر جایی که بفرستن.اگه بخوان از روی فرم کاری کنن ما فقط میتونیم با توجه به الویت هایی که انتخاب کرده بودیم معترض بشیم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ی شرکت کننده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۱۷

  کد دیدگاه : 1268654

  تا رضایت طرف (داوطلب) جلب نشه هیچ جوره نمیتونن انتقال بدن…ولی ممکنه اینم بگن که ما فعلا نیرو داریم و باید منتظر بمونی اگه میخوای بندر بیای سر کار…ولی اگه انتقال هم خواستن بدن میشه بعد از مدتی انتقالی گرفت ….

  اینو یکی از کارشناسای شرکت مادر تخصصی بهم گفت

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۳۴

   کد دیدگاه : 1268774

   انتقالی به کجا؟
   مثلا امکان داره ما رو بفرستند شرکتهای توزیع یا ابفا اما بعد یه مدت انتقال بگیریم بریم نیروگاه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۳:۴۱

    کد دیدگاه : 1269146

    توزیع ، ابفا ، نیروگاه…شرکت هایی ک نیمه خصوصی هستن و سهامی خاص

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۵:۳۹

     کد دیدگاه : 1269415

     ولی فک کنم حقوق شرکتهای توزیع و ابفا نسبت به نیروگاه خیلی پایین باشه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۲۲:۲۳

      کد دیدگاه : 1270184

      توزیع هم دست کمی از نیروگاه نداره…داخل شهر هم هستش

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۲۳:۳۰

       کد دیدگاه : 1270295

       نیروگاه خیلی از توزیع بهتره چون اداره نیست و به نوعی یه محیط صنعتی محسوب میشه و لازم نیست با مردم دهن به دهن بشی میری تو یه محیط بدون حاشیه و صنعتی و نیروگاهی کار خودتو انجام میدی

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۲:۲۴

       کد دیدگاه : 1271367

       در عوض نیروگاه خیلی آلودگی داره و بعد از ی مدتی ریه خیلی آسیب میبینه…

 • نویسنده : هما

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۰۵

  کد دیدگاه : 1268641

  بچه ها واسه شما پرونده پزشکی رو گذاشتن تو پاکت؟ واسه من ک نذاشت همینجوری دادن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۳۱

   کد دیدگاه : 1268768

   آره پرونده همه رو همینجوری دادند و تو پاکت نگذاشتند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : هما

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۹

  کد دیدگاه : 1268633

  سلام بچه ها
  هر که انلاینه جواب بده تو رو خدا
  بچه ها جواب تست عدم اعتیاد رو خودمون باید میگرفتیم و تحویل نیروگاه میدادیم؟؟؟؟
  من جواب تست عدم اعتیاد رو نگرفتم چون بیمارستان شهید محمدی ک رفتم برا معاینات قسمت پذیرش گفت جواب اون رو خودشون میفرستن آیا همینجوره؟
  الانم ک بندر نیستم خیلی ناراحتم چکار کنم
  ترو خدا زود جواب بدین یه فکری کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۳۰

   کد دیدگاه : 1268765

   بله هم پرونده پزشکی و هم تست اعتیاد رو خودتون باید میبردید میدادید نیروگاه اما حالا که ندادید به نظرم با نیروگاه تماس بگیرید شرایطتون رو بگید تا راهنمایی کنند

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ساحل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۴۱

   کد دیدگاه : 1268784

   ما که خودمون گرفتیم تحویل،دادیم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۵۱

   کد دیدگاه : 1268803

   سلام
   من خودم بردم نیروگاه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : هما

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۲۷

    کد دیدگاه : 1269008

    تماس گرفتم گفتن باید خودتون بیارین البته با4نفر صحبت کردم تا بالاخره خانم ارزانی گفت باید رو پروندت باشه تازه گفت همکارام اشتباه کردن اصلا نباید پروندتو بدون تست عدم اعتیاد تحویل میگرفته
    اصلا هیچ کدومشون وقتی میپرسیدم نمیدونستن
    گفت تا فردا جوابشو حتما بیار

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۳:۲۶

     کد دیدگاه : 1269126

     میگفتی خسته نباشید اگه به من همون موقع میگفتید تست اعتیاد هم باید باشه برمیگشتم جواب تست رو میگرفتم تحویل میدادم دیگه

     پاسخ دهید
  • نویسنده : امیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۴۴

   کد دیدگاه : 1269052

   سلام دوست عزیز
   خودت باید بگیری ببری
   فقط جواب عدم سو پیشینه رو خودشون با پست میفرستند اونم چون ما خودمون هزینه پست رو پرداخت کردیم
   ولی جواب عدم اعتیاد رو خودت باید بگیری و ببری نیروگاه . اونا که دلشون نسوخته و هزینه کنند و جواب عدم اعتیاد شما رو بفرستند نیروگاه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ایمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۲۵

   کد دیدگاه : 1269865

   کسی, نداری,بندر بگیره ببره من صبح جواب سوپیشینه رو میبرم نیروگاه تحویل بدم اخه ادرس خونه دادم امروز پست برام اوردش

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ساحل

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۱:۱۰

    کد دیدگاه : 1270060

    اگه سوءپیشنه دست شما رسیده حتما برای نیروگاهم فرستادن درسته؟
    فردا زنگ بزنیم ببینیم دستشون رسیده یا نه

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۳۰

   کد دیدگاه : 1269875

   سلام دوست گرامی
   ی کار بهتون پیشنهاد میکنم همونو انجام بدین
   به نیروگاه زنگ بزنین بگین به بچه هایی ک الان برگ معرفی نامه از نیروگاه میگرن بگن ک نامه شما روبگیره یا از طریق گروهی ک بچه ها زدن پیگیری کن …نگران نباشین حل میشه از طریق گروهی می

   پاسخ دهید
   • نویسنده : هما

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۰:۳۸

    کد دیدگاه : 1270014

    ممنون بچه ها از بابت راهنماییتون
    مگه گروه دارین؟ چ گروهی؟
    ولی خب من داداشم بندره ولی از شانس من ماموریته
    فردا ایشالا گفت میرسم بندر
    داداشم ک برسه کارامو انجام میده حالا ببینم چی میشه
    ایشالا تا فردا کارم درست بشه از فکرش بیام بیرون

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۵۸

  کد دیدگاه : 1268042

  سلام بچه های بندر از نوع غیربومی
  حرفای حامد صحت داشت از یه منبع موثق شنیدم
  به احتمال زیاد غیربومیا رو میخان بفرستن جاهای دیگه یا شهرهای دیگه
  جالب اینجاست، این جاها که میخان بفرستن به احتمال زیاد نیروگاه تولید نیست، احتمال توزیع و ابفا هم هست، الانم 40الی50تا از نیروهای خودشونو استخدام کردن همون شرکتیا، حالا اومدن سراغ ازمونیا، میخان گزینش تموم بشه و دقیقه نود در موردمون تصمیم بگیرن، درسته از ما تعهد گرفتن که واسه شهرهای دیگه قبلا، ولی اون موقع ما این تعهد را برا نیروگاه دادیم نه شرکت توزیع و ابفا، توزیع و ابفا حقوق و مزایاش خیلی کمتراز ابفاس، این اصلا درست نیست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۰۸

   کد دیدگاه : 1268192

   منبع شما چیه؟
   حالا از کی میریم سرکار؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ایمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۰۹

   کد دیدگاه : 1268197

   سلام دوست عزیز هر خبری رو نیا سریع بدون تحقیق قبول کاش از اون منبع خبرت میپرسیدی مراحل بعدی کی انجام میشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۲:۲۳

   کد دیدگاه : 1268488

   والا موقی که من رفتم نیروگاه یک نفر که اومده بود نامه بگیره مسئولین دبیر خونه نیروگاه میشناختنش فرزند یکی از کارکنان بود مثل ما نامه دادن گفتن برو معاینات پزشکی و سوء پیشینه
   یکی نفر هم موقع آزمایش دیدم که زمان مصاحبه با کارکنان نیروگاه کاملا آشنا بود مثل ما روال استخدامی داره طی میکنه
   شاید قبول شده ای قراردادی معاینات وسوء پیشینه همراه ما انجام ندهند چون زمانی که قراردادی کار میکنند اگر قرار باشه بیمه براشون رد کنند تمام این مراحل انجام دادن طبیعی الان هم تو نیروگاه مشغول باشند شاید هنوز مدت زمان قراردادشون تموم نشده پس بیخودی نگران نباشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۲

  کد دیدگاه : 1267876

  سلام دوستان به من دو تا برگه دادن.
  یکی معرفی نامه به دانشگاه علوم پزشکی برای طب کار. دومی نامه برای گرفتن سو پیشینه.
  پس برای گرفتن عدم اعتیاد چکار کنم؟ نباید یه نامه دیگه برای مرکز بهداشت میدادن تا عدم اعتیاد بگیریم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۳۵

   کد دیدگاه : 1268008

   سلام اصل معرفی نامه به دانشگاه علوم پزشکی رو میدید به مرکز بهداشت و تست عدم اعتیاد و کپی اونو میدید به معاینات پزشکی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ایمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۳۹

   کد دیدگاه : 1268016

   نامه طب کار کپی بگیر اصلش بده به عدم اعتیاد و گپیش برا طب کار و تشکیل پرونده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۴۱

   کد دیدگاه : 1268018

   مشکلی نیس همون برگه ک دادن وا ه بهداشت ی کپی بگیر واسه بیمارستان …برگه اصلی هم واسه عدم اعتیاد ..نگران نباش مشکلی پیش نمیاد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : خطاب به آرش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۴۹

  کد دیدگاه : 1267652

  آقا آرش و کسایی که شاغل در نیروگاه و مطلعند بیا جواب دوستمون کاربر وحید رو بده چون سوال منم همینه چرا ما کارمند دولت محسوب نمی شیم درحالی که وزارت نیرو یکی از وزارتخانه های دولته؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ارش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۴۶

   کد دیدگاه : 1267917

   سلام کارمن دولت حساب میشین

   پاسخ دهید
   • نویسنده : وحید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۰:۳۳

    کد دیدگاه : 1268007

    پس جریان شرکتهای وابسته و غیر دولتی و سهامی خاص چیه؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۰۳

   کد دیدگاه : 1268052

   دوست عزیز نگران نباش
   الان هیچ ارگانی همون اول استخدام رسمی نیست، اکثرا بعد 5سال رسمی قطعی است،حالا وزارت نیرو اینجوریه بعد ده سال رسمی میشین،

   پاسخ دهید
 • نویسنده : وحید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۵۱

  کد دیدگاه : 1266147

  دوستان یک نفر این مطلب رو برای من توضیح بده چرا به شرکت ها و نیروگاه های وزارت نیرو غیر دولتی و وابسته میگند؟ به هر حال مگه دولتی نیستند؟ ما بعد از شروع به کار کارمند دولت حساب میشیم یا نه ؟ رو نامه ای هم که فرستاده بودند سهامی خاص نوشته بودند که یعنی خصوصی نه دولتی ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۴۱

   کد دیدگاه : 1266211

   فقط اینو میدونم که از طریق ازمون سراسری وزارت نیرو که جذب میشیم امنیت شغلی داریم….

   کارمند دولت حساب نمیشیم..چون سابقه تامین اجتماعی برامون رد میشیه…اگه کارمند دولت میشدیم دفترچه خدمات درمانی میگرفتیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۳:۲۹

    کد دیدگاه : 1266446

    دوست عزیز امینت شغلی مهمه
    خصوصی و دولتی مهم نیس
    چون قرارداد میبندی
    دیگه مطمعنه

    پاسخ دهید
   • نویسنده : وحید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۶:۰۳

    کد دیدگاه : 1267560

    اگه بعد این همه مدت قراره کارمند دولت نشیم که ارزش نداره
    بعدشم به قول شما که قراردادی کار میکنیم و از امنیت شغلی بالایی برخورداریم اما برای چندسال؟ مثل کارمندان دولت 30 سال؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۸

  کد دیدگاه : 1264980

  دوستانی ک پرونده هارو تکمیل کردن خواهشا شخصا برن تحویل بدن ..به یکی دیگه نسپارن پرونده هارو ببره ..چون امروز ک زنگ زدم خانم ارزانی از این قضیه خیلی شاکی بود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۵۰

   کد دیدگاه : 1265384

   من هم خودم تحویل ندادم 🙁
   برای نامه که رفتم خیلی گرم بود دهن روزه داشتم هلاک میشدم دیدم لزومی نداره حتما خودم باشم فقط میبایست مدارکو تحویل بدیم چرا شاکی بودن دیگه مهم اینه دستشون رسیده باشه (:unknw:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۵۴

   کد دیدگاه : 1266069

   من نمیدونم شما چرا حرص میخورین (:shock:) (:laugh1:) لزومی نداشت شخصا ببریم (:acute:)
   حالا شمایی که زنگ زدین نپرسیدن سوء پیشینه دستشون رسیده یا نه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۰:۱۹

    کد دیدگاه : 1267045

    دوست عزیز حرص نمیخورم فقط میخوام مثل من پرونده پزشکیتون سرگردان نشه ..چون هیچکدوم جواب درست حسابی نمیدن ک پرونده دستشون رسیده یا نه…درمورد سوپیشینه بعد ی هفته میرسه جای نگرانی نیس

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۱:۲۰

     کد دیدگاه : 1267126

     من خودم نرفتم ولی یه شخص دیگه برده تحویل داده.دستشون رسیده

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۵

  کد دیدگاه : 1264787

  بچه ها لطفا هر چه زودتر کارها را انجام بدین
  تا زودتر بریم سر کار و بهونه ندیم دست نیروگاه که بگن خودتون دیر کارها رو انجام دادین

  همه با هم اتحاد داشته باشیم تا زودتر به هدف که شروع به کار هست برسیم

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...