جزئیات بیشتر در مورد خبر

آخرین اخبار سازمان فنی حرفه ای


خبر 28 بهمن 96: امروز آخرین فرصت درخواست جذب هئیت علمی در  دانشگاه فنی و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری مهر)

شرایط اختصاصی دانشگاه فنی و حرفه ای برای متقاضیان جذب در هیات علمی اعلام شد براین اساس متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد و حداقل سه سال سابقه کار حرفه ای داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: تصویب طرح تبدیل وضعیت نیروهای حق‌التدریسی دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای از تبدیل وضعیت نیروهای حق‌التدریسی این دانشگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر مجوز تبدیل وضعیت این افراد به قرارداد پیمانی تصویب شده و تا پایان سال لیست این افراد به سازمان مدیریت و برنامه و بودجه کشور ارسال خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ بهمن ۹۶: ارائه آموزش های مهارتی به سربازان وظیفه توسط دانشگاه فنی و حرفه ای (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از آمادگی این دانشگاه برای ارائه آموزش های مهارتی به سربازان وظیفه خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ابراهیم صالحی عمران صبح امروز در اولین نشست همایش عمومی مهارت آموزی کارکنان وظیفه گفت: بحث آموزش های مهارت یکی از مهمترین بحث هایی است که در این سطح مطرح است. دانش آموزان و دانشجویان، جوانان به جای اینکه وارد دوره های نظری شوند بهتر است وارد دوره های مهارتی شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ بهمن ۹۶: دوره های مهارت آموزی راهکاری مناسب و موثر برای حرفه آموزی سربازان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری دوره های مهارت آموزی برای سربازان وظیفه گفت: این دوره های راهکاری مناسب و موثر برای حرفه آموزی جوانان برای ورود به بازار کار و واحدهای تولیدی است.
به گزارش ایرنا، یعقوب نماینده روز شنبه در آیین افتتاح کارگاه مهارت آموزی UPVC مرکز فنی و حرفه ای مراغه افزود: بهره گیری از ظرفیت جوانان مستعد یادگیری و مهارت آموزی به ویژه در مراکز آموزشی نظامی، مورد توجه سازمان فنی و حرفه ای است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ بهمن ۹۶: جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خرم آباد (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

سومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس اسفندماه در خرم آباد برگزار میشود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای لرستان، قلاوند گفت: با هدف تامین نیروهای مورد نیاز از میان مشمولان واجد شرایط ۵ سرباز مربی و ۹ نفر سرباز کارشناس را جذب می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ بهمن ۹۶: جذب ۱۱۰ نفر از مربیان حق‌التدریس در دانشگاه فنی و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از پیش‌بینی جذب ۱۱۰ نفر از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای دارای مدرک لیسانس به بالا در دانشگاه فنی و حرفه‌ای خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 آذر 96: زمان آزمون جذب سرباز مربی در اداره آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه وبویراحمد (منبع:تابناک کهگیلویه و بویراحمد)

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ازبرگزاری آزمون جذب سرباز مربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در دی ماه سال جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 مرداد 96: راه اندازی دو مرکز آموزش روستایی فنی و حرفه ای در قشم (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ،محسن ناصری رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان قشم گفت: این دو مرکز در حوزه های برق، تاسیسات، خیاطی و پرورش قارچ در روستاهای طبل و رمکان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ مرداد ۹۶: مهارت آموزی عملی در راستای اشتغال پایدار در بوشهر (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عبدالرسول کازرونی با تاکید بر نقش مهم مهارت‌افزایی در عرصه اشتغال و رفع بیکاری خاطر نشان کرد: در کشورهای توسعه یافته مهمترین موضوع در بحث اشتغال و رفع بیکاری توجه به آموزش‌های مهارتی و فنی حرفه‌ای است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ تیر ۹۶: افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بندرعباس (منبع: خبرگزاری مهر)

به گفته کریمی، این مرکز قبلا در اختیار صندوق حمایت از فرصتهای شغلی بوده که در سال گذشته از محل اعتبارات استانی به میزان ۳۰۰۰ میلیون ریال و خرید بخشی از تجهیزات از محل اعتبارات سازمان به میزان ۸۰۰ میلیون ریال با ۷ کارگاه آموزشی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بازسازی و آماده بهره بردای شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مرداد 96: حل مشکل اشتغال با آموزش های فنی و حرفه ای (منبع: خبرگزاری مهر)
شیراز – استاندار فارس گفت: توجه به مباحث فنی و حرفه ای و ارائه آموزش های لازم می تواند مشکلات اشتغال در جامعه بر طرف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مرداد 96: ضرورت ترویج فرهنگ آموزش های فنی حرفه ای در اشتغالزایی (منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا)

فرماندار بانه با اشاره به نقش آموزش های فنی حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار در روستاها به ضرورت ترویج فرهنگ این آموزش ها در راستای ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای بانه تاکید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مرداد 96: جذب 1100 هنرآموز و استادکار از طریق آزمون استخدامی آبان 95 (منبع: خبرگزاری ایسنا)
مدیرکل دفتر آموزش‌ فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با مشکل حادی در زمینه نیروی انسانی روبرو نیستیم، گفت: امسال از محل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه 95 حدود 1100 هنرآموز و استادکار را جذب می‌کنیم و علاوه بر آن فارغ‌التحصیلان دانشگاه شهید رجایی هم در حال ورود به هنرستان ها هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مرداد 96: ارائه گواهینامه‌ های شغلی منوط به کسب حداقل‌ های لازم (منبع: خبرگزاری فارس)

تهرانیان  در پاسخ به این سوال که صلاحیت افراد برای ارائه آموزش به فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در طرح کارورزی چطور احراز خواهد شد، گفت: در این طرح افرادی که صلاحیت‌های لازم را برای ارائه آموزش‌ها کسب کنند اجازه خواهند داشت تا کارورز جذب کرده و از مزایای بعدی آن استفاده کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ مرداد ۹۶: کمرنگ بودن رشته های فنی و حرفه ای یکی از دلایل بیکاری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بانه، امروزه “بحران بیکاری و نبود اشتغال” برای جوانان کردستانی یکی از مشکلات و معضلات اصلی این استان است و با ورود فارغ‌التحصیلان جدید متقاضی کار روز به روز بیشتر می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ مرداد ۹۶: آموزش مهارت به مددجویان کمیته امداد بوشهر (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد لطفی ظهر امروز در جلسه کارگروه آموزش و اشتغال این نهاد با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه سازمان فنی و حرفه‌ای با کمیته امداد به منظور آموزش مهارت‌های شغلی به مددجویان تحت حمایت، اظهار داشت: برای آماده سازی و ورود افراد تحت حمایت به بازار کار، آموزش‌هایی از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای استان بوشهر در زمینه‌های مهارت آموزی شغلی، آموزش تدریجی ، کارآفرینی و حرفه آموزی به دانش آموزان دبیرستانی انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ مرداد ۹۶: حل بحران اشتغال با بکارگیری صنایع دستی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عبادی با بیان اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می‌تواند دریای بیکران از اشتغال ایجاد کند، افزود: چراکه صنایع بزرگ دیربازده هستند و سرمایه‌گذاری‌های بزرگ می‌خواهند اما صنایع دستی اینگونه نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ مرداد ۹۶: اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی در بوشهر (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالرسول کازرونی ظهر امروز در نشست بررسی اجرای طرح‌های مهارت‌آموزی در استان بوشهر با بیان اینکه کارگاه آموزش طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی همزمان با هفته ملی مهارت برای توسعه آموزش‌های روستایی در روستای دویره شهرستان بوشهر افتتاح شد اظهار داشت: هدف اصلی ما در حوزه فنی و حرفه‌ای، اشتغال پایدار و آموزش عملی دانش آموختگان در کنار آموزش‌های علمی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ مرداد ۹۶: برگزاری کارگاه‌های آموزش فنی و حرفه‌ای برای بانوان در بیرجند (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، بی‌بی عصمت سرفرازی صبح امروز در افتتاح نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموختگان زن در بیرجند اظهار داشت: یکی از دغدغه‌هایی که همیشه مطرح است، دانش و آگاهی است که در سطح مدارس و دانشگاه‌ها کسب می‌شود اما منجر به اشتغال واقعی نمی‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ مرداد ۹۶: اشتغالزایی توسط مهارت آموزان در چهارمحال و بختیاری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، محمود تقی‌پور ظهر امروز در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: بیکاری امروز به یکی از معضلات جامعه تبدیل شده اما با برنامه‌ریزی درست و فعالیت بین‌بخشی می‌توان برای حل و کم‌رنگ کردن آن گام برداشت، باید آموزش مهارتی متناسب با نیازها صورت گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ تیر ۹۶: اجرای طرح‌های هفته ملی مهارت با رویکرد اشتغال پایدار در اردبیل (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمد پورقلی عصر امروز در مراسم آغازین هفته ملی مهارت جشنواره بزرگداشت ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ ای و کارآفرینی در اردبیل اظهار داشت: با هدف ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و اشتغال‌زایی در جامعه، طرح‌های هفته ملی مهارت با رویکرد اشتغال پایدار در استان اردبیل اجرا می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ تیر ۹۶: اجرای بسته‌های اشتغال کارورزی دانش آموختگان و مهارت‌آموزی در البرز (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، تقی غیاثی‌تبار در نشست‌‌خبری با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز در سازمان فنی‌ و حرفه‌ای البرز برگزار شد، با اشاره به آغاز هفته مهارت از ۳۱ تیرماه الی ۶ مرداد ماه سال جاری، اظهار داشت: روز ۶ مرداد ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کارآفرینی است و از جمله برنامه‌های فنی‌وحرفه‌ای در این هفته دیدار با مسئولان و نشست با دستگاه‌های اجرایی استان است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر۳۱ تیر ۹۶: آموزش بیش از ۱۷۰ رشته فنی و حرفه‌ای در ملایر (منبع: خبرگزاری تسنیم)

احسان فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ملایر اظهارداشت: از مجموع ۳۱۲ هزارو ۱۹۲ نفر ساعت آموزش‌های ارائه شده در مراکز فنی و حرفه‌ای ملایر تعداد ۱۷۴ هزارو ۴۶۲ نفر ساعت در مراکز دولتی و تعداد ۱۳۷ هزارو ۷۳۰ نفر ساعت در آموزشگاه‌های آزاد تحت نظارت مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای، آموزش دیده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 فروردین 96: ایجاد 100 هزار  شغل جدید در حوزه فناوری اطلاعات (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در سال گذشته حدود 100 هزار فرصت شغلی جدید در نتیجه گسترش شبکه ملی ارتباطات و دسترسی و فرصت‌های تولید برنامه‌های کاربردی در کشور ایجاد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 فروردین 96: تلاش برای افزایش 30 درصدی مشاغل حوزه ICT در سال 96 (منبع: خبرگزاری آنا)

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نامگذاری سال 96 به سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال از افزایش 30 درصدی اشتغال در حوزه ICT به عنوان یکی از اولویت های این وزارتخانه در این سال یاد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 فروردین 96: ایجاد مشاغل جدید در حوزه فناوری‌ اطلاعات (منبع: ایسنا)

مدیرکل‌ آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران: مشاغل جدید با فناوری‌ اطلاعات ایجاد می‌شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با تاکید بر افزایش کیفیت آموزشهای مهارتی، گفت: فناوری اطلاعات نوسازی مشاغل و ایجاد شغل‌های جدید را موجب می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 9 اسفند 94 : آزمون فنی و حرفه‌ای در زندان نقده برگزار شد (منبع : خبرگزاری میزان)

به منظور اهداف و برنامه‌های سازمان زندان‌ها مبنی بر آموزش و فراگیری زندانیان و شرکت آنان در کلاس‌های آموزش فنی و حرفه ای آزمونی در این راستا برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 بهمن 94 : اشتغال به کار 35 هزار نفر در کرمان با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمان گفت: 35 هزار نفر در سال‌جاری با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در استان کرمان مشغول به کار شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 بهمن 94 : توزیع کارت ورودبه جلسه سراسری سنجش مهارت و متقاضیان صنعت ساختمان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از شروع توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت و آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش و برخی از رشته های دیگر در سال 1394 خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 25 بهمن 94 : اعلام برنامه های سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور در پساتحریم (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تاکید بر اینکه اجرای برجام در کشور باید به ارتقا زندگی مردم، کاهش بیکاری، بهبود شرایط محیط زیستی و کاهش آسیب های اجتماعی منجر شود، برنامه های این سازمان در پساتحریم را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 بهمن 94 : مهارت آموزی شرط موفقیت فارغ‌ التحصیلان در بازار کار (منبع : خبرگزاری ایسنا)

برای مقابله با معضل بیکاری چاره‌ای جز حرکت به سمت مهارت‌آموزی و ارائه آموزش‌های مهارتی به دانش‌آموختگان نداریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 بهمن 94: بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی از معضلات اساسی کشور (منبع : خبرگزاری ایرنا)

سازگارنژاد گفت: امروز بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی از معضلات اساسی کشور است که با مهارت آموزی باید آن را متعادل کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 فروردین 94: ساماندهی آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای در سال 94 (منبع: خبرگزاری مهر)

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: افزایش نقش نظارتی در حوزه آموزش عالی و همچنین ساماندهی آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای از جمله مهمترین برنامه های کمیسیون آموزش در سال ۹۴ است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آرشیو اخبار مرتبط در سال های گذشته

همه چیز درباره کارت مهارت

تاریخ توزیع کارت هفتمین دوره آزمون سنجش مهارت

برگزاری ششمین مرحله آزمون سنجش مهارت

توزیع کارت پنجمین آزمون سنجش مهارت

سومین مرحله آزمون ادواری سنجش مهارت در سال 92

مهلت دریافت کارت آزمون سنجش مهارت-صنایع دستی،فرش،نان،غله

نحوه و زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌های سنجش مهارت اعلام شداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : علی متولی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 06:49

  کد دیدگاه : 1645296

  آیا علی متولی در آزمون فنی حرفه ایی برنده شد ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:02

  کد دیدگاه : 1215761

  سلام
  ببخشید میخاستم بدون ایا دانشجویان هم میتونن تو دوره های عملی سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنن یا نه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:05

  کد دیدگاه : 934352

  بببخشید کسانی که در آزمون icdl درجه یک سال95پذیرفته شده اند جه موقع مدرکشان می دهند؟
  لطفا پاسخم را بدهید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:40

  کد دیدگاه : 868933

  نزدیکترین زمان آزمون عملی رایانه کاردرجه ۲کی هست!؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:34

   کد دیدگاه : 1067541

   😮 😮

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:33

  کد دیدگاه : 848442

  سلام خسته نباشید؛
  میخواستم منو راهنمایی کنید که اگر بخوام دوره های آموزش ماهیان ذینتی رو یاد بگیرم باید به کدوم مرکز فنی حرفه ای تهران باید برم خیلی ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : باران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:03

  کد دیدگاه : 741523

  سلام کسی میدونه آزمون کتبی icdl2 در چ تاریخی برگزار میشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:20

  کد دیدگاه : 701007

  سلام نتایج ازمون برق خودروی درجه 2 که مدرخه 30 بهمن 94 انجام شد کی اعلام میشود ؟؟؟ بنا به گفته ازمون گیرندگان ، نتایج تا 10 روز در سایت سازمان فنی حرفه ای اعلام میگردد ولی هنوز خبری نیست!!!!!!!!!!!!!
  ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ملیکا پورصفوی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:44

  کد دیدگاه : 567784

  نتايج ازمون ٩٤مبخواستم باتشكر 😳

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهناز گلستاني ف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:50

  کد دیدگاه : 423802

  من رشته ام صراخي لباس هست استخدام ب چت صورت ميباشد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مليكا پورصفوی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:46

   کد دیدگاه : 567787

   بله ميباشد 😀

   پاسخ دهید
 • نویسنده : وحید چیانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:22

  کد دیدگاه : 332447

  سلام. برای کار در خارج از کشور چگونه بابد اقدام کرد.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:38

  کد دیدگاه : 299702

  جزوسیم رااگه کسی انتخاب نکرده من بخونم ممنون التماس دعا.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:25

   کد دیدگاه : 299859

   دوست گرامی جهت مشاهده صفحه ختم قرآن اینجا کلیک نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی معرف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:39

  کد دیدگاه : 292966

  دوره های ماشین کاری و فرزکاری عالی است …

  آموزش های فنی -حرفه ای باید ارتقاء یابد …

  با تشکر
  علی معرف

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید رضا دلجو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:50

  کد دیدگاه : 287459

  قبولی ازمون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:40

  کد دیدگاه : 194299

  سلام لطفا پاسخ نامه های مربوط به آزمونهای مرحله ای را طوری تدوین کنید که علت درستی یانادرستی گزینه ها مشخص شود بخصوص در درس ادبیات . سوالات آزمون سطح علمی خوبی دارد باتشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:32

  کد دیدگاه : 179670

  سلام نتایج آزمون ادواری مرحله سوم 93 استان همدان در سایت نیست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : هیوا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:46

  کد دیدگاه : 115793

  سلام
  لطفا پیگیری کنید استخدام 550 نفر مربی آموزشی سازمان فنی و حرفه ای که سال 92 اقدام شد به کجا رسید . من جزئ کسانی بودم که ثبت نام کردم و مهایت لغو شد .

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...