استخدام استانداری سمنان

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی در استانداری سمنان
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری سمنان در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۱۰ شهریور ۹۵ : ۲۹ هزار اشتغال در شهرک‌های صنعتی استان سمنان ایجاد شد  (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از ایجاد ۲۹ هزار فرصت شغلی در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد و گفت: «آب» مشکل اصلی صنعت در استان سمنان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ مرداد ۹۵ : فراهم شدن زمینه اشتغال ۴۶۷ نفر در سمنان  (منبع :باشگاه خبرنگاران جوان)

میزان تسهیلاتی که برای بخش صنعت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان مصوب شد، ۱۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و برای بخش کشاورزی، ۵۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۸ تیر ۹۵ : زمینه اشتغال ۲۵۰ نفر در استان سمنان فراهم شد (منبع : خبرگزاری فارس)

استاندار سمنان با اشاره به بررسی مشکلات ۳۴ واحد تولیدی و همچنین ۳۰ واحد کشاورزی استان گفت: در این راستا زمینه اشتغال ۲۵۴ نفر در بخش های کشاورزی و صنعت فراهم شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱ تیر ۹۵ : ۸۰۰ کارگر در بخش صنعت دامغان اشتغال دارند (منبع : خبرگزاری مهر)

 امام جمعه دامغان با بیان اینکه فقط ۸۰۰ کارگر در بخش صنعت دامغان مشغول به کار هستند، گفت: از جمعیت ۸۶ هزار نفری شهرستان فقط یک درصد در صنعت فعالیت دارند که این آمار رضایت بخش نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اردیبهشت ۹۵ :  اشتغال ۵۸۰۰ نفر در بخش صنعت و معدن سمنان در دولت تدبیر و امید (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از اشتغال پنج هزار و ۸۲۲ نفر در بخش صنعت و معدن این استان در دولت تدبیر و امید خبر داد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ فروردین ۹۵ :  ۶۲۰۰ فرصت شغلی در استان سمنان ایجاد شد (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان سمنان از ایجاد شش هزار و ۲۲۲فرصت شغلی در استان طی سال۹۴ خبر داد و گفت: برنامه ریزی برای ایجاد ۱۱ هزار فرصت شغلی بود که متاسفانه به آن نرسیدیم.
به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل غنیان عصر شنبه در خلال نخستین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری سمنان به میزبانی سالن جلسات استانداری، ضمن بیان اینکه از مجموع ۱۱ هزار و ۴۱۴ شغل جدید در نظر گرفته شده برای این استان در سال گذشته فقط شش هزار و ۲۲۲ شغل از سوی بخش های دولتی و خصوصی ایجاد شد، ابراز داشت: همچنان پنج هزار فرصت شغلی در انتظار ایجاد شدن و تکمیل ظرفیت هستند.
وی افزود: شهرستان شاهرود و سمنان به ترتیب با در اختیار داشتن ۲۵ و ۲۴ درصد از ایجاد شش هزار شغل جدید بهترین آمار شهرستانی را در کل استان سمنان دارند.
تنها ۱۲دستگاه دولتی به تعهد خود عمل کردند
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن انتقاد از دستگاه های متعهد ایجاد اشتغال در سال۹۴، گفت: براساس مصوبه شورای پول و اعتبار، برای توسعه و ایجاد مشاغل خانگی بانک های ملت و تجارت به ترتیب با تخصیص اعتبارات ۲۲ میلیارد ریال و ۲۰ میلیارد ریال نقش اساسی در ایجاد شغل خانگی ایفا کردند که در نهایت فقط ۱۲دستگاه دولتی به تعهد خود پایبند بودند.
غنیان بدون اشاره به آمار بیکاری در سال۹۴، ابراز داشت: بر اساس گزارش دستگاه های اجرایی، اداره کل فنی و حرفه ای با اعطا وام به۷۰نفر به مبلغ سه میلیارد و ۹۵ میلیون ریال و سازمان صنعت، معدن و تجارت با دراختیار قراردادن مبلغ سه میلیارد و ۵۰میلیون ریال به ۹۰ نفر، نقش اساسی در رشد و پیشرفت مشاغل خانگی در سال گذشته داشتند.
وی ادامه داد: براساس طرح های اشتغال در استان سمنان، هدف از طرح تکاپو ایجاد اقتصاد مقاومتی و توسعه درون زا، بهره گیری از تجربیات بین المللی، توسعه منابع بومی و انسانی است


خبر ۱۷ فروردین ۹۵ : امکان ایجاد ۷۰هزار فرصت‌شغلی بدون ایجاد کارخانه جدید در سمنان (منبع : خبرگزاری ایسنا)

استاندار سمنان، از امکان ایجاد ۷۰ هزار فرصت شغلی بدون ایجاد کارخانه جدید و تنها با افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی و تولیدی موجود در استان خبر داد و گفت: واحدهای فعال صنعتی در این استان با میانگین ظرفیت ۳۷ درصدی فعالیت می‌کنند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان،«محمدرضا خباز» در نخستین شورای اداری این استان در سال جدید، با اشاره به آمار دقیق واحدهای تولیدی فعال و غیرفعال در این استان اظهار کرد: از مجموع یک‌هزار و ۷۹۲ واحد تولیدی استان سمنان، ۶۲۱ واحد آن کاملاً تعطیل هستند و بقیه نیز با متوسط ظرفیت ۳۷ درصد فعالیت می‌کنند.
وی با بیان این‌که بنای مسئولان دولت بر ارائه آمار واقعی و صادقانه است، به نکوهش ارائه آمار غیرواقعی در گذشته پرداخت و افزود: با وجود مشکلاتی که در این بخش وجود دارد چنانچه نقدینگی لازم در اختیار واحدهای تولیدی مشکل‌دار استان قرار گیرد، بخش مهمی از این واحدها فعال می‌شوند.
عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان به مذاکرات خود با معاون اول رئیس‌جمهور در این خصوص اشاره کرد و از نبود نقدینگی به|‌عنوان مهم|‌ترین مشکل واحدهای تولیدی این استان نام برد و گفت: ۷۴ درصد واحدهای تولیدی تعطیل استان سمنان با تزریق نقدینگی فعال می‌شوند.
وی ادامه داد: در دیدار با معاون اول رئیس‌جمهور با تشریح مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان، اعلام شد که چنانچه تسهیلات لازم با بهره کم در اختیار فعالان تولید قرار گیرد تا پایان سال ۹۵ بیش از ۷۰ هزار فرصت شغلی بدون ایجاد کارخانه جدید و تنها با افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی و تولیدی موجود در استان سمنان ایجاد می‌شود.
برنامه دولت تدبیر و امید برای تزریق نقدینگی به واحدهای تولیدی
استاندار سمنان از برنامه دولت تدبیر و امید برای تزریق نقدینگی به واحدهای تولیدی خبر داد و خاطرنشان کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه فعال این استان سرپا بوده و تنها مشکل آنها نقدینگی است و از این‌رو با تزریق نقدینگی و خرید مواد اولیه بدون ایجاد زیرساخت‌های جدید فعال شده و به رونق اقتصادی و ایجاد کار در استان می‌پردازند.
خباز با اشاره به ضرورت همدلی و هم‌افزایی بین مدیران و دستگاه‌ها گفت: اگر چه وجود اعتبارات از ابزار اصلی کار مدیران است اما بدون اعتبار و در سایه همدلی، هم‌افزایی و تجمیع توان همه دستگاه‌ها می‌توان گام‌های بلندی برداشت.
شعار سال نباید محدود به بنرها و سخنرانی‌ها شود
وی، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، تصریح کرد: این نامگذاری با هدف آسیب‌ناپذیری کشور در اثر تکانه‌های اقتصادی جهانی مطرح شده و مهمترین راهکار آن نیز همین «اقدام و عمل»است.
استاندار سمنان با اشاره به برنامه های دولت یازدهم، ادامه داد: دولت تدبیر و امید به‌زودی مصوباتی را در راستای تحقق این پیام به استان‌ها ابلاغ می‌کند.
خباز از مدیران این استان خواست حداکثر تا پایان فروردین‌ماه برنامه‌های عملی خود در خصوص تحقق این شعار را متناسب با راهکارهای دهگانه مطرح شده از سوی رهبری معظم انقلاب به استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ارائه دهند.
وی با بیان این‌که شعار سال نباید محدود به بنرها و سخنرانی‌ها شود، گفت: راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی نه گفتاردرمانی که عمل‌گرایی است.
امضای ۶۰ تفاهمنامه سرمایه‌گذاری در سمنان گامی بلند برای تحقق حقیقی شعار سال
این مقام ارشد اجرایی با بیان این‌که استان سمنان پیش از این به پیشواز تحقق شعار سال رفته است به برگزاری همایش بزرگ سرمایه‌گذاری در استان سمنان در اسفندماه ۹۴ اشاره و اظهار کرد: از آنجا که سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری پیش از این ابلاغ شده بود و در همان راستا با توجه به گشایش‌های ایجاد شده در کشور این همایش بزرگ برگزار و دستاوردهای بزرگی برای استان به همراه داشت.
دکتر خباز با اشاره به امضای تفاهمنامه‌هایی به ارزش ۲۷۰۰ میلیارد تومان در این همایش افزود: ۱۰۰پروژه‌ پیشنهادی استان سمنان در چهار پنل به سرمایه‌گذاران ارائه و ۶۰ پروژه آن به امضای تفاهمنامه و توافق‌نامه انجامید.
وی گفت: اگر چنانچه تنها یک سوم این تفاهمنامه‌ها عملی شود به اندازه ۱۰ سال اعتبارات دولتی استان، سرمایه‌گذاری در استان سمنان انجام شده است که گامی بلند و اتفاقی بی‌نظیر در استان است.
امسال سال رونق اقتصادی در ایران است
استاندار سمنان، با اذعان به این‌که امسال سال رونق اقتصادی در ایران است، گفت: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری نویدبخش این واقعیت است که امسال سال رونق اقتصادی در کشور است.
وی با اشاره به منویات حکیمانه رهبری انقلاب، گفت: شعار سال گذشته آبی بود بر آتش کینه‌ها و با همدلی ایجاد شده در کشور گام‌های بلند و موثری در کشور برداشته شد و از این‌رو نامگذاری امسال نیز نشان می‌دهد که معظم‌له نیز به این نتیجه رسیدند که امسال نیز سال رونق و پویایی اقتصاد در ایران اسلامی است.
شرط تحقق شعار سال را حرکت روی ریل‌های تعبیه شده است
این مقام ارشد اجرایی شرط تحقق شعار سال را حرکت روی ریل‌های تعبیه شده دانست و خاطرنشان کرد: ریل‌های تعبیه‌شده در راهکارهای دهگانه مقام معظم رهبری بی‌تردید کشور را از نوسانات اقتصادی رهایی می‌بخشد، از این‌رو باید برنامه‌ریزی‌ها متناسب با این ریل‌گذاری‌ها انجام شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به تمجید از عملکرد مسئولان این استان در سفرهای نوروزی و تنظیم بازار میوه شب عید پرداخت و گفت: خوشبختانه با همدلی و هماهنگی‌های انجام شده امسال با افزایش اقامت مسافران در استان سمنان مواجه شدیم که منافع زیادی برای استان به همراه دارد.
تجلیل استاندار سمنان از مسئولان سفرهای نوروزی و تنظیم بازار شب عید
خباز با بیان این‌که در دو ماه پایانی سال گذشته کارهای خوبی در راستای تبدیل استان به مقصد گردشگران انجام شد، افزود: دستاوردهای بدست آمده نتیجه این برنامه‌ریزی‌ها و همدلی و همکاری دستگاه‌های مختلف بود.
استاندار سمنان هم‌چنین با اشاره به ازیاد میوه در بازار شب عید به گستردگی توزیع میوه در اقصی‌نقاط استان پرداخت و افزود: امسال میوه مورد نیاز مردم نه تنها در مراکز شهری بلکه در دورافتاده‌ترین روستاها نیز با قیمت مناسب و عادلانه تأمین شد.
وی با اشاره به سیر نزولی قیمت میوه در تعطیلات نوروزی تصریح کرد: امسال ۸۰۰ تن پرتقال و ۳۵۰ تن سیب ذخیره‌سازی و با قیمت مناسب توزیع شد.


خبر ۱۶ اسفند ۹۴ : نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های سمنان سال ۹۴ اعلام شد:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های سمنان اعلام شد:

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ بهمن ۹۴ : نیروی انسانی ظرفیت ویژه شاهرود/ ۱۹۰۰شغل ایجاد شد (منبع : خبرگزاری مهر)

 معاون استاندار سمنان و فرماندار شاهرود با اشاره به لزوم بهره مندی از پتانسیل های این شهرستان در زمینه های مختلف کشاورزی، سرمایه گذاری و معدن گفت: نیروی انسانی ظرفیت ویژه شاهرود است.
به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمدرضا هاشمی شامگاه دوشنبه در آئین باکاروان انقلاب ویژه برنامه تلویزیونی صبح بخیر ایران به میزبانی سالن مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود، ضمن تاکید بر اینکه مسئولان باید نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته باشند، گفت: امروز ۴۶ هزار دانشجو در ۱۵ مرکز دانشگاهی شاهرود مشغول به تحصیل هستند که این تعداد در کنار اعضای کانون ها و هیئات علمی دانشگاه ها و نیروی کار جوان پتانسیل نیروی انسانی شهرمعلمان دین و اخلاق را تشکیل می دهد که با برنامه ریزی های دقیق می توان از آن به خوبی بهره برد.
وی افزود: شهرستان شاهرود به واسطه قرار گیری بر چهارراه شمالشرق ایران دارای پتانسیل های ویژه ای در زمینه جذب توریست، گردشگری طبیعی، معنوی، ورزشی، عرفانی، دینی و … است که از این راه می توان یکی از مهمترین دغدغه های شرق استان یعنی اشتغال را کاهش داد.

۱۹۱۸ شغل طی یک سال ایجاد شد
فرماندار شاهرود با اشاره به اقدامات مثبت انجام شده در طول یکسال اخیر برای این شهرستان، گفت: ایجاد یک هزار و ۹۱۸ فرصت شغلی در زمینه های کمیته امداد، صنعت و معدن، بسیج سازندگی، تعاون روستایی و صندوق های روستایی از جمله اقدامات انجام گرفته از دهه فجر سال گذشته تا به امروز است.
هاشمی بیان کرد: خوشبختانه تعامل و همزبانی موجود بین مدیران شهرستان شاهرود این امکان را به وجود می آورد تا در دهه فجر جاری نیز شاهد اشتغال برای بالغ بر ۴۰۰ نفر در ۱۱۸ طرح عمرانی و اقتصادی باشیم که امیدواریم این میزان اشتغال زایی بخشی از دغدغه های خانواده ها را در زمینه اشتغال جوانان این خطه مرتفع سازد.
وی افزود: یکی از پتانسیل های ویژه شهرستان شاهرود کشاورزی است که به برکت همدلی مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز می توان گفت شاهرود انگور و زردآلوی خود را کشورهای آسیای میانه و روسیه صادر می کند و در زمره دو تولیدکننده عمده انگور کشور محسوب می شود.


خبر ۱۰ بهمن ۹۴ : ۴۱۶ پروژه استان سمنان افتتاح می شود/زمینه اشتغال ۷۷۴ نفر فراهم شد (منبع : خبرگزاری مهر)

سمنان – استاندار سمنان بابیان اینکه هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر ۴۱۶ پروژه در استان افتتاح می‌شوند، گفت: برای این پروژه‌ها اعتباری بالغ‌بر ۴۶۱ میلیارد تومان هزینه شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا خباز ظهر شنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران در محل استانداری ضمن تشریح برنامه‌های دهه فجر امسال استان اظهار داشت: دهه فجر امسال، متفاوت و متمایز است و ما در این دهه خود را برای دو انتخابات سرنوشت‌ساز و حساس نیز آماده می‌کنیم.
وی با اشاره به تفاوت در تعداد پروژه های قابل افتتاح دهه فجر نسبت به سال گذشته، گفت: ۴۲۴ پروژه دهه فجر به مبلغ ۲۳۱ میلیارد تومان در سال ۹۳ به بهره برداریی رسید.
افزایش ۲۳۰ میلیارد تومانی اعتبارات پروژه های دهه فجر
مقام عالی دولت دراستان سمنان همچنین در ادامه تصریح کرد: پروژه های قابل افتتاح امسال نسبت به سال قبل به تعداد هشت پروژه کاهش و از نظر اعتبارات ۲۳۰ میلیارد تومان افزایش داشته است.
خباز با اشاره به اینکه میزان اعتبارات نسبت به سال قبل افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است، افزود: با توجه به اینکه درآمدهای دولت کاهش پیدا کرده، پروژه های استان ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به اینکه برای پروژه‌های سال قبل ۲۳۱ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود، اظهارداشت: امسال علی‌رغم کاهش درآمدهای دولت، ۴۶۱ میلیارد ریال اعتبار برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها هزینه شده است.
اشتغال ۷۷۴ نفر به صورت مستقیم در استان سمنان
استاندار سمنان اشتغال ۷۷۴ نفر به صورت مستقیم را با بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر استان نوید داد و اظهار داشت: شهرستان شاهرود با ۱۱۱ پروژه بیشترین تعداد پروژه‌ها را به خود اختصاص داده و آرادان با ۱۲ طرح کم‌ترین تعداد را دارد.
خباز اظهار داشت: از این تعداد پروژه، سهم سمنان ۵۸، سهم میامی ۳۷، سهم دامغان ۴۴، سهم سرخه ۳۶، سهم گرمسار ۷۱ و سهم مهدی‌شهر ۳۳ پروژه بوده و ۱۴ پروژه نیز در استان پراکنده است.
وی گفت: افتتاح پردیس ساختمان بوعلی بخش خصوصی سمنان، احداث ساختمان آموزشی فرهنگی دانشگاه سمنان، احداث ساختمان اداره کل دیوان محاسبات، تکمیل ۱۰ کلاسه موذن و  بهسازی راه  دامغان سمنان از پروژه های مهم شهرستان سمنان است.
بیمارستان ۱۶۴ تختخوابه گرمسار افتتاح می شود
استاندار سمنان افزود: افتتاح بیمارستان ۱۶۴ تختخوابه، تعریض و روکش چنداب ایوانکی به طول ۱۶ کیلومتر، ۹ کلاسه مهر و شش کلاسه بنیاد برکت در حاجی آباد از پروژه های مهم شهرستان گرمسار است.
خباز، پروژه ۳۶ واحدی مسکونی موقوفه محمد حسن خلف کربلایی محمد، احداث ۱۲۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد، ۱۴ کلاسه مهر، پارک علم و فناوری مرکز رشد واحد های فناوری پردیس مرکزی و احداث ۱۰ کلاسه خیران را از پروژه های مهم در شهرستان شاهرود عنوان کرد.
وی همچنین تصریح کرد: احداث راه دیباج سرخ گریور پروژه مهم شهرستان دامغان و خوابگاه شبانه روزی حضرت زینب روستای حسین آباد کالپوش از شاخص ترین پروژه شهرستان میامی است که در دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرند.
سمنان ۱۳ بهمن میزبان وزیر بهداشت خواهد بود
به گفته مقام عالی دولت در استان سمنان مقامات کشوری و استانی در اولین روز از دهه مبارک فجر در سمنان، در سومین روز در میامی، در ششمین روز در دامغان، در هفتمین روز در شاهرود، در هشتمین روز در زادگاه رئیس‌جمهوری، در نهمین روز در گرمسار و آرادان و در دهمین روز در مهدی‌شهر خواهند بود و پروژه‌های مربوط به این شهرستان‌ها را افتتاح می‌کنند.
خباز ادامه داد: از پروژه های قابل افتتاح دهه فجر امسال شش پروژه در بخش راه وترابری، چهار پروژه در بخش خدمات بهداشتی درمانی، شش پروژه دربخش انرژی وانتقال نیرو، هشت پروژه در بخش نوسازی مدارس، ۹ پروژه در بخش بنیاد مسکن و پنج پروژه در بخش گازرسانی هستند.
وی ادامه داد: وزیر بهداشت سه‌شنبه ۱۳ بهمن به سمنان می‌آید تا پروژه‌های حوزه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی را افتتاح کند.
وجود كانديداي متعدد در انتخابات فضاي رقابتي بيشتري را رقم می زند
استاندار سمنان به تفاوت دهه فجر امسال با سال های گذشته نیز اشاره داشت وگفت: امسال پس از پایان ایام الله دهه فجر شاهد برگزاری انتخابات دو مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی خواهیم بود.
خباز در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به برخی ردصلاحيت‌ها، افزود: هنوز فرصت قانوني براي رسيدگي به اعتراض‌هاي كانديداها وجود دارد.
وي اظهار داشت: اميدواريم با وجود كانديداهاي متعدد فضاي رقابتي بيشتري براي انتخابات ايجاد شود.

 


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ آذر ۹۴: اطلاعیه استخدام استانداری سمنان برای تامین نیروی مورد نیازشهرداری های استان:

استانداری سمنان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های استان تعداد ۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های سمنان اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 


 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید  اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : جلال

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۱ مرداد ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۵

  کد دیدگاه : 889947

  سلام آتش نشانی کی استخدام داره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۱ مرداد ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۴

  کد دیدگاه : 889946

  سلام آتش نشانی کی استخدام داره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Zahra

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۵ بهمن ۹۴

  ساعت ارسال : ۱۵:۱۶

  کد دیدگاه : 664883

  سلام،زمان و شرایط استخدامی استانداری سمنان که در بالا درج گردیده چیه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معصومه

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۶ اسفند ۹۳

  ساعت ارسال : ۱۶:۰۶

  کد دیدگاه : 281291

  سلام من فوق ليسانس زبان وادبيات عربي هستم و بيكارم ميخواستم زمان ثبت نام در ازمون هاي استخدامي به من اطلاع دهيد. با تشكر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : شنبه ۱۶ اسفند ۹۳

   ساعت ارسال : ۱۶:۱۸

   کد دیدگاه : 281302

   دوست عزیز در حال حاضر زمانی مشخص نیست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حديث كركه آبادي

  تاریخ ارسال : جمعه ۰۵ اردیبهشت ۹۳

  ساعت ارسال : ۱۹:۵۲

  کد دیدگاه : 65771

  سلام من ليسانس حسابداري دارم با دو سال سابقه كار حسابداري.ميشه زمان ثبت نام در ارگان دولتي و استانداري را به من اطلاع دهيد.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال : جمعه ۰۵ اردیبهشت ۹۳

   ساعت ارسال : ۱۹:۵۴

   کد دیدگاه : 65772

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سید علی سلیمانی

  تاریخ ارسال : جمعه ۲۹ فروردین ۹۳

  ساعت ارسال : ۰۸:۰۰

  کد دیدگاه : 62556

  باسلام مدتی می باشد که لیسانس علوم سیاسی گرفته ام وبیکار هستم سه برادر دیگر هم دارم که مشغول تحصیل هستندفرزند جانباز سی وپنج درصد می باشم تقاضای کار در رشته خودم رادارم از مسئولین محترم مربوطه استعدا دارم دست مرا بگیرند التماس دعا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۳

  ساعت ارسال : ۲۰:۰۷

  کد دیدگاه : 61797

  با سلام
  سال 93ازمون استخدامی پرستاری دارید وبیمارستان سینااز چه زمانی نیرو جذب می نماید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۳

   ساعت ارسال : ۲۰:۵۳

   کد دیدگاه : 61809

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...