اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام استانداری اصفهان
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی 

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ اردیبهشت ۹۶: تبدیل گردشگری به نخستین منبع درآمدزایی استان اصفهان (منبع: خبرگزاری مهر)

کارشناس امور اجتماعی گفت: گردشگری باید به نخستین منبع درآمدآزایی استان اصفهان مبدل شود، منبع عظیمی که افزایش چشم‌گیر اشتغال را نیز دربر خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۶: فعالیت ۴۸۰ شرکت دانش بنیان در اصفهان با اشتغالزایی ۶ هزار نفری (منبع:خبرگزاری ایرنا)

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان نخستین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور فعالیت اجرایی خود را از سال ۱۳۸۰ با هدف حمایت و هدایت شرکت ها و موسسات دانش بنیان آغاز کرد و اکنون حدود ۴۸۰ شرکت دانش بنیان با اشتغال بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ فارغ التحصیل دانشگاهی در آن مستقر هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۶: تثبیت ۳۲ هزار فرصت شغلی در استان اصفهان (منبع:خبرگزاری ایسنا)

نرخ بیکاری در کشور ۱۲ درصد است، در حالی که این نرخ در استان اصفهان به ۱۴ و نیم درصد می‌رسد و همه تلاش ما آن است که این نرخ به کمتر از ۱۲ درصد نیز برسد. در همین راستا در سال گذشته دو اصل اقتصادی در راس امور دولت قرار گرفت. ابتدا ثبیت فرصت‌های شغلی موجود که مورد تهدید است و دوم ایجاد اشتغال در استان.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۶: ایجاد ۱۱۲۹ شغل با اعطای وام مشاغل خانگی و فنی حرفه ای در نطنز (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نطنز، کاشان – ایرنا – رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نطنز گفت: در سال ۹۵، یک هزار و ۱۲۹ فرصت شغلی با اعطای وام مشاغل خانگی و فنی حرفه ای در این شهرستان ایجاد شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ اردیبهشت ۹۶: آموزش مهارت های اشتغال در ۷۶ حرفه به روستاییان استان اصفهان (منبع:خبرگزاری صدا وسیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارشناس آموزش بخش روستایی اداره کل فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: تیم های تخصصی و سیار فنی و حرفه ای مهارت های اشتغال را به هزار و ۵۲۰ روستایی در  ۱۸ شهرستان اصفهان آموزش می دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ شهریور ۹۵ : اشتغال اولویت اول اردستان است (منبع : خبرگزاری ایرنا)

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت اول این شهرستان ایجاد اشتغال، رفع بیکاری و توسعه همه جانبه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲ مرداد ۹۵ : اشتغال ۳۲۰۰ نفری شهرستان لنجان (منبع : سایت فرمانداری لنجان)

فرماندار لنجان اعلام کرد قابلیت ایجاد اشتغال ۳۲۰۰ نفری در بازده زمانی امسال پیش بینی و به کار گروه اشتغال استان پیشنهاد شده است…

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ تیر ۹۵ : ایجاد ۳۰۴ هزار فرصت شغلی در اصفهان  (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان با اشاره به سرمایه گذاری ۵۳۵ هزار میلیارد ریالی در استان اصفهان گفت: این سرمایه گذاری ها فرصت اشتغال ۳۰۴ هزار نفر را فراهم می کند که طی یک برنامه سه تا پنج ساله مورد بهره برداری قرار می گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ خرداد ۹۵ : تصویب اشتغال ۹۰هزارنفر در استان اصفهان (منبع : خبرگزاری برنا)

 استاندار اصفهان میزان تعهد اشتغال در سال ۹۵ را ۹۰ هزار نفر برشمرد و گفت: در سال ۹۴ بیش از تعهد اشتغال ۶۰ هزار نفر استان محقق شد و تلاش می کنیم به تعهد در سال ۹۵ نیز عمل کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ خرداد ۹۵ : تصویب ایجاد ۱۲۰۰ شغل در استان اصفهان  (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ایجاد هزار و ۲۰۰ موقعیت شغلی استان اصفهان تصویب شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ خرداد ۹۵: نتایج نهایی آزمون مصاحبه رشته های کارشناسی شهرداریهای استان اصفهان (منبع : ostan-es.ir)

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبین ؛ بدینوسیله لیست اسامی افرادی که در آزمون مذکور پذیرفته شده  به شرح ذیل اعلام میگردد ضمنا پرونده افراد ذیل به هسته گزینش ارسال میگردد خواهشمند است از برقراری هر گونه تماس با هسته گزینش و دفتر امور شهری خودداری فرمائید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۵ : پیش بینی ایجاد ۵۰ هزار شغل با تکمیل طرح‌های اقتصادی نیمه‌تمام استان اصفهان (منبع : خبرگزاری تسنیم)

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: اصفهان طرح‌های با پیشرفت ۴۰، ۶۰ و ۸۰ درصد مقام نخست کشور را دارد که اگر روی تکمیل این طرح‌ها حساب کنیم برای ۵۰ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود.
اسرافیل احمدیه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نشان دهنده توجه ویژه رهبر انقلاب به موضوع اقتصاد کشور است که بر این اساس باید کوشید تا مشکلات اقتصادی کشور رفع شود.
وی افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت در این رابطه برنامه‌هایی دارد که ما نیز به تبع آن در استان فعالیت‌هایی را در زمینه اقتصاد مقاومتی انجام خواهیم داد که مهمترین آن‌ها پرداختن به بحث تولید داخلی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تصریح کرد: هدف ما این است که میزان تولیدات استان را به حداکثر برسانیم، در این راستا واحدهای نیمه فعال و تعطیل باید مجددا فعال شوند که این موضوع با توجه به دستورالعمل وزارتخانه در برنامه قرار دارد.
وی با بیان اینکه واحدهای غیرفعال باید احیا شوند، گفت: واحدهای صنعتی که برای فعال‌سازی نیازمند کمک هستند باید مورد حمایت قرار گرفته تا در سطح تولید قرار گیرند.
احمدیه خاطرنشان کرد: براساس آمار حدود ۱۹ درصد صنایع کوچک، ۱۸ درصد صنایع متوسط و ۱۱ درصد صنایع بزرگ کامل تعطیل هستد و تعدادی دیگر از واحدهای صنعتی نیز با توجه به وضعیت بازار با ظرفیت پایین‌تری کار می‌کنند.
وی با بیان اینکه بازار صادرات باید تحریک شود، خاطرنشان کرد: برای رونق تولید بحث صادرات مهمترین بخش کار است که باید در این راستا بازارهای هدف را شناسایی کنیم، در حقیقت تولیدات انبارها بازاریابی شوند و جریان گردش سرمایه برای کمتر شدن مشکلات اقتصادی و رسیدن تولید به ظرفیت اسمی شکل بگیرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان افزود: ما به دنبال این هستیم تا طرح‌های نیمه تمام بالای ۶۰ درصد پیشرفت را کامل کنیم، استان اصفهان طرح‌های با پیشرفت ۴۰، ۶۰ و ۸۰ درصد مقام نخست کشور را دارد که اگر روی تکمیل این طرح‌ها حساب کنیم برای ۵۰ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود.


خبر ۱۹ بهمن ۹۴ : اشتغال ظرف دو سال آینده بهبود مناسبی خواهد داشت (منبع : خبرگزاری ایسنا)

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان گفت: در استان اصفهان میزان بیکاری دو درصد بالاتر از سایر استان‌ها است که این امر به ویژگی مهاجرپذیری استان اصفهان مربوط می‌شود و امیدواریم با اقدامات استانداری مشکل اشتغال ظرف دو سال آینده بهبود مناسبی داشته باشد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه اصفهان، عقدایی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بزرگ دهه فجر انقلاب اسلامی و چهارمین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای سازمانهای مردم نهاد استان اصفهان اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید سمن‌ها نقش واسط میان مردم و نظام را ایفا می‌کنند.
وی افزود: سمن‌ها واحدهایی هستند که توسط خود مردم ایجاد شده و هزینه‌ای برای دولت و نظام ندارند و هر کجا اینها وارد شده‌اند کار بهتر انجام شده این نوع مشارکت و همکاری‌های مردمی از گذشته در ایران وجود داشته است اما به ویژه بعد از ظهور اسلام گسترش یافته است.
عقدایی با بیان اینکه این نمایشگاه هر دو سال یکبار برگزار می‌شود، اظهار کرد: سازمان‌های مردم نهاد متعددی در سطح استان و در حوزه‌های مختلف به فعالیت می‌پردازند از جمله در حوزه اجتماعی به اموری چون زنان، کودکان، جوانان، آسیب‌های اجتماعی، حقوق شهروندی، خیریه‌ها و سازمان‌های توانبخشی و در حوزه فرهنگی به اموری چون فرهنگ اسلامی، ارزش‌ها، ایثار و شهادت، فضای مجازی پرداخته می‌شود.
رییس هیئت نظارت بر سازمانهای مردم نهاد استان افزود: سازمان‌های متعددی در ایجاد سمن‌ها نقش دارند از جمله سازمان بهزیستی، نیروی انتظامی، ورزش و جوانان، تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد، کانون فرهنگی مساجد، بهداشت و درمان، اداره کل محیط زیست که همه دوشادوش دولت در استان اصفهان کار کرده‌اند.
وی تصریح کرد: در استان اصفهان میزان بیکاری ۲ درصد بالاتر از سایر استان‌ها است که این امر به ویژگی مهاجرپذیری این استان و اشغال فرصت‌های شغلی استان از جانب استان‌های همجوار مربوط می‌شود. امیدواریم مشکلات فراروی کشور به ویژه اشتغال ظرف دو سال آینده بهبود مناسبی داشته باشد.
به گزارش ایسنا نمایشگاه ایام فجر انقلاب اسلامی و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای سازمانهای مردم نهاد تا ۲۲ بهمن در محل دائمی نمایشگاهها واقع در پل شهرستان ادامه دارد.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ آذر ۹۴: اطلاعیه استخدام استانداری اصفهان برای تامین نیروی مورد نیازشهرداری های استان:

استانداري اصفهان براي تامين نيروي انساني مورد نياز در شهرداري‌هاي استان، تعداد ۶۷ نفر از افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون كتبي و مصاحبه علمي و براي مشاغل آتش‌نشاني، آزمون كتبي و آزمون عملي به صورت پيماني به شرح زيراستخدام مي‌نمايد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های اصفهان اینجا کلیک نمایید


 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید  اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : مرضیه قهابی اصف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۸

  کد دیدگاه : 855803

  باسلام اسمان اصفهان ابی نبود دراین چند روز اخیر که انجا بودیم کمبود درخت کاری

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۱۲

  کد دیدگاه : 719728

  با عرض سلاما عرض ادب اینجانب امین محمدی هستم با 8 سال سابقه بسیج فعال در حال حاضر شغل ازاد خیلی دوس دارم اقدام بکار کنم اما راه حل اقدام بکاردر استانداریا نمیدونم و علاقه یبسیار شدید دارم با تشکر من اله توفیق

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۱۰

  کد دیدگاه : 719727

  با عرض سلاما عرض ادب اینجانب امین محمدی هستم با 8 سال سابقه بسیج فعال در حال حاضر شغل ازاد خیلی دوس دارم اقدام بکار کنم اما راه حل اقدام بکاردر استانداریا نمیدونم و علاقه یبسیار شدید دارم با تشکر من اله توفیق

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۵

  کد دیدگاه : 344385

  سلام شما را بخدا خواهش میکنم نتایج استخدامی میراث فرهنگی را هرچه زودتر اعلام کنید چرا هرچی زنگ میزنیم به ما میگید جواب از تهران نیومده؟ بخدا پای سیستم پیر و کور شدم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۰۲

  کد دیدگاه : 324692

  سلام اینجانب متولد برج یازده پنجاه هشت می باشم واز نعمت پدر مادر محروم مباشم به کارهای اداری تخصص بالایدارم ودرضمن متاهل با یک فرزند هستم ومستجر خیلی دلم میخواهد داخل این فرصت خوب استخدام شوم تا نور امیدی توی زندگیم روشن شود شغل ازاد دارم که بسیار خسته کننده است علاقه شدید به مطالعه دارم ایا امکان پذیر هست من استخدام شوم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بنده خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۱

  کد دیدگاه : 80611

  سلام وخسته نباشید بگزارید ان بچه ای که به دنیا اوردید بزرگ کنید بعد … هنوز استخدامیهای قبولی سالهای قبل من جمله خانمم 2ساله میاد استانداری و میرود بدون نتیجه چه قدر هزینه کردیم تکلیفش معلوم نشده هوس استخدام جدید کردید قبول هم شده ولی فقط شایعه میشنویم که کس دیگه مشغول کار شده جایگزین کردید یعنی به همین راحتی اگه این جور باشه فقط میتونیم بگیم واگزار میکنیم به خدا و..

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پروین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۳۴

  کد دیدگاه : 75061

  سلام میخواستم بدونم ازمون استخدام برگزار میشه یا نه! کارشناسی ارشد جغرافیا برنامه ریزی شهری دارم بیکار

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۴۸

   کد دیدگاه : 75066

   با سلام
   دوست عزيز در حال حاضر زمان و شرايطي طي يک آگهي رسمي اعلام نشده است.
   موفق باشيد

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...