اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی استانداری بوشهر
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی 

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری بوشهر در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۲۰ شهریور ۹۵ : وعده صالحی به بوشهری‌ها برای استخدام نیرو (منبع : خبرگزاری ایلنا)

 رئیس سازمان انرژی اتمی خطاب به بومیان استان بوشهر وعده داد که عزیزان بوشهری در دو سال آینده آماده باشند که بیش از چندین هزار متخصص و افراد حرفه‌ای در این استان مشغول به کار شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۸ شهریور ۹۵ : اجرای ۸۰۰ طرح اشتغال‌زایی در استان بوشهر (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر گفت: ۸۰۰ طرح اشتغال‌زایی با سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد ریال در ۵ ماه نخست امسال با ۲ هزار نفر اشتغال در استان بوشهر اجرایی شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ تیر ۹۵ : فرصت اشتغال ۵ هزار نفر در منطقه ویژه شمال استان بوشهر فراهم می‌شود  (منبع : خبرگزاری تسنیم)

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در نیمه نخست امسال عملیات زیرساخت‌های منطقه ویژه شمال استان بوشهر ایجاد که با استقرار صنایع مختلف فرصت اشتغال برای ۵ هزار نفراز نیروهای بومی فراهم می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ خرداد ۹۵ : اشتغال ۸۰۰۰ نیروی جوان بوشهری فراهم می‌شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه با وزارت نفت و مهارت افزایی جوانان زمینه اشتغال ۸ هزار نفر در صنایع مختلف استان بوشهر فراهم می‌شود

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۵ :  اشتغال ۶۰۰ نفر در پرورش ماهی در قفس بوشهر (منبع : تنگستان نما)

مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: با اجرای طرح پرورش ماهی در قفس در این استان زمینه اشتغال مستقیم ۶۰۰ نفر فراهم می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۸ اردیبهشت ۹۵ : ۸ هزار نیروی مهارتی نیروگاه اتمی بوشهر در مدت ۴ سال تامین می‌شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه آموزش فنی و حرفه‌ای با سازمان انرژی اتمی در مدت ۴ سال ۸ هزار نفر نیروی مهارتی نیروگاه اتمی بوشهر تامین می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید زرین‌فر بعدازظهر امروز در نشست با رئیس و کارکنان بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هسته‌ای با اشاره به اینکه نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان یک ظرفیت ملی و استانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اظهار داشت: علاوه بر میزان تولید برق توسط نیروگاه اتمی بوشهر بومی شدن تکنولوژی هسته‌ای توسط متخصصان ایرانی بزرگترین افتخار و سربلندی برای ماست.
وی با اشاره به اینکه در بعد اجتماعی از ابتدای دهه ۵۰ تاکنون نیروگاه اتمی بوشهر بخشی از فرهنگ و گفتمان غالب مردم استان بوشهر است افزود: صنایع نوین هرچه قدر با افکار و زندگی مردم مرتبط باشد بدون شک بر زندگی مردم موثر است به گونه‌ای که امروز مردم به وجود متخصصان و دانشمندان هسته‌ای افتخار می‌کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه مهم میان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و انرژی اتمی افزود: در خصوص تامین نیروهای کار ماهر و بهبود محیط کسب وکار در استان بوشهر توافقات مهمی منعقد شده است.
زرین‌فر از آموزش ۸ هزار نیروی مهارتی در مدت ۴ سال در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر خبر داد و گفت: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه آموزش فنی و حرفه‌ای با سازمان انرژی اتمی در مدت ۴ سال ۸ هزار‌‌ نیروی مهارتی نیروگاه اتمی بوشهر تامین می‌شود.
وی افزود: آموزش این تعداد نیروی کار با مشارکت و استانداردهای مرکز آموزش نیروگاه اتمی بوشهر بدون شک بر فرهنگ کار و بهبود وضعیت کسب و کار در استان موثر است.
معاون استاندار بوشهر از رعایت استانداردها توسط نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان الگوی بهبود وضعیت محیط کسب و کار یاد کرد و افزود: برای توسعه صنایع مشارکت مردم امر مهم و اجتناب‌ناپذیر است و خوشبختانه امروز مردم به نیروگاه اتمی به عنوان یک فرصت و ظرفیت ملی افتخار می‌کنند.
زرین‌فر با تاکید بر آشنایی مردم با ظرفیت‌های نیروگاه اتمی بوشهر خاطر نشان کرد: ضرورت دارد مردم هرچه بیشتر با مجموعه نیروگاه اتمی بوشهر آشنا شوند و ظرفیت موجود را بیش از پیش بشناسند چون معرفی نیروگاه اتمی بوشهر سبب افزایش سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه استان بوشهر میزبان ۲ ظرفیت ملی در نیروگاه اتمی و پارس جنوبی است بیان کرد: در مجموعه فرهنگی دبیرستان سعادت به منظور تقویت پایگاه مردمی نیروگاه اتمی بوشهر یکی از غرفه‌های این مجموعه تاریخی به نیروگاه اتمی بوشهر اختصاص داده می‌شود.
وی برگزاری همایش‌های همگانی توسط نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان یکی از رسالت‌های اجتماعی نیروگاه در ارتباط با جامعه پیرامونی را ضروری برشمرد و بیان کرد: افزایش اعتماد اجتماعی و توانمند سازی منطقه‌ای در استانها و تمرکز زدایی از امکانات از مهمترین مولفه‌های نامگذاری امسال به عنوان اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است.
زرین‌فر با تاکید بر توسعه تکنولوژی و صنایع مدرن و دانش بنیان گفت: نیروگاه اتمی بوشهر می‌تواند به عنوان صنایع بالادستی تولید رادیو داروها در پزشکی هسته‌ای در استان بوشهر عمل کند که امیدواریم دراین زمینه در فازهای بعدی نیروگاه اتمی با مشارکت بخش خصوصی فعال شود.


خبر ۱۹ بهمن ۹۴ : راه‌حل مشکل اشتغال عسلویه آموزش فرزندان این دیار است (منبع : خبرگزاری مهر)

استاندار بوشهر گفت: راه‌حل مشکل اشتغال عسلویه آموزش فرزندان این دیار است.
به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالاری عصر یکشنبه در جمع مردم عسلویه اظهار داشت: اشتغال به عنوان یکی از اولویت‌های اساسی ما در این شهرستان بوده است و تاکیدات بسیار زیادی نیز به فرماندار عسلویه برای رفع مشکلات اشتغال داشته‌ایم.
وی افزود: موضوع محیط زیست نیز یکی دیگر از اولویت‌های ما در این شهرستان است که نیازمند همت جدی است و وزارت نفت نیز در این زمینه اقداماتی را انجام داده است که باید این برنامه‌ها تداوم داشته باشد.
استاندار بوشهر به اجرای پروژه‌های متعدد در شهرستان عسلویه اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه آب عسلویه اقدامات اساسی نیاز بود که برای بهبود کمیت و کیفیت این آب باید اقدامات انجام شود و با مذاکرات صورت گرفته با وزارت نیرو، تصمیماتی در این زمینه گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه بخشی از کسری آب عسلویه با احداث آبشیرین‌کن جبران می‌شود، اضافه کرد: آبشیرین‌کن کنگان از فردا وارد مدار می‌شود و امیدواریم با این اقدامات شاهد رفع بخشی از نیازهای آب در جنوب استان باشیم.
سالاری با اشاره به مباحث مطرح شده توسط نمایندگان مردم عسلویه در این دیدار، بیان کرد: این مسائل را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم و امیدواریم با صبر و حوصله مردم این منطقه شاهد رفع مشکلات باشیم.
وی تاکید کرد: اگر عسلویه بیست سال پیش را با وضعیت امروز مقایسه کنیم متوجه می‌شویم که کارهای بسیار بزرگی اجرا شده است و خیلی امکانات ارائه شده است ولی باید کارهای دیگری نیز انجام شود.
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه برخی از مشکلات به علت پیچیدگی‌های اجتماعی ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: راه حل رفع این مشکلات نیز اجتماعی است که از جمله این مشکلات اشتغال است که از راه‌های اجتماعی حل می‌شود.
وی با بیان اینکه ارائه آموزش‌های مناسب به فرزندان از مهم‌ترین راه‌حل‌های رفع مشکلات اشتغال در عسلویه است، افزود: کیفیت تحصیل از اهمیت زیادی برخوردار است و خانواده‌ها باید به تحصیلات فرزندان خود اهمیت زیادی بدهند و آنها را ترغیب و تشویق کنند.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ آذر ۹۴: اشتغال ۱۰۰ نیروی بومی عسلویه در صنعت نفت (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، عبدالله نادری صبح امروز در نشست با امام جمعه و روحانیون شهرستان عسلویه با اشاره به خدمات مهم و ارزنده دولت اظهار داشت: اینکه عده‌ای بخواهند کارها و خدمات دولت را ساده‌انگارانه و کوچک توصیف کنند قابل قبول نیست و دور از اخلاق و انصاف است.

فرماندار عسلویه با اشاره به عقلانی بودن نگاه دولت در انجام امور خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات و تحریم‌های ظالمانه که علیه نظام جمهوری اسلامی بسته شده است، دستگاه اجرایی کشور توانسته با اتخاذ سیاست‌های مناسب نقش موثری در کنترل تورم و ایجاد سرمایه‌گذاری برای همگان فراهم کند.

وی با بیان اینکه عملکرد تیم مذاکره کننده هسته‌ای قابل تقدیر و ستایش است تصریح کرد: با تایید مقام معظم رهبری، برجام به یک قانون تبدیل شده است و همه باید به قانون احترام بگذارند ظاهرا هنوز عده‌ای در کشور قانون را قبول ندارند.

فرماندار شهرستان عسلویه با بیان اینکه اشتغال به عنوان اولویت اصلی در برنامه‌های مسئولان عسلویه مطرح است یادآور شد: در چهار ماه اخیر تعداد ۱۰۰ نفر از نیروهای بومی در مجموعه صنعت مشغول به کار شده‌اند که ۲۶ نفر از آنان به صورت رسمی به کار گرفته شده است.

نادری به تلاش در راستای توسعه متوازان بخش‌های مختلف شهرستان با بخش صنعت گفت: سرمایه‌گذاری در امور زیربنایی از قبیل راه، بهداشت و سلامت و آموزش تنها بخشی از خدمات دولت تدبیر و امید به مردم شهرستان در دو سال اخیر بوده است که انجام این قبیل کارها باعث تقویت نشاط و شادی در بین مردم شده است و افزایش رضایت‌مندی را در پی داشته است.

وی با تاکید بر جایگاه مهم روحانیت در رشد و توسعه فرهنگ اظهار داشت: نقش‌آفرینی علما در ترویج حقوق شهروندی و آشنایی مردم با قوانین و مقررات موجود در جامعه، بیانگر پایگاه مهم روحانیت در اجتماع است.


 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید  اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۳

  کد دیدگاه : 668080

  بابا لا اقل یه کارکوچیکی واسه دانشجوای بدبخت بدن خرج ومخارج کشتتمون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عبدالمحسن صالحی فرد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۷

  کد دیدگاه : 49366

  للیسانس برق صنعتی به دنبال شغ

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۳۸

   کد دیدگاه : 49390

   با سلام
   دوست عزیز ما منتشر کننده ی آگهی های استخدامی هستیم. شما باید با اطلاعات تماس ثبت شده در متن هر آگهی تماس حاصل کنید. همچنین لطفاً توجه نمایید که تاریخ انتشار این خبر مربوط به بیش از یک سال گذشته است.
   موفق باشید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...