اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی استانداری خوزستان
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری خوزستان در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۶: وضعیت نگران کننده بیکاری در استان خوزستان ( منبع: خبرگزاری فارس )

ناصری‌نژاد تاکید کرد: وضعیت بیکاری خوزستان نگران کننده است به نوعی  و  با اعتبارات ویژه باید به جنگ بیکاری و فقر در این استان رفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ مهر ۹۵: تجمع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری خوزستان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

تعدادی از قبول شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی خوزستان در اعتراض به آنچه که جذب نشدن خود در ادارات عنوان شده، صبح سه شنبه در مقابل ساختمان استانداری در اهواز تجمع کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ شهریور ۹۵ : ۸۵ درصد نیروهای استخدامی نفت از داخل استان باشند (منبع : خبرگزاری ایرنا)

اهواز – ایرنا – استاندار خوزستان گفت:تاکید شده بالای ۸۵ درصد نیروهایی که در پروژه های نفتی استخدام می شوند از داخل استان باشند و اولویت را به نیروهای دشت آزادگان و هویزه بدهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ شهریور ۹۵ : تحقق بیش از ۴۲ درصدی تعهد اشتغال در خوزستان (منبع : خبرگزاری ایسنا)

رئیس دبیرخانه کارگروه اشتغال خوزستان گفت: از سال‌های ابتدایی راه‌اندازی سامانه رصد تاکنون برای نخستین بار است که در نیمه نخست سال میزان تحقق تعهد اشتغال در استان به ۴۲.۴ درصد رسیده است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ شهریور ۹۵ :  اعلام اسامی پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون شهرداریهای خوزستان (منبع : ostan-khz.ir)

فهرست واجدین شرایط شرکت درمرحله دوم آزمون استخدامی شهرداریهای استان خوزستان بهمن ۹۴

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ شهریور ۹۵ : درصدسهم اشتغال نفت درخوزستان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

 رئیس کل دادگستری خوزستان گفت : علیرغم تمام آلودگی ها، سهم اشتغال صنعت نفت در خوزستان سه درصد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۸ شهریور ۹۵ : شناسایی بیش از ۲ هزارطرح اشتغالزا در خوزستان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیر صندوق کارآفرینی امید خوزستان با اشاره به اینکه این صندوق به دنبال شناسایی ظرفیت ها و قابلیت ها برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق شهری و روستایی است گفت: بیش از دو هزار طرح اشتغالزا در استان شناسایی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۷ مرداد ۹۵ :  تحقق ۳۲ درصدی تعهد اشتغال استان اهواز (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس دبیرخانه کارگروه اشتغال خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از ۳۲ درصدی تعهد اشتغال استان محقق شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ مرداد ۹۵ : اشتغال‌زایی بیش از ۱۰۰۰ نفر با افتتاح ۱۸ طرح صنعتی خوزستان در هفته دولت  (منبع : خبرگزاری ایسنا)

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: به مناسبت هفته دولت ۱۸ طرح صنعتی با اشتغال‌زایی برای بیش از هزار نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افتتاح می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ مرداد ۹۵ :  ایجاد اشتغال برای ۱۴ نفر در اهواز (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیر جهاد کشاورزی هفتکل گفت: پنج پروژه کشاورزی شهرستان هفتکل‌ با اعتبار ۶۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و با اشتغال‌زایی مستقیم برای ۱۴ نفر، در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ مرداد ۹۵ : مردم منطقه بندر امام خمینی در اولویت استخدام پتروشیمی قرار بگیرند  (منبع : خبرگزاری تسنیم)

در سال‌های اخیر که مدیران پروازی صنعت پتروشیمی ماهشهر و بندر امام را مدیریت می‌کنند، انتقادهای فراوانی از سوی مسئولان و دلسوزان منطقه به‌ویژه ائمه جمعه، نماینده‌های مردم در مجلس و نخبگان ماهشهر، بندر امام خمینی و هندیجان مطرح شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ مرداد ۹۵ : استخدام‌های سفارشی و غیرقانونی در دزفول (منبع : خبرگزاری تسنیم)

 امام جمعه دزفول گفت: برخی استخدامی‌ها در دزفول سفارشی و غیرقانونی است در حالی که هر گونه استخدامی باید ازطریق آزمون صورت بگیرد تا تمام مردم حق شرکت داشته باشند نه اینکه همانند برخی استخدامی‌های اخیر با سفارش و واسطه گری صورت بگیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ تیر ۹۵ : سرپرست فرمانداری اندیمشک:افراد بومی در استخدام ها اولویت دارند (منبع : خبرگزاری ایرنا)

سرپرست فرمانداری اندیمشک با اشاره به نرخ بالای بیکاری در این شهرستان گفت:باید بومی گزینی در استخدام ها لحاظ شود تا بخشی از این دغدغه مردم مرتفع گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ اردیبهشت ۹۵ : لزوم استخدام نيروهای بومی خرمشهر در دستگاه های اجرایی (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازآبادان؛نماينده مردم خرمشهر در مجلس شوراي اسلامي و عضو كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي گفت: منويات مقام معظم رهبري با همايش و نمايش محقق نمي شود و بايد عملياتي وارد عرصه شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ اسفند ۹۴ : مشکلات استخدامی دهیاران حل می شود (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان گفت: با تصویب قانون جدید بکارگیری دهیاران در مجلس شورای اسلامی مشکلات استخدامی دهیاران حل خواهد شد.
عبداله حسینی افزود: قانون جدید بکارگیری دهیاران در دولت تصویب و برای نهایی شدن به مجلس شورای اسلامی ارسال شده است.
وی گفت: با تصویب این طرح در مجلس شورای اسلامی بسیاری از مشکلات استخدامی دهیاران حل و این افراد می توانند با دلگرمی بیشتری به انجام وظیفه خود بپردازند.
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان با بیان اینکه در قانون برای دهیار ۴۸ وظیفه پیش بینی شده افزود: یکی از وظایف دهیاران انجام کارهای فرهنگی در روستا است .
حسینی گفت: استفاده از ظرفیت مشاغل خانگی در روستاها بدون وابستگی به سیستم بانکی، می تواند اشتغال روستائیان و کسب درآمد ایجاد کند.
شهرستان هندیجان با جمعیت ۴۵ هزار نفر در جنوب خوزستان و دارای دو بخش و ۲۲ دهیاری است.


خبر ۲۴ بهمن ۹۴ : اولویت استخدام‌های استان باید بر اساس بومی‌گزینی باشد (منبع : خبرگزاری فارس)

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: با توجه به بالا بودن نرخ بیکاری در استان اولویت استخدام‌های استان باید بر اساس بومی‌گزینی باشد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، آیت‌الله محسن حیدری ظهر امروز در ویژه‌برنامه تجلیل از کارگران، کارفرمایان و گروه‌های نمونه کاری استان خوزستان با بیان اینکه تاثیر کارگران در انقلاب اسلامی هیچ‌گاه بر کسی پوشیده نبوده است، اظهار کرد: اگر اعتصاب کارگران در قبل از انقلاب به وقوع نمی‌پیوست به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی به تاخیر می‌افتاد.
وی با اشاره به تاثیر کارگران بعد از انقلاب افزود: این کارگران بعد از انقلاب نیز با تلاش خود در کار و صنعت گردش اقتصاد در کشور را انجام دادند.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر بومی کردن استخدام شرکت‌های استان خوزستان، خاطرنشان کرد: باید از انجام استخدام افراد غیر بومی در این استان ممنوعیت ایجاد شود، زیرا اکثر مشکلات حاشیه‌نشینی در این استان به مسئله استخدام و اشتغال مربوط است.
حیدری با بیان اینکه بسیاری از تالاب‌های خوزستان به‌دلیل فعالیت شرکت‌های نفتی خشکیدند، گفت: این موضوع باعث از بین رفتن مشاغلی مانند صیادی و کشاورزی در مناطق اطراف این تالاب‌ها شده است.
این مسئول با بیان اینکه استخدام‌های استان خوزستان باید بر اساس بومی‌گزینی باشد، تصریح کرد: وقتی که بیشتر منابع و درآمدهای کشور در استان خوزستان به‌دست می‌آید، بیکاری و عدم وجود شغل نباید وجود داشته باشد.
حیدری با اشاره به اینکه ضعف فرهنگ اشتغال به‌عنوان یکی از عوامل زیاد شدن بیکاری در خوزستان است، تشریح کرد: تعداد بسیار زیادی از جوانان بدون در نظر گرفتن شغل‌های دیگر تنها به‌دنبال استخدام‌های دولتی هستند و برای تغییر در این نوع نگرش‌ها باید فرهنگ‌سازی‌های زیادی صورت بگیرد.


خبر ۲۱ بهمن ۹۴ : عملکرد مثبت دزفول در جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال (منبع : خبرگزاری مهر)

معاون عمران استانداری خوزستان گفت: خوشبختانه به دلیل توجه ویژه فرماندار دزفول به بحث توسعه، اشتغالزایی و حمایت از بخش خصوصی افق و آینده روشنی برای این شهرستان تصور می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، احمد سیاحی ظهر سه شنبه در آیین افتتاح خط کشتار بلدرچین دزفول که با حضور هیئت همراه وی و سایر مسئولان شهری در شرکت کشتارگاه صنعتی طیور برگزار شد، اظهار کرد: یکی از شاخص های نظام ارائه خدمات مطلوب است که ما در استان خوزستان خوشبختانه از منابع عظیمی همچون هشت بندر، جاده های شریانی، پایانه ها، مرز صدها کیلومتری با خلیج فارس، زمین های کشاورزی و منابع آبی، پنج فرودگاه مهم و اساسی، پتروشیمی و پالایشگاه قوی و منابع عظیم نفتی برخوردار هستیم.
وی با بیان اینکه مسئولان خوزستانی باید در جهت شاخص های اقتصادی و رفاهی مردم بیشتر تلاش کنند، افزود: استان خوزستان از نظر برخورداری از منابع نفتی رتبه اول را در اقتصاد کشور بازی می کند و بدون نفت نیز جایگاه چهارم را در اقتصاد کشور دارد.
معاون عمرانی استانداری خوزستان با بیان اینکه ظرفیت های زیاد دزفول نمونه ای از کل استان است، گفت: فعالیت هایی از جمله پرورش گل، آبزیان، طیور و احداث کارخانه های متعدد در دزفول شرایط بسیار خوبی دارند به عنوان مثال کارخانه فولاد دزفول با پیشرفت بالای ۸۰ درصد و اشتغال ۶۰۰ نفر به صورت مستقیم بسیار ارزشمند است که باید بیشتر از این ظرفیت های خدادادی در راستای رونق اقتصادی استفاده کنیم.
سیاحی یکی از لازمه های اصلی توسعه و رونق شهرها، استان ها و کشور را توجه به بخش خصوصی دانست و تصریح کرد: تمام مدیران خوزستان با توجه ویژه استانداری به دنبال فراهم کردن بسترهای مناسب برای سرمایه گذاران هستند تا شاهد رونق اقتصادی در بخش های مختلف استان باشیم.
وی با بیان اینکه دزفول جایگاه ویژه ای در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد، افزود: هر حرکتی که در راستای رونق اقتصادی و حرکت به سمت ایجاد زیرساخت های مورد نیاز مردم این شهر باشد جزو رسالت های مسئولان استان است.
معاون عمران استانداری خوزستان یادآور شد: خوشبختانه به دلیل توجه و نگاه ویژه فرماندار دزفول به بحث توسعه، اشتغالزایی و حمایت از بخش خصوصی افق و آینده روشنی برای این شهرستان تصور می شود که امروز نیز با افتتاح چندین پروژه در راستای اشتغالزایی در این شهر شاهد این تحول ها خواهیم بود.
به گزارش خبرنگار مهر، اعتبار احداث این خط کشتار بلدرچین ۶۰۰ میلیون تومان بوده که این کشتارگاه با اشتغالزایی مستقیم برای ۱۰ نفر قادر به کشتار دو هزار بلدرچین در ساعت است.


خبر ۲۰ بهمن ۹۴ :۲۲ بهمن زمان اعلام نتایج شهرداری های استان خوزستان (منبع : ostan-khz.ir)

۲۲بهمن ماه نتایج اولیه آزمون استخدامی شهرداری های استان خوزستان “آزمون مورخ ۲/۱۱/۹۴” از طریق سایت anshan.lms.ir اعلام می شود.

آزمون استخدامی های شهرداری های استان  روز جمعه دوم بهمن ماه برای استخدام ۳۴۰نفر در ۳۳شهرداری ودر ۱۷رشته شغلی وبا حضور بیش از ۶هزارنفر متقاضی شامل  ۴۴۱۵نفر مرد و ۱۶۲۸نفر زن برگزارشد.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۴ : ۱۰۵نفر در آزمون جدید استخدامی خوزستان جذب می‌شوند (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون نیروی انسانی استانداری خوزستان گفت: فرآیند آزمون جدید برای استخدام ۱۰۵ نفر در خوزستان آغاز شده و در این زمینه تمهیدات لازم در حال انجام است.
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، جمال عالمی نیسی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اقدام برای جذب نیروی جدید، نیاز دستگاه‌های اجرایی خوزستان بوده که به سازمان برنامه‌ریزی این استان اعلام شده و در همین راستا آزمون استخدامی قرار است در روز جمعه ۲۱ اسفندماه ۹۴ برگزار شود.
وی افزود: فرآیند جذب نیروی جدید برای دستگاه‌های اجرایی خوزستان، دو تا سه سال طول می‌کشد و در این زمینه پیش‌بینی ظرفیت دستگاه‌ها دیده شده است.
معاون نیروی انسانی استانداری خوزستان تصریح کرد: هنوز ۱۹۲ نفر از مرحله دوم جذب آزمون استخدامی ۹۲ جذب دستگاه‌های اجرایی نشده که فرآیند آزمون جدید برای استخدام ۱۰۵ نفر در خوزستان آغاز شده و در این زمینه تمهیدات لازم در حال انجام است.
این مسئول اضافه کرد: این آزمون با دستگاه‌های اجرایی در سال‌های آینده انجام می‌شود که تا آن زمان مرحله دوم جذب آزمون ۹۲ هم انجام شده است.
ثبت نام در دومین آزمون استخدامی متمرکز ۱۸ دستگاه اجرایی کشور از ۲۰ دی‌ماه جاری از طریق سامانه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده است و تا ۲۶ دی‌ماه ادامه دارد.


خبر ۲۲ آذر ۹۴: اطلاعیه استخدام استانداری خوزستان برای تامین نیروی مورد نیازشهرداری های استان:

استانداری خوزستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای استان در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای استان به شرح زیر استخدام نماید.

 

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های خوزستان اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 


خبر ۳ آذر ۹۴: استخدام در آتش نشانی خوزستان (منبع: خبرگزاری پانا)
استانداری خوزستان به منظور تأمین نیروی انسانی در مشاغل کارشناسی و عملیاتی آتش نشانی افراد واجد شرایط را به صورت پیمانی استخدام می کند.
به گزارش پانا از خوزستان ، استانداری خوزستان به منظور تأمین نیروی انسانی در مشاغل کارشناسی و عملیاتی آتش نشانی مورد نیاز در تعدادی از شهرداری های استان از محل سهمیه استخدامی ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، علمی و گزینش به صورت پیمانی استخدام نماید.
علاقمندان میتوانند از مورخ ۹۴/۹/۸ به سایت اینترنتی زیر مراجعه و در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
www.ostan-khz.irاگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : یکتا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۵

  کد دیدگاه : 671786

  ادمین خواهشا خبری از نتایج ازمون شهرداریهای استان خبری بگیرید استانهای دیگه خیلی فعالنرند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۳۶

   کد دیدگاه : 671826

   پیگیر اخبار همه استانها هستیم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۵۶

  کد دیدگاه : 663990

  با عرض سلام وخسته نباشید من کارشناس ارشد حقوق جزا وجرم شناسی هستم سوالم اینه که می تونم توی این آزمون دستیاران ستادی شرکت کنم .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سیدعلی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۳۴

  کد دیدگاه : 662801

  من نمیدونم کجابایدبرم ثبت نام کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ایمان مکوندی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۵۰

  کد دیدگاه : 459368

  با عرض سلام
  درخصوص تبدیل وضعیت نیروهایی شرکتی شهرداری شوشتر هیچ گونه اقدام صورت نگرفته از تقاضا دارم در مورد این موضوع پیگیری بعمل بیاورین مشکل کار کجا بوده که انجام نشده.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا قشقایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۰

  کد دیدگاه : 422257

  سلام من در آزمون آتش نشانی شرکت کردم نمیتونم نتایج رو ببینم باز نمیشه متشکر میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۲

  کد دیدگاه : 414148

  نتایج مصاحبه استانداری هم اعلام شدhttp://ostan-khz.ir/Default.aspx?tabid=1585&articleType=ArticleView&articleId=15587

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۶

  کد دیدگاه : 281958

  نتایج سه برابر ظزفیت آزمون استخدامی اسفند 91 اعلام شد این هم لینکشhttp://res.ermiyaco.ir/

  پاسخ دهید
 • نویسنده : دوست

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۸

  کد دیدگاه : 281844

  دوستانی که بر اساس پیامک رفتن به. استانداری مدارک تحویل دادن توجه کنند که در مدارک تحویلی خبری از تحویل عکس نبود حالا که رسما نتایج را اعلام کردن گفتن عکس میخوایم فکر کنم برای تحویل عکس به استانداری باید مراجعه کنیم والا به بهانه نقص مدارک مارا رد میکنند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۲۵

  کد دیدگاه : 261720

  یه خبر داغ داغ داغ امروز به من اس ام اس دادند گفتند مدارکت رو بیار استانداری خوزستان تحویل خانم سلطانی اتاق 214 بده بعد که مراجعه کردم معلوم شد مربوط به آزمون استخدامی اسفند 91 بوده.مثل اینکه یه خبرهایی هست.بدون اینکه نتایج رو اعلام کنند دارند از قبول شدگان مدارک می گیرند.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۵۴

  کد دیدگاه : 247610

  آدمین جان آقای عماد معاونت مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان جدیدا خبر تازه ای در مورد استخدامی های خوزستان در سال 91 اعلام نموده است خواهشمند است اضافه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۰۱

  کد دیدگاه : 219499

  با سلام
  من در ازمون اسفند ماه ۹۱ شرکت کردم ولی موفق نشدم نتایج رو ببینم.خواستم ببینم اصلا نتایج رو اعلام کردن یا نه؟
  لطف میکنید اگه مارو از سردرگمی نجات بدید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۰۱

   کد دیدگاه : 220541

   ادمین جان لطفا پیگیری کنید و بهمون اطلاع بدید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : داوطلب خوستان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۵:۴۷

  کد دیدگاه : 209739

  سلام، مدیر محترم خواهش می کنم بگید این خبری که در مورد حکم پذیرفته شدگان آزمون شهرداری ها هست مشمول افرادی که در این آزمون امسال شرکت کردند و جزو سه برابر ظرفیت شدند هم می شه یا خیر؟، یعنی این افراد هم امسال مشغول کار می شن؟، یا سال آینده سر کار می رن؟، هر کسی اطلاعی داره لطفاً جواب بده، مرسی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۲۲

   کد دیدگاه : 209793

   سلام
   دوست عزیز در این خبر با این پیش زمینه شروع به توضیح داده شده است:
   در سال ۹۱ به منظور جذب نیرو در ۲۴ دستگاه دولتی در استان با هزار و ۱۶۸ ردیف استخدامی، سه آزمون برگزار شد که حدود ۲۴ هزار نفر در این آزمون ها شرکت کردند و افراد واجد شرایط به مراحل بعدی راه یافتند.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۳۴

   کد دیدگاه : 219839

   حالا این افراد واجد شرایط معلوم هست اسامی شون کجا ثبت شده یا نه؟ اصلا از کجا باید بفهیم قبول شدیم یا نه؟
   بابا توروخدا مارو از این سردرگمی و ناامیدی نجات بدید
   بخدا ثواب داره 😕

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...