استخدام استانداری قم

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام در استانداری قم
  نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی 

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری قم در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۳ شهریور ۹۵ : ایجاد ۱۶۵۵ فرصت شغلی در استان قم  (منبع : خبرگزاری فارس)

استاندار قم گفت: گفت: در مجموع هزار و ۶۵۵ فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ‌۳۵۵ میلیارد تومان با افتتاح طرح‌های هفته دولت در استان قم ایجاد شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ مرداد ۹۵ :۸۶۰۰ فرصت شغلی تا پایان امسال در قم ایجاد می‌شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به اینکه در سال ۹۵ باید ۸۶۰۰ فرصت شغلی باید در استان ایجاد شود گفت: سال گذشته حدود ۱۲ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی و ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی در استان صورت گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اسفند ۹۴ : ایجاد اشتغال در استان قم مستلزم توجه به بخش صنعت و تولید است (منبع : خبرگزاری تسنیم)

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیتی که شاهد آن هستیم ظرفیت‌های بخش کشاورزی در قم محدود است و نمی‌توان بیش از تعدادی مشخص جذب و اشتغالزایی داشت، به همین دلیل باید برای ایجاد اشتغال بر روی موضوع صنعت و تولید تمرکز شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، علی لاریجانی که ظهر امروز در دیدار با جمعی از معتمدان منطقه نیروگاه قم سخن می‌گفت اظهار داشت: منطقه ما دارای ظرفیت‌های گردشگری و صنعتی زیادی است که مسئولان استان قم باید به این مسئله توجه کنند.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وجود حرم مطهر حضرت معصومه (س) و گردشگری مذهبی در قم از ویژگی‌های مهم شهر است، افزود: توجه به این حوزه نیاز به ایجاد زیرساخت‌های مهمی دارد، هتل‌ها و مراکز رفاهی نمونه‌هایی از این ظرفیت‌ها است.
وی با اشاره به اینکه در ایجاد زیرساخت‌ها باید به مرکزیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) مطابق باشد، گفت: بیکاری یکی دیگر از مشکلاتی است که در کشور و استان قم با آن روبه‌رو هستیم و تنها راه مقابله با آن توسعه اقتصادی و رونق در تولید است.
لاریجانی با بیان اینکه در استان قم یکی دیگر از معضلات کم‌آبی است‌، خاطر‌نشان کرد: با توجه به وضعیتی که شاهد آن هستیم ظرفیت‌های بخش کشاورزی در قم محدود است و نمی‌توان بیش از تعدادی مشخص جذب و اشتغالزایی داشت، به‌همین دلیل باید بیشتر برای ایجاد اشتغال بر روی موضوع صنعت و تولید تمرکز شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌هایی برای استفاده از فضای پسابرجام در کشور و استان قم داریم گفت: می‌خواهیم با استفاده از صنایعی مانند اتومبیل‌سازی در منطقه به ایجاد اشتغال برای جوانان کمک کنیم.
وی با بیان اینکه کمبود مراکز درمانی و مسئله بهداشت از دیگر مسائلی است که در استان قم وجود دارد افزود: هم اکنون ۶ پروژه مهم ساخت بیمارستان در قم برای حل این مسئله در دستور کار قرار دارد.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید  

 اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...