استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری

دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی‌ استانداری چهارمحال و بختیاری

ریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری  در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۲۴ اسفند ۹۵: ضرورت پیگیری مجوز استخدام دستگاه‌ های اجرایی چهارمحال و بختیاری (منبع: ایسنا)
معاون امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار: دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری برای دریافت مجوز استخدامی پیگیری کنند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۹ شهریور ۹۵: نتایج پذیرفته شدگان نهایی آزمون سال ۹۴ شهرداری های استان به تفکیک رشته شغلی و شهر اعلام شد  (منبع : ostan-chb.ir)

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

_____________________

خبر ۲۹ شهریور ۹۵: نتایج نهایی آزمون کتبی و عملی آتش نشان و کاردان آتش نشان آزمون استخدامی شهرداریهای استان سال ۹۴ اعلام شد  (منبع : ostan-chb.ir)

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۲ شهریور ۹۵ : اعلام لیست پذیرفته شدگان نهایی سه برابر ظرفیت استخدامی شهرداریهای چهارمحال و بختیاری (منبع : ostan-chb.ir)

جهت دریافت اسامی رشته های شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین کلیک کنید

جهت دریافت اسامی سایر رشته های شغلی اینجا کلیک کنید


خبر ۱ شهریور ۹۵ :۱۵ هزار شغل در چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود (منبع : خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری از هدف گذاری ایجاد ١٥ هزار فرصت شغلی در این استان در سالجاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ تیر ۹۵ : ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری اولویت اصلی است (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری اولویت اصلی در سالجاری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ تیر ۹۵ : زمینه ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی در استان چهارمحال و بختیاری (منبع : خبرگزاری فارس)

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، زمینه ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی در این استان فراهم شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۹ خرداد ۹۵ : زمینه اشتغال ۲۰۰۰ نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم می‌شود (منبع : خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: با بهره برداری از ۵۰ طرح اشتغالزا در این استان، زمینه اشتغال دو هزار نفر فراهم می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ خرداد ۹۵ : ایجاد ۹۵۰۰ ‌شغل در چهارمحال و بختیاری (منبع : خبرگزاری تسنیم)

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: امسال برای ایجاد بیش از ۹ هزار شغل در بخش‌های مختلف استان چهارمحال و بختیاری هدف‌گذاری شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ اردیبهشت ۹۵ : ایجاد بیش بر ۳۷ هزار شغل در حوزه باغبانی و زراعت (منبع : خبرگزاری ایلنا)

مدیرکل جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۷ هزار و ۵۵۰ شغل جدید در حوزه باغبانی و زراعت این استان ایجاد می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۵ : ۸ هزار شغل در چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری از ایجاد ۸ هزار شغل در چهارمحال و بختیاری در سالجاری در بخش صنعت خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۵ : ‌ایجاد بیش از ۸۰۰۰ شغل در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری در سال‌جاری (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری ‌گفت: اگر تسهیلات لازم در جهت اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و رونق واحدهای صنعتی استان پرداخته شود، هشت هزار و ۳۹۰ شغل در سال جاری در بخش صنعت در سطح استان ایجاد خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۰ فروردین ۹۵ : لزوم بکارگیری نیروی جوان در دستگاه‌های اجرایی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت اشتغالزایی در جامعه، گفت: لازم است دستگاه‌های اجرایی برای فعالیت‌های خود از نیروهای جوان بهره ببرند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه چهارمحال و بختیاری – سید عباس جزایری ۲۹ فروردین‌ماه در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری، تشکیل مستمر و ماهانه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری، شناسایی طرح‌های نیمه‌تمام دارای ظرفیت اقتصادی و راه‌اندازی آن‌ها، پیگیری در جهت معافیت‌های مالیاتی سازمان‌ها برای حمایت از اشتغال را از برنامه‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در زمینه اشتغالزایی در سال جاری اعلام کرد.
وی پیگیری در جهت پرداخت تسهیلات خوداشتغالی، پیگیری در جهت پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی و برگزاری جلسه با فرمانداران شهرستان‌ها و مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان‌ها برای اطلاع از پتانسیل شهرستان‌ها در زمینه اشتغالزایی را از دیگر فعالیت‌ها این نهاد در زمینه افزایش زمینه اشتغال عنوان کرد.
جزایری با اشاره به اینکه در سال گذشته اکثر شغل‌های ایجاد شده در استان، خوداشتغالی و با دریافت تسهیلات از دستگاه‌ها بوده است، افزود: در سال گذشته دستگاه‌های اجرایی متعهد شدند ۹ هزار و ۳۷ شغل ایجاد کنند و در عمل ۹ هزار و ۱۶۷ شغل ایجاد کرده و در سامانه رصد ثبت کردند.
وی افزود: از استان چهارمحال و بختیاری به دلیل ثبت مشاغل جدید در سامانه رصد به عنوان یکی از استان‌های برتر کشور در این زمینه، در سال گذشته تقدیر شد.
مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این‌که یکی از مشکلات در زمینه اشتغال استان این است که برخی از دستگاه‌ها ترجیح می‌دهند نیروی کار مورد نیاز خود را از بین بازنشستگان جذب کنند، تصریح کرد: به عنوان نمونه در دانشگاه‌ها اساتید بازنشسته زیادی مشغول به کار هستند، در سازمان نظام مهندسی از بازنشستگان استفاده می‌شود و بانک‌ها و موسسات اعتباری بازنشستگان زیادی را در بین کارکنان خود می‌بینند.


خبر ۲۹ فروردین ۹۵ : ایجاد اشتغال از اهداف اصلی سالجاری است (منبع : خبرگزاری مهر)

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد اشتغال از اهداف اصلی در سالجاری در چهارمحال و بختیاری است.
به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی شامگاه شنبه درشورای اداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال از اهداف اصلی در سالجاری در چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: باید از ظرفیت های و پتانسیل های استان برای توسعه اشتغال استفاده شود.
وی افزود: باید تلاش شود که موانع سد راه واحدهای تولیدی برداشته شود تا این واحد ها بتوانند با ظرفیت کامل خود فعالیت کنند.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: با تمام ظرفیت کار کردن واحدهای تولیدی اشتغال قابل توجهی در سطح استان ایجاد می شود.
وی اظهار داشت: دولت به دنبال رونق گرفتن بازار است که این مهم نقش مهمی در افزایش تولید واحد های تولیدی و ایجاد اشتغال دارد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام نیز یکی از اهداف اصلی در چهارمحال و بختیاری است، ادامه داد: اولویت اتمام پروژه های نیمه تمام با پروژه هایی است که پیشرفت فیزیکی بیشتری دارند.
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: انتخابات هفتم اسفند ماه در چهارمحال و بختیاری به نحو احسن برگزار شد و این دوره از انتخابات از بهترین انتخابات هایی بوده است که در طول تاریخ انقلاب اسلامی در این استان برگزار شده است.
قاسم سلیمانی دشتکی اظهار داشت: انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه برگزار می شود که باید زمینه برای حضور پر شور مردم در این دو حوزه انتخابیه فراهم شود.
توسعه بخش کشاورزی در چهارمحال و بختیاری از اهداف اصلی است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست اظهار داشت: استان چهارمحال و بختیاری ظرفیت های توسعه ای بسیار زیادی دارد که این ظرفیت های باید مورد توجه توسعه قرار بگیرند.
اسماعیل عامری گلستان: توسعه بخش کشاورزی در چهارمحال و بختیاری از اهداف اصلی است که این مهم می تواند اشتغال قابل توجهی در سطح استان ایجاد کند.
وی عنوان کرد: توجه به تولید نقش مهمی در ایجاد اشتغال در سطح استان دارد و تولید همیشه برای تدوام اشتغال باید مورد توجه مسئولان باشد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: باید تلاش کرد در مسیر اقتصاد مقاومتی حرکت کرد و همه تلاش کنند که سرعت توسعه استان شتاب بگیرد.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ آذر ۹۴: اطلاعیه استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری برای تامین نیروی مورد نیازشهرداری های استان:

استانداری استان چهارمحال و بختیاری برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری‏های استان،در نظر دارد تعداد ۴۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی، عملی و مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های استان به شرح ذیل استخدام نماید:

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 


  جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۰۲ تیر ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۰:۰۰

  کد دیدگاه : 831421

  سلام. من دارای لیسانس مدیریت بازرگانی می باشم. استان چهارمحال خیلی بیکار دارد لطفا زمینه ای برای اشتغال فراهم کنید اگه کسی میخواهد برای اشتغال استانمان کاری کند خواهشن این همه سنگ نندازید جلوی راهش……

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرزین

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۷ بهمن ۹۴

  ساعت ارسال : ۰۰:۳۱

  کد دیدگاه : 666449

  باسلام اینجانب فرزین طهماسبی ۲۵ساله دارای مدرک دیپلم ودارای گواهینامه رانندگی وکارت پایان خدمت می باشم لذا مدتیست که بیکارم وهرکس من را بگذارد سرکار هم سواب داردوهم خودم براش جبران می کنم ضمننا سرپرست خانواده میباشم باتشکر فراوان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : a

   تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۳ اسفند ۹۴

   ساعت ارسال : ۱۷:۱۴

   کد دیدگاه : 691074

   سلام جناب ثثثثثثثثثثثثث ثواب دارد ملت فوق لیسانس دارند بیکارند خدا به داد دیپلم برسه دیگه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : خدیجه

  تاریخ ارسال : دوشنبه ۲۸ مهر ۹۳

  ساعت ارسال : ۱۸:۴۶

  کد دیدگاه : 170000

  سلام من رشته مهندسی بهداشت محیط لیسانس گرفتم.دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با معدل الف 18.26.در آزمون استخدامی استانداری سال 92شرکت کردم.ومطمئن بودم قبول میشم.که معلوم نشد آزمون ونتیجش چه طور شد.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا ابراهیم محمدی

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۴

  کد دیدگاه : 165450

  دانشجوی رشته مهندسی بهداشت محیط در مقطع کارشناسی

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...