اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی استانداری یزد
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری یزد در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۱۲ تیر ۹۶: آموزش‌ های فنی و حرفه‌ ای یکی از عوامل موثر در رفع مشکل بیکاری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیر کل سازمان فنی‌وحرفه‌ای یزد با بیان این که آموزش‌های فنی و حرفه‌ای حلقه‌های موثر در رفع بیکاری جوانان است، گفت: بیش از ۹۰ درصد کارجویان مراجعه کننده به مراکز فنی و حرفه‌ای مشغول به کار می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۶: ضرورت کاهش ساعت کاری زنان به چهار ساعت (منبع:خبرگزاری مهر)

یزد ـ امام جمعه یزد با اشاره به اینکه بخشی از تغییر سبک زندگی که حتی سلامت انسان‌ها را نیز به خطر انداخته، به دلیل شاغل بودن زنان است و ساعت کاری زنان باید به چهار ساعت کاهش یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ شهریور ۹۵: اشتغال‌زایی ۴۲ هزار نفری با سرمایه‌گذاری در شرکت چادرملوی استان یزد (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده اردکان در مجلس از اشتغال‌زایی ۴۲ هزار نفری به شکل مستقیم و غیرمستقیم با سرمایه‌گذاری در شرکت چادرملوی این شهرستان خبر داد.

جهت شماهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲ شهریور ۹۵ : ایجاد ۳ هزار شغل در استان یزد (منبع : خبرگزاری مهر)

استاندار یزد با اشاره به افتتاح ۳۳۶ پروژه عمرانی در استان یزد به مناسبت هفته دولت گفت: با افتتاح این پروژه‌ها بالغ بر ۳ هزار شغل در این استان ایجاد می‌شود.

جهت شماهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ آذر ۹۴: اطلاعیه استخدام استانداری یزد برای تامین نیروی مورد نیازشهرداری های استان:

استانداری یزد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد تعداد ۱۲۲ (یکصد و بیست و دو) نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد به شرح جدول پیوست استخدام نماید .

 جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های یزد اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 


خبر ۷ آذر ۹۴: استخدام ۱۲۱ نفر در ۱۴ شهرداری استان یزد (منبع: shahri.ostanyazd.ir)

مديركل دفتر امور شهري وشوراهاي استانداري يزد گفت : بمنظور تامين نيروي مورد نياز شهرداري هاي استان ۱۲۱ نفر از طريق آزمون كتبي، عملي و مصاحبه بصورت پيماني استخدام مي شوند

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های یزد اینجا کلیک نمایید


  جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : محمدعلی دهقان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۱۹

  کد دیدگاه : 287900

  باسلام :لطفا در مورد کاربرای من وامسال من که سوادی نداریم درحدراهنمایی ودراستانه 42سالگی گزینه ای است راستی 20%هم جانبازی داریم اگر خدا قبول کند.مهارت هم تراشکار ومکانیک اچاربدست هم هستم .اجرکم الا الله

  پاسخ دهید
 • نویسنده : صدیقه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۱۷

  کد دیدگاه : 128735

  با سلام
  میخواستم مطلبی را که حرف دل خیلی از جوانها است را برای شما بیان کنم آیا این انصاف است که ما جوانهای که رشته هایی در دانشگاه های روزانه خوانده ایم که از لحاظ اشتغال فقط برای آموزش و پرورش مناسب است بیکار باشیم به مثل رشته های: علوم قرآنی ، تفسیر قرآن، الهیات، و غیره ، این رشته ها به طوری نیست که همه جا نیاز به اشتغالشان داشته باشند و آیا این انصاف است که استخدام آموزش و پرورش فقط از طریق کنکور سراسری باشد ما چه گناهی کردیم در سالی که ما کنکور داشتیم دانشگاه فرهنگیان دانشجو نمی پذیرفت و اینکه چرا وقتی نیاز به معلم حداقل در مقطع دبستان زیاد است و معلم های بازنشسته را نگه داشته اید تا نیروی های محصل در دانشگاه فرهنگیان 4 سال تحصیل کنند، خوب است که آزمون استخدامی برگزار شود تا نیروی مورد احتیاج آموزش و پرورش سریعاً تأمین شود واینکه آیا ما که در کشور اسلامی هستیم نباید تا حدی به قرآن اهمیّت دهیم و برای درس قرآن بچه ها معلمی بگذاریم که تحصیلات قرآنی دارد و در وادی قرآن منتظر پیشرفت بچه ها باشیم و کمتر در گوشه وکنار بشنویم که معلم تاریخ وجغرافی وعلوم به عنوان معلم قرآن بچه ها هست و حال خود شما قضاوت کنید که در زمینه ی قرآنی چه انتظاری می توان از بچه ها داشت و اینقدر که به زمینه های علمی دانش آموزان مان توجه داریم که کاملا هم درست است ولی وقتی در کشور اسلامی زندگی میکنیم ودانش آموز شیعه داریم حداقل چند درصدی هم به زمینه ی قرآنی اهمیت بدهیم . و اینکه فقط دولت به رشته های که در دانشگاه های دولتی در دوره های روزانه تحصیل میکنند که همۀ خرجشان به دوش دولت است توجه کند ببیند که چقدر خرج این دانشجویان میشود آیا دولت حاضر است خرج دانشجویانی کند که بعد از 4 سال جز افراد بیکار کشور محسوب میشوند؟ یعنی الان با این کاری که انجام میشود و آزمون استخدامی آموزش وپرورش شده کنکور سراسری مطمئناً فقط از نظر علمی توجه میشود چرا که فقط رتبه های خوب مجاز میشوند و مصاحبه های آن، فقط برگزار میشود ولی نسبت به مصاحبه هایی که در آزمونهای استخدامی آموزش وپرورش وجود داشت دیگر در آن حد مصاحبه اهمیت ندارد.
  حال خود شما مقایسه کنید که اگر آزمون استخدامی وجود داشته باشد افراد تحصیل کرده ای که در سن استخدامی قرار دارند بیکار نمی مانند چون کنکوری ای که شما به نیروی تربیت معلم میگیرید هنوز 18 سال دارند و به آن پختگی لازم برای هدایت کلاس و دانش آموزان نرسیده اند درست است که 4 سال درس می خوانند ولی آیا این انصاف است جوانی بعد از تحصیلات دانشگاهی مدام در جستجوی کار باشد در آخر هم بیکار بماند چرا که آزمون استخدامی آموزش وپرورش دیگر وجود ندارد و جای آن کنکور سراسری نیروی آموزش وپرورش را تامین میکند حال بقیه که سن بالاتری دارند و حتی متأهل هستند بیکار بمانند که 18 ساله ها استخدام آموزش و پرورش میشوند آزمون استخدامی باعث میشود افراد بالیاقت تر و با تجربه تر بر سر کار بیایند چون صافی آزمون استخدامی به طوری است که واقعاً افراد بالیاقت را نشان می دهد. و سریعاً نیرو ی مورد احتیاج تأمین شود .
  ببخشید ولی یک فکری بابت استخدام آموزش و پرورش به این شیوه بردارید که خیلی از مردم و جوانهای بیکار ناراضی هستند و چون اگر آزمون استخدامی آموزش وپرورش وجود داشت و قبول نمی شدند اینقدر نارحت نمیشدند که الان به خاطر استخدام از طریق کنکور سراسری ناراحت میشوند…..

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...