دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

مبحث مشورت و راهنمای قبولین آزمون استخدامی‌ بانک سپه

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


آزمون استخدامی بانک سپهجهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید


*جزوات آموزشی مصاحبه (رایگان)
آرشیو جامع سوالات مصاحبه های استخدامی سالهای قبل (رایگان)
لیست رویداد های مهم تقویم شمسی و قمری (مناسب مصاحبه استخدامی)
جهت مطالعه جزوه تکنیک های مهم مصاحبه رفتاری اینجا کلیک کنید (رایگان)

آیا میدانید بخش روانشناسی مصاحبه استخدامی شما شامل چه سوالاتی است؟ (رایگان)


نمونه سوالات عمومی بانک سپه:

یکی از همراهان سایت سوالات عمومی سال ۹۳ بانک سپه را که جدیداً  برگزار شد در اختیار ما قرار داده اند. همراهان گرامی سایت ایران استخدام میتوانند از طریق لینک زیر این سوالات را دریافت نمایند:

۱-دانلود سوالات عمومی بانک سپه ۹۳ – ایران استخدام

۲- دانلود سوالات تخصصی بانک سپه ۹۳ – ایران استخدام

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان-ایران استخدام


قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه:

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که برای انجام مصاحبه حضوری از آنان دعوت به عمل آمده است می رساند؛ نتایج پس از اخذ تأییدیه از مراجع ذیصلاح اعلام شد.
با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی، به اطلاع پذیرفته شدگان در این مرحله می رساند به منظور ادامه مراحل استخدامی (گزینش، معاینات پزشکی و…) طی تماس تلفنی از آنان دعوت به عمل خواهد آمد. بر این اساس شایسته است از پیگیری و تماسهای تلفنی با واحدهای بانک خودداری فرمایند.

برای مشاهده نتایج مصاحبه حضوری کلیک فرمایید


زمانبندی و مدارک لازم جهت انجام مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بانک سپه

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری طی آذرماه سال جاری دعوت بعمل می آید.
زمانبندی برای انجام مصاحبه:

مشاهده جدول زمانبندی مراجعه به همراه اسامی داوطلبان برای انجام مصاحبه حضوری

لازم به ذکر است که این اسامی مربوط به زمانبندی مراجعه از تاریخ ۱۰ لغایت ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۳ می باشد. سایر اسامی داوطلبان، متعاقباً به صورت هفتگی در سایت بانک درج خواهد شد.

مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
محل مراجعه:
نشانی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، مرکز همایشهای بانک سپه (باشگاه بانک سپه)
اداره کل کارگزینی بانک سپه


خبر جدید: (شروع دعوت به مصاحبه)

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری طی آذرماه سال جاری دعوت بعمل می آید.
مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
محل مراجعه:
نشانی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، مرکز همایشهای بانک سپه (باشگاه بانک سپه)
قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه
به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به تدریج طی تماس تلفنی، از طریق شماره تلفن (ثابت / همراه) -که در فرم ثبت نام درج کرده اید- به منظور ارائه مدارک، دعوت بعمل خواهد آمد.
خواهشمند است ضمن خودداری از مراجعه حضوری و تماس تلفنی، در موعد مقرر اعلام شده طی تماس تلفنی، شخصاً با مدارک زیر به نشانی اعلام شده مراجعه فرمایید.
مدارک مورد نیاز:
۱. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن
۲. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
۳. اصل مدرک تحصیلی و تصویر آن
۴. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر پشت و روی آن (برای آقایان)
۵. دو قطعه عکس ۴*۳ با پس زمینه روشن (پشت نویسی شده)
۶. نسخه چاپ شده نتیجه آزمون (از سایت بانک سپه)
ضمناً در صورت آماده نبودن مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت، ارائه گواهی معتبری که در آن اطلاعات مورد نظر (رشته تحصیلی، معدل، تاریخ فراغت از تحصیل و تاریخ پایان خدمت) درج شده باشد، در این مرحله الزامی است.
محل مراجعه:
* داوطلبان در استان تهران:
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا، خیابان نوروز، ساختمان نگین بانک سپه، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی ـ دایره استخدام
* داوطلبان در سایر استانهای کشور:
نشانی: مدیریت شعب بانک سپه استان محل مورد تقاضا، دایره کارگزینی


 پرسشهای متداول در خصوص آزمون استخدامی 

– آیا افرادی که معدل آنها اختلاف ناچیزی با معدل تعیین شده دارند، می توانند در آزمون شرکت نمایند؟ خیر،‌ با توجه به تعیین معدل ۱۴ (و ۱۳ برای برخی مناطق) متأسفانه این دسته از افراد حائز شرایط شرکت در آزمون نمی باشند.

– چرا سهمیه شهرها از لحاظ مدارک و رشته تحصیلی تفکیک نشده است؟ سهمیه شهرها صرفاً‌ از حیث نوع جنسیت تفکیک شده است و رشته های تحصیلی نسبت به یکدیگر اولویت ندارند و انتخاب افراد براساس نمره و رتبه فرد در آزمون انجام می پذیرد.

– سوالات آزمون استخدامی از چه منابعی هستند؟ براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور (مجری برگزاری آزمون استخدامی بانک سپه) آزمون های استخدامی منابع ندارند و سؤالات براساس سرفصل های مورد تأیید وزارت علوم طراحی می شوند.

– به منظور بهره مندی از معافیت سن (بند «د» از ماده ۲ شرایط اختصاصی) آیا محل کار قبلی من جزو دستگاههای مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری می باشد؟ برای مشخص شدن این موضوع پیشنهاد می شود مراتب از محل کار قبلی استعلام شود.

– دستگاه‌های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری -که سوابق خدمت غیررسمی در آنها به حداکثر سن مورد پذیرش افزوده می‌گردد- شامل چه دستگاه‌هایی می‌باشد؟ کلیه وزارتخانه ها، مؤسسات دولتی، مؤسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی، شرکت های دولتی و کلیه دستگاه هایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر و یا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بانک مرکزی، بانکها و بیمه‌های دولتی، در زمره دستگاه اجرایی مشمول ماده (۵) قانون مذکور محسوب می‌شوند.

– با عنایت به اینکه مقرر شده میزان خدمت غیر رسمی داوطلبان در دستگاه‌های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به حداکثر سن مورد پذیرش افزوده شود؛ سوابق خدمتی آن دسته از داوطلبان واجد شرایط که در حال حاضر به عنوان کارکنان قراردادی تابع قانون کار در بانک خدمت می‌نمایند، چگونه محاسبه خواهد شد؟ با عنایت به اینکه شرکت خدمات آینده اندیش‌نگر در زمره دستگاه‌های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، نمی‌باشد؛ لذا سوابق خدمتی این دسته از داوطلبان در بانک، صرفاً از زمان انعقاد قرارداد مستقیم با بانک قابل افزودن به حداکثر سن مورد پذیرش خواهد بود.

– نحوه استخدام در بانک به چه صورت می‌باشد؟ بر اساس آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی هرگونه استخدام نیروی مورد نیاز بانک، منوط به احراز شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان و نیز کسب موفقیت آنان در مراحل مختلف جذب نظیر آزمون ورودی، مصاحبه، گزینش و معاینات پزشکی می‌باشد، لذا بدیهی است متقاضیان می‌توانند پس از اعلام نیاز بانک (که از طریق جراید عمومی اطلاع رسانی می‌گردد)، در صورت داشتن شرایط مورد نظر در آزمون استخدامی شرکت و پس از سپری نمودن مراحل مذکور به خدمت در بانک اشتغال ورزند.

– استخدام فرزندان همکار در بانک به چه صورت انجام می‌شود؟ مطابق ماده ۶ آیین‌نامه استخدامی نظام بانکی دولتی، استخدام اشخاص در بانک صرفاً از طریق آزمون و مصاحبه انجام می‌شود، لذا فرزندان همکاران نیز در صورت تمایل می‌توانند با شرکت و کسب امتیازات لازم در آزمون و مصاحبه استخدامی، در بانک استخدام شوند.

– استخدام در بانک بدون شرکت در آزمون امکان پذیر است؟ ماده ۶ آیین‌نامه استخدامی نظام بانکی دولتی، هرگونه استخدام نیروی مورد نیاز بانک را منوط به احراز شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان و کسب موفقیت در مراحل آزمون ورودی، مصاحبه و معاینات پزشکی کرده است و جذب نیرو خارج از چارچوب مقررات ذکر شده از حیط اختیارات بانک خارج است.

– استخدام اعضای خانواده شهدا به غیر از فرزندان شهید در بانک چگونه است؟ اعضای خانواده شهدا مانند سایر افراد باید در آزمون استخدامی شرکت جسته و مراحل گزینش، آزمایش‌های پزشکی و آموزش را با موفقیت طی کنند . پس از استخدام می‌توانند از اولویت‌های خانواده معزز ایثارگران، بهره‌مند شوند.

– آیا سابقه خدمت شرکت های خصوصی، به عنوان سابقه خدمت غیردولتی برای کارکنان بانک لحاظ می شود؟ بر اساس قانون، کارکنانی که قبل از استخدام در بانک در شرکت ها و موسسات غیردولتی دارای سابقه خدمت بوده و بابت آن حق بیمه یا کسور بازنشستگی به صندوق ذی ربط پرداخت نموده باشند، هنگام احراز شرایط بازنشستگی، با انتقال حق بیمه پرداختی به صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها می توانند از سابقه مزبور در تعیین حقوق بازنشستگی خود استفاده نمایند.

– درخصوص جذب و استخدام فرزندان جانباز ۲۵% چه اقدامی انجام پذیرفته است؟ این موضوع نیازمند اخذ مجوز استخدام می باشدکه در این راستا مکاتبات لازم انجام پذیرفته و اسامی فرزندان همکار جانباز ۲۵% به بالا در لیست متقاضیان استخدام ثبت شده است که در صورت وصول نتیجه اقدام لازم معمول خواهد شد.


آگهی استخدام بانک سپه – سال ۹۳:

جهت مشاهده متن آگهی استخدام بانک سپه (سال ۹۳) اینجا کلیک کنید


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود تا زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک سپه ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۸

  کد دیدگاه : 946737

  سلام من رشته کامپیوتر میخونم ایا تو استخدامی بانک ها رشته کامپیوتر هم جذب میکنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۰۵

  کد دیدگاه : 867281

  با سلام خدمت دوستان..یه سوال داشتم اگ ممکنه جواب بدید لطفاااا..بانک سپه به لحاظ حقوق و مزایا نسبت به سایر بانکها چطوریه…دوستان خواهشمندم بی جوا ب نزارید…تشکر…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۲۷

   کد دیدگاه : 868190

   دوستان خوب..کسی نبود جواب من بده..بیشترین مقایسه با بانک کشاورزی مدنظرمه..خواهش میکنم جواب بدید..

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ی تبریزی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۰

  کد دیدگاه : 656160

  سلام مدیر من ی سوال داشتم خواهشا جواب بدین من رشتم مهندسی کشاورزی گرایش اقتصاد کشاورزی هست تو رشته های بانک که علوم اقتصادی گرایش اقتصاد کشاورزی هم میزنن میتونم تو ازمونا شرکت کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جواب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۵۱

   کد دیدگاه : 665678

   نه نمیتونید شرکت کنید
   رشته و گرایش باید دقیقا همون چیزی باشه که در آگهی استخدام درج شده ضمن اینکه توی تمام آگهی های استخدام خط آخر مینویسن مسئولیت عدم صحت اطلاعات به عهده خود داوطلب هست و در هر مرحله ای در صورت عدم مطابقت خذف خواهند شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : .........

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۲

  کد دیدگاه : 598591

  وقت رسیدگی منم این ماه بود ولی رای تابستون اعلام شد که نتیجه ای نداشت
  برای همه بچه هایی که امیدشان به بانک سپه بود ناراحتم
  وقتی فروردین امسال با دل شکسته و چشم گریون رفته بودم حرم امام رضا اول برای شما دعا کردم که جای خیلی خیلی خوبی قبول بشم بعد برای خودم که اتفاقی برام بیفته که سپه رو فراموش کنم
  خدا رو شکر تو روز تولدم و قبل از دیدن رای دیوان جای دیگه دعوت به مصاحبه شدم و الان هم با توکل و به خواست خداوندی که بالاتر از او نیست به گزینش رسیدم
  هنوز هم امیدوارم همه بچه هایی که برای احقاق حقشون اقدام کردن جای بهتری استخدام شن مطمئن باشید خدا بخواد نشد نداره شاید لیاقتتون بالاتر از بانک سپه باشه
  ادمین جان اگه مشکلی داشت سانسور کن ولی خواهش میکنم تایید کن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : .........

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۲۶

   کد دیدگاه : 599093

   ببخشید اشتباه تایپی داشت
   خط 7،قبول بشم=قبول بشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا فخاری س

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۳:۳۰

  کد دیدگاه : 594305

  باسلام بنده درسال 1390.11.23دعوت به همکاری شدم که به تهران رفتم حدودا30نفر فرزندان کارمند بانک سپه بودیم که پس از پر کردن فرمها .به حضور بزشکی و…رفتیم که قرارشد به ما خبر بدن جهت بقیه کارها.که دیگر خبری نشد واکنون که پدرم هنوز درحال خدمت مقدس خود درای بانک هست .من بیکارم لطفا کاری بکنن مسولین بانک سپه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۵۰

   کد دیدگاه : 606965

   با سلام
   طبق کدوم قانون شما باید استخدام بشید؟
   / پارسال که آزمون بانک سپه برگزار شد شرکت می کردید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۲۴

  کد دیدگاه : 590521

  سلام نگارجان
  اونطور که خاطرم هس شما تو سایت اعلام کرده بودین که وقت رسیدگی به پروندتون بهمن یا اسفنده… یعنی الان اینا زودتر از موعد به درخواستتون رسیدگی کردن؟ نتیجشو خودشون بهتون گفتن یا تو سایت دیدین؟ اگه اینطور باشه پس آقا شایانم که زودتر ازهمه درخواستشونو دادن باید تا الان نتیجشو گرفته باشه ؟ هرچند با اون چیزی که برا شما نوشته حتما ایشونم به نتیجه نرسیدن.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نگار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۳۷

   کد دیدگاه : 592699

   سلام اره نمیدونم چطور شده که مال من زود رسیدگی شده نتیجشو تو سایت دیدم مامور پست هم اورد در خونمون

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۳۵

   کد دیدگاه : 593302

   ممنون عزیزم … کاش حداقل یکی نتیجه بگیره که ماهم یه امیدی داشته باشیم…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مرتضی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۵۹

  کد دیدگاه : 563468

  سلام دوستان خسته نباشید .دوستان هر کس خبر دقیقی داره بهم بده لطفا.آزمون استخدامی بانک سپه در سال 94 برگزار نشده کی قراره برگزار بشه؟ اصن در سال 94 استخدامی داره بانک شده ؟تو رو خدا هر کی میدونه بگه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۴۰

  کد دیدگاه : 558155

  سلام شکایت من به دیوان عدالت اداری رد شد.نمی دونم این اقا شایان کی بود که قرار بود شکایت 80صفحه ای بنویسه.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۵۲

   کد دیدگاه : 562925

   سلام عزیزم چه بد شد پس یعنی شکایتمون به دیوانم بی نتیجه و الکی بود میتونم بپرسم شما تو شکایتتون به چه مواردی اشاره کرده بودین؟ شما نوشته بودین که اینا از اول رتبه هامونو اعلام نکردن؟ وقت رسیدگی به شکایت من مونده برا سال بعد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نگار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۱:۵۸

    کد دیدگاه : 569961

    بله اشاره کردم و حتی به شکایت اقاشایان هم ارجاع دادم که تو متن جواب شکایت اومده که ایشون رتبشون 223و فقط117نفر پذیرفته شده و …متاسفانه هیچی نمیشه .یه بار زنگ زدم بانک تا اسممو گفتم زود شناخت و گفت شما شکایت کردی و …

    پاسخ دهید
  • نویسنده : r

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۸:۰۴

   کد دیدگاه : 570117

   سلام نگار مگر سه برابر ظریفت نبود پس چرا این رتبه ات شده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نگار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۱:۵۴

    کد دیدگاه : 573275

    سلام من داوطلب تهران نبودم احتمالا این رتبه رتبه اقاشایانه که تو جواب من درج شده اخه من به شکایت ایشون ارجاع دادم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : نگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۵۷

  کد دیدگاه : 507767

  سلام دوستان.چرا دیگه کسی اینجا پیام نمیزاره؟اقا شایان که کلا رفت .بچه ها کسی خبرجدیدی نداره ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احمدزارع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۱۹

  کد دیدگاه : 488201

  باسلام وخسته نباشید من ۷سال سابقه کاری دارم آیا بانک سپه استخدامی داره که من بتونم دران بانک ثبت نام کنم واز تجربیات کارکنان زحمت کش وباسابقه این بانک بهره ببرم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۲۲

   کد دیدگاه : 488205

   با سلام
   در حال حاضر خیر، پیگیر اخبار و اطلاعیه های ایران استخدام در همین زمینه باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حسینو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۱

  کد دیدگاه : 465656

  سلام. خدا رو شکر بالاخره من قبول شدم…………………..خدایا خودت یه فکری به حال بیکارا و جوونا بکن……..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۳۵

   کد دیدگاه : 465665

   عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : دو خاهر شاهرودي

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۰۱

   کد دیدگاه : 466932

   جطوري الان قبول شدين مشكلي داشتين??

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسینو

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۸:۵۲

    کد دیدگاه : 470059

    سلام. بله مشکل داشتم ولی خداروشکر حل شد.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : دوست قدیم بیکار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۱۷

  کد دیدگاه : 449589

  سلام دوستان قدیمی خیلی ناراحت و دلگیرم جایی رو برای درد دل کردن بهتر از این صفحه نیافتم
  هر چند اصلا علاقه ندارم جای دیگه ای غیر بانک کار کنم و به شکمم که نمی تونم از احساس بگم امیدم به ازمون اموزش و پرورش بود که اونم شامل نمیشه چیکار باید کنیم
  چند جا برا کار سر زدم فقط می خوان مفد از ادم کار بکشن این از وضع استخدامی های دولتی با اینکه از ازمون به اون سختی نمره میاری می گن باطل شد دوباره ازمون می گیریم اونم از کارای خصوصی که فقط اگه ادم به نون شبش محتاج باشه باید کار کنه و برای هیچی علاوه بر انرژی و جوانی و زمان هزار تا مرض اعصاب هم بگیره جالبه یکی از کارایی کهمراجعه کرده بودم گفت 8 ساعت ، طبق قانون کار حقوق کامل میریزیم تا حسابداری کامل باشه بعد شما از هشت صدو خورده فقط 400 برا خودتون بقیه رو نقدی پس میدید
  مقمی مسئولی میشید مثل روال غلط پیش نرید یه لحظه خودتونو جای اون نفر بزارید و با وجدان باشید تو هر کاری
  مغزم کار نمیکنه زیاد سرتونو درد نمی یارم
  خدایا یه گلایه ای خدا یعنی بین این همه ادم که هر لحظه ازت می خوایم یه فرجی بشه حالا که بانک کمبود نیرو داره از دخیره ها استفاده کنه خواسته خیلی زیادیه یا از بین این همه یه نفرمونم پیشت لایق نیست که صداشو بشنوی
  اگه مدیر محترم زحمت بکشه تایید کنه و این کامنتو بخونید خواهشا نیاید دلداری بدید که قسمت تون جای بهتریه خدا صلاحتون ندونسته مگه وضع بازار کار نمی بینید شایدم فقط دلداری می دید ، خدایا چرا همه چی وقتی به ما می رسه قسمت نمیشه
  خدایا بازم شکر ولی واقعا دارم دیوونه میشم نمی تونم این همه بی عدالتی رو هضم کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اصغریان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۳۵

   کد دیدگاه : 552059

   سلام
   کسی خبر داره که آیا بانک سپه ظرفیتش رو افزایش میده یا نه ؟
   مثل اینکه قراره تمامی کسانی که توی 3 برابر ظرفیت اعلام شده بودن در سالهای بعد استخدام بشن.
   آیا کسی خبر داره ؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ميثم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۴۳

   کد دیدگاه : 900558

   سلام به شمادوست عزيز
   من هم مثل شما چند بانك رو شركت كردم و تو مصاحبه هر چه زور زدم بازم پيچوندنم
   اما الان جايي كار مي كنم كه هرگز فكر نميكردم
   واقعا به قسمت اعتقاد دارم
   نگران نباشيد شما باز هم سعي خودت رو بكن نااميد نشو
   باور كن تو مملكت ما اگه فكر باشه ميشه كاراي درآمد هاي مختلفي داشت
   حتما نبايد دنبال استخدامي بود
   شما به دنبال استخدامي باش ولي همزمان دنبال فرصت هاي ديگه باش
   متاسفانه اكثر آزمون هاي بانك و مخصوصا مصاحبه هاشون فقط جنبه رعايت اصول و قوانين اوليه استخدامي هستن
   يعني اينكه نفراتي هستند كه اصلا تو ليست نيستند يا هستند اما نه آزمون قبول ميشن و نه مصاحبه اما با كوچكترين سفارش با كمي گذشت زمان پشت باجه بانك ميشه اونها رو ديد اين رو به مسئولين ميگم كه بدونن روز حساب و كتابي در راهه …
   براي بدست آوردن هدفت بايد بجنگي با همه مشكلات و اين مسائل و حتي با فكر اينكه كسي اينطوري جاي شمارو بگيره
   در نااميدي بسي اميد است پايان شب سيه سپيد است – شك نكن
   خدانگهدارت

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...