اطلاعات بیشتر

استخدام جدید بانک سینا

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام بانک سینا در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


استخدام بانک سینا- ۱۱ آذر ۹۶

بانک سینا در نظر دارد بمنظور تکمیل کادر ارزی مدیریت استان فارس از میان کارکنان محترم بازنشسته بانکی با حکم مسئول ارزی با ارایه رزومه کاری استخدام به عمل آورد.
لذا از علاقمندان دعوت می شود تا با در دست داشتن مدارک حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ به آدرس: شیراز، بلوار استقلال، حد فاصل چهارره هنگ و بنفشه، مسئول دفتر مدیریت مراجعه فرمایند.

تلفن: ۰۷۱۳۲۳۰۶۷۷۱ – ۰۷۱۳۲۳۰۶۷۴۱


استخدام بانک سینا – اسفند ۹۴

بانک سینا به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در چارچوب قوانین کار و تامین اجتماعی از میان فارغ التحصیلان (مرد) واجد شرایط همکاری براساس شرایط عمومی واختصاصی ذیل استخدام می نماید. داوطلبین می بایست با توجه به شرایط استخدام بانک با مراجعه به سایت بانک سینا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۰۱ لغایت ۱۳۹۴/۱۲/۰۶ اقدام نمایند. لازم به ذکر است پس از پایان مهلت ثبت نام با افراد واجد شرایط تماس گرفته خواهد شد، لذا خواهشمند است از هرگونه تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به کلیه واحدهای این بانک جداً خودداری فرمایید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...