امروز دوشنبه ۹۴/۰۹/۰۹
صفحه اصلیاستخدام سال 95 استخدام قوه قضائیه اگهی های استخدام سال 94 مجله ایران استخدامآزمون تصدی امر قضا (تجربیات آزمون)

آزمون تصدی امر قضا (تجربیات آزمون)

نویسنده : ۲۹۸ دیدگاه (مشاهده) بروزرسانی : ۹۴/۰۹/۰۸

اخبار آزمون قضاوت در سال ۹۴

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

اخبار مهم:
شرایط استخدام قضات سال ۹۴
منابع و ضرایب امتحانی آزمون قضاوت
دوره یک ساله برای کارورزی قضات (خبر جدید)
ملاک قبولی و ظرفیت پذیرش در آزمون قضاوت (خبر جدید)

جهت ورود به مبحث مشورت و تبادل نظر پذیرفته شدگان آزمون تصدی منصب قضا سال ۹۳ اینجا کلیک نمایید


آزمون تصدی منصب قضا در سال ۱۳۹۴ برگزار شد:

جهت بحث و تبادل نظر در رابطه با این آزمون به بخش نظرات (پایین همین صفحه) مراجعه نمایید


خبر ۱۶ آبان ۹۴: حدود ۷۰۰ قاضی نیاز داریم (منبع: خبرگزاری ایلنا)
رییس شوراهای حل اختلاف از نیاز این نهاد به ۷۰۰ قاضی خبر داد و گفت: ‌ در نظر داریم که پیشنهاد برگزاری یک دوره آزمون دیگر را به رئیس قوه قضاییه ارائه کنیم.
به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام احمدی میانجی در حاشیه سفر آیت‌الله آملی لاریجانی به استان مازندران در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت لایحه شوراهای حل اختلاف گفت: سه شنبه هفته گذشته آزمایشی بودن ۳ ساله این لایحه تصویب شد و ان‌ شاءالله به شورای نگهبان می‌رود.
وی درباره وضعیت جذب نیرو در شوراهای حل اختلاف گفت: قوه قضاییه مکلف شده است در سال، ۱۰۰ قاضی برای شورا استخدام کند.
احمدی میانجی در پاسخ به این سوال که باتوجه به اینکه قوه قضاییه در چند سال اخیر و در راستای برنامه پنجم توسعه مبادرت به جذب قاضی کرده است، آیا از افراد جذب شده، ‌ قضاتی را نیز به شوراهای حل اختلاف اختصاص داده است، اظهار کرد: خیر متاسفانه تا کنون قاضی به ما داده نشده است.
رئیس شوراهای حل اختلاف کشور ادامه داد: ما با اجازه رئیس قوه قضاییه یک آزمون اختصاصی برگزار کردیم که حدودا ۱۶۰ قاضی تربیت شدند.
وی در ادامه افزود: از این تعداد ۷۰ قاضی در شعب مربوط به شوراهای حل اختلاف مشغول به کار شدند و مابقی نیز در حال آماده شدن برای احراز پست هستند.
احمدی میانجی با بیان اینکه در حال حاضر آزمون دیگری نداریم، ادامه داد: مگر اینکه ریاست قوه قضاییه مجوز برگزاری آزمون و جذب قاضی را به ما بدهند. البته ما هم در نظر داریم که پیشنهاد برگزاری یک دوره آزمون دیگر را به رئیس قوه قضاییه ارائه کنیم.
معاون رییس قوه‌قضاییه در پاسخ به این سوال که برای کل شعب سراسر کشور به چه تعداد قاضی نیاز دارید گفت: فکر می‌کنم اگر حدود ۷۰۰ قاضی جذب شوند عمده مسائل شورای حل اختلاف مرتفع می‌شود.
احمدی میانجی درباره حجم پرونده‌های شوراهای حل اخنلاف گفت: در سال ۹۳ حدوداً سه میلیون و ۴۵۰ هزار پرونده وارده و مختومه داشته‌ایم.


خبر ۹ آبان ۹۴: نتایج مرحله اول آزمون قضاوت سال ۹۴ هفته آخر آذر ماه اعلام می‌شود (منبع: خبرگزاری میزان)

حجت الاسلام و المسلمین امینی گفت: نتایج آزمون قضاوت سال ۹۴ طبق اعلام سازمان سنجش هفته آخر آذر ماه اعلام خواهد شد و پس از آن از داوطلبانی که در آزمون تستی امروز قبول شوند برای شرکت در آزمون تشریحی دعوت به عمل می‌آید.
به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و الملسلمین علیرضا امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون قضاوت سال ۹۴ در دانشگاه امیرکبیر در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که پیش تر اعلام شده بود آزمون قضاوت صبح امروز در ۱۶ استان کشور و در ۴۳ حوزه امتحانی و با رقابت ۳۰ هزار داوطلب برای تصدی منصب قضا آغاز شد و نتایج طبق اعلام سازمان سنجش هفته آخر آذر ماه اعلام خواهد شد و پس از آن از داوطلبانی که در آزمون تستی امروز قبول شوند برای شرکت در آزمون تشریحی دعوت به عمل می آید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


کارت شرکت در آزمون تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۴

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم که امکان دریافت کارت ورود به جلسه فعال شد.

جهت دریافت کارت شرکت در آزمون تصدی منصب قضا اینجا کلیک کنید


اطلاعیه مرکز جذب و آزمون معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضائیه درباره‌ تاریخ پرینت کارت،محل رفع نقص کارت و زمان‌ برگزاری آزمون تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۴

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تصدی منصب قضاء قوه قضائیه در سال ۱۳۹۴می‌رساند که آزمون مذکور در صبح روز جمعه مورخ ۹۴/۸/۸ در حوزه‌های مندرج در جدول ذیل برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درب‌های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند. کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۸/۵ جهت پرینت، بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.
در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده هرگونه مغایرت در اطلاعات ثبت نامی، داوطلبان می‌توانند در روزهای چهارشنبه ۹۴/۸/۶ و پنجشنبه ۹۴/۸/۷ صبح از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهراز ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس شخصاً به نماینده مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

جدول محل رفع نقص آزمون تصدی منصب قضاء قوه قضائیه

نام استان
نام
 شهرستان
محل باجه رفع نقص
آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص
آذربایجان شرقی
تبریز
دانشگاه تبریز
تبریز: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاهتبریز، طبقه همکف ساختمان مدیریت امور آموزشی وتحصیلات تکمیلی
آذربایجان غربی
ارومیه
دانشگاه ارومیه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
اردبیل
اردبیل
دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل
اردبیل: خیابان دانشگاه، جنب مجتمع تفریحی و ورزشی شورابیل، ساختمان فنی و مهندسی، طبقه سوم، اتاق جلسه
اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد
اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: میدان آزادی (دروازه شیراز)، بلوار دانشگاه، درب شمالی دانشگاه، ساختمان اداره کل آموزش
تهران و سمنان
تهران
دانشگاه خوارزمی پردیس تهران
تهران: خیابان شهید مفتح، نرسیده به خیابان انقلاب، دانشگاه خوارزمی پردیس تهران
خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی
مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه فردوسی
خوزستان
اهواز
دانشگاه شهید چمران اهواز
اهواز: بلوار گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران
سیستان و بلوچستان
زاهدان
دانشگاه سیستان و بلوچستان
زاهدان: خیابان دانشگاه، ورودی زیباشهر، سازمان مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان دفتر معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد
شیراز
دانشگاه شیراز
شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
قم و مرکزی
قم
دانشگاه قم
قم: بلوارالغدیر، جاده قدیم اصفهان، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، ساختمان سازمان مرکزی دانشگاه
کرمان و هرمزگان
کرمان
دانشکده فنی و حرفه ای
شهید چمران-کرمان
کرمان: خیابان شهیدمصطفی خمینی، ابتدای اتوبان هفت باغ، دانشکده فنی وحرفه­ای شهید چمران-کرمان
کرمانشاه، ایلام، کردستان و همدان
کرمانشاه
دانشگاه رازی کرمانشاه
کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، سازمان مرکزی دانشگاه، اداره آموزش
گیلان
رشت
دانشگاه گیلان
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاهی دانشگاه گیلان
لرستان
خرم‌آباد
دانشگاه لرستان
خرم‌آباد:کیلومتر۵ جاده (خرم آباد – تهران)، دانشگاه لرستان، ساختمان دامپزشکی، اداره کل امور آموزشی دانشگاه
مازندران، گلستان
ساری
مؤسسه آموزش عالی هدف ساری
ساری: بلوار فرح آباد (جاده دریا)، کیلومتر ۵، موسسه آموزش عالی هدف ساری
البرز، قزوین و زنجان
کرج
دانشگاه خوارزمی پردیس کرج
کرج- حصارک – میدان دانشگاه- دانشگاه خوارزمی پردیس کرج
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

خبر۲۲ مهر ۹۴: نیازمند جذب تعداد بیشتری از قضات هستیم (منبع: خبرگزاری میزان)
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای گفت: جمعیت کشور رو به افزایش است با این حال تعداد افزایش جذب قضات نیز باید گسترده تر شود و ما همچنان نیازمندیم که قضات بیشتری را جذب کنیم.
به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی خبرگزاری میزان، سخنگوی دستگاه قصا در حاشیه مراسم تحلیف کارآموزان قضایی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه ایام محرم نزدیک است و احتمال سیاسی شدن مداحان و مجالس عزاداری وجود دارد، گفت: مردم ما نسبت به عزاداری امام حسین (ع) حساس هستند ما شیعه و مسلمان هستیم و باید این مراسم به نحو احسن انجام شود مردم باید به توسعه مقامات و نیروی انتظامی توجه کنند.
وی همچنین در خصوص جذب ۴ هزار نفری قضات در دستگاه قضا گفت: جمعیت کشور رو به افزایش است با این حال تعداد افزایش جذب قضات نیز باید گسترده تر شود و ما همچنان نیازمندیم که قضات بیشتری را جذب کنیم.
وی با بیان اینکه تحقق تمام بخش اطاله دادرسی به جذب قضات مربوط نیست، گفت: اگرچه جذب قضات در کاهش اطاله دادرسی نقش موثری دارد اما این تنها راه تحقق این هدف نیست بلکه باید اقدامات دیگری در موازات این کار صورت گیرد.


اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام: (منبع: qazahrm.ir)

مهلت ثبت نام آزمون قضاوت در سال ۱۳۹۴ حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۵ مهرماه ۱۳۹۴ تمدید شد. این تاریخ مهلت نهایی ثبت نام است.
به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، داوطلبانی که علاقمند به شرکت در آزمون قضاوت هستند و تا این ساعت نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند؛ با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org برای ثبت نام در آزمون قضاوت در سال ۱۳۹۴ حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۰۵ اقدام کنند.
لازم به ذکر است داوطلبان در مرحله ثبت نام در قسمت مربوط به اولویت ها، صرفاً علاقمندی خود را صرفنظر از ظرفیت پذیرش حوزه های قضایی اعلام می نمایند و همه استان ها به استثنای تهران، قم و البرز را نیز می توانند انتخاب نمایند. حذف نام استان های تهران، قم و البرز از لیست اولویت ها به دلیل پر متقاضی بودن این حوزه ها می باشد تا داوطلبان بتوانند اولویت های بیشتری را به عنوان علاقمندی برای محل خدمت اعلام نمایند. بدیهی است این امر به معنی عدم بکارگیری افراد در حوزه های مذکور نمی باشد.
همچنین شرط اختصاصی لازم برای ثبت نام در آزمون قضاوت دارا بودن یکی از مدارک تحصیلی مذکور در بندهای قسمت (ب) اطلاعیه است. لذا داوطلبانی که دارای یکی از مدارک اعلامی باشند، تصویر آن را در تقاضانامه ثبت نامی بارگذاری می نمایند. اما داوطلبانی که موفق به گذراندن تمامی واحدهای درسی در مقطع کارشناسی یا سطح (۲) حوزوی شده اند اما تا کنون موفق به اخذ مدرک نشده اند؛ می توانند با ارائه گواهی موقت فراغت از تحصیل و یا هر مدرک معتبر دیگری که دال بر اتمام تحصیلات باشد، از جمله نامه معرفی به نظام وظیفه ثبت نام نمایند و تصویر همان مدرک را در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند. لازم بذکر است برای شرکت در آزمون، معدل شرط نیست و دارا بودن یکی از مدارک تحصیلی مورد اشاره کافی است.

داوطلبان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی اینترنتی (qazahrm.ir) مراجعه نمایند.


شروع ثبت نام:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم که ثبت‌نام آزمون تصدی منصب قضا در سال ۱۳۹۴ شروع شد:

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ شهریور ۹۴: جزئیات ثبت نام در آزمون قضاوت اعلام شد (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بند «الف» و «ب» این اطلاعیه، نسبت به مدارک خواسته شده بر اساس بند «ج» اقدام و از تاریخ ۲۴/۶/۹۴ لغایت ۲/۷/۹۴ با مراجعه با سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org
نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و در پایان ثبت نام به هر یک از داوطلبان کد رهگیری ارائه خواهد شد که داوطلبان لازم است تا پایان کلیه مراحل آزمون این کد را نزد خود نگهداری نمایند.

ضمنا یادآور می‌شود، ثبت نام منحصرا به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و داوطلبان لازم است از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و ثبت نام به غیر از روش فوق قابل قبول نیست و این دسته از داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.

آزمون به صورت دو مرحله ای (تستی و تشریحی) است و تاریخ برگزاری آزمون تستی مورخ ۸/۸/۹۴و تاریخ برگزاری آزمون تشریحی مورخ ۴/۱۰/۹۴خواهد بود.

ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

الف)شرایط عمومی

۱. تابعیت اصلی ایران.

۲. اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت.

۳. التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان‌ها و گروه‌های غیرقانونی یا هواداری از آن‌ها، مگر در صورت احراز توبه.

۴. طهارت مولد

۵. داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار قضایی به موجب شیوه‌نامه‌ای که به تصویب رئیس قوه قضائیه می‌رسد.

۶. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه، معافیت تحصیلی یا معافیت از خدمت با لحاظ مقررات ماده واحده قانون گذرانیدن مدت خدمت نظام وظیفه فارغ‌التحصیلان دانشکده علوم قضایی در محاکم قضایی کشور.

۷. نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر.

۸. حسن شهرت، اخلاق و امانتداری.

۹. عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان.

۱۰. داشتن حداقل ۲۲ و حداکثر ۳۶ سال تمام در روز ثبت نام

تبصره ـ موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

۱. ایثارگران و خانواده آنان به مدت ۲ سال.

۲. داوطلبان دانش‌آموخته کارشناسی ارشد یا سطح سه، به مدت دو سال.

۳. داوطلبان دانش‌آموخته دکتری تخصصی یا سطح چهار، به مدت چهار سال.

داوطلبان تنها می‌توانند از یکی از موارد مذکور در این تبصره استفاده کنند و مدت اضافه شده به حداکثر سن مقرر، در هر حال، نمی‌تواند از چهار سال بیش‌تر باشد

ب)شرایط اختصاصی

۱. دارا بودن مدارک تحصیلی زیر از دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانش آموختگان دانشگاه‌ها:

۱-۱. کارشناسی حقوق در یکی از گرایش‌ها؛

۱-۲. کارشناسی الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی؛

۱-۳. کارشناسی فقه و حقوق؛

۱-۴. کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق در یکی از گرایش‌ها؛

۱-۵. کارشناسی ارشد پیوسته الهیات، معارف اسلامی و ارشاد با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی؛

۲. دارا بودن مدرک سطح (۲) عمومی (فقه و اصول) یا سطح (۲) تخصصی با گرایش حقوق وقضای اسلامی ، از حوزه‌های مورد تأیید شورای عالی حوزه‌های علمیه ، برای دانش آموختگان حوزه‌های علمیه.

تبصره ـ دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی بالاتر به شرطی می‌توانند در آزمون ورودی کتبی شرکت نمایند که مدرک کارشناسی آنان در یکی از گرایشهای رشته حقوق و یا حوزوی باشد.

 ج):نحوه پذیرش در حوزه‌های قضایی

۱-داوطلبان در مرحله ثبت نام باید استان‌های محل خدمت را به ترتیب اولویت انتخاب کنند. بدیهی است که این انتخاب قطعی است و در مراحل بعدی به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

۲-بر اساس قانون الحاق ماده(۷) و تبصره آن به قانون نقل و انتقال دوره ای قضاوت مصوب ۱۳۷۹.۱۲.۱۰ بانوان می‌توانند محل اقامت دائمی همسر با پدر (در خصوص بانون مجرد)خود را در اولویت انتخاب کنند.

۳-به استناد ماده(۵) آیین نامه نحوه جذب،گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات مصوب ۱۳۹۳.۰۲.۲۶ داوطلبانی که معدل کل آنان در آزمون بیش از ۵۰درصد باشد، بر اساس اولویت های اعلامی و چند برابر ظرفیت نهایی به مصاحبه علمی دعوت خواهند شد.

۴-داوطلبانی که موفق به قبولی در مصاحبه علمی می‌شوند، به اداره کل گزینش معرفی و در صورت قبولی در تمامی مراحل گزینش، براساس اولویتی که در آن قبول شده اند،به خدمت گرفته خواهند شد.


خبر ۱۸ مرداد ۹۴: آزمون قضات آبان ماه برگزار می شود (منبع: سایت رسمی قوه قضاییه)

مرحله نخست آزمون استخدامی قضات در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۸ به صورت تستی در ۱۵ مرکز استان برگزار می شود.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، آزمون استخدامی قضات در سال جاری در دو مرحله تستی و تشریحی برگزار خواهد شد.

مرحله نخست آزمون استخدامی قضات در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۸ به صورت تستی برگزار می شود و مرحله دوم که به صورت تشریحی خواهد بود، در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۴ برگزار خواهد شد.

ثبت نام مرحله اول آزمون استخدامی قضات از تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲۴ الی ۱۳۹۴/۷/۲ به عمل خواهد آمد.

گفتنی است مواد آزمون و شرایط جذب آزمون استخدامی متعاقباً از سوی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اعلام خواهد شد.

+جهت مشاهده خبر در سایت رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود، با ما همراه باشید.
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام

تمامی اخبار مربوط به اعلام نتایج آزمون تصدی امر قضا (آزمون قضاوت) در صورت انتشار در این مبحث اطلاع رسانی خواهند شد.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل سیستم دورکاری ایران استخدام

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۲۹۸ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : مشتاق ارسال : ۹۴/۰۹/۰۸

  کاربری : مشتاق

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۸

  ساعت ارسال : ۲۳:۳۸

  کد دیدگاه : 570025

  پاسخ

  لطف راهنمایی کنید باچه درصدایی میشه قبول شد

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : زهرا احمدیان ارسال : ۹۴/۰۹/۰۸

  کاربری : زهرا احمدیان

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۸

  ساعت ارسال : ۲۲:۵۳

  کد دیدگاه : 569996

  پاسخ

  به نظرتون باچه درصدایی میشه قبول شد لطفا راهنمای کنید

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : جواد ارسال : ۹۴/۰۹/۰۴

  کاربری : جواد

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۴

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۹

  کد دیدگاه : 566440

  پاسخ

  سلام خدمت دوستان عزیز سوالی داشتم،آیا با این درصد ها میشه تو قضاوت قبول شد؟
  اساسی:۳۳
  مدنی:۴۰
  آ.د.م:۵۵
  تجارت:۱۵
  جزا عمومی:۶۵
  آ.د.ک:۵۸
  جزا اختصاصی۵۰
  اصول۱۵
  متون:سفید

  ۵+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۸/۲۷

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۸/۲۷

  ساعت ارسال : ۰۹:۱۶

  کد دیدگاه : 560109

  پاسخ

  سلام .یه سوال داشتم اگه کسی کارت پایان خدمت نداشته باشه ولی مشغول به تحصیل باشه میتونه به جای خدمتش اگه آزمون رو قبول بشه آزمون قضاوت بده یا ن

  ۳+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۸/۱۵

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۸/۱۵

  ساعت ارسال : ۰۹:۲۷

  کد دیدگاه : 541633

  پاسخ

  سلام دوستان بفکر ازمون قضاوت ۹۵ باشیم.کسی خبر داره که سال ۹۵بزارگر میشه؟

  ۸+ پاسخ
 • کاربری : مینا ارسال : ۹۴/۰۸/۱۰

  کاربری : مینا

  ارسال : ۹۴/۰۸/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۶

  کد دیدگاه : 535199

  پاسخ

  سلام
  خانم ها هم میتونن ثبت نام کنن؟

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۲۵ ۰۸:۵۲:۳۵ پاسخ

   سلام،بر اساس گفته مسوولین مربوطه بله

 • کاربری : کارآموز وکالت ارسال : ۹۴/۰۸/۰۹

  کاربری : کارآموز وکالت

  ارسال : ۹۴/۰۸/۰۹

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۴

  کد دیدگاه : 534030

  پاسخ

  سلام من کاراموز وکالتم رتبه م تک رقمی بود قبلا تو ششرایط ثبتنام آزمون قضاوت یه بند بود که اونایی که تو وکالت رتبه تک رقمی دارند مستقیما پذیرفته میشن و میرن برای مصاحبه هنوزم میشه اینطوری یا دیگه نمونده اگه کسی خبر داره ممنون میشم بگه..

  ۵+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۱۶ ۱۳:۵۹:۴۲ پاسخ

   بله عزیزم میشه

 • کاربری : وکیل ارسال : ۹۴/۰۸/۰۸

  کاربری : وکیل

  ارسال : ۹۴/۰۸/۰۸

  ساعت ارسال : ۱۵:۰۸

  کد دیدگاه : 533197

  پاسخ

  سلام ازمون قضاوت ۹۴ امروز ازمون تستیش برگزار شده سوالات و پاسخهاش کی میزنن توی سایت؟

  ۱۳+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۰۹ ۰۱:۲۱:۴۲ پاسخ

   باید بپرسی

  • نقل قول : پیامدر : ۹۴/۰۸/۰۹ ۱۶:۱۷:۴۲ پاسخ

   هفته اخر اذر نتایج ازمون تستی رو اعلام میکنند

 • کاربری : صمد مستمند ارسال : ۹۴/۰۷/۲۰

  کاربری : صمد مستمند

  ارسال : ۹۴/۰۷/۲۰

  ساعت ارسال : ۱۵:۳۰

  کد دیدگاه : 517244

  پاسخ

  با سلام خدمت شما.سوالی داشتم در مورد این که در سال ۹۴ چند نفر جذب داره آزمون قضاوت،

  ۳۸+ پاسخ
  • نقل قول : حسیندر : ۹۴/۰۷/۲۵ ۱۲:۲۳:۲۹ پاسخ

   ایا به نظر شما یک کارشناس حقوق از دانشگاه پیام نور با معدل زیر ده می تواند در ازمونهای قضاوت شرکت کند وقبول شود

  • نقل قول : لیلا سدر : ۹۴/۰۸/۰۵ ۲۳:۱۸:۱۷ پاسخ

   ای کاش مرحله تشریحی رو حذف می کردن.بخدا بیکاری خیلی داره فشار میاره..معلومه که تو مرحله تشریحی میمونیم..اگرم نمونیم،مصاحبه، رد.

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۰۸ ۱۸:۳۱:۲۷ پاسخ

    سلام من پارسال تو مرحله تشریحی افتادم خیلی سخته

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۱۱ ۲۳:۳۳:۰۸ پاسخ

    سلام لیلا خانم توکلت به خدا باشه!ولی انصافا”توقع بی جایی هست کسی باید کارمند دادگستری باشه که همگونه حریف سوالات حقوق باشه ::مهدی ازملکان

   • نقل قول : مهدی سایلیدر : ۹۴/۰۸/۱۱ ۲۳:۴۱:۳۵ پاسخ

    سلام هرکی تورشته حقوق تحصیل کرد باید همه جوره حریفهرآزمونی بشه ۱توکل به خدا۲تلاش

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۰۸ ۱۹:۵۶:۴۷ پاسخ

   سلام به همگی سوالات آیین دادرسی مدنی خیلی سخت و طولانی بود.من که امیدی ندارم. وقت کم اوردم متون و اصول فقه رو اصلن نگاهم نکردم.ای کاش حداقل تشریحی رو بردارن.شاید یه فرجی شد یه معجزه ای :(

   • نقل قول : محمددر : ۹۴/۰۸/۰۸ ۲۱:۳۵:۰۴ پاسخ

    سلام ب همه ی دوستان…اقا اصن امسال خیییلی مشکل بود…ب خصوص حقوق تجارتش…نظرتون راحع ب مدنی چیه؟؟؟

    • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۱۰ ۱۹:۳۴:۲۲ پاسخ

     مدنی راحت بود تجارت و اصول و دادرسی مدنی سخت بود انصافا

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۰۸ ۲۲:۲۰:۳۹ پاسخ

   سلام ببخشید کسی سوالاتو داره

  • نقل قول : مجیددر : ۹۴/۰۸/۰۹ ۰۹:۰۴:۲۱ پاسخ

   سلام.دوست من کارمند دادگستریه.پارسال شرکت کرده بود تو مصاحبه علمی رد شده بود.این هفت خان رستم بخدا خیلی ظلمه.رشته های دیگه راحت و بی دردسر یه آزمون میدن و میرن سر کار.ما تازه بعد از لیسانس مصیبتمون شروع میشه.اگه تشریحی یا مصاحبه رو. برمیداشتن، بهتر نبود بنظرتون؟ من فارغ التحصیل ۸۸ هستم ۶ ساله بیکارم.

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۱۲ ۲۳:۲۷:۴۸ پاسخ

    سلام دوستان من خودم ۲بارقضاوت قبول شدم ولی متاسفانه اینقد زحمت کشیدم تا مرحله گزینش رفتم ولی ردم کردن :(

    • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۹/۰۶ ۱۶:۰۹:۵۱ پاسخ

     😳 😳

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۸/۱۵ ۰۹:۲۲:۵۲ پاسخ

   سلام دوستان ازمون قضاوت ۹۴تموم شد حالا باید بفکرازمون ۹۵ باشیم که ایا برگزار میشه یا منابعش چه کتابهای هست؟

1 6 7 8

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.