قوانین سایت

جزئیات استخدام سازمان تصدی امر قضا

استخدام سازمان تصدی امر قضا استخدام تصدی امر قضا در سال 93

سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با تصدی امر قضاء در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

جهت مشاهده شرایط استخدام در تصدی امر قضا (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

تمامی‌اخبار مرتبط با استخدام تصدی امر قضا در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.


آرشیو آگهی‌های استخدامی‌گذشته تصدی امر قضا:

خبر جدید 26 اسفند 92:

استخدام 4000 قاضی در دستگاه قضا

مطابق برنامه پنج ساله توسعه بناست که 4 هزار قاضی به جمع قضات اضافه شود! جهت مشاهده ادامه خبر کلیک نمایید

_____

خبر ۲۱ بهمن ۹۲:

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون قضاوت سال ۹۲ مشخص شد
با عنایت به برگزاری مرحله اول و دوم آزمون قضاوت سال ۱۳۹۲ بدین­ وسیله زمان اعلام نتایج نهایی و جزئیات مصاحبه علمی‌این آزمون به شرح زیر اعلام می­گردد.
الف- تاریخ اعلام نتیجه نهایی:
نتیجه نهایی این آزمون در نیمه دوم اسفند ماه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام خواهد شد.

_____

خبر ۱۲ بهمن ۹۲ :

اطلاعیه اعلام پایان ثبت نام جذب اختصاصی سال ۱۳۹۲ و آغاز ثبت نام جذب اختصاصی سال ۱۳۹۳
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان تصدی منصب قضاء میرساند:
۱٫ سامانه ثبت نام اینترنتی جذب اختصاصی ۱۳۹۲ – ویژه داوطلبان معاف از آزمون کتبی – تا روز چهارشنبه مورخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۲ در تارنمای معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضائیه در دسترس خواهد بود و از تاریخ ۱/۱۲/۱۳۹۲ ثبتنام در دوره جذب اختصاصی ۱۳۹۲ ممکن نیست. دور جدید ثبت نام اینترنتی جذب اختصاصی از تاریخ ۲۰/۱/۱۳۹۳ از طریق لینک مربوط در همان تارنما آغاز خواهد شد.
۲٫ کلیه اشخاص واجد شرایط که قبل از تاریخ ۱/۱۲/۱۳۹۲ اقدام به ثبت نام نمایند تا پایان سال جاری دعوت به مصاحبه خواهند شد. لذا از داوطلبان تقاضا می‌شود تنها در صورتی که آمادگی کامل جهت شرکت در مصاحبه علمی‌را دارند، اقدام به ثبت نام نمایند.
۳٫ مسؤولیت صحت شماره تلفن‌های اعلامی‌در فرم ثبت­نام و پاسخ‌گویی به تماس­های این مرکز که به منظور اعلام تاریخ مصاحبه علمی‌انجام می­شود به عهده داوطلب است. بنابراین، چنانچه به هر علت تماس با داوطلب برقرار نشود یا داوطلب قادر به شرکت در مصاحبه علمی‌نباشد، وی حق شرکت در این دوره جذب اختصاصی را از دست خواهد داد.
۴٫ کلیه داوطلبان جذب اختصاصی می­توانند در سامانه جذب اختصاصی ۱۳۹۳ ثبت­نام کنند، مشروط بر این‌که در ادوار قبلی قبول نشده باشند و ۴ ماه تمام از تاریخ ثبت نام قبلی آنان سپری شده باشد. بدیهی است داوطلبان واجد شرایط که فاقد سابقه ثبت نام قبلی هستند، بدون هیچ­گونه محدودیتی می­توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
۵٫ شرایط عمومی‌و اختصاصی ثبت نام در جذب اختصاصی ۱۳۹۳ همان است که در حال حاضر وجود دارد و تغییرات احتمالی آتی متعاقباً اطلاع­رسانی خواهد شد.
۶٫ جزئیات بیشتر راجع به فرآیند جذب اختصاصی در سال آینده، متعاقباً، از طریق همین سایت منتشر خواهد شد.
مرکز جذب و آزمون قضات

_____

خبر 3 دی 92:

اطلاعیه دوم آزمون قضاوت در سال 92

با عنایت به برگزاری مرحله اول آزمون تصدی امر قضاء سال 1392 بدین­وسیله زمان اعلام نتایج مرحله اول و جزئیات آزمون تشریحی به شرح زیر اعلام می­گردد:

الف- تاریخ اعلام نتیجه مرحله اول
1. نتیجه مرحله اول هفته اول دی ماه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام خواهد شد.

ب- مواد آزمون تشریحی:
1. داوطلبان دانشگاهی:
حقوق مدنی (ضریب3)، حقوق تجارت (ضریب 1)، آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی (ضریب 2)، آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری (ضریب 2)، حقوق جزای عمومی‌حقوق جزای اختصاصی (ضریب 2)
2. داوطلبان حوزوی:
فقه: بیع مکاسب (ضریب1)، اصول فقه: رسائل و جلد یک کفایه(ضریب 1)

ج-جزئیات زمان­بندی و محل برگزاری آزمون تشریحی
داوطلبانی که در کارنامه مرحله اول آنان، دعوت به آزمون تشریحی درج گردیده است، می­بایست از سه­شنبه 17/10/92 با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون خویش اقدام نمایند.زمان برگزاری مرحله تشریحی جمعه 20/10/92 خواهد بود.
آزمون تشریحی داوطلبان دانشگاهی در شهر تهران و آزمون داوطلبان حوزوی در شهر قم برگزار خواهد شد.

+جهت مشاهده اصل خبر در سایت رسمی‌قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید

_____

خبر 10 آبان 92:

نتیجه مرحله اول آزمون قضاوت ۹۲، دی ماه اعلام می‌شود! 

جهت مشاهده جزئیات این خبر اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود بسته ی در مصاحبه‌های استخدامی‌چه می پرسند اینجا کلیک نمایید

_____

خبر 7 آبان 92:

حوزه‌های برگزاری آزمون تصدی امر قضا سال 92

جهت مشاهده جزئیات بیشتر بر روی لینک بالا کلیک نمایید

_____

خبر 28 مهر 92:

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی‌قضات| سال 92

جهت مشاهده جزئیات بیشتر بر روی لینک بالا کلیک نمایید

_____

خبر ۱۳ مهر 92:

مهلت ثبت‌نام در آزمون قضات حداکثر تا ۱۴ مهرماه
داوطلبان حضور در آزمون قضات برای تصدی‌گری منصب قضا در قوه قضائیه، برای ثبت‌نام شرکت در این آزمون حداکثر تا ۱۴ مهرماه مهلت دارند.
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، قوه قضائیه به استناد «آئین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امور قضا و استخدام قضات» مصوب ۲۶ اردیبهشت ۹۲ رئیس قوه قضائیه و با عنایت به اصل انتخاب اصلح و لزوم شایسته سالاری در تصدی منصب خطیر قضات از اشخاص واجد شرایط به شرح مندرج در اطلاعیه‌ای که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد ثبت‌‌نام به عمل می‌آید.
این آزمون به صورت کتبی و شفاهی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود.
شایان ذکر است، تمام داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در آزمون تصدی منصب قضا در صورت داشتن شرایط عمومی‌و اختصاصی اطلاعیه ضرورت دارد مدارک خواسته شده را آماده و حداکثر تا روز ۱۴ مهرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در این آزمون باید از روز ۷ آبان ماه تا ۹ آبان‌ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.
لازم به ذکر است این آزمون در روز ۱۰ آبان ماه برگزار می‌شود.
روز، ساعت و محل برگزاری این آزمون در اطلاعیه‌های آتی به همراه برگه راهنمای شرکت در آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

_____

خبر ۸ مهر ماه ۹۲ :

ثبت نام مرحله آزمون قضاوت

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون قضات>>جهت مشاهده جزئیات این خبر اینجا کلیک نمایید

جدول زمانی و نکات مهم

 • مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز ۷ مهر ماه ۱۳۹۲ لغایت روز ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۲ ‌است
 • زمان برگزاری آزمون : آزمون در روز ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد.
 • ویرایش اطلاعات : از منوی سمت راست ویرایش اطلاعات را کلیک نمایید
 • توجه ویژه: برای آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون، به نشانی اینترنتی www.amoozeshghanoon.ir مراجعه فرمایید
 • توجه ویژه : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده ۶ رقمی‌که در ابتدای خرید کارت اعتباری به داوطلب داده می‌شود و کد پیگیری ۱۶ رقمی‌دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
 • توجه ویژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، پنجره‌های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.
 • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام می‌توانید با شماره‌های ۸۸۸۰۹۰۵۹ – ۰۲۱ و ۸۸۸۹۱۹۴۶۲ – ۰۲۱ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ و ۱۴ الی ۱۵:۳۰ به جز ایام تعطیل تماس حاصل فرمایید.
 • جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌آزمون قضاوت همراه با پاسخنامه اینجا کلیک نمایید

چه کسانی می‌توانند ثبت نام کنند؟
۱: داوطلبان باید اطلاعیه ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی‌و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبت‌نام را داشته باشند
توجه ویژه : داوطلبان بایستی کارت اعتباری ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا را با خرید اینترنتی به مبلغ ۳۹۰۰۰۰ ریال معادل سی و نه هزار تومان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور تهیه نمایند

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

_______

خبر مرداد 92:

با استناد به “آیین نامه نحوه جذب،گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضا و استخدام قضات” مصوب 26/2/92 رییس محترم قوه قضاییه و با عنایت به اصل انتخاب اصلح و لزوم شایسته سالاری در تصدی منصب خطیر قضا، قوه قضاییه از اشخاص واجد شرایط زیر برای شرکت در مصاحبه علمی‌اشخاص معاف از آزمون کتبی دعوت به عمل می‌آورد:

 

الف. جذب اختصاصی :

1. شرایط داوطلبان دانشگاهی:
1-1.دانش‌آموختگان کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه اول، منوط به داشتن حداقل معدل 16.
1-2.دانش‌آموختگان کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه دوم، منوط به داشتن حداقل معدل 17.
1-3.دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه اول، منوط به داشتن حداقل معدل 16 و مدرک کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها، فقه و حقوق یا الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی.
1-4.دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی‌و حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه اول، منوط به داشتن حداقل معدل16.
1-5.دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه دوم، منوط به داشتن حداقل معدل 17 و مدرک کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها.
1-6.دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی‌و حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه دوم، منوط به داشتن حداقل معدل17.
1-7.دانش‌آموختگان و دانشجویان دکتری تخصصی رشته الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی، منوط به داشتن مدرک کارشناسی در رشته حقوق یا الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی‌یا مدرک کارشناسی ارشد پیوسته رشته الهیات، معارف اسلامی‌و ارشاد با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی.
1-8.رتبه‌های اول تا پنجاهم آزمون سراسری مرکز امور مشاوران و وکلاء قوه قضائیه و آزمون  سراسری وکالت کانون وکلای دادگستری، به تأیید مراجع مربوط.
1-9.وکلاء و مشاوران پایه یک دادگستری، مشروط به داشتن پنج سال سابقه کار متوالی و مؤثر به عنوان وکیل یا مشاور پایه یک دادگستری، به تأیید کانون یا مرکز مربوط.
1-10.    دانش آموختگان و دانشجویان مقطع دکتری تخصصی در هریک از گرایشهای رشته حقوق، فقه و حقوق و الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی‌، مشروط به داشتن مدرک کارشناسی در یکی از گرایش‌های رشته حقوق یا مدرک کارشناسی ارشد پیوسته در یکی از گرایشهای رشته معارف اسلامی‌و حقوق صرفاً پس از انجام مصاحبه به منظور بررسی سوابق علمی‌و تجربی و قابلیتهای دانشی فرد برای تصدی منصب قضاء برای طی مراحل گزینش به اداره کل مربوط معرفی می‌شوند.

2.  شرایط داوطلبان حوزوی: 
2-1.دانش‌آموختگان سطح دو از حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان، تهران و اهواز ، منوط به داشتن مدرک کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها با حداقل معدل 16 مدرک کارشناسی.
2-2.دانش‌آموختگان سطح دو در گرایش حقوق و قضاء اسلامی‌از حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان، تهران و اهواز ، منوط به داشتن حداقل معدل 17.
2-3.دانش‌آموختگان سطح سه در گرایش‌های فقه و اصول و یا حقوق و قضاء اسلامی‌از حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان، تهران و اهواز.
2-4.دانش‌آموختگان سطح چهار در گرایش‌های فقه و اصول و یا حقوق و قضاء اسلامی‌از حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان، تهران و اهواز.
2-5.دارندگان مدرک سطح (3) و (4) حوزه علمیه از حوزههای علمیه گروه اول، مشروط به داشتن مدرک کارشناسی در هریک از گرایش‌های رشته حقوق صرفاً پس از انجام مصاحبه به منظور بررسی سوابق علمی‌و تجربی و قابلیتهای دانشی فرد برای تصدی منصب قضاء برای طی مراحل گزینش به اداره کل مربوط معرفی میشوند.

 

 • ملاحظات:

1.گروه اول دانشگاهی شامل دانشگاههای امام صادق (ع)، تربیت مدرس، تهران (پردیس‌های مرکزی و قم)، شهید بهشتی (پردیس یک)، شهید مطهری (ره)، شیراز، علامه طباطبایی (ره)، فردوسی مشهد و مفید میباشد.
2.گروه دوم دانشگاهی شامل سایر دانشگاههای دولتی دارای مقطع دکتری تخصصی (PhD) در یکی از گرایشهای رشته حقوق و دانشگاههای آزاد اسلامی‌(واحدهای علوم و تحقیقات تهران و تهران مرکزی)، بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین، تبریز، شاهد، شهید باهنر کرمان و شهید چمران اهواز میباشد.
3.پردیس‌های دانشگاهی احصاءنشده و دورههای مجازی، غیرحضوری، نیمه‌حضوری و الکترونیک از شمول بندهای (1 ) و (2) مستثنی است.
4.در خصوص داوطلبان حوزوی منابع فقه و اصول برای مشمولان بند (1) بیع مکاسب، رسایل و جلد (1) کفایه، مشمولان بند (2) شرح لمعه و اصول مظفر و مشمولان بند (3) و (4) بیع و خیارات مکاسب، رسایل و جلدین کفایه میباشد.
5.مبنای پرسش در مصاحبه کیفری قانون جدید مجازات اسلامی‌مصوب 11/2/1392 است.
6.حداقل و حداکثر سن در زمان ثبتنام به ترتیب 22 و 36 سال تمام میباشد.
تبصره: موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
1. داوطلبانی که از تاریخ 31/6/59 لغایت 29/5/67 در جبهه حق علیه باطل به طور داوطلبانه خدمت کردهاند، به میزان حضور در جبهه و مدت زمان بستری شدن ویا استراحت پزشکی در اثر جراحت در جبهه.
2. داوطلبان آزاده، به میزان مدت اسارت.
3. داوطلبان دانش آموخته کارشناسی ارشد یا سطح سه، به مدت دو سال
4. داوطلبان دانش آموخته دکتری تخصصی یا سطح چهار، به مدت چهار سال
داوطلبان تنها میتوانند از یکی از موارد مذکور در این تبصره استفاده کنند و مدت اضافه شده به حداکثر سن مقرر، در هر حال، نمیتواند از چهار سال بیشتر باشد.
7.ثبت نام کنندگان در صورت قبولی در مصاحبه علمی‌برای طی مراحل گزینش به اداره کل مربوط معرفی خواهند شد.
8.متقاضیان جذب اختصاصی برای اطلاع از مدارک لازم جهت شرکت در مصاحبه علمی‌و ثبتنام  میتوانند از تاریخ 26/5/92 به سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه به نشانی : www.amoozeshghanoon.ir مراجعه کنند.

 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌قوه قضاییه به همراه پاسخنامه

ب. جذب عمومی:

آزمون سراسری قضاوت سال 1392 به صورت دو مرحلهای (تستی و تشریحی) برگزار خواهد شد. مرحله اول این آزمون در تاریخ 10 آبان ماه برگزار و پذیرفتهشدگان مرحله اول (آزمون تستی) به مرحله آزمون تشریحی راه پیدا خواهند کرد. ثبت نام، دهه اول مهرماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.org  انجام خواهد گرفت. پذیرفتهشدگان مرحله تشریحی در صورت قبولی در مصاحبه علمی‌برای طی مراحل گزینش به اداره کل مربوط معرفی خواهند شد.
سؤالات جزایی آزمون کتبی (اعم از تستی و تشریحی) و مصاحبه علمی‌پذیرفتهشدگان، بر اساس قانون مجازات اسلامی‌مصوب 11/2/1392 ، خواهد بود. شرایط و ضوابط ثبتنام در این آزمون به موجب “آیین نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضا و استخدام قضات” مصوب 26/2/92 رییس محترم قوه قضاییه تعیین میشوند.

_______

اطلاعیه گذشته این سازمان در خصوص جذب نیرو:

آزمون تصدی امر قضا سال ۹۲ در آبان ماه برگزار می‌شود و کارمندان شورای حل اختلاف نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

 استخدام تصدی امر قضا در سال 93

برگزاری آزمون تصدی امر قضا در آبان ماه؛

عالی‌پناه: امسال آزمون ویژه شورای حل اختلاف برگزار نمی‌شود

علیرضا عالی‌پناه در مورد آزمون تصدی امر قضا در سال ۹۲، گفت: در آزمون قضاوت امسال تمهیدی اندیشیده‌ایم که افراد شاغل در شورای حل اختلاف نیز بتوانند در این آزمون شرکت کنند.

وی با یادآوری این موضوع که امسال آزمون ویژه شورای حل اختلاف برگزار نمی‌شود، ادامه داد: در سال گذشته آزمون ویژه شورای حل اختلاف در شهریور ماه برگزار شد و کسانی که نتوانسته بودند در آزمون این شورا شرکت کنند، می‌توانستند مجددا در آزمون قضاوت شرکت کرده و به عنوان قضات شورای حل اختلاف پذیرفته شوند.

به گزارش ایسنا عالی‌پناه با بیان این که مراحل ثبت‌نام در آزمون تصدی امر قضاء در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد، گفت: با توجه به این که قانون مجازات اسلامی‌تغییر کرده است، مواد امتحانی از قانون جدید مجازات اسلامی‌خواهد بود.

همچنین روابط عمومی‌مرکز شورای حل اختلاف کشور نیز اعلام کرد آزمون قضا برای شورای حل اختلاف آبان ماه برگزار می‌شود.

جهت مشاهده اصل خبر اینجا کلیک نمایید


 

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام41 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. ابوالفضل میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136067     زمان ارسال دیدگاه : 14:34

  سلام،اصلاً امسال آزمون قضاوت داریم؟

  [پاسخ]

  هلیا مرادی پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 14:42:

  با سلام
  احتمالا بله، ولی فعلا زمان مشخصی اعلام نشده است.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 2. سینا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 127762     زمان ارسال دیدگاه : 12:29

  سلام.آیا برای استخدام قضاوت با کارت معافی پزشکی مشکلی پیش میاد؟

  [پاسخ]

 3. حسین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 127459     زمان ارسال دیدگاه : 22:17

  با سلام دستگاه قضا امسال جذب عمومی نداره؟ اگه داره معمولا چه زمانی اعلام میشه؟

  [پاسخ]

  محمد امیری پاسخ در تاريخ مرداد 27م, 1393 22:36:

  با سلام
  حسین گرامی در حال حاضر مشخص نیست
  در صورت اعلام اگهی استخدام از سوی این ارگان در همین صفحه خدمت شما اطلاع رسانی خواهد شد
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 4. حسین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 124497     زمان ارسال دیدگاه : 11:57

  سلام من طلبه پایه ٩ حوزه هستم یعنی پایه ٩ را تازه شروع کردم آیا مجاز هستم در امتحان شرکت کنم

  [پاسخ]

  محمد امیری پاسخ در تاريخ مرداد 23م, 1393 12:05:

  با سلام حسین گرامی
  در حال حاضر سازمان تصدی امر قضا جذب نیرو ندارد
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  حسین پاسخ در تاريخ مرداد 23م, 1393 13:39:

  تشکر از جوابتون

  [پاسخ]

 5. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 122076     زمان ارسال دیدگاه : 23:16

  با سلام من گواهی اتمام سطح 3 حوزه ( بدون پایان نامه ) و مدرک سطح 2 را با معدل 14/74 دارم آیا برای جذب اختصاصی در سال 93 می توانم ثبت نام کنم ؟

  [پاسخ]

  محمد امیری پاسخ در تاريخ مرداد 19م, 1393 23:23:

  با سلام در حال حاضر زمان و شرایط آزمون جدید این سازمان مشخص نشده است
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  حسین پاسخ در تاريخ مرداد 25م, 1393 11:31:

  سلام دوست عزیز شما راحت میتونید اقدام کنید فقط عجله کنید تا وقت به پایان نرسیده اتمام پایه ده کتبی و شفاهی کافی میباشد

  [پاسخ]

 6. م.م میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 117588     زمان ارسال دیدگاه : 12:45

  سلام . برای آزمون قضاوت 93 باید آ.د.ک92 را خوند یا آ.د.ک1378 خواهشن این امر را برای همه روشن کنید یک ابهام است.؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  عبداله پاسخ در تاريخ شهریور 8م, 1393 22:50:

  92، مطمئنم شک نکنید.

  [پاسخ]

 7. ابراهیم میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 116161     زمان ارسال دیدگاه : 19:00

  باسلام و عرض ادب و خسته نباشید؛ببخشید میخواستم بدون آیا در سنوات گذشته داشتن کارت پایان خدمت برای شرکت در آزمون قضاوت الزامی بوده یا نه داوطلب با داشتن معافیت چون معافیت تحصیلی قادر به شرکت در آزمون قضاوت بوده است؟باتشکر

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 12م, 1393 19:29:

  آگهی های مربوطه سال 92 را جستجو و شرایط مندرج را مطالعه بفرمایید.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ مرداد 14م, 1393 12:47:

  شما می توانید با معافیت تحصیلی شرکت نمایید

  [پاسخ]

  الف پاسخ در تاريخ مرداد 20م, 1393 20:18:

  ازمون قضاوت بدون نیاز به کارت پایان خدمت است.

  [پاسخ]

 8. الهام میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 114748     زمان ارسال دیدگاه : 14:35

  با سلام ودرود
  من یک طلبه هستم و منابع "فقه بیع مکاسب ج1و2 "و ا "صول کفایه ج 1" برای ما ضریب 4 رو داره لطفا بفرماید چه فصلی از این کتابها برا ازمون مهم هستن .این کتابها بسیار قطورن و خوندن انها مشکله . ایا در این منابع سر فصل مشخصی دارن ؟ من قصد دارم توی این ازمون موفق بشم مرا راهنمایی کنید .لطفا

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ مرداد 10م, 1393 19:18:

  نه متاسفانه من هم شرایط شمارا دارم

  [پاسخ]

 9. راد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 110660     زمان ارسال دیدگاه : 13:37

  سلام لطفا منابع دروس پیشنهادی برای ازمون قضاوت 93 ونحوه صحیح برنامه ریزی جهت مطالعه وامادگی کامل لطفاراهنمایی کنین ممنون

  [پاسخ]

 10. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 103061     زمان ارسال دیدگاه : 16:52

  سلام خسته نباشید کارکنان دولتی میتونن توی آزمون شرکت کنن

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ مرداد 10م, 1393 15:43:

  نه

  [پاسخ]

 11. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 103060     زمان ارسال دیدگاه : 16:51

  سلام خسته نباشید منابع آزمون 93 رو لطفا بگید

  [پاسخ]

 12. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 93962     زمان ارسال دیدگاه : 20:59

  سوال اول اینکه من دانشجوی رشته ی حقوق هستم ایا بدون داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت می تونم در ازمون قضاوت شرکت کنم سوال دوم 2واحد درسی مونده تا مدرک لیسانسم بگیرم ایا میتونم تو امتحان شرکت کنم با توجه به اینکه نتایج ازمون دی ماه میاد و در صورت قبولی بنده تو این فاصله 2 واحد رو پاس کنم

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ تیر 4م, 1393 09:12:

  سلام
  دوست گرامی این موارد بستگی به شرایطی دارند که در هر آگهی تعیین میشود.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 13. سیده زهرا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 78472     زمان ارسال دیدگاه : 14:28

  سلام خسته نباشید این آگهی استخدام 93 چه زمانی اعلام میشود

  [پاسخ]

  هلیا مرادی پاسخ در تاريخ خرداد 1م, 1393 14:36:

  سلام
  فعلا اطلاعاتی در این مورد اعلام نشده است
  در صورت اعلام اخبار جدید در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 14. ابراهیم میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 74571     زمان ارسال دیدگاه : 23:20

  ایا برای ازمون قضاوت سال93 شرط معدل گذاشته شده

  [پاسخ]

  محمد امیری پاسخ در تاريخ اردیبهشت 22م, 1393 23:26:

  با سلام
  دوست عزیز در حال حاضر زمان و شرایطی طی یک آگهی رسمی اعلام نشده است.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 15. سلام میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 69720     زمان ارسال دیدگاه : 07:48

  سلام ببخشید منابع آزمون 92
  حقوق مدنی باضریب 3- ح تجارت با ضریب 2- ح آیین دادرسی مدنی با ضریب 2- حقوق آیین دادرسی کیفری با ضریب 2- ح جزای عمومی و اختصاصی با ضریب 2- میبشد
  آیا حقوق اساسی و فقه جز آزمون نیستند

  [پاسخ]

 16. اصغر از لرستان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 63973     زمان ارسال دیدگاه : 12:40

  من ازمون تشریحی رو خوب داده بود ولی نا عادلانه رد شدم گور باباتون میرم وکالت

  [پاسخ]

 17. سیده زهرا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 61743     زمان ارسال دیدگاه : 17:30

  باسلام اینجانب فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 15/53 هستم و میخواستم در آزمون قضاوت 1393 اگه امکانش هست بدون آزمون یا بدون آزمون شرکت کنم آیا امکانش هست در آزمون بدون کنکور شرکت کنم ؟
  زمان ثبت نام بدون آزمون؟
  زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون ؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ فروردین 26م, 1393 18:13:

  با سلام
  دوست عزیز در حال حاضر زمان و شرایطی طی یک آگهی رسمی اعلام نشده است.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  سیده زهرا پاسخ در تاريخ فروردین 30م, 1393 17:23:

  سلام .ببخشید شما در جواب بنده نوشته ایید که هنوز در حال حاضر زمان و شرایطی طی یک آگهی رسمی اعلام نشده است.
  پس آگهی بالا که نوشته آغاز ثبت نام جذب اختصاصی سال ۱۳۹۳ پس این چی؟

  سوال 2
  -آیا بنده با معدل 15/23 از دانشگاه آزاد تهران جنوب میتوانستم در استخدام بدون آزمون سال 1392 (1392)شرکت کنم

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ فروردین 30م, 1393 17:34:

  با سلام
  دوست گرامی اگر با دقت مطالعه کنید خبر از استخدام در آینده داده شده است منتها یک خبر که اشاره به استخدام در آینده دارد متفاوت با یک آگهی استخدامی رسمی هست.
  "مطابق برنامه پنج ساله توسعه بناست که 4 هزار قاضی به جمع قضات اضافه شود"

  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

 18. کریم میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 61399     زمان ارسال دیدگاه : 17:47

  باسلام.ازسال92دانشجویان رشته فقهوحقوق ازجذب اختصاصی قضات محروم شدند حتی اگرمدرکشون کارشناسی ارشدباشه مگراینکه دانشجوی مقطع دکتری باشند.این واقعیت درحالی وجود داره که دانشجوی رشته حقوق باداشتن مدرک کارشناسی میتونه معاف از آزمون کتبی باشه.درحالی که پیش ازسال92دانشجویان فقه وحقوق ازاین حق محروم نبودند.تموم چشم امیدمون به امسال بود که متوجه شدیم این محرومیت همچنان ادامه داره.... نمیدونم باید به کدوم ارگان گفت که علت این تبعیض چیه؟هم حقوقیا و هم حوزوی ها ازاین حق به بهترین نحوش بهره مندندمثلا طلاب ازسطح1تاچهارمش مشمول این طرحند اما با اینکه رشته فقه وحقوق نسبت به رشته حقوق به دروس حوزوی نزدیکتره متاسفانه ازاین طرح محرومه.بخدا این عین ناعدالتیه.........آیا کسی هست که به سکوت سرشار از فریاد ما گوش فرا بده؟؟؟

  [پاسخ]

 19. پروین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 50133     زمان ارسال دیدگاه : 00:43

  با سلام

  بنده خانمی هستم 40 ساله با رشته ی الهیات گرایش فقه و حقوق مبانی اسلامی

  می توانم در ازمون قضاوت 93شرکت کنم ؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ اسفند 13م, 1392 08:06:

  با سلام
  دوست عزیز هنگام اعلام آگهی استخدامی شرایط نیز به همراه آن اعلام میشود.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ خرداد 3م, 1393 12:25:

  شرایط سنی 22 تا 36 ساله

  [پاسخ]

 20. امیر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 11038     زمان ارسال دیدگاه : 19:47

  با سلام
  بنده از کارکنان شورای حل اختلاف هستم.رشته من برنامه ریزی شهری هست. میتونم در این آزمون شرکت کنم؟ از پاسخگویی شما سپاسگزارم

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ آذر 30م, 1392 20:28:

  خیر

  [پاسخ]


سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام شهرداری های کشور