امروز سه شنبه ۹۴/۰۵/۱۳
صفحه اصلیاخبار استخدامی استخدام قوه قضائیهاستخدام تصدی امر قضا سال ۹۴ (اخبار جدید)

استخدام تصدی امر قضا سال ۹۴ (اخبار جدید)

نویسنده : ۱۸۶ دیدگاه انتشار : ۹۴/۰۳/۲۳

آزمون استخدام سازمان تصدی امر قضا

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام تصدی امر قضا در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت ورود به مبحث مشورت و تبادل نظر پذیرفته شدگان آزمون تصدی منصب قضا سال ۹۳ اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ خرداد ۹۴: آزمون استخدامی قضات آبان ماه برگزار می‌شود (منبع: باشگاه خبرنگاران)

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا امینی در حاشیه نشست معاونان منابع انسانی دادگستری‌های سراسر کشور در پاسخ به سوال خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی قضات اظهار داشت: آزمون استخدامی قضات آبان ماه برگزار می‌شود و در مجموع معاونت منابع انسانی دو جذب عمومی و اختصاصی دارد که جذب عمومی در آبان‌ماه و جذب اختصاصی در طول سال برقرار است.
وی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه آیا نظارت بر رفتار قضات پیش‌بینی شده، گفت: در قانون، نظارت بر رفتار قضات همیشه بوده و ادامه دارد و شکایت به قضات در قانون پیش‌بینی شده است.
معاون منابع انسانی قوه قضائیه در پایان خاطرنشان کرد: آقای نجات‌الله ابراهیمیان به عنوان یکی از مسئولین این نشست حضور داشت و تلاش ما بر این است تا از تجربیات بازنشستگان در بخش‌های مختلف در معاونت منابع انسانی استفاده کنیم.


خبر ۴ اسفند ۹۴: کمبود بودجه، برگزاری دو دوره آزمون قضات را لغو کرد (منبع: خبرگزاری میزان)

خبرگزاری میزان: حجت الاسلام امینی گفت: مطابق قانون برنامه پنجم توسعه، قوه قضاییه باید سالی ۸۰۰ قاضی و بیش از ۳ هزار نیرو برای کادر اداری جذب کند؛ اما با وجود این قانون، امکان برگزاری دو دوره از آزمون‌های قضات فراهم نشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا امینی، معاون منابع انسانی قوه قضاییه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی میزان درباره تأثیرات کمبود بودجه در قوه قضاییه به‌ویژه در حوزه منابع انسانی، اظهار کرد: بزرگ‌ترین مشکلی که به دلیل کمبود بودجه داریم این است که مطابق برنامه پنجم توسعه، قوه قضاییه باید سالی ۸۰۰ قاضی و بیش از ۳ هزار نیرو برای کادر اداری جذب کند؛ اما با وجود این قانون امکان برگزاری دو دوره از آزمون‌های قضات فراهم نشد؛ چراکه با توجه به این بودجه امکان جذب همه افرادی که در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند و وعده جذب به آنها داده‌شده، نیست.
وی با اشاره به اینکه این مسئله سبب بروز دو مشکل می‌شود، تصریح کرد: به عده‌ای وعده داده‌شده در حالی که نمی‌توان به این وعده عمل کرد و از سوی دیگر نیاز قوه قضاییه برطرف نشده و پست‌های خالی در این دستگاه ایجاد می‌شود.
وی با بیان اینکه در بخش‌های اداری مرکز با توجه به توسعه تشکیلات و در بخش‌های مختلف شهرستان‌ها این مسئله ملموس است، ادامه داد: این مسئله به بخش اداری ما فشار وارد می‌کند؛ چراکه مطابق استاندارد باید چند برابر نیروهای قضایی، نیروی اداری وجود داشته باشد.
حجت‌الاسلام امینی با اشاره به اینکه در کنار یک قاضی در یک شعبه باید چند نیروی اداری فعالیت کنند، بیان کرد: به دلیل عدم رعایت این تناسب فشار به مجموعه وارد می‌شود که امیدواریم این مشکل در آینده برطرف شود.
وی درباره میزان تأثیرگذاری کمبود بودجه بر اطاله دادرسی‌ و ایجاد خلل در عدالت‌گستری دستگاه قضا خاطرنشان کرد: خوشبختانه ما در بخش قضایی تاکنون مشکلی در جذب نیرو نداشته‌ایم.
معاون منابع انسانی قوه قضاییه با بیان اینکه در سال نخست برنامه پنجم توسعه نتوانستیم چندان موفق عمل کنیم و تعداد نیروی پیش‌بینی‌شده در برنامه را جذب کنیم، عنوان کرد: در چند سال اخیر مطابق برنامه حرکت کردیم و با تعداد نیرویی که در سال آتی جذب دستگاه قضا می‌شوند، تا حدی این مشکل برطرف می‌شود.
وی با اشاره به اینکه با این وجود در شرایط فعلی میزان پرونده‌های موجود در محاکم و دادسراها نسبت به تعداد قضات بسیار است، ابراز کرد: البته اطاله، عوامل مختلفی دارد که یکی از آنها کمبود نیروی انسانی کارآمد است.
حجت‌الاسلام امینی با بیان اینکه اطاله دادرسی مشکلی است که در بیشتر نظام‌های دادرسی دنیا وجود دارد، گفت: این مشکل در کشور ما جدی است که بخشی از آن به دلیل کمبود قاضی است.
وی درباره تأثیرات کمبود بودجه در ایجاد اختلال در پرداخت قضات و کارکنان و ایجاد نارضایتی میان آنها افزود: در حال حاضر به میزانی که در حد و اندازه‌های چارچوب‌های حقوقی مصوب شده، مشکلی نداریم و به شکل طبیعی حقوق بر اساس لیست پرداخت می‌شود.
معاون منابع انسانی قوه قضاییه با اشاره به اینکه البته انتظار این است که در ازای خدمات قضات، ما امکانات حقوقی و رفاهی بیشتری به آنها ارائه دهیم، تصریح کرد: به دلیل کمبودهای موجود در کل کشور ما در این زمینه به‌اندازه کافی موفق نبوده‌ایم.
وی با بیان اینکه یک قاضی به دلیل زمانی که صرف می‌کند و محدودیت‌هایی که این شغل برای وی ایجاد می‌کند خارج از دستگاه قضا نمی‌تواند نیازهای مالی خود را برطرف کند، ادامه داد: باید با توجه به تأکیدات دین به مسائل مادی قضات اهتمام جدی ورزیده اما این محدودیت‌ها اجازه نمی‌دهند که به این وظیفه به‌خوبی عمل کنیم.


 اطلاعیه معاونت آموزش قوه قضاییه درباره آزمون قضاوت ۹۳

معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه برای دعوت به مصاحبه علمی از پذیرفته‌شدگان رتبه ۱ تا ۱۰۰ آزمون تستی قضاوت سال ۹۳ اطلاعیه‌ای صادر کرد.
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
۱- شروع مصاحبه‌ها از روز یک‌شنبه مورخ ۰۳ /۱۲ / ۱۳۹۳ الی چهارشنبه مورخ ۰۶ / ۱۲ / ۹۳ است.
۲- مشخصات داوطلبان فوق‌الذکر و زمان مصاحبه آنها در سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه قابل مشاهده است.
۳- داوطلبان باید در روز تعیین شده رأس ساعت ۱۳:۰۰ در محل مصاحبه‌، حضور داشته باشند.
۴- داوطلبان در روز مصاحبه باید مدارک زیر را همراه داشته باشند در غیر اینصورت از آنها مصاحبه به عمل نخواهد آمد:
-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن.
-اصل و تصویر کارت ملی.
-اصل و تصویر تمام مدارک تحصیلی (کارشناسی و بالاتر برای داوطلبان دانشگاهی)
-پرینت کارنامه آزمون تستی (قابل دریافت از سایت سازمان سنجش و آموزش کشور)
-برای داوطلبانی که مشغول به تحصیل هستند، علاوه بر مدارک مقاطع قبلی، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل نیز الزامی است.
-یک قطعه عکس۴*۳.
تمامی مدارک فوق باید در برگه های سایز A4 تهیه شده باشند.
مواد مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی عبارتند از:
دروس حقوقی: حقوق‌مدنی، حقوق‌تجارت و آیین‌ دادرسی‌ مدنی (۵۰ نمره)
دروس کیفری: حقوق جزای‌ عمومی و اختصاصی و آیین‌ دادرسی‌ کیفری (۵۰نمره)
داوطلبان می‌توانند همه روزه از طریق شماره تماس‌های زیر از ساعت ۸ الی ۱۴ سؤالات خود را مطرح نمایند: ۸۸۸۰۹۰۵۹ و ۸۸۸۰۹۰۶۶ – ۰۲۱
محل مصاحبه: تقاطع خیابان سمیه و خیابان حافظ – روبروی دانشگاه امیرکبیر – ساختمان شماره ۳ قوه قضائیه- معاونت منابع انسانی طبقه نهم»


اطلاعیه درخصوص تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری درآزمون تشریحی تصدی منصب قضاء قوه قضائیه- سال ۱۳۹۳
بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در مرحله دوم فرآیند جذب عمومی تصدی منصب قضا قوه قضائیه در سال ۱۳۹۳ (مرحله تشریحی) می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۲۶/۱۰/۹۳ منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۰۰ صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند برگزاری آزمون بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۲۳/۱۰/۹۳ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، کد رهگیری یا نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است که هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار خود را ارائه نماید.
چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هرگونه اشکالی در کارت ورودی خود داشته باشند می‌توانند در روز پنج شنبه مورخ ۲۵/۱۰/۹۳ صبح از ساعت ۸/۰۰ تا ۱۲/۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴/۰۰ تا ۱۷/۰۰ با شماره تلفن ۳۶۲۷۰۰۵۷ پیش‌شماره ۰۲۶ (ستاد برگزاری آزمون) تماس حاصل نمایند.

مرکز جذب وآزمون مرکزمعاونت آموزشی وتحقیقات قوه قضائیه


اطلاعیه اعلام نتایج مرحله اول آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۳

با عنایت به برگزاری مرحله اول آزمون تصدی امر قضاء سال ۱۳۹۳ بدین­وسیله زمان اعلام نتایج مرحله اول و جزئیات آزمون تشریحی به شرح زیر اعلام می­گردد:

الف- ملاک قبولی و تاریخ انتشار کارنامه مرحله اول
۱. داوطلبان که حداقل نمره طراز ۵۰۰۰ را کسب نموده اند به آزمون تشریحی دعوت گردیده اند. همچنین از این تعداد، ۱۰۰ نفر برتر از آزمون تشریحی معاف به طور مستقیم در مصاحبه علمی شرکت خواهند کرد.
۲. کارنامه مرحله اول آزمون از تاریخ۱۴/۱۰/۹۳ از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترس داوطلبان خواهد بود.

ب- آزمون تشریحی:
۱. مواد: حقوق مدنی وآیین دادرسی و اجرای احکام مدنی (یک سؤال)، حقوق تجارت (یک سؤال) ، آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری وحقوق جزای اختصاصی (یک سؤال)، حقوق جزای عمومی وحقوق جزای اختصاصی (یک سؤال)، فقه (شرح لمعه)ترجمه متن و توضیح (یک سؤال)
۲. مدت زمان پاسخگویی به سؤالات حداکثر ۲۳۰ دقیقه می­باشد.
۳. استفاده از کتاب قانون بدون شرح و حاشیه در جلسه آزمون مجاز می­باشد.
ج-جزئیات زمان­بندی و محل برگزاری آزمون تشریحی

داوطلبانی که در کارنامه مرحله اول آنان، دعوت به آزمون تشریحی درج گردیده است، می­بایست از سه­شنبه ۲۳/۱۰/۹۳ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام نمایند. آزمون تشریحی در روز جمعه مورخ ۲۶/۱۰/۹۳ در شهر تهران برگزار خواهد شد.جزئیات دقیق زمان شرون و مکان جلسه آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد گردید.


 اعلام نتایج آزمون (تستی):

بدین وسیله باطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون تصدی منصب قضاء قوه قضاییه می رساند نتایج آزمون(تستی) مورخ ۲۳/۰۸/۱۳۹۳، از روز یکشنبه مورخ ۱۴/۱۰/۱۳۹۳ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.Sanjesh.org قرار خواهد گرفت. ضمناً باطلاع می رساند آزمون تشریحی تصدی منصب قضاء قوه قضاییه در روز جمعه مورخ ۲۶/۱۰/۱۳۹۳ برگزار خواهد شد لذا داوطلبانی که براساس کارنامه مجاز به شرکت در آزمون تشریحی می باشند لازم است برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت(تارنمای) معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانیhttp://www.amoozeshghanoon.ir مراجعه نمایند.ضمناً کارت شرکت در آزمون تشریحی از روز چهارشنبه مورخ ۲۴/۱۰/۱۳۹۳ از طریق سایت مذکور قابل دسترسی می باشد.استفاده از کتاب قانون بدون شرح و حاشیه در جلسه امتحان مجاز می¬باشد.


 شرایط قاضی شدن دانشگاهیان و حوزویان مشخص شد

باعنایت به آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات ریاست محترم قوه قضائیه مصوب ۲۸/۰۲/۹۲، به اطلاع آن دسته از داوطلبان حائز شرایط آیین‌نامه فوق‌الذکر که متقاضی شرکت در مصاحبه علمی جذب اختصاصی جهت تصدی منصب قضاء هستند، می‌رساند؛ سامانه جذب اختصاصی اداره کل جذب و آزمون معاونت منابع انسانی، از تاریخ ۲۴/۸/۹۳ لغایت ۳۰/۰۹/۹۳ جهت ثبت نام متقاضیان فعال خواهد شد


اطلاعیه آزمون قضاوت در سال ۹۳:

مرکز جذب و آزمون معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه درباره‌ برگزاری آزمون تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۳ اطلاعیه‌ای منتشر کرد.
در این اطلاعیه آمده است: آزمون قضاوت سال ۹۳ صبح روز جمعه ۲۳ آبان ماه سال جاری در حوزه‌های مندرج در سایت سنجش برگزار می‌شود.
بر اساس این اطلاعیه، فرآیند برگزاری آزمون قضاوت از ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه آغاز و درب‌های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد؛ بنابراین کلیه داوطلبان باید قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند. همچنین کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه جهت پرینت، بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و بر اساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.
همچنین در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده هرگونه مغایرت در اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۱ و ۲۲ آبان ماه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس شخصاً به نماینده مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.
جدول محل رفع نقص آزمون تصدی منصب قضاء قوه قضائیه در سایت سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است.
آزمون قضاوت ۹۳ به صورت دو مرحله‌ای (تستی و تشریحی) است و تاریخ برگزاری آزمون تستی ۲۳ آبان ماه و تاریخ برگزاری آزمون تشریحی ۲۶ دی ماه سال جاری است.


آگهی آزمون سال ۹۳:

قوه قضائیه به استناد «آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات»مصوب ۲۶/۲/۱۳۹۲ رییس محترم قوه قضائیه و با عنایت به اصل انتخاب اصلح و لزوم شایسته سالاری در تصدی منصب خطیر قضاء،از اشخاص واجد شرایط ذیل ازطریق برگزاری آزمون کتبی ومصاحبه علمی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام بعمل می­آورد.

الف- شرایط عمومی:
۱.تابعیت اصلی ایران.
۲. اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت.
۳.التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان‌ها و گروه‌های غیرقانونی یا هواداری از آن‌ها، مگر در صورت احراز توبه.
۴.طهارت مولد
۵.داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار قضایی به موجب شیوه‌نامه‌ای که به تصویب رئیس قوه قضائیه می­رسد.
۶.داشتن کارت پایان خدمت وظیفه، معافیت تحصیلی یا معافیت از خدمت با لحاظ مقررات ماده واحده قانون گذرانیدن مدت خدمت نظام وظیفه فارغ‌التحصیلان دانشکده علوم قضایی در محاکم قضایی کشور.
۷.نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر.
۸.حسن شهرت، اخلاق و امانتداری.
۹.عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان.
۱۰.داشتن حداقل ۲۲ و حداکثر ۳۶ سال تمام در روز ثبت نام.
تبصره ـ موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
۱. ایثارگران و خانواده آنان به مدت ۲ سال.
۲. داوطلبان دانش‌آموخته کارشناسی ارشد یا سطح سه، به مدت دو سال.
۳. داوطلبان دانش‌آموخته دکتری تخصصی یا سطح چهار، به مدت چهار سال.
داوطلبان تنها می‌توانند از یکی از موارد مذکور در این تبصره استفاده کنند و مدت اضافه شده به حداکثر سن مقرر، در هر حال، نمی‌تواند از چهار سال بیش‌تر باشد.

ب- شرایط اختصاصی:
۱. دارا بودن مدارک تحصیلی زیر از دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانش آموختگان دانشگاه ها:
۱-۱. کارشناسی حقوق در یکی از گرایش ها؛
۱-۲. کارشناسی الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی؛
۱-۳. کارشناسی فقه و حقوق؛
۱-۴. کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق در یکی از گرایش ها؛
۱-۵. کارشناسی ارشد پیوسته الهیات، معارف اسلامی و ارشاد با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی؛
۲. دارا بودن مدرک سطح (۲) عمومی  (فقه و اصول) یا سطح (۲) تخصصی با گرایش حقوق وقضای اسلامی ، از حوزه‌های مورد تأیید شورای عالی حوزه‌های علمیه ، برای دانش آموختگان حوزه های علمیه.
تبصره ـ دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی بالاتر به شرطی می‌توانند در آزمون ورودی کتبی شرکت نمایند که یکی از مدارک بند (۱) را داشته باشند.

ب- مدارک مورد نیاز:

۱.تکمیل تقاضانامه
۲. پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ۴۸۰۰۰۰ ریال بصورت الکترونیکی از طریق سایت سازمان سنجش می باشد.
۳. فایل عکس اسکن شده : داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال ازطریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید.
۱-۳- عکس ۴ ´ ۳ که در سال جاری گرفته شده باشد ( عکس تمام رخ)
۲-۳- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
۳-۳- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰´۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰ ´ ۲۰۰ باشد.
۴-۳-تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
۵-۳- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
۶-۳- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۷-۳- حتی الامکان عکس ، رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره۱- عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره۲- درصورت ارسال عکس غیر معتبر ، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
۴. فایل اسکن شده مدرک تحصیلی مذکور در فقرات بند (ب) یا نامه معرفی به نظام وظیفه برای آقایان مبنی بر فراغت از تحصیل
تبصره: اشخاص مذکور در بندهای ۱-۴ و ۱-۵ به شرط ارائه گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر گذراندن کلیه واحدهای دوره کارشناسی، مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود.

پ- زمان ثبت نام و آزمون:
۱- کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بند الف و ب این اطلاعیه نسبت به تهیه مدارک خواسته شده بر اساس بند ج اقدام و از تاریخ  ۱/۷/۱۳۹۳ لغایت ۱۰/۷/۱۳۹۳ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و در پایان ثبت نام به هر یک از داوطلبان کد رهگیری ارائه خواهد شد که داوطلبان لازم است تا پایان کلیه مراحل آزمون این کد را نزد خود نگهداری نمایند. ضمناً یادآور می شود ثبت نام منحصراً به صورت الکترونیکی می باشد و داوطلبان لازم است از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و ثبت نام به غیر از روش فوق غیر قابل قبول می باشد و این دسته از داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.
۲- آزمون به صورت دو مرحله­ای(تستی و تشریحی) است وتاریخ برگزاری آزمون تستی مورخ ۲۳/۸/۹۳ و تاریخ برگزاری آزمون تشریحی مورخ ۲۶/۱۰/۹۳ خواهد بود.
۳- داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون می­بایست از تاریخ۲۰/۸/۱۳۹۳با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون تستی اقدام نمایند.
۴- ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

ت- مواد و ضرایب امتحانی:

۱. داوطلبان دانشگاهی
حقوق اساسی (ضریب ۱)، حقوق مدنی (ضریب۳)، حقوق تجارت (ضریب ۲)، آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی (ضریب ۳)، آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری (ضریب ۲)، حقوق جزای عمومی (ضریب۲)، حقوق جزای اختصاصی (ضریب ۲)، فقه: مباحث حقوقی شرح لعمه (ضریب۲)، اصول فقه: اصول استنباط علامه حیدری (ره) (ضریب ۱)

۲. داوطلبان حوزوی
حقوق اساسی (ضریب ۱)، حقوق مدنی (ضریب۳)، حقوق تجارت (ضریب ۱)، آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی (ضریب ۱) ، آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری (ضریب ۱)، حقوق جزای عمومی (ضریب ۱) ،حقوق جزای اختصاصی (ضریب ۲)، فقه: بیع مکاسب (ضریب۴)، اصول فقه: رسائل و جلد یک کفایه(ضریب ۴)

ث- نحوه پذیرش در حوزه­های قضایی:
۱. داوطلبان در مرحله ثبت­نام باید سه استان را به ترتیب اولویت برای خدمت انتخاب نمایند. علاوه بر این سه اولویت داوطلبان در صورت تمایل می­تواند یک اولویت به انتخاب قوه قضاییه واگذار نمایند. بدیهی است که این انتخاب قطعی است و در مراحل بعدی به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.
۲. بر اساس قانون الحاق ماده (۷) و تبصره آن به قانون نقل و انتقال دوره­ای قضات مصوب ۱۰/۱۲/۱۳۷۹ بانوان می­توانند محل اقامت دائمی همسر یا پدر (در خصوص بانوان مجرد) خود را در اولویت انتخاب نمایند. بدیهی است در صوررت انتخاب محلی به غیر از این موارد باید به صورت رسمی از این حق خود انصراف دهند و هرگونه به کارگیری آنان منوط به تعهد رسمی برای حداقل ۱۰ سال خدمت در محل مذکور خواهد بود.
۳.  به استناد ماده (۵) آیین­نامه نحوه جذب،گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات مصوب ۲۶/۲/۱۳۹۲ داوطلبانی که معدل کل آنان در آزمون بیش از ۵۰ درصد باشد، بر اساس اولویت­های اعلامی مندرج در جدول پیوست و به تعداد ۳ برابر ظرفیت نهایی به مصاحبه علمی دعوت خواهند شد.
۴.داوطلبانی که موفق به قبولی در مصاحبه علمی می­شوند، با ذکر محل خدمت، به اداره کل گزینش معرفی و در صورت قبولی در تمامی مراحل گزینش، بر اساس اولویی که در آن قبول شده­اند، به خدمت گرفته خواهند شد.

ملاحظات:
۱.ملاک احراز شرایط عمومی و اختصاصی زمان ثبت نام خواهد بود. مسؤولیت صحت و سقم اطلاعات ثبت شده در تقاضانامه به عهده داوطلب است. بنابراین کسانی که شرایط لازم برای شرکت در آزمون را ندارند، باید از ثبت نام در آزمون خودداری نمایند، در غیر این صورت در مراحل بعدی حذف خواهند شد.
۲.داوطلبان دانشگاهی و حوزوی هر یک، دفترچه سؤالات و پاسخنامه خاص خود را خواهند داشت. داوطلبان حوزوی که دارای یکی از مدارک دانشگاهی مذکور در بند (ب) هستند، در زمان ثبت­نام می­توانند هر یک از آزمون­های دانشگاهی وحوزوی را انتخاب نمایند و پاسخنامه آنها صرفاً بر اساس انتخاب اولیه تصحیح خواهد شد.
۳.فرایند جذب عمومی سال ۱۳۹۳ طی دو مرحله تستی و تشریحی خواهد بود و آزمون تشریحی از بین پذیرفته شدگان آزمون تستی به عمل خواهد آمد. آزمون تشریحی در مورد دانشگاهیان فقط شامل سؤالات حقوقی و کیفری و در مورد حوزویان فقط شامل سؤالات فقهی و اصولی خواهد بود. پذیرفته­شدگان مرحله اخیر به مصاحبه علمی معرفی خواهند شد.
۴.مدت کارآموزی داوطبان حوزوی حداکثر دو سال و داوطلبان دانشگاهی حداکثر یک سال خواهد بود.
۵.رعایت حجاب کامل اسلامی برای بانوان در جلسه آزمون الزامی می­باشد.
۶.در طراحی سؤالات آیین دادرسی کیفری، قانون آیین دادرسی کیفری مصوب ۲۸/۶/۷۸  و قانون اصلاح قانون تشکیل دادگاه­های عمومی و انقلاب مصوب ۲۸/۷/۸۱ ملاک خواهد بود.
۷.داوطلبانی که مایل به خدمت در شوراهای حل اختلاف نیز هستند، باید در محل مشخص شده علامت­گذاری نمایند.
۸.دارندگان شرایط جذب اختصاصی علاوه بر ثبت­نام در آزمون کتبی، می­توانند از آبان­ماه سال جاری،به تارنمای معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.amoozeshghanoon.irمراجعه و در سامانه جذب اختصاصی نیز ثبت­نام نمایند.


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید.
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۸۶ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : پشتیبان سه (امین احمدزاده) ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  کاربری : پشتیبان سه (امین احمدزاده)

  ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۶

  کد دیدگاه : 425890

  پاسخ

  معاونت منابع انسانی قوه قضاییه زمان ثبت نام مرحله اول آزمون آزمون استخدامی قضات را اعلام کرد
  زمان ثبت نام مرحله اول آزمون استخدامی قضات اعلام شد/ جزئیات برگزاری آزمون

  http://www.mizanonline.ir/fa/news/62420/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%82%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF-%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۵/۰۵

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۵/۰۵

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۱

  کد دیدگاه : 421543

  پاسخ

  برای جوانها امکان اشتغال بوجود نمی اوردی برای انها محدوده سنی هم تعیین میکنید

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۴/۱۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۹

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۴

  کد دیدگاه : 400669

  پاسخ

  کسیکه دیماه فارغ التحصیل میشه میتونه تو ازمون شرکت بکنه

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : ب-ج ارسال : ۹۴/۰۴/۱۱

  کاربری : ب-ج

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۱

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۰

  کد دیدگاه : 389024

  پاسخ

  سلام میشه لطف کنید بگید دقیقا ازمون قضاوت در سال ۹۴ برگذار می شه یانه ؟تاریخ دقیق و منابع وضرایب امتحانی رو اعلام کنید با تشکر

  ۱۰+ پاسخ
  • نقل قول : فیروزخاندر : ۹۴/۰۴/۳۰ ۱۰:۵۰:۳۳ پاسخ

   بله ۲۰آبان برگزار میشود

 • کاربری : صالح ایمانی ارسال : ۹۴/۰۴/۰۲

  کاربری : صالح ایمانی

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۲

  ساعت ارسال : ۲۳:۴۳

  کد دیدگاه : 375697

  پاسخ

  با سلام و آرزوی قبولی طاعات. بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق میباشم که الان مشغول خدمت مقدس سربازی هستم و مرداد ماه سال ۹۵ نیز تمام خواهم کرد انشا…ْ آیا میتوانم در آزمون قضاوت امسال یعنی سال ۱۳۹۴ شرکت نمایم.عنایت در تسریع جواب به بنده موجب مسرت اینجانب خواهد بود.با تشکر فراوان.

  ۹+ پاسخ
 • کاربری : اکبر ارسال : ۹۴/۰۴/۰۱

  کاربری : اکبر

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۱

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۷

  کد دیدگاه : 373609

  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید من یه سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدید من لیسانس حقوق قضایی گرایش ثبتی رو در دانشگاه جامع علمی کاربردی این ترم دارم میگیرم هنوز نمراتمو کامل ندادن بعد از دادن نمرات تا چند روز دیگه مدارکمو میفرستم واسه خدمت سربازی بخاطر ظرفیت پر خدمت سربازی شاید تا ۶ ما۷ه دیگه برم سربازی اما ثبتنام ازمون قضاوت تا ۴ ماه دیگه هست ایا میتونم ثبتنام کنم امسال اگه میتونم جواب بدید تا از الا برنامه ریزی کنم

  ۸+ پاسخ
  • نقل قول : ادر : ۹۴/۰۴/۰۱ ۱۴:۰۴:۵۷ پاسخ

   خواهش میکنم یک جواب کارشناسانه و دقیق بدهید

 • کاربری : دهه شصتی ها ارسال : ۹۴/۰۳/۲۵

  کاربری : دهه شصتی ها

  ارسال : ۹۴/۰۳/۲۵

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۶

  کد دیدگاه : 365998

  پاسخ

  چرا برای استخدام قاضی حداکثر سن ۳۶ سال اعلام میکنند اما برای استخدام کارمند دادگستری حداکثر سن استخدام ۳۰ سال اعلام میکنند؟؟؟؟؟؟؟

  بخدا ما دهه شصتی ها خیلی بر این انقلاب حق داریم.اینقد پول دانشگاه آزاد دادیم رشته حقوق خواندیم اما دادگستری و ثبت اسناد و املاک موقع استخدام حداکثر سن استخدام را ۳۰ سال اعلام میکنند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  آیا ملاک استخدام باید سن باشد یا تخصص و علم و کاردان بودن و تقوا و پاکدستی و مردم گرایی!!!!!!

  تازه قانون خدمات کشوری حداکثر سن ۴۰ سال را برای استخدام لیسانس در نظر گرفته.اما دستگاهها برخلاف این عمل میکنند.

  لطفا عزیزان قوه قضاییه که مظهر قانون گرایی هستند در سن استخدام دادگستری و ثبت اسناد و املاک تجدید نظر کنند تا باعث خشنودی افراد لایق و کاردان شوند.

  انشاالله با کمک سایت شما و مدیران دور اندیش قوه قضاییه پیگیری شود.

  ۴+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۲۶ ۱۲:۱۶:۳۸ پاسخ

   دو سال طول میکشه تا مراحل مختلف و هفت خان رستمو برا جذب طی کنن هنوز جذب ۹۲قم دورشون شروع نشده یکی دو سالم که دوره کار آموزی طول میکشه چهار سال هم باید دادیار بمونن حالا این وسط کلی امتحانم میگیرن اینها بر فرض قبولی در همه آزمون های دوره و اختبارهای جور واجور است والا طولانی تر هم میشه یعنی کار آموز می رسد به مرز سی سالگی به نظر شما هنوز این سن بیست و دو سه سالگی کمه؟

 • کاربری : داوطلبین حقوق ارسال : ۹۴/۰۳/۲۵

  کاربری : داوطلبین حقوق

  ارسال : ۹۴/۰۳/۲۵

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۳

  کد دیدگاه : 365995

  پاسخ

  تیتر خبر آزمون قضاوت در مرداد ماه اشتباهه.

  باشگاه خبرنگاران در قسمت سیاسی صفحه سایر حوزه ها به نقل از آقای امینی معاونت نیروی انسانی قوه قضاییه اعلام کرده آزمون قضاوت ۹۴ آبان ماه است.البته اولش اشتباه کرده بودند که اصلاح کردن.

  قبلش همین خبرگزاری اشتباهن مرداد ماه نوشته بود اما اصلاحش کرد.خبرگزاری فارس و خبرگزاری میزان هنوز خبرشون را اصلاح نکردن.لطفا حقوقی ها در سایت این دوخبرگزاری هم پیام بگذارند تا خبرشون را اصلاح کنند.

  چون در متن هم آمده که آزمون عمومی آبان ماه است.تازه ۱۰ ساله این آزمون آبان برگزار میشه و ثبت نامش اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه است.

  جهت اطلاع سایت خوب ایران استخدام

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : حقوقی ها بخوانن ارسال : ۹۴/۰۳/۲۵

  کاربری : حقوقی ها بخوانن

  ارسال : ۹۴/۰۳/۲۵

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۵

  کد دیدگاه : 365491

  پاسخ

  آزمون قضاوت آبان ماه است.تیتر شما اشتباهه.بقاشگاه خبرنگاران جوان هم زده آبان ماه.

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۳/۲۵ ۰۰:۱۱:۰۷ پاسخ

   بررسی میشه دوست عزیز

  • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۳/۲۵ ۱۱:۳۹:۲۴ پاسخ

   دوست عزیز طبق بررسی ما تیتر ما اشتباه نیست ، شما به نقل از چه منبعی این خبر رو اعلام کردید؟

 • کاربری : حجت بالاور ارسال : ۹۴/۰۳/۱۸

  کاربری : حجت بالاور

  ارسال : ۹۴/۰۳/۱۸

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۴

  کد دیدگاه : 358889

  پاسخ

  باسلام سوالی داشتم اگر شخصی ارشد حقوق جزا داشته باشد اما کارشناسی مرتبط نباشد ایا می تواند در ازمون قضاوت شرکت کند

  ۶+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۴/۰۵ ۰۹:۴۴:۵۵ پاسخ

   باید کارشناسی حقوق یا فقه داشته باشید

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۲/۲۸

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۲/۲۸

  ساعت ارسال : ۲۳:۴۶

  کد دیدگاه : 339732

  پاسخ

  سلام خسته نباشید
  امسال آزمون قضاوت هستش خواهشا جواب بدینو
  زندگی من به این آزمون وابسته هستش
  دعا کنید برام خواهشا دوستان

  ۷+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۴/۱۸ ۰۰:۲۹:۱۶ پاسخ

   من خودم از مرکز جذب قضات خبر موثق دارم که ازمون سال نودو چهار برگزار مبشه.

 • کاربری : مهران ارسال : ۹۴/۰۲/۱۵

  کاربری : مهران

  ارسال : ۹۴/۰۲/۱۵

  ساعت ارسال : ۰۱:۳۲

  کد دیدگاه : 327160

  پاسخ

  با سلام:
  لطفاً بفرمائید آیا واقعاً این خبر درست است که آزمون قضاوت تا دوسال لغو شده است؟ پس تکلیف آنهایی که در مرز ۳۶ سال قرار دارن و آخرین شانس از نظر حداکثر سن جهت شرکت در آزمون قضاوت دارند چه خواهد شد ؟ آیا فکری به این موضوع شده است که احتمال دارد افراد زیادی که احتمال دارد جهت تصدی امر قضاوت بسیار لایق باشند این شانس را به خاطر کمبود بودجه و غیره از دست بدن تو رو خدا جواب بدین متشکرم./

  ۶+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۲/۱۶ ۰۲:۴۴:۰۹ پاسخ

   بله پاسخ اینست که از آن موقع کجا بودند،یکم زودتر میامدند آزمون میدادند اگر خیلی لایق اند،از این لایق هایی که میگید در قوه قضاییه زیاد دیدیم

   • نقل قول : رسولدر : ۹۴/۰۲/۱۸ ۱۷:۲۱:۱۸ پاسخ

    سوال ایشون خیلی منطقی بود وسوال خیلیای دیگه هم هست،جواب سطحی و بی مورد شما فقط وقت ما رو برای خوندنش گرفت

 • کاربری : یاسرمهدیزاده ارسال : ۹۴/۰۲/۰۸

  کاربری : یاسرمهدیزاده

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۸

  ساعت ارسال : ۲۲:۳۹

  کد دیدگاه : 321593

  پاسخ

  با سلام.خیلی در تلاش هستم که بتوانم در این سمت خدمت کنم اما افسوس که تلاشم به جایی نرسید 😀

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : شبير ارسال : ۹۳/۱۲/۰۷

  کاربری : شبير

  ارسال : ۹۳/۱۲/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۴:۵۸

  کد دیدگاه : 274515

  پاسخ

  سلام دوستان من متأسفانه در مصاحبه مردود شدم احتمال داره به عنوان ذخیره بفرستنم برا گزینش؟؟؟؟؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : شبيردر : ۹۳/۱۲/۱۶ ۲۰:۲۵:۱۸ پاسخ

   دوستان لطفا جواب بدین. ممنون

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۲/۱۹ ۱۴:۲۳:۲۳ پاسخ

    یعنی کسی نیست جوابمو بده

    • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۲/۲۶ ۰۰:۲۰:۴۲ پاسخ

     سلام
     احتمال فراوان دوباره دعوت بشین

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۴/۱۹ ۲۲:۳۳:۲۴ پاسخ

    کسیکه دیماه فارغ التحصیل میشه میتونه تو ازمون شرکت بکنه

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۲/۲۰ ۱۵:۱۴:۱۴ پاسخ

   سلام بچه ها ازمون قضاوت ۹۴ برگزار میشه

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۲/۲۹ ۱۷:۵۴:۴۵ پاسخ

   نمیدونم

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۱۱/۱۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۹

  ساعت ارسال : ۱۵:۵۴

  کد دیدگاه : 260822

  پاسخ

  با سلام
  از مسولین و مقامات ارشد قضایی کشور عاجزانه استدعا دارم جهت افزایش کارآمدی قضات تغییر اساسی و بنیادین در خصوص برگزاری آزمون جذب قضات بر اساس شرایط حداقل و حداکثری سن که متاسفانه از اردیبهت ۹۲ تا کنون حداقل ۲۲ و حداکثر ۳۶ سال است تجدید نظر بعمل آید به نظر شما آیا صحیح است یک جوان بی تجربه در سن ۲۲ سالگی تصدی این امر خطیر را بعهده بگیره به والله در هیچ جای دنیا همچین موردی نداریم حتی در کشورهایی که نظام حقوقی آنان تابع رومی ژرمنی هم هست مثل فرانسه که بیش از ۶۰درصد قوانین کشور عزیزمان از کشور مذکور اقتباس شده فردی لایق قضاوت است که حداقل ۱۵ سال سابقه کار وکالت داشته باشد نه اینکه در بدو امر مثل قضات کشورمان ابتدادر سن ۲۲ سالگی قاضی بشه و با آزمون خطا و اشتباه به مرور پس از کلی حق و ناحق کردن ناخواسته و از روی بی تجربگی بشه یه قاضی کارآمد و سپس پس از بازنشستگی تازه بشه وکیل خواهشاً تغییر اساسی بدین این کاملاً ناعادلانه است

  ۶+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۲/۱۹ ۱۴:۲۲:۲۲ پاسخ

   بنده خدا همون اولی کاری که نمیگن برو حکم صادر کن دادیارهای مختلفی داریم بعد از چند سال تازه طرف قاضی میشه

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۲/۲۵ ۰۲:۳۲:۳۶ پاسخ

    لایک

 • کاربری : حسين ارسال : ۹۳/۱۱/۱۷

  کاربری : حسين

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۷

  ساعت ارسال : ۲۳:۴۸

  کد دیدگاه : 259334

  پاسخ

  سلام من مدرک تحصیلیم که حوزوی هست رو تا تیر سال آینده میگیرم الان از مرکز جذب بهم پیام دادن برای مصاحبه الان نمی دونم چیکار کنم آیا قبول میکننن که مدرکمو بعد تحویل بدم؟

  ۵+ پاسخ
  • نقل قول : حسيندر : ۹۳/۱۱/۲۱ ۰۱:۴۶:۱۱ پاسخ

   تورو خدا جوابمو بدید چندروز تا مصاحبه بیشتر وقت ندارم

 • کاربری : امیرحسین ارسال : ۹۳/۱۱/۱۴

  کاربری : امیرحسین

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۴

  ساعت ارسال : ۱۸:۴۵

  کد دیدگاه : 257201

  پاسخ

  لطفا دربارهی افراد پشت کنکوری توضیح دهید ۱۸ سال

  ۵+ پاسخ
1 3 4 5

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
آگهی استخدام آموزش و پرورش