امروز چهارشنبه ۹۵/۰۶/۰۳
صفحه اصلیآگهی استخدام به تفکیک استان ها آگهی استخدام به تفکیک شهرها آگهی استخدام به تفکیک کل آگهی استخدام به تفکیک مشاغل و مهارت ها آگهی استخدام به تفکیک مقطع تحصیلی آگهی های استخدام سال 94 اخبار استخدامی استخدام سال 1400 استخدام سال 1401 استخدام سال 1402 استخدام سال 1403 استخدام سال 1404 استخدام سال 1405 استخدام سال 1406 استخدام سال 1407 استخدام سال 1408 استخدام سال 1409 استخدام سال 1410 استخدام سال 1411 استخدام سال 95 استخدام سال 96 استخدام سال 97 استخدام سال 98 استخدام سال 99 استخدام قوه قضائیهآزمون تصدی امر قضا (شروع ثبت نام)

آزمون تصدی امر قضا (شروع ثبت نام)

اخبار آزمون قضاوت در سال ۹۵
جهت مشاهده شرایط استخدام قضات اینجا کلیک کنید

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


لیست صفحات مرتبط:
+
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ شهریور ۹۵ : شروع ثبت‌نام دوباره و ویرایش اطلاعات آزمون تصدی منصب قضا- سال ۱۳۹۵

مهلت ثبت نام از روز دوشنبه ۱ شهریور ماه ۱۳۹۵ تا پایان روز پنجشنبه ۴ شهریور ماه ۱۳۹۵ است

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید


خبر ۱ شهریور ۹۵ :  ثبت نام داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵ آغاز شد

ثبت نام داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵ از امروز اول شهریورماه آغاز شد.

 به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، پیرو اطلاعیه شرایط و نحوه جذب داوطلبان حوزوی برای تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵؛ کلیه داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء از امروز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۲ می توانند با مراجعه به پرتال معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.qazahrm.ir  ازطریق سامانه آزمون داوطلبان حوزوی اقدام به ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است آزمون داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵ رأس ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید


خبر ۳۱ مرداد ۹۵ :  تعیین مهلت مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۵

مهلت مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۵  از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ تعیین شد.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، پیرو اطلاعیه ثبت ­نام آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۵ و با عنایت به مراجعات و درخواست­ های مکرر متقاضیان، به‌ اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان متقاضی‌ ثبت­‌‌نام‌ و شرکت‌ در این آزمون‌ که کارت اعتباری را خریداری ولی موفق به ثبت ­نام نشده ­اند یا به هر دلیل دیگر نتوانسته ­اند نسبت به ثبت ­نام در آزمون اقدام نمایند، می‌رساند مهلت مجددی از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ برای ثبت­ نام تعیین شده است.

براین اساس داوطلبان می­ توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در این خصوص اقدام نمایند. لازم به ذکر است مهلت مذکور تمدید نخواهد شد.


خبر ۲۶ مرداد ۹۵ : اطلاعیه‌ معاونت منابع انسانی قوه قضاییه درخصوص اعلام زمان مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۵

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۰/۴/۹۵ درخصوص ثبت‌نام آزمون تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵، با عنایت به مراجعات و درخواست-های مکرر متقاضیان، به ‌اطلاع‌ می‌رساند آن دسته از داوطلبان متقاضی‌ ثبت‌‌‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و یا داوطلبانی که کارت اعتباری را خریداری نموده ولی در سیستم ثبت‌نام، موفق به ثبت‌ اطلاعات خود نشده اند، می‌توانند در مهلت مجددی که از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۶/۱ تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۶/۳ برای ثبت نام در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت فوق و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه مورخ ۹۵/۴/۲۰ (این اطلاعیه از طریق بخش آزمونهای استخدامی پایگاه اطلاع ‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.org قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، از طریق پایگاه اطلاع ‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی فوق اقدام لازم برای ثبت‌نام بعمل آورند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام نموده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند در بازه زمانی فوق نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است مهلت مذکور تمدید نخواهد شد.


خبر ۲۴ مرداد ۹۵ :   ثبت نام مجدد داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء سال ۹۵ (منبع : qazahrm.ir)

مهلت مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۵  از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ تعیین شد.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، پیرو اطلاعیه ثبت ­نام آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۵ و با عنایت به مراجعات و درخواست­ های مکرر متقاضیان، به‌ اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان متقاضی‌ ثبت­‌‌نام‌ و شرکت‌ در این آزمون‌ که کارت اعتباری را خریداری ولی موفق به ثبت ­نام نشده ­اند یا به هر دلیل دیگر نتوانسته ­اند نسبت به ثبت ­نام در آزمون اقدام نمایند، می‌رساند مهلت مجددی از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ برای ثبت­ نام تعیین شده است.

براین اساس داوطلبان می­ توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در این خصوص اقدام نمایند. لازم به ذکر است مهلت مذکور تمدید نخواهد شد.


خبر ۲۴ مرداد ۹۵ : شرایط جذب داوطلبان حوزوی برای تصدی منصب قضاء سال ۹۵ (منبع : qazahrm.ir)

کلیه داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۲ می توانند با مراجعه به پرتال معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.qazahrm.ir  از طریق سامانه آزمون داوطلبان حوزوی اقدام به ثبت نام نمایند.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، مستنداً به آئین نامه «نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات» مصوب ۱۳۹۲/۰۲/۲۶ رئیس محترم قوه قضاییه شرایط و نحوه جذب داوطلبان حوزوی برای تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵ به شرح ذیل اعلام می‌گردد.

جهت مشاهده متن کامل شرایط اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ مرداد ۹۵: نتایج آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور اعلام شد (منبع:  www.qazahrm.ir )
نتایج آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور- فروردین ۱۳۹۵ اعلام شد.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، داوطلبان آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور می توانند با مراجعه به سایت دادگستری استان متبوع خود و یا سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.qazahrm.ir اقدام به مشاهده و دریافت کارنامه خود نمایند.

زمان و مکان برگزاری مصاحبه علمی پذیرفته شدگان در کارنامه ایشان قید شده که با توجه به غیرقابل تغییر بودن آن لازم است به دقت مطالعه شود.

جهت مشاهده نتایج و دریافت کارنامه کلیک نمایید

لازم به ذکر است آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم در فروردین ماه سال جاری در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، کرمان و خوزستان به صورت همزمان برگزار شد و در این آزمون دوهزار و ششصد نفر از داوطلبان بومی استان‌های مذکور شرکت کرده‌اند.


اطلاعیه مهم در خصوص شرایط ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۵/پاسخ به درخواست های مکرر پیرامون شرط مدرک تحصیلی و حداقل سن لازم برای ثبت نام در آزمون قضاوت سال ۱۳۹۵

یرو طرح سوالات متعدد از سوی داوطلبان تصدی منصب قضا و درخواست های مکرر پیرامون شرط مدرک تحصیلی و حداقل سن لازم برای ثبت نام در آزمون قضاوت سال ۱۳۹۵، معاونت منابع انسانی قوه قضاییه پاسخ داوطلبان گرامی را اعلام کرد.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، با توجه به طرح سوالات متعدد از سوی داوطلبان تصدی منصب قضا و درخواست های مکرر پیرامون شرط مدرک تحصیلی و حداقل سن لازم برای ثبت نام در آزمون قضاوت سال ۱۳۹۵ و با عنایت به استمرار مراحل علمی آزمون قضاوت تا پایان سال جاری به شرح ذیل اعلام می گردد.

– متقاضیانی که تا پایان سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ یکی از مدارک تحصیلی موضوع بند «ب» اطلاعیه آزمون می­ شوند، می توانند در آزمون ثبت ­نام نمایند.

– همچنین متقاضیانی که تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ حداقل شرط سنی لازم (۲۲ سال تمام) را احراز می نمایند نیز مجوز ثبت­ نام و شرکت در آزمون را خواهند داشت.


سوالات متداول داوطلبان ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا سال ۹۵:

در راستای پاسخگویی به سوالات متداول ارسال شده توسط داوطلبان محترم ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا، پرتال جامع معاونت منابع انسانی قوه قضاییه پاسخ شما مخاطبین گرامی را به شرح ذیل اعلام می نماید.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، در راستای پاسخگویی به سوالات متداول ارسال شده توسط داوطلبان محترم ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا، پرتال جامع معاونت منابع انسانی قوه قضاییه پاسخ شما مخاطبین گرامی را به شرح ذیل اعلام می نماید.

جهت مشاهده سوالات متداول اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ تیر ۹۵ :اطلاعیه‌ قوه قضائیه درباره‌ تاریخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۵

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی تصدی منصب قضا در سال ۱۳۹۵ می‌رساند، که ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز یک‌شنبه مورخ ۹۵/۴/۲۰ آغاز و در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۴/۳۰ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
الف- شرایط عمومی:
۱. تابعیت اصلی ایران.
۲. اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت.
۳. التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان‌ها و گروه‌های غیرقانونی یا هواداری از آن‌ها، مگر در صورت احراز توبه.
۴. طهارت مولد.
۵. داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار قضایی به موجب شیوه‌نامه‌ای که به تصویب رئیس قوه‌قضائیه می‌رسد.
۶. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه، معافیت تحصیلی یا معافیت از خدمت با لحاظ مقررات ماده واحده قانون گذرانیدن مدت خدمت نظام وظیفه فارغ‌التحصیلان دانشکده علوم قضایی در محاکم قضایی کشور.
۷. نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر.
۸. حسن شهرت، اخلاق و امانتداری.
۹. عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان.
۱۰.   داشتن حداقل ۲۲ و حداکثر ۴۰ سال تمام در روز ثبت‌نام.
ب- شرایط اختصاصی:
دارا بودن یکی از مدارک تحصیلی زیر از دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:
۱. کارشناسی حقوق در یکی از گرایش ها؛
۲. کارشناسی الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی؛
۳. کارشناسی فقه و حقوق؛
۴. کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق در یکی از گرایش ها؛
۵. کارشناسی ارشد پیوسته الهیات، معارف اسلامی و ارشاد با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی؛
پ- مدارک مورد نیاز:
۱.تکمیل تقاضانامه
۲. پرداخت هزینه ثبت­نام به مبلغ۱.۰۰۰.۰۰۰(یک میلیون) ریال بصورت الکترونیکی از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور
۳. فایل عکس اسکن شده: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ثبت‌نام اینترنتی آماده نماید.
۱-۳- عکس ۴ ´ ۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ)
۲-۳- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
۳-۳- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰´۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰ ´ ۲۰۰ باشد.
۴-۳-تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
۵-۳- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
۶-۳- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۷-۳- حتی الامکان عکس، رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره۱- عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره۲- درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
تذکر مهم: باتوجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت‌نام می‌کنند رخ داده است، تاکید می‌گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می‌دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
ت- زمان ثبت نام و برگزاری آزمون:
۱- کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بند الف و ب این اطلاعیه نسبت به تهیه مدارک خواسته شده بر اساس بند (پ) اقدام و از تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۰ لغایت ۱۳۹۵/۴/۳۰ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و در پایان ثبت نام به هر یک از داوطلبان کد رهگیری ارائه خواهد شد که داوطلبان لازم است تا پایان کلیه مراحل آزمون این کد را نزد خود نگهداری نمایند. ضمناً یادآور می‌شود ثبت‌نام منحصراً به صورت الکترونیکی می‌باشد و داوطلبان لازم است از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و ثبت نام به غیر از روش فوق غیر قابل قبول می‌باشد و این دسته از داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.
۲- آزمون به صورت دو مرحله­ای (تستی و تشریحی) است. تاریخ برگزاری آزمون تستی روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۷/۹ و تاریخ برگزاری آزمون تشریحی روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۸ خواهد بود.
۳- داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون می­بایست از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۷ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی فوق نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون تستی اقدام نمایند.
۴- ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
ث- مواد و ضرایب امتحانی آزمون تستی:
۱. استعداد شغلی (ضریب ۲)
۲. حقوق مدنی (ضریب۳)
۳. حقوق تجارت (ضریب ۲)
۴. آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی (ضریب ۲)
۵. آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری (ضریب ۳)
۶. حقوق جزای عمومی (ضریب۳)
۷. حقوق جزای اختصاصی (ضریب ۲)
ج- نحوه پذیرش در حوزه­های قضایی:
۱. داوطلبان در مرحله ثبت­نام باید سه استان را به ترتیب اولویت برای خدمت انتخاب نمایند. علاوه بر این سه اولویت داوطلبان در صورت تمایل می­توانند یک اولویت به انتخاب قوه قضاییه واگذار نمایند. محل خدمت داوطلبان صرفاً بر اساس ظرفیت استان­ها و اولویت­های پیشنهادی تعیین خواهد شد.
۲. داوطلبانی که موفق به قبولی در مصاحبه علمی و آزمون شخصیت می­شوند، به امور گزینش معرفی و در صورت قبولی در تمامی مراحل گزینش، کارآموزی و اختبار پایان دوره به خدمت گرفته خواهند شد. بنابراین تا پایان مراحل یادشده، قوه قضاییه هیچ­گونه مسؤولیتی در خصوص استخدام داوطلبان بر عهده نمی­گیرد.
ملاحظات:
۱. آزمون مزبور مخصوص داوطلبان با مدرک تحصیلی دانشگاهی است و شرایط و ضوابط آزمون حوزویان متعاقباً اعلام خواهد شد.
توجه : داوطلبان حوزوی اخبار و اطلاعات آزمون را از تارنمای معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.qazahrm.ir پیگیری نمایند.
۲. ملاک احراز شرایط عمومی و اختصاصی، زمان ثبت‌نام خواهد بود. مسؤولیت صحت و سقم اطلاعات ثبت شده در تقاضانامه به عهده داوطلب است. بنابراین کسانی که شرایط لازم برای شرکت در آزمون را ندارند، باید از ثبت نام در آزمون خودداری نمایند، در غیر این صورت در مراحل بعدی حذف خواهند شد.
۳. فرایند جذب عمومی سال ۱۳۹۵ طی دو مرحله تستی و تشریحی خواهد بود و آزمون تشریحی از بین پذیرفته شدگان آزمون تستی به عمل خواهد آمد. پذیرفته­شدگان مرحله اخیر به مصاحبه علمی معرفی خواهند شد.
۴. مدت کارآموزی داوطلبان دانشگاهی حداقل یک سال خواهد بود.
۵. رعایت حجاب کامل اسلامی برای بانوان در تمامی مراحل آزمون واستخدام الزامی می­باشد.
۶. داوطلبانی که مایل به خدمت در شوراهای حل اختلاف نیز هستند، باید در محل مشخص شده علامت­گذاری نمایند.
۷. دارندگان شرایط جذب اختصاصی می­توانند از شهریورماه سال جاری، به تارنمای معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.qazahrm.ir مراجعه و در سامانه جذب اختصاصی ثبت­نام نمایند.

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید


موارد کلیدی مربوط به آزمون تصدی امر قضا:
جهت مشاهده جزئیات برگزاری مصاحبه علمی جذب اختصاصی منصب قضا سال ۹۵ اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده خبر اعلام هزینه مصاحبه علمی جذب اختصاصی قضات اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده
شرایط استخدام قضات اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده
منابع و ضرایب امتحانی آزمون قضاوت اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده خبر دوره یک ساله برای کارورزی قضات اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده ملاک قبولی و ظرفیت پذیرش در آزمون قضاوت اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده آیین نامه نحوه جذب داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده اخبار و جزئیات آزمون تصدی امر قضا اینجا کلیک کنید


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود، با ما همراه باشید.
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام

تمامی اخبار مربوط به اعلام نتایج آزمون تصدی امر قضا (آزمون قضاوت) در صورت انتشار در این مبحث اطلاع رسانی خواهند شد.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۷۸۳ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : مصباح ارسال : 95/06/02

  کاربری : مصباح

  ارسال : 95/06/02

  ساعت ارسال : 13:42

  کد دیدگاه : 900254

  پاسخ

  باسلام کسی اطلاعی داره در آزمون قضاوت حوزویان نوشته سطح۲ وبالاتر در گرایش فقه واصول من مدرکم سطح ۲ ولی اصلا سطح۲ گرایش نداره آیا میتونم ثبتنام کنم لطف کنید جواب بهم بدید و معدل باید از چند به بالا باشه

 • کاربری : عرفان ارسال : 95/06/01

  کاربری : عرفان

  ارسال : 95/06/01

  ساعت ارسال : 20:37

  کد دیدگاه : 899576

  پاسخ

  سلام چرا راجع به جذب اختصاصی قضات هیچ جا چیزی ننوشتن، من معدلیم میخوام بدون آزمون برم باید کی اقدام کنم؟

 • کاربری : وحيد ارسال : 95/06/01

  کاربری : وحيد

  ارسال : 95/06/01

  ساعت ارسال : 16:46

  کد دیدگاه : 899397

  پاسخ

  من رشته مهندسى خوندم میخواهم حقوق از اول بخونم کسى هست بتونه راهنماى بکنه واینکه ازمون قبولیش چقدر سخته

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/05/24

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/05/24

  ساعت ارسال : 17:33

  کد دیدگاه : 892286

  پاسخ

  دوستان عزیز دوباره قوه ثبت نام رو تمدید کرد به سایت معاونت آموزش مراجعه کنید

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/05/24

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/05/24

  ساعت ارسال : 16:40

  کد دیدگاه : 892239

  پاسخ

  سلام امروز ۲۴/۵/۹۵است وزمان ثبت نام برای آزمون قضاوت تمدید شده میخاهم ثبت نام کنم اما چون جز مناطق محروم محسوب میشوم نمی دانم آیا نحوی ثبتنامم متفاوت از مناطق غیر محروم است لطفا مرا راهنمای کنید

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/05/19

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/05/19

  ساعت ارسال : 23:07

  کد دیدگاه : 888322

  پاسخ

  سلام تورا خدا اکه میشه زمان ثبت نام راتمدید کنید من تازه فهمیدم خیلی ناراحتم امروز نوزدهم ده روزه تموم شده

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/06/01 16:19:11 پاسخ

   از امروز تا چند روز دیگه ثبت نام تمدید شده با این خبر خوش برای موفقیت ما هم دعا کن

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/06/01 16:20:43 پاسخ

   تمدید شده از امروز تا چند روز دیگه

 • کاربری : مصطفی. ارسال : 95/05/12

  کاربری : مصطفی.

  ارسال : 95/05/12

  ساعت ارسال : 21:18

  کد دیدگاه : 882077

  پاسخ

  من جهت شرکت در آزمون متاسفانه اطلاعی نداشتم امکانش هست مجدد تمدید بشه.خواهشن جواب منو بدهید.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/12 21:43:32 پاسخ

   خیر یکبار تمدید شد م دیگه نمیشه انشالله آزمون بعدی

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/06/01 14:02:08 پاسخ

   تاریخ آزمون تا ۹۵/۶/۴تمدید شد

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/05/12

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/05/12

  ساعت ارسال : 18:03

  کد دیدگاه : 881946

  پاسخ

  سلام.کسی میدونه با چه رتبه ای میشه در ازمون قضاوت ویژه مناطق محروم بوشهر قبول شد؟

 • کاربری : محمد امیری ارسال : 95/05/11

  کاربری : محمد امیری

  ارسال : 95/05/11

  ساعت ارسال : 15:14

  کد دیدگاه : 880683

  پاسخ

  خبر ۱۱ مرداد ۹۵: نتایج آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور اعلام شد

  به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، داوطلبان آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور می توانند با مراجعه به سایت دادگستری استان متبوع خود و یا سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اقدام به مشاهده و دریافت کارنامه خود نمایند.

  زمان و مکان برگزاری مصاحبه علمی پذیرفته شدگان در کارنامه ایشان قید شده که با توجه به غیرقابل تغییر بودن آن لازم است به دقت مطالعه شود.

  جهت مشاهده نتایج و دریافت کارنامه اینجا کلیک نمایید

 • کاربری : هادي ارسال : 95/05/10

  کاربری : هادي

  ارسال : 95/05/10

  ساعت ارسال : 02:44

  کد دیدگاه : 879238

  پاسخ

  سلام میخاستم بپرسم که آزمون قضاوت تا چند سال دیگه برگزار میشه؟

 • کاربری : نا ارسال : 95/05/06

  کاربری : نا

  ارسال : 95/05/06

  ساعت ارسال : 00:40

  کد دیدگاه : 875800

  پاسخ

  سلام آدمین چه مسیله ای پیش اومده که امسال داوطلب حوزوی نمیخوان؟

  • نقل قول : adminدر : 95/05/06 09:54:01 پاسخ

   من در جریان اخبارش نیستم متأسفانه

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/06/01 16:15:11 پاسخ

   ازامروز ثبت نام حوزوی ها شروع شده

 • کاربری : محمد ارسال : 95/05/04

  کاربری : محمد

  ارسال : 95/05/04

  ساعت ارسال : 15:35

  کد دیدگاه : 874091

  پاسخ

  باسلام و ارزوی موفقیت به همه داوطلبان عزیز.بچه ها اگر.اگر به متن ق.یا همون ماده ها مسلط باشین مطمئن باشید قبول میشین.بنده ۵ماه منابع واسه مصاحبه علمی خوندم هموناییکه دوستان معرفی کرده بودن ودر اخر همش از متن ق.ازم سوال کردن.ودر ضمن برای تستی و تشریحی هم فقط متن ق.خونده بودم.موفق باشین .قبل از تسلط به ماده ها سراغ منابع نروید.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/04 19:26:12 پاسخ

   سلام میشه رتبه تستیو تشریحی و مصاحبتونو بگید؟ چقد خوندید؟ چقد تست زدید؟

   • نقل قول : محمددر : 95/05/07 00:18:31 پاسخ

    سلام تستی ۱۴۲۳ تشریحی رتبه ام یادم نیست ولی از ۵۰ نمره ۳۹ شدم.

    • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/07 00:55:33 پاسخ

     مرسی از جواب کم کم نا امید شدم از جوابتون سه روزه میام جواب نداده بودین :)

    • نقل قول : سارادر : 95/05/07 12:48:01 پاسخ

     سلام میشه بگید کدوم قانونارو بخونیم مال چه سالی؟

     • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/07 16:44:28 پاسخ

      😮
      😮
      😮
      ببخشید مطمئنید ک رشتتون حقوقه و آزمونه درستیو انتخاب کردید؟ خب درسایی ک اعلام شده قانوناشو بگیرید بخونید سالشم آخرین چاپشون باشه! 😮

      • نقل قول : سارادر : 95/05/07 22:47:51

       آره مطمئنم ولی یه خورده گیج شدم والا،،،،????????????????

     • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/07 16:50:45 پاسخ

      😮
      😮
      😮
      سلام مطمئنید ک رشتتون حقوقه؟؟ خب اون مواد امتحانی که اعلام شده قانوناشو آخرین سال چاپشو بگیرید و بخونید ، دوستان عزیز خواهشا قبل از اینکه سوال بذارید اطلاعیه های بالارو یه دور بخونید ٩٠ ٪‏ جواب سوالاتون اونجا هست! 😕

     • نقل قول : محمددر : 95/05/08 14:39:03 پاسخ

      سلام همین کتابای ق.که همه جا هست.ولی آخرین چاپشون باشه.موفق باشین

     • نقل قول : محمددر : 95/05/08 14:48:30 پاسخ

      خواهرم اگه تا الان نخوندین این دو ماه باقی مونده فرصت خیلی کمی است مگر اینکه واقعا با سواد باشین.البته تو دانشگاه نمره های درسیتون .معدلتون هرچی بوده فراموش کنید.چون اونا تاثیری در ازمون تستی قضاوت ندارن.برای قبولی حداقل ۶ماه باید بخونی.

   • نقل قول : محمددر : 95/05/07 00:26:43 پاسخ

    برای تست زنی چتر دانش میرفتم ولی بنظر بنده وقتم هدر رفت. روزی ۶ ساعت میخوندم.مصاحبه غنایم هم خیلی سخت بود ۵ماه روزی مطالعه داشتم وقتمو گذاشتم واسه منابع.ودر آخر همش از متن ق.بصورت مسئله ولی پیچده سوال کردن هرسوالشون ۳.۴ تا پاسخ داشت.کم مونده بود قلبم وایسه.

    • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/07 01:04:59 پاسخ

     مرسی از جواب و تبریک ب خاطر قبولی در این سه مرحله و ارزوی موفقیت در مراحل بعدیرو براتون دارم.
     مصاحبه غنایم چیه؟!!
     پس بیشترین تاکیدتون تو همه مراحل خوندن و فول شدن متنه قانونه حتی تو مرحله تستی بیشتر متنو مسلط شیم تا اینکه وقتو ب تست هدر بدیم؟
     کتاب های کمک حافظه دوراندیشان دکتر عظیم زاده و فلاح چطوره ب نظرتون؟ تو این کتابا اگه دیده باشین متنه قانونو گفته بعد در مورد اون ماده ها توضیح داده..
     بازم ممنون

  • نقل قول : محمددر : 95/05/08 14:29:06 پاسخ

   سلام.منظورم مصاحبه علمی بود اشتباه شده.من اونارو نخوندم . مدنی نظم کنونی کاتوزیان و خوندم مابقی همین کتابای ق. و جلد ۲ میرمحمد صادقی.و جلد ۲ عبدا..شمس.البته بعداز متن. ق مطالعه کردم.همین.

   • نقل قول : محمددر : 95/05/08 14:35:42 پاسخ

    بله دقیقا.شما هرچقدر به متن ق.مسلط باشین هم تست و خوب میزنی هم مرحله ی تشریحی راحت جواب میدی هم مصاحبه فک نکنم مشکل خاصی داشته باشی.موفق باشی

    • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/08 15:32:39 پاسخ

     ممنون دمتون گرم بخاطر جواب

  • نقل قول : محمددر : 95/06/01 16:28:00 پاسخ

   سلام منم پارسال شرکت کردم ولی با رتبه ۴۳۵ رد شده بودم تو کارنامه نوشته بود مردود خوش به حالتون وتبریک

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/06/02 00:51:53 پاسخ

    سلام کدوم مرحله رو مردود شدید؟ مطمئنید با این رتبه رد شدید ؟! این رتبه که صد در صد قبولی داره ، اولویت هاتونو چی استان هایی انتخاب کرده بودین؟

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/06/02 00:53:55 پاسخ

    سلام مطمئنید که با این رتبه رد شدید؟ کدوم مرحله؟ اولویت هاتونو کدوم استان ها انتخاب کردین؟

 • کاربری : طارق ارسال : 95/05/04

  کاربری : طارق

  ارسال : 95/05/04

  ساعت ارسال : 09:17

  کد دیدگاه : 873410

  پاسخ

  با سلام،
  در تاریخ ۳۰/۴/۹۵
  اقدام به ثبت نام نمودم ولی متاسفانه موفق نشدم کد پیگیری و شماره پرونده را دریافت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/04 15:27:50 پاسخ

   تا ساعت ۲۴ دوم فرصت داشتنی.پولتون از دست رفته

  • نقل قول : محمددر : 95/05/05 13:42:39 پاسخ

   با سلام شما خارج از مهلت مقرر ثبت نام کردین.فقط پولتون هدر رفته.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/06/01 16:31:46 پاسخ

   الان از امروز می تونی دوباره ثبت نام کنی تا چند روز تمدید شده

 • کاربری : رضا ارسال : 95/05/02

  کاربری : رضا

  ارسال : 95/05/02

  ساعت ارسال : 16:06

  کد دیدگاه : 871366

  پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما لطف کنید در مورد منابع اطلاعات دقیق تری ارائه کنید ممنون متشکر

 • کاربری : زهرا ارسال : 95/05/02

  کاربری : زهرا

  ارسال : 95/05/02

  ساعت ارسال : 13:37

  کد دیدگاه : 871104

  پاسخ

  لطفاراجبه منبع آزمون اطلاعات دقیق بدید’انتشارات’کتاب تست’سوالای سالهای قبل

  • نقل قول : محمددر : 95/05/07 00:45:49 پاسخ

   خواهرم شما بنظر بنده واسه مرحله ی تستی متن ق. خوب خونده باشین حتما قبولین.قبل از تسلط ب ماده ها سراغ منابع نرویید.موفق باشین

 • کاربری : مهریماه ارسال : 95/05/01

  کاربری : مهریماه

  ارسال : 95/05/01

  ساعت ارسال : 16:20

  کد دیدگاه : 870254

  پاسخ

  دقیقا سن حداکثر راعنوان کنید لطفا

  • نقل قول : علیرضادر : 95/05/11 05:49:32 پاسخ

   سلام حداکثرسن۴۰ساله

 • کاربری : کامران ارسال : 95/04/31

  کاربری : کامران

  ارسال : 95/04/31

  ساعت ارسال : 20:20

  کد دیدگاه : 869459

  پاسخ

  با عرض سلام و وقت بخیر
  میخاستم بدونم منابع دقیق آزمون تصدی قضا چیه؟

  • نقل قول : علیرضادر : 95/05/11 05:54:50 پاسخ

   سلام حداکثر سن ۴۰ساله حاقل ۲۲ساله

 • کاربری : آریا ارسال : 95/04/31

  کاربری : آریا

  ارسال : 95/04/31

  ساعت ارسال : 16:31

  کد دیدگاه : 869224

  پاسخ

  قابل توجه بچه هایی که قصد ثبت نام در آزمون قضا رو دارن الان معاونت منابع انسانی یک اطلاعیه مهم رو منتشر کرد :
  پیرو طرح سوالات متعدد از سوی داوطلبان تصدی منصب قضا و درخواست های مکرر پیرامون شرط مدرک تحصیلی و حداقل سن لازم برای ثبت نام در آزمون قضاوت سال ۱۳۹۵، معاونت منابع انسانی قوه قضاییه پاسخ داوطلبان گرامی را اعلام کرد.

  به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، با توجه به طرح سوالات متعدد از سوی داوطلبان تصدی منصب قضا و درخواست های مکرر پیرامون شرط مدرک تحصیلی و حداقل سن لازم برای ثبت نام در آزمون قضاوت سال ۱۳۹۵ و با عنایت به استمرار مراحل علمی آزمون قضاوت تا پایان سال جاری به شرح ذیل اعلام می گردد.

  – متقاضیانی که تا پایان سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ یکی از مدارک تحصیلی موضوع بند «ب» اطلاعیه آزمون می­ شوند، می توانند در آزمون ثبت ­نام نمایند.

  – همچنین متقاضیانی که تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ حداقل شرط سنی لازم (۲۲ سال تمام) را احراز می نمایند نیز مجوز ثبت­ نام و شرکت در آزمون را خواهند داشت.

  • نقل قول : محمددر : 95/05/07 00:51:24 پاسخ

   برادر آریا تشکر از اطلاعات و تجربیاتی که در اختیار بچه ها گذاشتین .موفق باشین

 • کاربری : زندگی ارسال : 95/04/31

  کاربری : زندگی

  ارسال : 95/04/31

  ساعت ارسال : 15:33

  کد دیدگاه : 869170

  پاسخ

  سلام
  کسی که اصلاع داره جواب بده ممنون میشم
  من فارغ التحصیل شدم ولی مدرکم هنوز در دستم نیست دو ماهه دیگه میگیرم با این شرایط بدون ارائه مدرکم میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟????

  • نقل قول : محمددر : 95/04/31 18:00:30 پاسخ

   باسلام_من متولد۵۴/۷/۱هستم وبرادر شهید آیا میتونم در آزمون قضاوت ۹۵ثبت نام کنم؟ باتشکر

   • نقل قول : محمددر : 95/05/02 19:04:40 پاسخ

    سلام شما روز ثبت نام باید ۴۰ سالتون باشه. متاسفانه نمیتونید

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/03 19:14:15 پاسخ

   بله می تونید

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/04 14:49:19 پاسخ

    سلام.شما با چه معیاری گفتین کسیکه متولد ۵۴ هست میتونه شرکت کنه.؟

    • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/28 10:43:25 پاسخ

     چون برادر شهید هست پنج سال به سنش اضافه میشه تا ۴۵ سالگی هم میتونه شرکت بکنه

     • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/28 15:04:30 پاسخ

      خیر چنین آپشنی وجود نداره تو جذب عمومی همه یجورن و هیچ تبصره و استثنایی نیست یه سر به سایت معاوت قوه قضاییه بزنیین همین سوالو اونجا پرسیدن که خانواده قضات یا خانواده شهدای عزیزمون آیا به حداکثر سنشون اضافه میشه ؟ که با پاسخ منفی روبرو شدن

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/06/01 14:09:20 پاسخ

   با سلام بنده کارشناسی ناپیوسته دارم کاردانیم رشته غیر حقوق ولی کارشناسیم رشته حقوق گرایش ارشاد در امور کیفری میتونم برای امر قضا ثبت نام کنم

  • نقل قول : حسندر : 95/06/01 14:10:42 پاسخ

   با سلام بنده کارشناسی ناپیوسته دارم کاردانیم رشته غیر حقوق ولی کارشناسیم رشته حقوق گرایش ارشاد در امور کیفری میتونم برای امر قضا ثبت نام کنم

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/06/01 16:34:54 پاسخ

   با مدر ک موقت میشه ثبت نام کرد برید یه مدرک موقت بگیرید مبنی بر اتمام تحصیل از محل تحصیلتون با اون میشه

1 15 16 17

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.