امروز جمعه ۹۳/۰۹/۲۸
استخدام در ترکیه استخدام رباتیک آراد
همکاری در فروش فایل
صفحه اصلیاخبار حوزه اشتغال استخدام سراسری-ویژه سال 93 استخدام قوه قضائیهاستخدام تصدی امر قضا در سال ۹۳ (شرایط قاضی شدن)

استخدام تصدی امر قضا در سال ۹۳ (شرایط قاضی شدن)

نویسنده : ۱۲۱ دیدگاه انتشار : ۹۳/۰۹/۰۵

آزمون استخدام سازمان تصدی امر قضا

استخدام سازمان تصدی امر قضا استخدام تصدی امر قضا در سال 93 (شرایط قاضی شدن)


 

شرایط قاضی شدن دانشگاهیان و حوزویان مشخص شد

باعنایت به آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات ریاست محترم قوه قضائیه مصوب ۲۸/۰۲/۹۲، به اطلاع آن دسته از داوطلبان حائز شرایط آیین‌نامه فوق‌الذکر که متقاضی شرکت در مصاحبه علمی جذب اختصاصی جهت تصدی منصب قضاء هستند، می‌رساند؛ سامانه جذب اختصاصی اداره کل جذب و آزمون معاونت منابع انسانی، از تاریخ ۲۴/۸/۹۳ لغایت ۳۰/۰۹/۹۳ جهت ثبت نام متقاضیان فعال خواهد شد


اطلاعیه آزمون قضاوت در سال ۹۳:

مرکز جذب و آزمون معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه درباره‌ برگزاری آزمون تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۳ اطلاعیه‌ای منتشر کرد.
در این اطلاعیه آمده است: آزمون قضاوت سال ۹۳ صبح روز جمعه ۲۳ آبان ماه سال جاری در حوزه‌های مندرج در سایت سنجش برگزار می‌شود.
بر اساس این اطلاعیه، فرآیند برگزاری آزمون قضاوت از ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه آغاز و درب‌های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد؛ بنابراین کلیه داوطلبان باید قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند. همچنین کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه جهت پرینت، بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و بر اساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.
همچنین در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده هرگونه مغایرت در اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۱ و ۲۲ آبان ماه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس شخصاً به نماینده مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.
جدول محل رفع نقص آزمون تصدی منصب قضاء قوه قضائیه در سایت سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است.
آزمون قضاوت ۹۳ به صورت دو مرحله‌ای (تستی و تشریحی) است و تاریخ برگزاری آزمون تستی ۲۳ آبان ماه و تاریخ برگزاری آزمون تشریحی ۲۶ دی ماه سال جاری است.


قوه قضائیه به استناد «آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات»مصوب ۲۶/۲/۱۳۹۲ رییس محترم قوه قضائیه و با عنایت به اصل انتخاب اصلح و لزوم شایسته سالاری در تصدی منصب خطیر قضاء،از اشخاص واجد شرایط ذیل ازطریق برگزاری آزمون کتبی ومصاحبه علمی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام بعمل می­آورد.

الف- شرایط عمومی:
۱.تابعیت اصلی ایران.
۲. اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت.
۳.التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان‌ها و گروه‌های غیرقانونی یا هواداری از آن‌ها، مگر در صورت احراز توبه.
۴.طهارت مولد
۵.داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار قضایی به موجب شیوه‌نامه‌ای که به تصویب رئیس قوه قضائیه می­رسد.
۶.داشتن کارت پایان خدمت وظیفه، معافیت تحصیلی یا معافیت از خدمت با لحاظ مقررات ماده واحده قانون گذرانیدن مدت خدمت نظام وظیفه فارغ‌التحصیلان دانشکده علوم قضایی در محاکم قضایی کشور.
۷.نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر.
۸.حسن شهرت، اخلاق و امانتداری.
۹.عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان.
۱۰.داشتن حداقل ۲۲ و حداکثر ۳۶ سال تمام در روز ثبت نام.
تبصره ـ موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
۱. ایثارگران و خانواده آنان به مدت ۲ سال.
۲. داوطلبان دانش‌آموخته کارشناسی ارشد یا سطح سه، به مدت دو سال.
۳. داوطلبان دانش‌آموخته دکتری تخصصی یا سطح چهار، به مدت چهار سال.
داوطلبان تنها می‌توانند از یکی از موارد مذکور در این تبصره استفاده کنند و مدت اضافه شده به حداکثر سن مقرر، در هر حال، نمی‌تواند از چهار سال بیش‌تر باشد.

ب- شرایط اختصاصی:
۱. دارا بودن مدارک تحصیلی زیر از دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانش آموختگان دانشگاه ها:
۱-۱. کارشناسی حقوق در یکی از گرایش ها؛
۱-۲. کارشناسی الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی؛
۱-۳. کارشناسی فقه و حقوق؛
۱-۴. کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق در یکی از گرایش ها؛
۱-۵. کارشناسی ارشد پیوسته الهیات، معارف اسلامی و ارشاد با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی؛
۲. دارا بودن مدرک سطح (۲) عمومی  (فقه و اصول) یا سطح (۲) تخصصی با گرایش حقوق وقضای اسلامی ، از حوزه‌های مورد تأیید شورای عالی حوزه‌های علمیه ، برای دانش آموختگان حوزه های علمیه.
تبصره ـ دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی بالاتر به شرطی می‌توانند در آزمون ورودی کتبی شرکت نمایند که یکی از مدارک بند (۱) را داشته باشند.

 

ب- مدارک مورد نیاز:

۱.تکمیل تقاضانامه
۲. پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ۴۸۰۰۰۰ ریال بصورت الکترونیکی از طریق سایت سازمان سنجش می باشد.
۳. فایل عکس اسکن شده : داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال ازطریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید.
۱-۳- عکس ۴ ´ ۳ که در سال جاری گرفته شده باشد ( عکس تمام رخ)
۲-۳- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
۳-۳- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰´۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰ ´ ۲۰۰ باشد.
۴-۳-تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
۵-۳- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
۶-۳- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۷-۳- حتی الامکان عکس ، رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره۱- عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره۲- درصورت ارسال عکس غیر معتبر ، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
۴. فایل اسکن شده مدرک تحصیلی مذکور در فقرات بند (ب) یا نامه معرفی به نظام وظیفه برای آقایان مبنی بر فراغت از تحصیل
تبصره: اشخاص مذکور در بندهای ۱-۴ و ۱-۵ به شرط ارائه گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر گذراندن کلیه واحدهای دوره کارشناسی، مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود.

پ- زمان ثبت نام و آزمون:
۱- کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بند الف و ب این اطلاعیه نسبت به تهیه مدارک خواسته شده بر اساس بند ج اقدام و از تاریخ  ۱/۷/۱۳۹۳ لغایت ۱۰/۷/۱۳۹۳ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و در پایان ثبت نام به هر یک از داوطلبان کد رهگیری ارائه خواهد شد که داوطلبان لازم است تا پایان کلیه مراحل آزمون این کد را نزد خود نگهداری نمایند. ضمناً یادآور می شود ثبت نام منحصراً به صورت الکترونیکی می باشد و داوطلبان لازم است از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و ثبت نام به غیر از روش فوق غیر قابل قبول می باشد و این دسته از داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.
۲- آزمون به صورت دو مرحله­ای(تستی و تشریحی) است وتاریخ برگزاری آزمون تستی مورخ ۲۳/۸/۹۳ و تاریخ برگزاری آزمون تشریحی مورخ ۲۶/۱۰/۹۳ خواهد بود.
۳- داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون می­بایست از تاریخ۲۰/۸/۱۳۹۳با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون تستی اقدام نمایند.
۴- ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

 

ت- مواد و ضرایب امتحانی:

۱. داوطلبان دانشگاهی
حقوق اساسی (ضریب ۱)، حقوق مدنی (ضریب۳)، حقوق تجارت (ضریب ۲)، آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی (ضریب ۳)، آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری (ضریب ۲)، حقوق جزای عمومی (ضریب۲)، حقوق جزای اختصاصی (ضریب ۲)، فقه: مباحث حقوقی شرح لعمه (ضریب۲)، اصول فقه: اصول استنباط علامه حیدری (ره) (ضریب ۱)

۲. داوطلبان حوزوی
حقوق اساسی (ضریب ۱)، حقوق مدنی (ضریب۳)، حقوق تجارت (ضریب ۱)، آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی (ضریب ۱) ، آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری (ضریب ۱)، حقوق جزای عمومی (ضریب ۱) ،حقوق جزای اختصاصی (ضریب ۲)، فقه: بیع مکاسب (ضریب۴)، اصول فقه: رسائل و جلد یک کفایه(ضریب ۴)
ث- نحوه پذیرش در حوزه­های قضایی:
۱. داوطلبان در مرحله ثبت­نام باید سه استان را به ترتیب اولویت برای خدمت انتخاب نمایند. علاوه بر این سه اولویت داوطلبان در صورت تمایل می­تواند یک اولویت به انتخاب قوه قضاییه واگذار نمایند. بدیهی است که این انتخاب قطعی است و در مراحل بعدی به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.
۲. بر اساس قانون الحاق ماده (۷) و تبصره آن به قانون نقل و انتقال دوره­ای قضات مصوب ۱۰/۱۲/۱۳۷۹ بانوان می­توانند محل اقامت دائمی همسر یا پدر (در خصوص بانوان مجرد) خود را در اولویت انتخاب نمایند. بدیهی است در صوررت انتخاب محلی به غیر از این موارد باید به صورت رسمی از این حق خود انصراف دهند و هرگونه به کارگیری آنان منوط به تعهد رسمی برای حداقل ۱۰ سال خدمت در محل مذکور خواهد بود.
۳.  به استناد ماده (۵) آیین­نامه نحوه جذب،گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات مصوب ۲۶/۲/۱۳۹۲ داوطلبانی که معدل کل آنان در آزمون بیش از ۵۰ درصد باشد، بر اساس اولویت­های اعلامی مندرج در جدول پیوست و به تعداد ۳ برابر ظرفیت نهایی به مصاحبه علمی دعوت خواهند شد.
۴.داوطلبانی که موفق به قبولی در مصاحبه علمی می­شوند، با ذکر محل خدمت، به اداره کل گزینش معرفی و در صورت قبولی در تمامی مراحل گزینش، بر اساس اولویی که در آن قبول شده­اند، به خدمت گرفته خواهند شد.

ملاحظات:
۱.ملاک احراز شرایط عمومی و اختصاصی زمان ثبت نام خواهد بود. مسؤولیت صحت و سقم اطلاعات ثبت شده در تقاضانامه به عهده داوطلب است. بنابراین کسانی که شرایط لازم برای شرکت در آزمون را ندارند، باید از ثبت نام در آزمون خودداری نمایند، در غیر این صورت در مراحل بعدی حذف خواهند شد.
۲.داوطلبان دانشگاهی و حوزوی هر یک، دفترچه سؤالات و پاسخنامه خاص خود را خواهند داشت. داوطلبان حوزوی که دارای یکی از مدارک دانشگاهی مذکور در بند (ب) هستند، در زمان ثبت­نام می­توانند هر یک از آزمون­های دانشگاهی وحوزوی را انتخاب نمایند و پاسخنامه آنها صرفاً بر اساس انتخاب اولیه تصحیح خواهد شد.
۳.فرایند جذب عمومی سال ۱۳۹۳ طی دو مرحله تستی و تشریحی خواهد بود و آزمون تشریحی از بین پذیرفته شدگان آزمون تستی به عمل خواهد آمد. آزمون تشریحی در مورد دانشگاهیان فقط شامل سؤالات حقوقی و کیفری و در مورد حوزویان فقط شامل سؤالات فقهی و اصولی خواهد بود. پذیرفته­شدگان مرحله اخیر به مصاحبه علمی معرفی خواهند شد.
۴.مدت کارآموزی داوطبان حوزوی حداکثر دو سال و داوطلبان دانشگاهی حداکثر یک سال خواهد بود.
۵.رعایت حجاب کامل اسلامی برای بانوان در جلسه آزمون الزامی می­باشد.
۶.در طراحی سؤالات آیین دادرسی کیفری، قانون آیین دادرسی کیفری مصوب ۲۸/۶/۷۸  و قانون اصلاح قانون تشکیل دادگاه­های عمومی و انقلاب مصوب ۲۸/۷/۸۱ ملاک خواهد بود.
۷.داوطلبانی که مایل به خدمت در شوراهای حل اختلاف نیز هستند، باید در محل مشخص شده علامت­گذاری نمایند.
۸.دارندگان شرایط جذب اختصاصی علاوه بر ثبت­نام در آزمون کتبی، می­توانند از آبان­ماه سال جاری،به تارنمای معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.amoozeshghanoon.irمراجعه و در سامانه جذب اختصاصی نیز ثبت­نام نمایند.


 سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با تصدی امر قضاء در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

جهت مشاهده شرایط استخدام در تصدی امر قضا (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

تمامی اخبار مرتبط با استخدام تصدی امر قضا در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام

  آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۲۱ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : اسماعیلی ارسال : ۹۳/۰۹/۱۰

  کاربری : اسماعیلی

  ارسال : ۹۳/۰۹/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۵:۰۱

  کد دیدگاه : 203390

  پاسخ

  در وب سایت دادآفرین تنها سوالات ویژه داوطلبان دانشگاهی قابل دانلود می باشد سوالات ویژه طلاب را از کجا باید دانلود کرد .

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : لیلابنی هاشمی ارسال : ۹۳/۰۹/۰۳

  کاربری : لیلابنی هاشمی

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۸

  کد دیدگاه : 196455

  پاسخ

  آیا امسال آخرین سال برگزاری آزمون قضات می باشد

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۹/۰۳ ۱۳:۱۷:۳۲ پاسخ

   سلام خیر

 • کاربری : حسبن ارسال : ۹۳/۰۸/۲۷

  کاربری : حسبن

  ارسال : ۹۳/۰۸/۲۷

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۱

  کد دیدگاه : 190301

  پاسخ

  سلام اتفاقا بیشتر کشورها بیش تد ۵۰ سال قاضی قبول میکنند میدانید چرا جوانها دچار خیلی اشتبتهات فاحشی میشوند تجربه و سن مهم است جوان خام است حسین ۳۴ ساله

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : امید ارسال : ۹۳/۰۸/۲۵

  کاربری : امید

  ارسال : ۹۳/۰۸/۲۵

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۵

  کد دیدگاه : 188061

  پاسخ

  باسلام خسته نباشید سوالات آزمونی که این هفته برگزار شد رو چطور میشه تهیه کرد باتشکر

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۸/۲۷ ۲۰:۰۵:۲۳ پاسخ

   سلام تو سایت دادافرین هست

 • کاربری : سینا پارسا ارسال : ۹۳/۰۸/۲۰

  کاربری : سینا پارسا

  ارسال : ۹۳/۰۸/۲۰

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۰

  کد دیدگاه : 184402

  پاسخ

  با سلام
  کسی که خدمت سربازی نرفته و در حال تحصیل هست میتونه شرکت بکنه بعد پذیرفته شدن استخدام بشه خدمت سربازی رو در دادگستری سپری بکنه؟

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۸/۲۰ ۱۲:۲۹:۱۲ پاسخ

   چنین موردی اگر امکان پذیر باشد باید در توضیحات و شرایط آگهی طی یک بند ذکر شود.

 • کاربری : حامد ارسال : ۹۳/۰۸/۱۴

  کاربری : حامد

  ارسال : ۹۳/۰۸/۱۴

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۵

  کد دیدگاه : 180188

  پاسخ

  سلام ایا سردفتران اسناد رسمی بدون ازمون کتبی میتوانند در ازمون استخدامی قضات شرکت کنند باتشکر

  ۵+ پاسخ
 • کاربری : محمد ارسال : ۹۳/۰۸/۱۱

  کاربری : محمد

  ارسال : ۹۳/۰۸/۱۱

  ساعت ارسال : ۰۹:۰۷

  کد دیدگاه : 178502

  پاسخ

  باسلام لطفا شرط سنی قضاوت را حذف کنید تا اکثر جوانها بتوانند در امر قضاوت شرکت نمایند . متشکریم .

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : میلاد ارسال : ۹۳/۰۸/۰۶

  کاربری : میلاد

  ارسال : ۹۳/۰۸/۰۶

  ساعت ارسال : ۲۲:۳۹

  کد دیدگاه : 175782

  پاسخ

  سلام با معدل ۱۲.۸۰ میشه قضاوت شرکت کرد واگه میشه بعد مشکل ساز نمیشه؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : میلاد ارسال : ۹۳/۰۸/۰۶

  کاربری : میلاد

  ارسال : ۹۳/۰۸/۰۶

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۴

  کد دیدگاه : 175769

  پاسخ

  سلام عرض ادب
  ایا با معدل ۱۲.۸۰ میتونم در ازمون قضاوت شرکت کنم اگه میتونم معدل بعد واسم مشکل ساز نمیشه؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : داود ارسال : ۹۳/۰۷/۲۸

  کاربری : داود

  ارسال : ۹۳/۰۷/۲۸

  ساعت ارسال : ۲۲:۵۰

  کد دیدگاه : 170188

  پاسخ

  سلام.لطفا سن شرکت در آزمون قضاوت را کم نکنید.از نظر قوه قضاییه هم منعی ندارد.من ۳۹سال دارم و خودم را برای آزمون آماده کرده ام.با تشکر

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : هاديدر : ۹۳/۰۸/۰۶ ۱۰:۳۶:۴۴ پاسخ

   اینجانب نیز موارد فوق را تائید می نمایم . ( سن شرکت در آزمون قضاوت را کم نکنید هر چه سن طرف بالا باشد پخته تر است و این به نفع کشور و مردم می باشد ) .

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۸/۱۹ ۱۸:۰۲:۴۶ پاسخ

    پخته نیس سوخته حق ما جوان ها راضایع نکنید

 • کاربری : اعظم ارسال : ۹۳/۰۷/۲۵

  کاربری : اعظم

  ارسال : ۹۳/۰۷/۲۵

  ساعت ارسال : ۲۱:۵۱

  کد دیدگاه : 167788

  پاسخ

  با سلام آیابامعدل ۱۹/۳۴ علمی کاربردی میتوان دراستخدام قضاوت بدون آزمون شرکت کرد باتشکر

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : جوینده ی کا ارسال : ۹۳/۰۷/۲۵

  کاربری : جوینده ی کا

  ارسال : ۹۳/۰۷/۲۵

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۲

  کد دیدگاه : 167330

  پاسخ

  با سلام
  در این آگهی زدید ظرفیت پذیرش رشته کامپیوتر برای اصفهان ۵ نفر است .
  بین این ۵ نفر چند نفرشون را از خانم ها می گیرند؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۷/۲۵ ۱۱:۳۱:۵۴ پاسخ

   سلام مشخص نشده است!
   موفق باشید

 • کاربری : مهدی ارسال : ۹۳/۰۷/۲۳

  کاربری : مهدی

  ارسال : ۹۳/۰۷/۲۳

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۰

  کد دیدگاه : 165561

  پاسخ

  باسلام لطف کنید تعداد ثبت نام درهراستان (یعنی مثلا چندنفر برای استان همدان ثبت نام کرده اند)را ذکرکنید ممنون میشم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۷/۲۲

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۷/۲۲

  ساعت ارسال : ۱۱:۴۶

  کد دیدگاه : 164767

  پاسخ

  سلام با چه درصدهایی امید به قبولی در استخدام هست؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : حسن ارسال : ۹۳/۰۷/۱۵

  کاربری : حسن

  ارسال : ۹۳/۰۷/۱۵

  ساعت ارسال : ۲۳:۴۳

  کد دیدگاه : 160276

  پاسخ

  با عرض سلام-اگر کسی ارشد قبول بشه وهنوزخدمت انجام نداده می تواند درازمون شرکت کند.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : محمد صالح ناصری ارسال : ۹۳/۰۷/۱۴

  کاربری : محمد صالح ناصری

  ارسال : ۹۳/۰۷/۱۴

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۱

  کد دیدگاه : 159359

  پاسخ

  سلام من امروز کارت اعتباری خریدم ولی سایت ثبت نام بالا نمیاد؟مهلت ثبت نام تا کی هسته؟راهی برای ثبت نام هسته؟من چکار کنم؟من باید ثبت نام کنم راهنماییم کنین تو رو خدا؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۷/۱۴ ۲۳:۳۵:۲۹ پاسخ

   در آگهی این مورد ذکر شده:
   از تاریخ ۱/۷/۱۳۹۳ لغایت ۱۰/۷/۱۳۹۳
   باز هم تحقیق بفرمایید ببینید تمدید شده و یا خیر.

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۷/۱۰

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۷/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۹

  کد دیدگاه : 156177

  پاسخ

  باعرض سلام وخسته نباشد.ببخشیدکسانی ک در آزمون وکالت پذیرفته شدند میتوانند دراین آزم،ن شرکت نمایند!؟باتشکر

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : بیکاردر : ۹۳/۰۷/۱۱ ۱۰:۲۸:۰۶ پاسخ

   چرا گناه خودتو پای اینو اون میزاری؟
   همه میدونن تو آگهی یه فایل pdf بود که تو اون ظرفیتا رو زده بودن.

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۷/۱۳ ۰۱:۲۹:۰۰ پاسخ

   باسلام.من بعدا از ثبت نام متوجه شدم که به جای نام پدر نام خانوادگی تایپ کردم.میخواستم بدونم .ایا قبل از ازمون زمانی برای اصلاح مشخصات وجود داره..باتشکر.

   • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۷/۱۳ ۱۰:۳۲:۳۵ پاسخ

    معمولاً بله

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۷/۱۷ ۱۶:۱۳:۴۵ پاسخ

   نمیدونم

 • کاربری : امین ارسال : ۹۳/۰۷/۱۰

  کاربری : امین

  ارسال : ۹۳/۰۷/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۰:۱۹

  کد دیدگاه : 155559

  پاسخ

  نه تهران جذب میکنن نه البرز نه قزوین. انصاف نیست اول ۴۸ تومن بریزیم به حساب و بعد موقع ثبت نام بفهمیم پولمون هدر رفت. خیر سرمون میخایم امتحان قضاوت بدیم. پس قاعده لاضرار و جریان اتلاف و تسبیب چی میشه این وسط؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۷/۱۲ ۱۹:۵۵:۴۵ پاسخ

   اینها ظرفیت پذیرش به صورت کلی هستن.چون فرایند جذب قضات به صورت بومی که نیست.مثلا قزوین رو که زده صفر،به این معنی نیست که هیچ قزوینی نمیتونه تو آزمون شرکت کنه بلکه به این معناست که دادگستری قزوین قاضی نمیخواد.

 • کاربری : برنا ارسال : ۹۳/۰۷/۱۰

  کاربری : برنا

  ارسال : ۹۳/۰۷/۱۰

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۹

  کد دیدگاه : 155429

  پاسخ

  سلام بنده کارت اعتباری خرید کردم بعدا فهمیدم استان مورد نظر پذیرش نداره برای اقایان . اگر کسی می خواهد بخرد کارت خود را میدهم . ممنون

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۷/۰۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۷/۰۹

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۱

  کد دیدگاه : 155362

  پاسخ

  سلام کیخواستم بدونم آیا سوال کیفری از قانون قدیم میاد من اینجوری شنیدم آیا صح داره

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۷/۱۹ ۰۹:۳۰:۱۴ پاسخ

   سلام.از قانون قدیم میاد

 • کاربری : کاوه گنجیان ابوخیلی ارسال : ۹۳/۰۷/۰۹

  کاربری : کاوه گنجیان ابوخیلی

  ارسال : ۹۳/۰۷/۰۹

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۱

  کد دیدگاه : 154838

  پاسخ

  با سلام من فارغ التحصیل کاردانی دینی وعربی و کارشناسی الهیات و معارف اسلامی و ارشد فقه وحقوق هستم آیا میتوانم در ازمون قضاوت شرکت کنم .و در کاردانی با معدل ۱۳/۳۶ کارشناسی با معدل ۱۷/۸۰ و ارشد ۱۶/۱۲ مباشد لطفا راهنماییم کنید .باتشکر

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۹/۲۴ ۲۲:۵۱:۳۸ پاسخ

   اره میتونی

1 2 3

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لظفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
سوالات استخدامی پست بانک