دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

استخدام دانشکده علوم پزشکی اسفراین

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ دی ۹۶: افزایش ۶۲ درصدی استخدام نیرو در دانشکده علوم پزشکی اسفراین (منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا)

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سپهرآیین، اسحق ایلدرآبادی،رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین  در گفتگو با خبرنگار ما  با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی این دانشکده ایجاد اشتغال در بین جوانان بومی این شهرستان است گفت :  جذب نیروی انسانی در این دانشکده با رشد ۶۲ درصدی از ۵۶۸ نفر در سال ۹۲ به ۹۱۰ نفر در سال ۹۶ رسیده است .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی اسفراین- 25 آبان 96

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 96/06/07 سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

2-1 -شرايط عمومي استخدام

1 .داشتن تابعیت ایران

2 .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4 .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

5 .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

6 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

7 .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

1 -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

2- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

3- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

4- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

5-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

6- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

7- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

2-2- شرايط اختصاصي استخدام
1-2-2- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل 18 سال و حداکثر 26 سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین 1370/08/25 به بعد)، 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین 1361/08/25 به بعد)، 40 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین 1356/08/25 به بعد) و 45 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین 1351/08/25 به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

2-2-2- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره 1: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره 2: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره 100/854 مورخ 93/07/16 وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند 1 بخشنامه شماره 1591/209/د مورخ 92/05/23 متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره 3: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب 3/5 (سه پنجم) و 3.5/5 (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر 3 ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (3) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

3-2-2- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور 115 علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

1- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

2- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

3- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

4- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

5- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

1- دارای قد 165 سانتی متر و بالاتر

2- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از 30 و بیشتر از 19

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

3- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب 2) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب 1) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب 2) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

4- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (3) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ 96/08/25 لغایت چهارشنبه مورخ 96/09/01 انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 335/000 (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ 5/000 (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ 96/10/01 برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ 96/09/28 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ 96/10/22 برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ 96/10/20 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (1) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (2) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

1- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

2- ریاضی و آمار مقدماتی

3- زبان و ادبیات فارسی

4- معارف اسلامی

5- زبان انگلیسی- عمومی

6- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

7- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره 1 صفحات 17 تا 22 مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


استخدام دانشکده علوم پزشکی اسفراین- 18 مرداد 96

به گزارش روابط عمومی 3 نیروی قراردادی در رشته های بهداشت خانواده ، پرستار و مبارزه با بیماری ها جذب می شود.
رئیس اداره توسعه سازمان و منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین با اعلام این خبر گفت :داوطلبان دارای مدرک تحصیلی کاردانی و یا کارشناسی در رشته بهداشت، کارشناسی پرستاری و کارشناسی مبارزه با بیماری ها می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.
محمود شیخ امیرلو با بیان اینکه صرفا از داوطلبان بومی شهرستان اسفراین ثبت نام به عمل می آید افزود : داشتن حداقل 22 سال و حداکثر 32 سال سن تا تاریخ انتشار آگهی از شرایط اختصاصی داوطلبان است.
وی با اشاره به اینکه ثبت نام از داوطلبان از 16 مرداد آغاز  و به مدت یک هفته تا 21 مرداد ادامه دارد گفت : علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین مراجعه کنند.
رئیس اداره توسعه سازمان و منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت :  افراد واجد شرایط از طریق برگزاری مصاحبه حضوری در حیطه های عمومی و تخصصی و طی مراحل گزینش ، به صورت قرارداد پزشک خانواده جذب می شوند.
محمود شیخ امیرلو از برگزاری  این آزمون در 22 مرداد ساعت 9 صبح خبرداد.


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اسفراین – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اسفراین (سال 95) اینجا کلیک نمایداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : نازنین رشیدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:38

  کد دیدگاه : 1336251

  سلام خسته نباشید رشته کارشناسی من ژنتیک و رشته کارشناسی ارشدم میکروبیولوژی آیا شامل حال من میشود ،؟ با تشکر فراوان

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سودا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:05

  کد دیدگاه : 1133067

  سلام دوستان کسی واسه تشکیل پرونده بر اساس نتایج آزمون استخدامی پیمانی سازمان سنجش رفته به دانشکده پرستاری اسفراین؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نیوتون

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:46

   کد دیدگاه : 1134782

   بله من رفتم. 🙂

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سودا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 07:43

    کد دیدگاه : 1136337

    ببخشید میشه بگید تا الان کدوم مراحل رو طی کردید

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نیوتون

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:00

     کد دیدگاه : 1136399

     فعلا فقط مدارک تحویل دادم.گفتن مدارک تایید شه میفرستن سنجش دوباره سنجش نتایج نهایی رو اعلام میکنه ک بریم گزینش

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سودا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 08:03

      کد دیدگاه : 1139007

      سلام ممنونم که جواب دادید
      لطفا اگه خبری شد بمن هم اطلاع بدید تا از نگرانی هام کم بشه ممنونم

      پاسخ دهید
      • نویسنده : نیوتون

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 12:58

       کد دیدگاه : 1139245

       شما کدوم قسمت قبول شدید؟؟

     • نویسنده : سودا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:03

      کد دیدگاه : 1139319

      کارشناس آموزش
      شما کدوم قسمت قبول شدید ؟

      پاسخ دهید
     • نویسنده : سودا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:06

      کد دیدگاه : 1139323

      به لطف خداوند کارشناس آموزش
      شما کدوم قسمت قبول شدید؟ امیدوارم زودتر وضعیت مون مشخص بشه چون ذهنم خیلی درگیر شده امیدوارم خدا خودش کمکمون کنه

      پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:06

  کد دیدگاه : 1108119

  سلام.چرا اسامی استخدامی سراسری رو اعلام نمیکنند؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : صدرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:54

  کد دیدگاه : 1073143

  جواب مصاحبه کی میاد 😕

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بومی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:25

  کد دیدگاه : 1061882

  سلام دوستان اسفراینی میانگینتون براامور اداری رو میذارید لطفا
  تکلیف مشخص شه یه نفر که بیشتر نمیخواست اخه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : طاها

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:54

   کد دیدگاه : 1082407

   سلام من سومین ازمون دستگاه اجرایی وعلوم پزشکی وبومی هستم واسه کارگزینی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سودا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:07

    کد دیدگاه : 1133069

    سلام شما تشکیل پرونده دادید و کارهای مربوط به تشخیص هویت و …انجام دادید؟ممنون میشم جواب بدید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:13

  کد دیدگاه : 1047743

  خانم الهه ببخشید کجا وتوی چه سایتی نتایج استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اسفراین رو پیدا کردید؟ من که هر چی گشتم پیدا نکردم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:44

   کد دیدگاه : 1048516

   عزیزم یکی از دوستان حضوری مراجعه کرده به علوم پزشکی.. اسامی رو اعلام کرده بودن که ایشو‏ن عکس انداختن برا من فرستاده بودن.تو سایت نیست

   پاسخ دهید
  • نویسنده : داوطلب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:10

   کد دیدگاه : 1050867

   لینک لیست اسامی پذیرفته شده گان آزمون شرکتی موسسه کارآفرینان آوا سلامت
   esfrums.ac.ir/uploads/100_2209.pdf

   پاسخ دهید
  • نویسنده : باادب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:09

   کد دیدگاه : 1050995

   عزیز این روچطوری بازش کنیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:46

  کد دیدگاه : 1047294

  بالاخره نتایج اومد.. من که قبول نشدم 🙁 🙁

  پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه..

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:57

  کد دیدگاه : 1035788

  سلام.. دوستان من شماره داوطلبی یا شماره پرونده ازمون علوم پزشکی اسفراین ر و ندارم.. کسی میدونه باید چکار کنم.. راهی داره پیدا کنم یا نه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:45

   کد دیدگاه : 1037681

   مگه نتایج اومده.اگه باشه فکر کنم اسم ها رو داخل سایت نمی زندد که

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:20

    کد دیدگاه : 1039522

    نه عزیزم…نیومده هنوز..

    پاسخ دهید
 • نویسنده : عباس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:22

  کد دیدگاه : 1011343

  همونطور که بقیه عزیزان گفتند و منم لازم به ذکر شد بگم خواهشا به جای مطالب قدیمی مطالب جدید بذارید وقتی نوشتید اعلام نتایج واقعا اعلام نتایج رو ببینیم نه چیز دیگه ممنون ازتون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:35

   کد دیدگاه : 1011361

   آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد
   ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
   داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : داوطلب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:00

   کد دیدگاه : 1027984

   ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبین آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی اسفراین، نتایج آزمون دوشنبه همین هفته، 6 دیماه اعلام خواهد شد.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:54

    کد دیدگاه : 1035779

    سلاممم… امروز دوشنبه است.. پس چرا خبری نیست از نتایج؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:04

  کد دیدگاه : 1010963

  چرا ميزنن اعلام نتايج ولي چيزي درموردش ننوشته!!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد لطیفی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:15

  کد دیدگاه : 1004697

  سلام لطفا تاریخ اعلام نتایج آزمون رو اعلام کنید وما رو از سردرگمی دربیارید متشکرم.. لطیفی پور

  پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:47

  کد دیدگاه : 1001528

  سلام… کسی میدونه نتایج کی اعلام میشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مرضیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:45

  کد دیدگاه : 1001448

  سلام
  چه تاریخی نتیجه اولیه آزمون اعلام می شود؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مرضیه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:52

   کد دیدگاه : 1008213

   اعلام نتایج ازمون اوا سلامت چه زمانی ؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی آقایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:46

  کد دیدگاه : 994389

  ببخشید من متوجه پیامک دانشکده نشدم برای دریافت کارت در روز ازمون میشه تحویل بگیرمم؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:53

  کد دیدگاه : 991874

  سلام
  میتونین پیگیری کنین مکان و تاریخ گرفتن کارت آزمون و مکان و تاریخ خود آزمون کجاست ؟ چون گفته شده احتمالا تاریخ آزمون روز جمعه 5 آذر ماه است؟
  چرا شماره تماس در آگهی نزدن؟ الان کسی سوالی داشت کجا تماس بگیره؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : هانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:15

   کد دیدگاه : 992313

   سلام. برا من پیامک اومده ک دوشنبه 2 آذر کارت آزمون رو از دانشگاه علوم پزشکی اسفراین بگیریم و آزمون جمعه تو سالن ورزشی دانشگاه پیام نور برگزار میشه.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:17

  کد دیدگاه : 982768

  سلام و وقت بخیر
  برای دروس تخصصی رشته شغلی مهندسی عمران در سمت معاونت توسعه چه منابعی رو مطالعه کنیم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : هادی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:10

  کد دیدگاه : 977121

  با سلام . لطفا پولی رو که به حسابداشکده علوم پزشکی اسفراین برا استخدام ریختیم عودت بدین . چون من واجد شرایط استخدامی نبودم و مدارکم رو عودت دادن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : وحید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:42

  کد دیدگاه : 970878

  سلام متقاضیان غیر بومی حق ثبت نام وشرکت در آزمون دانشگاه اسفراین را ندترند؟؟؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...