دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز- ۲۵ آبان ۹۶

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۱۳۶۸۳۹۹ مورخ ۹۶/۰۶/۰۷ سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

۲-۱ -شرايط عمومي استخدام

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

۵ .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

۶ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۷ .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

۱ -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

۲- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

۳- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

۴- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

۵-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

۶- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

۷- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۲-۲- شرايط اختصاصي استخدام
۱-۲-۲- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۶ سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین ۱۳۷۰/۰۸/۲۵ به بعد)، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین ۱۳۶۱/۰۸/۲۵ به بعد)، ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۵۶/۰۸/۲۵ به بعد) و ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین ۱۳۵۱/۰۸/۲۵ به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان ۵ سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان ۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

۲-۲-۲- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره ۱: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره ۲: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۵۴ مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند ۱ بخشنامه شماره ۱۵۹۱/۲۰۹/د مورخ ۹۲/۰۵/۲۳ متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره ۳: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب ۳/۵ (سه پنجم) و ۳.۵/۵ (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر ۳ ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (۳) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۳-۲-۲- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور ۱۱۵ علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

۲- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

۳- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

۴- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

۵- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- دارای قد ۱۶۵ سانتی متر و بالاتر

۲- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از ۳۰ و بیشتر از ۱۹

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

۳- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب ۲) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب ۱) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب ۲) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

۴- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (۳) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۳۳۵/۰۰۰ (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ ۵/۰۰۰ (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

۱- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

۲- ریاضی و آمار مقدماتی

۳- زبان و ادبیات فارسی

۴- معارف اسلامی

۵- زبان انگلیسی- عمومی

۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۷- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۱ صفحات ۱۷ تا ۲۲ مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


توجه: کاربران گرامی، متن درج شده در این قسمت، بخشی از شرایط اعلامی است. بنابراین جهت مشاهده متن کامل آگهی و شرایط استخدام حتماً اید فایل PDF درج شده در پایین همین صفحه را مطالعه نمایید.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز- ۱۹ آبان ۹۶

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در رشته کمک پرستاری (گواهی دوره یکساله) به استناد مجوز ۳۷۸۶/۲۰۹/د تاریخ ۱۵/۰۵/۹۶ معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای مراکزآموزشی درمانی و بیمارستان های تابعه، در نظر دارد تعداد ۳۷ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مهارتی با رعایت دستورالعمل های مربوطه و بر اساس جداول موجود در آگهی آزمون به صورت خرید خدمات(بخش خصوصی) به کارگیری نماید.

شرایط عمومی پذیرش:

۱- تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۲- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۳- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)

۴- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۵- عدم سابقه محکومیت جزائی موثر

۶- داشتن سلامت جسمانی و روانی و تونایی برای انجام کاری که به خدمت گرفته می شوند.

۷- نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجعه قانونی

۸- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

۹- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۱۰- داشتن سلامت جسمانی، روانی و تونایی انجام کار مربوطه

شرایط اختصاصی پذیرش:

۱- حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر ۳۵ سال سن (تا تاریخ انتشار فراخوان) می باشد.

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

۲- جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان که حداقل یک سال اسارت و شخص رزمنده (با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه فقط بسیج سپاه پاسداران و جهادگران) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

۳- افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادرف خواهر، برادر) تا ۵ سال

۴- رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان حضور در جبهه

۵- مدت خدمت سربازی

داشتن مدک تحصیلی مرتبط:

دارا بودن دیپلم متوسطه و گواهی طی دوره کمک پرستاری یکساله و گواهی صادره دوره آموزش یکساله از موسسات شامل جهاددانشگاهی، انجمن پرستاری ایران، هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری و تعاونی کارکنان نظام سلامت

نحوه و زمان ثبت نام متقاضیان:

۱- متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از روز جمعه تاریخ ۹۶/۰۸/۱۹ حداکثر تا پایان وقت اداری روز جمعه تاریخ ۹۶/۰۸/۲۶ نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.

۲- به ثبت نام ناقص رتیب اثر داده نخواهد شد.

زمان، محل تحویل مدارک مورد نیاز جهت شرکت در آزمون متقاضیان کمک پرستاری:

افراد متقاضی با به همراه داشتن مدارک مشروحه به نشانی اهواز، گلستان- دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز- جنب واحد امور منازل مدیریت امور پشتیبانی ورفاهی دانشگاه محل بررسی مدارک از روز دوشنبه ۹۶/۰۸/۲۹ لغایت روز سه شنبه تاریخ ۹۶/۰۸/۳۰ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۵ بعد از ظهر جهت تحویل مدارک مراجعه نمایند.

توجه: کاربران گرامی، متن درج شده در این قسمت، بخشی از شرایط اعلامی است. بنابراین جهت مشاهده متن کامل آگهی و شرایط استخدام حتماً اید فایل PDF درج شده در پایین همین صفحه را مطالعه نمایید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز – اردیبهشت ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز (اردیبهشت سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

____________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز (سال ۹۵) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : سعید اسد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۳:۵۲

  کد دیدگاه : 1461345

  سلام من تو استخدامی علوم پزشکی ثبت نام کردم موقع پرینت برق رفت کد رهگیری ندارم چیکار کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ریاض طلیع ساری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۱

  کد دیدگاه : 1459094

  من مدرک کمک پرستاری دارم که دقیق از انجمن پرستاری ایران زدن و نوشتن 150ساعت عملی و 150ساعت تئوری آیا اشکالی تو مدرک هس چون تو شرایط استخدام زدن که 200 30 ساعت پذیرفته نمیباشد تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Zzzz

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۱۲

  کد دیدگاه : 1457567

  با سلام من مدرک کمک های اولیه و فوریت های پزشکی از جهاددانشگاهی دارم مدرک کمک پرستاری(یکساله) ندارم میخواستم ببینم با همون مدرک کمک های اولیه میتونم برای آزمون دانشگاه علوم پزشکی اهواز شرکت کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ثبت کن ادمین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۳۷

  کد دیدگاه : 1399051

  سلام دوستان.من امروز مصاحبه تخصصی بهورزی دادم.قبلش هر چی سرچ کردم یه اطلاعات مختصریم پیدا نکردم در موردش و اما سوالاتی که ازم پرسیدن.1.اول اینکه قبل رفتن داخل اتاق مسول بازرسی که داوطلبین رو صدا میزد بهم گف که بعد اتمام مصاحبه حتما برم بازرسی حالا نمیدونم بع دیگران هم اینو گفته یا نه ولی بنظرم میخواست یه شکی بهم وارد کنه ک کمی موفق بود و من یکی دو دقیقه واقعا استرس داشتم.ازتون میخوان که خودتوتو معرفی کنید سعی کنید با عرض سلان و ادب و فلان خدمت اساتید و از این حرفا حتما چاشنی کار کنید بعد اینکه خودتونو معرفی کردین معدل دیپلم و رشته و تاریخ تولد و اینارو میپرسن.سوال بعدی اینه که ی متن بهت میدن که در مورد مسایل بهداشتی (مال من کمکهای اولیه بود)میدن میگن با صدای رسا بخون و بعد میگن چه چیزی ازش فهمیدی(درک مطلب)سوال بعد در مورد مشکلات بهداشتی محل زندگی رو میپرسن.مثلا من که تو روستام در مورد کودهای حیوانی گفتم و رو همین موضوع خیلی سوال پیچم کردن و هدفشون این بود ببینن من مراعات میکنم یا طبق قانوت برخورد میکنم.سوال بعدی در مورد تکریم ارباب رجوع و تست روان بود.مثلا پرسید شخصی زنش بارداره میاد باهات جر بحث میکنه و بهت ناسزا میگه و میگه من دیگه نمیذارم خانومم بیاد اینجا تو چطور باهاش رفتار میکنی بعد میپرسن ایا تو ولش میکنه و دیگه پیگیر درمان خانومش نمیشی که تحت هیچ شرایطی نباید کوتاه بیاین بگین حتی اگ نیاز باشه التماسش میکنم و با ریش سفیدان صحبت میکنم ک متقاعدش کنن و…سوال بعدی در مورد وظایف بهورزه همین که چندتا وظیفه رو گفته باید برا هر کدوم چندتا مثال بزنی و از همین حرفای خودم سوال طرح میکردن ب عنوان مثال گفتم گروهای هدف که گفت منظورت چیه حواستون باشی چیزی نگید ک خودتونم معنیشو ندونید.سوال بعدی در مورد اینکه تو چ توانایی تو خودت دیدی که میخوای بهورزش بشی(خجالت رو بذار کنار از خودت تعریف کن هههه)سوال بعد در مورد اینه ک میخوان ببینن که تو با چشم باز و اطلاعات و از روی علاقه این شغل رو میخوای یا ن.پرسید شاید تو ی شغل دیگه موفقتر باشی و خیلیا اومدن قبول شدن بعد ی سال پشیمون شدن.دیگه بستگی ب خودتدن داره ک چطور متقاعدشون کنی ک تو واقعا دوست داری این کارو.سوال بعد در مورد این بود که چطور میخوای مردمو با خودت همراه کنی و مشارکتشون رو تو کارای بهداشتی بیشتر کنی.باید راهکار ارایه کنی..از دخترا پرسیدن ک اگ شوهر کردی از روستا میری؟و رد این موضوع خیلی مانور میدن میخوانن بین اگ قراره شوهر کنی و بری ی خط قرمز بکشن رو اسمت تحت هیچ شرایطی نگین که از روستا حالا شاید ی زمانی برین بگین اگ اصن شوهر گیرم نیاد هم از روستا نمیرم ههه.سوالات بهداشت فردی میپرسن مثلا برا سلامت دندونات چیکار میکنی ک اینا خیلی پیش پا افتادست.اگه استرس نداشته باشین همه چی حله.چند نفر خانوم بودن از ما سوال پرسیدن و سعی میکردن تمرکزمو بهم بزنن زیگزاگی سوال میپرسیدن سر وضعتون مناسب باشه خیلی سنگین رنگین ی سوال دیگه هم پرسیدن که میدونی اموزش بهورزی چند وقته و چه تعهداتی داره …موفق باشید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهداشت محیط

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۴۴

  کد دیدگاه : 1383002

  سلام دوستان عزیزی که تو استخدامی سومین دستگاه های اجرایی پذیرفته شدید کسی اطلاعاتی از زمان گزینش و مصاحبه نداره؟ خواهشا دوستان اهوازی یک پیگیری انجام بدن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۴:۳۱

  کد دیدگاه : 1371881

  سلام ادمین جان.خدایی اگه اطلاعاتی در مورد مصاحبه بهورزی دارین بگین.اخه من که نمیتونم برم کتابای بهورزان رو بخونم اگه بلد بودم که نیازی به اموزش دو ساله نبود.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۴۲

   کد دیدگاه : 1371972

   نه متاسفانه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کیارش امینی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۷

  کد دیدگاه : 1297340

  با سلام وخسته نباشید. جواب مصاحبه استخدامی بهورزی کی اعلام می شود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : کیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۴:۲۷

   کد دیدگاه : 1371878

   سلام میشه بگین چه سوالاتی ازتون پرسیدن؟ چرا هیچ جا هیچ اطلاعتی در این مورد نیست.دیوانه شدیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احمدعبودزاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۱۶

  کد دیدگاه : 1292813

  با سلام خدمت دست اندر کاران دانش کاه جندی شاهپور. ..لطفا میشه بفرمایید نتیجه تست ورزشی دانشکاه علوم پزشکی در رسته نکهبانی کی و چکونه اعلام میشود

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عمار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۲۴

  کد دیدگاه : 1232420

  با سلام نتایج آزمون نگهبانی ااندیمشک و دشت آزادگان در چ تاریخی اعلام میشود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احمدعبودزاده

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۳۷

   کد دیدگاه : 1279076

   سلام ببخشید نتیجه ازمون نگهبانی بیمارستان سوسنگرد چی شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۵۳

  کد دیدگاه : 1215184

  اسامی پذیرفته شدگان کی و چگونه اعلام میشود ..ازمون استخدام نگهبانی مختص بیمارستان دشت ازادگان ..مرسی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد سیاحی عبود

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۳۹

   کد دیدگاه : 1216298

   اسامی پذیرفته شدگان امتحان داشگاه جندی شاپور اهواز مختص بیمارستان سوسنگرد کی اعلام میشه..ممنون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۲

  کد دیدگاه : 1200495

  با سلام و احترام
  در این متن قید شده که حداکثر سن ۲۵ سال می باشد ، بنده در آگهی دیگر حداکثر سن رو ۳۵ سال مشاهده کردم ، آیا در اینجا اشتباه تایپی بوجود آمده یا اونجا؟
  با تشکر .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۵۸

   کد دیدگاه : 1200525

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۶:۵۲

    کد دیدگاه : 1201859

    بنده فایل رو دریافت کردم و در اونجا ذکر شده حداکثر سن ۲۵ سال ، و ثبت نام نکردم ، اما امروزدر سایت خود علوم پزشکی اهواز ک وارد شدم ، در اونجا گفته شده حداکثر سن ۳۵ سال ، و این یعنی شما باعث شدید من و دیگران که این مشکل را داشتند این فرصت رو از دست بدهند ،آیا جوابی برای ما ارید؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۷:۲۹

     کد دیدگاه : 1201909

     حسین عزیز ضمن اینکه یادآور میشوم شما همین آگهی هارو به واسطه فعالیت ما که با هدف کمک به شما عزیزان هست مطلع میشوید و این موردی که میفرمایید نقض اساس فعالیت ماست، یادآور میشوم خدمتتون که این شرایط و فایلهارو که ما تولید نمیکنیم دوست عزیز. این فایلها و شرایط در سایت اونها منتشر شده و توسظ ما عینا از سایت خودشون برداشته شده و عیناً خدمت شما در این آگهی اطلاع رسانی شده، دخل و تصرفی از سمت ما در متن شزایط نیست و قانوناً هم نمیتونه باشه، بنابراین اگر ایرادی هم بوده باید خودشون و کارمندشون که این موارد رو بدواً اشتباه در فایلشون درج کردند و حالا بنابر گفته شده احتمالا بعدا متوجه ایرادش شدند و تغییرش دادند و چون اطلاعیه ای هم از بابت این تغییر مهم در سایتشون اعلام نکرده اند تا ما و شما و دیگران متوجهش بشیم باید اونها پاسخ بدند.
     باز هم مختصراً عرض میکنم:
     ما تغییری در آگهی ها اعمال نمیکنیم و اساس اینکه بنده فایل رو خدمتتون دادم برای این بود که شما متوجه بشید این فایل منتشر شده در سایت خودشون هست. اصل فایل اونها و نه کار ما.
     کار حرفه ای این هست که اگر اونها اشتباهی رو در اعلام شرایط داشته اند که بعداً متوجه اون شده اند و تصحیحش کردند، حداقل یک اطلاعیه نیم سطری میزدند و به شما و ما و دیگران اعلام میکردند که فایل شرایط تغییر کرده و بروز شده. یا اینکه من و شما و کارمند بنده کار و زندگیمون رو رها کنیم هر وقت یک سازمانی اطلاعیه داد بشینیم هر یک ساعت فایلشون رو مرتب چک کنیم تا نکنه تغییذی از خفا در شرایط داده بشه و ماها چون مجهز به بو کردن کف دستمون نیستیم مطلع بشیم از تغییر.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : حسین

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۸:۰۱

      کد دیدگاه : 1201940

      تندی بنده بخاطر فرصت از دست رفته هستش ، و اینکه گمان کردم شما فایل رو از سایتی دیگر غیر از سایت اصلی دریافت و انتقال دادید ، اما باتوجه به گفته های شما ، بله امکانش هست که در خفا فایل رو اصلاح کرده باشن ، و بنده و دیگران از شما انتظار داریم که اگر دسترسی مستقیم به آنها دارید صدای ما رو برسونید بلکه فرجی شد و فرصتی دوباره دادن تجدید تظری شد،
      با تشکر از جوابهای صبورانه شما

      پاسخ دهید
      • نویسنده : admin

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۸:۳۲

       کد دیدگاه : 1201986

       خواهش میکنم.
       متاسفانه گاهاً این موارد پیش میاد. برخی حرفه ای عمل میکنند و اطلاع رسانی میکنند و برخی هم چنین

 • نویسنده : مسعودغندی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۱

  کد دیدگاه : 1200126

  سلام کمک بهیار یا کمک پرستاری یکساله هم استخدام میکنند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کـارمنـد پنـج (شـریـف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۵۵

  کد دیدگاه : 1199878

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز- ۱۶ اردیبهشت ۹۶
  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق آزمون اقدام به جذب نیرو نماید.
  جهت مشاهده متن آگهی استخدام بالای همین صفحه مراجعه نمایید.
  با آرزوی موفقیت، سایت ایران استخدام

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کـارمنـد پنـج (شـریـف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۰

  کد دیدگاه : 1093680

  اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز- بهمن 95:
  سایت ایران استخدام به اطلاع میرساند: زمانبندی انجام مصاحبه ی تخصصی و تست آمادگی جسمانی علوم پزشکی اهواز، آبادان و بهبهان اعلام شد.
  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Saniar

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۸

  کد دیدگاه : 937920

  با سلام
  سوالم اینه ک شرکت در دستکاه اجرایی و دانشگاه علوم پزشکی همزمان بلامانع است؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۴

  کد دیدگاه : 879164

  با سلام و خسته نباشید. آیا من با داشتن مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی واجد شرایط شرکت در آزمون هستم؟ پدر من بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد آیا تبصره خاصی شامل حال بنده می باشد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پریسا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۵

  کد دیدگاه : 878806

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین عزیز…یه سوال داشتم خدمتتون…تو این آگهی استخدامی دانشگاه جندی شاپور اهواز برای منی که لیسانس حسابداری دارم امیدی هست واسه شرکت؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید…باتشکر فراوان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۳۳

   کد دیدگاه : 878864

   سوالتون مبهم هست دوست عزیز.
   شرایط آگهی رو باید بررسی کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پریسا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۹:۰۵

    کد دیدگاه : 879031

    چرا مبهم؟خیلی واضحه که

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۹:۴۸

     کد دیدگاه : 879052

     خب یعنی چه امید هست؟
     آگهی یک شرایطی داره و یک لیست مراکزی که در حال استخدام هستند و یک لیست رشته ای مجاز.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۱:۱۳

      کد دیدگاه : 879410

      وا…باشه…حالا چرا خون خودتون رو کثیف میکنید 😀

      پاسخ دهید
      • نویسنده : admin

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۱:۵۸

       کد دیدگاه : 879449

       والله..

  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۰۵

   کد دیدگاه : 879165

   با سلام و خسته نباشید. آیا من با داشتن مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی واجد شرایط شرکت در آزمون هستم؟ پدر من بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد آیا تبصره خاصی شامل حال بنده می باشد؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...