امروز یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳
همکاری در فروش فایل

استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز سال ۹۵

آگهی استخدام دانشگاه جندی شاپور اهواز
جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.


اطلاعیه ۳۰ آذر۹۵: تعیین زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

پیرو اطلاعیه ی پیشین دانشگاه در خصوص تعیین زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان و با عنایت به اطلاعیه ی مورخ ۹۵/۰۹/۳۰ سازمان سنجش آموزش کشور مبنی براعلام مجدد اسامی پذیرفته شدگان براساس بررسی وضعیت بومی محل موردتقاضا طبق مفاد مندرج در آکهی آزمون استخدام پیمانی،بدینوسیله ضمن اطلاع رسانی از کلیه‌ی متقاضیان استخدامی در رشته‌های پرستاری، مامایی، کاردان وکارشناس فوریتهای پزشکی،کارشناس ارتباطات و عملیات۱ و۲ (پرستار و پزشک) که اسامی آنان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ های ۹۵/۰۹/۲۰ و ۹۵/۰۹/۳۰ به عنوان پذیرفته شدگان واجد شرایط اولیه و در دو مرحله توسط سازمان سنجش اعلام شده است با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک زیر(مدارک ثبت نامی طبق مفاد آگهی آزمون مذکور) در روزهای دوشنبه و سه شنبه (تاریخ‌های ۹۵/۱۰/۰۶و ۹۵/۱۰/۰۷) از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰ به نشانی مندرج در اطلاعیه پیوست شده مراجعه نمایید.

جهت دریافت فایل PDF اطلاعیه اینجا کلیک کنید


اطلاعیه زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان برخی رشته های آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ سازمان سنجش آموزش کشور متقاضی استخدام در دانشگاه علوم پزشکی اهواز
به اطلاع می رساند: متقاضیان استخدامی در رشته‌های پرستاری، مامایی، کاردان وکارشناس فوریتهای پزشکی،کارشناس ارتباطات و عملیات۱ و۲ (پرستار و پزشک) که اسامی آنان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان افراد پذیرفته شده اعلام شده است با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک زیر(مدارک ثبت نامی طبق مفاد آگهی آزمون مذکور) به نشانی مندرج در اطلاعیه مراجعه کنید

جهت دریافت فایل PDF اطلاعیه اینجا کلیک کنید


اطلاعیه: پاسخگویی آنلاین دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص مندرجات کارنامه آزمون استخدامی

به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز می‌رساند: چنانچه متقاضیان عزیز در رابطه با اطلاعات مندرج در کارنامه‌ی آزمون خود سوالاتی دارند می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ به واحد پاسخگویی غیر حضوری آزمون مستقر در سازمان سنجش آموزش کشور از طریق مراجعه به بخش پاسخگویی اینترنتی به نشانی: www.sanjesh.org و یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های: ۰۲۱-۴۲۱۶۳ارتباط برقرار کرده و سوالات خودر را پیرامون کارنامه‌ی آزمون خود در میان بگذارند، بنابراین تاکید می شود از مراجعه حضوری به سازمان سنجش و یا دانشگاه علوم پزشکی خودداری نمایند. بدیهی است بنا براعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ به واحد پاسخگویی غیر حضوری آزمون ارسال می‌شود مقدور نخواهد بود.


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در بیمارستان شهید بقایی به استناد دستورعملهای مربوطه موضوع تبصره ی ماده ی ۲۲ آیین نامه اداری استخدامی کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاههای علوم پزشکی و همچنین مجوز شماره ی ۳۳۴۰/۲۰۹/د به تاریخ ۲۰/۳/۹۳ معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع در نظر دارد تعدادی از افراد واجد شرایط را از طریق مصاحبه ی تخصصی و گزینش بهصورت شرکتی با توجه به شرایط مندرج در راهنمای ثبت نام به کارگیری نماید.

جهت دانلود فایل شرایط آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۹ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : Saniar ارسال : 95/07/11

  کاربری : Saniar

  ارسال : 95/07/11

  ساعت ارسال : 11:08

  کد دیدگاه : 937920

  پاسخ

  با سلام
  سوالم اینه ک شرکت در دستکاه اجرایی و دانشگاه علوم پزشکی همزمان بلامانع است؟

 • کاربری : حسین ارسال : 95/05/09

  کاربری : حسین

  ارسال : 95/05/09

  ساعت ارسال : 23:04

  کد دیدگاه : 879164

  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید. آیا من با داشتن مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی واجد شرایط شرکت در آزمون هستم؟ پدر من بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد آیا تبصره خاصی شامل حال بنده می باشد؟

 • کاربری : پریسا ارسال : 95/05/09

  کاربری : پریسا

  ارسال : 95/05/09

  ساعت ارسال : 13:15

  کد دیدگاه : 878806

  پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین عزیز…یه سوال داشتم خدمتتون…تو این آگهی استخدامی دانشگاه جندی شاپور اهواز برای منی که لیسانس حسابداری دارم امیدی هست واسه شرکت؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید…باتشکر فراوان

  • نقل قول : adminدر : 95/05/09 14:33:10 پاسخ

   سوالتون مبهم هست دوست عزیز.
   شرایط آگهی رو باید بررسی کنید

   • نقل قول : پریسادر : 95/05/09 19:05:35 پاسخ

    چرا مبهم؟خیلی واضحه که

    • نقل قول : adminدر : 95/05/09 19:48:41 پاسخ

     خب یعنی چه امید هست؟
     آگهی یک شرایطی داره و یک لیست مراکزی که در حال استخدام هستند و یک لیست رشته ای مجاز.

     • نقل قول : ناشناسدر : 95/05/10 11:13:14 پاسخ

      وا…باشه…حالا چرا خون خودتون رو کثیف میکنید 😀

      • نقل قول : adminدر : 95/05/10 11:58:07

       والله..

  • نقل قول : حسیندر : 95/05/09 23:05:21 پاسخ

   با سلام و خسته نباشید. آیا من با داشتن مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی واجد شرایط شرکت در آزمون هستم؟ پدر من بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد آیا تبصره خاصی شامل حال بنده می باشد؟


 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.