استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشگاه جندی شاپور اهواز

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


اطلاعیه بهمن ۹۵: زمانبندی انجام مصاحبه ی تخصصی و تست آمادگی جسمانی علوم پزشکی اهواز، آبادان و بهبهان اعلام شد. (منبع: jazb.ajums.ac.ir)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم پذیرفته شدگان مرحله ی اول رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی و کارشناس ارتباطات و عملیات (پرستار و پزشک) آزمون استخدامی ۹۵/۸/۲۱ سازمان سنجش آموزش کشور متقاضی استخدام در دانشگاه علوم پزشکی اهواز و دانشکده های علوم پزشکی آبادان و بهبهان با در دست داشتن مدارک هویتی (کارت ملی و شناسنامه) جهت انجام مصاحبه ی تخصصی و تست آمادگی جسمانی با توجه به تاریخ های ذکر شده زیر به محل سالن ورزشی شهید زکوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز مراجعه نمایند.

جهت دریافت اطلاعیه زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ۳۰ آذر۹۵: تعیین زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

پیرو اطلاعیه ی پیشین دانشگاه در خصوص تعیین زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان و با عنایت به اطلاعیه ی مورخ ۹۵/۰۹/۳۰ سازمان سنجش آموزش کشور مبنی براعلام مجدد اسامی پذیرفته شدگان براساس بررسی وضعیت بومی محل موردتقاضا طبق مفاد مندرج در آکهی آزمون استخدام پیمانی،بدینوسیله ضمن اطلاع رسانی از کلیه‌ی متقاضیان استخدامی در رشته‌های پرستاری، مامایی، کاردان وکارشناس فوریتهای پزشکی،کارشناس ارتباطات و عملیات۱ و۲ (پرستار و پزشک) که اسامی آنان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ های ۹۵/۰۹/۲۰ و ۹۵/۰۹/۳۰ به عنوان پذیرفته شدگان واجد شرایط اولیه و در دو مرحله توسط سازمان سنجش اعلام شده است با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک زیر(مدارک ثبت نامی طبق مفاد آگهی آزمون مذکور) در روزهای دوشنبه و سه شنبه (تاریخ‌های ۹۵/۱۰/۰۶و ۹۵/۱۰/۰۷) از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰ به نشانی مندرج در اطلاعیه پیوست شده مراجعه نمایید.

جهت دریافت فایل PDF اطلاعیه اینجا کلیک کنید


اطلاعیه زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان برخی رشته های آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ سازمان سنجش آموزش کشور متقاضی استخدام در دانشگاه علوم پزشکی اهواز
به اطلاع می رساند: متقاضیان استخدامی در رشته‌های پرستاری، مامایی، کاردان وکارشناس فوریتهای پزشکی،کارشناس ارتباطات و عملیات۱ و۲ (پرستار و پزشک) که اسامی آنان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان افراد پذیرفته شده اعلام شده است با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک زیر(مدارک ثبت نامی طبق مفاد آگهی آزمون مذکور) به نشانی مندرج در اطلاعیه مراجعه کنید

جهت دریافت فایل PDF اطلاعیه اینجا کلیک کنید


اطلاعیه: پاسخگویی آنلاین دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص مندرجات کارنامه آزمون استخدامی

به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز می‌رساند: چنانچه متقاضیان عزیز در رابطه با اطلاعات مندرج در کارنامه‌ی آزمون خود سوالاتی دارند می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ به واحد پاسخگویی غیر حضوری آزمون مستقر در سازمان سنجش آموزش کشور از طریق مراجعه به بخش پاسخگویی اینترنتی به نشانی: www.sanjesh.org و یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های: ۰۲۱-۴۲۱۶۳ارتباط برقرار کرده و سوالات خودر را پیرامون کارنامه‌ی آزمون خود در میان بگذارند، بنابراین تاکید می شود از مراجعه حضوری به سازمان سنجش و یا دانشگاه علوم پزشکی خودداری نمایند. بدیهی است بنا براعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ به واحد پاسخگویی غیر حضوری آزمون ارسال می‌شود مقدور نخواهد بود.


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در بیمارستان شهید بقایی به استناد دستورعملهای مربوطه موضوع تبصره ی ماده ی ۲۲ آیین نامه اداری استخدامی کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاههای علوم پزشکی و همچنین مجوز شماره ی ۳۳۴۰/۲۰۹/د به تاریخ ۲۰/۳/۹۳ معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع در نظر دارد تعدادی از افراد واجد شرایط را از طریق مصاحبه ی تخصصی و گزینش بهصورت شرکتی با توجه به شرایط مندرج در راهنمای ثبت نام به کارگیری نماید.

جهت دانلود فایل شرایط آگهی استخدام اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : کـارمنـد پنـج (شـریـف زاده)

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۰

  کد دیدگاه : 1093680

  اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز- بهمن 95:
  سایت ایران استخدام به اطلاع میرساند: زمانبندی انجام مصاحبه ی تخصصی و تست آمادگی جسمانی علوم پزشکی اهواز، آبادان و بهبهان اعلام شد.
  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Saniar

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۸

  کد دیدگاه : 937920

  با سلام
  سوالم اینه ک شرکت در دستکاه اجرایی و دانشگاه علوم پزشکی همزمان بلامانع است؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال : شنبه ۰۹ مرداد ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۴

  کد دیدگاه : 879164

  با سلام و خسته نباشید. آیا من با داشتن مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی واجد شرایط شرکت در آزمون هستم؟ پدر من بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد آیا تبصره خاصی شامل حال بنده می باشد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پریسا

  تاریخ ارسال : شنبه ۰۹ مرداد ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۵

  کد دیدگاه : 878806

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین عزیز…یه سوال داشتم خدمتتون…تو این آگهی استخدامی دانشگاه جندی شاپور اهواز برای منی که لیسانس حسابداری دارم امیدی هست واسه شرکت؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید…باتشکر فراوان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : شنبه ۰۹ مرداد ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۴:۳۳

   کد دیدگاه : 878864

   سوالتون مبهم هست دوست عزیز.
   شرایط آگهی رو باید بررسی کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پریسا

    تاریخ ارسال : شنبه ۰۹ مرداد ۹۵

    ساعت ارسال : ۱۹:۰۵

    کد دیدگاه : 879031

    چرا مبهم؟خیلی واضحه که

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال : شنبه ۰۹ مرداد ۹۵

     ساعت ارسال : ۱۹:۴۸

     کد دیدگاه : 879052

     خب یعنی چه امید هست؟
     آگهی یک شرایطی داره و یک لیست مراکزی که در حال استخدام هستند و یک لیست رشته ای مجاز.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال : یکشنبه ۱۰ مرداد ۹۵

      ساعت ارسال : ۱۱:۱۳

      کد دیدگاه : 879410

      وا…باشه…حالا چرا خون خودتون رو کثیف میکنید 😀

      پاسخ دهید
      • نویسنده : admin

       تاریخ ارسال : یکشنبه ۱۰ مرداد ۹۵

       ساعت ارسال : ۱۱:۵۸

       کد دیدگاه : 879449

       والله..

  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال : شنبه ۰۹ مرداد ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۳:۰۵

   کد دیدگاه : 879165

   با سلام و خسته نباشید. آیا من با داشتن مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی واجد شرایط شرکت در آزمون هستم؟ پدر من بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد آیا تبصره خاصی شامل حال بنده می باشد؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...