دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 8 بهمن 96: اعلام نتایج استخدامی دستیار دندانپزشک در علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدام دستیار دندانپزشک در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز- 13 آذر 96

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در رشته دستیار دندانپزشک به استناد دستورالعمل اجرایی برنامه­ پزشک خانواده و بیمه روستایی (نسخه 17) برای واحد های دندانپزشکی مراکز خدمات جامع سلامت، در نظر دارد تعداد 37 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مهارتی با رعایت دستور العمل های مربوطه و بر اساس جدول زیر(حاوی شغل محل های مورد نیاز و شرایط احراز) به صورت خرید خدمات ( بخش خصوصی) به ­کارگیری نماید.

ردیف نام شهرستان تعداد مورد نیاز مراکز روستایی نام مراکز روستایی شرایط احراز
۱ امیدیه ۱ جایزان الف -دارا بودن مدرک تحصیلی کاردان سلامت دهان یا کاردان پرستار دندانپزشکی ب -درصورت نبودن متقاضی با مدارک کاردانی واجد شرایط، نیروی بومی دارای دیپلم متوسطه همراه با گواهی دوره دستیاری دندانپزشکی صادر از موسسه جهاددانشگاهی یا انجمن پرستاری
۲ اندیمشک ۲ حسینیه –جااردو
۳ کارون ۳ ابوناگه – غزاویه – قلعه چنعان
۴ غرب اهواز ۳ الهایی – الباجی – ام تمیر
۵ شرق اهواز ۱ غیزانیه
۶ ایذه ۲ پشت پیان – ترشک
۷ دشت آزادگان ۱ بستان
۸ رامهرمز ۱  باوج
۹ ماهشهر ۱ مقطوع علیا
۱۰ اندیکا ۴ قلعه خواجه – زاووت چلو – جعفرآباد  – کوشک
۱۱ باغملک ۴ شماره دو – صیدون – میداوود – قلعه تل
۱۲ هفتکل ۱ شماره یک
۱۳ لالی ۲ شماره یک – شماره دو
۱۴ هویزه ۱   رفیع
۱۵ حمیدیه ۱ شماره یک
۱۶ هندیجان ۲ شماره یک – چم خلف
۱۷ رامشیر ۲ شماره یک – ام الصخر
۱۸ باوی ۳ ویس – ملاثانی – عماشیه
۱۹ مسجد سلیمان ۱ نفتک
۲۰ دهدز ۱ شماره یک

1-شرایط عمومی پذیرش:

1/1- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

2/1- -داشتن تابعیت ایران.

3/1- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم ازخدمت (ویژه آقایان)

4/1- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان

5/1-نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر

6/1- داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام کاری که بکارگیری می شوند

7/1- نداشتن منع استخدام در دستگاه­های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی

8/1 – داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه­های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

9/1 – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

2- شرایط اختصاصی پذیرش :

1/2- حداقل سن 20سال و حداکثر 30 سال سن(در زمان ثبت نام) می باشد.

تبصره: موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

2/2 -جانبازان ، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل  یك ‌سال و بالاتر سابقه اسارت دارندو رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی ویا ستاد مشترک نیروهای مسلح«درخصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح ونیروهای وظیفه»)از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

3/2 – افراد خانواده معظم شهدا(شامل پدر، مادر،خواهر و برادر) تا 5 سال.

4/2 – رزمندگان  دارای کمتراز شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان حضور در جبهه .

5/2 – مدت خدمت سربازی

6/2 داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت قانون مذکور انجام داده اند به میزان انجام خدمت .

7/2 – مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه  باشند.( فارغ التحصیلان رشته تحصیلی پرستاری دندانپزشکی قبل از 01/07/1386 مشمول طرح اجباری نمی باشند)

8/2 – داشتن مدرک تحصیلی مرتبط  :

-دارا بودن مدرک تحصیلی کاردان سلامت دهان یا کاردان پرستار دندانپزشکی

– درصورت نبودن متقاضی با مدارک کاردانی واجد شرایط، نیروی بومی دارای دیپلم متوسطه به همراه گواهی دوره دستیاری دندانپزشکی صادر از موسسه جهاد دانشگاهی  یا انجمن پرستاری

3 – نحوه و زمان ثبت نام متقاضیان :

متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از روز یکشنبه تاریخ 96/9/12 حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه تاریخ 96/9/18 نسبت به ثبت­نام الکترونیکی اقدام نمایند.

به ثبت­نام ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

4 – مدارک مورد نیاز ثبت نام مقدماتی:

الف) پرداخت مبلغ 000/250 ریال(دویست و پنجاه هزار ریال) به­عنوان حق شرکت درامتحان ازطریق آدرس اینترنتی فوق الذکر

الف-1) فرزندان معزز شهداء از پرداخت حق شرکت در آزمون معاف می باشند

الف-2) سایرایثارگران پنجاه درصد(50%) مبلغ حق شرکت در آزمون

ب ) تکمیل برگ درخواست شغل(تکمیل مراحل ثبت­نام در سامانه­ی فوق الذکر)

ج) متقاضیان می­بایست یک قطعه عکس 4×3 متناسب با توضیحات مندرج در فرم ثبت­نام الکترونیکی سامانه­ جذب دانشگاه(با فرمت jpg و حجم KB 150) به انضمام تصویر مدارک زیر اسکن نماید:

– تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه­ی عمومی یا معافیت دائم ویژه آقایان

– تصویرمدرک تحصیلی و گواهی دوره برابر توضیحات مندرج در قسمت  مدارک مورد نیاز آزمون

5-تذکرات

1/5 – ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که حداقل 6 ماه سابقه­ حضور داوطلبانه در جبهه­های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهداء، جانبازان، مفقود الاثر، آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت (ارائه گواهی از بنیاد شهید) و رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه  حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی (ارائه گواهی  به تاریخ روز از معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی ویا ستاد مشترک نیروهای مسلح«درخصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح ونیروهای وظیفه» مبنی بر انجام خدمت داوطلبانه)، در صورت دارا بودن شرایط مندرج در فراخوان با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.

2/5 – از کل مجوز تخصیص یافته به دانشگاه سی(30) درصد آن برابر قوانین و مقررات برای پذیرش ایثارگران اختصاص می­یابد. از 30 درصد فوق­الذکر، بیست و پنج (25) درصد آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج (25) درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان یک­سال و بالای یکسال اسارت و خواهر و برادر شهید معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امورایثارگران استان اختصاص داده شده و پنج(5) درصد سهمیه­ باقیمانده را نیز به رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه­ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج (25) درصد و آزادگان زیر یک(1) سال اسارت اختصاص می یابد.

تبصره: فرزندان (شهید، جانباز بیست و پنج درصد و بالاتر، آزاده، اسیر و مفقودالاثر) بازنشسته­ مراکز تابعه­ دانشگاه/دانشکده نیز مشمول بند فوق هستند.

3/5 – انتخاب ایثارگران در حد سهمیه­ 5 درصد به ترتیب نمره­ فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت­نام نموده­اند، انجام خواهد شد.

4/5 – پذیرش مازاد بر 30 درصد سهمیه­ ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

5/5 – جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه­ تصویر آن، نیازی به اخذ و ارائه گواهی نخواهند داشت.

6/5 – در فرآیند جذب و استخدام فرزندان شاهد و سایر ایثارگران(بیکار و غیر دانشجو) مشمول سهمیه­ی 25 درصد اولویت ایثارگری آن­ها مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام خواهد شد.

7/5 – فرزندان شاهد و ایثارگرانی که حسب ضوابط جاری بنیاد استان در شمول سهمیه­ استخدامی 25 درصد قرار نمی­گیرند و احیاناً به ­صورت غیر رسمی شاغل و یا دانشجو باشند در صورت تمایل می­توانند در آزمون ثبت­نام نمایند و صرفاً از معافیت شرط حداقل معدل و حداکثر سن بهره­مند می­شوند و ملزم به رعایت سایر شرایط استخدام می­باشند.

8/5- معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی از 3 % سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

تذکر: معلولین محترم می بایست توانایی انجام کاری که جهت آن بکارگیری می شوند را داشته باشند.

9/5 – تمامي باقيمانده سهميه مجوز به داوطلبان بومي درصورت برخورداري از شرايط مندرج در فراخوان به ترتيب نمره فضلي اختصاص مي­يابد.

تبصره: با عنایت به­اینکه تعیین اولویتهای سهمیه 25 درصد ایثارگران طبق هماهنگی با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان صورت گرفته است، سهمیه 25 درصد ایثارگران رأساً توسط سازمان یادشده معرفی شده­اند بنابراین سهمیه مذکور در این آزمون بلااثر می­باشد و شرکت کنندگان با این شرایط صرفاً براساس نمره و سایر سهمیه­ها (بومی و…) با دیگر متقاضیان رقابت خواهند کرد. و قادر خواهند بود از شرط حذف شرایط سنی مندرج در ردیف های 2/2 و3/2 شرایط اختصاصی پذیرش بهره­مند شوند.

10/5- داوطلب بومی به افرادی اطلاق می­شود که واجد یکی از شرایط ذیل باشد:

الف) شهرستان واستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان و استان مورد تقاضا برای جذب یکی باشد.

ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان و استان خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای جذب آنان یکی باشد.(ارائه گواهی از محل خدمت و حکم کارگزینی)

ج) داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای جذب طی کرده باشد. (ارائه اصل و تصویر کارنامه­های سنوات تحصیلی یا گواهی طی سنوات تحصیلی از آموزش و پرورش یا مدارس)

د) داوطلب یا پدر، مادر ویا همسر وی، حداقل چهار(4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان مورد تقاضا برای جذب را داشته باشند.(گواهی ممهور و تأیید شده از سازمان بیمه­گر)

(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).

تبصره­ ی1 : مبنای استان ،شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت­نام می­باشد.

تبصره­ ی2 : درصورتي كه ظرفيت مورد نياز رشته­شغلي مندرج درفراخوان از بين متقاضيان بومي شهرستان تكميل نگردد، پذيرش بقيه افراد تا تكميل ظرفيت و همچنين انتخاب افراد ذخيره از بين داوطلبان با اولويت بومي استان و سپس متقاضيان غير بومي رشته­شغلي به ترتيب نمره­ فضلي صورت مي­پذيرد.

11/5 – مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده در متن فراخوان بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در فراخوان است ، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد، حتی در صورت صدور قرارداد، حکم مزبور لغو و بلااثر می­شود.

تبصره ­ی 1: مدارك تحصیلی بالاتر يا پائین­تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل در فراخوان و همچنين  مدارک معادل، براي شركت  در آزمون  معتبر نمي­باشد.

12/5 – انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل ماخوذه در آزمون با رعايت ظرفيت پيش­بيني شده  و اولویت های قانونی می­­باشد.

* انتخاب نهایی پذیرفته­شدگان پس از طی مراحل گزینش صورت خواهد گرفت.

* پذیرفته­شدگان نهایی متعهد می­شوند در محل مورد تقاضا خدمت نمایند در غیر این صورت قرارداد آنان لغو و از وجود افراد ذخیره وفق مقررات استفاده می­شود.

* با پذیرفته­شدگان قرارداد 89 روزه منعقد و تمدید قرارداد منوط به احراز شرایط گزینش توسط هسته­ی گزینش خواهد بود­.

* هر گونه اطلاع رسانی در خصوص نحوه­، زمان و مکان امتحان متعاقباً از طریق سامانه­ اینترنتی مذکور خواهد بود و داوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را از این طریق دریافت خواهند کرد. بنابراین داوطلبان می­بایست به طور مرتب به سایت مراجعه نمایند.

توجه :  پذیرفته شدگان نهایی آزمون به هیچ وجه امکان انتقال و جابجایی نخواهند داشت.

6 – زمان و محل تحویل مدارک مورد نیاز:

زمان: روز دوشنبه(تاریخ 20/09/96) و سه شنبه( تاریخ 21/09/96)… از ساعت 8 صبح  لغایت 15.

محل: اهواز- گلستان- خیابان اسفند – دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز- جنب واحد امور منازل مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی

مدارک مورد نیاز:

-اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی

-اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه

-اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم »ویژه آقایان«

– اصل و تصویر  مدرک تحصیلی کاردان سلامت دهان ،کاردان پرستار دندانپزشکی

– اصل و تصویر  مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه

– اصل و تصویر گواهی دوره آموزشی دستیار دندانپزشک صادر از موسسه جهاد دانشگاهی یا انجمن پرستاری

– مدارک لازم جهت احراز شرایط ایثارگری مطابق توضیحات شامل:

– ارایه  اصل و تصویر کارت و یا گواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران به تاریخ روز و همچنین تصویر تمام صفحات شناسنامه پدر و همسر درصورت استفاده از سهمیه ایثارگران ویژه‌ داوطلبان ایثارگر برابر مفاد آگهی.

– گواهی معتبر از مراجع ذیصلاح(با تایید معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی) جهت استفاده از سهمیه ی ایثارگری فرزند رزمنده با قید حضور داوطلبانه در جبهه ی جنگ(برای کسانی که خدمت سربازی را گذرانده اند سه چهارم مدت در جبهه داوطلبانه محسوب می شود).

– تصویر تمام صفحات شناسنامه پدر یا همسر در صورت استفاده از سهمیه‌ی ایثارگر(ویژه‌ی داوطلبان ایثارگر مشمول سهمیه‌ی جانبازان، آزادگان و رزمندگان)

-مدارک لازم جهت احراز شرایط بومی مطابق توضیحات شامل:

 الف. محل تولد داوطلب و یا همسر وی با محل شهرستان و یا استان شغل مورد نظر یکی باشد. بنابراین جهت این مورد اصل و تصویر شناسنامه داوطلب و یا همسر وی باید ارایه شود.

ب. همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح(اعم از شاغل و یا بازنشسته) که محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با محل شهرستان و یا استان مورد تقاضا یکی باشد.بنابراین جهت این مورد می بایست مدارک زیر ارایه شود:

– اصل و تصویر حکم بازنشستگی(پیمانی، رسمی، نیروهای مسلح) پدر، مادر، همسر به انضمام گواهی بازنشستگی از محل خدمت(به تاریخ روز با قید محل خدمت بازنشستگی ) و تصاویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی جهت افراد بازنشسته .

-گواهی اشتغال از محل خدمت (به تاریخ روز با قید محل خدمت ) به انضمام آخرین حکم کارگزینی پیمانی، رسمی یا نیروهای مسلح پدر ،مادر،همسر جهت افراد شاغل و تصاویر تمام صفحات کارت ملی و شناسنامه  آنان.

ج.حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی،راهنمایی،دبیرستان) به صورت متوالی یا متناوب در محل شهرستان و یا استان مورد تقاضا باشد.ارائه مدارک زیر الزامی است:

1.اصل و تصویر کارنامه های تحصیلی به تفکیک هر سال

2.گواهی اشتغال به تحصیل معتبر با قید تاریخ شروع و فراغت از تحصیل تایید شده با مهر آموزشگاه و امضای مسئول مربوطه.

د.حداقل چهار سال سابقه  پرداخت بیمه یکی از افراد (داوطلب،پدر،مادر،همسر)تا تاریخ ثبت نام در محل شهرستان و یا استان مورد تقاضا باشد.ارائه  مدارک زیر برای این مورد الزامی است:

گواهی سابقه پرداخت حق بیمه حداقل چهار سال مربوط به یکی از افراد(داوطلب،پدر،مادر،همسر)از شعب پرداخت حق بیمه ممهور به مهر سازمان بیمه  مربوطه و همچنین اصل و تصویر تمتم صفحات شناسنامه و کارت ملی فرد بیمه شده.

-گواهی معتبر از سازمان بهزیستی استان محل اقامت جهت استفاده از سهمیه معلولین عادی با قید عبارت استفاده از سهمیه 3 درصد استخدامی.

– تصویر فرم ثبت نام در سامانه

7-توضیحات:

1/7-کلیه مدارک فوق الذکر  می­بایست در زمان تعیین شده به مسئولین مربوطه تحویل شود.

2/7-در صورت عدم انطباق مدارک با شرایط مندرج در آگهی و یا مغایرت در اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب در زمان ثبت نام با مستندات ارائه شده توسط ایشان، پذیرش فرد موصوف در فراخوان امکان پذیر نمی­باشد. همچنین عدم مراجعه در تاریخ مقرر به منزله­ی انصراف از طی مراحل گزینش و اشتغال خواهد بود.

-متقاضیان مکلف خواهند بود در مهلت مقرر به هسته­ گزینش دانشگاه برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه ،  قبولی فرد کان لم یکن تلقی خواهد شد.


استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز- 25 آبان 96

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 96/06/07 سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

2-1 -شرايط عمومي استخدام

1 .داشتن تابعیت ایران

2 .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4 .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

5 .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

6 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

7 .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

1 -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

2- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

3- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

4- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

5-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

6- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

7- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

2-2- شرايط اختصاصي استخدام
1-2-2- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل 18 سال و حداکثر 26 سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین 1370/08/25 به بعد)، 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین 1361/08/25 به بعد)، 40 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین 1356/08/25 به بعد) و 45 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین 1351/08/25 به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

2-2-2- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره 1: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره 2: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره 100/854 مورخ 93/07/16 وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند 1 بخشنامه شماره 1591/209/د مورخ 92/05/23 متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره 3: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب 3/5 (سه پنجم) و 3.5/5 (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر 3 ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (3) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

3-2-2- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور 115 علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

1- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

2- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

3- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

4- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

5- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

1- دارای قد 165 سانتی متر و بالاتر

2- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از 30 و بیشتر از 19

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

3- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب 2) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب 1) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب 2) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

4- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (3) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ 96/08/25 لغایت چهارشنبه مورخ 96/09/01 انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 335/000 (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ 5/000 (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ 96/10/01 برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ 96/09/28 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ 96/10/22 برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ 96/10/20 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (1) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (2) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

1- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

2- ریاضی و آمار مقدماتی

3- زبان و ادبیات فارسی

4- معارف اسلامی

5- زبان انگلیسی- عمومی

6- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

7- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره 1 صفحات 17 تا 22 مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

مهلت ثبت نام در آزمون پایان پذیرفته است

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


توجه: کاربران گرامی، متن درج شده در این قسمت، بخشی از شرایط اعلامی است. بنابراین جهت مشاهده متن کامل آگهی و شرایط استخدام حتماً اید فایل PDF درج شده در پایین همین صفحه را مطالعه نمایید.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز- 19 آبان 96

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در رشته کمک پرستاری (گواهی دوره یکساله) به استناد مجوز 3786/209/د تاریخ 15/05/96 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای مراکزآموزشی درمانی و بیمارستان های تابعه، در نظر دارد تعداد 37 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مهارتی با رعایت دستورالعمل های مربوطه و بر اساس جداول موجود در آگهی آزمون به صورت خرید خدمات(بخش خصوصی) به کارگیری نماید.

شرایط عمومی پذیرش:

1- تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

2- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

3- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)

4- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

5- عدم سابقه محکومیت جزائی موثر

6- داشتن سلامت جسمانی و روانی و تونایی برای انجام کاری که به خدمت گرفته می شوند.

7- نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجعه قانونی

8- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

9- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

10- داشتن سلامت جسمانی، روانی و تونایی انجام کار مربوطه

شرایط اختصاصی پذیرش:

1- حداقل سن 20 سال و حداکثر 35 سال سن (تا تاریخ انتشار فراخوان) می باشد.

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

2- جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان که حداقل یک سال اسارت و شخص رزمنده (با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه فقط بسیج سپاه پاسداران و جهادگران) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

3- افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادرف خواهر، برادر) تا 5 سال

4- رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان حضور در جبهه

5- مدت خدمت سربازی

داشتن مدک تحصیلی مرتبط:

دارا بودن دیپلم متوسطه و گواهی طی دوره کمک پرستاری یکساله و گواهی صادره دوره آموزش یکساله از موسسات شامل جهاددانشگاهی، انجمن پرستاری ایران، هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری و تعاونی کارکنان نظام سلامت

نحوه و زمان ثبت نام متقاضیان:

1- متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از روز جمعه تاریخ 96/08/19 حداکثر تا پایان وقت اداری روز جمعه تاریخ 96/08/26 نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.

2- به ثبت نام ناقص رتیب اثر داده نخواهد شد.

زمان، محل تحویل مدارک مورد نیاز جهت شرکت در آزمون متقاضیان کمک پرستاری:

افراد متقاضی با به همراه داشتن مدارک مشروحه به نشانی اهواز، گلستان- دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز- جنب واحد امور منازل مدیریت امور پشتیبانی ورفاهی دانشگاه محل بررسی مدارک از روز دوشنبه 96/08/29 لغایت روز سه شنبه تاریخ 96/08/30 از ساعت 8 صبح لغایت 15 بعد از ظهر جهت تحویل مدارک مراجعه نمایند.

توجه: کاربران گرامی، متن درج شده در این قسمت، بخشی از شرایط اعلامی است. بنابراین جهت مشاهده متن کامل آگهی و شرایط استخدام حتماً اید فایل PDF درج شده در پایین همین صفحه را مطالعه نمایید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

مهلت ثبت نام در آزمون پایان پذیرفته است


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز – اردیبهشت 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز (اردیبهشت سال 96) اینجا کلیک نمایید

____________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:09

  کد دیدگاه : 1575114

  یه سوال : میگم که من ازمون کتبی قبول شده ام حالا باید برم مصاحبه؟ یا مصاحبه نداریم؟البته من جز، نفرات اصلی هستم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:18

  کد دیدگاه : 1573453

  خبر 8 بهمن 96: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام شد.
  جهت مشاهده نتایج آزمون بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:56

   کد دیدگاه : 1590562

   فقط مال دستیار دندانپزشکی اعلام شده همه اعلام نشده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:26

    کد دیدگاه : 1590627

    بله دوست عزیز بالای همین صفحه ذکر شده که نتایج آزمون دستیار دندانپزشک اعلام شده است.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : غزل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:59

  کد دیدگاه : 1492596

  یعنی چه حداکثر 30سال ما چکار کنیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:57

  کد دیدگاه : 1492592

  سلام چرا در آزمون دستیاردندانپزشک حداکثر سن 30زده بقیه استخدامی ها 35زده ترا خدا اعتراض کنید تا ما هم بتونیم ثبت نام کنیم

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...