استخدام دانشگاه علوم پزشکی بیرجند سال ۹۵ (استخدام جدید)

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی بیرجند
جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


خبر ۳۰ بهمن ۹۵: جذب ۱۷ نفر نیروی بهورزی و پذیرش ۱۱۲ نفر دانش آموز بهورزی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجنددر نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش ، طبق مفاد دستورالعمل پذیرش و استخدام بهورز مصوب هیات امناء دانشگاه از محل سهمیه های استخدامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از افراد واجدشرایط تعداد ۱۷نفر بصورت پیمانی و تعداد ۱۱۲ نفر بصورت دانش آموز بهورزی از طریق امتحان عمومی ، تخصصی ، مصاحبه و گزینش برای پذیرش در رشته شغلی بهورزی اقدام نماید.

تذکر ۱: داوطلبان محترم ضمن مطالعه هر دو آگهی ذیل، دقت فرمایند ثبت نام فقط در یکی از دو آگهی و صرفا در یک خانه بهداشت امکان پذیر می باشد و پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری به هیچ عنوان امکان تغییر یا اصلاح محل انتخابی نخواهد بود

مهلت ثبت نام از روز شنبه مورخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ تا پایان روز دوشنبه مورخ ۹ اسفند ماه ۱۳۹۵ می باشد.

جهت مشاهده دفترچه زاهنمای ثبت نام آزمون استخدام اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون شناسایی و پذیرش دانش آموز بهورزی اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ بهمن ۹۵: اعلام زمان و محل تشکیل پرونده پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی (منبع: bums.ac.ir)

پذیرفته شدگان مرحله اول، جهت تکمیل پرونده در زمان اعلام شده مراجعه نمایند

بنا به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، نظر به اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول، آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ۹۵/۰۸/۲۱ در تمامی رشته ها( بجز پرستار-ماما-فوریت های پزشکی و کارشناس ارتباطات)، زمان و محل تشکیل پرونده این پذیرفته شدگان اعلام شد.
پذیرفته شدگان مرحله اول می بایست جهت تکمیل پرونده در زمان اعلام شده در لینک زیر، مراجعه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت اطلاعیه تشکیل پرونده استخدامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ بهمن ۹۵: نتایج و زمانبندی تحویل مدارک آزمون استخدامی بیمارستان رازی و مرکز رادیوتراپی بیرجند و واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اعلام شد.

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ وضعیت داوطلب درمرحله اول آزمون بکارگیری نیروی شرکتی بیمارستان رازی و مرکز رادیوتراپی بیرجند و واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مورخ ۹۵/۱۱/۲۱ اعلام شد.

جهت دریافت فایل زمانبندی استخدامی علوم پزشکی بیرجند اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده نتیجه آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ بهمن: جذب ۱۲۳۷ نیرو در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از جذب یک هزار و ۲۳۷ نیرو در این دانشگاه طی سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، بهنام باریک بین ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طی سال جاری یک هزار و ۲۳۷ نیرو در قالب پیمانی، شرکتی و تبدیل وضعیت جذب این دانشگاه و واحدهای تابعه شده است.
معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان داشت: به زودی مراحل گزینش و به کارگیری ۵۲۶ نیرو انجام و استخدام خواهند شد.
وی عنوان کرد: از مجموع نیروها جذب شده ۲۵۵ نفر برای بیمارستان رازی و ۲۰ نفر برای مرکز رادیو تراپی استان هستند.
وی مطالبه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از شرکت های بیمه ای را تا بهمن ماه ۹۱.۵ میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: معوقات پرسنلی از خرداد ماه تا به کنون رقم ۹۶ میلیارد تومان است که هنوز پرداخت نشده است.
باریک بین عنوان کرد: پروژه اورژانس بیمارستان قاین با زیربنای دو هزار و ۲۰۰ متر مربع آماده افتتاح است.


خبر ۱۴ بهمن ۹۵: استخدام نیروی شرکتی (بیمارستان رازی ، مرکز رادیوتراپی بیرجند) و (واحد های تابعه دانشگاه)

با حمد و سپاس فراوان به درگاه خداوند متعال و با عرض سلام به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و آرزوی توفیق روز افزون بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت های خدماتی غیر دولتی طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در نظر دارند به منظور تامین نیروی انسانی بیمارستان رازی بیرجند ، مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی بیرجند و واحد های تابعه دانشگاه تعداد ۲۳۳ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق فراخوان و طی مراحل قانونی پس از انجام آزمون کتبی عمومی یا تخصصی و یا مصاحبه تخصصی با هماهنگی و نظارت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بصورت شرکتی بکارگیری نمایند.

تذکر مهم: این نیروها طرف قرارداد شرکت غیر دولتی بوده و هیچ گونه رابطه استخدامی با دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ندارند و تعهد استخدامی و یا تداوم انجام کار برای دانشگاه به هیچ عنوان ایجاد نمی نمایند.

کلیه کارکنانی که در حال حاضر بصورت قراردادی کار معین و یا قراردادی مشاغل کارگری در واحد های تابعه مشغول بکارند حق شرکت در این آزمون را ندارند.

الف ) شرایط عمومی:

 • تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 • تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت دوره ضرورت نظام وظیفه یا معافیت قانونی دائم برای آقایان (تاریخ پایان خدمت یا معافیت تا آخرین روز ثبت نام قابل قبول میباشد)

تبصره: در عنوان شغلی نگهبان صرفا داشتن کارت پایان دوره ضرورت نظام وظیفه مورد تایید می باشد. (کارت معافیت غیر پزشکی ایثارگران در صورتی که گواهی نامه پایان دوره تکمیلی بسیج و کارت عضویت بسیج فعال را ارائه نمایند پذیرفته می شود)

 • عدم اعتیاد به مواد مخدر، دخانیات و روان گردان
 • داشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
 • داوطلبین تا قبل از پایان مهلت ثبت نام نباید مستخدم رسمی ، یا قراردادی دانشگاه و یا سایر دستگاههای دولتی یا نهاد های عمومی غیر دولتی باشند
 • داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی انجام کاری که برای آن بکارگیری می شوند
 • نداشتن منع بکارگیری در دستگاههایی دولتی به موجب آرای مراجع قانونی.

ب) شرایط اختصاصی :

۱- داشتن حداقل ۲۰ سال سن تمام ( ۱۹ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز) و حداکثر ۲۷ سال تمام( ۲۶ و سال ۱۱ ماه و ۲۹ روز ) برای دارندگان مدرک تحصیلی سیکل و دیپلم ، حداکثر ۳۰ سال تمام ( ۲۹ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز) برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم ، حداکثر ۳۵ سال تمام ( ۳۴ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز) برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس ( ملاک محاسبه تا پایان آخرین روز ثبت نام خواهد بود )

تبصره :موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :

*) مدت خدمت انجام شده سربازی .
**) مدت انجام شده خدمت طرح لایحه نیروی انسانی
***) داوطلبینی که در شرکت های پیمانکاری بیمارستان رازی بیرجند خدمت نموده اند به میزان خدمت غیر رسمی آنان (با ارائه گواهی از واحد محل خدمت با تایید مدیریت منابع فیزیکی دانشگاه ) (حداکثر تا ۱۰ سال)

تذکر: در عنوان شغلی نگهبان، در هر صورت حداکثر سن از ۳۰ سال تمام تجاوز نخواهد کرد.(حتی با در نظر گرفتن موارد ذکر شده فوق)

۲- در عنوان شغلی نگهبان علاوه بر شرایط آگهی، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد :

*) قد داوطلب نباید از ۱۷۰ سانتی متر کمتر باشد .
**) شاخص توده بدنی (bmi) کمتر از ۳۰ و بالاتر از ۱۸ باشد 1
***) داشتن آمادگی جسمانی و کسب مهارت های بدنی (بدین وسیله از داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی و مصاحبه تخصصی بعمل خواهد آمد )
تذکر ۱ : داوطلبانی که تاریخ فارغ التحصیلی آنان پس ازاتمام مهلت ثبت نام باشد مجاز به شرکت در آزمون نخواهند بود.
تذکر ۲: متقاضیان طرح پرستاری که در حال گذراندن دوران طرح اجباری می باشند ، مشروط به اینکه مدت طرح قانونی و اجباری آنان حداکثر لغایت ۹۵/۱۱/۲۱ به اتمام برسد حق شرکت در آزمون را خواهند داشت.

ج ) نحوه ثبت نام ، مهلت ثبت نام و تحویل مدارک مورد نیاز:

متقاضیان واجدالشرایط می بایست از تاریخ ۹۵/۱۱/۱۴ لغایت پایان روز ۹۵/۱۱/۱۸ به آدرس اینترنتی www.bums.ac.ir مراجعه و اقدام به ثبت نام و کد رهگیری دریافت نمایند .

مدارک مورد نیاز ثبت نام مقدماتی:

۱- تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام( با دقت تکمیل گردد )

۲- رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۱۰۲۰۰۰ (صد و دو هزار) ریال برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و سیکل و مبلغ ۱۴۰۰۰۰ (صدو چهل هزار ) ریال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و مبلغ ۱۶۰۰۰۰ (صدو شصت هزار) ریال برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس به حساب شماره ۴۳۴۴۴۵۶ بانک سپه شعبه مرکزی بیرجند کد ۵۹

۳- ارسال فایل عکس اسکن شده؛ داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را بر اساس شرایط ذیل آماده و از طریق سامانه آزمون ارسال نماید:

 • عکس ۳*۴ که در سال جاری گرفته شده باشد (تمام رخ)
 • عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ و حداکثر۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد .
 • تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد .
 • عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد .
 • حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد .
 • حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد .
 • حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد .

تذکر ۱ : اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …..) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق باتوضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

ه) مواد امتحان عبارتند از:

امتحان توانمندیهای عمومی شامل -۱ :زبان و ادبیات فارسی -۲ زبان انگلیسی عمومی ۳ – فن آوری اطلاعات ۴ – معارف اسلامی -۵ اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی در مجموع به تعداد ۵۰ سوال به صورت چهار گزینه ای با ضریب یک طراحی خواهد شد .

تبصره : ۱ اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می شود .

امتحان تخصصی شامل سئوالات مرتبط با رشته تحصیلی مورد درخواست داوطلب به تعداد ۴۵ سوال به صورت چهارگزینه ای با ضریب ۳ طراحی خواهد شد .

تذکر: آزمون نمره منفی ندارد.

جهت مشاهده شهرها و رشته های مورد نیاز اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده آگهی در سایت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ آذر ۹۵: استخدام پزشک عمومی و دندانپزشک در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از پزشکان محترم عمومی و دندانپزشکان جهت همکاری در طرح پزشک خانواده در مراکز ذیل دعوت به همکاری مینماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ آذر ۹۵: استخدام شرکت سلامت فجر بیرجند

شرکت سلامت فجر بیرجند در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی در مجتمع سلامت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند طبق جدول ذیل اقدام به جذب نیروی شرکتی نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ آذر ۹۵: زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اعلام شد.

با حمد و سپاس فراوان به درگاه خداوند متعال و با عرض سلام به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و آرزوی توفیق روز افزون ، بدینوسیله به استحضار پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۲۱/۸/۹۵ می رساند با در دست داشتن مدارک ذیل و طبق جدول زمان بندی شده به آدرس : بیرجند – خیابان معلم – روبروی خیابان فردوسی- دانشگاه علوم پزشکی بیرجند – دانشکده پرستاری و مامایی از ساعت ۳۰/۸ لغابت ۱۵ شخصاً مراجعه نمایند .عدم مراجعه پذیرفته شدگان جهت تکمیل پرونده در مهلت مقرر به منزله انصراف قطعی تلقی خواهد گردید.

داوطلبان محترم دقت فرمایند کلیه مدارک مرتبط از قبل تهیه و سپس جهت تحویل آن به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مراجعه فرمایند ، مدارک ناقص یا کسری به هیچ عنوان تحویل گرفته نخواهد شد و عواقب عدم تحویل مدارک در موعد مقرر نیز به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

جهت دریافت فایل PDF اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ آذر ۹۵: اعلام نتایج اولیه برخی خوشه های شغلی دانشگاه در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

پذیرفته شدگان مرحله اول، طبق جدول زمانبندی اعلام شده مراجعه نمایند

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مدارک مورد نیاز، زمان و محل تشکیل پرونده پذیرفته شدگان مرحله اول برخی از خوشه های شغلی دانشگاه در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور(آبان ماه ۱۳۹۵) اعلام شد.

با اعلام نتایج اولیه آزمون برخی از خوشه های شغلی دانشگاه های علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت آزمون مذکور از سوی سازمان سنجش کشور، پذیرفته شدگان این خوشه های شغلی با در دست داشتن مدارک ذیل و طبق جدول زمان بندی شده به آدرس : بیرجند – خیابان معلم – روبروی خیابان فردوسی- دانشگاه علوم پزشکی بیرجند – دانشکده پرستاری و مامایی از ساعت ۸:۳۰ لغابت ۱۵ شخصاً مراجعه نمایند .

لازم به ذکر است عدم مراجعه پذیرفته شدگان جهت تکمیل پرونده در مهلت مقرر به منزله انصراف قطعی تلقی خواهد گردید.

aایان ذکر است طبق اطلاعیه سایت سازمان سنجش کشو به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت این سازمان اعلام خواهد شد.


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ مهر ۹۵ : استخدام دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند (منبع : sanjesh.org)

دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود شرایط عمومی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی کلیک کنید

جهت دانلود دفترچه راهنما استخدام دانشگاه های علوم پزشکی به همراه لیست رشته ها اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال : سه شنبه 26 بهمن 95

  ساعت ارسال : 11:43

  کد دیدگاه : 1112213

  جواب ازمون کی میاد آخه؟(نیروی خدمه شرکتی)..

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...