دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی آبادان

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


اطلاعیه بهمن ۹۵: زمانبندی انجام مصاحبه ی تخصصی و تست آمادگی جسمانی علوم پزشکی اهواز، آبادان و بهبهان اعلام شد. (منبع: jazb.ajums.ac.ir)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله ی اول رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی و کارشناس ارتباطات و عملیات (پرستار و پزشک) آزمون استخدامی ۹۵/۸/۲۱ سازمان سنجش آموزش کشور متقاضی استخدام در دانشگاه علوم پزشکی اهواز و دانشکده های علوم پزشکی آبادان و بهبهان اعلام شد.

جهت دریافت متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


برنامه زمانبندی تحویل مدارک داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی متمرکز ۹۵/۸/۲۱  (خبر اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی آبادان)

برنامه زمانبندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۵ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان

مکان تحویل مدارک: آبادان ـ ابتدای کوی ذوالفقاری ـ ستاد دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان ـ طبقه دوم ـ اداره منابع انسانی

ردیف
رشته شغلی
تاریخ مراجعه
روز
ساعت حضور
۱
پرستار ـ ماما ـ کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی ـ کارشناس ارتباطات و عملیات
۵/۱۰/۹۵ لغایت ۸/۱۰/۹۵
یکشنبه لغایت چهارشنبه
۸ صبح الی ۱۶
۲
۳

مدارک مورد نیاز: تصویر مدارک در برگ A4 تهیه گردد

 ـ پوشه سفید رنگ

ـ چهار قطعه عکس ۴*۳ (جدید) زمینه سفید

ـ تصویر فرم ثبت نام

 ـ تصویر کارنامه قبولی

ـ اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
ـ اصل و تصویر کارت ملی
ـ اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه (برادران)
ـ مدارک دال بر ایثارگری ( ویژه داوطلبان ایثارگر)
ـ مدارک دال بر معلولیت عادی
ـ مدارک دال بر بومی بودن ( براساس صفحه ۹ و ۱۰ دفترچه آزمون)
ـ ارائه تصویر آخرین قرارداد  ویژه شاغلین قراردادی
ـ ارائه گواهی پایان طرح و یا معافیت برای مشمولین لایحه رشته های اجباری
ـ گواهی اشتغال به طرح برای مشمولین لایحه که طرح خود را تمدید نموده اندـ گواهی مبنی بر موافقت با انصراف از طرح در رشته های اختیاری که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت متبوع می گذارند.
جهت مشاهده این خبر در سایت علوم پزشکی آبادان اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی آبادان – ۱ دی ۹۵

دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی آبادان جهت تامین نیروی انسانی بهورز براساس تبصره ۶ماده ۳۴ آیین نامه اداری استخدامی کارمندان غیر هیات علمی، برگزار می کند

دانشكده علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني آبادان جهت تأمين نيروي انساني بهورز براساس تبصره ۶ ماده ۳۴ آيين نامه اداري و استخدامي كارمندان غیر هیات علمي و مجوز شماره ۷۳۵۹ /۲۰۹/د مورخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۴ معاونت محترم توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی (از محل مجوز های شماره ۳۸۶۷۰  مورخ ۱۸/۳/۱۳۹۴ سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور ) و قوانين و مقررات جاري ، ، تعداد سـه نفر از افراد واجد شرايط (تكميل ظرفيت آزمون ۱۷/۰۲/۹۵ ) را از طريق برگزاري امتحان عمومي ، اختصاصي و انجام مصاحبه از پذيرفتگان مرحله اول و با احراز صلاحیت های عمومی و بر اساس قانون تسری گزینش معلمان و كارمندان آموزش و پرورش به كارمندان ساير وزارتخانه ها و سازمان ها و موسسات و شركت های دولتي مصوب ۹/۲/۱۳۷۵ مجلس شوراي اسلامی به صورت پیمانی صرفا جهت خدمت خانه بهداشت های مندرج در صفحه ۸ آگهي به شرح زير جذب مي نمايد :

داوطلبان گرامي : با عنایت به اینكه كلیه مراحل ثبت نام و دریافت كارت صرفاً از طریق سامانه الكترونیكي صورت مي گیرد و پس از ثبت نام هیچگونه تغییری امكان پذیر نمي باشد. لذا توصیه مي شود قبل از هر گونه اقدام،ضوابط و مقررات آگهي به دقت مطالعه گردد.

۱ـ شرايط عمومی استخدام بهورز:
۱/۱ـ اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۲/۱ـ تابعیت نظام جمهوری اسالمی ایران
۳/۱ـ داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
-معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام کمیسیون پزشکی موسسه با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد
۴/۱ـ عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر روانگردان
۵/۱ـ نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
۶/۱ـ داشتن سالمت جسمانی ،روانی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری هـا
در روستاهای تحت پوشش (به تایید پزشک معتمد شهرستان یا حسب مورد، با تایید کمیسیون پزشکی موسسه)
۷/۱ـ نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
۸/۱ـ داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی،ثابت،پیمانی و یا قراردادی ،بازنشسته و یا بازخرید خدمت سایر دستگاههای دولتی باشند.
۹/۱ـ التزام به قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران
۱۰/۱ـ نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشکده

۲ ـ شرايط اختصاصی استخدام بهورز :
۱/۲ ـ حداقل سن برای دارندگان مدرک دیپلم ۱۶ و حداکثر ۲۶ و حداقل سن برای دارندگان مدرک فوق دیپلم ۱۸ و حداکثر ۲۸ سال تمام می باشد. تاریخ اولین روز شروع ثبت نام مبنای محاسبه سن قرار می گیرد.
تبصره ۱ : موارد ذيل به شرط ارائه تائيديه های معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد . در هر صورت سن داوطلب داراي مدرک تحصيلي دیپلم با در نظر گرفتن موارد زير نبايد از ۲۸ سال و سن داوطلب داراي مدرک فوق دیپلم نبايد از ۳۰ سال تجاوز نمايد:
الف) داوطلباني كه در جبهه های نبرد حق عليه باط ( از تاريخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغايت ۲۹/۵/۱۳۶۷ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنین  مدت زمان بستري و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه های نبرد حق عليه باط .
ب) افراد خانواده مع شهداء ، آزادگان ، مفقود الاثر ها و جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به انجام كار نمي باشند شامل : همسر ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تا ميزان پنج سال .
ج) آزادگان ، فرزندان شهدا ، فرزندان جانباز ۲۵ %و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه حداقل يک سال سابقه اسارت دارند از شرط حداكثر سن معاف مي باشند .
د) داوطلباني كه به صورت غیر رسمي و تمام وقت در وزارتخانه و موسسات و شركتهاي دولتي ، بانک ها و شركتهاي تحت پوشل آنها ، شركتهاي بيمه ، شهرداري ها و موسسات  و شركتهاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است ، موسسات و شركتهاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمک دولت استفاده می کنند نهادهای انقلاب اسلامی و شركتهاي تحت پوشل آنها كه از تاريخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند حداكثر به ميزان پنج سال .
د) داوطلباني كه طرح خدمت نيروي انساني را به استناد قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان انجام داده اند به ميزان خدمت مذكور
ه) مدت خدمت انجام شده دوره ضرورت آقايان براساس كارت پايان خدمت
۲/۲- کلیه داوطلبان می باید بومی روستاهای محل مورد تقاضای استخدام باشند
– کپی و اصل دفترچه بیمه روستایی
– فرم تاییدیه شورای روستا و مرکز بهداشت
۳/۲ـ دانشجویان حائز شرایط در آزمون در صورت احراز قبولی مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافـت هر گونه مدرک دانشگاهی قبل از شروع کلاسهای بهورزی می باشد.

۳ ـ نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز :
ثبت نام به صورت الكترونيكي از طريق وب سايت دانشكده به نشاني azmoon.abadanums.ac.ir از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۸/۰۹/۱۳۹۵
لغايت ساعت ۱۲ ظهر روز يكشنبه مورخ ۰۵/۱۰/۱۳۹۵ انجام مي گردد.
۱/۳ ـ مدارک مورد نیاز ثبت نام (الکترونیکی) :
داوطلبان قبول شده در مرحله اول موظف أستند مدارک ذیل را پس از اعلام نتايج كه از طريق سايت دانشكده به آدرس abadanums.ac.ir اعلام مي گردد ،
به همراه اصل مدارک به محل تعيين شده حضوراً ارائه و رسيد دريافت نمايند . دانشكده موظف است كليه مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابر با اصل نمايد .
تبصره : نظر به اينكه مدارک داوطلبان پس از برگزاري امتحان عمومي و تخصصي بررسي مي گردد، صدوركارت و شركت در آزمون به منزله تاييد مدارک نبوده و پس از برگزاري آزمون در چارچوب ضوابط و مقررات و شرايط مندرج در آگهي منتشره ، مدارک داوطلبين مورد بررسي قرار خواهد گرفت .
۲/۳ـ مدارک ثبت نام مقدماتی:
الف) تكميل برگ ثبت نام درخواست شغل ( با دقت تكميل گردد) به همراه اسكن یک قطعه عکس ۴* ۳ متناسب با توضیحات سایت اینترنتی دانشكده صورت مي پذيرد .
ب) پرينت فرم تاييديه شوراي روستا و مركز بهداشت كه پس از تاييديه در زمان ثبت نام با بقيه مدارک بايد اسكن شود
ج) رسيد بانكي مبني بر پرداخت مبلغ( ۱۶۰/۰۰۰ ریال)(معادل شانزده هزار تومان) به شماره حسداب ۲۱۷۸۳۷۲۳۸۷۰۰۷ بانک ملی مرکزی شهرستان آبادان به نام حساب درآمدهای غیرعملیاتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان بعنوان حق شركت در آزمون استخدامي
تبصره: ايثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذكور را مي پردازند و فرزندان شهدا از پرداخت مبلغ ياد شده معاف مي باشند.

داوطلبان قبول شده در مرحله اول آزمون موظف هستند مدارک ذيل را ظرف مدت پنج روز كاري پس از اعلام نتايج به همراه اصل مدارک حضورا به دانشكده تحويل نمايند:
-اصل به همراه تصوير آخرين مدرک تحصيلي
-ااصل به همراه تصوير كارت ملي( دو طرف كارت )
-اصل به همراه تصوير تمام صفحات شناسنامه
-اصل به همراه تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دائم (دو طرف كارت)
-فرم تاييديه شوراي روستا و مركز بهداشت
-اصل به همراهتصوير مدارک دال بر بومي بودن (براساس بند ۲/۲ و ۷/۸ مندرج در صفحه ۳ و ۷آگهي)
-اصل به همراه تصوير ساير مدارک طبق مفاد آگهي حسب ضرورت
-اصل فرم واريزي
تبصره :
متقاضيان واجد شرايط ملزم هستند تا تاريخ تعيين شده از سوي دانشكده نسبت به ثبت نام اينترنتي(الكترونيكي) به آدرس اينترنتي اعلام شده اقدام نمايند .
۳/۳ ـ به ثبت نام ناقص و ارسال مدارک ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هیچ وجه مسترد نمي گردد.

۴ ـ زمان و محل انجام مصاحبه :
پذیرفته شدگان مرحله اول جهت اطلاع از زمان و محل مصاحبه می بایست به سایت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان به نشانی الکترونیکی abadanums.ac.ir مراجعه نمایند .

۵ـ تذکرات :
۱/۵ ـ ايثارگران شامل جانبازان ، آزادگان و رزمندگاني كه حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحميلي دارند و نيز خانواده های معظم شهدا، مفقودين و جانبازان در صورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي ، با رعايت قوانين و مقررات مربوط از اولويت قانوني برخوردار خواهد بود .
۲/۵ـ از كل مجوز تخصيص يافته ، سي ( ۳۰ ) درصد آن برابر قوانين و مقررات براي اشتغال ايثارگران اختصاص مي يابد ، بيست و پنج( ۲۵ ) درصد آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل  و فرزندان و همسر شهداء ، فرزندان و همسر جانبازان بيست و پنج ( ۲۵ % ) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای يک سال اسارت ، معرفي شده از سوي بنياد شهدا و امور ايثارگران استان اختصاص مي يابد .و پنج درصد(۵ %) سهميه اشتغالي باقيمانده را نيز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ مداه حضور داوطلبانه در جبهه های و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زير بيست و پنج (۲۵ ) %و آزادگان زير يک (۱ ) سال و خواهران  و برادران شهداء اختصاص مي يابد . در مواردي كه نياز به تخصص دارد رعايت شرايط علمي(شدرايط احراز مندرج در آگهي) الزامي است .
۳/۵ـ انتخاب ايثارگران در حد سهميه ۵ درصد به ترتيب نمره فضلي از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد .
۴/۵ ـ اشتغال مازاد بر ۳۰ %سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت .
۵/۵ ـ جانبازان و خانواده محترم شهداء در صورت داشتن كارت شناسايي از بنياد شهيد و امور ايثارگران با ارائه تصوير آن نيازي به اخذ و ارائه گواهی از بنياد مذكور ندارند.
۶/۵ ـ معلولين عادي به شرط دارا بودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره فضلي از سه (۳ ) درصد قانوني مربوطه برخوردار خواهد بود .
۷/۵ ـ تمامي باقيمانده سهميه مذكور به داوطلبان بومي در صورت برخورداري از شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره فضلي اختصاص مي يابند .
بومي به افرادي اطلاق مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگي های زير باشد :
الف ) محل تولد متقاضي با محل جغرافيایي مورد تقاضا براي اشتغال يكي باشد
ب) حداق دو مقطع تحصيلي متقاضي از مقاطع تحصيلي(ابتدايي ، راهنمایی و يا متوسطه ) را در محل جغرافيايي محل تقاضا براي اشتغال طي كرده باشد.
ج) فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح كه محل ۳ سال از سنوات تحصيلي آنها در مقاطع ابتدائي ،راهنمائي ويا متوسطه با محل مورد تقاضاي اشتغال يكي باشد منوط به اينكه محل خدمت پدر در محل جغرافيائي تحصيل فرزند تعيين شده باشد.

تبصره ۲ :بومي استان به فردي اطلاق مي گردد كه واجد يكي از شرايط مندرج در ذيل باشد:
الف) محل تولد متقاضي در يكي از شهرستان های استان خوزستان باشد
ب) حداقل دو مقطع تحصيلي متقاضي از مقاطع تحصيلي( ابتدايي ، راهنمايي و يا متوسطه) را در يكي از شهرستان های استان خوزستان طي كرده باشد.
ج) فرزندان پرسن نيروهای مسلح كه محل ۳ سال از سنوات تحصيلي آنها در مقاطع ابتدائي ،راهنمائي و يا متوسطه در يكي از شهرستان های استان خوزستان باشد منوط به اينكه محل خدمت پدر در محل جغرافيائي تحصيل فرزند تعيين شده باشد.
۸/۵ ـ به مدارک ارسالي دارندگان مدارک تحصيلي بالاتر و پايين تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز شغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل ترتيب اثر داده نخواهد شد .
۹/۵ ـ مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خوهد بود . و در هر مرحله از مراحل ثبت نام ، مصاحبه و جذب محرز شود.
داوطلب اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است ، داوطلب از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد . حتي در صورت صدور قرارداد از سوي شركت پيمانكاري ، قرارداد مذكور لغو و بالاثر مي گردد .
۱۰/۵ ـ اخذ تاييديه مدارک تحصيلي داوطلبان در صورت پذيرفته شدن در امتحان( حداكثر ۲ ماه پس از اعلام نتيجه) از سوي دانشكده الزامي است .
۱۱/۵ـ نتايج مصاحبه مذكور به تعداد ۵/۱ برابر ظرفيت مورد نياز در رشته شغلي اعلام شده متعاقباً از طريق سايت دانشكده علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني آبادان به نشاني (الكترونيكي) abadanums.ac.ir به اطلاع عموم خواهد رسيد .
۱۲/۵ـ انتخاب نهايي پذيرفته شدگان پس از طي مراح گزينش صورت خواهد گرفت.
تبصره ـ داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامي مرحله اول پذيرفته شدگان طبق برنامه تنظيمي در مهلت مقرر به هسته گزينش مراجعه نمايند. در صورت عدم مراجعه در مهلت تعيين شده قبولي فرد كن لم يكن تلقي شده و از افراد ذخيره بجاي وي به گزينش معرفي خواهد شد.
۱۳/۵ـ پذيرفته شدگان موظفند حداكثر ظرف مدت يک هفته بعد از اعلام نتيجه نهايي پذيرش به دانشكده مراجعه نمايند درصورت عدم مراجعه ظرف مدت مقدر یا انصراف آنان دانشكده مي تواند نسبت به اشتغال ذخيره اقدام نمايند.
۱۴/۵ـ پذيرفته شدگان نهايي ،متعهد مي شوند در محل مورد تقاضا خدمت نمايند در غیر اينصورت قرارداد آنان لغو و از وجود افراد ذخيره بجايگزيني آنان وفق مقررات استفاده مي شود.
۱۵/۵ـ داوطلبان پس از قبولي در مصاحبه تخصصي و تاييد هسته گزينش توسط دانشكده جهت بكارگيري به شركت پيمانكاري مربوطه معرفي مي گردند
۱۶/۵ـ با توجه به اين كه مالک ثبت نام از متقاضيان اشتغال تكميل برگ درخواست شغل مي باشد لازم است در تكميل آن نهايت دقت را بعمل آورده و هیچگونه اصلاحاتي پس از ثبت نام قابل پذيرش نخواهد بود.
۱۷/۵ـ. داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب يک شغل و يک محل جغرافيايي خواهند بود.

جدول مشاغل مورد نیاز آزمون استخدام پیمانی بهورز
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان۱۳۹۵
(آذر ماه ۹۵)

ردیف عنوان پست سازمانی خانه بهداشت مرکز بهداشتی درمانی شهرستان جنسیت و تعداد شرایط رشته شغلی بهورز
بهورز مرد جبارعبدالامام مرکز بهداشتی درمانی روستایی مینوشهر (امام علی(ع) ) خرمشهر ۱ نفر مرد دارندگان  مدرک ديپلم کامل متوسطه

ـ بهورز زن : دارندگان مدرک فوق دیپلم در رشته های بهداشت عمومی (صرفا گرایش بهداشت خانواده)، مامایی ـ

بهورز مرد:

دارندگان مدرک فوق دیپلم در رشته های بهداشت عمومی (صرفا گرایش مبارزه با بیماریها)، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای

بهورز زن نهر رحمه مرکز بهداشتی درمانی روستایی آبشار شادگان ۱ نفر زن
بهورز زن قطرانی مرکز بهداشتی درمانی روستایی علوان ۱ نفر زن

جهت مشاهده آگهی در سایت دانشکده علوم پزشکی آبادان اینجا کلیک کنید

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید


اطلاعیه: برنامه زمانبندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی اعلام شد.

اطلاعیه برنامه زمانبندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۵ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: برنامه زمانبندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۵ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان اعلام شد.

جهت دریافت فایل PDF اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۲۲

  کد دیدگاه : 947782

  سلام من واسه معاونت بهداشتی این هفته رفتم گفتن هفته اینده نتایج توی سایت میزنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۱۳

  کد دیدگاه : 936579

  سلام کسی هست که اطلاع داشته باشه نتایج ازمون بهورزی چی شداونم اسم سایت که توش اسامی اعلام شد چی هست لطف کنیداسم سایت بدین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نسرین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۱۲

   کد دیدگاه : 939575

   سلام عزیزم . سایت
   abadanums.ac.ir

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۱۲

  کد دیدگاه : 936575

  سلام کسی هست که اطلاع داشته باشه نتایج ازمون بهورزی چی شداونم اسم سایت که توش اسامی اعلام شد چی هست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فریبا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۴۳

  کد دیدگاه : 932872

  خدایا پس نتایج کنترل کیفی چی شد ؟ خسته شدم از بس به سایت سر زدم .. تو رو خدا کسی اطلاع نداره ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۰۴

   کد دیدگاه : 933196

   امروز وزیر بهداشت ابادان بود کاش میشد یه طوری این مسائل به گوششان می رسید…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نسرین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۵۹

  کد دیدگاه : 922233

  بچه هایی که رفتین سرکار ، لطفا اگه خبری دارید که ما تعداد باقی مونده سرکار میریم یا نه اطلاع بدین ممنون میشم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۳۲

   کد دیدگاه : 924586

   نسرین خانم شما هم یه سری به واحد گسترش بزنید ببینید به شماهم همینو میگن که لغو میشه بعد خبرشو به ماهم بدید.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۰۵

   کد دیدگاه : 924621

   نسرین خانم شما هم به واحد گسترش سربزنید ببینید به شماهم همینومیگن که لغو میشه بعد خبرشو به ماهم بدبد.ممنون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نسرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۵:۱۴

    کد دیدگاه : 924699

    سلام من امروز رفتم همون معاونت بهداشت پیش همون خانم مسئول گفتن چون پزشک نداریم شما هم مشغول نشدین هروقت اوکی شد خبر میدیم توی سایت.گفتم لغو میشه گفت نه لغو که نشده! بعدشم رفتم اداره استخدام دانشکده پرسیدم گفتن قرار نیست که لغو بشه به این شایعات گوش ندین .شما که نفرات اصلی هستین حتما سرکار میرین ولی وقتش معلوم نیست.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۷:۵۸

     کد دیدگاه : 924848

     خداکنه. ممنون که خبر دادید.خیالم راحت شد که لغو نمیشه. بازم ممنون

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۸:۳۱

     کد دیدگاه : 924872

     خداکنه. ممنون که خبر دادید. خیالم راحت شد که لغو نمیشه. بازم ممنون

     پاسخ دهید
   • نویسنده : نسرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۵:۱۷

    کد دیدگاه : 924703

    یهو دیدین سال دیگه خبر دادن. توی استخدام های دولتی میگن همیشه همینجوره الان گزینش میکنن دوساله دیگه میگن بیا !

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۵۰

   کد دیدگاه : 925221

   ممنون از پیگیریتون نسرین خانم. کاش یه سوالی هم در مورد نتایج کنترل کیفی می کردید..
   این اداره استخدام دانشکده که فرمودید ادرسش کجاست؟ تلفنم اگه دارید ازش لطف کنید بزارید. ممنون.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نسرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۰:۴۵

    کد دیدگاه : 925384

    دانشکده علوم پزشکی طبقه سوم اداره استخدام . شماره اش هم 53384004 داخلی 2174 .

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۲۱:۳۵

     کد دیدگاه : 926053

     ممنون از لطفتون

     پاسخ دهید
 • نویسنده : نسرین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۶

  کد دیدگاه : 922073

  جدی ؟! پس با من تماس گرفتن که گفتن باید گزینش بشی !

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۳۳

  کد دیدگاه : 893256

  بچه ها نتایج کنترل کیفی چی شد اخر؟؟
  کسی شماره ای داره جهت پیگیری؟
  ممنون…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نسرین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۱۹

   کد دیدگاه : 908919

   53384018
   دانشکده علوم پزشکی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۰۱

    کد دیدگاه : 909208

    ممنون. چند روز پیش زنگ زدم گفتن در حال بررسی هستند…!!
    خدا میدونه تا کی طول بکشه این بررسی شان…

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۰:۰۸

    کد دیدگاه : 911255

    نسرين خانم شما هنوز شروع به كار نكرديد؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نسرین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۰:۵۸

     کد دیدگاه : 911719

     خواهش میکنم.منم هنوز منتظرم.چون جزو افراد اصلی هستم گفتن باید قبل از شروع بکار یه بار گزینش بشم.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۵:۲۸

      کد دیدگاه : 922054

      نسرین خانم من چندروز پیش از واحد گسترش سوال پرسیدم که تکلیف۵ نفر باقی مونده چی میشه گفتن احتمالا لغو میشه.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : نسرین

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۵:۴۵

       کد دیدگاه : 922071

       جدی ؟! پس با من تماس گرفتن که گفتن باید گزینش بشی !

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۷:۵۰

       کد دیدگاه : 922167

       بله گزینش میشیم ولی بعدش هیچ…

      • نویسنده : نسرین

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۹:۰۱

       کد دیدگاه : 922236

       یعنی چی بعدش هیچ ؟! گزینش نکنن دیگه !

  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۱۵

   کد دیدگاه : 912669

   فقط بعد این همه وقت نیان بگن ملغی شد که اوج بی احترامی و بی حساب کتابیه…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نسرین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۸

  کد دیدگاه : 884778

  سلام دوستان لطفا اگه کسی از کار کسانی که واسه مدارک پزشکی باقی مونده خبر دارن اطلاع بدن . من میرم معاونت بهداشت هرکسی یه چیزی میگه یکی میگه ما دیگه خط خوردیم یکی میگه دکتر ندارن یکی میگه منتظر باشید !

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مشغول به کار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۵۴

   کد دیدگاه : 885278

   اصلن نگران نباشید خیلی از مراکز هنوز نیرو پذیرش ندارن طول میکشه خودشون خبرتون میکنن فقط یکم دیگه انتظار بکشید با آرزوی بهترین هابراتون

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مشغول به کار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۵۶

   کد دیدگاه : 885280

   چون پزشکاشون هنوز کامل نشدن خبرتون نکردن بی تردید شما هم به شبکه ملحق میشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نسرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۱:۳۸

    کد دیدگاه : 885480

    خیلی خیلی ممنونم از اطلاع رسانیتون.شما هم موفق باشید .

    پاسخ دهید
   • نویسنده : نسرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۳:۰۹

    کد دیدگاه : 891739

    سلام دوستان.چه خبر؟از کار راضی هستین؟چجوریه چه کاریه ؟!

    پاسخ دهید
   • نویسنده : نسرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۹:۰۰

    کد دیدگاه : 922234

    سلام . خبری دارید که ما افراد باقی مونده که هنوز مشغول بکار نشدیم چی میشیم؟ لطفا اگه خبری دارید اطلاع بدید

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۰۹

   کد دیدگاه : 887597

   دوستان عزیز خواهشا راجع به ذخیره ها هم یه سوال بپرسید که ایا اونها راهم میبرن سرکار یانه؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نسرین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۸

  کد دیدگاه : 882072

  سلام به همگی
  این آگهی که توی سایت زده در رابطه اموزش نیروهای مدارک پزشکی فقط مربوط به همون 8 نفر اوله که اعلام کردن یا همه قبول شده ها ؟! کسی خبر داره لطفا اطلاع بده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۰۰

   کد دیدگاه : 882099

   سه شهرستان فقط همونا كه اعلام كردن آبادان هم همون 8 نفره بقيه تا پايان ماه فك كنم باهاشون هماهنگ كنن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نسرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۲:۵۷

    کد دیدگاه : 882131

    خیلی ممنونم خیالم راحت شد 😉

    پاسخ دهید
 • نویسنده : شهروند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۰۳

  کد دیدگاه : 878374

  سلام دوستان.
  کسی از شروع کار مدارک پزشکی خبر جدیدی نداره؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۳:۵۵

   کد دیدگاه : 879246

   سلام بچه ها خبر ندارید کار بچه های امار ومدارک پزشکی چی شد؟؟؟؟؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۵۹

   کد دیدگاه : 879325

   امروز بريد مركز بهداشت آبادان

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۳:۲۲

    کد دیدگاه : 880061

    سلام .
    ببخشید چرا باید بریم مرکز بهداشت؟؟
    اسم من جز ده نفر اول نبود.
    منتظرم که تو سایت بزنن

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۵

  کد دیدگاه : 867955

  سلام. کسی خبر نداره نتایج کنترل کیفی چی شد؟؟ چرا اعلام نمیشه؟
  نکنه ملغی شده؟ اگر اینطوره باید از اینها شکایت بشه! پول میگیرن از ملت بعد هیچ طرح و مکانیسیمی برای ازمون یا مصاحبه ندارن!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نسرین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۱۸

   کد دیدگاه : 871755

   والا ما از بهمن پارسال منتظریم ! الانم که قبول شدیم یعنی خبری نیست که بریم سرکار ! خیلیها الان مشغول به کار هستن واسه مثل من که بیکارم و منتظر خیلی سخته شاید چندجای دیگه موقعیت کاری پیش بیاد ولی تکلیف خودمو نمیدونم!

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۳۷

   کد دیدگاه : 871885

   من که مطمئنم همه چیز ملغی شده..
   به این دلیل میگم چون اگه اگهی استخدامی فراگیر دانشگاههای علوم پزشکی رو که رو سایت سنجش هست نگاه کنید، می بینید دانشگاه علوم پزشکی ابادان هم جزو اونهاست و نیرو میگیره از اون طریق…
   حالا یکی باید جواب ما بندگان خدا رو بده که به چه حقی و با کدام مجوز اومدن این همه پول گرفتن و بچه ها رو الاف کردن..
   تازه خیلی ها هم که از بیرون ابادان بودن..
   واقعا اینا حق الناس نیست….؟؟؟؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نسرین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۵۵

   کد دیدگاه : 872371

   واسه مدارک پزشکی پول نگرفتن ودو هفته پیش هم به یه تعدادی گفتن که بیاین! نا امیدنباشید طول میکشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نا شناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۴:۳۵

    کد دیدگاه : 872534

    خیلی شرایط بد هست گویا کاری برا بچه های مدارک که اعلام کردن بیان نکردن که هیچ ،گفتن تا پایان ماه هم منتظر بشید

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۹:۲۰

    کد دیدگاه : 872894

    شما ظاهرا اوضاعت خوبه و جایی مشغولی که دغدغه نداری..
    طول میکشه. خوب. چرا باید طول بکشه؟! مگه میخوان چیکار کنن؟!
    اگه نیاز به نیرو نبود چرا مردم رو الاف کردن..

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نسرین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۴:۴۲

     کد دیدگاه : 874004

     اگه دقت کرده باشی من همونم که گفتم بیکارم بقیه سرکارن ! بجای اینکه یقه منو بگیری خودت برو پیگیری کن :))

     پاسخ دهید
 • نویسنده : نسرین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۵۶

  کد دیدگاه : 851397

  سلام به همگی. دوستان اگر شنبه رفتید و انشالله شروع به کار کردید ما رو هم بی خبر نزارید .ما هم مطلع بشیم ساعت کاری چجوریه اصلا کارتون چیه حقوق چقدره و … ممنونم پیشاپیش 😉

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نا شناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۱۲

   کد دیدگاه : 853557

   متاسفانه همه چی موکول شد هفته بعد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نسرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۴:۵۶

    کد دیدگاه : 853731

    ای بابا…

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۴۲

   کد دیدگاه : 861376

   باسلام دوستان عزیزی که فردابرای رشته شغلی کاردان امارومدارک پزشکی سرکار میرن خواهشااز مسولین یه سوال راجع به ذخیره ها هم بپرسن که اونهاروهم میبرن سرکار یانه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۸:۱۸

    کد دیدگاه : 863722

    هنوز تكليف چيزي مشخص نيست نااميد نباشيد

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۱

  کد دیدگاه : 849870

  سایت چرا خرابه کسی شماره انفورماتیک رو نداره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۵

  کد دیدگاه : 848393

  شروع كارمدارك پزشكي رو اعلام كردن به سايت سر بزنيد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۴۹

   کد دیدگاه : 848955

   سلام دوستان عزیز سایت دانشگاه برامن بازنمیشه لطفا هرکی درمورد مدارک پزشکی وشروع به کارمون واسامی رودیده به ماهم اطلاع بده متشکرم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۰۸

   کد دیدگاه : 848980

   سلام دوست عزیز سایت دانشگاه برایم بازنمیشه لطفا درمورد مدارک پزشکی هرچی اطلاعات جدید دارید ماروهم در جریان بگذارید متشکرم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نسرین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۴۲

   کد دیدگاه : 849023

   سلام واسه منم باز نمیشه باید درستش کنن ایراد از سروره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نا شناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۵۳

   کد دیدگاه : 849036

   8نفر اول لیست آبادان 6نفر خرمشهر 3نفر شادگان اطلاعیه دادن شنبه 19مرکز بهداشت آبادان جهت تقسیم و شروع کار مراجعه کنند

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نا شناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۲۸

   کد دیدگاه : 849079

   سلام اعلام کردن که 8نفر اول لیست آبادان 6نفر اول خرمشهر و سه نفر شادگان برای شروع کار و تقسیم به مرکز بهداشت آبادان شنبه 19مراجعه کنند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۵

  کد دیدگاه : 845580

  سلام دوستان مدارک پزشکی عزیزان زمان شروع به کارمون روبتون اعلام کردندیانه؟خواهشاماروهم درجریان بگذارید ذخیره هاروهم میفرستن سرکاریانه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۵۶

   کد دیدگاه : 848372

   الان تاریخ شروع به کار مدارک پزشکی رو در سایت زدند…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۰

  کد دیدگاه : 845306

  سلام
  آخه چرا به نتایج آزمون کتبی آزمایشگاه توجه نکردند و همه رو دعوت کردند به مصاحبه… 🙁

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نا شناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۴۵

   کد دیدگاه : 845414

   اين روال براي مدارك پزشكي و رشته هاي بهداشت پيش اومد حدود يك سوم غير بومي بودن حذف شدن ايشالله قسمتتون باشه قبول ميشيد بيشتر 5 برابر هميشه اعلام كردند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نسرین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۴۷

  کد دیدگاه : 845283

  سلام به همگی. من رفتم دانشکده گفتن چهارشنبه نامه دادن که 8 نفر اول رو فعلا اعلام کنید چون پزشکهاشون آماده است. بقیه هم منتظر باشن حتما اسامی رو توی سایت میزنیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : تشكر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۳۵

   کد دیدگاه : 845397

   مرررررسي مررررسي
   ايشالله كه خير باشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : تشكر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۴۲

   کد دیدگاه : 845412

   نسرين خانم معاونت بهتون خبر رو اعلام كرد يا شبكه
   نگفتن حدودا چقد ديگه طول ميكشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نسرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۳:۵۹

    کد دیدگاه : 845587

    همون دانشکده علوم پزشکی قسمت استخدام که رفتیم مدارک دادیم پرسیدم. گفتن به ما اعلام کردن که 8 نفر اول رو توی سایت بزنید که بیان واسه شروع کار. بقیه هم انشالله بزودی . پرسیدم که حتمیه ؟! گفتن بله حتمیه

    پاسخ دهید
  • نویسنده : نا شناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۰۹

   کد دیدگاه : 846406

   مرسی از شما

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نسرین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۲

  کد دیدگاه : 843603

  سلام به همگی . خانومها و آقایونی که منتظر شروع به کار مدارک پزشکی هستین اگه موافق باشید شنبه ساعت 9 همگی بریم معاونت بهداشت واحد گسترش . شاید اگر تعداد چندنفر باشیم بهتر پیگیری کنند و حداقل بدونیم تکلیف شروع به کارمون مشخص بشه. پیشاپیش ممنون از همکاریتون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : به نسرین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۱۲

   کد دیدگاه : 844836

   سلام نسرین جان من بخاطر شرایط کاریم فردا نمیتونم بیام ولی سه شنبه به واحد گسترش بهداشت جفت معاونت سر زدم خانم امانی رفته بودن مرخصی شما خواستی یه خبر دقیق بگیری برو معاونت دانشگاه پیش خانم رحیمی و ساختمان بهداشت خانم امانی تنها کسانی که میتونن خبر دقیق بهتون بدن.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نسرین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۱۶

   کد دیدگاه : 844987

   باشه عزیزم ممنونم از راهنماییتون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۱

  کد دیدگاه : 828471

  خانم نسرين شما وقت كرديد به مركز بهداشت سر بزنيد؟ خبر جديد بدست آورديد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : منا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۳۰

   کد دیدگاه : 836815

   برای رشته مدارک پزشکی عزیزم بعد از ساختمان مرکزی دانشکده لین ۱۵ واحد گسترش خانم دریس مسئول این استخدامی پیکانکاری است

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۴:۴۸

    کد دیدگاه : 838261

    من رفتم همش میگن یا در جریان نیستیم یا پیگیری میکنیم جواب قطعی دستم نرسیده والا

    پاسخ دهید
  • نویسنده : آبادان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۵۲

   کد دیدگاه : 836863

   من كه كلي استرس دارم از طرفي گفتن يه سري رشته هاي خاص مربوط به اوايل سال 94 دانشكده هنو شروع به كار نكردن خدا كنه درست نباشه
   هر كي از دوستان بهداشت كه شاغله از مدارك پزشكي سراغ گرفته بيخبرمون نذاره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نسرین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۴۰

   کد دیدگاه : 840898

   سلام.والا من نرسیدم برم .دیدم همه میان میگن پرسیدیم خبری نیست دیگه رفتن من فایده ای نداره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۳

  کد دیدگاه : 827389

  سلام روزتون بخیر کسی از دوستان از مصاحبه کنترل کیفی ابادان خبر داره؟؟؟به کسیم زنگ زدن؟؟؟بلاتکلیف موندیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۱۳

   کد دیدگاه : 832633

   وقتی مصاحبه طبق اصول انجام نشد و آزمون کتبی نا دیده گرفته شد منتظر چی هستید شما

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...