امروز یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳
همکاری در فروش فایل

استخدام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی سال ۹۵

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی ارومیه
جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.


خبر ۱۳ دی ۹۵: زمان جهت تشکیل پرونده استخدامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی

«بسمه تعالی» با عرض سلام و تبریک، ضمن آرزوی موفقیت برای آندسته از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۹۵/۰۸/۲۱دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به اطلاع می رساند، لازم است داوطلبین محترم با در دست داشتن مدارک بر اساس جدول زمانبندی شده ذیل( متن اطلاعیه)، جهت تشکیل پرونده استخدامی به واحد استخدام مدیریت توسعه سرمایه انسانی دانشگاه واقع در شهرستان ارومیه – خیابان رسالت جنب فوریتهای پزشکی استان (اورژانس ۱۱۵) مراجعه فرمایند.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده لیست اسامی پذیرفته شدگان پرستاری اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده لیست اسامی پذیرفته شدگان مامایی اینجا کلیک کنید


خبر ۴ دی ۹۵: زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی

 با عرض سلام و تبریک، ضمن آرزوی موفقیت برای آندسته از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۹۵/۰۸/۲۱ دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به اطلاع می رساند، لازم است داوطلبین محترم با در دست داشتن مدارک (دو سری) بر اساس جدول زمانبندی شده ذیل، جهت تشکیل پرونده استخدامی و گزینشی به محل سالن ابن سینای ستاد دانشگاه واقع در شهرستان ارومیه – خیابان رسالت جنب فوریتهای پزشکی استان (اورژانس ۱۱۵) مراجعه فرمایند.

 جدول زمانبندی جهت ارائه مدارک استخدامی

عنوان رشته شغلی

تاریخ مراجعه

زمان مراجعه

مکان مراجعه

پرستار، ماما، کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی

دوشنبه ۹۵/۱۰/۰۶

رأس ساعت ۹ صبح

محل سالن ابن سینا ستاد دانشگاه

توجه :

 1. پذیرفته شدگان رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی، در این مرحله نیازی به تشکیل پرونده گزینشی ندارند و صرفاً پرونده استخدامی تشکیل خواهند داد.
 2. آندسته از پذیرفته شدگانی که از طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه در گروههای     پرستاری و بهداشت مشغول خدمت می باشند. نیازی به تشکیل پرونده گزینشی ندارند. و صرفاً پرونده استخدامی تشکیل خواهند داد.

  الف :  مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده استخدامی :

– یک عدد پوشه روغنی (برنگ سبز)  *** تکمیل مشخصات داوطلب « نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، رشته شغلی و محل مورد تقاضا » بر روی جلد پوشه با ماژیک سیاه رنگ الزامی می باشد).

– چهار قطعه عکس ۴۳ پشت نویسی شده به همراه پاکت نامه سفید.

– گواهینامه رانندگی ب ۲ برای کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی دارای ۲۴ سال تمام و بالاتر.

 – گواهی سابقه پرداخت بیمه از شعب پرداخت بیمه ممهور به مهر سازمان بیمه.

 – کپی کارنامه آزمون.

– اصل و کپی مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل ذکر شده در دفترچه راهنما.

– اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی.

–  اصل وکپی کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران).

–  مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر). مدارک دال بر معلولیت عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی).

–  مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از موارد ده گانه ذکر شده در ذیل بند سه « امتیازات و سهمیه های قانونی »).

 – نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت به همراه خلاصه سوابق (فرم شماره ۵۰۲) یا احکام قراردادی ویژه شاغلین قراردادی (برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی).

 – گواهی « پایان طرح » و یا « معافیت » برای مشمولین قانون خدمات پزشکان و پیراپزشکان رشته های               « اجباری » (مشمولین بند ۲ شرایط اختصاصی استخدام مستثنی بوده و ملزم به ارائه گواهی اشتغال به                        طرح از واحد محل خدمتی می باشند).

– گواهی « اشتغال به طرح » برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که طرح خود را به استناد بخشنامه شماره۸۵۴/۱۰۰ مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ تمدید نموده اند.

– گواهی مبنی بر موافقت با انصراف از طرح برای مشمولین قانون خدمات پزشکان و پیراپزشکان در رشته های اختیاری که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت متبوع (غیر از محل جغرافیایی محل خدمت می گذرانند).

  ب :  مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده گزینشی :

 -یک عدد پوشه روغنی (برنگ آبی) *** تکمیل مشخصات داوطلب « نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، رشته شغلی و محل مورد تقاضا » بر روی جلد پوشه با ماژیک سیاه رنگ الزامی می باشد).

– اصل و کپی صفحات شناسنامه  از تمامی صفحات.

– کپی کارنامه آزمون.

– اصل و کپی کارت ملی (دو طرف کارت).

– چهار قطعه عکس ۴۳ پشت نویسی شده به همراه پاکت نامه سفید.

– کپی آخرین مدرک تحصیلی.

– کپی کارت بسیج در صورت داشتن عضویت.

– مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر).

 دانلود متن کامل اطلاعیه

لیست اسامی پذیرفته شدگان به تفکیک رشته شغلی :

۱. پرستار

۲.ماما

۳.کاردان فوریتهای پزشکی

۴. کارشناس فوریتهای پزشکی


اطلاعیه ۱ دی ۹۵: اطلاعیه مورخ ۹۵/۰۹/۳۰ سازمان سنجش در خصوص وضعیت بومی داوطلبین که کارنامه جدید صادر گردیده

احتراماً، به اطلاع آندسته از داطلبان آزمون استخدامی آبانماه سال ۹۵ که طی اطلاعیه مورخ ۹۵/۰۹/۳۰ سازمان سنجش در خصوص وضعیت بومی آنان کارنامه جدید صادر گردیده می رساند ؛ به محض دریافت لیست اسامی قبولین از طرف سازمان سنجش برنامه زمانبندی ثبت نام از طریق همین سایت برای ایشان اعلام خواهد گردید.

خواهشمند است از مراجعه حضوری به واحد استخدام دانشگاه خودداری فرمایید.


اطلاعیه ۲۴ آذر ۹۵: اطلاعیه زمانبندی جهت ارائه مدارک آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی

با عرض سلام و تبریک، ضمن آرزوی موفقیت برای آندسته از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۲۱/۰۸/۹۵ دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به اطلاع می رساند، لازم است داوطلبین محترم با در دست داشتن مدارک (دو سری) بر اساس جدول زمانبندی شده ذیل، جهت تشکیل پرونده استخدامی و گزینشی به محل سالن ابن سینای ستاد دانشگاه واقع در شهرستان ارومیه – خیابان رسالت جنب فوریتهای پزشکی استان (اورژانس ۱۱۵) مراجعه فرمایند.

جدول زمانبندی جهت ارائه مدارک استخدامی

عنوان رشته شغلی

تاریخ مراجعه

زمان مراجعه

مکان مراجعه

کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی – کارشناس ارتباطات و عملیات

دوشنبه

۹۵/۰۹/۲۹

رأس ساعت ۹ صبح

محل سالن ابن سینا ستاد دانشگاه

پرستار ( به غیر از شهرستان ارومیه)

سه شنبه

۹۵/۰۹/۳۰

پرستار ( صرفاً شهرستان ارومیه ) –  ماما (کل استان)

چهارشنبه

۹۵/۱۰/۰۱

توجه :

۱.  پذیرفته شدگان رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی – کارشناس ارتباطات و عملیات، در این مرحله نیازی به تشکیل پرونده گزینشی ندارند و صرفاً پرونده استخدامی تشکیل خواهند داد.

۲- آندسته از پذیرفته شدگانی که از طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه در گروههای     پرستاری و بهداشت مشغول خدمت می باشند. نیازی به تشکیل پرونده گزینشی ندارند. و صرفاً پرونده استخدامی تشکیل خواهند داد.

  الف :  مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده استخدامی :

 1. – یک عدد پوشه روغنی (برنگ سبز)  *** تکمیل مشخصات داوطلب « نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، رشته شغلی و محل مورد تقاضا » بر روی جلد پوشه با ماژیک سیاه رنگ الزامی می باشد).
 1. – دو قطعه عکس ۴۳ پشت نویسی شده به همراه پاکت نامه سفید.
 1. – کپی کارنامه آزمون.
 1. – اصل و کپی مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل ذکر شده در دفترچه راهنما.
 1. – اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی.
 1. – اصل وکپی کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران).
 1. – مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر).
 1. – مدارک دال بر معلولیت عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی).
 1. – مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از موارد ده گانه ذکر شده در ذیل بند سه « امتیازات و سهمیه های قانونی »).
 1. – نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت به همراه خلاصه سوابق (فرم شماره ۵۰۲) یا احکام قراردادی ویژه شاغلین قراردادی (برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی).
 1. – گواهی « پایان طرح » و یا « معافیت » برای مشمولین قانون خدمات پزشکان و پیراپزشکان رشته های               « اجباری » (مشمولین بند ۲ شرایط اختصاصی استخدام مستثنی بوده و ملزم به ارائه گواهی اشتغال به                        طرح از واحد محل خدمتی می باشند).
 1. – گواهی « اشتغال به طرح » برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که طرح خود را به استناد بخشنامه شماره۸۵۴/۱۰۰ مورخ ۱۶/۰۷/۹۳ تمدید نموده اند.
 1. – گواهی مبنی بر موافقت با انصراف از طرح برای مشمولین قانون خدمات پزشکان و پیراپزشکان در رشته های اختیاری که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت متبوع (غیر از محل جغرافیایی محل خدمت می گذرانند).

   ب :  مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده گزینشی :

۱– یک عدد پوشه روغنی (برنگ آبی) *** تکمیل مشخصات داوطلب « نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، رشته شغلی و محل مورد تقاضا » بر روی جلد پوشه با ماژیک سیاه رنگ الزامی می باشد).

۲- اصل و کپی صفحات شناسنامه  از تمامی صفحات.

۳- کپی کارنامه آزمون.

۴- اصل و کپی کارت ملی (دو طرف کارت).

۵- چهار قطعه عکس ۴۳ پشت نویسی شده به همراه پاکت نامه سفید.

۶- کپی آخرین مدرک تحصیلی.

۷- کپی کارت بسیج در صورت داشتن عضویت.

۸- مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر).

 دانلود متن کامل اطلاعیه

مشاهده نتایج آزمون مورخ ۹۵/۰۸/۲۱ اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به تفکیک رشته شغلی :

۱. پرستار

۲. ماما

۳. کاردان فوریتهای پزشکی

۴. کارشناس فوریتهای پزشکی

۵. کارشناس ارتباطات و عملیات


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ مهر ۹۵ : استخدام دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ارومیه (منبع : sanjesh.org)

دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود شرایط عمومی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی کلیک کنید

جهت دانلود دفترچه راهنما استخدام دانشگاه های علوم پزشکی به همراه لیست رشته ها اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۸ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/08/18

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/08/18

  ساعت ارسال : 19:33

  کد دیدگاه : 978437

  پاسخ

  سلام کاردانی تاسیسات و دوره کمک بهیاری گذرانده ام ایا استخدام میکنن به کجا مراجعه کنم

 • کاربری : اسما ارسال : 95/05/06

  کاربری : اسما

  ارسال : 95/05/06

  ساعت ارسال : 18:04

  کد دیدگاه : 876611

  پاسخ

  سلام.
  من لیسانس رشته روانشناسی عمومی دارم..!!
  آیا امکانش هست تو آزمون پزشکی شرکت کنم؟؟
  لطفا جواب بدید ممنون..!!!

  • نقل قول : adminدر : 95/05/07 16:27:17 پاسخ

   شرایط را مطالعه بفرمایید

   • نقل قول : آمنه عبداله زاددر : 95/07/16 19:05:43 پاسخ

    به نظره بله میتونید چون روانشناسی عمومی با بالینی فرقی ندارد

 • کاربری : مریم ارسال : 95/01/15

  کاربری : مریم

  ارسال : 95/01/15

  ساعت ارسال : 11:38

  کد دیدگاه : 728406

  پاسخ

  سلام دوستان گرامی این اسامی پذیرفته شدگان دی ماه ۹۵ دانشگاه ارومیه کجاست یا هنوز اعلام نشده؟ خیلی ممنون ن ن ن

  • نقل قول : .در : 95/01/22 21:09:37 پاسخ

   نتایج نهایی شنبه۲۱ فروردین اعلام شدن.

 • کاربری : رضا ارسال : 94/11/07

  کاربری : رضا

  ارسال : 94/11/07

  ساعت ارسال : 18:48

  کد دیدگاه : 654277

  پاسخ

  سلام و تبریک به دوستانی که قبول شده اند سوالات مربوط به متصدی پذیرش چه بودند ما هم این هفته در اردبیل امتحان داریم
  ممنون

 • کاربری : سمیه مرسل جهان ارسال : 94/08/13

  کاربری : سمیه مرسل جهان

  ارسال : 94/08/13

  ساعت ارسال : 22:48

  کد دیدگاه : 539788

  پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  مهلت ثبت نام تمدید نمیشود؟


 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.