دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام دانشکده علوم پزشکی اردبیل

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل- ۲۵ آبان ۹۶

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۱۳۶۸۳۹۹ مورخ ۹۶/۰۶/۰۷ سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

۲-۱ -شرايط عمومي استخدام

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

۵ .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

۶ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۷ .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

۱ -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

۲- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

۳- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

۴- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

۵-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

۶- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

۷- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۲-۲- شرايط اختصاصي استخدام
۱-۲-۲- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۶ سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین ۱۳۷۰/۰۸/۲۵ به بعد)، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین ۱۳۶۱/۰۸/۲۵ به بعد)، ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۵۶/۰۸/۲۵ به بعد) و ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین ۱۳۵۱/۰۸/۲۵ به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان ۵ سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان ۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

۲-۲-۲- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره ۱: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره ۲: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۵۴ مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند ۱ بخشنامه شماره ۱۵۹۱/۲۰۹/د مورخ ۹۲/۰۵/۲۳ متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره ۳: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب ۳/۵ (سه پنجم) و ۳.۵/۵ (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر ۳ ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (۳) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۳-۲-۲- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور ۱۱۵ علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

۲- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

۳- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

۴- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

۵- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- دارای قد ۱۶۵ سانتی متر و بالاتر

۲- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از ۳۰ و بیشتر از ۱۹

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

۳- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب ۲) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب ۱) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب ۲) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

۴- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (۳) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۳۳۵/۰۰۰ (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ ۵/۰۰۰ (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

۱- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

۲- ریاضی و آمار مقدماتی

۳- زبان و ادبیات فارسی

۴- معارف اسلامی

۵- زبان انگلیسی- عمومی

۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۷- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۱ صفحات ۱۷ تا ۲۲ مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر ۱۰ آبان ۹۶: اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

فهرست مرحله اول پذیرش نیروی انسانی در قالب خریدخدمت از طریق بخش خصوصی (شرکتی) موضوع آزمون های مورخه ۰۹/‏۰۶/‏۹۶‬ و۳۱/۶/۹۶ این دانشگاه به شرح جدول ذیل اعلام و داوطلبان مذکور می بایست با در دست داشتن مدارک ذیل طبق جدول زمان بندی به آدرس اردبیل – خیابان دانشگاه – روبروی دانشگاه پیام نور – سالن ورزشی حضرت امام علی (ع) دانشکده علوم پزشکی اردبیل مراجعه نمایند.

مدارک لازم:

– شناسنامه (اصل و کپی تمام صفحات).

– کارت ملی (اصل و کپی).

– آخرین مدرک تحصیلی (اصل و کپی).

– کارت معافیت و یا پایان خدمت ویژه برادران (اصل و کپی).

– مدارک ایثارگری ویژه داوطلبان ایثارگر مطابق شرایط آگهی (اصل و کپی).

– عکس ۴*۳ (دو قطعه).

– مدارک بومی (مطابق شرایط آگهی).

– گواهی نامه رانندگی ب۲ برای شغل راننده.

– گواهی پایان طرح و یا معافیت برای مشمولین لایحه رشته های اجباری (پرستاری – کارشناس اتاق عمل کارشناس هوشبری -کارشناس علوم آزمایشگاهی) (اصل و کپی)، و سایر گواهی های مرتبط مندرج در آگهی.

– رسید بانکی مبنی بر واریز مبلغ ثبت نام.

ردیف عنوان شغل محل جغرافیایی، مورد تقاضا تاریخ دریافت مدارک ساعت
۱ پرستار – کارشناس اتاق عمل – کارشناس هوشبری – کارشناس علوم آزمایشگاه –ماما – مهندسی صنایع – متصدی خدمات مالی – کارشناس کامپیوتر – نگهبان – راننده – اپراتور تلفن کلیه شهرستانها یکشنبه مورخه ۱۴/‏۰۸/‏۹۶ از ۸ صبح لغایت ۱۳ ظهر
امور خدماتی شهرستان اردبیل دوشنبه مورخه ۱۵/‏۰۸/‏۹۶
۲ امور خدماتی مشگین شهر – مغان – بیله سوار – پارس آباد سه شنبه مورخه ۱۶/‏۰۸/‏۹۶

عدم مراجعه در تاریخ های مقرر به منزله انصراف پذیرفته شده محسوب می گردد.

اعلام اسامی بر اساس اطلاعات خود اظهاری داوطلبان در زمان ثبت نام الکترونیکی می باشد و به منزله قبولی نهایی نبوده و صرفاً جهت معرفی برای بررسی مدارک و ورود به مرحله بعدی فرآیند آزمون می باشد، لذا در صورت هرگونه مغایرت در اطلاعات اعلامیو یا عدم مطابقت شرایط داوطلبان با مفاد آگهی برابر مقررات اقدام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خلخال- ۳۰ مهر ۹۶
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خلخال در نظر دارد برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۲۰۹/۱۹۶۶/د مورخه ۹۶/۳/۲۱ معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و اصلاحات بعدی آن، تعداد ۵ نفر از افراد واجد الشرایط را از طریق امتحان عمومی و پس از طی مراحل گزینش به صورت خرید خدمات از طریق بخش خصوصی (شرکتی) با در نظر گرفتن شرایط مندرج ذیل بکارگیری نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ مهر ۹۶: استان اردبیل با کمبود شدید پرستار مواجه هست (منبع: خبرگزاری مهر)

بی‌توجهی به این موضوع در حالی است که بعد از اجرای طرح تحول سلامت بار مراجعه به مراکز درمانی دولتی به شدت افزایش یافته و ما در استان اردبیل با کمبود شدید پرستار مواجه هستیم و هر پرستار وظایف چند نفر را عملاً اجرا می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ مهر ۹۶: اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل 

پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی متمرکز مورخه ۲۱/‏۰۸/‏۹۵‬ ‬ سازمان سنجش و آموزش کشور تا تاریخ حداکثر ۶/‏۷/‏۹۶ ‬ نسبت به تکمیل اطلاعات فردی اقدام و پس از تکمیل همراه با مدارک اعلام شده در فایل پیوستی به هسته گزینش این دانشگاه مراجعه نمایند.

جهت دانلود فایل پیوستی اینجا کلیک نمایید


توجه: کاربران گرامی می توانند متن کامل آگهی و شرایط استخدام را از طریق فایل pdf درج شده در پایین همین صفحه مطالعه نمایند.

استخدام دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردبيل- ۱۲ شهریور ۹۶

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان اردبيل در نظر دارد براي تامين نيروي انساني  مورد نياز خود در خانه هاي بهداشت ، طبق مفاد تبصره ۱ ماده ۲ دستورعمل اجرايي پذيرش وبكارگيري بهورز مصوب هيات امناي وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي،  تعداد ۲۸ نفر از افراد واجد شرايط را از طريق امتحان عمومي ، تخصصي ، مصاحبه وگزينش براي پذيرش در رشته شغلي بهورزي به صورت قرارداد معين به شرح ذيل در مناطق روستايي مورد نياز بكارگيري نمايد .

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جدول نياز هاي جذب بهورز
رديف نام شهرستان خانه بهداشت / جنس بهورز مورد نياز تعداد
مرد زن
  ۱ اردبيل ۱- قزل قيه (مرد) ۲- رضي آباد (زن) ۳- ينگجه ملامحمد حسن (مرد)  ۴- شبلو (مرد)   ۳   ۱
  ۲ بيله سوار ۱- مرادلو (زن)   ۱
  ۳ پارس آباد ۱- تكله تازه (مرد)   ۱   ۰
  ۴ خلخال ۱- كزج (زن)   ۰   ۱
   ۵ مشكين شهر ۱- خرم آباد (مرد)۲ – ارباب كندي (زن) ۳ -كنگرلو (زن ) ۴ آق قاسملو(زن) ۵ – خليفه لو (مرد) ۶-كلي عليا (مرد)  ۷ -كنجوبه (مرد)  ۸-شعبان (زن)     ۹-  موئيل(زن)  ۰۱- انار(زن)  ۱۱ – پيرازميان (مرد)   ۵   ۶
  ۶ مغان ۱- عباسعليلو (زن)   ۱
  ۷ نمين ۱- ميناباد (مرد) ۲- نيارق (زن) ۳- آلاديزگه (زن) ۴- جيد (مرد) ۵- سولا(زن)   ۲   ۳
  ۸ نير ۱- يامچي عليا(مرد) ۲- گوگه (زن) ۳- مشتقين(زن) ۴- / ئيلانجيق (زن)   ۱   ۳
جمع ۳۳ روستا ۱۶ ۱۲

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

۱) : شرايط عمومي  
۱.    اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي كشور
۲.    داشتن تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران
۳.    التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
۴.    داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دايم از خدمت (ويژه برادران)
تبصره : معافيت پزشكي در صورتي پذيرفته خواهد شد كه بر اساس اعلام كميسيون پزشكي موسسه با وظايف بهورزي منافات نداشته باشد.
۵.    عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روانگردان
۶.    عدم سابقه محكوميت جزايي موثر
۷.    داشتن سلامت جسماني و رواني ، اجتماعي وتوانايي براي انجام كار بهورزي و قابليت انجام فعاليتهاي مرتبط  با آن از جمله انجام برنامه دهگردشي و سياري ها در روستاهاي تحت پوشش به تاييد پزشك معتمد شهرستان يا حسب مورد با تاييد كميسيون پزشكي
۸.    نداشتن سابقه اخراج از مراكز آموزش بهورزي و ساير واحدهاي دانشگاه
۹.    داوطلبان نبايد مستخدم رسمي ، ثابت و پيماني و بازخريد خدمت موسسه و ساير دستگاه هاي دولتي باشند
۰۱. نداشتن منع بكارگيري در دستگاه هاي دولتي به موجب آراي مراجع قانوني موسسه
تبصره: نيروهاي قراردادي دانشگاه در صورت داشتن شرايط لازم براي پذيرش بهورزي مي توانند در آزمون شركت نمايند.
۲)  : شرايط اختصاصي بكارگيري بهورز :   
۱/۲) رعايت شرايط احراز طبقه بندي مشاغل و مدرك تحصيلي برابر مفاد دستورالعمل الزامي است :
شرايط احراز طبقات مختلف شغلي بهورز به شرح ذيل مي باشد.
–    دارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم در يكي از رشته هاي مرتبط(( كاردان بهداشت عمومي (مبارزه با بيماريها) يا بهداشت محيط يا بهداشت حرفه اي براي پذيرش بهورز مرد و دارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم  در رشته كارداني بهداشت عمومي ( بهداشت خانواده )يا  مامايي براي پذيرش بهورز زن))
–    دارا بودن ديپلم كامل متوسطه
۲/۲ –  شركت داوطلبان داراي مدرك تحصيلي بالاتر از فوق ديپلم و نيز دارندگان مدرك تحصيلي فوق دیپلم غیر مرتبط در آزمون مجاز نمی باشد.
۳/۲ –   شركت دانشجويان حائز شرايط در آزمون پذيرش و بكارگيري بهورز بلامانع است و در صورت احراز قبولي پذيرش آنان مستلزم ارايه انصراف قطعي و گواهي دانشگاه محل تحصيل مبني بر عدم امكان دريافت هر نوع مدرك دانشگاهي قبل از شروع كلاس بهورزي مي باشد.
۴/۲-  پذيرش بهورز صرفاً مي بايد به صورت بومي صورت گيرد پذيرش بهورز غير بومي به هيچ عنوان مجاز نمي باشد

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

داوطلبان بايد يكي از شرايط زير داشته باشند تا به عنوان بومي تلقي گردند .
•    الف ) محل تولد داوطلب  طبق مندرجات شناسنامه با روستا يا شهرستان مورد تقاضاي پذيرش بهورز  يكي باشد وهمچنين سكونت داوطلب حداقل در دو سال اخير تا تاريخ اولين روز شروع ثبت نام  (۹۶/۰۶/۱۵) در روستاي مورد نظر محرز گردد.
•    ب)حداقل دو مقطع  كامل تحصيلي از مقاطع تحصيلي (ابتدايي ، راهنمايي ، متوسطه ) را در روستا و يا شهرستان مورد تقاضاي پذيرش بهورز طي كرده باشد وهمچنين سكونت داوطلب حداقل در دو سال اخير تا  اولين روز شروع ثبت نام (۹۶/۰۶/۱۵) در روستاي مورد نظر محرز گردد.
تبصره ۱: داوطلبان زن كه شرايط بند الف و ب را نداشته باشند ولي با فرد واجد شرايط مطابق بند فوق ازدواج كرده و حداقل ۲ سال از تاريخ ازدواج آنان تا اولين روز ثبت نام در آزمون گذشته باشد و سكونتشان در محل مورد تقاضا پذيرش بهورز در اين مدت محرز شده باشد به عنوان بومي تلقي مي شوند و پذيرش آنان بلامانع است . بديهي است افراد بومي بند الف و ب  نسبت به اين افراد در اولويت هستند و اين افراد هم نسبت به بوميان قمر در اولويت پذيرش خواهند بود .
تبصره ۲ : احراز شرايط سكونت داوطلبان از طريق شوراي اسلامي روستا (ممهور به مهر و امضاي تمامي اعضاي شورا) و مهر و امضاي بهورز خانه بهداشت مربوط (منضم به رونوشت از پرونده بهداشتي متقاضي )  و با تاييد  مديريت شبكه بهداشت  و درمان / مركز بهداشت شهرستان صورت مي پذيرد.
تبصره۳: چنانچه داوطلبان بهورزي تا قبل از ثبت نام به دلايل ادامه تحصيل و گذراندن طرح و يا انجام دوره خدمت ضرورت سربازي در خارج از محل روستا سكونت داشته اند مشروط به آن كه شوراي اسلامي سكونت آنها را گواهي نمايد و خانه بهداشت و مركز بهداشت شهرستان بومي بودن فرد و اقامت وي را قبل از وضعيت هاي فوق الاشاره در روستاي اصلي يا قمر منطقه مورد تقاضا را تاييد نمايد  پذيرش آنها بلا مانع است لذا براي گروه هاي مذكور اقامت در دو سال اخير در روستاي مورد نظر ضرورت ندارد مشروط بر اينكه خانواده وي اقامت دائم در روستاي مورد نظر داشته باشند.
تبصره ۴: پذيرش بهورز از روستاي اصلي (محل استقرار خانه بهداشت ) انجام مي شود و در صورت عدم وجود تعداد كافي از افراد واجد شرايط به تعداد ۲  نفر در روستاي اصلي مورد نياز بهورز  مي بايست از افراد واجد شرايط ساكن روستاهاي همجوار همان خانه بهداشت به ترتيب ذيل ثبت نام به عمل آورد.
۱ – : روستاهاي قمر تحت پوشش خانه بهداشت براساس طرح گسترش شهرستان
۲- : در صورت عدم وجود تعداد كافي متقاضي واجد شرايط در در روستاهاي تحت پوشش خانه بهداشت مي توان از روستاهاي همجوار تحت پوشش مركز بهداشتي و درماني مربوطه تا شعاع ۱۵ كيلومتر پس از تاييد مركز بهداشت شهرستان اقدام به ثبت نام از افراد واجد شرايط نمود ((جذب و بكارگيري بهورز از مناطق شهري در هر شرايطي ممنوع مي باشد.))
۵/۲ ) : حداقل سن براي دارندگان مدرك ديپلم ۱۶ وحداكثر ۲۶ سال ( ۲۵ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز ) و حداقل سن براي دارندگان مدرك فوق ديپلم ۱۸ وحداكثر ۲۸ سال ( ۲۷ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز ) مي باشد. ((تاريخ اولين روز شروع ثبت نام  (۹۶/۰۶/۱۵) مبناي محاسبه سن قرار خواهد گرفت .))
تبصره ۱ : موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف ) داوطلباني كه طرح خدمت نيروي انساني را به استناد قانون خدمت پزشكان وپيراپزشكان انجام داده اند به ميزان انجام خدمت فوق
ب) مدت خدمت انجام شده دوره ضرورت آقايان بر اساس كارت پايان خدمت
* در هرصورت سن داوطلب داراي مدرك تحصيلي ديپلم با در نظر گرفتن موارد فوق نبايد از ۲۸ سال (۲۷ سال و۱۱ ماه و ۲۹ روز )  و سن داوطلب داراي مدرك تحصيلي فوق ديپلم نبايد از ۳۰ سال ( ۲۹ سال ۱۱ ماه و ۲۹ روز ) تجاوز نمايد
تبصره ۲ : سقف سني ايثارگران برابر قوانين مربوطه  و به شرح ذيل مي باشد .
الف) داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل (ار تاريخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ لغايت ۱۳۶۷/۰۵/۲۹ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل
ب) افراد خانواده معظم شهدا ، آزادگان ، مفقودالاثرها و جانبازان از كارافتاده كلي كه قادر به انجام كار نمي باشند شامل همسر ، پدر ، خواهر ، و برادر تا ميزان ۵ سال
ج)آزادگان، فرزندان شاهد ،جانباز ۲۵% و بالاتر و آزادگاني كه حداقل يك سال سابقه اسارت دارند از شرط حداكثر سن معاف مي باشند .
۳)    : نحوه ثبت نام : 
متقاضيان  ثبت نام جهت دريافت فرم ثبت نام و تكميل آن مي توانند به مركز بهداشت شهرستان مربوطه مراجعه نمايند .
۴)    مدارك مورد نياز ثبت نام :   
الف )تكميل برگ درخواست شغل بهورزي ( با دقت وخط خوانا نوشته شود)
‌ب)    رسيد بانكي  مبني بر پرداخت مبلغ ۱۵۷۰۰۰ ريال (معادل پانزده هزار و هفتصد تومان) براي داوطلبان ديپلم و مبلغ ۲۹۵۰۰۰ ريال (بيست و نه هزار و پانصد تومان ) براي داوطلبان فوق ديپلم مرتبط ، به شماره حساب سيبا ۲۱۷۸۵۸۰۸۰۳۰۰۰ نزد بانك ملي شعبه مركزي قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي  استان به عنوان حق ثبت نام در آزمون به كارگيري بهورز
* فرزندان شاهد و جانبازان معزز از پرداخت هزينه ثبت نام معاف و ساير داوطلبان ايثارگر ملزم به پرداخت نصف مبلغ مورد نظر مي باشند.
‌ج)    ۲ قطعه عكس ۴*۳ جديد تمام رخ ، پشت نويس شده (يك قطعه عكس روي برگ ثبت نام الصاق شود)
د) تصوير آخرين مدرك تحصيلي
ه)تصوير تمام صفحات شناسنامه
ز)تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (ويژه برادران)
ح)مدارك دال بر بومي بودن ( فرمت تاييد شده بومي فرد توسط اعضاي شوراي اسلامي  روستا و بهورز خانه بهداشت مربوطه و  مركز بهداشت شهرستان)
ط) مدارك دال بر ايثار گري
۵) نحوه ارسال مدارك ومهلت ثبت نام : 
متقاضيان واجد شرايط مدارك لازم را به ترتيب ذكر شده  از تاريخ ۹۶/۰۶/۱۵ حداكثر تا تاريخ  ۹۶/۰۶/۳۰ با پست سفارشي پيشتاز به نشاني اردبيل – انتهاي خيابان دانشگاه – جنب شهرك دادگستري – ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان اردبيل  به كد پستي ۸۵۹۹۱-۵۶۱۸۹  دبيرخانه ستاد دانشگاه – آزمون بهورزي ارسال نمايند.
•    به مدارك ناقص و يا مداركي كه بعد از مهلت ثبت نام به پست تحويل و يا از هر طريق ديگر ارسال شود ترتيب اثر داده نخواهد شد . ضمناً ملاك تاريخ تحويل مدارك  به پست تاريخ ثبت شده چاپي مندرج بر روي مرسوله پستي مي باشد.
•    پذيرش مدارك به صورت دستي به هيچ عنوان مقدور نمي باشد .
•    نوشتن آدرس دقيق و نيز روستاي محل سكونت داوطلب آزمون بهورزي در روي پاكت مدارك الزامي مي باشد

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

۶) زمان ومحل توزيع كارت :
۱/۶) كارت ورود به جلسه امتحان در روز هاي چهارشنبه وپنجشنبه مورخ ۹۶/۰۷/۱۲ و ۹۶/۰۷/۱۳ از ساعت ۸ صبح لغايت ۱۴ در محل ستاد مركزي دانشگاه واقع دراردبيل  –  انتهاي خيابان دانشگاه – جنب شهرك داد گستري –  طبقه همكف- سالن جلسه معاونت بهداشتي-  توزيع خواهد شد.
۲/۶) : تحويل كارت ورود به جلسه آزمون فقط به خود داوطلب با ارائه اصل شناسنامه يا كارت ملي امكان پذير است .
۳/۶) : زمان آزمون در روز جمعه مورخه ۹۶/۰۷/۱۴، ساعت و مكان آزمون در هنگام توزيع كارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
۷) مواد امتحان عبارتند از :
۱/۷) امتحان توانمنديهاي عمومي براي دارندگان مدرك تحصيلي فوق ديپلم مرتبط ((فوق ديپلم مامايي و بهداشت خانواده )) براي بهورزان زن و فوق ديپلم مبارزه با بيماريها ، بهداشت محيط ، بهداشت حرفه اي براي بهورزان مرد )) شامل : دروس معارف اسلامي ، زبان و ادبيات فارسي ، زبان انگليسي واطلاعات سياسي واجتماعي ومباني قانون : هر درس ۱۵ سوال و در مجموع ۶۰ سوال خواهد بود كه به صورت چهار گزينه اي ( با اعمال يك  نمره منفي به ازاي هر سه پاسخ غلط ) طراحي خواهد شد . (معادل ۳۰% از نمره كل آزمون)
۲/۷ ) امتحان توانمنديهاي عمومي براي دارندگان مدرك تحصيلي ديپلم : دروس ديپلم كامل متوسطه شامل (دروس ادبيات فارسي ، زبان انگليسي ،و دين و زندگي) و اطلاعات سياسي و اجتماعي و مباني قانون : هر درس ۱۵ سوال و در مجموع ۶۰ سوال كه به صورت چهار گزينه اي (با اعمال يك نمره منفي به ازاي سه پاسخ غلط) طراحي خواهد شد. (معادل ۶۰% از كل نمره آزمون)
تبصره : متقاضيان اقليت هاي مذهبي به ۱۵ سوال معارف اسلامي در گروه داوطلبان فوق ديپلم  و ۱۵ سوال دين و زندگي در گروه داوطلبان ديپلم پاسخ نداده و امتياز آن به ساير دروس عمومي به طور مساوي اختصاص داده خواهد شد  .
۳/۷) امتحان توانمندي هاي اختصاصي براي دارندگان مدرك تحصيلي فوق ديپلم مرتبط : از واحدهاي درسي اختصاصي شامل  نظام ارايه خدمات بهداشتي درماني  (۳۰ سوال ) ، آمار حياتي و اپيدميولوژي (۱۵ سوال )، آموزش بهداشت (۱۵ سوال) وجمعاً ۶۰ سوال كه به صورت چهار گزينه اي( با اعمال يك نمره منفي به ازاي سه پاسخ غلط) طراحي خواهد شد . آزمون توانمندي هاي تخصصي مجموعاً ۶۰ نمره (معادل ۳۰% از كل نمره آزمون ) را به خود اختصاص خواهد داد .
۴/۷) داوطلبان ديپلم ، آزمون اختصاصي نخواهند داشت.
۵/۷) مصاحبه ): از بين داوطلبان پذيرفته شده در مرحله اول حداكثر به ميزان سه برابر ظرفيت پذيرش مصاحبه به عمل خواهد آمد  كه ۴۰% از كل نمره آزمون را به خود اختصاص خواهد داد.
** (از ميان شركت كنندگان در آزمون كتبي حداكثر تا ۳ برابر ظرفيت مورد نياز به ترتيب اولويت هاي مقرر قانوني و نمرات فضلي انتخاب و جهت انجام مصاحبه به كميته مصاحبه معرفي خواهند شد .

توجه: کاربران گرامی می توانند متن کامل آگهی و شرایط استخدام را از طریق فایل pdf درج شده در پایین همین صفحه مطالعه نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل – مردادماه ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل (مرداد سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل – فروردین ماه ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل (فروردین سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل (سال ۹۵) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : علیرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۲۳

  کد دیدگاه : 1469968

  سلام مدیر جان اگر امکانش باشه این امتحان عملی نگهبانی رو حدودی حداقل بگید کی هست الان 3هفته هست مدارک دادیم مگر چقدر طول میکشه این امتحان ورزش اخه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۶:۲۷

   کد دیدگاه : 1469973

   متاسفانه من از این مورد بی خبر هستم. بهتر هست با خودشون ارتباط بگیرید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۱۸

  کد دیدگاه : 1463366

  شد ۴۱ روز خدای من!!!!!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۵

  کد دیدگاه : 1460041

  سلام کسی می دونه زمان مصاحبه عملی کیه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۴۳

   کد دیدگاه : 1467814

   سلام الله اعلم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۳

  کد دیدگاه : 1448938

  پس چرا جواب ازمون بهورزی را اعلام نمیکنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۴۹

   کد دیدگاه : 1455816

   شاید جوابش اومده یا ما خبر نداریم یا کلا لغوش کردن وگرنه کنکور نیس که انقدر طول بکشه!!!!!!!!!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۵۳

  کد دیدگاه : 1446078

  پس چی شد جواب آزمون بهورزی

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...