دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی اردبیل

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ خرداد ۹۶: اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی علوم پزشکی اردبیل

فهرست پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی متمرکز مورخه ۹۵/۸/۲۱ سازمان سنجش آموزش کشور در رشته های کارشناس وکاردان فوریت پزشکی- کارشناس ارتباطات –مامایی

خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۶:اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ فهرست پذیرفته شدگان آزمون مورخه ۹۶/۲/۱ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردبیل اعلام شد.

جهت مشاهده لیست مدارک موردنیاز اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فایل اسامی اینجا کلیک نمایید


استخدام علوم پزشکی اردبیل- ۷ فروردین ۹۶

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردبیل در نظر دارد برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در بیمارستان شهرستان کوثر از محل مجوز شماره ۶۲۶۵/۲۰۹/ د مورخه ۰۲/‏۱۱/‏۹۵‬ معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و اصلاحات بعدی آن، تعداد ۲۴ نفر از افراد واجد الشرایط را از طریق امتحان عمومی و پس از طی مراحل گزینش به صورت خرید خدمات از طریق بخش خصوصی (شرکتی) با در نظر گرفتن شرایط مندرج ذیل بکارگیری نماید.

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

۱- شرایط عمومی پذیرش  
۱/۱- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۶/۱- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۳/۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۲/۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (برای مشاغل نگهبان، راننده و امور خدماتی معافیت پزشکی پذیرفته نمی شود)
۶/۱- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و قرص های روانگردان
۲/۱- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
۷/۱- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که پذیرفته می شوند.
تذکر: پذیرش اولیه قبول شدگان در شغل نگهبان پس از انجام آزمون آمادگی جسمانی براساس ضوابط ابلاغی مرکز حراست وزارت متبوعه انجام می پذیرد.

۶- شرایط اختصاصی  
۱/۲- داشتن حداقل سن ۲۰ و حداکثر ۳۵ سال تمام برای کلیه مشاغل تا تاریخ انتشار آگهی

تبصره: داوطلبان ایثارگر تابع مقررات ایثارگران می باشند
۲/۲- برای شغل نگهبان حداقل قد ۱۷۰ سانتی متر می باشد
۳/۲-  داوطلبان شغل راننده و امورخدماتی  الزاماً باید بومی شهرستان کوثر باشند.
۴/۲- صرفاً برای مشاغل متصدی خدمات اداری، متصدی خدمات مالی و نگهبان درصورت عدم تکمیل ظرفیت از بین داوطلبان بومی شهرستان کوثر، نسبت به پذیرش از داوطلبان بومی شهرستان خلخال اقدام خواهد شد.

۳-  مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام  
۱/۳- مدارک مورد نیاز ثبت نام
الف) برگ تکمیل شده درخواست شغل (با دقت و خط خوانا تکمیل گردد)
ب ) رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال (پانصد هزار ریال) به حساب شماره ۲۱۷۸۵۸۰۸۰۶۰۰۵ نزد بانک ملی شعبه مرکزی اردبیل  بعنوان حق شرکت در آزمون. ضمناً ایثارگران ۵۲ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.
ج) دو قطعه عکس ۴×۳ پرسنلی (زمینه سفید)

د)کپی آخرین مدرک تحصیلی

و) کپی کارت ملی (پشت و رو)

ه)کپی تمام صفحات شناسنامه
ی) کپی کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (پشت و رو) (برای مشاغل نگهبان، راننده و امورخدماتی  معافیت پزشکی پذیرفته نمی شود)
ن) کپی پشت و رو از گواهینامه رانندگی (ب۲) برای داوطلبان شغل راننده

ل)کپی مدارک دال بر بومی بودن
ف(کپی مدارک دال بر ایثارگری از مراجع ذیربط

م) کپی سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت
تبصره : مدرک تحصیلی، از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

۴-    نحوه ثبت نام مقدماتی و مهلت ثبت نام   
۱/۴- متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند مدارک لازم (بند۳ این آگهی) را حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخه ۹۶/۱/۱۹ صرفاً با پست سفارشی به نشانی  اردبیل- انتهای خیابان دانشگاه – ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردبیل – اداره کارگزینی دانشگاه به کد پستی ۵۶۱۸۹۸۵۹۹۱ ارسال نمایند.
۲/۴- به مدارک ناقص و مدارکی که بعد از مهلت مقرر به پست تحویل داده شده و یا از هر طریق دیگر ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد ضمنًاً مدارک و وجوه واریزی به هیچ وجه قابل استرداد نخواهد بود.

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

۵-    زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه  
۱/۵- کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخه (۳۱ و ۹۶/۱/۳۰) در محل شبکه بهداشت و درمان کوثر به آدرس شهرستان کوثر- جنب سپاه پاسداران ،توزیع خواهد شد و همچنین زمان و محل برگزاری آزمون در هنگام دریافت کارت باطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۶- مواد امتحانی آزمون عبارتند از :
۱/۸- امتحان توانمندیهای عمومی برای مشاغل راننده و امورخدماتی شامل : ۱- زبان و ادبیات فارسی ۲- فن آوری اطلاعات ۳ – معارف اسلامی ۴- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون، در مجموع به تعداد (۶۰) سوال به صورت چهار گزینه ای (یک نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد) طراحی می گردد.
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می شود.
۲/۸- امتحان توانمندیهای عمومی برای مشاغل متصدی خدمات اداری، متصدی خدمات مالی و نگهبان شامل: ۱- زبان و ادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی (عمومی) ۳- ریاضی و آمار ۴- فن آوری اطلاعات ۵- معارف اسلامی ۶- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون ، در مجموع به تعداد) ۸۲( سوال به صورت چهار گزینه ای (یک نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد) طراحی می گردد.
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می شود.

۳/۸- امتحان تخصصی صرفاً جهت مشاغل مقاطع تحصیلی دانشگاهی (مشاغل متصدی خدمات اداری، متصدی خدمات مالی و نگهبان) شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مندرج در آگهی به تعداد ۴۰ سوال به صورت چهار گزینه ای (یک نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه می شود) طراحی خواهد شد.
۴/۸- برای داوطلبان مشاغل راننده و امورخدماتی صرفاً سئوالات عمومی پیش بینی گردیده است.
۵/۸- امتیاز سوالات توانمندی های عمومی و تخصصی هر کدام یک نمره و امتیاز مجموع سوالات عمومی با ضریب یک و امتیاز مجموع سوالات تخصصی با ضریب دو مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

۷- تذکرات آزمون :
۱/۷- ایثارگران شامل جانبازان ، آزادگان و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهداء ، مفقودین و جانبازان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.
۲/۷- از کل مجوز تخصیص یافته به دانشگاه سی (۳۰) درصد آن برابر قوانین و مقررات برای پذیرش ایثارگران اختصاص  می یابد که بیست و پنج (۲۵) درصد آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یکسال اسارت و خواهران و برادران شهداء معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اختصاص می یابد و پنج درصد سهمیه باقیمانده را نیز به رزمندگان باسابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج (۲۵) درصد و آزادگان زیر یک (۱) سال اسارت اختصاص می یابد. در مواردی که نیاز به تخصص دارد رعایت شرایط علمی (شرایط احراز مندرج در آگهی استخدام) الزامی است.
۳/۷- انتخاب ایثارگران در حد سهمیه ۵ درصد به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
۴/۷- پذیرش مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۵/۷- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
۶/۷- تمامی باقیمانده سهمیه مجوز به داوطلبان بومی شهرستان کوثر و خلخال بارعایت بند ۲/۴ این آگهی و در صورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی و به ترتیب نمره فضلی اختصاص می یابد.
۷/۷- داوطلب بومی شهرستان کوثر به افرادی اطلاق می گردد که به ترتیب واجد یکی از شرایط ذیل باشد  الف ( شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی شهرستان کوثر باشد.
ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان شهرستان کوثر باشد. (ارسال تصویر حکم کارگزینی)
ج( داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی)ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان( را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان کوثر طی کرده باشد.
د ( داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار) ۲( سال سابقه پرداخت حق بیمه اشتغال در شهرستان کوثر را داشته باشند. ) پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً  توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است و سابقه پرداخت بیمه درمانی ملاک بومی نمی باشد)
۸/۷- داوطلب بومی شهرستان خلخال صرفًاً برای مشاغل متصدی خدمات اداری، متصدی خدمات مالی و نگهبان به افرادی اطلاق می گردد که به ترتیب واجد یکی از شرایط ذیل باشد:

الف) شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی شهرستان خلخال باشد.
ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان شهرستان خلخال باشد. (ارسال تصویر حکم کارگزینی)
ج) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان خلخال طی کرده باشد.
د) داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه اشتغال در شهرستان خلخال را داشته باشند. ) پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً  توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است و سابقه پرداخت بیمه درمانی ملاک بومی نمی باشد)
تبصره ۱: مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
۹/۷- داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب یک شغل خواهند بود.
۱۰/۷- مدارک تحصیلی بالاتر یا پائین تر از مقاطع تحصیلی و یا سایر رشته های تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل در این آگهی و همچنین مدارک معادل، برای شرکت در امتحان و پذیرش معتبر نمی باشد.
۱۱/۷- در مواردی که نمره کل دو داوطلب در یک رشته شغلی یکسان و مازاد بر تعداد ظرفیت اعلام شده در این آگهی باشد ،انتخاب از سوی کمیته آزمون دانشگاه خواهد بود.
۱۲/۷- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام ، امتحان و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد حتی در صورت انعقاد قرارداد ، قرارداد مزبور لغو و بلااثر می گردد.
۱۳/۷- اخذ تأئیدیه مدارک تحصیلی متقاضیان در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) از سوی دانشگاه صورت خواهد گرفت.
۱۴/۷- انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل مأخوذه در آزمون در رشته شغلی مندرج در آگهی با در نظر گرفتن ظرفیت پیش بینی شده به میزان ۵/۱ برابر تعداد مورد نیاز با رعایت اولویت های مندرج در آگهی صورت می پذیرد. ضمنًاً کسب نمره لازم در آزمون به منزله تائید صلاحیت نهایی نبوده و هیچگونه حقی برای پذیرش داوطلب ایجاد نمی کند .
۱۵/۷- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان امتحان پس از بررسی مدارک و طی مراحل گزینش صورت خواهد گرفت.
تبصره: داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی در مهلت مقرر به هسته گزینش دانشگاه برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه ، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده و از افراد ذخیره بجای وی به هسته گزینش معرفی خواهند شد.
۱۶/۷- پذیرفته شدگان نهایی، متعهد می شوند در شغل و محل جغرافیایی مورد تقاضا خدمت نمایند در غیر این صورت قرارداد آنان لغو و از وجود افراد ذخیره وفق مقررات استفاده می شود.
۱۷/۷- هرگونه اطلاع رسانی در خصوص امتحان از طریق سایت اینترنتی دانشگاه به آدرس www.arums.ac.ir خواهد بود و داوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.
۱۸/۷- با توجه به این که ملاک ثبت نام از متقاضیان، تکمیل برگ درخواست شغل بصورت خرید خدمات از طریق بخش خصوصی (شرکتی) می باشد لازم است در تکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده و هیچگونه اصلاحاتی پس از ارسال مدارک قابل پذیرش نخواهد بود.
۱۹/۷- بکارگیری داوطلبان پذیرفته شده صرفاً بصورت خرید خدمات از طریق بخش خصوصی (شرکتی) بوده و هیچگونه رابطه استخدامی با دانشگاه نخواهند داشت.

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی و لیست مشاغل مورد نیاز اینجا کلیک کنید


خبر ۳ اسفند ۹۵: زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام شد.

پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص معرفی شدگان رشته های شغلی ذیل در آزمون استخدام پیمانی این دانشگاه که از طریق سازمان سنجش در مورخه ۲۱/‏۰۸/‏۹۵‬ برگزار گردید با در دست داشتن مدارک و طبق جدول زمانی ذیل به نشانی: اردبیل – آخر خیابان دانشگاه – ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل مراجعه نمایند.

ردیف عنوان شغل محل جغرافیایی مورد تقاضا تاریخ دریافت مدارک ساعت
۱ پزشک عمومی – مددکار – کارگزین – حسابدار

کاردان مبارزه با بیماریها

کلیه شهرستانها یکشنبه ۸/۱۲/۹۵ از ۹ صبح

لغایت ۱۵

جهت مشاهده لیست رشته های شغلی و مدارک لازم اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ دی ۹۵: زمان و محل اخذ مدارک پذیرفته شدگان آزمون دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

اطلاعیه شماره ۳ پذیرفته شدگان آزمون ۲۱/‏۸/‏۹۵ سازمان سنجش آموزش کشور

مدیر منابع انسانی دانشگاه اعلام کرد. پیرو اطلاعیه قبلی جهت معرفی شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخه ۲۱/‏۰۸/‏۹۵‬ باتوجه به اینکه برای رشته های شغلی استخدامی این دانشگاه (بجز پرستار، ماما، فوریتهای پزشکی) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه قبولی یا معرفی به این دستگاه اجرایی صادر نگردیده و به تبع آن فهرست اسامی معرفی شدگان رشته های ذیل به این دانشگاه ارسال نگردیده است لذا زمان و محل اخذ مدارک از داوطلبان رشته های شغلی ذیل متعاقباً در سایت http://www.arums.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

عنوان شغلی

مددکار – پزشک عمومی – کاردان مبارزه با بیماریها – کارگزین – حسابدار

کارشناس (بهداشت محیط – تجهیزات پزشکی – تغذیه – پیشگیری و مبارزه با بیماریها – اتاق عمل – هوشبری – آزمایشگاه – پرتوشناسی – پذیرش و مدارک پزشکی)


خبر ۲ دی ۹۵: زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

اطلاعیه شماره ۲: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون ۲۱/‏۸/‏۹۵ سازمان سنجش آموزش کشور 

پیرو اطلاعیه قبلی جهت معرفی شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخه ۲۱/‏۰۸/‏۹۵‬ سازمان سنجش، مقتضی است معرفی شدگان مذکور علاوه بر مدارک اعلام شده قبلی، نسبت به تهیه و به همراه داشتن موارد ذیل اقدام نمایند.

الف) ۴ قطعه عکس

ب) اصل و کپی گواهینامه رانندگی (ب ۲) برای معرفی شدگان رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی و کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشک مرد)

جهت رویت لیست تکمیلی مدارک مورد نیاز و جدول اصلاحی زمان مراجعه کلیک نمایید


خبر ۲۲ آذر ۹۵: زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل که از طریق سازمان سنجش در مورخه ۲۱/‏۸/‏۹۵ پذیرش شده اند.

پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی این دانشگاه که از طریق سازمان سنجش در مورخه ۲۱/‏۰۸/‏۹۵‬ برگزار گردید با در دست داشتن مدارک و طبق جدول زمانی ذیل به نشانی: اردبیل – خیابان دانشگاه – روبروی دانشگاه پیام نور- سالن ورزشی امام علی (ع) دانشکده علوم پزشکی اردبیل مراجعه نمایند.

شناسنامه و کارت ملی (اصل و کپی)
مدرک تحصیلی مندرج در شرایط احراز شغل (اصل و کپی)
کارت معافیت و یا پایان خدمت ویژه برادران (اصل و کپی)
مدارک ایثارگری ویژه داوطلبان ایثارگر مطابق شرایط آگهی (اصل و کپی)
مدارک دال بر معلولیت عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)
مدارک بومی (مطابق شرایط آگهی)
گواهی اشتغال قراردای از دستگاه محل خدمت به همراه خلاصه سوابق (فرم شماره ۵۰۲) برای شاغلین قراردادی مطابق شرایط آگهی
گواهی پایان طرح و یا معافیت برای مشمولین رشته های اجباری قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (اصل و کپی)
گواهی اشتغال به طرح از محل خدمت در واحدهای تابعه این دانشگاه برای داوطلبین حین طرح و یا گواهی اشتغال به طرح برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که طرح خود را باستناد بخشنامه شماره ۸۵۴‏/‏۱۰۰ – ۱۶/‏۷/‏۹۳ تمدید نموده اند.

۱۰- گواهی مبنی بر موافقت با انصراف از طرح برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های اختیاری که طرح خود را در سایر موسسات می گذرانند.

جهت رویت کل فایل کلیک نمایید


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ مهر ۹۵ : استخدام دانشكده علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل (منبع : sanjesh.org)

دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود شرایط عمومی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی کلیک کنید

جهت دانلود دفترچه راهنما استخدام دانشگاه های علوم پزشکی به همراه لیست رشته ها اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل (سال ۹۵) اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : عسگر آگاه سادات

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۰۸

  کد دیدگاه : 1287947

  من ۲۸ ساله مدرک دیپلم از اردبیل نیاز مند به کار هستم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدمحمدشیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۰۸

  کد دیدگاه : 1167147

  سلام محمدکارشناسی حسابداری از مشگین شهر نیاز مبرم ب کار

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدمحمدشیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۳۷

  کد دیدگاه : 1167037

  سلام من مدرک لیسانس حسابداری هسم ..کار میخوام بیکارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عاشق دل شکسته

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۸

  کد دیدگاه : 1158754

  سلام دوستان من دختری هستم متولد71.08.03کارشناسی حسابداری ومهارت هایی درصندوق داری حسابداری هلو وغیره دارم اونقدر بدبیاری آوردم هرجارفتمم نشد ک نشدکارچه عرض کنم ازدواج امم معلقه نمیشه انگار کلا شانس وبخت من مرض لاالاج گرفته خداهم فراموشم کرده پس من هیچ دیدگاهی ندارم چون به هرچی دست بزنم صفرشده.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۲

  کد دیدگاه : 1094473

  سلام .دوستان عزیز خبری از پذیرفته شدگان در رشته حسابداری ندارند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۲۷

  کد دیدگاه : 1073890

  سلام اگه از دوستان اطلاع داره که کی اعلام اسامی علوم پزشکی خوشه امور مالی اعلام میشه برای ارائه ی مدارک

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۳۷

  کد دیدگاه : 1067812

  سلام میشه کسی بگه سنجش کی اعلام نتایج میزنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۴

  کد دیدگاه : 1065902

  سلام نتایج آزمون نگهبانی را کی اعلام می کنند.الان 18روز که آزمون دادیم …لطفا اطلاع رسانی کنید…ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۸

  کد دیدگاه : 1053183

  با سلام بنده در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی شرکت کردم و در کارنامه ام در قسمت توضیحات نوشته شما دارای حد نصاب لازم میباشید لذا نتایج نهایی شما مبنی بر واجد شرایط بودن برای معرفی به مرحله نهایی و انجام مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد ولی متاسفانه نه کسی چیزی میگوید ونه از کجا با خبر بشم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۲۱

   کد دیدگاه : 1053260

   منتظر اعلام نتایج توسط سنجش باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : alireza

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۱

  کد دیدگاه : 1006273

  سلام چرا کسی پاسخ گو نیست !!!!!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : منصور

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۵

  کد دیدگاه : 1003975

  برای نگهبان ،می تواند غیر بومی ثبت کند سازگاری برای مکان رو قبول دار میشود؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : alireza

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۵۸

  کد دیدگاه : 1003508

  سلام خسته نباشین ،ببخشین بنده فرزند جانباز 30درصد هستم و متاهل شغل نگهبانی برای رشته فناوری اطلاعات و اینترنت و شبکه های گسترده میتونم ثبت نام کنم ممنون میشم راهنمایم کنین یا علی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۷

  کد دیدگاه : 985964

  سلام وخسته نباشید
  میخواهم بخدمت جنابعالی میرسانم بیله سوار مغان چند سال قدمت دارد ولی متاسفانه هیچکس در مورد شهر بیله سوار نمیرسد مستحضرید بیمارستان بیله سواریک نفر متخصص داخلی است وجراح هم یک نفر الان یعنی امروز متخصص زنان وزایمان نیست مردم چکار کند مریض میرود پارس آباد هرکس جراحی کار دارد پارس آباد چرا از مسئولان محترم خواهش میکنم بخاطر خدای مهربان رسیدگی فرمائید بخدا دنیا هست وزمان ندارد هرروز یکی یکی میمرند خدا میخواهد0 به بچه های بیله سوار توجه فرمائید به احترام خدا به مردم برسید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : الناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۱

  کد دیدگاه : 895533

  سلام نمونه سوالات تخصصی بهداشت محیط رو میخوام ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۱۳

   کد دیدگاه : 895550

   منتشر نشده است به صورت کلی متأسفانه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۹

  کد دیدگاه : 887878

  سلام دوستان از قبول شدگان رشته حسابداری تو علوم پزشکی خواهش میکنم بگن که برای دروس تخصصی چی بخونم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۱۸

   کد دیدگاه : 1052294

   درس کنترل بودجه و اصول حسابداری

   پاسخ دهید
  • نویسنده : افشین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۲۱

   کد دیدگاه : 1052300

   کنترل بودجه .اصول حسابداری

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۶

  کد دیدگاه : 887876

  سلام دوستان کسی با رشته حسابداری تو علوم پزشکی قبول شده ؟ ممنون میشم در مورد دروس تخصصی راهنماییم کنه . برای دروس تخصصی که منابع مشخص نشده چی بخونم ؟ ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۰۶

   کد دیدگاه : 1004986

   حسابرسی و اصول حسابداری ۱و۲

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۳۱

  کد دیدگاه : 768252

  سلام بر همگی منتظران
  خدا رو شکر بلاخره از شنبه یعنی هیجده اردیبهشت شروع به کار میکنیم تبریک به همگی دوستان

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...