اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل
جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ دی ۹۵: نحوه تصحیح وضعیت سهمیه بومی و ایثارگری برای معرفی شدگان مرحله اول به دانشگاه(خوشه های شغلی: پرستار، ماما و فوریتهای پزشکی) (منبع: mubabol.ac.ir)

نحوه تصحیح وضعیت سهمیه بومی و ایثارگری برای معرفی شدگان مرحله اول به دانشگاه(خوشه های شغلی: پرستار، ماما و فوریتهای پزشکی)

مطابق بخشنامه شماره ۲۰۹/۵۷۵۸/د مدیر کل محترم منابع انسانی وزارت بهداشت، به منظور جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبانی که علی رغم اشتباه در انتخاب وضعیت بومی خود در فرم ثبت نام ، در مرحله اول به دانشگاه معرفی شده اند (خوشه های شغلی: پرستار، ماما و فوریتهای پزشکی)، این دسته از داوطلبان باید صرفا در روز چهارشنبه ۹۵/۱۰/۲۲ از ساعت ۹ تا ۱۴ با در دست داشتن اصل کلیه مدارک مربوط به وضعیت صحیح بومی بودن، به دفتر معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی بابل مراجعه نمایند.

همچنین در رابطه با ایثارگران مشمول سهمیه ۲۵% مبنای بررسی و تایید مدارک اطلاعات ارائه شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران است که در پرتال سازمان سنجش وارد شده و بدین منظور فیلد مربوطه برای دانشگاهها در پرتال مذکور غیر فعال شده است (نیازی به تایید یا عدم تایید دانشگاه ها نمی باشد.) بدیهی است دریافت مدارک ایثارگری داوطلبان برای تکمیل مدارک ایشان در پرونده مربوطه لازم می باشد.

بنابراین چنانچه وضعیت ایثارگری فردی در کارنامه تایید نشده بود، بایستی ذینفع مراتب را به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان منعکس و پیگیری تا نهایتا در پرتال سامان سنجش اصلاح گردد.

معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی بابل


خبر ۱۵ دی ۹۵: زمان بندی تکمیل مدارک آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام شد. (منبع: mubabol.ac.ir)

اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بابل

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی جهت دریافت اطلاعیه دانشگاه در خصوص زمان بندی تکمیل مدارک آزمون استخدامی مورخ ۲۱/۰۸/۹۵ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

جهت دریافت فایل PDF اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ آذر ۹۵: زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام شد.

نظر به عدم اعلام نتایج آزمون استخدامی مورخ ۹۵/۸/۲۱دانشگاه در زمان تعیین شده (۱۵ آذر ۹۵) توسط سازمان سنجش، بدینوسیله به اطلاع میرساند:

پس از اعلام نتایج، روز اداری بعدی (به غیر از پنج شنبه  و جمعه ) با در دست داشتن مدارک زیر به  دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه مراجعه فرمائید.

مدارک مورد نیاز:

– اصل شناسنامه به همراه کپی تمام صفحات شناسنامه

– اصل و کپی  کارت ملی

– اصل و کپی کارت پایان خدمت

– ۸ قطعه عکس (۴×۳)

– اصل و کپی مدرک تحصیلی

– اصل و کپی پایان طرح – معافیت از طرح

– اصل و کپی مدرک ایثارگری ( برای پذیرفته شدگانی که از امتیاز ایثارگری استفاده نموده اند)


خبر ۱۱ مهر ۹۵ : استخدام دانشكده علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی بابل (منبع : sanjesh.org)

دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود شرایط عمومی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی کلیک کنید

جهت دانلود دفترچه راهنما استخدام دانشگاه های علوم پزشکی به همراه لیست رشته ها اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...