دانلود نمونه سوالات استخدام دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه- ۲۵ آبان ۹۶

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۱۳۶۸۳۹۹ مورخ ۹۶/۰۶/۰۷ سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

۲-۱ -شرايط عمومي استخدام

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

۵ .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

۶ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۷ .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

۱ -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

۲- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

۳- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

۴- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

۵-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

۶- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

۷- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۲-۲- شرايط اختصاصي استخدام
۱-۲-۲- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۶ سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین ۱۳۷۰/۰۸/۲۵ به بعد)، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین ۱۳۶۱/۰۸/۲۵ به بعد)، ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۵۶/۰۸/۲۵ به بعد) و ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین ۱۳۵۱/۰۸/۲۵ به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان ۵ سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان ۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

۲-۲-۲- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره ۱: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره ۲: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۵۴ مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند ۱ بخشنامه شماره ۱۵۹۱/۲۰۹/د مورخ ۹۲/۰۵/۲۳ متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره ۳: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب ۳/۵ (سه پنجم) و ۳.۵/۵ (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر ۳ ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (۳) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۳-۲-۲- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور ۱۱۵ علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

۲- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

۳- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

۴- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

۵- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- دارای قد ۱۶۵ سانتی متر و بالاتر

۲- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از ۳۰ و بیشتر از ۱۹

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

۳- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب ۲) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب ۱) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب ۲) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

۴- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (۳) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۳۳۵/۰۰۰ (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ ۵/۰۰۰ (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

۱- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

۲- ریاضی و آمار مقدماتی

۳- زبان و ادبیات فارسی

۴- معارف اسلامی

۵- زبان انگلیسی- عمومی

۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۷- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۱ صفحات ۱۷ تا ۲۲ مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درماني تربت حيدريه – ۲۶ مهر ۹۶

دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني تربت حيدريه در نظر دارد جهت واحد هاي تابعه خود، افراد واجد شرايط در رشته مامايي را از طريق فراخوان، شناسائي و با درنظر گرفتن اولويتهاي مربوطه و درصورت نياز بعد از برگزاري آزمون مصاحبه تخصصي و تأييد صلاحيت عمومي توسط هسته گزينش دانشگاه و همچنين با در نظر گرفتن ساير شرايط، بصورت قرارداد پزشک خانواده دعوت به همكاري نمايد. با توجه به اينكه فراخوان منتشره به منزله شناسائي متقاضيان ميباشد، بديهي است ثبت نام در اين فراخوان هيچ گونه تعهدي را جهت به كار گيري براي دانشگاه ايجاد نمي نمايد لذا در صورت نياز بعد از طي مراحل قانوني از بين متقاضيان و با عنايت به مفاد فراخوان، دعوت به همكاري صورت مي پذيرد. خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقيق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نماييد .

تذكرات :

۱- کليه سهميه استخدامي پس از کسر سهميه ايثارگران، به داوطلبان “بومي شهرستان” درصورت برخورداري از شرايط مندرج در فراخوان و كسب حدنصاب نمره آزمون مصاحبه، به ترتيب نمره فضلي، اختصاص خواهد يافت. در صورتيکه ظرفيت مورد نياز هر يك از رشته هاي شغلي مندرج در فراخوان، از بين داوطلبان “بومي شهرستان” تکميل نگردد، پذيرش بقيه افراد تا تکميل ظرفيت از بين داوطلبان با اولويت “بومي استان” و سپس داوطلبان “غير بومي” همان رشته شغلي به ترتيب نمره فضلي صورت مي پذيرد .

۲- دانشگاه ميتواند از بين ثبت نام كنندگان در صورت نياز دعوت به همكاري نمايد .

۳- در صورت دعوت به همكاري، نيروهاي دعوت شده به هيچ وجه امكان انتقال يا جابجائي ندارند. لذا حتماً در انتخاب محل درخواست دقت لازم را مبذول داريد .

۴- انعقاد قرارداد بصورت موقتي مي باشد و در صورت رضايت از نحوه خدمتي و نياز، قرارداد تا پايان سالجاري تمديد و در صورت كسب حد نصاب نمره ارزشيابي ساليانه و نياز واحدها، قرارداد بصورت يکساله تمديد خواهد شد .

۵- هرگونه اطلاع رساني در خصوص زمان و محل برگزاري آزمون مصاحبه و … از طريق سايت اينترنتي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني تربت حيدريه انجام خواهد شد. لذا داوطلبين موظف هستند جهت آگاهي از اطلاعيه ها حداقل هر ۲۴ ساعت يکبار به سايت مراجعه نمايند .

ردیف آگهی رشته شغلی محل درخواست تعداد مورد نیاز
مرد / زن / هردو
مدرک تحصیلی شرایط احراز
۷۱ ماما تربت حيدريه ۱ دارا بودن مدرک تحصيلي لیسانس در رشته مامايي محل درخواست: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی نسر – دارا بودن گواهی پایان طرح
۷۲ ماما تربت حيدريه ۱ دارا بودن مدرک تحصيلي لیسانس در رشته مامايي محل درخواست: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی سلطان آباد – دارا بودن گواهی پایان طرح
۷۳ ماما تربت حيدريه ۱ دارا بودن مدرک تحصيلي لیسانس در رشته مامايي محل درخواست: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی جوادیه – دارا بودن گواهی پایان طرح
۷۴ ماما تربت حيدريه ۱ دارا بودن مدرک تحصيلي لیسانس در رشته مامايي محل درخواست: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رودمعجن – دارا بودن گواهی پایان طرح
۷۵ ماما زاوه ۱ دارا بودن مدرک تحصيلي لیسانس در رشته مامايي محل درخواست: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی شاهین – دارا بودن گواهی پایان طرح
۷۶ ماما زاوه ۱ دارا بودن مدرک تحصيلي لیسانس در رشته مامايي محل درخواست: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی ساق – دارا بودن گواهی پایان طرح
۷۷ ماما مه ولات ۱ دارا بودن مدرک تحصيلي لیسانس در رشته مامايي محل درخواست: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دوغ آباد – دارا بودن گواهی پایان طرح

۱- شرايط عمومي

۱/۱- تدين به دين مبين اسلام يا يکي از اديان رسمي کشور مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

۲/۱- داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران

۳/۱- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

۴/۱- عدم اعتياد به دخانيات، مواد مخدر و روان گردان

۵/۱- عدم سابقه محکوميت جزايي م‍ؤثر

۶/۱- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام کاري که به خدمت گرفته مي شوند (به تشخيص مراجع ذيصلاح پزشکي)

۷/۱- نداشتن منع بکارگيري در دستگاه هاي دولتي بموجب آراي مراجع قانوني

۸/۱- داوطلبين تا قبل از پايان مهلت ثبت نام نبايد مستخدم رسمي، ثابت، پيماني دانشگاه هاي علوم پزشکي و يا ساير دستگاه هاي دولتي و نهادهاي عمومي غير دولتي و يا بازنشسته و بازخريد خدمت باشند .

۲- شرايط اختصاصي

۱/۲- داشتن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر ۳۵ سال تمام براي دارندگان مدارک تحصيلي کارشناسي مامايي. (ملاک محاسبه سن پايان مهلت ثبت نام مي باشد – تاريخ ۹۶/۰۸/۰۵)

۲/۲- دارا بودن مدرک تحصيلي کارشناسي در رشته مامايي

۳/۲- دارا بودن گواهي پايان طرح مشمولين خدمت پزشکان و پيراپزشکان

۳- نحوه ثبت نام

الف) تكميل فرم ثبت نام اينترنتي (تقاضانامه ثبت نام) :

ثبت نام متقاضيان فقط از طريق سايت اينترنتي دانشگاه علوم پزشکي تربت حيدريه صورت مي پذيرد. لذا متقاضيان محترم مي بايستي پس از مطالعه دقيق مفاد فراخوان، راهنماي ثبت نام و ساير موارد مرتبط با فراخوان که در همان صفحه قابل مشاهده مي باشد نسبت به ثبت نام اقدام نمايند .

تذکر ۱ : لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان يک بار ثبت نام را دارد. لذا امکان ثبت نام بعدي وجود نخواهد داشت و ثبت نام اوليه ملاک عمل مي باشد .

داوطلب مي بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير اسكن نموده و فايل آن را بر اساس شرايط ذيل آماده و از طريق سامانه آزمون ارسال نمايد :

– عکس ۴×۳ که در سال جاري گرفته شده باشد (عکس تمام رخ) .

– عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد .

– اندازه عكس اسكن شده بايد حداقل ۳۰۰×۲۰۰ و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پيکسل باشد .

– تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد .

– عكس خواهران مي بايست با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد .

– حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از ۷۰ كيلو بايت بيشتر باشد .

– حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد .

– حتي الامكان عكس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد .

تذکر ۱ : اسكن عكس از روي كارتهاي شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و …) قابل قبول نمي باشد و داوطلبان لازم است از اصل عكس و مطابق با توضيحات فوق، اقدام به اسكن نمايند .

تذکر ۲ (مهم) : در صورت ارسال عكس غيرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وي سلب ميگردد. با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمون هاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه در كافي نت ثبت نام مي كنند رخ داده است، تاكيد ميگردد چنانچه ثبت نام خود را توسط كافي نت ها انجام مي دهيد، علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف داوطلب، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد .

ج) ارسال فايل اسكن شده مدارک دال بر ايثارگري (با حجم کمتر از ۲۰۰ کيلو بايت) .

د) ارسال فايل اسكن شده گواهي پايان طرح مشمولين خدمت پزشکان و پيراپزشکان (با حجم کمتر از ۲۰۰ کيلو بايت) .

تذکر ۱ : ثبت نام فقط از طريق سايت صورت مي پذيرد. لذا از ارسال مدارک به صورت دستي و يا مراجعه حضوري جهت درخواست شغل خوداري نماييد. بديهي است به درخواست هاي دستي و حضوري هيچ گونه ترتيب اثري داده نخواهد شد. ضمناً در صورت لزوم دريافت اصل مدارک متعاقباً اعلام خواهد شد .

تذکر ۲ : متقاضيان شركت در آزمون مصاحبه بايد پس از پايان ثبت نام كد رهگيري خود را يادداشت نموده و تا پايان مراحل جذب نزد خود نگهداري نمايند .

تذکر ۳: به ثبت نام ناقص و يا ارسال مدارک ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد .

۴- مهلت ثبت نام :

متقاضيان محترم ميتوانند از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۷/۲۶ لغايت پايان روز جمعه مورخ ۹۶/۰۸/۰۵ نسبت به ثبت نام اينترنتي اقدام نمايند. با عنايت به محدوديت زماني تا برگزاري زمان آزمون مصاحبه، مهلت ثبت نام به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد. لذا با توجه به احتمال ايجاد مشکل در پهناي باند در روزهاي پاياني به علت حجم بالاي ثبت نام، خواهشمند است در اسرع وقت و قبل از پايان مهلت اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

۵- مدارک مورد نياز در صورت درخواست ارسال يا ارائه اصل مدارک :

با توجه به اينکه در زمان ثبت نام، هيچگونه مدرک و مستنداتي جهت بررسي صحت اطلاعات ثبت شده در فرم ثبت نام از افراد اخذ نمي گردد، لذا داوطلبان گرامي که اسامي آنها به عنوان پذيرفته شده اعلام خواهد شد، موظفند مدارک ذيل را جهت بررسي ارائه نمايند. نحوه، زمان و آدرس محل تحويل مدارک متعاقباً اعلام خواهد شد .

· پرينت برگ ثبت نام در فراخوان

· ۴ قطعه عکس ۴*۳ با پشت زمينه سفيد و پشت نويسي شده

· اصل و تصوير تمام صفحات شناسنامه (۱سري)

· اصل و تصوير تمام صفحات شناسنامه همسر(در صورت تأهل) (۱سري)

· اصل و تصوير کارت ملي پشت و رو (۱سري)

· اصل و تصوير آخرين مدرک تحصيلي (۱سري)

· اصل و تصوير گواهي پايان طرح مشمولين خدمت پزشکان و پيراپزشکان (۱سري)

· اصل مدارک دال بر بومي بودن به همراه تصوير آن (۱سري)

· اصل مدارک دال بر ايثارگري حسب مورد از مراجع ذيربط

· در صورت نياز به مدارک ديگر متعاقباً نوع مدارک و نحوه ارسال از طريق سايت اعلام خواهد شد .

تبصره: مدرک تحصيلي از مراجع ذيربط استعلام خواهد شد و تطبيق اوليه انجام شده در بند فوق ملاک قطعي بر اصالت مدارک نخواهد بود.

زمان اخذ کارت ورود به جلسه و برگزاري آزمون مصاحبه :

زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون مصاحبه و همچنين زمان و مکان برگزاري آزمون مصاحبه از طريق سامانه جذب نيروي انساني دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي و درماني تربت حيدريه متعاقباً اعلام خواهد شد .

۶- مواد آزمون مصاحبه عبارتند از :

براي سنجش اطلاعات توانمنديهاي تخصصي و معلومات ثبت نام كنندگان، آزمون مصاحبه مرتبط با رشته شغلي صورت خواهد پذيرفت. (فايل منبع آزمون مصاحبه پيوست مي باشد)

۷- امتيازات و سهميه ها

۱/۷- از کل سهميه فراخوان، سي درصد (۳۰%) آن برابر قوانين و مقررات براي پذيرش ايثارگران اختصاص مي يابد. از سي درصد (۳۰%) فوق الذکر، بيست و پنج درصد(۲۵%) آن به جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء،‌همسر و فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان يکسال و بالاي يکسال سابقه اسارت و خواهر و برادر شهيد معرفي شده از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان و پنج درصد (۵%) سهميه باقيمانده نيز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (فقط بسيج سپاه پاسدارن و جهادگران) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زير بيست و پنج درصد (۲۵%) و آزادگان زير يکسال اسارت اختصاص مي يابد .

۲/۷-انتخاب ايثارگران در حد سهميه پنج درصد (۵%) به ترتيب نمره فضلي آزمون مصاحبه، از بين ايثارگران واجد شرايط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد .

۳/۷-پذيرش مازاد بر سي درصد (۳۰%) سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت .

تبصره: در صورتي که معرفي ايثارگران تا سي درصد (۳۰%) سهميه فراخوان تکميل نگردد، در کليه عناوين شغلي از بين شرکت کنندگان با سهميه آزاد پذيرش بعمل خواهد آمد .

۴/۷- پذيرش نيرو پس از کسر سهميه ايثارگران به “بومي شهرستان” در صورت برخورداري از شرايط مندرج در فراخوان به ترتيب نمره فضلي آزمون مصاحبه اختصاص خواهد يافت. در صورتيکه ظرفيت مورد نياز هر يک از رشته هاي شغلي مندرج در فراخوان از بين داوطلبان “بومي شهرستان” تکميل نگردد، پذيرش بقيه افراد تا تکميل ظرفيت از بين داوطلبان با اولويت “بومي استان” و سپس “غير بومي” همان رشته شغلي به ترتيب نمره فضلي آزمون مصاحبه صورت مي پذيرد .

۵/۷- داوطلب بومي شهرستان به افرادي اطلاق مي شود که واجد يکي از شرايط ذيل باشند :

الف) شهرستان محل تولد داوطلب يا همسر وي با شهرستان محل مورد تقاضا براي جذب يکي باشد .

تبصره۱ : متولدين شهرستان تربت حيدريه در صورتيکه که شهر محل تولد، تربت حيدريه و يا بخش محل تولد ايشان يکي از بخش هاي ذيل باشد و يکي از کد رشته هاي شغلي که محل خدمت آن شهرستان تربت حيدريه مي باشند انتخاب نمايند، بعنوان بومي محل تولد شناخته خواهند شد :

– بخش هاي مرکزي (بالا ولايت ، پايين ولايت)

– جلگه رخ (بالا رخ ، پايين رخ ، ميان رخ)

– کدکن

– بايگ

تبصره۲ : متولدين شهرستان زاوه در صورتيکه که شهر محل تولد، دولت آباد و يا بخش محل تولد ايشان يکي از بخش هاي ذيل باشد و يکي از کد رشته هاي شغلي که محل خدمت آن شهرستان زاوه مي باشند انتخاب نمايند، بعنوان بومي محل تولد شناخته خواهند شد:

– بخش مرکزي (صفائيه)

– بخش سليمان

تبصره۳ : متولدين شهرستان مه ولات در صورتيکه که شهر محل تولد، فيض آباد و يا بخش محل تولد ايشان يکي از بخش هاي ذيل باشد و يکي از کد رشته هاي شغلي که محل خدمت آن شهرستان مه ولات مي باشند انتخاب نمايند ، بعنوان بومي محل تولد شناخته خواهند شد :

– بخش مرکزي

– بخش شادمهر

ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمي و پيماني دولت يا نيروهاي مسلح (اعم از شاغل يا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلي يا بازنشستگي آنان با شهرستان محل مورد تقاضا براي جذب آنان يکي باشد .

ج) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصيلي (ابتدائي، راهنمايي، دبيرستان(بجز دوره پيش دانشگاهي)و يا دانشگاه) را به صورت متوالي يا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا براي جذب طي کرده باشد .

د) داوطلب يا پدر، مادر و يا همسر وي، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت بيمه در شهرستان محل مورد تقاضا براي جذب و بکارگيري را داشته باشند (پرداخت حق بيمه به مدت تعيين شده صرفاً توسط يکي از موارد مذکور قابل احتساب است).

تبصره ۱: منظور از پرداخت حق بيمه، صرفاً پرداخت حق بيمه به صندوق هاي بازنشستگي (در قبال اشتغال) مي باشد .

تبصره ۲: درخصوص محل پرداخت حق بيمه تأمين اجتماعي، کارگاهي که حق بيمه پدر، مادر، همسر و يا خود داوطلب از آن پرداخت شده است، ملاک عمل مي باشد و شعبه تأمين اجتماعي که حق بيمه در آن پرداخت گرديده، ملاک بومي بودن داوطلب نمي باشد .

تبصره: مبناي شهرستان براي تعيين بومي بودن، آخرين تقسيمات کشوري در زمان ثبت نام مي باشد .

۸- تذکرات

۱/۸- دارندگان مدرک تحصيلي بالاتر و پائين تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده و همچنين دانشجويان در حال تحصيل در مقطع کارشناسي و بالاتر، مجاز به شرکت در اين فراخوان نمي باشند .

تبصره: چنانچه هر زمان مشخص گردد فرد داراي مدرک تحصيلي بالاتر يا پايين تر از مقطع اعلام شده در شرايط احراز فراخوان و همچنين دانشجوي در حال تحصيلمي باشد، ادامه همکاري داوطلب مجاز نخواهد بود و از محل ذخيره آزمون مصاحبه نسبت به معرفي جايگزين اقدام خواهد شد .

۲/۸- مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن فراخوان بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، مصاحبه و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج در فراخوان است داوطلب از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد حتي در صورت انعقاد قرارداد، قراداد مزبور لغو و بلااثر مي گردد .

۳/۸- انتخاب داوطلبان به ترتيب بالاترين نمره کل مأخوذه در آزمون مصاحبه رشته شغلي ماما و با رعايت ظرفيت پيش بيني شده مي باشد و در صورتيکه نمره کل دو داوطلب يکسان و مازاد بر تعداد ظرفيت اعلام شده در فراخوانباشد، ملاک انتخاب، معدل افراد خواهد بود .

۴/۸- در صورتي که هر يک از شغل محل هاي اعلامي، فاقد شرکت کننده و متقاضي واجد الشرايط باشد، از بين متقاضيان ساير شغل محل ها پذيرش به عمل خواهد آمد .

۵/۸- اسامي پذيرفته شدگان از طريق سايت اينترنتي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني تربت حيدريه اعلام خواهد شد و پذيرفته شدگان اصلي و ذخيره پس از اعلام اسامي حداکثر يک هفته فرصت خواهند داشت جهت تکميل مدارک و طي مراحل جذب به واحد برنامه ريزي، تأمين و توزيع نيروي انساني دانشگاه مراجعه نمايند .

۶/۸- داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامي مرحله اول پذيرفته شدگان طبق برنامه تنظيمي در مهلت مقرر به هسته گزينش دانشگاه براي تکميل پرونده گزينشي مراجعه نمايند. در صورت عدم مراجعه بموقع، قبولي فرد کان لم يکن تلقي شده و از افراد ذخيره بجاي وي به گزينش معرفي خواهد شد .

۷/۸ هرگونه اطلاع رساني در خصوص آزمون مصاحبه از طريق سايت اينترنتي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي و درماني تربت حيدريه به صورت همزمان خواهد بود و داوطلبان اطلاعات مورد نياز خود را بدين طريق دريافت خواهند کرد (داوطلبان موظفند جهت اطلاع از آخرين اطلاعيه هاي مربوط به آزمون مصاحبه تا زمان برگزاري آزمون مصاحبه، هر روز به سامانه جذب نيروي انساني دانشگاه مراجعه نمايند) .

۸/۸- باتوجه به اين که ملاک ثبت نام از متقاضيان، تکميل فرم درخواست شغل اينترنتي مي باشد لازم است در تکميل آن نهايت دقت را به عمل آورده و هيچگونه اصلاحاتي پس از ثبت نام قابل پذيرش نخواهد بود .

۹/۸- انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون مصاحبه پس از طي مراحل گزينش ميسر مي باشد .

۱۰/۸- ملاک محاسبه تاريخ فراغت از تحصيل، محاسبه سن داوطلبين حداکثر تا پايان مهلت ثبت نام مي باشد . (تاريخ ۹۶/۰۸/۰۵)


استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه- ۱۹ مهر ۹۶

دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني تربت حيدريه در نظر دارد جهت ارائه خدمات تخصصي در اداره روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه، يک نفر واجدالشرايط را از طريق فراخوان، شناسائي و با درنظر گرفتن اولويتهاي مربوطه و درصورت نياز بعد از برگزاري آزمون مصاحبه تخصصي و تأييد صلاحيت عمومي توسط هسته گزينش دانشگاه و همچنين با در نظر گرفتن ساير شرايط، بصورت شرکتي از طريق شرکت طرف قرارداد دعوت به همكاري نمايد. با توجه به اينكه فراخوان منتشره به منزله شناسائي متقاضيان ميباشد، بديهي است ثبت نام در اين فراخوان هيچ گونه تعهدي را جهت به كار گيري براي دانشگاه ايجاد نمي نمايد. لذا در صورت نياز بعد از طي مراحل قانوني، از بين متقاضيان و با عنايت به مفاد فراخوان، دعوت به همكاري صورت مي پذيرد. خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقيق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نماييد .

ردیف آگهی رشته شغلی محل درخواست تعداد مورد نیاز
مرد / زن / هردو
مدرک تحصیلی
۷۰ کارشناس روابط عمومی تربت حيدريه ۱ دارا بودن مدرک تحصيلي لیسانس يا فوق لیسانس يا دکترا در يکي از رشته هاي تبلیغ و ارتباطات فرهنگی يا علوم اجتماعی(ارتباطات اجتماعی) يا علوم ارتباطات يا علوم ارتباطات اجتماعی يا علوم ارتباطات اجتماعی(روزنامه نگاری، روابط عمومی) يا فرهنگ و ارتباطات يا معارف اسلامی و فرهنگ ارتباطات

تذکرات :
۱- انعقاد قرارداد بصورت موقتي از طريق شرکت طرف قرارداد مي باشد و در صورت رضايت از نحوه خدمتي و نياز، قرارداد از سوي شرکت تمديد خواهد شد .
۲- هرگونه اطلاع رساني در خصوص زمان و محل برگزاري آزمون مصاحبه و … از طريق سايت اينترنتي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني تربت حيدريه انجام خواهد شد. لذا داوطلبين موظف هستند جهت آگاهي از اطلاعيه ها حداقل هر ۲۴ ساعت يکبار به سايت مراجعه نمايند .

۱- شرايط عمومي

۱/۱- تدين به دين مبين اسلام يا يکي از اديان رسمي کشور مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

۲/۱- داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران

۳/۱- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

۴/۱- داشتن کارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دائم از خدمت (ويژه برادران)

۵/۱- عدم اعتياد به دخانيات، مواد مخدر و روان گردان

۶/۱- عدم سابقه محکوميت جزايي م‍ؤثر

۷/۱- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام کاري که به خدمت گرفته مي شوند (به تشخيص مراجع ذيصلاح پزشکي)

۸/۱- نداشتن منع بکارگيري در دستگاه هاي دولتي بموجب آراي مراجع قانوني

۹/۱- داوطلبين تا قبل از پايان مهلت ثبت نام نبايد مستخدم رسمي، ثابت، پيماني يا قراردادي دانشگاه هاي علوم پزشکي و يا ساير دستگاه هاي دولتي و نهادهاي عمومي غير دولتي و يا بازنشسته و بازخريد خدمت باشند .

۲- شرايط اختصاصي

۱/۲- داشتن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر ۳۵ سال تمام براي دارندگان مدارک تحصيلي کارشناسي و ۳۸ سال تمام براي دارندگان مدارک تحصيلي کارشناسي ارشد و دکترا. (ملاک محاسبه سن پايان مهلت ثبت نام مي باشد – تاريخ ۲۸/۰۷/۱۳۹۶)

* تبصره : موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداکثر سن مقرر داوطلبان اضافه خواهد شد :

الف) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء،‌همسر و فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان که يکسال و بالاي يکسال سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (فقط بسيج سپاه پاسدارن و جهادگران) از شرط حداکثر سن معاف مي باشند .

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر ، مادر ، خواهر، برادر) تا ميزان ۵ سال

پ) رزمندگان داراي کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به ميزان مدت حضور در جبهه

ت) مدت خدمت سربازي انجام شده

۲/۲- در عنوان شغل کارشناس روابط عمومي که در شرايط احراز آن، علاوه بر مدرک تحصيلي کارشناسي، مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد نيز قيد گرديده است، مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد داوطلبان مي بايست با مدرک تحصيلي کارشناسي آنها مرتبط باشد .

۳- نحوه ثبت نام

الف) تكميل فرم ثبت نام اينترنتي (تقاضانامه ثبت نام) :

ثبت نام متقاضيان فقط از طريق سايت اينترنتي دانشگاه علوم پزشکي تربت حيدريه ورت مي پذيرد. لذا متقاضيان محترم مي بايستي پس از مطالعه دقيق مفاد فراخوان، راهنماي ثبت نام و ساير موارد مرتبط با فراخوان که در همان صفحه قابل مشاهده مي باشد نسبت به ثبت نام اقدام نمايند .

تذکر ۱ : لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان يک بار ثبت نام را دارد. لذا امکان ثبت نام بعدي وجود نخواهد داشت و ثبت نام اوليه ملاک عمل مي باشد .

ب) ارسال فايل عكس اسكن شده :

داوطلب مي بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير اسكن نموده و فايل آن را بر اساس شرايط ذيل آماده و از طريق سامانه آزمون ارسال نمايد :

– عکس ۴×۳ که در سال جاري گرفته شده باشد (عکس تمام رخ) .

– عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد .

– اندازه عكس اسكن شده بايد حداقل ۳۰۰×۲۰۰ و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پيکسل باشد .

– تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد .

– حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از ۷۰ كيلو بايت بيشتر باشد .

– حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد .

– حتي الامكان عكس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد .

تذکر ۱ : اسكن عكس از روي كارتهاي شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و …) قابل قبول نمي باشد و داوطلبان لازم است از اصل عكس و مطابق با توضيحات فوق، اقدام به اسكن نمايند .

تذکر ۲ (مهم) : در صورت ارسال عكس غيرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وي سلب ميگردد. با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمون هاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه در كافينت ثبت نام مي كنند رخ داده است، تاكيد ميگردد چنانچه ثبت نام خود را توسط كافي نت ها انجام مي دهيد، علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف داوطلب، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد .

پ) ارسال فايل فيش بانکي اسكن شده (با حجم کمتر از ۲۰۰ کيلو بايت) .

ت) ارسال فايل اسكن شده مدارک دال بر ايثارگري (با حجم کمتر از ۲۰۰ کيلو بايت) .

ث) ارسال فايل اسکن شده آخرين مدرک تحصيلي (با حجم کمتر از ۲۰۰ کيلو بايت) .

تذکر ۱ : ثبت نام فقط از طريق سايت صورت مي پذيرد. لذا از ارسال مدارک به صورت دستي و يا مراجعه حضوري جهت درخواست شغل خوداري نماييد. بديهي است به درخواست هاي دستي و حضوري هيچ گونه ترتيب اثري داده نخواهد شد. ضمناً در صورت لزوم دريافت اصل مدارک متعاقباً اعلام خواهد شد .

تذکر ۲ : متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان ثبت نام كد رهگيري خود را يادداشت نموده و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند .

تذکر ۳ : مبلغ ۰۰۰/۱۵۰ ريال به عنوان حق شرکت در آزمون عمومي و تخصصي داوطلبان به حساب شماره ۲۱۷۸۱۴۱۷۷۳۰۰۷ بنام درآمدهاي غير درماني دانشگاه علوم پزشکي تربت حيدريه نزد بانک ملي شعبه شهرداري تربت حيدريه پرداخت نموده و اسکن فيش پرداختي را در محلي که در سامانه ثبت نام اينترنتي مشخص شده است، بارگذاري نماييد. ضمناً فيش پرداختي در روز آزمون بهمراه کارت شرکت در جلسه آزمون اخذ خواهد گرديد .

تبصره ۱ – به ثبت نام ناقص و يا ارسال مدارک ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي شود .

۴- مهلت ثبت نام آزمون :

متقاضيان محترم ميتوانند از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۷/۱۹ لغايت پايان روز جمعه مورخ ۹۶/۷/۲۸ نسبت به ثبت نام اينترنتي اقدام نمايند. با عنايت به محدوديت زماني تا برگزاري زمان آزمون، مهلت ثبت نام به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد. لذا با توجه به احتمال ايجاد مشکل در پهناي باند در روزهاي پاياني به علت حجم بالاي ثبت نام، خواهشمند است در اسرع وقت و قبل از پايان مهلت اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

۵- مدارک مورد نياز در صورت درخواست ارسال يا ارائه اصل مدارک :

با توجه به اينکه در زمان آزمون هيچگونه مدرک و مستنداتي جهت بررسي صحت اطلاعات ثبت شده در فرم ثبت نام از افراد اخذ نمي گردد، لذا داوطلبان گرامي که اسامي آنها به عنوان پذيرفته شده اعلام خواهد شد، موظفند مدارک ذيل را جهت بررسي ارائه نمايند. نحوه، زمان و آدرس محل تحويل مدارک متعاقباً اعلام خواهد شد .

· پرينت برگ ثبت نام در فراخوان

· ۳ قطعه عکس ۴*۳ با پشت زمينه سفيد و پشت نويسي شده

· اصل و تصوير تمام صفحات شناسنامه (۱سري)

· اصل و تصوير کارت ملي پشت و رو (۱سري)

· اصل و تصوير آخرين مدرک تحصيلي (۱سري)

· اصل و تصوير کارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (پشت و رو) و يا گواهي که حداکثر تا تاريخ ۲۸/۰۷/۱۳۹۶، پايان خدمت نظام وظيفه و يا معافيت دائم را تأييد نمايد . (۱سري)

· اصل مدارک دال بر بومي بودن به همراه تصوير آن (۱سري)

· اصل مدارک دال بر ايثارگري

· در صورت نياز به مدارک ديگر متعاقباً نوع مدارک و نحوه ارسال از طريق سايت اعلام خواهد شد .

تبصره: مدرک تحصيلي از مراجع ذيربط استعلام خواهد شد و تطبيق اوليه انجام شده در بند فوق ملاک قطعي بر اصالت مدارک نخواهد بود .

زمان اخذ کارت ورود به جلسه و برگزاري آزمون :

زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون مصاحبه و همچنين زمان و مکان برگزاري آزمون مصاحبه از طريق سامانه جذب نيروي انساني دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي و درماني تربت حيدريه متعاقباً اعلام خواهد شد .

۶- مواد آزمون عبارتند از :

براي سنجش اطلاعات توانمنديهاي تخصصي و معلومات ثبت نام كنندگان، آزمون مصاحبه مرتبط با رشته شغلي صورت خواهد پذيرفت که ۵۰% نمره به اين موضوع تخصيص و ۵۰% نمره آزمون مصاحبه به امتيازاتي از قبيل فن بيان، معدل، بومي بودن و … اختصاص مي يابد .

۷- امتيازات و سهميه ها

۱/۷- به امتياز مکتسبه مصاحبه تخصصي ايثارگران ۲۵% و بالاتر، ۲۰% اضافه مي گردد .

۲/۷- در صورت شرکت فرزندان کارکنان شاغل (رسمي، پيماني و قراردادي) و بازنشسته (رسمي و پيماني) دانشگاه علوم پزشکي تربت حيدريه در فراخوان مصاحبه، به نمره مصاحبه تخصصي آنان ۱۰% نمره مکتسبه اضافه خواهد شد .

تبصره : مشمولين بند ۲/۷ مي بايست پس از ثبت نام اينترنتي، اصل و تصوير آخرين حکم کارگزيني يا آخرين حکم بازنشستگي پدر يا مادر خود را به اداره برنامه ريزي، تأمين و توزيع نيروي انساني دانشگاه علوم پزشکي تربت حيدريه به نشاني: تربت حيدريه – بلوار پرستار – قره ني ۱ – دانشگاه علوم پزشکي تربت حيدريه – طبقه اول – اتاق ۲۰۶ تحويل دهند .

۸- تذکرات

۱/۸- دارندگان مدرک تحصيلي بالاتر و پائين تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده و همچنين دانشجويان در حال تحصيل در مقطع کارشناسي و بالاتر، مجاز به شرکت در اين فراخوان نمي باشند .

تبصره: چنانچه هر زمان مشخص گردد فرد داراي مدرک تحصيلي بالاتر يا پايين تر از مقطع اعلام شده در شرايط احراز فراخوان و همچنين دانشجوي در حال تحصيلمي باشد، ادامه همکاري داوطلب مجاز نخواهد بود و از محل ذخيره آزمون مصاحبه نسبت به معرفي جايگزين اقدام خواهد شد .

۲/۸- ملاک تخصيص امتياز به داوطلبان بومي، دارا بودن يکي از شرايط ذيل مي باشد :

الف) شهرستان محل تولد داوطلب يا همسر وي با شهرستان محل مورد تقاضا براي جذب يکي باشد .

تبصره۱ : متولدين شهرستان تربت حيدريه در صورتيکه که شهر محل تولد، تربت حيدريه و يا بخش محل تولد ايشان يکي از بخش هاي ذيل باشد و يکي از کد رشته هاي شغلي که محل خدمت آن شهرستان تربت حيدريه مي باشند انتخاب نمايند، بعنوان بومي محل تولد شناخته خواهند شد :

– بخش هاي مرکزي (بالا ولايت ، پايين ولايت)

– جلگه رخ (بالا رخ ، پايين رخ ، ميان رخ)

– کدکن

– بايگ

ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمي و پيماني دولت يا نيروهاي مسلح (اعم از شاغل يا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلي يا بازنشستگي آنان با شهرستان محل مورد تقاضا براي جذب آنان يکي باشد .

ج) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصيلي (ابتدائي، راهنمايي، دبيرستان(بجز دوره پيش دانشگاهي)و يا دانشگاه) را به صورت متوالي يا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا براي جذب طي کرده باشد .

د) داوطلب يا پدر، مادر و يا همسر وي، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت بيمه در شهرستان محل مورد تقاضا براي جذب و بکارگيري را داشته باشند (پرداخت حق بيمه به مدت تعيين شده صرفاً توسط يکي از موارد مذکور قابل احتساب است).

تبصره ۱: منظور از پرداخت حق بيمه، صرفاً پرداخت حق بيمه به صندوق هاي بازنشستگي (در قبال اشتغال) مي باشد .

تبصره ۲: درخصوص محل پرداخت حق بيمه تأمين اجتماعي، کارگاهي که حق بيمه پدر، مادر، همسر و يا خود داوطلب از آن پرداخت شده است، ملاک عمل مي باشد و شعبه تأمين اجتماعي که حق بيمه در آن پرداخت گرديده، ملاک بومي بودن داوطلب نمي باشد .

تبصره: مبناي شهرستان براي تعيين بومي بودن، آخرين تقسيمات کشوري در زمان ثبت نام مي باشد .

۳/۸- مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن فراخوان بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، مصاحبه و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج در فراخوان است داوطلب از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد حتي در صورت انعقاد قرارداد، قراداد مزبور لغو و بلااثر مي گردد .

۴/۸- انتخاب داوطلبان به ترتيب بالاترين نمره کل مأخوذه در آزمون مصاحبه رشته شغلي کارشناس روابط عمومي و با رعايت ظرفيت پيش بيني شده مي باشد و در صورتيکه نمره کل دو داوطلب يکسان و مازاد بر تعداد ظرفيت اعلام شده در فراخوانباشد، ملاک انتخاب، معدل افراد خواهد بود .

۵/۸- در صورتي که هر يک از شغل محل هاي اعلامي، فاقد شرکت کننده و متقاضي واجد الشرايط باشد، از بين متقاضيان ساير شغل محل ها پذيرش به عمل خواهد آمد .

۶/۸- اسامي پذيرفته شدگان از طريق سايت اينترنتي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني تربت حيدريه به آدرس http://employment.thums.ac.ir اعلام خواهد شد و پذيرفته شده اصلي و ذخيره پس از اعلام اسامي حداکثر يک هفته فرصت خواهند داشت جهت تکميل مدارک و طي مراحل جذب به واحد برنامه ريزي، تأمين و توزيع نيروي انساني دانشگاه مراجعه نمايند .

۷/۸- داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامي مرحله اول پذيرفته شدگان طبق برنامه تنظيمي در مهلت مقرر به هسته گزينش دانشگاه براي تکميل پرونده گزينشي مراجعه نمايند. در صورت عدم مراجعه بموقع، قبولي فرد کان لم يکن تلقي شده و از افراد ذخيره بجاي وي به گزينش معرفي خواهد شد .

۸/۸ هرگونه اطلاع رساني در خصوص آزمون مصاحبه از طريق سايت اينترنتي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي و درماني تربت حيدريه به صورت همزمان خواهد بود و داوطلبان اطلاعات مورد نياز خود را بدين طريق دريافت خواهند کرد (داوطلبان موظفند جهت اطلاع از آخرين اطلاعيه هاي مربوط به آزمون مصاحبه تا زمان برگزاري آزمون مصاحبه، هر روز به سامانه جذب نيروي انساني دانشگاه مراجعه نمايند) .

۹/۸- باتوجه به اين که ملاک ثبت نام از متقاضيان، تکميل فرم درخواست شغل اينترنتي مي باشد لازم است در تکميل آن نهايت دقت را به عمل آورده و هيچگونه اصلاحاتي پس از ثبت نام قابل پذيرش نخواهد بود .

۱۰/۸- انتخاب نهايي پذيرفته شده آزمون مصاحبه پس از طي مراحل گزينش ميسر مي باشد .

۱۱/۸- ملاک محاسبه تاريخ فراغت از تحصيل، پايان يا معافيت خدمت سربازي و محاسبه سن داوطلبين حداکثر تا پايان مهلت ثبت نام مي باشد . (تاريخ ۲۸/۰۷/۱۳۹۶)


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه – سال ۹۶:

جهت مشاهده متن آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه (سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

_______________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه – سال ۹۵:

جهت مشاهده متن آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه (سال ۹۵) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : زهرا س

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۲

  کد دیدگاه : 1265223

  سلام تو آگهی که تو کانالتونه تمدید مهلت ثبت نام زده اما میری تو سایت واسه ثبت نام نوشته مهلت به پایان رسیده چیکار باید بکنیم؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مجید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۴۰

  کد دیدگاه : 1264854

  سلام.لطفا جواب بدین.من اهل کاشمرم میتونم ثبت نام کنم یانه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۴۰

  کد دیدگاه : 1264853

  سلام. چرا کسی جواب نمیده؟فقط باید اهل تربت باشیم؟ منکه کاشمرم نمیتونم آیا؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۹

  کد دیدگاه : 1253822

  سلام منابع تخصصیش چیه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مجیداسماعیلی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۲

  کد دیدگاه : 1253716

  سلام. فقط باید اهل تربت باشیم؟ منکه که کاشمریم نمیتونم شرکت کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۴

  کد دیدگاه : 1234057

  سلام .ببخشید من فارق التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت(مدارک پزشکی) هستم.بیمارستانای تربت این رشته رو نمیخواد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۰۶

   کد دیدگاه : 1234093

   سلام
   در حال حاضر مشخص نیست چه زمانی این دانشگاه جذب نیرو داشته باشد.
   در همين صفحه پيگير اخبار تکميلي باشيد، به محض انتشار اطلاعات بيشتر اطلاع رساني خواهيم کرد.
   ضمن اينکه براي اطلاع فوري از جديدترين و آخرين اخبار استخدامي ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: https://t.me/iranestekhdam24
   موفق باشيد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Paeez

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۴۱

  کد دیدگاه : 1089555

  با سلام.بنده متوجه اطلاعیه این دانشگاه نشدم و حد نصاب رو تو آزمون کسب کردم نمیشه کاری کرد.؟
  شماره تماسی نداره بنده مطلع بشم چیکار باید بکنم????

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۴

  کد دیدگاه : 931722

  با مدرک دیپلم تو کدوم ازمون میشه ثبت نام کرد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۸:۰۲

   کد دیدگاه : 1027625

   فقط آزمونایی که خدمات و یا پذیرش مخان و یا برا نظام میشه شرکت کرد.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۱

  کد دیدگاه : 931719

  سلام ادمین جان میشه بگی با مدرک دیپلم هم میشه تو آزمون استخدامی شرکت کرد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : وحید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۸

  کد دیدگاه : 886808

  باسلام من فوق دیپلم معماری دارم کاری نیست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۱۵

  کد دیدگاه : 850022

  با سلام من رادیولوژی میخونم سال 96فارغ التحصيل میشم، احتمال استخدامی من تو بیمارستان 9دی چقدره؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۴۵

   کد دیدگاه : 1019940

   خیلی کم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سید مصطفی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۴۷

  کد دیدگاه : 635178

  مدرک کاردانی مدیریت خانواده خوندم واسه کدکن. یا روستاهای اطراف کاری نیست؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...