دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی خراسان شمالی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ آبان ۹۶: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اعلام شد.

جهت دریافت فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعیه تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود ليست يك برابر ظرفيت قطعی ازمون پيمانی آبان ۹۵ اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود ليست يک برابر غير از ۷ خوشه شغلی آزمون پيمانی آبان ۹۵ اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ آبان ۹۶: اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اعلام شد.

جهت دریافت فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعیه تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود لیست یک برابر مرحله تکمیل ظرفیت آزمن پیمانی آبان ۹۵ اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی- ۲۵ آبان ۹۶

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۱۳۶۸۳۹۹ مورخ ۹۶/۰۶/۰۷ سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

۲-۱ -شرايط عمومي استخدام

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

۵ .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

۶ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۷ .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

۱ -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

۲- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

۳- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

۴- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

۵-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

۶- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

۷- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۲-۲- شرايط اختصاصي استخدام
۱-۲-۲- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۶ سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین ۱۳۷۰/۰۸/۲۵ به بعد)، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین ۱۳۶۱/۰۸/۲۵ به بعد)، ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۵۶/۰۸/۲۵ به بعد) و ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین ۱۳۵۱/۰۸/۲۵ به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان ۵ سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان ۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

۲-۲-۲- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره ۱: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره ۲: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۵۴ مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند ۱ بخشنامه شماره ۱۵۹۱/۲۰۹/د مورخ ۹۲/۰۵/۲۳ متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره ۳: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب ۳/۵ (سه پنجم) و ۳.۵/۵ (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر ۳ ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (۳) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۳-۲-۲- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور ۱۱۵ علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

۲- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

۳- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

۴- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

۵- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- دارای قد ۱۶۵ سانتی متر و بالاتر

۲- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از ۳۰ و بیشتر از ۱۹

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

۳- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب ۲) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب ۱) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب ۲) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

۴- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (۳) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۳۳۵/۰۰۰ (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ ۵/۰۰۰ (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

۱- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

۲- ریاضی و آمار مقدماتی

۳- زبان و ادبیات فارسی

۴- معارف اسلامی

۵- زبان انگلیسی- عمومی

۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۷- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۱ صفحات ۱۷ تا ۲۲ مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی (سال ۹۵) اینجا کلیک نمایید

_____________________________

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:

جهت مشاهده آرشیو اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : متصدی خدمات مال

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۳۴

  کد دیدگاه : 1357962

  سلام من جزو ذخیره های آزمون شرکتی بیمارستان هستم به نظرتان امیدی هست که مارو هم دعوت به کار کنن.لطفا هرکی می خونه نظر بده که چی شنیده.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مرضیه غزالی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۴۵

  کد دیدگاه : 1353698

  مدرککمک بهیاری هستم دنبال کاربیمارستانها

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حیدری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۰۶

  کد دیدگاه : 1291838

  سلام من برا مصاحبه قبول شودم گزینش رفتم مدارک تحویل دادمولی جزو ذخیرهابودم کلن13 تا خانم مصاحبه قبول شودن یعنی من رد شودم که باهام تماس نگرفتن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۵۳

   کد دیدگاه : 1293110

   توروخدا جوابدین ما تکلیف خودمونو بدونیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۰۴

  کد دیدگاه : 1291834

  سلام من برا مصاحبه قبول شودم گزینش رفتم مدارک تحویل دادمولی جزو ذخیرهابودم کلن13 تا خانم مصاحبه قبول شودن یعنی من رد شودم که باهام تماس نگرفتن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : mohamad

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۴۵

  کد دیدگاه : 1258064

  با سلام،لطفاً قبولی رشته ارشد مکانیک نمره اش چند شده وآیا رفته مصاحبه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۱

  کد دیدگاه : 1255427

  سلام دوستان
  من با سهمیه ازاد پرستاری اسفراین قبول شدم ولی تماسی برای ادامه مراحل استخدامی و گزینش نداشتم. ایا کسی در استان مصاحبه و گزینش شده؟
  ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی خدمات مال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۳۱

   کد دیدگاه : 1261763

   سلام دوستان .اگه واسه مصاحبه با گزینش قبول شدین باید به ادرس http://www.azmoonest مراجعه کنین اونجا اسامی رو زدن.موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۰:۵۲

    کد دیدگاه : 1261839

    ادرس رو اشتباه دادید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امور مالی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۳

  کد دیدگاه : 1250495

  ادمین جان واقعا نتایج ازمون ابطال شده
  این خبر برای علوم پزشکیه یا کل دیتگاههای اجرایی؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۶:۰۱

   کد دیدگاه : 1250565

   خبر جدیدی اومده که تکذیب کرده این مورد رو.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۴۶

  کد دیدگاه : 1236213

  سلام هیچ تماسی از طرف دانشکده جهت انجام مصاحبه صورت نگرفته که بعد مراجعه دلایلی که اوردین بچه گانه بود و دست خالی برگشتیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی خدمات مال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۴۷

   کد دیدگاه : 1236283

   سلام دوستان من یکی از کسایی ام که استخدامی رو قبول شدم .بعد قبول شدن بهمون زنگ زدن و رفتیم مصاحبه.بی دردسر .لطفا حاشیه درست نکنین شرکت کننده های دیگه فکر نکن که چه خبره و حقشان خورده شده .کسی میتونه ادعا کنه که حقشو خوردن که مرحله ی اول و قبول شده باشه.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حمیداسعدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۰۵

  کد دیدگاه : 1234563

  سلام شما ازمون استخدامی برگزار کردید وبه هر بهانه ای قبول شدگان در ازمون را رد کرده اید عجب ازمون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی خدمات مال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۵۳

   کد دیدگاه : 1234916

   سلام مگه جواب مصاحبه اومده که کسی رد شده باشه؟!!!!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی خدمات مال

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۵۲

  کد دیدگاه : 1232146

  سلام جواب مصاحبه علوم پزشکی کی وچطوری اعلام میشه اگه کسی میدونه لطفا بگه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسابدار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۴۹

  کد دیدگاه : 1229066

  یه پیشنهاد هم دارم به کسایی که باید در چند روز آینده واسه مصاحبه برن ستاد دانشگاه علوم پزشکی بجنورد .مصاحبه خیلی راحت فقط کافیه با اعتماد به نفس وبدون استرس برین.موفق باشید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسابدار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۴۶

  کد دیدگاه : 1229059

  سلام .یه سوال دارم از ادمین .ما الان رفتیم مصاحبه به نظر شما دوباره گزینش هم باید بریم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۵۱

   کد دیدگاه : 1229157

   طبق قوانین گزینش باید برای تمام کارمندان دستگاه های اجرایی انجام بشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۳

  کد دیدگاه : 1220686

  خبر 4 خرداد 96: اعلام نتایج اولیه آزمون شرکتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی (منبع: nkums.ac.ir)
  ضمن آرزوی موفقیت ایران استخدام خدمت شما کارجویان گرامی، به اطلاع می رسانیم؛ نتایج اولیه 3 برابر ظرفیت آزمون شرکتی مورخه 95/12/26 علوم پزشکی خراسان شمالی اعلام شد.
  جهت مشاهده نتایج آزمون بالای همین صفحه مراجعه نمایید
  با آرزوی موفقیت، سایت ایران استخدام

  پاسخ دهید
 • نویسنده : وحید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۳:۰۴

  کد دیدگاه : 1215502

  سلام جواب این آزمونی ک شرکت آوا سلامت تو اسفند گرفت کدوم سایت میزنن لطفا اگه میدونین بگین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : خورشید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۴۵

   کد دیدگاه : 1216192

   باید علوم پزشکی و یا سایت اصلی آواسلامت بزنه. البته فعلااااا ک نزدن. منم پیگیرم خبری نیس.ن ب اینکه آزمونو ی هفته ای برگزار کردن ن اینکه الان دوماه هم گذشتو نتایجو نزدن.اینقد عجله برا چی بود !!!

   پاسخ دهید
  • نویسنده : aynaz

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۵۲

   کد دیدگاه : 1217353

   متن دیدگاه خود را وارد کنید
   تایکشنبه هفته دیگه اعلام میشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : خلیفه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۵۳

  کد دیدگاه : 1213223

  سلام وقت بخیر چرا کسی پاسخ گو به کمک پرستار و بهیار نیست؟
  کلی هزینه کردن تا بتونن با با سرکار رفتن مرحمی ب زخماشون بزنن.
  فقط بلدن پشت تریبون داد و فریاد کنن
  کسیم هس بیاد ببینه کلی پول گرفتن از بچه های بهیار.کمک پرستار بعد الان بیکار و سرشون کلاه رفته.
  حق و انصاف و خدا کجاس اصلا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۷

  کد دیدگاه : 1066378

  سلام من تو ازمون استخدامی قبول شدم نه مدارکی خواستن نه چیزی چکارکنم کسی خبر نداره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عفت صادقی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۲۵

  کد دیدگاه : 1027233

  سلام من مدرک کمک بهیاری گرفتم و به بیمارستان های زیادی سر زدم ک می گویند نیرو نمیگیرند و باید تو سایت دنبالش باشن و منم خیلی گشتم ولی پیدا نکردم..

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناصر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۳۴

  کد دیدگاه : 1020944

  سلام من دیپلم دارم لطفااگه برای استخدام بهورزی کسی میخوادبه من اطلاع بده شرایط مالیم خیلی بده لطفا جواب بدین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ازاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۱۹

  کد دیدگاه : 977718

  سلام وخسته نباشید بنده دارای مدرک کمک بهیاری ودیپلم وتمامی مدارک دورههای هلال احمر ودرشرایط زندگی فوق العاده سخت شدیدا نیاز بکار حتی به عنوان خدماتی در بیمارستانها می باشم خواهشمندم پاسخ بنده رابدهید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ازاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۱۴

  کد دیدگاه : 977712

  سلام من حدود دوساله به دانشگاه علوم مراجعه کردم برای کار که دارای مدرک دیپلم.مدرک کمک بهیاریو تمامی مدارک دورهای هلال احمر می باشم که متاستفانه درخواست بنده راقبول نکردن وبعد هنگام جذب نیرو هم مراجعه میکنم میگوینداز قبل نام نویسی کرده اند چطور درخواست بنده بصورت کتبی قبول نمی کنند ولی نام نویسی شده اندبنده دارای دوفرزندوشوهری کارگر ومستاجروشدیدا نیاز به کار میباشم خواهشمندم رسیدگی فرماید

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...