دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شیراز

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس- ۲۵ آبان ۹۶

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۱۳۶۸۳۹۹ مورخ ۹۶/۰۶/۰۷ سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

۲-۱ -شرايط عمومي استخدام

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

۵ .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

۶ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۷ .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

۱ -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

۲- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

۳- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

۴- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

۵-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

۶- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

۷- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۲-۲- شرايط اختصاصي استخدام
۱-۲-۲- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۶ سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین ۱۳۷۰/۰۸/۲۵ به بعد)، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین ۱۳۶۱/۰۸/۲۵ به بعد)، ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۵۶/۰۸/۲۵ به بعد) و ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین ۱۳۵۱/۰۸/۲۵ به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان ۵ سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان ۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

۲-۲-۲- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره ۱: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره ۲: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۵۴ مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند ۱ بخشنامه شماره ۱۵۹۱/۲۰۹/د مورخ ۹۲/۰۵/۲۳ متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره ۳: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب ۳/۵ (سه پنجم) و ۳.۵/۵ (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر ۳ ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (۳) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۳-۲-۲- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور ۱۱۵ علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

۲- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

۳- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

۴- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

۵- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- دارای قد ۱۶۵ سانتی متر و بالاتر

۲- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از ۳۰ و بیشتر از ۱۹

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

۳- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب ۲) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب ۱) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب ۲) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

۴- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (۳) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۳۳۵/۰۰۰ (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ ۵/۰۰۰ (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

۱- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

۲- ریاضی و آمار مقدماتی

۳- زبان و ادبیات فارسی

۴- معارف اسلامی

۵- زبان انگلیسی- عمومی

۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۷- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۱ صفحات ۱۷ تا ۲۲ مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر ۱۰ مهر ۹۶: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس

اعلام نتايج اوليه (دعوت به مصاحبه) كليه رشته ها بغيراز نگهبان و فوريتها انجام گرفت .دعوت به مصاحبه از طريق پيامك يا تماس تلفني انجام مي گردد.

نتيجه رشته نگهباني (حفاظت فيزيكي)پس از طي مراحل بررسي مدارك وتست هاي مربوطه توسط اداره انتظامات دانشگاه اعلام ودر سامانه ثبت مي گردد لذا از مراجعه حضوري به مديريت منابع انساني خودداري فرماييد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ مهر ۹۶: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز تا روز چهارشنبه ۹۶/۷/۱۹ تمديد گرديد


خبر ۴ مهر ۹۶: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس

نتايج اوليه آزمون شركتي در همين صفحه اعلام مي گردد لذا از مراجعه حضوري به دانشگاه جدا خودداري فرماييد
اعلام نتايج اوليه (دعوت به مصاحبه) رشته هاي پرستاري- مامايي- اتاق عمل انجام گرفت .دعوت به مصاحبه از طريق پيامك يا تماس تلفني انجام مي گردد.
نتيجه رشته نگهباني(حفاظت فيزيكي)پس از طي مراحل بررسي مدارك وتست هاي مربوطه توسط اداره انتظامات دانشگاه اعلام ودر سامانه ثبت مي گردد لذا از مراجعه حضوري به مديريت منابع انساني خودداري فرماييد با تشكر.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  شیراز – ۱ مهر ۹۶

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  شیراز  برای تامین بهورز مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستاهای تابعه طبق مفاد دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز مطابق تبصره ۶ ماده ۳۴ آیین نامه اداری استخدامی و تشکیلاتی کارمندان غیرهیات علمی،  مصوبه هیات امناء دانشگاهها از محل مجوز شماره   ۸۵/۲۰۹/۵  مورخ   ۱/۰۲/۱۳۹۵  معاونت توسعه مدیریت ومنابع  وزارت متبوع تعداد ۸۸  نفر بهورز زن / ۴۷ نفر بهورز مرد از بین افراد واجد شرایط و بومی روستا  به شرح جدول پیوست  از طریق امتحان کتبی عمومی، تخصصی، ومصاحبه و گزینش پذیرش می نماید. پذیرفته شدگان پس از طی دوره بهورزی و قبولی در آزمون پایانی به صورت قراردادی موضوع تبصره ۵ ماده ۳۱ آیین نامه اداری و استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی(قرارداد کار معین) و صرفاً جهت خدمت در خانه بهداشت  محل تقاضا  به کارگیری خواهند شد. (مسئولین ثبت نام در مراکز بهداشت: لطفاآگهی را به دقت مطالعه واجرا نمایید)

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

ردیف عنوان رشته شغلی محل جغرافیایی خدمت تعداد مورد نیاز شرایط احراز
۱ بهورز(مرد) شهرستان استهبان(خانه های بهداشت گرده، بنوان، درب قلعه، مبارک آباد)- مرکز بهداشت شماره ۲(شهدای انقلاب)( خانه های بهداشت گچی، رمقان وریچی)- منطقه بهداشت و درمان آباده طشک(خانه های بهداشت حسن آباد)- شهرستان بوانات(خانه بهداشت فنجان و منج)-شهرستان خرامه( خانه بهداشت آبشور)- شهرستان داراب(خانه های بهداشت بانوج، زین آبادسنگی و آب شیب)- شهرستان رستم(خانه های بهداشت خوکنده، دهنو مرکزی، پهون، دشتک و مراسخون)- شهرستان سپیدان(خانه بهداشت دره همیانه)- شهرستان فیروز آباد(خانه بهداشت  دارنجان لر)- شهرستان قیر و کارزین(خانه های بهداشت ابو عسکر وکرکویه)- شهرستان کازرون(خانه های بهداشت بنه سید محمد رضا، عرب فامور، دوسیران، ملا اره، گیخ، میدانک، بورکی سفلی، ده پاگاه و حکیم باشی)- شهرستان کوار(خانه های بهداشت نوروزان و بورکی)- شهرستان لامرد(خانه های بهداشت نیرایی، خره، کال و گهلویه)- شهرستان مرودشت( خانه های بهداشت مهرآباد، بارز آباد ، فیروزی و بید گل)- شهرستان ممسنی( خانه های بهداشت پر اشکفت، شیراسپاری، آب پخشان، مهرنجان و گردن تل) ۴۷ نفر اولویت اول: کاردان بهداشت عمومی(گرایش مبارزه با بیماریها)

،کاردان بهداشت محیط  ،کاردان بهداشت حرفه ای

اولویت دوم :دیپلم علوم تجربی یا ریاضی فیزیک)

 

 

۲ بهورز( زن) شهرستان ارسنجان(خانه های بهداشت دهبید، کلاغ جیرو، علی آباد ملک، جمال آباد و حسین آباد لیاقت)- شهرستان استهبان(خانه های بهداشت مبارک آباد، رونیز سفلی(دو نفر)، دهویه ایج، سهل آباد، ماهفرخان)- شهرستان اقلید(خانه های بهداشت خارستان،کافتر،چشمه رعنا،آسپاس(دو نفر)، رضا آباد، دهنو، حسین آباد، دردانه )- مرکز بهداشت شماره ۲(شهدای انقلاب)( خانه های بهداشت بنگر، علی آباد قره باغ)-مرکز بهداشت شماره ۱(شهدای والفجر) (خانه بهداشت دهنو قر ه باغ)- شهرستان بوانات(خانه بهداشت فخرآباد)- منطقه بهداشت و درمان آباده طشک(خانه های بهداشت حسن آباد، چاه گز و خواجه جمالی)-شهرستان پاسارگاد(خانه بهدا شت نعیم آباد)- شهرستان داراب(خانه های بهداشت نرده شهر، نصیر آباد ) –شهرستان رستم(خانه های بهداشت پهون، مراسخون، بابا میدان علیا، مصیری (عبدالهی)، دشتک، میدجان، حسین آباد و منصور آباد )-  شهرستان سپیدان(خانه های بهداشت ابنو، سرتلی، ریگون و ساران سفلی)-منطقه بهداشت ودرمان بیضا(خانه های بهداشت ایاز جان و شیخ عبود)-شهرستان سروستان(خانه بهداشت بکت)- شهرستان  فراشبند(خانه بهداشت منصورآباد)- شهرستان فیروزآباد(خانه های  بهداشت مرادآباد، پرزیتون ، رودبال ،مورجان)- شهرستان قیر و کارزین(خانه بهداشت هنگام)- شهرستان کازرون(خانه های بهداشت کمارج نوحی، قندیل، سیریز جان، خیرآباد کرونی، نرگس زار، سید حسین، دادین علیا ، جره و دریس)- شهرستان کوار(خانه های بهداشت قصر احمد(دو نفر)، دشتک ،  باغان، هکوان، فرود، نوروزان (دو نفر)و ده شیب)- مرکز بهداشت شماره ۳(شهدای گمنام) (خانه بهداشت آب پرده)- شهرستان لامرد(خانه های بهداشت دهنو علامرودشت، کمالی، کندر عبدالرضا، ناو بندی و رکن آباد)- شهرستان مرودشت( خانه های بهداشت میج، دشتک، حاجی آباد، کوشک و زنگی آباد ۲)- شهرستان ممسنی( خانه های بهداشت تل سیاه، کلاه سیاه، مورکی(دو نفر)، میشان، قلعه نو و پراشکفت)- شهرستان نی ریز(خانه بهداشت شهرک شاهد مشکان) ۸۸ نفر اولویت اول : کاردان بهداشت عمومی(گرایش بهداشت خانواده)،کاردان مامایی

اولویت دوم : دیپلم علوم تجربی یا ریاضی فیزیک)

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

۱. شرایط عمومی داوطلبان :
۱-۱- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
۲-۱- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ايران
۳-۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴-۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
تبصره : معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام کمیسیون پزشکی دانشگاه با وظایف بهورزي منافات نداشته باشد.
۵-۱- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
۶-۱- عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
۷-۱- داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاهای تحت پوشش و عشایر منطقه (به تأیید پزشک معتمد شهرستان یا حسب مورد، با تأیید کمیسیون پزشکی دانشگاه)
۸-۱- نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای تابعه دانشگاه وسایر سازمان های دولتی
۹-۱- داوطلبان بهورزی نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت سایر دستگاههای دولتی باشند.
۱۰-۱- نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
۲. شرایط اختصاصی :
۱-۲- داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در يكي از رشته های بهداشت عمومی (بهداشت خانواده) و يا مامایی برای داوطلبان زن و داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در يكي از رشته های بهداشت عمومی (مبارزه با بیماریها)، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای برای داوطلبان مرد
۲-۲- چنانچه تعداد داوطلبان واجد شرایط با مدرک فوق ديپلم کمتر از ۲ نفر در هر روستا باشد از افراد دارای مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه مطابق جدول آگهی  نیز ثبت نام و آزمون به عمل خواهد آمد.
تبصره : چنانچه از یک روستا افراد فوق دیپلم و دیپلم ثبت نام نمایند و تعداد داوطلبان فوق دیپلم واجد شرایط۲ نفر و بیشتر باشد از داوطلبان دیپلم آزمون به عمل نخواهد آمد.
۳-۲- داوطلبان دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع فوق دیپلم درکلیه رشته های تحصیلی و دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های غیراز رشته های مندرج در بند ۱-۲ مجاز به شركت در آزمون نمی باشد.
۴-۲- شرکت دانشجویان حائز شرایط در آزمون پذیرش بهورز بلامانع است و در صورت احراز قبولی پذیرش و ثبت نام آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هرگونه مدرک دانشگاهی قبل از شروع دوره بهورزی می باشد.
۵-۲- داوطلبان صرفاً می باید بومی باشند از افراد غیربومی به هیچ وجه ثبت نام به عمل نخواهد آمد.
داوطلبان باید یکی از شرایط زیر را داشته باشند تا به عنوان بومی تلقی گردند:
الف- محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا ی شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب در دو سال اخیر تا اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.
ب- حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی (ابتدایی راهنمایی ومتوسطه )را در روستا ی شهرستان مورد تقاضاي پذیرش بهورز طی کرده باشد و همچنین سکونت داوطلب در دو سال اخیر تا اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.
تبصره ۱: داوطلبان زن که شرایط بند الف وب را نداشته باشند ولی با فرد واجد شرایط مطابق بند الف یا ب بخش ۵-۲- ازدواج کرده و در حال حاضر در روستا ساکن هستند، به عنوان بومی تلقی می شوند وپذیرش آنان بلامانع است.
تبصره۲. احراز شرايط سكونت داوطلبان مندرج در بندهاي الف و ب و تبصره ۱ از طريق شوراي اسلامي روستا و خانه بهداشت با تاييد مركز بهداشت شهرستان صورت مي پذيرد.
تبصره۳. چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن طرح و یا انجام دوره خدمت ضرورت سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند مشروط به آن که شورای اسلامی سكونت آنها را گواهي کند و خانه بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن فرد و اقامت وی را قبل از وضعیت های فوق الاشاره در روستای اصلی یا قمر منطقه مورد تقاضا تاييد نمايد پذیرش آنها  بلامانع است. لذا براي گروه هاي مذكور اقامت در دو سال اخير در روستای مورد نظر ضرورت ندارد مشروط براینکه خانواده وی اقامت دائم در روستای مورد نظر داشته باشند.
تبصره ۴– در صورت  عدم وجود داوطلب واجد شرایط در روستای اصلی می بایست از افراد ساکن روستاهای همجوار همان خانه بهداشت به ترتیب ذیل ثبت نام به عمل آورد:
۱-    روستای قمر تحت پوشش خانه بهداشت بر اساس طرح گسترش شهرستان
۲-    در صورت عدم وجود متقاضیان واجد شرایط در روستای تحت پوشش می توان از روستاهای هم جوار تحت پوشش مرکز بهداشتی درمانی مربوطه تا شعاع ۱۵ کیلومتری پس از تایید مرکز بهداشت شهرستان اقدام به ثبت نام از افراد واجد شرایط نمود.
۳-    گزینش بهورز از مناطق شهری در هر شرایطی ممنوع می باشد.
۶-۲–  حداقل سن برای دارندگان مدرک دیپلم ۱۶ (۱۵ سال و ۱۱ ماه و۲۹ روز) و حداکثر ۲۶ سال (۲۵ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز )و حداقل سن برای دارندگان مدرک فوق دیپلم۱۸  (۱۷ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز) و حداكثر ۲۸ سال (۲۷ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز ) می باشد. تاریخ اولين روز شروع ثبت نام مبناي محاسبه سن قرار می گیرد.
تبصره۱- موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد. در هر صورت سن داوطلب داراي مدرك تحصيلي ديپلم با درنظر گرفتن موارد زير نباید از ۲۸ سال (۲۷ سال و۱۱ ماه و ۲۹ روز )و سن داوطلب داراي مدرك فوق ديپلم نبايد از ۳۰ سال( ۲۹ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روز ) تجاوز نماید.
الف) داوطلباني كه طرح خدمت نيروي انساني را به استناد قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان انجام داده‌اند به ميزان انجام خدمت فوق بر اساس گواهی وضعیت طرح
ب) مدت خدمت انجام شده دوره ضرورت آقايان بر اساس کارت پایان خدمت

آگهی پذیرش بهورز پس از تایید یه دانشگاه بایستی توسط مرکز بهداشت شهرستان در در محل های مورد نیاز از طریق بخشداری، دهیاری و شورای اسلامی وسایر اماکن عمومی و همچنین نصب اطلاعیه در مراکز بهداشتی درمانی و خانه های بهداشت انتشار یابد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

۳. نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز:
۱-۳- ثبت نام از متقاضیان هم به صورت الکترونیکی و  وهم حضوری  انجام می شود.(هر دو روش)
۲-۳- مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:
الف. تکمیل برگ درخواست شغل با دقت و خوانا در محل ثبت نام(فرم شماره ۱- پیوست)
ب. رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۲۵۰.۰۰۰ ریال به حساب شماره ۱۵۰۹۹۸۸۲/۳۲ و شناسه پرداخت ۲۴۰۰۰۸۰۱۴۶۱۱۵۳ نزد بانک ملت شعبه پزشکی شیراز قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملت بنام درامدهای اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان حق شرکت در امتحان کتبی یا مصاحبه قابل پرداخت می باشد.
(ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف هستند)
تبصره – داوطلبان می بایست در صورتیکه به عنوان داوطلب تایید شده نهایی محسوب گردیدند مبلغ فوق  را واریز و اصل فیش را تحویل مسئول ثبت نام شهرستان مربوطه نمایند.
ج. ۴ قطعه عکس ۴*۳ جدید تمام رخ پشت نویسی شده (یک قطعه عکس روی برگ ثبت نام الصاق شود) و همچنین یک قطعه عکس ۳*۴ اسکن شده با فرمتjepg (حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت) بر روی فلش یا سی دی به همراه داشته باشند .
د. تصویر و اصل آخرین مدرک تحصیلی (اصل مدرک در محل ثبت نام پس از مطابقت دادن عودت داده می شود)
هـ. تصویر تمام صفحات شناسنامه و هر دو طرف کارت ملی (اصل شناسنامه و کارت ملی باید به همراه داوطلب باشد که پس از مطابقت دادن در روز ثبت نام عودت داده می شود)
و. تصویر پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان يا معافيت از آن
تبصره:   مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان واجد شرايط که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه دانشگاه می باشند، می توانند در آزمون پذیرش بهورز شرکت نمایند ارسال گواهی اشتغال به طرح این افراد الزامی است.
ز. مدارک دال بر بومی بودن شامل:
۱. اصل و كپي دفترچه بيمه روستایی یا سایر بیمه ها
۲. گواهی تأییدیه از شورای اسلامی روستا مبنی بر بومی بودن در محل مورد تقاضا( فرم شماره ۲)
۳. گواهی تأییدیه از خانه بهداشت مربوطه مبنی بر داشتن پرونده خانوار فعال در محل مورد تقاضا(فرم شماره ۲)
ح. مدارک دال بر ایثارگری از مراجع ذیربط (مشمول داوطلبانی می گردد که دارای سهمیه خانواده شهدا و جانبازان می گردند)
توجه: مسول ثبت نام می بایست مدرک ایثارگری را در پرونده درج ودر ثبت نام اینترنتی قسمت ایثارگری را ثبت نماید
ط. سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت
تذکر: فرم گواهینامه تأییدیه های مندرج در بند (ز-۲) و (ز-۳)  فرم شماره ۲ پیوست پس از تایید شورا وخانه بهداشت ومرکز بهداشت تحویل مسئول ثبت نام در شهرستان ویا منطقه بهداشت ودرمان گردد.
۴. نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام
متقاضیان واجد شرایط از روستاهای تابعه شهرستان  مربوطه می توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام مندرج در بند ۳ این آگهی از تاریخ  ۹۶/۰۶/۲۸  لغایت ۹۶/۰۷/۱۱  به آدرس :  مرکز / منطقه بهداشت  و درمان شهرستان مربوطه مراجعه و پس از تحویل و تکمیل فرم درخواست در محل ثبت نام نسبت به تحویل مدارک و ثبت نام اقدام نمایند.
به مدارک ناقص و مدارکی که بعد از مهلت یاد شده تحویل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد و مدارک تحویلی و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
توجه:لازم به ذکر است مراکز بهداشت در شهرستان ها موظفند جهت ثبت نام داوطلبان دارای شرایط به سامانه  مراجعه  واقدام نمایند وهمزمان نسبت به تشکیل پرونده با تمامی مدارک خواسته شده در آگهی جهت هر داوطلب بصورت جداگانه اقدام نموده وسپس پرونده را به معاونت بهداشتی- مدیریت توسعه شبکه(آموزش بهورزی) جهت تایید نهایی تحویل نمایند.
۵. زمان و محل نحوه توزیع کارت:
۱-۵- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی از طریق سامانه سما  و یا مراجعه به مرکز بهداشت شهرستان مربوطه اطلاع رسانی می گردد.)
مسولین مربوطه می بایست در زمان توزیع کارت به کلیه داوطلبین اطلاع رسانی نمایند)
۲-۵- زمان و محل برگزاری آزمون در هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۳-۵- داوطلب می تواند از طریق مراجعه به آدرس سایت نسبت به اخذ کارت ورود به جلسه اقدام نماید. در صورت مراجعه حضوری به مرکز بهداشت شهرستان مربوطه تحویل کارت فقط به خود داوطلب با ارائه اصل شناسنامه و یا اصل کارت ملی  امکان پذیر خواهد بود.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

۶. مواد امتحان عبارتند از:
الف –  براي سنجش داوطلبان داراي مدرك فوق ديپلم:
الف ۱- آزمون توانمنديهاي عمومي براي كليه داوطلبان به صورت كتبي به عمل خواهد آمد. سوالات آزمون توانمنديهاي عمومي از دروس معارف اسلامي، زبان و ادبيات فارسي، زبان انگليسي و اطلاعات سياسي و اجتماعي و مباني قانوني، هر درس ۱۵ سوال و مجموعا ۶۰ سوال خواهد بود كه به صورت چهارگزينه اي (با اعمال نمره منفي به ازاي هر ۴ پاسخ غلط) طراحي مي شود. آزمون توانمنديهاي عمومي مجموعا ۶۰ نمره (معادل ۳۰% از كل نمره آزمون) را به خود اختصاص خواهد داد.
تبصره – متقاضيان اقليت هاي مذهبي به ۱۵ سوال معارف اسلامي پاسخ نداده و امتياز آن به ساير دروس عمومي به صورت مساوي اختصاص داده خواهد شد.
الف – ۲- آزمون تخصصي براي كليه داوطلبان به صورت كتبي به عمل خواهد آمد. سوالات آزمون اختصاصي از واحدهاي درسي اختصاصي شامل : نظام ارايه خدمات بهداشتي درماني (۳۰ سوال)، آمار حياتي و اپيدميولوژي (۱۵سوال)، آموزش بهداشت (۱۵ سوال) جمعا ۶۰ سوال تهيه مي گردد كه به صورت چهار گزينه اي (با اعمال يك نمره منفي به ازاي هر ۴ پاسخ غلط) طراحي خواهد شد. آزمون توانمنديهاي تخصصي مجموعا ۶۰ نمره (معادل ۳۰% از كل نمره آزمون) را به خود اختصاص مي دهد.
الف – ۳- مصاحبه: از ۳ نفر از پذیرفته شدگان به ترتیب نمره فضلی  مصاحبه به عمل خواهد آمد که ۸۰نمره (معادل ۴۰% از كل نمره آزمون) را به خود اختصاص مي¬دهد..
ب- براي سنجش داوطلبان داراي مدرك تحصيلي ديپلم:
ب- ۱- جهت سنجش توانمنديهاي عمومي، آزمون كتبي به عمل خواهد آمد. سوالات آزمون عمومي از دروس ديپلم كامل متوسطه شامل:  دروس ادبيات فارسي، زبان انگليسي و دين و زندگي و اطلاعات سياسي، اجتماعي و مباني قانون هر درس ۱۵ سوال و مجموعا ۶۰ سوال خواهد بود كه به صورت چهارگزينه اي (با اعمال يك نمره منفي به ازاي هر ۴ پاسخ غلط) طراحي مي شود. آزمون توانمنديهاي عمومي مجموعا ۶۰ نمره (۶۰% از كل نمره آزمون) را به خود اختصاص خواهد داد.
تبصره – متقاضيان اقليت هاي مذهبي به ۱۵ سوال دين و زندگي پاسخ نداده و امتياز آن به ساير دروس عمومي به صورت مساوي اختصاص داده خواهد شد.
ب – ۲- مصاحبه: از ۳ نفر از پذیرفته شدگان به ترتیب نمره فضلی  مصاحبه به عمل خواهد آمد که ۴۰نمره (معادل ۴۰% از كل نمره آزمون) را به خود اختصاص مي¬دهد..
۷. تذکرات:
۱-۷- اولویت های ذیل صرفاً در خصوص بومی های همان روستا قابل اعمال خواهد بود.
۲-۷- از کل مجوز استخدام تخصیص یافته به دانشگاه ۳۰ درصد آن برابر قوانین و مقررات برای استخدام ایثارگران اختصاص می یابد، ۲۵ درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اختصاص می یابد و ۵ درصد باقیمانده به سایر ایثارگران اختصاص دارد.
۳-۷- انتخاب ایثارگران در حد سهمیه ۵ درصد به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند و برابر شرایط انتخاب بومی بهورزان انجام خواهد شد.
۴-۷- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران و فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۵-۷- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
۶-۷- معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب به ترتیب نمره فضلی از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
۷-۷- فهرست پذیرفته شدگان اولیه تا ۳ برابر تعداد مورد نیاز بر اساس بالاترین نمره فضلي امتحان کتبی انتخاب و برای مصاحبه معرفی می گردند. و پس از انجام مصاحبه ۲ برابر ظرفیت مورد نیاز (نفر اصلی و ذخیره) بر اساس مجموع نمرات کتبی و مصاحبه انتخاب و به هسته گزینش دانشگاه معرفی خواهند گردید.
۸-۷- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد. حتی در صورت پذیرفته شدن در مراکز آموزش بهورزی و یا صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
۹-۷- اخذ تاییدیه مدارک تحصیلی متقاضیان استخدام در صورت پذیرفته شدن در امتحان (حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) از سوی دانشگاه ها الزامی است.
۱۰-۷- پذيرفته شدگان اصلي پس از ابلاغ نتايج نهائي حداكثر  ۱۵ روز فرصت خواهند داشت جهت تكميل مدارك و طي مراحل پذيرش به مركز بهداشت شهرستان مراجعه نمايند.
تبصر۱ : در صورت عدم مراجعه پذيرفته شدگان در مهلت مقرر و يا انصراف آنان قبل  از شروع دوره آموزشی  از پذيرفته شدگان ذخيره جهت شرکت در دوره، دعوت به عمل خواهد آمد مشروط بر اینکه قبل از شروع فرد ذخیره دوره توسط هسته گزینش دانشگاه معرفی گردد.
تبصره ۲: در صورت انصراف پذیرفته شدگان یا انصراف فراگیر / کار آموز بهورزی پس از شروع دوره آموزشی جایگزین کردن افراد ذخیره موضوعیت ندارد .
۱۱-۷- داوطلب در زمان ثبت نام متعهد خواهد شد در صورت قبولی در هر کدام از مراکز آموزش بهورزی شهرستانهای تابعه که معاونت بهداشتی دانشگاه تعیین نماید مشغول به تحصیل گردد. از پذیرفته شدگان برای الزام به ارائه خدمت به مدت حداقل ۱۵ سال و بصورت شیفت های مورد نظر دانشگاه همراه با بیتوته در همان روستای محل پذیرش تعهد محضری  اخذ خواهد  شد
۱۲-۷- پذیرفته شدگان در مقطع کاردانی به مدت ۶ ماه آموزش تطبیقی مهارت های بهورزی و دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم به مدت ۲ سال دوره آموزش بهورزی را در مراکز شبانه روزی طی خواهند نمود.
۱۳-۷- با توجه به اینکه ملاک ثبت نام از متقاضیان استخدام تکمیل برگ درخواست شغلی می باشد. لازم است در تکمیل برگه مورد نظر نهایت دقت را به عمل آورده و هیچگونه اصلاحاتی پس از تحویل برگ درخواست شغل قابل پذیرش نخواهد بود.
۱۴-۷- پذیرفته شدگانی که پس از شروع دوره آموزش بهورزی از ادامه تحصیل انصراف دهند، ضمن پرداخت هزینه های مربوطه، مجاز به ثبت نام در آگهی های بعدی پذیرش بهورز دانشگاه نمی باشند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ مرداد ۹۶: زمان ثبت نام از قبول شدگان دستیار تخصصی دانشگاه علوم پزشکی جهرم
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دستیار تخصصی بالینی سال تحصیلي ۹۷-۹۶
ضمن تبریک قبولی شما در آزمون دستیاری تخصصی بالیني به اطلاع ميرساند زمان ثبت نام از پذيرفته شدگان در روزهاي يکشنبه و دوشنبه  ۰۵/۰۶/۱۳۹۶ لغايت ۰۶/۰۶/۱۳۹۶ ميباشد .
امور پذیرش و ثبت نام اداره کل امور آموزش دانشگاه علوم پزشکی جهرم


خبر ۲ مرداد ۹۶: اعطای پروانه مطب به پزشکان استخدامی جهت خدمت در مناطق محروم (منبع: وب دا)
قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از اعطای پروانه مطب به پزشکان استخدامی در شهرستان ها برای خدمت در شهرستان های محروم فارس خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس – مرداد ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس  (مرداد سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

___________________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس – تیر ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس (تیر سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

___________________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس – خرداد ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس (خرداد سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

___________________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس – فروردین ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس (فروردین سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

___________________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس (سال ۹۵) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۳۷

  کد دیدگاه : 1471401

  آقای م خبرای تازه چی دارید ؟سه شنبه شد خبری نیست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : م

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۶:۳۴

   کد دیدگاه : 1471455

   هنوز تامین اعتبار نشده و مناقصه هم برگزار نشده صبر داشته باشین…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : الهام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۵۶

  کد دیدگاه : 1471349

  امروز حداکثر پایان آبان ماهه
  پس کوو؟؟؟
  دوستان خواهش میکنم هرکسی خبری داره به ما هم بگه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : م

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۴۶

   کد دیدگاه : 1471414

   تا بخوای مشغول به کار بشی باید از زمان آزمون 6 الی 9 ماه صبر کنین.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : الهام

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۶:۲۸

    کد دیدگاه : 1471448

    طبق چیزی که خودشون زدن باید امروز حداقل یه خبری میشد

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۲

  کد دیدگاه : 1471250

  مگه نگته بودن حداکثر تا اخر ابان نتایج اعلام میشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۳۱

  کد دیدگاه : 1470144

  و امروزم 29آ بان و هیچ خبری از نتایج نشد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : الهام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۱۱

  کد دیدگاه : 1469494

  سلام
  دوستان پذیرفته شده آزمون شرکتی مردادماه خبری نشد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۱۵

  کد دیدگاه : 1468173

  سلام

  کسانی ک پذیرفته شده بهمن ماهن آ یا شروع بکار کردن؟ کسی نپرسیده چرا شروع بکار نمیکنن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۵۲

   کد دیدگاه : 1468448

   سلام
   من دیروز تماس گرفتم گفتن هیچی معلوم نیست احتمال هم دارد بره برا سال آینده.
   شما چه رشته ای هستی؟
   اگه دوستان دیگری هم میشناسی چند نفر بشیم همه باهم یه روز بریم دانشگاه.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حفاظت فیزیکی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۲۸

  کد دیدگاه : 1467457

  سلام.کسی میدونه حقوق حفاظت فیزیکی چقدره و اینکه تا چقدر نیرو شرکتی هستیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : م

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۵۹

  کد دیدگاه : 1466319

  سلام دوستان اگر سایت سامانه نیرو انسانی دانشگاه رو گوشیتون باز نمیشه نرم افزار رشد رو رو گوشیتون نصب کنید سایت
  باز میشه.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : hhh

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۳۲

   کد دیدگاه : 1466784

   سلام خوبی اقای م
   یه سوال داشتم ازت ؟
   تو صفحات قبل گفته بودی که سه نف بودید و یکی از شما سهمیه داشته و شما قبول شدید … میخاستم بدونم نمرتون چقدر اختلاف داشته و اون سهمیه چند درصد بود

   پاسخ دهید
   • نویسنده : م

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۵:۲۵

    کد دیدگاه : 1467106

    سلام
    بنده از نظر نمره نفر اول هم کتبی و هم مصاحبه بدون سهمیه اون آقا سهمیه داره نفر سوم و سهمیه 25درصد و با اختلاف نمره مجموعا 30 نمره و نفر دوم هم بدون سهمیه با اختلاف 16 نمره و من پذیرفته شدم.هرسه هم بومی بودیم.من اختصاصی ها رو چیزی حدود 50درصد و عمومی رو 38 درصد زده بودم.اگه سوالی باشه در خدمتیم.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۸:۴۴

     کد دیدگاه : 1467387

     آ فای میم سلام شما از پذیرفته شدگان بهمن ماهی

     پاسخ دهید
     • نویسنده : م

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۲۱:۲۴

      کد دیدگاه : 1467579

      خیر

      پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۹:۵۱

     کد دیدگاه : 1467484

     مرسی ممنون از راهنماییت

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۲۳:۱۹

     کد دیدگاه : 1467725

     مصاحبه چند شدی

     پاسخ دهید
  • نویسنده : +ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۵۷

   کد دیدگاه : 1467401

   سلام اقای میم وقتتون بخیر
   قضیه این سایت سامانه نیرو چی هست ؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : م

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۱:۲۲

    کد دیدگاه : 1467574

    دوست عزیز سلام
    سایت samaa رو بعضی گوشی ها باز نمیکنه و باید از کامپیوتر جهت باز کردن سایت استفاده کنن با این نرم افزار که روی گوشی نصب میشه میشه سایت رو باز کرد
    همین.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۰۷

   کد دیدگاه : 1467417

   سلام آ قای میم. شما از پذیرفته شده های بهمنی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۵۳

  کد دیدگاه : 1465745

  سلام
  واقعا برای نیروی شرکتی اومدن تحقیقات محلی؟
  چون من دیدم برای استخدام رسمی هم تحقیقات محلی نمیان فقط با یکی دوتا از شماره دوستان فرد قبول شده تماس میگیرن.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۰۲

   کد دیدگاه : 1466085

   سلام تو دیدی که علوم پزشکی تحقیقات نمیاد یا منظورت سازمان های دیگه هست

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...