دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشكی لرستان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ بهمن ۹۶: جبران کمبود نیروی پرستار در بروجرد با جذب نیروهای بومی (منبع: خبرگزاری دانا)

مسئول دفتر پرستاری شبکه بهداشت بروجرد گفت: وجود دانشکده پرستاری در بروجرد ظرفیتی است که دانشجویان بروجردی می توانند از این فرصت استفاده کنند چرا که با توجه به کمبود پرستار در این شهر سریعا فارغ التحصیلان بومی جذب می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 دی 96: اسامي پذيرفته شدگان اوليه آزمون بهورزي 96 جهت معرفي به مصاحبه

لطفا توجه نماييد :
1- اعلام اسامي در سايت بر اساس حروف الفبا و به منظور معرفي داوطلباني كه حد نصاب نمره قبولي در آزمون كتبي را كسب نموده اند جهت انجام مصاحبه مي باشد و مجموع نمرات مصاحبه و آزمون كتبي معيار اعلام نتيجه نهايي است.
2- مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط لازم اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است. از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد. حتي در صورت پذيرفته شدن در آموزشگاه بهورزي و يا صدور حكم استخدامي، حكم مذبور لغو و بلااثر مي گردد.
3- شهرستان كوهدشت فاقد داوطلب داراي حد نصاب لازم مي باشد.

جهت دانلود فايل اسامی برادران اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فايل اسامی خواهران اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان- 25 آبان 96

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 96/06/07 سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

2-1 -شرايط عمومي استخدام

1 .داشتن تابعیت ایران

2 .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4 .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

5 .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

6 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

7 .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

1 -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

2- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

3- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

4- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

5-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

6- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

7- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

2-2- شرايط اختصاصي استخدام
1-2-2- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل 18 سال و حداکثر 26 سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین 1370/08/25 به بعد)، 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین 1361/08/25 به بعد)، 40 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین 1356/08/25 به بعد) و 45 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین 1351/08/25 به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

2-2-2- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره 1: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره 2: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره 100/854 مورخ 93/07/16 وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند 1 بخشنامه شماره 1591/209/د مورخ 92/05/23 متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره 3: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب 3/5 (سه پنجم) و 3.5/5 (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر 3 ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (3) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

3-2-2- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور 115 علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

1- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

2- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

3- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

4- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

5- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

1- دارای قد 165 سانتی متر و بالاتر

2- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از 30 و بیشتر از 19

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

3- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب 2) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب 1) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب 2) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

4- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (3) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ 96/08/25 لغایت چهارشنبه مورخ 96/09/01 انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 335/000 (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ 5/000 (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ 96/10/01 برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ 96/09/28 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ 96/10/22 برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ 96/10/20 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (1) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (2) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

1- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

2- ریاضی و آمار مقدماتی

3- زبان و ادبیات فارسی

4- معارف اسلامی

5- زبان انگلیسی- عمومی

6- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

7- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره 1 صفحات 17 تا 22 مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


استخدام بيمارستان آيت اله بروجردي شهرستان بروجرد- 25 تیر 96 

شركت خدماتي نسيم باران زاگرس بروجرد در نظر دارد تعداد 35 نفر مرد و 10 نفر زن نيروي خدماتي در قالب نفر ساعت جهت خدمت در بيمارستان آيت اله بروجردي از بين ثبت نام كنندگان در سايت كارآفريني دانشگاه علوم پزشكي لرستان كه حداكثر تا تاريخ 31 / 4 / 96 در سايت مذكور ثبت نام مي نمايند با اولويت نيروهاي بومي شهرستان بروجرد جذب نمايد .

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه های استخدامی دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

جهت مشاهده اطلاعیه های استخدامی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان – مهر 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان (مهر سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان – خرداد 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان (خرداد سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : میلاد بیرو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:43

  کد دیدگاه : 1306942

  ثبت نام کردم کد رهگیری نگرفتم چیکار کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمدرضامرادی پو

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:45

   کد دیدگاه : 1307508

   خسته نباشید من کد رهگیری دریافت نکردم چکارکنم لطفا کمک کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سعید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:50

    کد دیدگاه : 1309326

    با سلام خدمت ادمین محترم
    من ثبت نام کردم ولی کد رهگیری نگرفتم.چیکار کنم الان؟؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ح.ک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:16

  کد دیدگاه : 1295671

  علوم پزشکی لرستان دیگه نیرو نمیخواد کسی خبر داره ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:31

  کد دیدگاه : 1277671

  سلام خسته نباشید
  ببخشید برای علوم پزشکی چ رشته هایی میگیرن؟
  آیا رشته مددکاری اجتماعی میتونه ثبت نام انجام بده یا نه؟
  با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:27

  کد دیدگاه : 1277665

  سلام خسته نباشید ، من کارشناسی مددکاری اجتماعی دارم ، میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟
  با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:41

   کد دیدگاه : 1593336

   سلام چرا نیروهایی که سابقه کار دارن نمیگیرین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن فاتح

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:21

  کد دیدگاه : 1254008

  کار

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پری کولیوند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:32

  کد دیدگاه : 1253438

  سلام خسته نباشید تو رو خدا دیپلم تجربی دارم تو رو خدا بزارید بیام خدمه بیمارستان بشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن طاهری فر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:18

  کد دیدگاه : 1053250

  سلام من الیگودرزی هستم 32 ساله رشته آزمایشگاه کاردان،چند ساله بیکارم علی رغم پیگیری و شرکت در آزمون چند ین بار جذب نشدم،متاهل هستم و مستاجر ،اما هر وقت پیگیری کردم دلیل در جذب اینجانب بوده خواهش میکنم بهه کار من رسیدگی کنید،حتی این چند یال نیر.ی غیر بومی هم جذب کردن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:37

  کد دیدگاه : 985437

  علاقه زیاد دارم مرکز فوریت های پزشکی دارم مدرک کاردانی کامپیوتر گرافیک هستم معدل کل 14/69 هستم موبایل

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:28

  کد دیدگاه : 931968

  با عرض سلام وادب.من میخواستم بگم چرا با اینکه معاونت غذا و دارو نیرو احتیاج دارن نیرو از طریق آزمون نمی گیرند که من و دوستم با مدرک کارشناسی ارشد صنایع غذایی راننده کامیون شدیم.با چندین مقاله.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : م .-ع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:51

  کد دیدگاه : 892077

  نزدیک به هفت سال است سه سال اضافه کارو چهار سال طرح درالشتر بیمارستان امام خمینی کارشناس پرستار مشغول خدمت به مردم کشور عزیزمان می باشم الان پایان طرح هستم من بومی الشتر می باشم بافرزند کوچکم کجا برم به کی شکایت بکنم امنیت شغلی نداریم توروخدا پی گیر مشکلات پرستاران که این همه زحمت می کشند باشید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رسول

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:17

  کد دیدگاه : 873668

  سلام ما این همه درس خوندیم اونم دانشگاه علوم پزشکی همدان دانشگاه تیپ یک جایی که قطب بهداشت حرفه ای کشور هست ,کارشناسی گرفتیم , کل استان لرستان رشته بهداشت حرفه ای رو نگرفتن , واقعا جای تاسف داره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : parisa

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:30

   کد دیدگاه : 1001189

   عزیزم تو اگه رتبه ی خوبی آورده بودی که نمیومدی پایین ترین رشته های علوم پزشکی رو بخونی، حقته حالا چه بهداشت همدان خونده باشی یا تهران.اشتباه کردی بهداشت خوندی اگه زیرک بودی از همون ترم های اول بدرد نخور بودن بقولی مهندسی بهداشت حرفه ای رو از رفتارهای اون استادهای عقده ای بهداشت میفهمیدی جوری از رشته های بهداشت تعریف میکنن که یه فوق تخصص پزشکی اینقدر کلاس نمیذاره منم گول همین تعریف هاشون خوردم با مدرک فوق لیسانس بهداشت حرفه ای بیکارم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پویا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:49

    کد دیدگاه : 1003230

    عزیزم مگه تو خودت کجا رو گرفتب حالا

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:06

  کد دیدگاه : 873650

  سلام ما این همه درس خوندیم اونم دانشگاه علوم پزشکی همدان دانشگاه تیپ یک جایی که قطب بهداشت حرفه ای کشور هست ,کارشناسی گرفتیم , کل استان لرستان رشته بهداشت حرفه ای رو نگرفتن , واقعا جای تاسف داره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : parisa

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:46

   کد دیدگاه : 1001204

   از این ناراحتم که توی کارنامه سبزمم که مشخص میکنه کدوم رشته های دیگه رو قبول میشدی رشته های پرستاری، مامایی ، اطاق عمل با بیهوشی شیراز رو قبول شده بودم ولی چون رشته بهداشت حرفه ای تعهد خدمت داشت خانوداه ام این رشته رو برام انتخاب کردن به خاطر همین تعهد خدمت دانشگاه نذاشت برم یکی از رشته های که قبول شدم رو بخونم چون خودم اونها رو دوست داشتم . همه این تعهد خدمتشون الکی بود. با مدرک فوق لیسانس بهداشت حرفه ای بیکارم.من مانده ام با عمر بر باد رفته ام به خاطر انتخاب اشتباه خانواده ام. از من به بهداشت حرفه ای ها نصحیت، گول حرف های استادهای بهداشت حرفه ای رو نخورین این رشته بدرد نمی خوره .

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ایرانی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:40

    کد دیدگاه : 1338568

    چرا آخه؟ منم دانشجوی بهداشت حرفه ایم، ترم چهارم ، فعلا که تا حالا راضی بودم از رشتم، تازه من خانمم،واسه آقایون خیلی رشته خوبیه همه جا کار پیدا میشه براش، تازه من رتبم نسبتا خوب بود میتونستم همه پیراپزشکیارو بزنم ولی اینو دوست داشتم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : محمد

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:05

     کد دیدگاه : 1470104

     همش سرابه / بهداشت حرفه ای مسخره ترین رشته هستش
     کارش هم پیدا نمیشه
     در صنعت هم افراد با مدرک سیکل دارن کار بهداشت حرفه ای انجام میدن.
     چند دانشگاه معتبر تهران هم دارن مدرک اچ اس ای میدن و از کارکنان کارخانه ها میرن و دوره چند روزه میبینن و اچ اس ای کارخانه یا کارگاه میشن.
     الکی درس نخونین
     از همین امروز انصراف بدین و برید برای رشته های درمانی درس بخونین.
     از من به شما نصیحت.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:28

  کد دیدگاه : 866135

  استخدامیه دانشگاه علوم پزشکی لرستان تا کی وقت داره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:52

  کد دیدگاه : 846382

  باسلام وخسته نباشید
  لطفا بفکر بچه های کمک پرستاری یکساله باشید ,همه با امیدی این رشته را انتخاب کردند لطفا بفکراستخدامشون باشید ,,,,ممنونم 😉

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:44

  کد دیدگاه : 758270

  ازمون استخدامی شرکتی در حاشیه شهر چندم ازمونش برگزار میشه؟چندم واسه کارت ورود به جلسه اقدام کنیم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:05

  کد دیدگاه : 559046

  سلام وخسته نباشید خدمت تمامی افراد زحمت کش علوم پزشکی استان لرستان
  مسئولین محترم از شما خواهشمندیم اگه ما به شما اعتماد کردیم وشمااین پست را پذیرفتی فقط در تمام لحظات خدارا ناظر بر کارهای خود بدانیدواز روی احساسات شخصی تصمیم نگیرید این پستها زود گذر هستندوفردا باید جواب پس بدهید ای خدا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود ومارستگار باتشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:01

  کد دیدگاه : 456768

  کسی نیس،کسی چرا سر نمیزنه؟ 🙁

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:27

  کد دیدگاه : 446007

  سلام،واس استخدام شرکتی چندبرابر ظرفیت اعلام میکنن بعد مصاحبه معلوم میشه کی قبول شده،یا روز اعلام نتایج اسامی نهایی رو اعلام میکنن؟لطفا جواب بدید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : هیچ

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:46

   کد دیدگاه : 487665

   وای سوال منم همینه!!؟لطفا ج

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:43

   کد دیدگاه : 778029

   سلام پس کی بهورزان شروع بکار میکنند خدا وکیلی پیر شدیم تا ببریدمون سر کار

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رضا نظری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:58

    کد دیدگاه : 1338509

    خواب دیده بودم رفتم سرکار ،تمام مراحل هم طی شده بود ، اخر خواب بهم گفتن بودجه نیست یعنی توخواب هم نمی بینیم بریم سرکار

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:53

   کد دیدگاه : 888692

   سلام کی قراره امتحان گزینش بگیرن لطفا جوابم رو بدین

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:10

    کد دیدگاه : 1101316

    عزیزم مشخص نیست

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:08

  کد دیدگاه : 443763

  ممنون،همچنین شما

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:05

  کد دیدگاه : 443255

  روانشناسی بالینی.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ماما لرستان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:33

   کد دیدگاه : 443464

   موفق باشین

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:52

    کد دیدگاه : 1003234

    ببخشد هاااا.راستی ماما حقوقشون چقده؟؟؟؟

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...