دانلود نمونه سوالات استخدام دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

 استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه- ۲۵ آبان ۹۶

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۱۳۶۸۳۹۹ مورخ ۹۶/۰۶/۰۷ سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

۲-۱ -شرايط عمومي استخدام

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

۵ .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

۶ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۷ .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

۱ -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

۲- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

۳- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

۴- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

۵-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

۶- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

۷- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۲-۲- شرايط اختصاصي استخدام
۱-۲-۲- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۶ سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین ۱۳۷۰/۰۸/۲۵ به بعد)، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین ۱۳۶۱/۰۸/۲۵ به بعد)، ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۵۶/۰۸/۲۵ به بعد) و ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین ۱۳۵۱/۰۸/۲۵ به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان ۵ سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان ۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

۲-۲-۲- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره ۱: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره ۲: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۵۴ مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند ۱ بخشنامه شماره ۱۵۹۱/۲۰۹/د مورخ ۹۲/۰۵/۲۳ متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره ۳: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب ۳/۵ (سه پنجم) و ۳.۵/۵ (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر ۳ ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (۳) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۳-۲-۲- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور ۱۱۵ علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

۲- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

۳- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

۴- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

۵- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- دارای قد ۱۶۵ سانتی متر و بالاتر

۲- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از ۳۰ و بیشتر از ۱۹

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

۳- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب ۲) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب ۱) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب ۲) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

۴- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (۳) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۳۳۵/۰۰۰ (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ ۵/۰۰۰ (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

۱- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

۲- ریاضی و آمار مقدماتی

۳- زبان و ادبیات فارسی

۴- معارف اسلامی

۵- زبان انگلیسی- عمومی

۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۷- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۱ صفحات ۱۷ تا ۲۲ مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی مراغه – مرداد ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی مراغه (مرداد سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی مراغه – اردیبهشت ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی مراغه (اردیبهشت سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی مراغه – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی مراغه (سال ۹۵) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : دارابی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۳۲

  کد دیدگاه : 1384984

  سلام وخسته نباشید تو رو خدا کی نتایج آزمون کرمانشاه اعلام میشه اطلاع رسانی کنید ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی رحمتی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۰۱

  کد دیدگاه : 1367869

  سلام نتایج مصاحبه علوم پزشکی مراغه کی مشخص میشه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ونوس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۲۲

  کد دیدگاه : 1352493

  مسخره ترین امتحان استخدامی کل تاریخ کسب کار لقب این ازمونه واقعا.سوالات تخصصیش اصلا ربطی به رشته حسابداری واسه صندوق دار نداشت وکاملا مربوط به رشته مدیریت بود.یه بارم که لغو کردن دوباره برگزار کردن .متاسفم واسه دست اندرکاران این شرکت و مسولان برگزاری ازمون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مینا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۳۸

  کد دیدگاه : 1351298

  سلام خسته نباشید. چرا خود سایت آوا سلامت که برگزار کننده این آزمون هستش هیچگونه اطلاع رسانی در مورد نتایج نکرده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اکبر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۵۹

  کد دیدگاه : 1350486

  سلام، اگه کسی رو از قبول شدگان به مصاحبه دعوت کردند لطفا اطلاع بده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۲۵

  کد دیدگاه : 1347200

  (:unknw:) معلوم نیست رو چه قانونی لیست قبول شدگانو دادن بیرون این همه هزینه گرفتن نتونستن یه کارنامه بدن بیرون که همه بتونن کارکردشونو ببینن .واقعا واسه خودمون متاسفم 🙁

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۱۴

  کد دیدگاه : 1347040

  خبر ۳۰ مرداد ۹۶: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشکده علوم پزشکی مراغه (منبع: mrgums.ac.ir)
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی چند برابر ظرفیت آزمون مورخه ۹۶/۰۵/۱۳ آوا سلامت جهت جذب نیرو برای دانشکده علوم پزشکی مراغه اعلام شد.
  جهت مشاهده نتایج آزمون بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرزاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۸

  کد دیدگاه : 1346469

  سلام ادمین محترم
  لطفاً یه خبر بگیرید که کی نتایج آزمون رو میدن، دوباره که آزمون دادیم یعنی مجبور بودیم ولی دیگه انصاف داشته باشن تکیلفمون مشخص بشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اکبر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۴۰

   کد دیدگاه : 1346997

   نتایج امروز اعلام شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهسا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۳۱

  کد دیدگاه : 1335847

  سلام خدمت آدمین عزیز
  شهر ما هم آوا سلامت برای بیمارستان قرار آزمون استخدامی برگذار کنه فقط هم از دروس عمومی
  انگار تو مراغه برگذار شده از کجا میتونم خبر بگیرم که سوالا در چه سطحی بوده
  مثل سنجشه یا آسونتر یا سختر؟؟!!!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۰۳

   کد دیدگاه : 1337581

   سلام شهرتون کدومه ، من تو ازمون مراغه شرکت کردم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهسا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۱۵

    کد دیدگاه : 1340592

    سلام
    شهر سراب
    چطور بود آزمونتون؟؟؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مهسا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۲۱

    کد دیدگاه : 1340597

    سلام
    شهر سراب
    سوالات شما چطوری بود؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مهران

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۲:۵۱

     کد دیدگاه : 1340636

     این ازمون دو بار برگذار شد ، هرچند بستگی به طراح داره ولی درکل زیاد سخت نبود تقریبا ترکیبی از ازمونهای سازمان سنجش و دیگر ازمونها بودش اگه میتونی تا موقع ازمون فقط رو تست کار کن

     پاسخ دهید
     • نویسنده : مهسا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۶:۱۵

      کد دیدگاه : 1340896

      یعنی از همون نمونه سوالای استخدامی داده بودن؟اتفاقا زیاد نمونه سوال دارم پس این چند روز رو اونا کار کنم
      خیلی ممنون

      پاسخ دهید
      • نویسنده : مهران

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۷:۲۲

       کد دیدگاه : 1340950

       اره تقریبا از هموناس ، ولی چون من واسه ازمون دستگاههای اجرای میخونم سوالا اسون بود واسم .اگه سوال یا اشکالیم داشتی میتونی ازم کمک بگیری

      • نویسنده : مهسا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۱:۴۷

       کد دیدگاه : 1342691

       ممنون
       فقط یه سوال دیگه شما میدونین سوالا رو خود علوم پزشکی شهرمون طراحی میکنه یا از تهران میاد سوالا؟؟؟

  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۱۶

   کد دیدگاه : 1343594

   خود شهرتون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رامین جعفری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۵۸

  کد دیدگاه : 1315223

  الان مایی که نمیتونیم بریم آزمون باید چیکار کنیم

  آقای ادمین محترم
  حداقل شما ی راهنمایی بکنیدحرفامونو باید به کی بگیم؟

  من و امثال من که برا آزمون دوباره وقت نداریم بریم باید خسارتمونو از کجا بگیریم
  چرا هیچ مسئولی نیست که احساس مسئولیت کنه و برای ما هم جوابگو باشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۳۳

   کد دیدگاه : 1315266

   متاسفانه کار زیادی نمیشه برای این موارد کرد. شاید بشه از سمت دانشگاه فشار آورد که این بستگی به حساسیت اونها در این زمینه داره

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رامین جعفری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۶:۲۱

    کد دیدگاه : 1316072

    خوب بنظرتون چیکار کنیم؟
    حداقل ی سرنخی بدین ما هزینه ثبت ناممونو بگیریم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۶:۳۱

     کد دیدگاه : 1316087

     با دانشگاه تماس بگیرید.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : رامین جعفری

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۶:۳۳

      کد دیدگاه : 1316090

      اطلاعات تماسشو از کجا میشه بدست آورد؟

      درضمن ادمین محترم از نتایج وزارت نیرو خبری نشد؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : admin

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۶:۵۹

       کد دیدگاه : 1316121

       از سایتشون اطلاع بگیرید.
       خبری در دست نیست فعلا

  • نویسنده : حیران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۷:۵۶

   کد دیدگاه : 1316770

   داداش شما از کدوم شهر بودی؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : mehran

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۳۲

  کد دیدگاه : 1312002

  این همه هزینه کردیم از یه شهرستان دیگه بلند شدیم اومدیم ازمون شرکت کردیم حالام بدون هیچ دلیلی اومدن میگن بخاطر یه سری از نیروهای خودشون که وقت نکردن بیان ازمون لغوش کردیم ،حالام بخاطر تحویل یه کارت ورود به جلسه میخوان همرو بکشونن مراغه بعد دوباره واسه ازمونم برگردن مراغه (:unknw:) ،کلا شیر تو شیر شده ،قانونم که هیچ. منکه بیخیال ازمونش شدم (:bye:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۰۹

  کد دیدگاه : 1296281

  اولا شمایی که عرضه نداشتین تاریخ آزمون رو دقیقا مشخص کنین چرا اطلاعیه میدادین وبرا اینهمه شرکت کننده بی گناه باعث میشدیدو45 هزار تومان از آنها باج میگرفتین؟در ثانی تغییرتاریخ آزمون با ارسال اس ام اس به شماره تلفن همه ی داوطلبان اعلام گردیده بود وهمه هم اطلاع داشتند،افرادی که برای امتحان اومده بودندچه گناهی دارند،مشکل افرادی که نیومده بودند به اونا چه ربطی داشت؟ثالثا برای اون افرادی که با اینهمه دردسر از جای جای استان در آزمون شرکت کرده بودند،واینهمه وقت برا آماده شدن به آزمون صرف کرده بودند، چه غلطی برای جلوگیری از تضییع حقوق آنان میخواهید بکنید،مدیر محترم لطفا منتشر کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین جعفری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۱۷

   کد دیدگاه : 1300634

   من خودم از شهرستان پارس آباد برا آزمون مراغه رفته بودم

   با این همه فقر و نداری و چند روزی که صرفا صرف آزمون رفتن کردم را چطوری میخواهید جبران خسارت کنید؟
   آیا من که این همه سختی را تحمل کردم و آزمون دادم و الان دیگه نه هزینه و نه وقتشو دارم برم برا آزمون باید چیکار کنم؟
   آیا در حق من ظلم نیست
   حداقل پس ما را پس بدن، حق و حقوق وقتی را هم که صرف این آزمون کرده بودیم را هم اون دنیا ازشون میگیرم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم ف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۲۰

  کد دیدگاه : 1296228

  سلام مدیر محترم سایت این آدرسی که جهت برگزاری مجدد آزمون نوشته اید باز نمیشه لطفا رسیدگی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۱۹

   کد دیدگاه : 1296295

   احتمالا مشکلی از سمت سرور سایتشون باشه، چند ساعت دیگر مجدد تست کنید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...