دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان- ۲۵ آبان ۹۶

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۱۳۶۸۳۹۹ مورخ ۹۶/۰۶/۰۷ سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

۲-۱ -شرايط عمومي استخدام

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

۵ .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

۶ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۷ .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

۱ -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

۲- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

۳- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

۴- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

۵-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

۶- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

۷- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۲-۲- شرايط اختصاصي استخدام
۱-۲-۲- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۶ سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین ۱۳۷۰/۰۸/۲۵ به بعد)، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین ۱۳۶۱/۰۸/۲۵ به بعد)، ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۵۶/۰۸/۲۵ به بعد) و ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین ۱۳۵۱/۰۸/۲۵ به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان ۵ سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان ۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

۲-۲-۲- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره ۱: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره ۲: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره ۱۰۰/۸۵۴ مورخ ۹۳/۰۷/۱۶ وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند ۱ بخشنامه شماره ۱۵۹۱/۲۰۹/د مورخ ۹۲/۰۵/۲۳ متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره ۳: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب ۳/۵ (سه پنجم) و ۳.۵/۵ (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر ۳ ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (۳) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

۳-۲-۲- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور ۱۱۵ علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

۲- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

۳- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

۴- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

۵- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- دارای قد ۱۶۵ سانتی متر و بالاتر

۲- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از ۳۰ و بیشتر از ۱۹

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

۳- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب ۲) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب ۱) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب ۲) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

۴- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (۳) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۳۳۵/۰۰۰ (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ ۵/۰۰۰ (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۲۲ برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

۱- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

۲- ریاضی و آمار مقدماتی

۳- زبان و ادبیات فارسی

۴- معارف اسلامی

۵- زبان انگلیسی- عمومی

۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۷- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۱ صفحات ۱۷ تا ۲۲ مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر ۲۶ مهر ۹۶: اخذ مجوز استخدام ۳۰۰ نیرو در دانشگاه علوم پزشکی همدان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

موسوی‌بهار با اعلام اینکه مجوز استخدام ۳۰۰ نفر برای کل استان را گرفته‌ایم که متولی برگزاری آزمون و ثبت‌نام آن هم سازمان سنجش است، به بهبود هتلینگ بیمارستان‌ها اشاره و اظهار کرد: کاری که در بهبود هتلینگ انجام شد، نیاز مبرمی بوده که ممکن است بسیاری آن را درک نکنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ شهریور ۹۶: ثبت نام ۷ هزار داوطلب در آزمون استخدام بیمارستان نهاوند (منبع: خبرگزاری مهر)

نهاوند-نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بیمارستان دولتی نهاوند ۷۰ نیروی خدماتی نیاز دارد، گفت: ۷۰۰۰ نفر در آزمون استخدامی این بیمارستان ثبت نام کرده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان- مرداد ۹۶:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان (مرداد سال ۹۶) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان (سال ۹۵) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۳

  کد دیدگاه : 1458659

  سلام کسی میدونه این نیروهای شرکتی رو تبدیل وضعیت میکنن؟؟؟اصلا تبدیل وضعیت میکنن یا نه؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : m.m

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۱۷

  کد دیدگاه : 1455857

  سلام ادمین جان.میشه لطفا سریع جواب این سوالو بدید؟اخه اضطراریه.من بیمارستان همدان قبول شدم و زادگاهم تویسرکانه اما الان دو ساله همدان مستاجرم.ایا من بومی همدان محسوب میشم؟اگه بله که مدارک دال بر بومی بودن باید چی بست کنم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۶:۰۲

   کد دیدگاه : 1455916

   در انتهای صفحه 8 دفترچه شرایط بومی رو ذکر کرده دوست عزیز:
   http://iranestekhdam.ir/wp-content/uploads/2016/10/Hamedan_AS.pdf
   ضرورتا باید یکی از اون شرایط رو داشته باشید تا بومی محسوب شوید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۶

  کد دیدگاه : 1453413

  سلام جناب ادمین یه سوال اینکه برا مصاحبه باید چی بخونیم؟؟شما از روش کار شرکت اوا سلامت خبر ندارید ببینم برای مصاحبه چی میپرسه ؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۱۳

   کد دیدگاه : 1453492

   سعی کنید مباحث اصلی و تخصصی رشته تحصیلیتون و رشته شغلیتون رو مطالعه کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۰:۱۹

    کد دیدگاه : 1455021

    ممنون

    پاسخ دهید
 • نویسنده : هوشنگ مظاهری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۶

  کد دیدگاه : 1452778

  ما که قبول نشدیم 🙂

  بلاخره یه روز موفق میشم نه فوراا

  ولی عمراا (:rofl:) (:rofl:) (:rofl:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ایوب سیف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۱۹

  کد دیدگاه : 1452450

  نتیجه آزمون بیمارستان نهاوند چی شد جوابی به بنده نداده اند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : #

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۰۷

   کد دیدگاه : 1452768

   بالای همین صفحه فایل لسامی هست میتوتید دانلود کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۳۱

  کد دیدگاه : 1450696

  سلام جناب ادمین دوتا سوال دارم لطفا جواب بدید!
  این لیست قبولی که داده برا سه برابر ظرفیت اعلام کرده یعنی همه رو برا مصاحبه میبرن یا فقط به تعداد ظرفیت میره مصاحبه؟؟و اینکه الان که اسامی و دادن اما سهمیه و امتیاز بومی لحاظ شده یا نه بعداز این مرحله اضافه میشه؟ ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۱۴

   کد دیدگاه : 1450830

   من اطلاعیه رو مطالعه کردم کجا میزان چند برابر ظرفیت رو اعلام کردند؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۲۷

    کد دیدگاه : 1450919

    تعدادی که اعلام کردن 3برابر ظرفیته مثلا برای شغل حسابدار که من شرکت کردم 5نفر میخواد که 15 نفر اعلام کردن ،حالا ادمین جان سوال من اینکه این 15 نفر همه برای مصاحبه میریم یانه؟ ؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۳:۰۲

     کد دیدگاه : 1450981

     بله . چند برابر به مصاحبه دعوت میشند و یک از بیششون بر اساس نمره مصاحبه و ازمون یک برابر معرفی میشوند

     پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۳۱

  کد دیدگاه : 1450456

  سلام دوستان دعا میکنم همه یه شغل خوب ابرومند که بتونم زندگیشون بسازن اقا کسی میدونه حقوق مزایای اینا اش چطوره منم ذخیرم من الان تو دانشگاه کار میکنم منوندم همین کارم خوبه یا اون البته این کارمم شرکتیه اونم شرکتیه دوستان راهنماییم کنید ان شاءالله همه جون ها بتونن شغل خوبی پیدا کنن شرمنده خودشون نشن 💔

  پاسخ دهید
  • نویسنده : #&*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۰۷

   کد دیدگاه : 1450669

   ببین برادر عزیز بستگی به خودت داره که از جایی که الان کار میکنی چقدر راضی هستی؟! و شغلی که الان براش قبول شدی چی هست آیا امکان پیشرفت داره برات یا نه؟
   شما چون خودت شرکتی هستی اتفاقا بهتر باید از حقوق و مزایا خبر داشته باشی حقوق پرسنل شرکتی طبق قانون کاره و فک کنم خیلی بخوان بدن با چیزای اضافه بر حقوق پایه به ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ برسه و عیدی هم دارین…و بیمه میشید
   ولی پرسنل پیمانی طبق قانون خدمات کشوری حقوق میگیرن حداقل ۲۳۰۰ و بهشون کارانه و مزایا تعلق میگیره که رقم رو خیلی بالاتر میبره
   شما اینجا رو اگه از کار قبلیت بهتره پیگییر باش تا انشالله قبول نهایی بشی ولی اگر رشتت و سنت جوری هست که به استخدامی های رسمی میخوره در کنارش با تلاش برای اونها بخون هروقت از اونا قبول شدی اینو انصراف بده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۹:۳۶

    کد دیدگاه : 1458332

    ممنونم که راهنماییم کردید این کارم که تو این شرکتم برقکشی ساختمون کار کارگری کار بدوبدو اش تعمیرات قطعات الکترونیکی مثل یه اچرار فرانسه اولین روزی که اومدم ماهی هشصد میداد الان یک سال گذشته حقوقم کرده یک صد بیمه نیستم عیدی ندارم جمعه هام حقوق نمیده اگه کاری نداشته باشم بعضی وقتام بدخلاقی میکنه یه اشتباهی ازم سر بزنه سرم داد میزنه اوقات ادم تنگ میکنه اعصابم خورد میشه چند ماه دیگه قراره قراد های یک ساله باهم ببنده که کل سال بمونم تاسیسات دانشگاه یه بیمه خشک خالیمم میکنه …حالا شما بگید این کاره حیف توانیایام نیست تازه قرار دو سه سال دیگه شرکت اش جمع کنه هه من همدان غریبم دانشجو ام هستم شده بعضی وقتا نون خالی خوردم میخوام مدارکم ارسال کنم چون بومی همدان نیستم مصاحبه بهم گیر بدن شاید نمیدونم چیکار کنم توکل به خدا اوا سلامت مدارک بفرستم ببینم خدا چی میخواد هععععیییییی

    پاسخ دهید
 • نویسنده : لباس مالمیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۴۴

  کد دیدگاه : 1450329

  سلام اسم من تو برگزیده ها آمده ولی شماره صندلی رو ندارم کارت ورود به جلسه رو گم کردم از کجا باید بفهمم که مدار و بفرستم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۱۵

   کد دیدگاه : 1450376

   افرادی که اسمشون هست ولی نه شماره صندلی رو یادشونه نه کارت ورود به جلسه رو گم کردن تکلیفشان چیه از کجا باید بفهمم که اون اسم اسم و فامیل خونه بین 7000نفر

   پاسخ دهید
  • نویسنده : #&*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۰۱

   کد دیدگاه : 1450661

   شما کپی مدارکت رو بفرست ضرر که نمیکنی!
   اگه خودت باشی باهات تماس میگیرن
   البته زنگ بزن موسسه آوا سلامت شاید بتونن کمکت کنن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Man

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۳۵

  کد دیدگاه : 1450311

  منم قبول نشدم (:mosking:)
  بهتررررررر
  خدا رو شکرررر
  روز آزمون فهمیدم با چه موسسه بی نظمی طرفم..
  حتی زحمت نکشیدن منابع دروس تخصصی رو مشخص کنن, از رشته من فقط 5 سوال تخصصی بود..
  واقعا خدا رو شکر قبول نشدم. حاضر نیستم هرجایی کار کنم (:ok:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۱۲

  کد دیدگاه : 1450283

  دقیقا جوابشو کجازدن؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : #&*

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۲۷

  کد دیدگاه : 1450035

  من قبول شدم ولی اصلی نیستم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۳۲

   کد دیدگاه : 1450114

   سلام از کجا فهمیدی نفر اصلی ؟؟آخه اصلی و ذخیره مشخص نیست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : #&*

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۸:۳۹

    کد دیدگاه : 1450121

    وقتی مثلا برای جایی دو نفر میگیره ۶ نفر قبول میشه، دو نفر اول لیست اصلی هستن و چهارتای بعدی بترتیب ذخیره
    لیست بر اساس الفبا و شماره صندلی نیست پس مطمئنا بر اساس رتبه است

    پاسخ دهید
 • نویسنده : A

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۳۸

  کد دیدگاه : 1449783

  منم قبول نشدم.😢😢خیلی به این کارنیاز داشتم😢😢😢😢

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ibo

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۷

  کد دیدگاه : 1449721

  جوابش اومده
  منکه قبول نشدم😔😔😔😔😔😔

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ibo

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۰

  کد دیدگاه : 1449657

  جوابش اومد من که قبول نشدم😔😔😔😔

  پاسخ دهید
  • نویسنده : #&*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۳۳

   کد دیدگاه : 1450244

   انشالله یه جای بهتر قبول میشین استخدام شرکتی همچین آش دهن سوزی هم نیست…

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...