دانلود نمونه سوالات استخدام دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشکده دندانپزشکی کرمانشاه- 9 بهمن 96

دانشکده دندانپزشکی کرمانشاه در جهت پیشبرد طرح ها و فعالیتهای پژوهشی اعضای هیئت علمی بصورت نیمه وقت و تمام وقت از نیروهای پژوهشی (پژوهشیار) دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی شرایط
پژوهشیار دارا بودن مدرک تحصیلی PHD و کارشناسی ارشد در رشته های علوم پایه، پزشکی، آمار، اپیدمیولوژی، نانوبیوتکنولوژی
-توانایی ترجمه متون تخصصی و تسلط به نگارش متون به زبان انگلیسی
-تسلط به نرم افزارهای مورد استفاده در مقاله نویسی
– رزومه چاپ مقالات ISI, Pumed , Scpus

متقاضیان جهت همکاری در مرحله اول رزومه کاملی از تخصص، تجربه و تحصیلات خود را به آدرس ایمیل اعلام شده تا تاریخ ۹۶/۱۱/۳۰ ارسال نمایند تا پس از بررسی مدارک برای مصاحبه دعوت شوند.

اطلاعات تماس : mmimani@yahoo.com


استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه- 25 آبان 96

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 96/06/07 سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

شرايط پذيرش داوطلبان:

2-1 -شرايط عمومي استخدام

1 .داشتن تابعیت ایران

2 .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4 .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

5 .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

6 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

7 .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

1 -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

2- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

3- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

4- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

5-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

6- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

7- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

2-2- شرايط اختصاصي استخدام
1-2-2- شرايط سني داوطلبان

داشتن حداقل 18 سال و حداکثر 26 سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری (متولدین 1370/08/25 به بعد)، 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (متولدین 1361/08/25 به بعد)، 40 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (متولدین 1356/08/25 به بعد) و 45 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولدین 1351/08/25 به بعد)

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی (برداشت ا یران ا ستخدام) سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و مابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آن ها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه)

ح) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسای موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدی  طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیزاپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

خ) مدت خدمت سربازی انجام شده

2-2-2- ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره 1: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه می باشند می توانند صرفا در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره 2: در خصوص داوطلبانی که به اسناد بخشنامه شماره 100/854 مورخ 93/07/16 وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آن اقدام دشه است. همچنین داوطلبانی که به استناد بند 1 بخشنامه شماره 1591/209/د مورخ 92/05/23 متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح ندارند و گواهی اشتغال به طرح برای اینگونه افراد کفایت می نماید.  ضمناً مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.

تبصره 3: «مشمولین تهدات ضریب k» در صورتی که در مناطق محروم دارای ضریب 3/5 (سه پنجم) و 3.5/5 (سه و نیم پنجم) مشغول به خدمت باشند می توانند در آزمون استخدامی همان دانشگاه (صرفا برای همان منطقه محل خدمت) شرکت نمایند. سایر مشمولین تعهدات ضریب k در صورتی مجاز به ثبت نام در آزمون (در هر رشته- محل) می باشند که از میزان تعهدات آنان حداکثر 3 ماه باقی مانده باشد (ملاک عمل برای محاسبه حداکثر سه (3) ماه از تاریخ آخرین روز ثبت نام می باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

3-2-2- شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی:

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی»، «کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشکی)» و اپراتور 115 علاوه بر شرایط فوق الذکر، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

1- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند این ها

2- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

3- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وطایف سازمانی باشد).

4- داشتن قدرت تلکم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

5- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

1- دارای قد 165 سانتی متر و بالاتر

2- دارای شاخص توده بدنی BMI (index body mass) کمتر از 30 و بیشتر از 19

تبصره: افرادی که BMI آن ها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام تست بیوالکتریک امپدانس معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آن ها طبق جداول دستورالعمل صورت می گیرد.

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را احراز نماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

3- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب 2) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب 1) چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب 2) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.

4- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسای سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (3) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

نکته: اولویت پذیرش در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی در شرایط برابر با فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی است.

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ 96/08/25 لغایت چهارشنبه مورخ 96/09/01 انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 335/000 (سیصد و سی و پنج هزار) ریال بصورت الکترونیکی و یا کارت های بانکی متصل به شبکه های شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند که مبلغ 5/000 (پنج هزار) ریال از هزینه ثبت نام به خدمات پیامکی اختصاص دارد.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاری آزمون برای کلیه رشته های شغلی (بجز رشته های شغلی پزشک متخصص) در روز جمعه مورخ 96/10/01 برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز سه شنبه مورخ 96/09/28 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تبصره : زمان برگزاري آزمون براي رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص شامل كد رشته‌هاي شغلي (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ 96/10/22 برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای این داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ 96/10/20 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:

با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد  برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) داوطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت میگیرد و به دلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه را با اختلال موجه می سازد، لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب اولویت بومی، وضعیت ایثارگری، سنوات خدمت قراردادی و شرکتی) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت وصرت می گیرد) با دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.  لازم به ذکر است آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود.

مواد آزمون کتبی:

به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهار گزینه ای با ضریب یک (1) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (2) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمناً  به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

1- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

2- ریاضی و آمار مقدماتی

3- زبان و ادبیات فارسی

4- معارف اسلامی

5- زبان انگلیسی- عمومی

6- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

7- هوش و توانمندی های عمومی

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانونی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی:

سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره 1 صفحات 17 تا 22 مشخص خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می باشند، لطفا جهت مشاهده فایل PDF شرایط اعلامی بر روی دفترچه کلیک کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر ۱۶ مهر ۹۶ -فراخوان دوم جذب دستیار پژوهشی (طرح نیروی انسانی و سرباز )
به اطلاع میرساند معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستیار پژوهش طرح نیروی انسانی / دستیار پژوهش سرباز می پذیرد.

برای مشاهده فراخوان جذب دستیار پژوهش سرباز اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده فراخوان جذب دستیار پژوهش طرح نیروی انسانی اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – تیر 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (تیر سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – اردیبهشت 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (اردیبهشت سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناهید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:47

  کد دیدگاه : 1610334

  سلام لطفآبگیدتکلیف ذخیرهای پرستاری کی روشن میشه.چقدردرس خواندیم الان بیکارم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:18

   کد دیدگاه : 1611813

   امروزمن رفتم علوم پزشکی قسمت استخدام نفراول ذخیر پرستاری سرکاررفته.ان شالله بقیه هم میرن.البته نیروی طرحی ازشرکتی بهتره.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : fara

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:38

  کد دیدگاه : 1593289

  سلام خانم احمدی احتمال هست ذخیره ها را هم به کار بگیرن؟
  من ذخیره حسابدار بودم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ح

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:46

   کد دیدگاه : 1597015

   من ذخیره پرستاری هستم چراخبری نیست.برم سرکار

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناهید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:15

    کد دیدگاه : 1604961

    کسی ذخیره پرستاری سرکاررفته؟؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سلام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:07

   کد دیدگاه : 1603401

   سلام منم ذخیره حسابداری اسلام اباد بودم زنگ نزدن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ذخیره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:13

  کد دیدگاه : 1593145

  سلام خانم احمدی به نظرتون امکان داره بعدا از ذخیره ها هم به کار بگیرن
  من ذخیره حسابداری بودم یعنی شانسی ندارم دیگه؟
  امکان نداره کمبود نیرو پیش بیاد و از ذخیره استفاده کنن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : به مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:30

  کد دیدگاه : 1585781

  خانم مریم که حسابداری مرکز سوختگی گلستان قبول شدین و مصاحبه رفتین تروخدا بیاین بگین در چه مرحله ای هستین؟ باهاتون برای شروع کار تماس گرفتن یا نه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : unknown

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:29

   کد دیدگاه : 1586811

   سلام
   همه کسایی که مرکز سوختگی گلستان قبول شدن( کلیه رشته ها) چند روزی میشه که در بیمارستان امام رضا مشغول بکار شدن . من خودم جزو یکی از اون ها هستم.
   امیدوارم موفق باشید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مرکز گلستان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:44

    کد دیدگاه : 1587021

    شما برای چه شغلی قبول شدین؟ رشتتون چی بوده؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:23

   کد دیدگاه : 1587121

   سلام بله ما شروع به کارمون رو از هفته قبل زدن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:55

  کد دیدگاه : 1584510

  دوستان من پرستاری سرپلم اول بهمن رفتیم سرکار و شروع بکارمونو زدن.چندتامونم موندن ک ۱۵ بهمن شروع بکارشونو میزنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : STS

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:57

  کد دیدگاه : 1580252

  حسابدارهای مرکز سوختگی گلستان کسی هست باهاش تماس گرفته باشن و تاریخ شروع به کارو اعلام کرده باشن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:58

  کد دیدگاه : 1579335

  سلام من دهم مدارک تحویل دادم .گفتن که آخر ماه مدارک و آزمایشات رو کامل کنید از 4یا5شروع بکار میزنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهین احمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:00

  کد دیدگاه : 1577374

  خب دیگه ظاهرا تا اول اسفند همگی میرین سر کار
  انشاالله که موفق باشین

  خدانگهدار همگی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناهید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:33

   کد دیدگاه : 1577434

   ذخیره پرستاری کسی مصاحبه نرفته.لطفآ اگرمصاحبه گزینش رفتین بگین.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : طاها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:06

  کد دیدگاه : 1576670

  سلام گفتن ایشالا اول اسفند شروع به کاره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهین احمدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:10

   کد دیدگاه : 1577151

   بیشترشون15 بهمن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهین احمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:42

  کد دیدگاه : 1574770

  دوستان ظاهرا تو بعضی شهرستان ها، بعضی رشته ها شروع به کار کردن
  مثلا پرستارای سرپل و جوانرود
  کسای دیگه رو سراغ ندارین که رفته باشن سرکار؟؟؟
  معلوم نشده کی شروع به کار میکنیم؟
  خبر جدیدی دارین بگین لطفا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:49

  کد دیدگاه : 1574015

  سلام کسی از دوستان پیشخدمت مشغول به کار شد؟!!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهین احمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:20

  کد دیدگاه : 1571413

  دوستان پرستاری اگه هستین بگین رفتین سرکار یا نه
  خواهشا جواب بدین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناهید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:54

   کد دیدگاه : 1571650

   پرستارتاکنون کسی سرکارنرفته.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهین احمدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:45

    کد دیدگاه : 1571780

    ناهید از کدوم شهرستانا خبر داری

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناهید

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 17:44

     کد دیدگاه : 1572606

     اسلام ابادپرستارسرکارنرفته.خانم احمدی سرکاررفتی کدام شهرهستی؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : مهین احمدی

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:02

      کد دیدگاه : 1573002

      نه سر کار نرفتم
      من کرمانشاه تمدید طرحم

      پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:00

  کد دیدگاه : 1570522

  سلام کسی ازاعلام نتیجه پرستارشرکتی خبر داردلطفآ بگید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:57

  کد دیدگاه : 1569428

  سلام ار دوستان مردادی کسی مشغول بکار شده؟ !!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : m

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:02

  کد دیدگاه : 1567437

  سلام کسی خبر داره نتایج آزمون اول دیماه کی میاد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:17

  کد دیدگاه : 1567093

  پرستاران کسی رفته سرکارچراازمن دعوت نکردن لطفآکی رفته سرکاروکجا رفتین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:15

  کد دیدگاه : 1565713

  سلام یکی بگه نیروی های پیشخدمت رفتن سرکار یانه؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:29

   کد دیدگاه : 1565847

   نرفته کسی پرستارهم نرفته

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناهید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:10

    کد دیدگاه : 1566204

    پرستاری اسلام آبادسرکارنرفتن؟؟؟؟؟؟.البته من ذخیرم

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مهین احمدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:46

    کد دیدگاه : 1566275

    از پرستارای کجا خبر داری

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سعید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:59

   کد دیدگاه : 1565877

   سلام
   بعد مصاحبه باهاتون تماس گرفتک برای تشکیل پرونده ؟
   کدام مرکز قبول شدی؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...