دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 28 بهمن 96: برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از برگزاری مجدد آزمون نیمه تمام مانده بکارگیری نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ظرف یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اورنگ ایلامی پیش از ظهر شنبه در رابطه با جزئیات نیمه تمام ماندن آزمون نیروهای شرکتی علوم پزشکی یاسوج افزود: دستور ویژه برای بررسی ابعاد نحوه برگزاری این آزمون صادر شده است و با متخلفین برخورد قاطع و قانونی می شود.

ایلامی با بیان اینکه جذب نیروهای شرکتی با رعایت عدالت و فضای رقابت انجام می شود، ابراز داشت: آزمون بکارگیری نیروهای شرکتی که نیمه تمام ماند باطل اعلام شده و ظرف مدت یک ماه آینده در چارچوب قوانین و مقررات و با رعایت حقوق داوطلبان، آزمون مجددی برگزار خواهد شد.

ایلامی با تاکید بر اینکه طی روزهای آینده جمع بندی اتفاقات و مشکلات ایجاد شده در رابطه با آزمون قبلی انجام می شود، اظهار کرد: این موضوع با شفاف سازی کامل به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر 27 بهمن 96: ابطال آزمون جذب نیرو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

آزمون جذب نیرو در دانشگاه علوم پزشکی استان مجددا برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانیابطال آزمون دانشگاه علوم پزشکی استان دانشگاه علوم پزشکی استان در گفتگو با خبرگزاری صدا وسیما در خصوص حواشی پیش آمده در آزمون استخدامی این دانشگاه و ناتمام ماندن این آزمون، با اشاره به اینکه تاخیر ۴۵ دقیقه ای بین سوالات عمومی و اختصاصی علت اصلی نیمه تمام ماندن این آزمون شد گفت: این تاخیر ناشی از بی تدبیری حوزه اجرایی آزمون در آماده کردن سوالات و برآورد اشتباه آنها برای زمان مورد نیاز برای منگنه کردن سوالات تخصصی بود.
رحیم استوار افزود: از ساعت 14 دیروز کار چاپ حدود 34 هزار برگه سوالات عمومی که از وزارت بهداشت و درمان و سوالات تخصصی از دو دانشگاه خارج از استان بصورت مهر و لاک شده تحت نظارت حراست دانشگاه ، بازرسی و گزینش به دست ما رسیده بود آغاز شد و از مرحله طرح تا چاپ و توزیع سوالات این آزمون با حفاظت و قرنطینه کامل و تحت نظر حراست دانشگاه ،گزینش و بازرسی استانداری استان صورت گرفت.
وی افزود :آزمون عمومی در کمال آرامش و نظم خاصی برگزار شد اما ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه دوستان قرنطینه سوالات اعلام کردند که سئوالات اختصاصی با 30 تا 45 دقیقه تاخیر به محل آزمون می رسند و سوالات هم با ۴۵ دقیقه تاخیر به محل آزمون رسید.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: آزمون در حوزه خواهران با وجود این تاخیر ولي بخاطر صبري که خواهران از خود نشان دادند  به راحتی برگزار شد اما در حوزه برادران بخاطر بی حوصلگی و نداشتن صبر برخی از شرکت کنندگان، این آزمون ناتمام ماند.
وی افزود: بلافاصله با شروع اعتراض، ناگهان پلاکاردی هم روی دست گرفته شد که جای سوال دارد و چند نفر هم به تحریک بقیه داوطلبان مبنی بر لو رفتن سوالات پرداختند که این موضوعات باعث ملتهب شدن جو آزمون شد و با وجود خواهش و درخواست از معترضان،که به محل آزمون برگرديد متاسفانه برادران به محل برگزاری آزمون برنگشتند که این موضوع جای بررسی بیشتر از لحاظ امنیتی و انتظامی دارد.
استوار با بیان اینکه آزمون صبح امروز، نخستین آزمون جذب نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوده است گفت: در گذشته آزمون برای بکارگیری نیروی شرکتی برگزار نمی شد و ما خواستیم عدالت را رعایت کنیم که متاسفانه این مساله پیش آمد و عده ای جو را ملتهب کرده و آزمون در حوزه برادران با برگزار نشدن آزمون تخصصی نیمه تمام ماند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان از برگزاری مجدد آزمون استخدامی این دانشگاه خبر داد و افزود: طی جلسه ای که با سرپرست فرمانداری بویراحمد ،هیئت رئیسه دانشگاه و رئیس بازرسی استانداری داشته ایم این آزمون ابطال و قرار شد این آزمون مجدد برگزار شود.
استوار با اشاره به اینکه سعی می شود آزمون مجدد در کمترین زمان ممکن برگزار شود افزود: به محض طرح سوالات و ارسال آن ها از تهران و یا دانشگاههای دیگر آزمون جدید بدون اخذ وجه از داوطلبان ثبت نام کننده برگزار می شود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری صداوسیمای استان مبنی بر اینکه برخی داوطلبان ادعای لو رفتن سوالات و یا کمبود سوالات تخصصی را داشتند با رد این ادعاها گفت: هیچ گونه کمبودی برای سوال نبوده و در حوزه برادران بعد از تاخیر در رسیدن سوالات تخصصی به محل آزمون انها اجازه توزیع سوالات تخصصی را ندادند چه برسد به اینکه با کمبود سوال مواجه شویم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان از مردم استان بویژه داوطلبان شرکت کننده که از راههای دور و نزدیک برای شرکت در این آزمون آمده بودند عذرخواهی کرد و افزود: این عذرخواهی نه تنها از جانب من بلکه از جانب دانشگاه علوم پزشکی استان است.


خبر 18 بهمن 96: اصلاحیه دوم و تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون شرکتی می رساند پیرو آگهی اصلاحیه شماره 1 درج شده در سایت، کلیه رشته های تحصیلی مدیریت با تمام گرایش ها می توانند در شغل محل ها و در مقاطعی که رشته تحصیلی مدیریت دولتی اجازه شرکت در آزمون داشته، ثبت نام کنند و به همین دلیل ثبت نام آزمون تا ساعت 23 روز شنبه 96/11/21 تمدید می گردد.
ضمنا در سایت ثبت نام در قسمت رشته تحصیلی مورد نیاز گزینه مدیریت دولتی را انتخاب کرده و در گرایش تحصیلی داوطلب ، رشته تحصیلی خود را درج نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 15 بهمن 96: اصلاحیه اول آزمون جذب نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون شرکتی می رساند پیرو آگهی درج شده در سایت این دانشگاه موارد ذیل به آگهی مذکور اضافه می گردد.
1- مدرک تحصیلی « کاردانی » به شرایط احراز رشته های شغلی مراقب سلامت ( ماما) – مراقب سلامت (زن) – مراقب سلامت ( مرد) اضافه می گردد.
2- مدرک تحصیلی « کارشناسی ارشد» به شرایط احراز رشته های شغلی کارشناسی بهداشت محیط – و کارشناسی بهداشت حرفه ای اضافه می گردد.
3- مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در یکی از رشته های تحصیلی پژوهشگری علوم اجتماعی کارشناس پژوهشی (معاونت اجتماعی) اضافه می گردد.
توضیح: منبع سوالات آزمون تخصصی کلیه رشته های شغلی از بعضی از دروس اختصاصی مقطع دانشگاهی رشته شغلی مندرج در آگهی طرح می گردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج- 10 بهمن 96

شرکت های طرف قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی یاسوج درنظردارد درراستای اجرای مفاد قرارداد منعقده با آن دانشگاه طبق دستور العمل برنامه تامین مراقب های اولیه سلامت و در جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز جامع خدمات سلامت (در قالب طرح مراکز حاشیه شهرها) و نیروهای مورد نیاز پشتیبانی و تخصصی سایر واحد های تابعه (جدول شماره 1) از افراد واجد شرایط با شرایط ذیل پس ار طی مراحل گزینش بصورت شرکتی خرید خدمت نماید.
برای رشته شغلی ناظمه: آزمون کتبی (عمومی) و آزمون عملی
و در سایر رشته های شغلی: آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و مصاحبه
ثبت نام: از تاریخ 13 بهمن لغایت 19 بهمن به صورت اينترنتي در تارنمای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
تذکر: مدت زمان تعيين شده تمديد نمي گردد.
زمان برگزاری و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون:
کارت ورود به جلسه امتحان در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 25 و 26 بهمن، دریافت از تارنمای دانشگاه  قابل چاپ خواهد بود.
زمان و محل برگزاری آزمون:
در کارت ورود به جلسه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تاييد اطلاعات ارسالي از سوي داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجراي آزمون مورد بررسي قرارخواهد گرفت.
تذكر: همراه داشتن اصل شناسنامه يا كارت ملي جهت ورود به جلسه آزمون الزامي مي باشد درغير اين صورت ازورود افراد به جلسه ممانعت بعمل خواهد آمد.

مشاغل مورد نیاز:

کارشناس برنامه و بودجه- حسابدار- مسئول خدمات مالی (پذیرش و ترخیص)- کارشناس امور اداری- متصدی امور دفتری و بایگانی- کارشناس امور حقوقی- مهندس تاسیسات- مهندس برق- کارشناس آزمایشگاه— کارشناس بهداشت- کارشناس تحلیلگر سیستم- کارشناس تربیت بدنی خواهران- روانشناس- کارشناس روابط عمومی- ناظمه- حسابدار- کمک پرستار- کارگزین- کارشناس برنامه ریزی- کارشناس پژوهشی- متصدی تاسیسات مکانیکی- متصدی تاسیسات برقی- کارشناس تجهیزات پزشکی- مراقب سلامت (ماما)- مراقب سلامت زن- مراقب سلامت مرد- کارشناس بهداشت محیط- کارشناس بهداشت حرفه ای- پزشکی عمومی- کارشناس تغذیه- کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی- دندانپزشک- دستیاردندانپزشک

توجه: کاربران گرامی، متن درج شده در این قسمت، بخشی از شرایط اعلامی است. لطفا جهت مشاهده متن کامل آگهی و شرایط استخدام حتماً باید فایل PDF درج شده در پایین همین صفحه را مطالعه نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فایل مشاغل مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت اصلی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر ۱۶ دی ۹۶: استخدام ۶۰۰ نیروی جدید در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از اخذ مجوز بکار گیری ۶۰۰ نیروی جدید در این دانشگاه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ دی ۹۶: اخراج ۴۰ نیروی استخدامی بدون ضابطه در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: خبرگزاری تسنیم)

(رحیم استوار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با تاکید بر اینکه هیچ گونه استخدامی در این دانشگاه صورت نگرفته است، اظهار داشت: حساسیت رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در زمینه عدالت و عدم تبعیض بویژه بکارگیری نیروی انسانی در دستگاه‌های اجرایی ستودنی است.

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 96 (شروع ثبت نام 25 آبان 96)

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 96/06/07 سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر 24 آبان 96: سهمیه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در آزمون استخدامی سال 96 (منبع: تابناک)

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در آزمون استخدامی پیمانی جدید که بر اساس اعلام سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت ۲۵ آبان ماه منتشر می شود؛ در مجموع ۲۲۹ نفر جذب این دانشگاه خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 96: صدور مجوز استخدام در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از صدور مجوز استخدام ۷۳۵ نفر در دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.
رحیم استوار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و اخذ مجوزهای لازم بزودی آزمون استخدام 735 نفر در دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 شهریور 96: اخذ مجوز جذب نیروی قراردادی ساعتی در مراکز درمانی کهگیلویه و بویراحمد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛  ایلامی در حاشیه مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز حکیم زکریای رازی و روز داروساز برگزار شد با اعلام این خبر گفت: با تصویب هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی استان مجوز اولیه برای جذب 80 نفر نیرو به صورت قراردادی ساعتی در مراکز درمانی استان اخذ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد – آبان 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد (آبان سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد – مهر 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد (مهر سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:48

  کد دیدگاه : 1612045

  با سلام
  3600نفر برا حقوق 800هزار تومن که پنج الی شش تاخیر پرداخت میشه رقابت کردند ومتاسفانه نا تمام ماند
  واقعا خنده داره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:28

  کد دیدگاه : 1611359

  سلام دارم خدمت دکتر ایلامی و دوستان گرامی واقعا ممنونیم از دکتر ایلامی که در تلاشند امتحان با نهایت عدالت برگزار بشه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Nima

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:51

  کد دیدگاه : 1607866

  سلام .خانمهایی که امتحان دادن سوالات تخصصی چه طور بود ؟ لطفا برای کارشناسی علوم انسانی یزارین از چه درسایی سوال داده بودن ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Nima

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:43

   کد دیدگاه : 1607936

   ببخشید منظورم امتحان علوم پزشکی که یاسوج برگزار شد و برای آقایون نیمه تمام موند …
   خواهشاً جواب بدین …

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:09

  کد دیدگاه : 1607409

  خبر 28 بهمن 96: برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری مهر)
  ایلامی با بیان اینکه جذب نیروهای شرکتی با رعایت عدالت و فضای رقابت انجام می شود، ابراز داشت: آزمون بکارگیری نیروهای شرکتی که نیمه تمام ماند باطل اعلام شده و ظرف مدت یک ماه آینده در چارچوب قوانین و مقررات و با رعایت حقوق داوطلبان، آزمون مجددی برگزار خواهد شد.
  جهت مشاهده متن کامل خبر بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پژمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:35

  کد دیدگاه : 1606930

  سلام
  کجا این آزمون با موفقیت برگزار شد که نوشتید با موفقیت برگزارشد!!!!؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:06

   کد دیدگاه : 1606990

   با سلام اخبار روز برگزاری آزمون در خصوص ابطال آزمون جذب نیرو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، هم اکنون به بالای همین صفحه اضافه شد.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:08

  کد دیدگاه : 1602874

  خبر 25 بهمن 96: توزیع كارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج فعال شد.
  جهت دریافت کارت آزمون بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:02

   کد دیدگاه : 1603906

   چرا سایتم باز نمیشه ؟ هر کاری میکنم نمیتونم کارتم رو بگیرم . مینویسه اطلاعاتت اشتباست

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سجاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:13

   کد دیدگاه : 1605972

   رفتیم برا امتحان😕سوالای عمومی رو جواب دادیم بعد گفتن سوالای اختصاصی چاپ نشدن،مگه میشه؟چرا با امید ۴ هزار جوون بازی میکنین؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سجاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:16

   کد دیدگاه : 1605974

   رفتیم براامتحان ،گفتن سوالای اختصاصی چاپ نشده؟ازمونولغو کردن،شما ازخدانمیترسین؟امید ۴ هزارجوونو ناامید کردین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:03

  کد دیدگاه : 1602187

  سلام کاش یکم وقت بیشتر بدن.لطفا همه با هم بخوویم وقت بیشتر شه.حداقل برا هفته آینده.و اینکه توی شهرستا ازمون برگزار شه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پویا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:47

  کد دیدگاه : 1600343

  سلام شاید کسی حد نصاب نیاورده دارن خودشون حساب میکنن چند نفر اعلام کنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سمیرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:54

  کد دیدگاه : 1597102

  ببخشید رشته روانشناسی بالینی هم میخان؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا عوض پور

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:21

  کد دیدگاه : 1595955

  سلام
  یه سوال داشتم،نتیجه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی که1/10/96برگزار شد کی اعلام میشه؟
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : NANA

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:42

  کد دیدگاه : 1593296

  سلام رشته حقوق زن هم میخان؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:46

  کد دیدگاه : 1592829

  خبر 18 بهمن 96: اصلاحیه دوم و تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
  به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون شرکتی می رساند پیرو آگهی اصلاحیه شماره 1 درج شده در سایت، کلیه رشته های تحصیلی مدیریت با تمام گرایش ها می توانند در شغل محل ها و در مقاطعی که رشته تحصیلی مدیریت دولتی اجازه شرکت در آزمون داشته، ثبت نام کنند و به همین دلیل ثبت نام آزمون تا ساعت 23 روز شنبه 96/11/21 تمدید می گردد.
  جهت ثبت نام در آزمون بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ...

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:56

   کد دیدگاه : 1592993

   سلام ،میشه شما بگین که راسته ک میگن حقوق نمیدن یا کم میدن به نیروهای شرکتی؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : هادی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:07

    کد دیدگاه : 1593968

    اره حقوق یه تومن با چهار الی پنج ماه تاخیر پرداخت میشه چون تحت نظر پیمانکار هستن

    پاسخ دهید
   • نویسنده : شرمت الله

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:18

    کد دیدگاه : 1596242

    سلام دوست عزیز حقوقش خوب نیست . نیروی شرکتی خصوصیه و مثل بقیه قرارداد دایم ها حق اعتراض نداری. تاخیر سه جهار یا پنج ماهه حقوق هم دارد.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:57

  کد دیدگاه : 1592171

  دوستان هم استانی کسی از وضعیت فولاد بویراحمد خبری نداره؟ میگن حقوق نمیدن و اوضاع نابسامانی داره راسته؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...