قوانین سایت
 • 149 دیدگاه

اخبار استخدام سازمان بهزیستی در سال 93

استخدام سازمان بهزیستی1 استخدام در سازمان بهزیستی سال 1393

سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار استخدامی مرتبط با سازمان بهزیستی در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.چ

جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان بهزیستی کشور (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

تمامی‌اخبار‌ استخدامی سازمان بهزیستی کشور در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


 خبر ۱۹ مهر ۹۳ :

 دانشگاه علوم بهزیستی پرستار و بهیار استخدام می‌نماید

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی د رنظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز مراکز تابعه خود ا زافراد واجد شرایط را درر شته‌های شغلی پرستار و بهیار از طریق آزمون ، مصاحبه و گزین بصورت شرکتی در مورخ ۲۳ آبان ماه سالجاری استخدام می‌نماید.جهت اطلاعات بیشتر از تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۷ به سایت www.uswr.ac.ir مراجعه فرمایید.


 

خبر ۸ شهریور سال ۹۳ :

بهزیستی نیاز به جذب ۴ هزار نیروی جدید دارد

رئیس سازمان بهزیستی گفت: بنا بر بررسی‌های کارشناسی، سازمان بهزیستی بر اساس قانون می‌تواند چهار هزار نفر نیروی جدید استخدام کند.

همایون‌هاشمی‌امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار کرد: برنامه‌هایی برای جذب نیروی جدید داریم و یکی از فازهای نوسازی سازمان بهزیستی ورود نیروهای توانمند است که این اقدام را از سنوات قبل دنبال کرده‌ایم.

وی تغییرات حوزه نیروی انسانی در سازمان بهزیستی را در دو فاز عنوان کرد و گفت: تغییر وضعیت نیروهای قراردادی اولویت نخست ماست و در گام بعدی جذب نیروی جدید را پیگیری می‌کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تغییر وضعیت نیروهای قراردادی را موجب بالا رفتن انگیزه و کارآیی نیروها دانست و گفت: با این اقدام، سطح دریافت و پرداخت منطبق با فعالیت‌های افراد انجام می‌گیرد و آموزش‌های مدون ارائه می‌شود.

وی جذب نیروهای جدید را قدم بعدی برنامه‌ریزی صورت گرفته عنوان کرد و افزود: بنا بر بررسی‌های کارشناسی، سازمان بهزیستی بر اساس قانون می‌تواند چهار هزار نفر نیروی جدید استخدام کند و این مطالبه این سازمان از دولت است.

این مسئول از برگزاری جلساتی برای تحقق این موضوع خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم مجوز لازم را از دولت اخذ کنیم، چراکه فعالیت‌های جدید بهزیستی منطبق با نیازهای جامعه و در بخش کاهش آسیب‌های اجتماعی، پیشگیری و مداخله‌ای است و برای انجام هر چه بهتر فعالیت‌های سازمان باید ناوگان نیروی انسانی تقویت شود.

*اختصاص لوازم کمک توانبخشی در همه استان‌ها چهار برابر شده است

هاشمی‌در بخش دیگری از سخنانش اعلام کرد: اختصاص لوازم کمک توانبخشی در همه استان‌ها چهار برابر شده و در اقدامی‌بی‌سابقه هر ماه سهم استان‌ها را از محل منابع ملی در بخش تجهیزات پزشکی اختصاص می‌دهیم.

وی منابع استانی را موجب تجهیز بیشتر بیان کرد و یادآور شد: عوارض ناشی از جنگ سال‌ها در استان‌های مرزی باقی می‌ماند و موضوع آسیب‌ها برای ما اهمیت بسیاری دارد، به همین دلیل مطالعات علمی‌در این زمینه انجام گرفته و به‌دنبال کاهش این مشکلات هستیم.


 

خبر  19 فرودین ماه ۹۳:

استخدام‌های جدید سازمان بهزیستی پس از مشخص شدن ظرفیت جذب صورت میگیرد.

رئییس سازمان بهزیستی کشور از ایجاد اشتغال برای بیش از ۳۰ هزار نفر از کارجویان واجد شرایط تحت پوشش سازمان متبوع خود در سال ۹۲ خبر داد. و خاطر نشان ساخت : در سال گذشته بیش از ۳۰ هزار شغل برای مددجویان واجد شرایط تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور ایجاد شده است.

دکتر همایون‌هاشمی‌افزود : معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در حال حاضر در حال بررسی وضعیت جذب نیروی انسانی در دستگاههای اجرایی از جمله سازمان بهزیستی کشور است و به محض اینکه ظرفیت جذب نیروی انسانی جدید در سازمان بهزیستی هم گام با سایر دستگاههای اجرایی فراهم شد، نسبت به جذب نیرو اقدام میکنیم.


استخدام در شیرخوارگاه‌های کشور

جهت مشاهده جزئیات این خبر بر روی عنوان بالا کلیک نمایید


آرشیو اخبار و آگهی‌های استخدامی‌سازمان بهزیستی در سال 1392:

خبر 19 دی 1392:

 استخدام ۹۰۰ نفر در بخش ستادی سازمان بهزیستی

رییس سازمان بهزیستی کشور ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری ۹۰۰ نیروی جدید جذب بخش ستادی این سازمان شوند.

دکتر همایون‌هاشمی‌در گفتگو با خبرنگار بازار کار، به آخرین وضعیت جذب ۳۴۰۰ نیروی انسانی جدید در سازمان بهزیستی کشور اشاره کرد و گفت مجوز جذب این نیروها در سال گذشته در اختیار سازمان بهزیستی کشور قرار گرفت که بخش استانی آن نیز جذب شد.اما متاسفانه بخش ستادی آن هنوز عملیاتی نشده است.‌هاشمی‌با بیان اینکه “جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی کشور در بخش استانی از طریق استانداری عملیاتی شد”. خاطر نشان ساخت : ما از طریق ستاد مرکزی، سهمیه و مجوز استخدام را در اختیار استانداری‌ها قرار دادیم و آنها نسبت به برگزاری آزمون استخدامی و جذب نیروی انسانی واجد شرایط اقدام کردند.

_____

خبر 20 مهر 1392:

سال ۹۲ ، سال اشتغال برای بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی از ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف تحت پوشش این سازمان در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۴۰۰ فرصت شغلی مربوط به حق استخدام سه درصدی معلولان در سازمان‌هاست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همایون‌هاشمی‌در حاشیه دومین کنگره توانبخشی حرفه‌ای ایران با اشاره به طرح دانش‌ کار که توسط سازمان بهزیستی به اجرا در خواهد آمد، گفت: این طرح یک طرح ضربتی توسعه اشتغال است که دارای ویژگی‌های اجتماع محوربودن، حمایت تخصصی و استفاده از تجربیات گذشته است که اگر بتوانیم این طرح را تا دو سال آینده به مرحله اجرا درآوریم می‌توانیم ۱۲۰ هزار فرصت شغلی برای معلولان طراحی کنیم که قسمت عمده‌ای‌ از نیازهای سازمان را برطرف خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۰۷ مرکز ترک اعتیاد در کشور وجود داشت، اظهار کرد: پس از ‌آنکه وزیر کشور از وجود پشت نوبتی‌های کمپ‌های ترک اعتیاد خبر داد سازمان بهزیستی در این راستا اقدام کرد و هم اکنون بیش از ۷۴۰ کمپ ترک اعتیاد در کشور ایجاد کرده‌ایم.

رئیس سازمان بهزیستی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته برای بهزیستی سال مسکن بود، تاکید کرد: امسال را سال توسعه اشتغال در نظر گرفته‌ایم و با طرح ضربتی دانش کار و در نظر گرفتن منابع موجود در راستای اشتغال جامعه هدف تحت پوشش سازمان اقدام خواهیم کرد.

هاشمی‌در ادامه با تاکید بر اینکه در دو سال گذشته ۴۸ درصد مستمری مددجویان تحت پوشش سازمان را افزایش داده‌ایم، گفت: در این دو سال علاوه بر افزایش میزان مستمری‌ها رایانه‌های مرتبط با سازمان را نیز بیش از ۳۵ درصد رشد داده‌ایم و این در حالی است که سازمان بهزیستی با مشکلات منابعی مواجه بود.

هاشمی‌از پیش‌بینی جمع‌آوری یک‌هزار میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی‌در سال جاری خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی‌توسط سازمان بهزیستی جمع‌آوری شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی تاکنون برای سالمندان هنرمند هیچ رقمی‌را هزینه نکرده‌ است، گفت: این مجموعه از قبل توسط جهاد دانشگاهی آماده شده بود و ۲۵ نفر ظرفیت داشت و عملا یک فعالیت مشارکتی بود.

وی افزود: قرار است تعدادی از خیرین توسعه خدمات توانبخشی نیز در این زمینه ورود کنند تا فاز دوم کار بدون تکه به هزینه‌های دولتی انجام شود هر چند که سازمان بهزیستی ۳۰ میلیون تومان را تا پایان سال تعهد کرده است

_____

آرشیو اخبار استخدامی‌سازمان بهزیستی در سالهای گذشته:

فاز دوم دعوت به همکاری در سازمان بهزیستی در سال 92

(جهت مشاهده متن خبر اینجا کلیک نمایید.)

رییس سازمان بهزیستی با اعلام اینکه در سال گذشته ۴ هزار نفر از طریق استانداری‌ها جذب مراکز استانی سازمان بهزیستی شدند تصریح کرد: جذب این تعداد نیروی انسانی در سال گذشته یک اقدام مهم و قابل توجه در حوزه ی جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی بود.

هاشمی‌به ارتقای شغلی نیروی انسانی سازمان بهزیستی اشاره کرد و گفت: ده سال بود که کارکنان سازمان بهزیستی ارتقاء شغل نیافته بودند که با پیگیری‌های سال گذشته این مهم را عملیاتی کردیم.وی افزود در حال حاضر کارکنان سازمان بهزیستی مانند کارکنان بخش بهداشت و درمان سختی شغل می‌گیرند.رییس سازمان بهزیستی با اعلام اینکه در حال حاضر هیچ نیروی شرکتی در سازمان بهزیستی مشغول به فعالیت نیست،گفت با برنامه ریزی‌های انجام شده،نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شدند.

جذب نیروی انسانی در قالب طرح مهرآفرین :

پیش از این دکتر فانوسی معاون امور توسعه مدیریت،منابع و امور مجلس سازمان بهزیستی جذب هر گونه نیروی انسانی جدید را منوط به سرنوشت طرح مهرآفرین عنوان کرد و گفت : سهمیه استخدامی‌سازمان بهزیستی حدود ۳۲۰ نفر پیش بینی شده بود،اما باید ببینیم،با بازبینی،تصویب و ابلاغ بخشنامه ی مهرآفرین،این تعداد به چه میزان اعلام میشود.

طبق بخشنامه ی مهرآفرین،یک سهمیه ی جدا برای سازمان بهزیستی در نظر گرفته شده است.

دکتر کوروش فانوسی تصریح کرد: چارت تشکیلاتی سازمان بهزیستی در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل چارت،نیازمند جذب نیروی انسانی می‌باشیم.

_____

خبر 21 اسفند 91:

استخدام ۳۰۰ نفر در بهزیستی استان فارس
مدیر کل بهزیستی استان فارس از استخدام ۳۰۰ نفر در این اداره کل خبر داد.عبدالحمید کشاورز در گفتگو با خبرنگار مهر در این رابطه اظهار داشت: برای سال آینده در موضوع تشکیلات سازمانی این اداره کل اقدامات مناسبی در بخشهای کمتر توسعه یافته انجام می‌شود.
وی ادامه داد: در این راستا تدابیر لازم اتخاذ شده و نسبت به تجهیز مراکز کم توسعه نیافته اقدام خواهد شد.
مدیر کل بهزیستی استان فارس افزود: علاوه بر این اداره بهزیستی شهرستانهای کوار و خرامه در سال آینده تجهیز می‌شوند که در این راستا مجوزات لازم انجام شده است.
کشاورز همچنین از استخدام ۳۰۰ نفر در این اداره کل برای سال آینده خبر داد و اظهار داشت: مجوزهای استخدام این افراد سال ۹۱ اخذ شده و در همین سال نسبت به استخدام این نیروهای متخصص اقدام شده است.
وی گفت: این افراد متخصص از سال آینده فعالیت خود را آغاز و در مراکز بهزیستی استان تقسیم می‌شوند.

_____

خبر 9 اسفند 91:

سازمان بهزیستی استان تهران در راستای اجرای آئین نامه داخلی ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوبه ۲۷/۱۱/۸۰ مجلس شورای اسلامی‌، به منظور کاهش حجم و تصدی گری دولت در ارائه خدمات بهزیستی در نظردارد – فعالیت‌های ذیل در استان تهران و شهرستانهای تابعه مجوز فعالیت صادر نمایند.

لذا از متقاضیانی که واجد شرایط آئین نامه‌های تخصصی سازمان بهزیستی می‌باشند دعوت می‌گردد تا از تاریخ صدور آگهی تا بیستم فروردین سال ۱۳۹۲ به ادارات بهزیستی شهرستان مربوطه مراجعه و نسبت به تنظیم و ارائه درخواست کتبی اقدام نمایند.

_____

خبر 8 اسفند 91:

چارت تشکیلاتی سازمان بهزستی در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل چارت نیازمند نیروی جدید می‌باشیم.مضافا بر اینکه بخشی از نیروی انسانی موجود نیز به صورت قرارداد و طرحی با سازمان کار میکنند.معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی تشریح کرد… .

روزنامه بازار کار امروز مصاحبه ای را با دکتر کورش فانوسی،معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی انجام داده است.چکیده ی مطالب مهم در این مصاحبه را به سمع و نظر شما می‌رسانیم :
دکتر فانوسی در باره ی بازبینی چارت سازمانی بهزیستی گفت : چارت تشکیلاتی سازمان بهزستی در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل چارت نیازمند نیروی جدید می‌باشیم.مضافا بر اینکه بخشی از نیروی انسانی موجود نیز به صورت قرارداد و طرحی با سازمان کار میکنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی تشریح کرد ما در سال جاری در ستاد،آزمون استخدامی‌نداشتیم و استانداری‌ها به صورت مستقل در زمینه ی استخدام در این سازمان اقدام نمودند.وی در ادامه گفت : با توجه به اینکه در اسفند ۹۱ می‌باشیم،احتمالا طبق بخشنامه ی کارآفرین در سال ۹۲ اقدام به جذب نیرو نماییم.
وی افزود :سهمیه ی استخدامی‌ستاد سازمان بهزیستی حدود ۳۲۰ نفر پیش بینی شده بود،اما باید ببینیم با بازیابی،تصویب و ابلاغ بخشنامه ی کارآفرین،این تعداد چقدر میشود.
دکتر فانوسی در باره ی رشته‌های مورد نیاز سازمان بهزیستی افزود،عمده تخصص سازمان بهزیستی به علوم اجتماعی بر می‌گردد.به همین دلیل بیشتر رشته‌هایی که در این حوزه می‌باشند،مد نظر سازمان قرار میگیرند.البته قطعا تعدادی از نیروی انسانی به رشته‌های گروه پزشکی اختصاص می‌یابند.همچنین با درصد کمی‌از بین دانش آموختگان رشته‌های فنی و مهندسی اقدام به جذب نیرو خواهد شد.
گزارش از حجت سوری-روزنامه بازار کار


+جهت مشاهده سایت رسمی‌سازمان بهزیستی اینجا کلیک نمایید

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما- سایت ایران استخدام149 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. سودابه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 172235     زمان ارسال دیدگاه : 3:21 .ب.ظ

  با سلام
  لطفا زمان ثبت نام بهزیستی را به من نیز اطلاع دهید
  باتشکر

  [پاسخ]

 2. مبینا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 157789     زمان ارسال دیدگاه : 8:14 .ب.ظ

  لطفا در موقع استخدام به ما هم خبر بدید.کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی

  [پاسخ]

 3. محیا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 153390     زمان ارسال دیدگاه : 12:54 .ب.ظ

  اوجود کمبود زیادنیرودربهزیستی من نمیدونم چراانقدر استخدامی روطول میدهید.من لیسانس مددکاری هستم یک سال که دارم دنبال کارمیگردم ولی کار پیدانمیشه همه مردم مددکاری روفقط به نام بهزیستی میشناسند.بهزیستی هم که هیچ کاری برای افرادی که دررشته مددکاری درس خوندند نمیکنه.چرانمیخواهید متوجه بشید مانسبت به کسانی که روان شناسی ورشته های دیگر خوندند اموزشهای لازم رودیدیم.اماکوگوش شنوا

  [پاسخ]

 4. بهار میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 141319     زمان ارسال دیدگاه : 9:12 .ب.ظ

  باسلام من تا اخر امسال لیسانس اصلاح وتربیت میگیرم احتیاج ب کاردارم اگه استخدامی داشتین از طریق رسانه اعلام کنید لطفا تاماهم بفهمیم

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 19ام, 1393 9:15 .ب.ظ:

  با سلام
  دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
  جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 5. سحر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 141059     زمان ارسال دیدگاه : 1:41 .ب.ظ

  سلام خسه نباشید من کارشناسی مطالعات خانواده دارم لطفا موقع ثبت نام نن را خبر کنید

  [پاسخ]

 6. اسلامه سوری میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132482     زمان ارسال دیدگاه : 1:34 .ق.ظ

  با رشته تحصیلی مدیریت صنعتی
  (لیسانس)27 سال دارم سه سال است که بی کارم و سخت جویای کارم.

  [پاسخ]

 7. javad abaspour alyani میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 127013     زمان ارسال دیدگاه : 11:14 .ق.ظ

  بآ سلام و خسته نباشید اینجانب دانشجوی سال اخر دندانپزشکی هستم میخاستم در سازمان بهزیستی در حین تحصیل به عنوان دندانپزشک مشغول شوم تا بتوآنم بعدا در سازمان استخدام شوم لطفا راهنمایی کید تا بتوانم در بخش دندانپزشکی سازمان مشغول به خدمت شوم

  [پاسخ]

  محمد امیری پاسخ در تاريخ مرداد 27ام, 1393 11:22 .ق.ظ:

  با سلام
  جواد عزیز در حال حاضر سازمان بهزیستی جذب نیرو ندارد
  پیگیر اخبار همین صفحه باشید در صورت اعلام اگهی استخدام از سوی این سازمان خدمت شما اطلاع رسانی خواهد شد
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 8. بهرام میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 117600     زمان ارسال دیدگاه : 12:51 .ب.ظ

  سلام موقع جذب نیرو بهزیستی ایمیل کنید بهم مرسی لیسانس روانشناسی معدل17|17

  [پاسخ]

 9. حنانه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 116971     زمان ارسال دیدگاه : 4:15 .ب.ظ

  سلام من لیسانس روانشناسی با معدل ۱۸.۵ دارم . لطفا زمان و شرایط شرکت در آزمون استخدامی رو به من بگید . ممنون میش م

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 13ام, 1393 5:19 .ب.ظ:

  با سلام
  دوست عزیز در حال حاضر زمان و شرایطی طی یک آگهی رسمی اعلام نشده است.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 10. منصور مرادپور میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 115814     زمان ارسال دیدگاه : 11:06 .ق.ظ

  باسلام بنده معلول هستم وتهد پوشش سازمان بزیستی استان زنجان هستم ودر دانشگاه علوم پزشکی به عنوان خدمتگذار مشغول هستم ودر حال حاضر تنها 7واحد مانده فوق دیبلم دررشته خدمات قضایی به پایان برسانم طبق قانون حمایت از معلولین ما باید در امور دفتری ویا به عنوان تلفنجی در سازنانهای دولتی مشغول بشیم و ضمنا مدرک تحصیلی ماراباید لحاظ گردد و هرجا از خانواده شهدا وجانبازان عزیزمان استخدام کنند ماهم باید 3درصد استخدام شویم اما متاسفانه بنده باتوجه معلولیت جسمی وحرکتی باید در خدمات کارکنم وباتوجه به بلارفتن سن بنده مشکلاتم بیشتر میشود 2-چرا مدرک بنده را لحاظ نمی کنند ما معلولین مجبور هستیم درس بخوانیم 3- چرامارا استخدام نمی کنند انهای در سازمانی که بنده درانجا کارمیکنم اکثریت مدرک دیبلم هستنند و خدمات ونگهبان هستند استخدام شده اند خانواده شهدا و جانباز هستنند لطفا بنده را راهنمای کرده وچکار کنم و به کجا مراجعه کنم اخه ماهم درایران زندگی میکنیم گناه ماچی بوده معلول به دنیا امده ایم بازهم خداشکر میکنیم و خواست خدابوده و بس لطفا به بنده جواب بدید متشکرم

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ مرداد 16ام, 1393 11:27 .ق.ظ:

  لصفا جواب بنده را بدید و باید چکار کنم

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 16ام, 1393 12:17 .ب.ظ:

  معمولاً در استخدامی های دولتی درصدی از ظرفیت برای پذیرش معلولین عزیز در نظر گرفته میشود.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 11. رامین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 101121     زمان ارسال دیدگاه : 9:24 .ب.ظ

  من فوق دیپلم الکترونیک هستم دنبال کار می گردم لطفا راهنماییم کنید

  [پاسخ]

 12. ندا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 100892     زمان ارسال دیدگاه : 2:53 .ب.ظ

  سلام خسته نباشید برای استخدام در بهزیستی باید به کجا مراجعه کنم؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ تیر 15ام, 1393 2:59 .ب.ظ:

  سلام ندای گرامی تا این لحظه آگهی استخدام برای سال 93 از سوی سازمان بهزیستی منتشر نشده است!
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  محمد پاسخ در تاريخ تیر 20ام, 1393 10:30 .ق.ظ:

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی 93بهزیستی و زمان خود آزمون چه تاریخی است

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ تیر 20ام, 1393 12:04 .ب.ظ:

  با سلام
  دوست عزيز در حال حاضر زمان ثبت نام آزمون سازمان بهزیستی طي يک آگهي رسمي اعلام نشده است.
  موفق باشيد

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 13. محمدامین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 99811     زمان ارسال دیدگاه : 9:23 .ق.ظ

  باسلام وخسته نباشید اگه استخدامی داشتی یک پیامکی بزنید ماکه داخل روستایم چکارکنیم نمیتونیم هرروز بیا یم واسه استخدامی سوال کنیم لطفا هر موقع استخدامی داشتید به این شماره تلفن اس م اسی بفرستید به ثواب خدا بیکار م داخل خونه نشیتم

  [پاسخ]

 14. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 99348     زمان ارسال دیدگاه : 6:08 .ق.ظ

  سلام خسته نباشید من لیسانس مدیریت دولتی هستم دنبال کار میگردم شدیدا هم بهش نیاز دارم لطفا کمکم کنید

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ تیر 13ام, 1393 11:36 .ق.ظ:

  سلام
  در حال حاضر استخدامی بانک سپه شروع شده است میتوانید شرایط آن را مطالعه کنید.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

1 2 3 4

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام بانک مهر اقتصاد