امروز جمعه ۹۵/۱۱/۰۱
همکاری در فروش فایل

استخدام شرکت راه آهن (خبر جدید)

استخدام شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران
دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود
جهت دانلود فایل رشته های مورد نیاز به تفکیک نواحی اینجا کلیک نمایید


آزمون-استخدامی-شرکت-راه-آهنجهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی شرکت راه آهن در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید


مباحث مرتبط:
دعوت به همکاری در پروژه قابلیت سازی راه آهن

استخدام مشاغل عملیات ریلی 
استخدام شرکت حمل و نقل ریلی رجاء
استخدام مترو


خبر ۲۶ دی ۹۵: اعلام زمان و مکان مصاحبه داوطلبین پروژه قابلیت سازی ۳ راه آهن (منبع: railjob.ir)

به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند لیست اول زمان بندی مصاحبه در سامانه درج گردیده است.
مکان تمامی مصاحبه ها طبقه ۱۶ غربی سازمان مرکزی راه آهن می باشد
لازم به ذکر می باشد زمان بندی مصاحبه سایر داوطلبان نیز متعاقبا در سایت درج خواهد شد.

در کمیته راهبردی مقرر گردید پس از مصاحبه تمامی داوطلبان پذیرفته شده غیرراه آهنی در این مرحله، مصاحبه همکاران پیمانکار و سپس راه آهنی انجام پذیرد.


خبر ۲۵ دی ۹۵: ابهام و بی‌عدالتی در آزمون استخدامی راه‌ آهن (منبع: خبرگزاری مهر)

اگرچه مسئولان راه آهن،خطای پرسنل راعلت اصلی حادثه برخورد دو قطار اعلام کردند اما درپاسخ به اعتراض برخی شرکت کنندگان آزمون استخدامی درباره نتایج پذیرش،منکرهرگونه خطا درسیستم راه آهن هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، پس از برگزاری آزمون استخدامی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، نامه اعتراضی تعدادی از شرکت کنندگان در این آزمون نسبت به نحوه پذیرش و بی عدالتی های رخ داده در آن، به این خبرگزاری ارسال شد. البته تعدادی از رسانه ها هم نسبت به انتشار جزییات اعتراضات اقدام کردند اما به نظر می رسد که شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، نمی خواهد در جایگاه پاسخگو حاضر شود و به سوال ها و ابهامات این شرکت کنندگان پاسخ دهد.

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ دی ۹۵: نتایج مرحله ۳ پروژه قابلیت سازی راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج مرحله ۳ قابلیت سازی هم اکنون در سایت قابل مشاهده می باشد.
به اطلاع می رساند اطلاع دقیق زمان و مکان مصاحبه نیز متعاقبا در سایت درج خواهد شد (تاکید می گردد مصاحبه ها از بهمن ماه سال جاری آغاز و تماما در شهر تهران برگزار خواهد شد)

جهت مشاهده نتایج پروژه قابلیت سازی ۳ اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ آبان ۹۵: اعتراض پذیرفته شدگان آزمون استخدامی راه آهن به بلاتکلیفی طولانی مدتشان (منبع: خبرگزاری تابناک)

مشخص نیست، طرف حساب نیروهای پذیرفته در آزمون استخدامی سال ۹۴ راه آهن که برای استخدام متحمل هزینه های سنگین شده اند، چه کسی و چه نهادی است؛ نیروهای جوانی که با هزار امید و آرزو در این آزمون استخدامی شرکت کردند و با وجود قبولی در همه دوره ها و تقبل هزینه ۴ میلیون تومانی هنوز شرمنده خود و خانواده هستند.

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ مهر ۹۵: اعلام  زمان آزمون مرحله سوم پروژه قابلیت سازی ۳ (منبع: www.railjob.ir)

 داوطلبین گرامی پروژه قابلیت سازی ۳ می توانند از طریق ورود به پروفایل کاربری خود زمان آزمون مرحله سوم مربوط به خود را مشاهده نمایند و برنامه کلی آبان ماه به شرح زیر می باشد :

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
۱ ۲

گروه ۱

۳

گروه ۱

۴ ۵ ۶ ۷
۸ ۹

گروه ۲

۱۰

گروه ۲

۱۱ ۱۲

گروه ۳

۱۳

گروه ۳

۱۴
۱۵ ۱۶

گروه ۴

۱۷

گروه ۴

۱۸ ۱۹

گروه ۵

۲۰

گروه ۵

۲۱
۲۲ ۲۳

گروه ۶

۲۴

گروه ۶

۲۵ ۲۶

گروه ۷

۲۷

گروه ۷

۲۸
۲۹ ۳۰

جهت  ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ شهریور ۹۵ : نتایج آزمون مرحله دوم پروژه قابلیت سازی ۳ اعلام شد

به اطلاع متقاضیان گرامی سایت ایران استخدام میرسانیم که نتایج آزمون مرحله دوم پروژه قابلیت سازی ۳  اعلام شده و در لینک “مشاهده نتایج مرحله دوم قابلیت سازی۳ ” قابل رویت می باشد

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


اطلاعیـــــــه

به اطلاع شرکت کنندگان محترم در آزمون مرحله دوم قابلیت سازی ۳ می رساند سوالات انگلیسی که دارای اشتباه تایپی بودند از آزمون حذف شدند تا حقوق داوطلبین عزیز تضییع نگردد.


اطلاعیـــــــه مهـــــــم در خصوص سؤالات قابلیت‌سازی ۳ راه آهن- آزمون اول

بنظر می‌رسد که به دلیل فرصت‌جویی‌، بحث‌هایی در خصوص فروش نمونه سؤالات آزمون قابلیت سازی ایجاد شده و به اشتباه برخی افراد ممکن است با خرید سوالات مشابه و آزمون‌های قبلی، قبولی خود را در این آزمون تضمین نمایند.

اگرچه بسیار مهم است که انسان دائماً خصوصیات خود را بهبود دهد، لیکن تفکر ایجاد شده ناشی از این فرصت‌جویی کاملاً اشتباه است. آزمون قابلیت‌سازی ۳ بر اساس ویژگی های متناسب با مشاغل مورد نیاز شرکت راه آهن  ج .ا.ا طراحی شده است و سوالات تخصصی و عمومی رایج در آزمونها  مد نظر نمی باشد. هر خبری که خلاف این تفکر را ایجاد کرده، به نفع داوطلبین نیست. آزمون قابلیت‌سازی ۳ دیدگاه شما را در زمینه‌های مختلف تست می‌کند. شما هیچ احتیاجی به آماده‌سازی برای این موضوع ندارید و نیازی نیست پاسخ‌های غیرواقعی بدهید و ویژگی‌هایی را نشان دهید که ممکن است با خود واقعی شما متفاوت باشد، و فکر کنید که چون پاسخ مطلوب است پس برای شما موفقیت در آزمون ایجاد می‌کند چرا که ویژگی های فردی شما و تناسب آن با مشاغل مورد نیاز در سازمان سنجیده می شود. آزمون‌ها شامل مراحل متعددی هستند که مهارتهای ادراکی،ارتباطی،سازماندهی وحل مسئله شما از طریق مجموعه ای از سوالات سنجیده شده و پاسخ مطلوب برای هر فرد دارای امتیاز مربوط به خود است. لذا مطلوبیت پاسخها در هر مجموعه از سوالات مربوط به مهارتها، متفاوت است. بنابراین شما تنها زمانی می‌توانید موفق باشید که شاخص‌های واقعی که برای اهداف خود دنبال کنید را ارائه نمایید.  در این آزمون تجربیات و منطق در کنار دانش قبلی مد نظر خواهد بود بدین جهت مطالعه کتب و یا مرجع خاصی مد نظر نمی باشد.

فقط انرژی‌تان را حفظ کنید، خود را سالم و سلامت نگه دارید، با نشاط و انرژی به سؤالات آزمون قابلیت سازی همانطور که در مورد شما واقعیت دارد پاسخ دهید. آماده‌سازی برای چنین تست‌هایی ممکن است برای شما نتیجه معکوس ایجاد کند. زمانی که پاسخ‌های شما در چنین آزمونی مبتنی بر خود واقعی شما نباشد، تضادهای ناشی از آن طی سؤالات و مراحل مختلف آزمون دیده می‌شود و این تضادها به ضرر شما خواهد بود.

برای شما آرزوی موفقیت داریم


خبر ۲۴ تیر ۹۵ :دریافت کارت آزمون مرحله دوم

به اطلاع متقاضیان گرامی سایت ایران استخدام میرسانیم که کارت ورود به جلسه مرحله دوم آزمون استخدام شرکت راه آهن از امروز ۲۴ تیر قابل دریافت است.

لازم به ذکر است آزمون مرحله دوم در تاریخ ۱ /۹۵/۵روز جمعه در تهران برگزار می گردد. مکان دقیق حوزه آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج بازبینی مدارک و دریافت کارت آزمون مرحله دوم کلیک کنید


خبر ۱ تیر ۹۵ : نتایج آزمون مرحله اول پروژه قابلیت سازی ۳ اعلام شد
به اطلاع متقاضیان گرامی سایت ایران استخدام میرسانیم که نتایج  نتایج آزمون مرحله اول پروژه قابلیت سازی ۳  اعلام شده و از طریق پیوند بالای صفحه با عنوان « ورود داوطلبین پروژه قابلیت سازی ۳ » قابل مشاهده می باشد .

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


تماس سایت ایران استخدام در جهت پیگیری اعلام نتایج استخدامی راه آهن ج.ا.ا (پروزه قابلیت سازی) 

✅ طبق اعلام مسئول مربوطه سامانه اعلام نتایج در حال آزمایش میباشد و در صورت عدم بروز مشکل خاص نتایج بعد از ظهر امروز طبق اطلاعیه قبلی منتشر خواهد شد.
✅ پس از اعلام نتایج کارجویان قبول شده در این مرحله باید مدارک اعلام شده را در سایت آپلود بفرمایند که فرصت این مورد تا تاریخ ۹۵/۰۴/۰۸ تعیین شده است. بنابراین عزیزانی که نیازبه تهیه مدارک مانند مدرک دانشگاهی، کارت پایان خدمت برای آقایان و.. دارند طبق این اعلام باید از قبل سریعاً اقدام نمایند.
✅ در این مرحله اسامی حدود ۱۹۰۰ نفز اعلام خواهد شد برای آزمون مرحله دوم که به صورت تستی و تشریحی برگزار خواهد شد و حدود ۵۰۰ نفر از بین شرکت کنندگان در آزمون بعدی (مرحله دوم) به آزمون مرحله سوم دعوت خواهند شد.


خبر ۲۹ اردیبهشت ۹۵: اعلام اسامی دعوت شدگان آزمون استخدام پروژه قابلیت سازی راه آهن ۳:

به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند اسامی دعوت شدگان به آزمون مرحله اول مشخص گردید، لطفاً جهت آگاهی از وضعیت پذیرش خود به بخش بررسی وضعیت ثبت نام در منوی سامانه ثبت نام قابلیت سازی ۳ مراجعه نمایید

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


اطلاعیه در خصوص سؤالات قابلیت‌سازی ۳ راه آهن- آزمون اول

بنظر می‌رسد که به دلیل فرصت‌جویی‌، بحث‌هایی در خصوص فروش نمونه سؤالات آزمون قابلیت سازی ایجاد شده و به اشتباه برخی افراد ممکن است فکر کنند سؤالات قابلیت‌سازی ۳ مشابه آزمون‌های قبلی است و بنابراین تمرین و آماده‌سازی یا تظاهر می‌تواند قبولی شما را در این آزمون تضمین نماید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


کاربران گرامی آخرین تماس ما با مسئول مربوطه در راه آهن به شرح زیر است:

آیا امکان تمدید مهلت ثبت نام هست؟ متأسفانه به هیچ عنوان امکان تمدید نخواهد بود، این رو ما قبلا هم عرض کرده بودیم. تعداد ثبت نامی ها خیلی بیش از حد نیاز بوده.
چرا امکان بازیابی اطلاعات کاربری کار نمیکند؟ بعد از تست کردن و مشاهده مشکل اعلام کردند که بعه زودی رفع خواهیم کرد.
کارجویان چه زمانی باید مطلع شوند از اینکه آیا در لیست افرادی که باید در آزمون حضور پیدا کنند قرار گرفته اند و یا خیر؟ زمانبندی ما بر این است که احتمالاً از ۲۸ اردیبهشت کارت ورود به جلسه ارائه گردد.


تماس ایران استخدام در جهت پیگیری مشکلات ثبت نام کارجویان گرامی:

طی گزارشات مختلف کارجویان گرامی در خصوص وجود مشکلاتی در ثبت نام تماسی در این خصوص از سمت سایت ایران استخدام با مسئول آزمون پروژه قابلیت سازی در جهت پیگیری گرفته شد.

جهت مشاهده متن کامل پیگیری مشکلات اینجا کلیک کنید


دعوت به همکاری داوطلبین غیر راه آهنی در پروژه قابلیت سازی ۳- اردیبهشت ۹۵
شرکت راه آهن ج.ا.ا جهت انجام امور پروژه های مورد نظر خود در تهران وسایر شهرستان ها نیاز به همکاری تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاهی دارد. علاقمندان می توانند در صورت دارا بودن شرایط زیر، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۲/۱۴ لغایت ۱۳۹۵/۲/۲۰ نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید


فراخوان ویژه راه آهنی ها و کارکنان پیمانکاری سری سوم پروژه قابلیت سازی- اردیبهشت ۹۵

از آنجا که یکی از اقدامات موثر در زمینه برنامه ریزی نیروی انسانی، ارتقاء قابلیتهای راهبردی ، کیفیت و نوآوری در ارائه خدمات ،خدمت رسانی به مشتریان، بصورت مشارکتی و مدیریتی است. بدین منظور شرکت راه آهن ج.ا.ا. قصد دارد اقدامات فوق را در ادامه پروژه های قبلی و تحت عنوان پروژه قابلیت سازی ۳ به انجام رساند. کارکنان مشمول و متقاضی با انواع خدمت می توانند در صورت دارا بودن شرایط زیر، از تاریخ ۱۲ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه۱۳۹۵ نسبت به تکمیل فرم ثبت نام در سایت www.railjob.ir اقدام نمایند.
شایان ذکر است  که زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

Save


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۴,۱۰۸ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ALI ارسال : 93/03/06

  کاربری : ALI

  ارسال : 93/03/06

  ساعت ارسال : 11:02

  کد دیدگاه : 80612

  پاسخ

  سلام پس سایت کی میخواد درست شه از دیروز ساعت ۱۰ صبح دارم سعی میکنم ولی هنور که هنوز باز نشده لطفا
  پی جویی کنید

 • کاربری : امان ارسال : 93/03/06

  کاربری : امان

  ارسال : 93/03/06

  ساعت ارسال : 10:45

  کد دیدگاه : 80604

  پاسخ

  آیا سابقه مهم نیست؟

  • نقل قول : hosseinدر : 95/02/12 01:40:33 پاسخ

   صد در صد ولی رابطه مهم تره

 • کاربری : هما ارسال : 93/03/06

  کاربری : هما

  ارسال : 93/03/06

  ساعت ارسال : 10:44

  کد دیدگاه : 80602

  پاسخ

  با سلام
  سایت باز نمیشه.برا همه همین طوره؟کسی موفق شده وارد سایت بشه؟

  • نقل قول : عمو حسیندر : 93/03/06 13:05:29 پاسخ

   خدا با صابرین است.

 • کاربری : یاشار ارسال : 93/03/06

  کاربری : یاشار

  ارسال : 93/03/06

  ساعت ارسال : 10:21

  کد دیدگاه : 80591

  پاسخ

  سلام من مهندسی جوش خوندم میتونم در این استخدامی ثبت نام کنم ی ن؟؟؟؟
  مرسی اگه راهنمایم کنید .

 • کاربری : میثم ارسال : 93/03/06

  کاربری : میثم

  ارسال : 93/03/06

  ساعت ارسال : 01:44

  کد دیدگاه : 80525

  پاسخ

  با سلام متولد ۶۳هستم ۳سال سابقه کار فنی مربوطه با برق قدرت دارم و۲سال خدمت کردم ایا در شرایط سنی استخدام تاثیر داره ایا میتونم شرکت کنم

  • نقل قول : adminدر : 93/03/06 09:49:38 پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز طبق بند موجود:
   حداکثرشرط سنی برای داوطلبان ۲۸ سال می‌باشد.
   موفق باشید

   • نقل قول : حسیندر : 95/02/12 01:44:14 پاسخ

    ادمین…
    تو اطلاعیه ذکر شده متولدین ۱۳۶۰ به بعد میتونن شرکت کنن…پس این دوستمون هم میتونه شرکت کنه

    • نقل قول : adminدر : 95/02/12 09:15:02 پاسخ

     این نظر که برای سال ۹۳ و استخدامی های قبل هست حسین عزیز، تاریخ ارسال کامنت رو ببینید: ارسال : ۹۳/۰۳/۰۶

     در هر صورت توجه شما جای تقدیر و تشکر داره

 • کاربری : مصطفی ارسال : 93/03/06

  کاربری : مصطفی

  ارسال : 93/03/06

  ساعت ارسال : 01:04

  کد دیدگاه : 80516

  پاسخ

  سلام از صبح تا حالا دارم میزنم لینک آگهی باز نمیشه؟چه باید کرد درس میشه یا نه؟

  • نقل قول : adminدر : 93/03/06 09:27:53 پاسخ

   با سلام
   مصطفی عزیز فعلاً باید منتظر بود.

 • کاربری : مینو ارسال : 93/03/05

  کاربری : مینو

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 22:48

  کد دیدگاه : 80469

  پاسخ

  سلام از ساعت ۳تا حالا هنوز سایت باز نشده که ثبت نام کنم پس کی میخواد باز شه؟الان ساعت ۱۱شبه…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • کاربری : یاسر ارسال : 93/03/05

  کاربری : یاسر

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 22:29

  کد دیدگاه : 80459

  پاسخ

  پ چراسایت بازنمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • کاربری : ناشناس ارسال : 93/03/05

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 22:01

  کد دیدگاه : 80449

  پاسخ

  تا ۱۰ وقت گذاشته بازم نمیشه

 • کاربری : ناشناس ارسال : 93/03/05

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 22:00

  کد دیدگاه : 80448

  پاسخ

  تا ۱۰ وقت گذاشته بازم نمیشه

 • کاربری : سلام ارسال : 93/03/05

  کاربری : سلام

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 22:00

  کد دیدگاه : 80446

  پاسخ

  سایت ثبت نام باز نمیکنه!
  کی درست میشه؟

 • کاربری : نازي ارسال : 93/03/05

  کاربری : نازي

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 21:08

  کد دیدگاه : 80426

  پاسخ

  باز نمیشه که!!!
  خب لااقل یکی بگه شرایطش چیه؟
  البته به غیر از (مثبت نگر، هدفمند، پر انرژی، متعهد، سختکوش، مشتری مدار و …)
  اصلا چه تعداد نیرو میخواد و کدوم استانها؟؟!!
  خانم میخواد یا آقا؟
  آخه باقی آگهی ها خیلی بهتر توضیح داده بودن

 • کاربری : ناشناس ارسال : 93/03/05

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 20:59

  کد دیدگاه : 80422

  پاسخ

  سایت پس کی باز میشه همش نوشتین ۱ساعت

  • نقل قول : محمد امیریدر : 93/03/05 21:13:52 پاسخ

   سلام سایت مشکلی ندارد.
   موفق باشید

 • کاربری : ندا ارسال : 93/03/05

  کاربری : ندا

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 19:07

  کد دیدگاه : 80354

  پاسخ

  فرم شماره ۲ دقیقا لینکش چیه؟

  • نقل قول : adminدر : 93/03/05 19:48:17 پاسخ

   لینک سایتشون باز نمیکنه دوست عزیز باید منتظر رفع اشکال باشید.

 • کاربری : امیرعلی ارسال : 93/03/05

  کاربری : امیرعلی

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 17:55

  کد دیدگاه : 80313

  پاسخ

  سایت بازنمیشه.چه باید کرد؟

  • نقل قول : adminدر : 93/03/05 18:10:05 پاسخ

   سلام
   منتظر رفع ایراد باشید

 • کاربری : ali ارسال : 93/03/05

  کاربری : ali

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 17:48

  کد دیدگاه : 80304

  پاسخ

  سلام
  سایت ثبت نام باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید

  • نقل قول : adminدر : 93/03/05 18:07:21 پاسخ

   با سلام
   بله گویا مشکلی هست و برای ما همباز نمیشه. دوست عزیز چاره ای جز صبر تا رفع مشکل نیست.
   موفق باشید

 • کاربری : فهیمه ارسال : 93/03/05

  کاربری : فهیمه

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 17:37

  کد دیدگاه : 80297

  پاسخ

  سلام
  آیا خانم ها هم می توانند در آگهی استخدام راه آهن شرکت کنند
  حداکثر چند نفر نیروی انسانی جذب خواهند شد؟

  • نقل قول : adminدر : 93/03/05 18:05:51 پاسخ

   با سلام
   متأسفانه مشخص نشده است، باید صبر کرد تا سایت اصلیشون جهت گرفتن اطلاعات بیشتر باز بشه.
   هرچند که در متن آگهی هم یک ایمیل جهت برقراری ارتباط ذکر شده است.
   موفق باشید

 • کاربری : ناشناس ارسال : 93/03/05

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 17:12

  کد دیدگاه : 80277

  پاسخ

  سلام
  سایت ثبت نام باز نمیشه.لطف راهنمایی کنید.

  • نقل قول : adminدر : 93/03/05 17:24:06 پاسخ

   با سلام
   پاسخی به سوال مشابه در نظرات پایین داده شد.
   موفق باشید

 • کاربری : ناشناس ارسال : 93/03/05

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 16:57

  کد دیدگاه : 80257

  پاسخ

  سایت باز نمیشه پیگیری کنید

  • نقل قول : adminدر : 93/03/05 16:59:53 پاسخ

   سلام
   ممکن هست موقتاً دچار مشکل شده باشد، بعد از ساعاتی مجدد امتحان کنید.
   موفق باشید

 • کاربری : مینو ارسال : 93/03/05

  کاربری : مینو

  ارسال : 93/03/05

  ساعت ارسال : 15:07

  کد دیدگاه : 80187

  پاسخ

  امیدوارم بالاخره بتونم جایی استخدام شم.هرچی میخوام تو لینک ثبت نام راه اهن وارد شم واسه ثبت نام نمیشه؟میشه راهنمایی کنید ؟ممنونم

  • نقل قول : adminدر : 93/03/05 15:23:58 پاسخ

   با سلام
   احتمالاً الان سایت مربوط به ثبت نام دچار مشکل هست، بعد از ساعاتی مجدداً امتحان کنید.
   موفق باشید

1 2 3 106

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.