قوانین سایت
 • 477 دیدگاه

آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سال 93)

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در سال 93

جهت دانلود فایل «ﻣﻮاد آزﻣﻮنﻋﻤﻮﻣﻲ وﺗﺨﺼﺼﻲآزﻣﻮن اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲﺳﺎزﻣﺎنﺛﺒﺖ اﺳﻨﺎد واﻣﻼک ﻛﺸﻮر»

اینجا کلیک کنید


اطلاعیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سال 1393

بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان ثبت‌نام در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 1393 که در زمان مقرر( 22/05/93 لغایت 28/05/93 ) موفق به ثبت نام نگردیده، و یا نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده‌ ولی تاکنون موفق به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نشده‌اند، می‌رساند به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای این دسته از داوطلبان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات حداکثر تا روز شنبه مورخ 01/06/93 تمدید می‌گردد. این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

ضمناَ داوطلبان می توانند برای آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه نمایند.


سایت ایران استخدام به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشوردر سال 1393 می‌رساند:  ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ 22/5/93 آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ 28/5/93 پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، و با در نظر داشتن مواردی از قبیل عناوین شغلی، محل جغرافیایی خدمت، رشته‌ها و مدارک تحصیلی و جنس مورد پذیرش (مطابق جدول ذیل این اطلاعیه) و با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD

شرایط عمومی استخدام:
تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
داشتن تابعیت ایران .
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان).
عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر.
داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه‌های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

شرایط اختصاصی استخدام:  
-داشتن حداقل 20 سال سن و حداکثر 32 سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر 35 سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (28/5/93) می­باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف ) داوطلبانی که در جبهه­های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده­اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (25 درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان 5 سال.
ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (25 درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می­باشند.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه­های مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

تذکر مهم:
1-داوطلبان متقاضی استخدام می بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (28/5/93) در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ التحصیل شده باشند.
2-داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (28/5/93) دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.

ج- مراحل ثبت نام :
- مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس : داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400×300 پیکسل و حداقل 300×200 پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس‌ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

د – پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی‌می‌بایست از روز چهارشنبه مورخ 22/5/93 تا پایان روز سه شنبه 28/5/93 پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.orgنسبت به واریز مبلغ 530.000 (پانصد و سی هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از درگاه اینترنتی و با کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
توضیح 1: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح 2: ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)

توضیح 3: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.

توضیح 4: قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرایط (عمومی، اختصاصی و…) خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. همچنین به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی‌شود.

ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 26/6/93 لغایت روز پنجشنبه مورخ 27/6/93 برای مشاهده و پرینت، بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی:www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

آزمون در روز جمعه مورخ 28/6/93 در تعدادی از مراکز استان­ها، با توجه به تعداد متقاضیان شرکت کننده در آزمون برگزار خواهد شد که اطلاعات لازم یک هفته قبل از آزمون (در تاریخ 20/06/93) از طریق سایت اطلاع­رسانی خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می­گردد .

مواد آزمون:
الف ) آزمون توانمندی­های عمومی شامل: 1- زبان و ادبیات فارسی  2- زبان انگلیسی عمومی‌3- ریاضی و آمار مقدماتی 4- فناوری اطلاعات (مهارتهای 3، 4، 6 و 7I.C.D.L) 5- معارف اسلامی6- اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی می­باشد.
تبصره :  اقلیت‌های دینی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می­شود.
ب) آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب (طبق جدول ذیل این اطلاعیه) می‌باشد. مواد آزمون تخصصی در تاریخ 28/5/93 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

تذکرات:
1- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی‌می­باشد. داوطلبان بومی‌در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.
2-داوطلب بومی‌شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافیائی مورد تقاضا طی شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که محل جغرافیائی مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضای شغل باشد.
د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه‌های اجرایی محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.
توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی‌شهرستان می‌باشد و در صورتی که داوطلب بومی‌شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی‌سایر شهرستان‌های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.
توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بایستی مدارک مثبته فوق الذکر دال بر بومی‌بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند.
3-از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (25%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.
توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه 25 درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می‌توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند.
4- از کل مجوز استخدامی‌اخذ شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پنج درصد (5%) سهمیه استخدامی‌به رزمندگان (با حداقل 6ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می‌یابد.
توجه 1: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی‌در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده­اند انجام خواهد شد.
توجه 2: از بین مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، رزمندگان (با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها)درآگهی ثبت نام نموده ولیکن از شرط آزمون،جنسیت،معدل و سن معاف بوده و اولویت اول اختصاص این سهمیه می­باشند و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت دوم قرار دارند.
5-استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه‌های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند می‌بایستی همانند سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.
6- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم(60درصد نمره عمومی) و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
7-انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (60 درصد کل نمره آزمون)  را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.
8-کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی­های عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی­کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی، مصاحبه و با رعایت اولویت­های مقرر صورت می­پذیرد.
9-به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
10-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی  دانشگاه  مذکور برسد.
11-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان،مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج درآگهی است،از انجام مراحل بعدی محروم گردیده ودرصورت صدورحکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.
12-اسامی‌پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به آدرس www.karmandiran.ir حداکثر 2 ماه بعد از برگزاری آزمون استخدامی‌به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
13-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش و اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور میسر می‌باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD

اطلاعیه استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از طریق برگزاری آزمون

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی، از محل مجوز استخدامی برنامه پنجم توسعه، مجوز شماره 225/93/1755 مورخ 1393/2/14 معاون سرمایه انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، تعدادی از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی احراز توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه و طی مراحل گزینش، به صورت پیمانی استخدام می نماید.

متقاضیان استخدام از تاریخ 1393/5/22 با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی (www.sanjesh.org) و مطالعه دقیق مفاد آگهی استخدام، در صورت احراز شرایط لازم، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

 جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.

 شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام477 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. راضیه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 144970     زمان ارسال دیدگاه : 1:51 .ق.ظ

  سلام
  چرا استخدامی که میزنند زمان ثبت نام معلوم نمی کنند حوزه امتحانی کجاست که تکلیف خودمونو بدونیم بعد از ثبت نام و این همه هزینه کردنو درس خوندن میندازن استانی که اصلا نمیتونی بری
  اگرم بری باید کلی هزینه کنی زمان بذاری بری اون وقتم قبول نشی
  تا کی قراره وضعیت استخدامی ها به این شکل باشه وکسی رسیدگی نکنه

  [پاسخ]

  هاکان پاسخ در تاريخ شهریور 26ام, 1393 3:46 .ب.ظ:

  واقعاً حرف دل ما رو زدی ...

  [پاسخ]

 2. ارزو میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 143453     زمان ارسال دیدگاه : 10:14 .ب.ظ

  سلام مدیر خسته نباشید تو اطلاعیه سازمان سنجش برای دریافت کارت اسم همه شهرها برای ازمون ذکر نشده و فقط اسم چند تا شهرو آورده مثلا گیلان و استان مرکزی قم نیست دلیلش چیه .

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 24ام, 1393 10:28 .ق.ظ:

  شما از چه استانی هستید؟

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 3. عباس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 142535     زمان ارسال دیدگاه : 2:07 .ب.ظ

  سلام
  لطفا منابع کارشناس ثبت اختراعات، فیزیک هسته ای و مترجمی را در اختیار بنده قرار دهید.
  سپاسگزارم

  [پاسخ]

 4. مرضیه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 141610     زمان ارسال دیدگاه : 12:49 .ب.ظ

  سلام بهار جان.من لیسانس حسابداری و کد حسابداری زده2032 و رشته شغلی مورد تقاضا حسابدار امور ثبتی هستش.من یکم مشکل دارم یکم دیر اومدم زودتر جوابم بده عزیزم.
  ممنونم.

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ شهریور 20ام, 1393 10:27 .ب.ظ:

  سلام
  مدیر محترم لطف کردن فایل رو بالا اضافه کردن

  مجموعه دروس تخصصي (حسابداري مالي حسابداري دولتي حسابرسي
  مديريت مالي)

  [پاسخ]

 5. مهدی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 141583     زمان ارسال دیدگاه : 12:25 .ب.ظ

  سلام لطفا دفترچه سوالات سالهای قبل را بذارین

  [پاسخ]

 6. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 141522     زمان ارسال دیدگاه : 11:04 .ق.ظ

  دوستان سلام.. من ثبت نام کردم ... من کارشناسی نرم افزار و کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دارم... و در درخواست ثبت نام هم با مدرک کارشناسیم ثبت نام کردم آیا گیر نمیدن ؟
  باتشکر

  [پاسخ]

 7. به مدیر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 140018     زمان ارسال دیدگاه : 12:00 .ق.ظ

  با سلام مدیر محترم
  به نظرم شما یه کم دارید کم لطفی میکنید من 2 بار فایل منابع تخصصی این آزمون رو به ایمیل این سایت فرستادم تا برای دوستان بارگزاری کنید ولی متاسفانه هیچ اهمیتی ندادید.
  بابا بنده های خدا هفته آینده آزمون دارن خب حداقل یه سری به ایمیلی که تو تماس با ما گذاشتید بزنید.
  چند بار هم گفتم سنجش بعد از ثبت نام این فایل رو گذاشت و خیلی سریع آگهی رو برداشت.
  ؟!؟!؟!؟!؟!؟!
  گناه دارن بنده های خدا. 53 هزار تومن پول ثبت نام دادن!!!!

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 18ام, 1393 12:13 .ق.ظ:

  سلام
  دوست عزیز ترافیک کاری ما و نیاز به بررسی فایلها توسط ما باعث چنین تأخیر هایی میشه. به هر حال از توجه شما سپاسگزار هستیم. فایل مذکور به پست بالا اضافه شد

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  به مدیر پاسخ در تاريخ شهریور 18ام, 1393 12:18 .ق.ظ:

  ممنون.
  لحن تند بنده رو ببخشید. دلم به حال این بنده های خدا می سوزه.
  پول گرفتن رو خوب بلدن ولی یک ماه فایل آزمونی که هنوز برگزار نشده رو تو سایت(سنجش) نمیذارن بمونه.
  بازم ممنون

  [پاسخ]

 8. مرضیه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 139888     زمان ارسال دیدگاه : 7:47 .ب.ظ

  سلام.یکی کمکم کنه مواد آزمون تخصصی رشته حسابداری چیه؟؟؟؟؟؟
  ممنونم.زودتر جواب بدین تو رو خدا

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ شهریور 17ام, 1393 11:56 .ب.ظ:

  سلام
  کد رشته
  عنوان شغلی
  رو بگید تا بهتون منابع رو بگم

  [پاسخ]

 9. به مدیر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 139328     زمان ارسال دیدگاه : 7:52 .ب.ظ

  سلام
  مدیر محترم چرا فایلی مربوط به مواد آژمون تخصصی رو که براتون (به آدرس ایمیل تماس با ما همین سایت ) ایمیل کردم رو برای بچه ها بارگزاری نمی کنید؟!
  فایل مواد تخصصی جدا از فایل اولیه مواد آزمون بود و سنجش بعد از ثبت نام آژمون آن فایل رو قرار داد و بعد چند روز هم کل آگهی رو برداشت.

  [پاسخ]

  به مدیر پاسخ در تاريخ شهریور 16ام, 1393 8:01 .ب.ظ:

  عنوان ایمیلی هم که فرستادم
  فایل منابع تخصصی آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد
  می باشد.

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 16ام, 1393 8:15 .ب.ظ:

  دوست عزیز مشکل در تأیید صحت فایلهاست. یا اینکه اگر فایل بعداً توسط خودشون دچار تغییراتش ده باشه ممکن هست دوستان رو دچار مشکل کنه.
  به هر حال لطفاً دوباره به ایمیل ارسال بفرمایید این بار شخصاتً بررسی کنم. لطزفاً بعدذ از ارسال به ایمیل در همین قسمت هم اطلاع بدید.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  به مدیر پاسخ در تاريخ شهریور 17ام, 1393 12:40 .ب.ظ:

  سلام مدیر محترم
  من فایل مواد تخصصی آزمون رو دوباره ایمیل کردم لطفا در سایت بارگزاری کنید برای دوستان.
  عنوان ایمیل: فایل منابع تخصصی آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد
  با تشکر

  [پاسخ]

 10. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 138819     زمان ارسال دیدگاه : 12:10 .ق.ظ

  من چه جوری این ازمون ثبت و اسناد را پیدا کنم منابع

  [پاسخ]

 11. علي میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 138517     زمان ارسال دیدگاه : 3:59 .ب.ظ

  منابع ازمون تخصصي كجااعلام كرديد؟

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ شهریور 16ام, 1393 8:03 .ب.ظ:

  سلام
  کد
  عنوان شغلی
  و رشته تحصیلی که شرکت کردید رو بدید تا براتون بذارم.

  [پاسخ]

 12. ali میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136568     زمان ارسال دیدگاه : 1:50 .ب.ظ

  خواهشمند است زیاد سخت گیری نکنید در تصحیح اوراق

  [پاسخ]

 13. ali میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136565     زمان ارسال دیدگاه : 1:47 .ب.ظ

  اگه اطلاعات دقیق تر بدین ممنون میشیم

  [پاسخ]

 14. نازنین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134788     زمان ارسال دیدگاه : 1:54 .ب.ظ

  میشه موادآزمون تخصصی واسه کدشغلی 107 رو بگید.قراربودسایت سازمان سنجش اعلام کنه. نکنه سرکاری باشه

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 8ام, 1393 2:57 .ب.ظ:

  این موارد رو باید خودشون اعلام کنند دوست عزیز.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ شهریور 16ام, 1393 4:45 .ب.ظ:

  سلام دوست عزیز سازمان سنجش اعلام کرد ولی متاسفانه بعد از چند روز کلا آگهی رو برداشت. فایل مربوط به دروس تخصصی این آزمون جدا از فایل اولیه و بعد از ثبت نام آزمون روی سایت سنجش رفت. من این فایل رو به آدرس ایمیل تماس با ما این سایت یعنی ایران استخدام فرستادم تا برای بچه ها قرار بدن ولی متاسفانه قرار ندادن.
  حالا کد 107 بسته به اینکه رشته شما چیست دروس تخصصی اش فرق داره لطفا علاوه بر کد 107 رشته تحصیلی و عنوان شغلی که شرکت کردی رو هم بگو تا مواد آزمون تخصصی رو برات بذارم.

  [پاسخ]

  مصطفي پاسخ در تاريخ شهریور 16ام, 1393 7:20 .ب.ظ:

  سلام،من رشته م كارشناسي ارشد جامعه شناسي هستم،ميشه لطف كنيد براي من هم مواد تخصصي ازمون ثبت اسناد وانلاك رو ايميل كنيد،ممنون

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ شهریور 16ام, 1393 7:48 .ب.ظ:

  سلام
  کد و عنوان شغلی که شرکت کردید رو هم بگید تا بذارم.

 15. نازنین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134769     زمان ارسال دیدگاه : 1:27 .ب.ظ

  سلام میشه منابع تخصصی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی روواسم بفرستین 1نفرزیست شناس میخواست واسه کدشغلی 107.ممنون

  [پاسخ]

  علی پاسخ در تاريخ شهریور 16ام, 1393 12:13 .ق.ظ:

  من چه جوری این ازمون ثبت و اسناد را پیدا کنم منابع

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ شهریور 16ام, 1393 4:51 .ب.ظ:

  سلام
  کد 107- عنوان شغلی کارشناس ثبت اختراعات، علائم تجاری و طرح های صنعتی - رشته زیست شناسی گرایش های علوم سلولی و مولکولی
  مواد آزمون تخصصی:
  مجموعه دروس تخصصي (زيست شناسي سلولي و مولكولي بيوشيمي
  ژنتيك بيوفيزيك زيست شناسي گياهي زيست شناسي جانوري
  ميكروبيولوژي عمومي)

  [پاسخ]

 16. reyhane میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133806     زمان ارسال دیدگاه : 10:01 .ب.ظ

  سلام . من در آزمون شرکت کردم ولی نتونستم لیست منابع تخصصی آزمون رو پیدا کنم ...لطفا منو راهنمایی کنید.. کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هستم , کد رشته ای که امتحان میدم 101 هستش .

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 7ام, 1393 1:06 .ق.ظ:

  دوست گرامی لیستی در این رابطه اعلام نشد است

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

1 7 8 9

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
آفر ویژه سامانه پیام کوتاه ریلکس