قوانین سایت

آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سال 93)

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در سال 93

اطلاعیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سال 1393

بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان ثبت‌نام در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 1393 که در زمان مقرر( 22/05/93 لغایت 28/05/93 ) موفق به ثبت نام نگردیده، و یا نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده‌ ولی تاکنون موفق به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نشده‌اند، می‌رساند به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای این دسته از داوطلبان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات حداکثر تا روز شنبه مورخ 01/06/93 تمدید می‌گردد. این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

ضمناَ داوطلبان می توانند برای آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه نمایند.


سایت ایران استخدام به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشوردر سال 1393 می‌رساند:  ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ 22/5/93 آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ 28/5/93 پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، و با در نظر داشتن مواردی از قبیل عناوین شغلی، محل جغرافیایی خدمت، رشته‌ها و مدارک تحصیلی و جنس مورد پذیرش (مطابق جدول ذیل این اطلاعیه) و با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD

شرایط عمومی استخدام:
تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
داشتن تابعیت ایران .
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان).
عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر.
داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه‌های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

شرایط اختصاصی استخدام:  
-داشتن حداقل 20 سال سن و حداکثر 32 سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر 35 سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (28/5/93) می­باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف ) داوطلبانی که در جبهه­های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده­اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (25 درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان 5 سال.
ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (25 درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می­باشند.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه­های مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

تذکر مهم:
1-داوطلبان متقاضی استخدام می بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (28/5/93) در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ التحصیل شده باشند.
2-داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (28/5/93) دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.

ج- مراحل ثبت نام :
- مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس : داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400×300 پیکسل و حداقل 300×200 پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس‌ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

د – پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی‌می‌بایست از روز چهارشنبه مورخ 22/5/93 تا پایان روز سه شنبه 28/5/93 پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.orgنسبت به واریز مبلغ 530.000 (پانصد و سی هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از درگاه اینترنتی و با کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
توضیح 1: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح 2: ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)

توضیح 3: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.

توضیح 4: قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرایط (عمومی، اختصاصی و…) خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. همچنین به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی‌شود.

ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 26/6/93 لغایت روز پنجشنبه مورخ 27/6/93 برای مشاهده و پرینت، بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی:www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

آزمون در روز جمعه مورخ 28/6/93 در تعدادی از مراکز استان­ها، با توجه به تعداد متقاضیان شرکت کننده در آزمون برگزار خواهد شد که اطلاعات لازم یک هفته قبل از آزمون (در تاریخ 20/06/93) از طریق سایت اطلاع­رسانی خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می­گردد .

مواد آزمون:
الف ) آزمون توانمندی­های عمومی شامل: 1- زبان و ادبیات فارسی  2- زبان انگلیسی عمومی‌3- ریاضی و آمار مقدماتی 4- فناوری اطلاعات (مهارتهای 3، 4، 6 و 7I.C.D.L) 5- معارف اسلامی6- اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی می­باشد.
تبصره :  اقلیت‌های دینی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می­شود.
ب) آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب (طبق جدول ذیل این اطلاعیه) می‌باشد. مواد آزمون تخصصی در تاریخ 28/5/93 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

تذکرات:
1- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی‌می­باشد. داوطلبان بومی‌در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.
2-داوطلب بومی‌شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافیائی مورد تقاضا طی شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که محل جغرافیائی مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضای شغل باشد.
د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه‌های اجرایی محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.
توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی‌شهرستان می‌باشد و در صورتی که داوطلب بومی‌شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی‌سایر شهرستان‌های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.
توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بایستی مدارک مثبته فوق الذکر دال بر بومی‌بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند.
3-از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (25%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.
توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه 25 درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می‌توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند.
4- از کل مجوز استخدامی‌اخذ شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پنج درصد (5%) سهمیه استخدامی‌به رزمندگان (با حداقل 6ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می‌یابد.
توجه 1: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی‌در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده­اند انجام خواهد شد.
توجه 2: از بین مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، رزمندگان (با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها)درآگهی ثبت نام نموده ولیکن از شرط آزمون،جنسیت،معدل و سن معاف بوده و اولویت اول اختصاص این سهمیه می­باشند و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت دوم قرار دارند.
5-استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه‌های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند می‌بایستی همانند سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.
6- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم(60درصد نمره عمومی) و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
7-انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (60 درصد کل نمره آزمون)  را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.
8-کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی­های عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی­کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی، مصاحبه و با رعایت اولویت­های مقرر صورت می­پذیرد.
9-به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
10-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی  دانشگاه  مذکور برسد.
11-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان،مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج درآگهی است،از انجام مراحل بعدی محروم گردیده ودرصورت صدورحکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.
12-اسامی‌پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به آدرس www.karmandiran.ir حداکثر 2 ماه بعد از برگزاری آزمون استخدامی‌به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
13-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش و اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور میسر می‌باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD

اطلاعیه استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از طریق برگزاری آزمون

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی، از محل مجوز استخدامی برنامه پنجم توسعه، مجوز شماره 225/93/1755 مورخ 1393/2/14 معاون سرمایه انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، تعدادی از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی احراز توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه و طی مراحل گزینش، به صورت پیمانی استخدام می نماید.

متقاضیان استخدام از تاریخ 1393/5/22 با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی (www.sanjesh.org) و مطالعه دقیق مفاد آگهی استخدام، در صورت احراز شرایط لازم، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

 جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.

 شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام440 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. مسعود میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132754     زمان ارسال دیدگاه : 14:11

  سلام من توی ثبت نام یه مورد رو اشتباه ثبت کردم بومی هستم ولی توی ثبت نام بومی نیستم رو اشتباها تیک زدم
  چطوری میتونم ویرایش کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 15:05:

  ببینید در صفحه گزینه ای برای ویرایش اطلاعات موجود است و یا خیر.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  مسعود پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 18:03:

  چشم بسته غیب میگیا
  اینو که میدونم خودم! آیتم ثبت نام کلا از سایت سنجش حذف شده
  هر جا هم سرچ میکنم برای ثبت نام، ویرایش یا شماره تماس چیزی پیدا نمیکنم

  [پاسخ]

 2. محمد ح میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132705     زمان ارسال دیدگاه : 13:24

  Mسلام دوستان و آدمین محترم
  تورو خدا منابع تحصصی مدیریت برام ایمیل کنید
  خواهشا
  تشکر از محبتتون
  اینم ایمیلم

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 15:45:

  با سلام
  دوست عزیز طبق قوانین سایت امکان ارائه ی مشخصات تماس شخصی در بخش نظرات سایت وجود ندارد. شما می توانید از همین قسمت جهت تبادل اطلاعات استفاده کنید.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 3. مهناز میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132268     زمان ارسال دیدگاه : 19:39

  ایلام کارشناس حقوق (خانم)میخاست؟

  [پاسخ]

 4. مهناز میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132263     زمان ارسال دیدگاه : 19:35

  سلام من ثبت نام کردم بعدش فهمیدم ک اصلا شهر ما خانم نمیخاد هزینه رو که واریز کردم عودت میدین؟با تشکر

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 4م, 1393 20:06:

  فکر نمیکنم. باز هم با خودشون تماس بگیرید بهتر هست

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 5. پریا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 131711     زمان ارسال دیدگاه : 03:01

  سلام ببخشید لیسانس مدیریتم استخدام میکنید؟!باتشکر

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 4م, 1393 09:26:

  زمان ثبت نام پایان پذیرفت دوست عزیز

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 6. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 131327     زمان ارسال دیدگاه : 16:13

  سلام وخسته نباشید میخواستم بپرسم اگه مهلت ثبت نام تمام شده1/6/93 پس چرا همچنان گوشه صفحه عنوان ثبت نام شروع شد چشمک میزنه؟ مگه باز تمدید شده؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 3م, 1393 16:28:

  سلام
  خیر دوست عزیز بنده که خبری از تمدید نشنیده ام، لوگوی مروبط به گوشه ی صفحه نیز به زودی تعویض خواهد شد.
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 7. سارا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 131321     زمان ارسال دیدگاه : 16:07

  با سلام.رشته های مورد نیازو نگفتین که!لطفا رشته هارم بگین ممنون

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 3م, 1393 16:20:

  با دقت آگهی رو مطالعه بفرمایید.
  فایل مربوط به عناوین شغلی را از پست بالا دانلود کرده و مطالعه نمایید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 8. فاطمه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 131211     زمان ارسال دیدگاه : 13:14

  این چه وضعیه من که لیسانسم زمین بوده و فوقم ژئوفیزیک.برایمواد تخصصی باید کل کتابهای هالیدی فیزیک رو بخونم. با این وقت کم. دو نفرم بیشتر نمی خواد. لطفا سوالات رو برای همه گروه هایشغلی در نظر بگیرید. ما که فیزیک نخوندیم

  [پاسخ]

 9. هومن میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 131163     زمان ارسال دیدگاه : 12:19

  س نحوه ثبت نام چطوریه گلم.

  [پاسخ]

 10. به مدیر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 131152     زمان ارسال دیدگاه : 12:11

  سلام مدیر
  اگه ممکنه لطفا فایل مربوط به مواد تخصصی آزمون رو هم قرار بده

  [پاسخ]

  به مدیر پاسخ در تاريخ شهریور 3م, 1393 12:17:

  من فایل مواد آزمون تخصصی رو ایمیل کردم.
  مدیر لطفا رو سایت قرار بدهید چون سازمان سنجش اطلاعیه مربوطه رو برداشته

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 3م, 1393 12:31:

  به چه آدرسی ایمیل کردید؟

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 3م, 1393 12:27:

  سلام
  دوست عزیز متوجه منظور شما ندشم.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  به مدیر پاسخ در تاريخ شهریور 3م, 1393 17:02:

  به همین آدرس ایمیل که در تماس با ما هست.
  مواد آزمون تخصصی رو بعدا سازمان سنجش تو سایت گذاشت.

  [پاسخ]

 11. hasti میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 131086     زمان ارسال دیدگاه : 11:01

  سلام . من در آزمون شرکت کردم ولی نتونستم لیست منابع تخصصی آزمون رو پیدا کنم ...لطفا منو راهنمایی کنید.. کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هستم .

  [پاسخ]

  به hasti پاسخ در تاريخ شهریور 3م, 1393 12:11:

  سلام کد شغلی ات رو بگو تا بذارم برات

  [پاسخ]

  hasti پاسخ در تاريخ شهریور 3م, 1393 20:04:

  سلام . من در کد 105 حسابدار امور ثبتی ثبت نام کردم ...لطفا منابع را برایم ایمیل کنید ...ممنون

  [پاسخ]

  به hasti پاسخ در تاريخ شهریور 4م, 1393 23:13:

  سلام اینم منابع تخصصی کد 105
  مجموعه دروس تخصصی (حسابداری مالی حسابداری دولتی حسابرسی
  مدیریت مالی)

 12. مجید خان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 130097     زمان ارسال دیدگاه : 18:22

  دوستان چند راهنمایی
  برای درسهای زبان انگلیسی و زبان فارسی و معارف بعد از کلی تحقیق بهترین کتاب رو پیدا کردم کتاب مدزسان شریف کاردانی به کارشناسی عالیه کتابش
  بعد در مورد اطلاغات عمومی که یک فایل هست ۴۵۰ سوال در مورد اطلاغات عمومیه پیداش کن بخون عالیه
  واسه icdl هم مهارت
  ۳ -word
  4 – exel
  6 – powerpoint
  7-internet

  [پاسخ]

 13. وحید غلامی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 130032     زمان ارسال دیدگاه : 16:12

  تشکر-راهنمایی خوبی کردی-با ارزوی موقفت برای شما زحمتکشان

  [پاسخ]

 14. mehdi میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129997     زمان ارسال دیدگاه : 15:32

  سلام وخسته نباشید منظور از مدیریت دولتی گرایش مدیریت دولتی یعنی چی من گرایشم منابع انسانی هستش ما هم میتونیم شرکت کنم با تشکر

  [پاسخ]

 15. نانا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129722     زمان ارسال دیدگاه : 08:30

  هزینه ثبت نام بالاس واسه من بیکار خیییلییه شاید قبول نشدم

  [پاسخ]

 16. وحید غلامی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129667     زمان ارسال دیدگاه : 00:10

  سلام چگونه متوانم از منابع تخصی سوالات ازمون مربوز به رشته حقوق اگاه شوم؟

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 1م, 1393 10:29:

  باسلام
  به نظر من برای خوندن منابع تخصصی گرایش کارشناس ثبت اسناد می تونید برای مدنی قانون در نظم دکتر کاتوزیان. حقوق تحارت 5 ج اسکینی. ثبت غلامرضا شهری و امور حسبی قاسم زاده یا صرفا قانون رو بخونید. راجع به بخشنامه ها مشخص نیست کدومیک کارایی دارند مگر این که برخی از بخشنامه های مربوط به مواد حائز اهمیت قانون ثبت مانند مواد 22، 46 الی 48 رو اگه موجود باشه. مطالعه کنید. موفق باشید

  [پاسخ]

 17. به مدیر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129666     زمان ارسال دیدگاه : 00:09

  باسلام و خسته نباشید.
  بالاخره مشخص شد که معافیت پزشکی هم قبوله یا نه ؟؟؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 1م, 1393 00:14:

  سلام
  بنده در این رابطه اطلاعی ندارم دوست عزیز. شما شرایط موجود در آگهی رو به صورت کامل مطالعه کردید؟

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  به مدیر پاسخ در تاريخ شهریور 2م, 1393 01:32:

  ممنون از پاسختون. آره من مطالعه کردم و توی شرایطش فقط همین یه جمله رو نوشته : "انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)."
  اما اون آخر که ثبت نام تموم میشه، تو برگه نهایی ثبت نام، این مدلی نوشته : "کارت معافیت دائم قانونی( غیر پزشکی)"
  حالا منی که ثبت نامم نهایی شده، و معافیت پزشکی دارم، موندم چیکار کنم!
  لطفا اگه میشه یه پیگیری یا راهنمایی بکنید،، چون مطمئنم این مشکل همه ی دوستان معافیت پزشکیه.
  ممنون از کمک و همراهیتون.

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 2م, 1393 12:24:

  من فکر میکنم معافیت غیر پزشکی شامل مواردی مانند کفالت و ... میشه.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

 18. mehdi میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129636     زمان ارسال دیدگاه : 22:57

  با عرض سلام وخسته نباشید من کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دارم میتونم شرکت کنم ممنون میشم سریع جواب بدید

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 1م, 1393 00:05:

  شرایط موجود در پست بالارو مطالعه بفرمایید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 19. سجاد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129558     زمان ارسال دیدگاه : 19:52

  باسلام وخسته نباشید
  بنده فارغ التحصیل کارشناسی حقوق هستم.میتونم به عنوان کارشناس ثبت اسنادواملاک در استان آذربایجان شرقی شرکت کنم؟آخه حداقل مدرکش فوق لیسانسه.
  باتشکر

  [پاسخ]

 20. gharibiashna میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129557     زمان ارسال دیدگاه : 19:52

  سلام
  منم کارت خریدم بعد متوجه شدم جنسیت اقا میگیرن لطفا کمکم کنین میشه پولمو پس بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 21. سجاد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129538     زمان ارسال دیدگاه : 19:11

  سلام

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ مرداد 31م, 1393 22:21:

  علیک سلام

  [پاسخ]

 22. مریم میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129532     زمان ارسال دیدگاه : 18:55

  سلام. چرا تو هر آزمونی اولین منبع ادبیات فارسیه اما برای بچه هایی با مدرک ادبیات هیچ جا کار درست حسابی نیست. چرا باید خودمون دور بزنیم. اگه واقعا این مدرک انقدر بی اهمیت پس دانشگاه ها بی خود می کنند واسه پرپول کردن جیب خودشون انقد الکی دانشجو استخدام می کنند. ما دیگر فارسی را پاس نمی داریم زیرا اهمیتی ندارد در این جامعه ی...

  [پاسخ]

 23. محمد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129345     زمان ارسال دیدگاه : 08:11

  سلام.من فارغ تحصیل کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هستم و تا امروز این منابع که به عنوان منابع تخصصی مدیریت اعلام کردند نه خواندم وطی این سالها نه دیدم؟!!!!!
  لااقل رشته ها را از هم تفکیک کنید ومنابع مشخص کنید.این منابع بیشتر برای رشته حقوق میخوره تا مدیریت؟ لطفا از سازمان سنچش (طراح سوال) بپرسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

  [پاسخ]

 24. ﭘﻴﻤﺎﻥ میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129330     زمان ارسال دیدگاه : 02:09

  ﺑﺎﺳﻼﻡ.
  ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﺑﭙﺮﺳﻢ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻧﻴﻬﺎ ﻫم ﻣﻲ ﺗﻮﻧﻴﻢ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﻬﺮان ﺭا اﻧﺘﺨﺎﺏ ﻛﻨﻴﻢ/
  ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ

  [پاسخ]

  وحید غلامی پاسخ در تاريخ مرداد 31م, 1393 23:55:

  سلام از کجا میتوانم منابع تحصصی رشته حقوق رو ببینم؟

  [پاسخ]

 25. المیرا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129311     زمان ارسال دیدگاه : 00:03

  سلام. من قبض خریدم بعدمتوجه شدم فقط کارشناسی آقا هست . برا خانما مدرک کارشناسی ارشد میخواد که منم تاسال93 مدرک ارشدمو میگیرم که من نگرفتم هنوز دفاع نکردم. راهنمایی کنید چطور پولمو پس بگیرم ممنون میشم

  [پاسخ]

  پیام پاسخ در تاريخ شهریور 2م, 1393 22:43:

  دوست عزیز لازم نیست مدرک بگیری انقد زمان ازمون طولانی هست که تا اون موقع شما مدرکتو میگیری نگران نباش

  [پاسخ]

 26. زهرا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129103     زمان ارسال دیدگاه : 14:53

  سلام، خسته نباشید
  من دانشجوی ارشد مهندسی نساجی دانشگاه دولتیم، بعد خرید کارت دیدم مدرک دکتری و ارشد میخوان، خودم حداکثر تا دوماه دیگه دفاع می کنم، می تونم ثبت نام کنم و آزمون بدم؟ میشه یکم دیرتر مدرک ارشد رو تحویل بدم؟

  [پاسخ]

 27. سارینا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129097     زمان ارسال دیدگاه : 14:35

  باسلام.من برای ازمون استخدامی اشما خرید کارت کردم بعد متوجه شدم ک فقط شرایط استخدام برا مرد هست میخواستم ببینم راهی برای استرداد هزینه پرداختی من وجود داره? اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 30م, 1393 14:42:

  دوست عزیز سایت ایران استخدام منتشر کننده ی آگهی های استخدامی است

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  محمد ح پاسخ در تاريخ شهریور 4م, 1393 07:47:

  سلام به آدمین عزیر و همه دوستان
  میشه محبت کنید منابع تخصصی رشته مدیریت بزارید ماهم ببینیم چه کتابهایی قراره سوال بدن

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 4م, 1393 09:28:

  سلام
  دوست عزیز متأسفانه این موارد مشتخص نشده اند.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

1 6 7 8

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام شهرداری های کشور