امروز شنبه ۹۴/۰۴/۱۳
صفحه اصلیآگهی های استخدام سال 94 اخبار استخدامی استخدام های دولتیاستخدام سازمان جنگلها و مراتع (استخدام ۶۰۰۰ نفر)

استخدام سازمان جنگلها و مراتع (استخدام ۶۰۰۰ نفر)

نویسنده : ۳۲ دیدگاه انتشار : ۹۴/۰۲/۰۱

اخبار استخدام سازمان جنگلها و مراتع 


 خبر ۲۰ اسفند ۹۳: استخدام ۶۰۰۰ نفر در سازمان جنگل‌ها در سال ۹۴

به گزارش خبرنگار «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، خداکرم جلالی در همایش بزرگداشت هفته منابع طبیعی که شامگاه گذشته در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در کرج برگزار شد،  با اشاره به مجوز استخدام ۶۰۰۰ نفر در سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری در سال ۹۴، در عین حال گفت: کار نباید حتما دولتی باشد و باید راه را برای ورود بخش غیردولتی باز کنیم. این سازمان نیز به تغییرات اساسی نیاز دارد.
رئیس سازمان جنگل‌ها از کاشت گونه‌های اقتصادی در سطح بیش از ۴۵ هزار هکتار از عرصه‌های کشور خبر داد که نسبت به سال‌های گذشته از سه برابر افزایش سطح حکایت دارد.
جلالی جامع نگری و مشارکت مردم در حفظ، احیا و بهره برداری از عرصه‌های طبیعی را سیاست راهبردی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری اعلام و تاکید کرد: نوآوری و خلاقیت دانشگاهیان نیز برای ارتقای دانش و فناوری‌ها ضروری است.
وی با بیان این‌که این سازمان با امکانات محدود و تنها با دو هزار نیرو از عرصه‌های کشور حفاظت می‌کند، اظهار کرد: سازمان جنگل‌ها جزء کارآمدترین و فعال‌ترین سازمان‌های کشور است و تاکنون ۱۴ شهید و ۴۵۰ جانباز و مجروح در امر حفاظت تقدیم کرده است.
به گفته جلالی براساس گزارش سایت معتبر ای، پی. آر، ایران رتبه ۱۶ در حفاظت از جنگل‌ها را دارد و از ۱۰۰ نمره ۸۴.۱۲ را به دست آورده است.
وی تصریح کرد: آمار تخریب و کاهش سطح جنگل‌های جهان در فاصله سال‌های۲۰۰۰ تا ۲۰۱۲ ، ۳.۸ دهم درصد بوده اما در ایران در همین فاصله زمانی ۰.۱ دهم درصد معادل ۳۸۰۰ برابر کمتر از میانگین جهانی گزارش شده است.


خبر جدید ۱۳ اسفند ۹۲: استخدام ۱۵۰۰ نفر در سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری از برنامه‌ریزی برای استخدام حدود ۱۵۰۰ نفر در سال آینده خبر داد و گفت: ادغام دو سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری و حفاظت از محیط زیست به هر شکلی که باشد به صلاح کشور نیست و امیدواریم از دستور کار مجلس خارج شود.

خداکرم جلالی – معاون وزیر جهاد کشاورزی – در نشست خبری خود در پاسخ به سوال خبرنگار کشاورزی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره‌ ادغام دو سازمان جنگل‌ها و حفاظت محیط زیست اظهار کرد: ادغام این دو سازمان به هر شکلی که باشد و با محوریت هر یک از این دو سازمان حاکمیتی انجام شود به صلاح کشور نیست و این سازمان مخالف چنین اقدامی است.

وی با اشاره به تفاوت ماهیتی وظایف این دو سازمان افزود: سازمان حفاظت از محیط زیست به عنوان یکی از سازمان‌های نظارتی وظیفه نظارت و پایش شاخص‌های زیست محیطی فعالیت می‌کند که وظیفه‌ حیاتی در این زمینه دارد اما سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری وظیفه‌ حفاظت، احیاء، توسعه و بهره‌برداری از منابع طبیعی را دارد که مسئولیت کاملا اجرایی محسوب می‌شود.

جلالی ادامه داد: مسئولیت دو سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و حفاظت از محیط زیست که یکی اجرایی و دیگری نظارتی است، کاملا در زمینه‌ محیط زیست متفاوت است و ادغام این دو سازمان به هر شکل و نحوی که انجام شود به صلاح کشور نیست و به هر دو سازمان ضربه می‌زند.

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به این‌که مخالفت خود را به صورت رسمی به نمایندگان مجلس اعلام کرده‌ایم، گفت: امیدواریم این طرح از دستور کار مجلس خارج شود و نمایندگان به جای آن، اقداماتی انجام دهند تا با تقویت این دو سازمان نارسایی‌های موجود کمتر شود.

جلالی در پاسخ به ایسنا مبنی بر سهم سازمان جنگل‌ها از استخدام ۷۰۰۰ نیروی انسانی در وزارت جهاد کشاورزی در سال آینده گفت:‌ وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ریزی کرده در سال آینده حدود ۷۰۰۰ نفر را در بخش‌های مختلف استخدام کند که سازمان جنگل‌ها، مراتع و‌آبخیزداری با توجه به کمبود نیروی انسانی خود در بخش‌های مختلف در نظر دارد حدود ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر را در بخش‌های مختلف سازمان استخدام کند.


خبر ۱۳ دی ۹۱: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از استخدام یک‌هزار و ۲۴۰ نفر در اداره‌های کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور تا پایان سال خبر داد.

خسرو شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: مجوز ارتقای رتبه هفت هزار و ۲۹۰ نفر کارمند ادارات کل منابع طبیعی کشور از کارشناسی به کارشناسی ارشد و … از دولت اخذ شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با بیان این‌که این مجوز ارتقای رتبه کارکنان منابع طبیعی در استان‌ها برای سال ۹۰ و ۹۱ بوده است، افزود: این قانون از سوی دولت ابلاغ شده است.
وی همچنین مجوز تبدیل وضعیت استخدامی دو هزار و ۸۸۰ نفر از پیمانی به رسمی آزمایشی در کشور خبر داد و گفت: دولت این مجوزها را به تصویب رسانده و به‌زودی اجرایی خواهند شد.
۱۴۳۷ نفر در کشور تبدیل وضعیت می‌شوند
شهبازی ادامه داد: مجوز تبدیل وضعیت نیروی شرکتی به قرارداد کار معین نیز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کارکنان منابع طبیعی در استان‌ها بوده که این تبدیل وضعیت برای یک‌هزار و ۴۳۷ نفر در کشور صادر شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در بخش دیگری از صحبت‌هایش از مجوز استخدام یک‌هزار و ۲۴۰ نفر از سهمیه متمرکز وزارتخانه جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: این استخدام‌ها جدید بوده و به‌زودی اطلاعیه آن به اطلاع عموم مردم از طریق رسانه‌ها رسانده می‌شود.
شهبازی در پاسخ به سئوالی در مورد زمان دقیق این استخدام‌ها، بهمن را زمان احتمالی درج آگهی استخدام‌های جدید اداره‌های کل منابع‌طبیعی و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور اعلام کرد و ادامه داد: تا پایان سال این استخدام‌ها نهایی می‌شوند.
این مسئول کشوری تصریح کرد: برخی از این یک‌هزار و ۲۴۰ نفری که قرار است در این سازمان استخدام شوند از میان نیروهای ناظر در اداره‌های منابع طبیعی خواهند بود.
شهبازی تعداد نیروهایی که از میان کارکنان فعلی اداره‌های کل منابع‌طبیعی در استان‌ها استخدام می‌شوند را حدود ۲۴۰ نفر اعلام کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خاطرنشان کرد: سهم استان کهگیلویه و بویراحمد از استخدام‌های ملی این سازمان، ۲۷ نفر و سهم استخدام استانی آن ۱۵ نفر است.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۳۲ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۵

  کد دیدگاه : 376177

  پاسخ

  سلام ى فکری به حال نیروهای یگات حفاظت رودبار جنوب بکنید, تبدیل وضعیت, حقرق مزایا,وضعیت امنیتی,

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : زهرا ارسال : ۹۴/۰۳/۱۹

  کاربری : زهرا

  ارسال : ۹۴/۰۳/۱۹

  ساعت ارسال : ۲۲:۴۰

  کد دیدگاه : 360388

  پاسخ

  این همه استخدامی میزنن خبری از استخدامی رشته ی منابع طبیعی نیست .منی که لیسانس مرتعو ابخیز دارم چه باید بکنم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : A ارسال : ۹۴/۰۳/۰۶

  کاربری : A

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۶

  کد دیدگاه : 347820

  پاسخ

  سلام واقعااگه قراره استخدام کنن خوب یه جواب درست به مابدن نه اینکه یه حرفی بزنن وبرن پشت سر شون نگا
  نکنن،خوب گناه داریم بخدا این چه وضعیه :(

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : جهان ارسال : ۹۴/۰۲/۰۷

  کاربری : جهان

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۷

  ساعت ارسال : ۰۱:۰۶

  کد دیدگاه : 319640

  پاسخ

  سلام من رشته ام مرتع و آبخیز هست.‌منابع طبیعی شهرستان نورآباد لرستان باکمبود شدید نیرومواجه هست امانمیدونم چرا هیچ استخدامی نداره.تاکی بایدصبرکنیم

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : مریمدر : ۹۴/۰۲/۳۰ ۱۴:۳۱:۲۲ پاسخ

   مسولین عاجزانه از شما تقاضاداریم به فکر این
   رشته های کشاورزی نوراباد باشید

 • کاربری : علی ارسال : ۹۴/۰۲/۰۳

  کاربری : علی

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۳

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۷

  کد دیدگاه : 315225

  پاسخ

  سلام به همه دوستان و تشکر از اددمین عزیز
  من لیسانس حقوق و شاغل در اداره منابع طبیعی هستم.به قول دوستمون از همون اول اشتباه بزرگی کردم که این اداره رو برای کار انتخاب کردم ولی بخاطر بچه هام مجبور شدح این کارو انتخاب کنم :( حقوقم به ۹۰۰ تومن هم نمیرسه بیمه هم نمیکنن با اینکه کلی پرونده دادگاهی دارم و سرم شلوغه دوساله براشون جون میکنم وهیچ ارزشی برام قائل نیستند :( .نه تنها من بلکه کل نیروهای قراردادیشون هم همینطورین با سابقه ۲۰ سال کار.با اینکه منابع طبیعی داره از زمین خواری و متجاوزات جلوگیری میکنه و باید هوای نیروهاشو بدلیل حساسیت موضوع داشته باشه کاملا برعکس عمل میکنه یعنی حتما باید یه اختلاس و دزدی کلان بکنیم که بها بدن؟؟؟؟آخه ما حلال و حروم رو میفهمم وگرنه الان تو شمال چندتا ویلا داشتم. جناب وزیر محترم سازمان جنگلهاومراتع کشور و سایر مسئولین اون دنیا چه جوری میخواین جواب بدین و حق زن و بچه مردم رو ادا کنید.ببخشید دوستان یکم طولانی شد ولی حرف دل همه نیروهای قراردادی بود((بیا مهدی (عج)ولی با ذوالفقارت که گردن ها بود در انتظارت))آمین.

  ۶+ پاسخ
 • کاربری : باران ارسال : ۹۴/۰۲/۰۲

  کاربری : باران

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۲

  ساعت ارسال : ۲۰:۳۷

  کد دیدگاه : 314750

  پاسخ

  سلام آدمین جون
  یعنی قراره آگهی بزنن وآزمون برگزارکنن ؟؟؟؟
  یا جور دیگه نیرو میگیرن :-(

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۴/۰۲/۰۲ ۲۰:۴۸:۵۵ پاسخ

   سلام مشخص نیست!
   پیگیر اخبار و اطلاعیه های ایران استخدام در همین مبحث باشید

   • نقل قول : باراندر : ۹۴/۰۲/۰۲ ۲۰:۵۲:۵۱ پاسخ

    تشکر

 • کاربری : رضا ارسال : ۹۴/۰۲/۰۱

  کاربری : رضا

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۱

  ساعت ارسال : ۱۷:۲۰

  کد دیدگاه : 313159

  پاسخ

  سلام من ۱۲ ساله کارمند قرادادی منابع طبیعی هستم خیلی اشتباه کردم روز اول این رشته واین اداره را قبول کردم بعد دوازده سال با مدرک فوق لیسانس حقوقم به یه تومن نمیرسه بخدا قسم اگه دستفروش کنار خیابان بودم نانش صد شرف داشت به این حقوق .همه کارا رو دوش قراردادیاس حقوق ومزایاش مال رسمیا

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : زهرا ارسال : ۹۴/۰۱/۲۵

  کاربری : زهرا

  ارسال : ۹۴/۰۱/۲۵

  ساعت ارسال : ۱۶:۴۰

  کد دیدگاه : 305286

  پاسخ

  سلام . میخاستم بدونم پس چرا هنوز خبری از اطلاعیه استخدامی نیست . یا فقط در حد حرف بوده … من مرتعدارو ابخیزداری خوندم . هیچ جا استخدامی نداره

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : عليرضا دهقان ارسال : ۹۴/۰۱/۲۰

  کاربری : عليرضا دهقان

  ارسال : ۹۴/۰۱/۲۰

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۶

  کد دیدگاه : 300960

  پاسخ

  سلام و خسته نباشیذ
  توروخدا بگید من چجور باید ثبتنام کنم اخه لینک ثبتنامی که من اینجا نمیبینم
  توروخدا هرکی میدونه یه کمک کنه بهم

  لطفا بگید چجوری باید ثبتنام کنم

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۱/۲۰ ۱۳:۱۷:۰۲ پاسخ

   این یک خبر استخدامی است دوست عزیز و نه آگهی استخدامی

 • کاربری : اکرم محمدپناه ارسال : ۹۴/۰۱/۱۶

  کاربری : اکرم محمدپناه

  ارسال : ۹۴/۰۱/۱۶

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۹

  کد دیدگاه : 297199

  پاسخ

  با عرض سلام رشته تحصیلی من مهندسی چوب و کاغذه می خواستم ببینم میتونم تو این استخدامی ۶۰۰۰نفری سازمان جنگلها شرکت کنم.اگه میتونیددرخواست منو به مسئولین سازمان جنگلها برسونید که اجازه بدن تمام بچه های منابع طبیعی من جمله چوب و کاغذی ها تو این آزمون شرکت کنن خیلی ازتون ممنونم. لطفا اخرین اخبار را در رابطه با این استخدامی منابع طبیعی برام ارسال کنید با تشکر.

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : ز.س ارسال : ۹۴/۰۱/۱۴

  کاربری : ز.س

  ارسال : ۹۴/۰۱/۱۴

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۶

  کد دیدگاه : 295214

  پاسخ

  سلام.
  لطفا در صورت استخدامی اطلاع دهید.
  با سپاس

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : سجاد ارسال : ۹۳/۱۲/۲۳

  کاربری : سجاد

  ارسال : ۹۳/۱۲/۲۳

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۳

  کد دیدگاه : 286955

  پاسخ

  با سلام لطفا در صورت استخدامی اطلاع دهید. باتشکر

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۱۱/۱۶

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۶

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۵

  کد دیدگاه : 258845

  پاسخ

  سلام چرا برا نیروهای راننده در اداره کل منابع طبیعی استان لرستان که بیشترشون تو یگان حفاظت کار میکنن فکری نمکنن تا کی باید چوب بی کفایتی بخوریم دردسرش براماست خوشیش هم برارسمی ها خواهشا شما که دیدتون بازتره یه فکری بکنین

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : mohsenدر : ۹۳/۱۲/۲۱ ۱۵:۱۳:۲۲ پاسخ

   :(
   منم مثل تو دوست عزیز .
   محیط زیست لرستان که وضعیتش خیلی خرابه ، مخصوصا شهرستان کوهدشت.
   همه ی زحمتش افتاده گردن ما ، رسمی ها حالشو مییرن ، تا حالا خاکی نشدن!
   حقوقشون از ما خیلی خیلی بیشتره، شرایط محیط زیست هم خرابه هر روز جنگل آسیب بیشتری میبینه !

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۸/۲۷

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۸/۲۷

  ساعت ارسال : ۱۶:۲۹

  کد دیدگاه : 189871

  پاسخ

  باسلام درباره نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد چه چاره ای اندیشید بخدا در قیامت بای جوابگو باشید

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : یوسف محمدی ارسال : ۹۳/۰۳/۳۰

  کاربری : یوسف محمدی

  ارسال : ۹۳/۰۳/۳۰

  ساعت ارسال : ۰۳:۳۲

  کد دیدگاه : 92109

  پاسخ

  با سلام خیلی دوس دارم مسول حفاظت منابع طبیعی بشم

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : علی محمددر : ۹۴/۰۲/۰۹ ۱۳:۰۷:۰۸ پاسخ

   حتما ایم دنبالت پرفسور

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۳/۰۸

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۳/۰۸

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۰

  کد دیدگاه : 81798

  پاسخ

  درمورد تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی یگان حفاظت خراسان شمالی چه اقدامی شده است

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : نگین ارسال : ۹۳/۰۱/۳۱

  کاربری : نگین

  ارسال : ۹۳/۰۱/۳۱

  ساعت ارسال : ۱۶:۴۸

  کد دیدگاه : 63317

  پاسخ

  با سلام. من سال ۱۳۹۲ ارشد مرتعداری گرفتم اینقدر به جنسیت توجه نکنین. اگه مردا برا کار بهتر بودن پس چرا درسای یکسان میخونیم و تعداد دانشجویان دختر تو رشته ما بیشتره

  ۵+ پاسخ
 • کاربری : سحر ارسال : ۹۳/۰۱/۲۵

  کاربری : سحر

  ارسال : ۹۳/۰۱/۲۵

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۵

  کد دیدگاه : 61497

  پاسخ

  با عرض سلام لطفا اخرین اخبار را در رابطه با استخدامی منابع طبیعی برایم ارسال کنید با تشکر.

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : مژگان ارسال : ۹۳/۰۱/۲۵

  کاربری : مژگان

  ارسال : ۹۳/۰۱/۲۵

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۲

  کد دیدگاه : 61494

  پاسخ

  با سلام اخرین اخبار در رابطه با استخدامی منابع طبیعی را برایم ارسال کنید.

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : سحر کیانی ارسال : ۹۳/۰۱/۲۵

  کاربری : سحر کیانی

  ارسال : ۹۳/۰۱/۲۵

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۰

  کد دیدگاه : 61492

  پاسخ

  با سلام خواهشمندم اخرین اخبار در رابطه با استخدامی منابع طبیعی را برایم ارسال کنیدبا تشکر.

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : ghazal ارسال : ۹۳/۰۱/۰۲

  کاربری : ghazal

  ارسال : ۹۳/۰۱/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۴

  کد دیدگاه : 55620

  پاسخ

  با سلام
  من دانشجوی کارشناشی ارشد شیلات هستم خاستم بدونم میتونم استخدام شم؟؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۱/۰۲ ۱۷:۲۹:۰۷ پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

 • کاربری : آشنا ارسال : ۹۲/۱۲/۱۸

  کاربری : آشنا

  ارسال : ۹۲/۱۲/۱۸

  ساعت ارسال : ۲۲:۳۱

  کد دیدگاه : 51752

  پاسخ

  سلام امید وارم با استخدام این گروه شغلی هرچه سریعتر اغاز شود تا هم از حفرچاههای غیر مجاز جلوگیری شود وهم جنگلها ومراتع وهم وحوشی که هزینه ملیاردی برای کشور داشته اند محافظت شوند امیدوارم مجلس شرایط را بیشتر درک کند

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : مهشید ارسال : ۹۲/۱۲/۱۴

  کاربری : مهشید

  ارسال : ۹۲/۱۲/۱۴

  ساعت ارسال : ۰۸:۴۱

  کد دیدگاه : 50461

  پاسخ

  سلام این ازمون کی شروع میشه و شامل چه رشته و شهرهای میشه.با تشکر

  ۴+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۲/۱۲/۱۴ ۰۹:۱۴:۴۹ پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

  • نقل قول : مهدیدر : ۹۴/۰۲/۰۱ ۲۳:۱۹:۲۴ پاسخ

   باسلام..ماهم جنگلبانیم چند ساله حفاظت اراضی ملی دست مایه ولی بیمه مون نکردن حقوقمونم که به ۶۰۰نمیرسه..مردم بخون ما تشنه شدن..مسئولین کجان که یه فکری کنن برامون….باید حتما اختلاس تیلیاردی کنم تا به خودشون یه تکونی بدن…واقعاکه!!!


 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
آگهی استخدام آموزش و پرورش