امروز پنجشنبه ۹۴/۰۷/۱۶
همکاری در فروش فایل
مکان های تبلیغاتی ایران استخدام تنها به صورت اجاره فضا واگذار میگردند
صفحه اصلیاخبار استخدامی استخدام های دولتی اگهی های استخدام سال 94استخدام سازمان جنگلها و مراتع (استخدام ۶۰۰۰ نفر)

استخدام سازمان جنگلها و مراتع (استخدام ۶۰۰۰ نفر)

نویسنده : ۳۸ دیدگاه انتشار : ۹۴/۰۲/۰۱

اخبار استخدام سازمان جنگلها و مراتع 


 خبر ۲۰ اسفند ۹۳: استخدام ۶۰۰۰ نفر در سازمان جنگل‌ها در سال ۹۴

به گزارش خبرنگار «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، خداکرم جلالی در همایش بزرگداشت هفته منابع طبیعی که شامگاه گذشته در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در کرج برگزار شد،  با اشاره به مجوز استخدام ۶۰۰۰ نفر در سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری در سال ۹۴، در عین حال گفت: کار نباید حتما دولتی باشد و باید راه را برای ورود بخش غیردولتی باز کنیم. این سازمان نیز به تغییرات اساسی نیاز دارد.
رئیس سازمان جنگل‌ها از کاشت گونه‌های اقتصادی در سطح بیش از ۴۵ هزار هکتار از عرصه‌های کشور خبر داد که نسبت به سال‌های گذشته از سه برابر افزایش سطح حکایت دارد.
جلالی جامع نگری و مشارکت مردم در حفظ، احیا و بهره برداری از عرصه‌های طبیعی را سیاست راهبردی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری اعلام و تاکید کرد: نوآوری و خلاقیت دانشگاهیان نیز برای ارتقای دانش و فناوری‌ها ضروری است.
وی با بیان این‌که این سازمان با امکانات محدود و تنها با دو هزار نیرو از عرصه‌های کشور حفاظت می‌کند، اظهار کرد: سازمان جنگل‌ها جزء کارآمدترین و فعال‌ترین سازمان‌های کشور است و تاکنون ۱۴ شهید و ۴۵۰ جانباز و مجروح در امر حفاظت تقدیم کرده است.
به گفته جلالی براساس گزارش سایت معتبر ای، پی. آر، ایران رتبه ۱۶ در حفاظت از جنگل‌ها را دارد و از ۱۰۰ نمره ۸۴.۱۲ را به دست آورده است.
وی تصریح کرد: آمار تخریب و کاهش سطح جنگل‌های جهان در فاصله سال‌های۲۰۰۰ تا ۲۰۱۲ ، ۳.۸ دهم درصد بوده اما در ایران در همین فاصله زمانی ۰.۱ دهم درصد معادل ۳۸۰۰ برابر کمتر از میانگین جهانی گزارش شده است.


خبر جدید ۱۳ اسفند ۹۲: استخدام ۱۵۰۰ نفر در سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری از برنامه‌ریزی برای استخدام حدود ۱۵۰۰ نفر در سال آینده خبر داد و گفت: ادغام دو سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری و حفاظت از محیط زیست به هر شکلی که باشد به صلاح کشور نیست و امیدواریم از دستور کار مجلس خارج شود.

خداکرم جلالی – معاون وزیر جهاد کشاورزی – در نشست خبری خود در پاسخ به سوال خبرنگار کشاورزی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره‌ ادغام دو سازمان جنگل‌ها و حفاظت محیط زیست اظهار کرد: ادغام این دو سازمان به هر شکلی که باشد و با محوریت هر یک از این دو سازمان حاکمیتی انجام شود به صلاح کشور نیست و این سازمان مخالف چنین اقدامی است.

وی با اشاره به تفاوت ماهیتی وظایف این دو سازمان افزود: سازمان حفاظت از محیط زیست به عنوان یکی از سازمان‌های نظارتی وظیفه نظارت و پایش شاخص‌های زیست محیطی فعالیت می‌کند که وظیفه‌ حیاتی در این زمینه دارد اما سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری وظیفه‌ حفاظت، احیاء، توسعه و بهره‌برداری از منابع طبیعی را دارد که مسئولیت کاملا اجرایی محسوب می‌شود.

جلالی ادامه داد: مسئولیت دو سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و حفاظت از محیط زیست که یکی اجرایی و دیگری نظارتی است، کاملا در زمینه‌ محیط زیست متفاوت است و ادغام این دو سازمان به هر شکل و نحوی که انجام شود به صلاح کشور نیست و به هر دو سازمان ضربه می‌زند.

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به این‌که مخالفت خود را به صورت رسمی به نمایندگان مجلس اعلام کرده‌ایم، گفت: امیدواریم این طرح از دستور کار مجلس خارج شود و نمایندگان به جای آن، اقداماتی انجام دهند تا با تقویت این دو سازمان نارسایی‌های موجود کمتر شود.

جلالی در پاسخ به ایسنا مبنی بر سهم سازمان جنگل‌ها از استخدام ۷۰۰۰ نیروی انسانی در وزارت جهاد کشاورزی در سال آینده گفت:‌ وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ریزی کرده در سال آینده حدود ۷۰۰۰ نفر را در بخش‌های مختلف استخدام کند که سازمان جنگل‌ها، مراتع و‌آبخیزداری با توجه به کمبود نیروی انسانی خود در بخش‌های مختلف در نظر دارد حدود ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر را در بخش‌های مختلف سازمان استخدام کند.


خبر ۱۳ دی ۹۱: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از استخدام یک‌هزار و ۲۴۰ نفر در اداره‌های کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور تا پایان سال خبر داد.

خسرو شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: مجوز ارتقای رتبه هفت هزار و ۲۹۰ نفر کارمند ادارات کل منابع طبیعی کشور از کارشناسی به کارشناسی ارشد و … از دولت اخذ شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با بیان این‌که این مجوز ارتقای رتبه کارکنان منابع طبیعی در استان‌ها برای سال ۹۰ و ۹۱ بوده است، افزود: این قانون از سوی دولت ابلاغ شده است.
وی همچنین مجوز تبدیل وضعیت استخدامی دو هزار و ۸۸۰ نفر از پیمانی به رسمی آزمایشی در کشور خبر داد و گفت: دولت این مجوزها را به تصویب رسانده و به‌زودی اجرایی خواهند شد.
۱۴۳۷ نفر در کشور تبدیل وضعیت می‌شوند
شهبازی ادامه داد: مجوز تبدیل وضعیت نیروی شرکتی به قرارداد کار معین نیز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کارکنان منابع طبیعی در استان‌ها بوده که این تبدیل وضعیت برای یک‌هزار و ۴۳۷ نفر در کشور صادر شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در بخش دیگری از صحبت‌هایش از مجوز استخدام یک‌هزار و ۲۴۰ نفر از سهمیه متمرکز وزارتخانه جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: این استخدام‌ها جدید بوده و به‌زودی اطلاعیه آن به اطلاع عموم مردم از طریق رسانه‌ها رسانده می‌شود.
شهبازی در پاسخ به سئوالی در مورد زمان دقیق این استخدام‌ها، بهمن را زمان احتمالی درج آگهی استخدام‌های جدید اداره‌های کل منابع‌طبیعی و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور اعلام کرد و ادامه داد: تا پایان سال این استخدام‌ها نهایی می‌شوند.
این مسئول کشوری تصریح کرد: برخی از این یک‌هزار و ۲۴۰ نفری که قرار است در این سازمان استخدام شوند از میان نیروهای ناظر در اداره‌های منابع طبیعی خواهند بود.
شهبازی تعداد نیروهایی که از میان کارکنان فعلی اداره‌های کل منابع‌طبیعی در استان‌ها استخدام می‌شوند را حدود ۲۴۰ نفر اعلام کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خاطرنشان کرد: سهم استان کهگیلویه و بویراحمد از استخدام‌های ملی این سازمان، ۲۷ نفر و سهم استخدام استانی آن ۱۵ نفر است.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۳۸ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : سحر ارسال : ۹۴/۰۵/۱۷

  کاربری : سحر

  ارسال : ۹۴/۰۵/۱۷

  ساعت ارسال : ۱۹:۵۶

  کد دیدگاه : 454360

  پاسخ

  سلام
  این استخدامی منابع طبیعی کیه؟؟؟ توروخدا اعلام کنین دیگهههه!!! بخدا خسته شدم از بس دنبال سایتا گشتم

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۴/۰۵/۱۷ ۲۰:۴۸:۳۱ پاسخ

   دوست گرامی زمان دقیقی برای استخدام و جذب نیرو توسط این سازمان اعلام نشده
   پیگیر اخبار و اطلاعیه های ایران استخدام در همین رابطه باشید

  • نقل قول : منابع طبیعیدر : ۹۴/۰۵/۲۱ ۱۲:۰۴:۵۶ پاسخ

   سلام من اتفاقی متن شمار رو دیدم باید خدمتتون عرض کنم که فعلا در استخدام نیروهایی که درسال ۹۱و۹۲امتحان دادن موندند حالا میخان نیرو بردارن ؟بعید میدونم چون ما حالا سه سال شده که منتظریم بریم سر کار.از بس به اداره کل سر زدیم دیگه به روی ما هم نمیتونن نگاه کنن

 • کاربری : مجید شبراز ارسال : ۹۴/۰۵/۱۷

  کاربری : مجید شبراز

  ارسال : ۹۴/۰۵/۱۷

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۵

  کد دیدگاه : 453185

  پاسخ

  مریمی جان من فوق لیسانس هستم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : مریم ارسال : ۹۴/۰۵/۰۴

  کاربری : مریم

  ارسال : ۹۴/۰۵/۰۴

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۰

  کد دیدگاه : 420454

  پاسخ

  من لیسانس مرتع وآبخیزداری دارم چراکارنیست آخه اصلااستخدامی واسه این رشته نیست متاسفانه همه رشته هااشباع شدن امامنابع طبیعی یک رشته تقریبانوپاست وکشورماالان به فعالان این رشته نیازمنده اماهیچکس اینونمیفهمه.چراکسی فکربه حال مانمیکنه

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : اکبری ارسال : ۹۴/۰۵/۰۲

  کاربری : اکبری

  ارسال : ۹۴/۰۵/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۶:۵۹

  کد دیدگاه : 418053

  پاسخ

  تو را به خدا اطلاع رسانی کنید، باغات و اراضی منابع طبیعی به طور وحشتناکی در فسا دارد نابود می شود
  http://cld.persiangig.com/dl/RpzKTo/%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%B6%C3%9B%C2%8C%20%C3%98%C2%B4%C3%99%C2%87%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%B3%C3%98%C2%AA%C3%98%C2%A7%C3%99%C2%86%20%C3%99%C2%81%C3%98%C2%B3%C3%98%C2%A7.pdf

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۵

  کد دیدگاه : 376177

  پاسخ

  سلام ى فکری به حال نیروهای یگات حفاظت رودبار جنوب بکنید, تبدیل وضعیت, حقرق مزایا,وضعیت امنیتی,

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : زهرا ارسال : ۹۴/۰۳/۱۹

  کاربری : زهرا

  ارسال : ۹۴/۰۳/۱۹

  ساعت ارسال : ۲۲:۴۰

  کد دیدگاه : 360388

  پاسخ

  این همه استخدامی میزنن خبری از استخدامی رشته ی منابع طبیعی نیست .منی که لیسانس مرتعو ابخیز دارم چه باید بکنم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : A ارسال : ۹۴/۰۳/۰۶

  کاربری : A

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۶

  کد دیدگاه : 347820

  پاسخ

  سلام واقعااگه قراره استخدام کنن خوب یه جواب درست به مابدن نه اینکه یه حرفی بزنن وبرن پشت سر شون نگا
  نکنن،خوب گناه داریم بخدا این چه وضعیه :(

  ۱+ پاسخ
1 2

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.