اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام سازمان جنگلها و مراتع در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستیاران ستادی دستگاه های کشور

جهت دریافت کارت شرکت در آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور کلیک کنید


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : ا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۱۴

  کد دیدگاه : 1215612

  من هم با کارشناسی ارشد مرتع از دانشگاه صنعتی اصفهان، با بهترین معدل، یک سال در اداره منابع طبیعی کار کردم و بعد گفتن بودجه نیست، واقعا چیکار باید کرد؟
  لااقل توی این آ زمون های استخدامی، یک بار هم رشته مارو بذارن…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علیرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۱

  کد دیدگاه : 1118142

  سلام من 10 پیش از دانشگاه دولتی ارشد آبخیزداری گرفتم و الان نیز 3 سال است که دانشجوی دکتری آبخیزداری دانشگاه دولتی هستم. در بخش خصوصی شرکت مشاور با بچه داشتن که به دلیل نبود اعتبارات تعطیل کردیم. 1 سال در یکی از ادارات منابع طبیعی کار کردم ولی بدلیل نبود بودجه تمدید قراداد نکرند. ولی در همن اداره بعد از من 3 نفر خانم گرفتن که همگی پارتی داشتن. لعت به این رشته. الان با زن و یک بچه باید چکار کنم. اگه وجدان و انصاف هست یک کاری برای امثال من بکنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۲۸

   کد دیدگاه : 1191034

   راست میگه ، بازار کار برای این رشته نیست، تازه اونهایی هم که با مدرک ارشد ودکتری جذب دستگاه اجرایی شده اند حقوق خیلی کمی نسبت به سایر رشته ها دارند.

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...