اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام اداره برق


خبر ۳ بهمن ۹۴ : شرکت برق صدرنشین میزان استخدامی‌های کشوری (منبع : خبرگزاری ایسنا)

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی گفت: بیشترین سهم استخدامی مربوط به شرکت برق منطقه‌ای است.
کوکب موسوی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، افزود: شرکت برق منطقه‌ای با پذیرش ۲۴ نفر بیشترین سهم را در آزمون استخدامی جامع کشوری دارد.
وی با اشاره به سهم ۴۶ نفری استخدامی استان در این آزمون، خاطرنشان کرد: طی این آزمون قرار است ۲۰۰۰ نفر در کل کشور استخدام شوند و از آمار ثبت نامی افراد اطلاعاتی در دسترس نیست.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی با بیان اینکه این آزمون کاملا به صورت ملی و متمرکز برگزار می‌شود، اظهار کرد: آزمون استخدامی متمرکز در حالی برگزار می‌شود که اطلاعات استانی در این خصوص وجود ندارد.
وی در خصوص تفکیک ادارات برای استخدام این افراد اعلام کرد: درخراسان رضوی برای سازمان پزشک قانونی پنج نفر، شرکت سهامی مادر تخصصی عمران شهرک‌های جدید یک نفر، وزارت ورزش و جوانان دو نفر، وزارت امور اقتصاد و دارایی یک نفر، شرکت آب و منطقه‌ای ۱۳ نفر و شرکت برق منطقه‌ای ۲۴ نفر مقرر شده است.
موسوی تصریح کرد: توافقات برای تعیین استخدامی‌ها بر مبنای گفت‌وگوهای انجام گرفته در تهران و به صورت ملی است و براساس نیازها و تقاضاهای استان صورت نگرفته است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...