اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


آزمون برگزار شد:

آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه ‌های اتمی با موفقیت برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.


خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۶: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (منبع: sanjesh.org)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان به اطلاع می رسانیم؛ کارت آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه ‌های اتمی منتشر شد.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ اردیبهشت ۹۶: جزئیات کارت ورود به جلسه و زمان آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامي خاص) سال ۱۳۹۶ مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۲/۱۵ در شهرهاي تهران و بوشهر برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

برگ راهنما و كارت شركت در آزمون از روز چهارشنبه ۹۶/۲/۱۳ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org براي مشاهده و پرينت در دسترس قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي كارت، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي، داوطلبان مي‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الي ۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الي ۱۸:۰۰ بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۱۴ با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و ۲ قطعه عكس ۳ × ۴ با توجه به محل اقامت به نماینده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص به شرح ذيل مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.

شهرستان تهران به دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: تهران، ميدان فردوسي، خيابان انقلاب، مابين خيابان استاد نجات اللهي و سپهبد قرني ،بن بست شاهرود.

شهرستان  بوشهر به دانشگاه خليج فارس – بوشهر واقع در: بوشهر، خيابان شهيد ماهيني .

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ اسفند ۹۵: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تمديد مهلت ثبت نام و اصلاح اطلاعيه ثبت‌ نام آزمون استخدامي شركت تعميرات و پشتيباني نيروگاه هاي اتمي (سهامي خاص) در سال ۱۳۹۶

* پيرو اطلاعيه هاي مورخ ۹۵/۱۱/۳۰ و ۹۵/۱۲/۴، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون استخدامي شركت تعميرات و پشتيباني نيروگاه هاي اتمي در سال ۱۳۹۶۶ مي‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (۹۵/۱۲/۱۴) براي ثبت نام اقدامم ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه متقاضيان  بتوانند تا روز شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۲۱ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند؛ لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه درر مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيقاطلاعيه ثبت‌نام و اصلاحات دفترچه مذكور وفراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، به پايگاه اطلاع رساني سازمانن سنجش‌ آموزشكشور به نشاني www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمايند. ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نامم اقدام نموده‌اند، مي‌توانند در صورت تمايل تا تاريخ فوق، نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود اقدام نمايند.

*اصلاحيه در اطلاعيه مورخ ۹۵/۱۱/۳۰:
گرايش كنترل و ابزار دقيق (كد ۱۰۳۳) به رشته تحصيلي مهندسي برق در كد شغلي ۲۱۰ مندرج در رديف ۲۰ جدول شماره يك اطلاعيه فوق اضافه مي‌گردد. لذاا رديف مذكور در آن اطلاعيه به شرح ذيل اصلاح مي‌گردد.
شركت تعميرات و پشتيبانی نيروگاه هاي اتمي (سهامي خاص)

كد و عنوان رشته شغلي
شرايط احراز
تعداد
جنسيت
تجارب مورد نياز
محل برگزاری آزمون کتبی
كد و عنوان رشته  تحصيلي
مقطع تحصيلي
مهندس برق- الكترونيك (كد۲۱۰)
مهندسي برق گرايش الكترونيك (كد۱۰۲۶)
مهندسي برق گرايش كنترل و ابزار دقيق (كد ۱۰۳۳)
کارشناسی یا کارشناسی ارشد
۵
مرد
تهران – بوشهر
+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ اسفند ۹۵: اصلاحیه شرایط ثبت نام در آزمون استخدامي شركت تعميرات و پشتيباني نيروگاه هاي اتمي

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ پيرو انتشار اطلاعيه مورخ ۹۵/۱۱/۳۰ بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام در آزمون استخدامي شركت تعميرات و پشتيباني نيروگاه هاي اتمي مي‌رساند، شرايط بومي مربوط به قسمت «امتيازات و سهميه‌ها» مندرج در صفحه ۶  اطلاعيه ثبت نام به شرح ذيل اصلاح مي‌گردد:
داوطلبان بومي استان عبارتند از افرادي كه يكي از شرايط ذيل را دارا باشند:
–  محل تولد داوطلب و یا همسر وی استان بوشهر باشد.
– همسرو فرزندان کارمندان رسمی وپیمانی دولت و یانیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که محل خدمت فعلی یابازنشستگی والدین داوطلب استانن بوشهر باشد.
–  داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یامتناوب در استان بوشهر طی کرده باشد.
–  داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان بوشهر را داشته باشد.
تبصره: پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یكی از موارد مذکور قابل احتساب است.


استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی- ۳۰ بهمن ۹۵

اطلاعیه‌ شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامی خاص) درباره‌ تاریخ و نحوه ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در آزمون‌ استخدام نیروی قراردادی در سال‌ ۱۳۹۶
شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‏های اتمی(سهامی خاص) با استعانت از خداوند متعالاز بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی،، کارشناسی ارشد و دکتری جهت تصدی مشاغل مورد نیاز نیروگاه اتمی بوشهر پس از کسب موفقیت در تمام مراحل آزمون های استخدامی به صورت قراردادی دعوت به همکاری می‌‌نماید. ثبت ‌نام در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع ‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز شنبه مورخ ۹۵/۱۱/۳۰ آغاز و در روز شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۴ پایان می‌پذیرد. با توجه به اینکه مهلت فوق به هیچ وجه تمدید نخواهد شد لذا ضروری است داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط ثبت‌ نام نمایند.

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک نمایید

شرایط عمومی استخدام:
۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
۲- متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دایم (برای ردیف های ۴ الی ۹، ردیف ۱۸، ردیف۲۰ الی ۲۳ مندرج در جدول شماره ۱ ذیل این اطلاعیهه «جدول رشته‌ها و  تخصص های مورد نیاز» معافیت پزشکی مورد قبول نمی‌باشد.)
۵- دارا بودن توانایی جسمی و سلامت روحی و روانی متناسب با شغل موردنظربه تأییدپزشک معتمد شرکت
۶- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر و روان‏گردان
۸- داوطلبان نباید از جمله افرادی باشندکه به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، ازخدمات دولتی منع شده باشند.
۹- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی یا بازخرید خدمت بوده و فاقد هرگونه تعهد خدمت به سازمانها، ادارات و شرکت‏هاباشند.
۱۰۰- ارائه گواهی “پایان طرح” و یا “معافیت” برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته‌های “اجباری”.

شرایط اختصاصی:
– حداکثر سن برای فارغ‌‌التحصیلان مقطع کاردانی ۲۴ سال (متولدین ۱۳۷۲/۱/۱ به بعد)، مقطع کارشناسی ۲۶ سال (متولدین ۱۳۷۰/۱/۱ به بعد) و مقطع کارشناسیی ارشد ۲۹ سال (متولدین ۱۳۶۷/۱/۱ به بعد).
تبصره ۱- کسانی که خدمت وظیفه عمومی را گذرانده‌اند، به میزان مدت زمان انجام خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
تبصره ۲- کسانی که دارای سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر با پرداخت حق بیمه می‌باشند، به میزان  حداکثر ۴ سال به حداکثر سن ایشانن اضافه می‌شود.
تذکر۱: با رعایت تبصره ۱ و ۲، در هر صورت، سقفِ افزایشِ حداکثرِ سن داوطلبان، از ۴ سال تجاوز نخواهد کرد.
تذکر۲: داوطلبان متقاضی رشته شغلی پزشک کد ۲۱۴ (ردیف ۲۴ جدول شماره ۱۱) مشمول رعایت شرایط سنی نمی‌باشند.

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک نمایید

مراحل ثبت نام:
مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org
تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی
بارگزاری فایل عکس اسکن شده
اسکن عکس پرسنلی میبایست دارای مشخصات زیر باشد:
عکس تمام رخ ۴×۳ که درسال جاری گرفته شده باشد.
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداقل۳۰۰×۲۰۰ و حد اکثر۴۰۰× ۳۰۰پیکسل باشد.
تصویرداوطلب باید واضح، مشخص وفاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
عکس رنگی ودارای زمینه سفید باشد.
درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت‌نامم می‌کنند رخ داده است، تاکید می‌گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت‌ها انجام می‌دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت ‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۴- اسکن تصویر مدرک تحصیلی، بدون حاشیه‌های زاید و با فرمت jpg و باسایز حدود ۵۹۵ در ۸۴۲ pixels و با وضوح تصویری ۷۲ dpi .
تبصره ۱: متقاضیان از اسکن گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده خودداری نمایند زیرا فقط گواهی فارغ ­التحصیلی یا دانشنامه مبنای مجوز شرکت درآزمونن می‌باشد بنابراین دانشجویان ترم آخر و کسانی که در گواهی صادر شده توسط دانشگاه مربوط در مورد آنها کلمه ”فارغ التحصیل” یا ” دانش آموخته” قید نشده باشد حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
۵- اسکن تصویرکارت یا گواهی پایان خدمت یا معافیت دائم بدون حاشیه‌های زاید و بافرمت jpg و باسایز حدود ۲۱۳ در ۳۱۲ pixels و با وضوح تصویری ۷۲ dpi .
تبصره ۲:دارندگان معافیت های تحصیلی، مربوط به دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی و به طور کلی افراد فاقد گواهی پایان خدمت یا معافیت دائم، تحت هیچچ شرایطی حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
۶-اسکن تصویر مدارک دال بربومی بودن و عضویت خانواده ایثارگران متقاضی (مندرجات صفحه ۶ قسمت امتیازات و سهمیه‌ها)  بدون حاشیه‌های زاید و با فرمت jpgg وبا سایزحدود ۵۹۵ در ۸۴۲  pixels.
۷-اسکن گواهی معتبر سابقه کار مرتبط (قابل پرینت از سایت سازمان تامین اجتماعی)بافرمت jpg  با وضوح تصویری ۷۲ dpi برای آن دسته از داوطلبانی که ازز شرایط ویژه سنی استفاده کرده‌اند. (تشخیص مرتبط بودن سابقه کار با شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‏های اتمی می‏باشد).
۸-اسکن تمام صفحات شناسنامه بافرمت jpg  با وضوح تصویری ۷۲ dpi .
۹-اسکن پشت و روی کارت ملی با فرمت jpg با وضوح تصویری ۷۲ dpii .

تذکر۱:
باتوجه به زمان پیش بینی شده برای آماده کردن مدارک ثبت‌نام تأکید می‌شود در روزهای آغازین پس از انتشار این آگهی نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام شودد تا در هنگام ثبت نام از طریق اینترنت برای متقاضیان از نظر زمانی مشکلی ایجاد نگردد.

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک نمایید

جدول شماره۱: رشته‌ها و تخصص‌های مورد نیاز

ردیف کد و عنوان رشته شغلی شرایط احراز تعداد جنسیت تجارب مورد نیاز محل برگزاری آزمون کتبی
کد و عنوان رشته  تحصیلی مقطع تحصیلی
۱ کاردان مدارک پزشکی (کد۱۰۱) مدارک پزشکی (کد۱۰۰۱) کاردانی ۱ مرد بوشهر
۲ کاردان حسابداری/ اموراداری (کد۱۰۲) حسابداری (کد۱۰۰۲) اموراداری (کد۱۰۰۳) کاردانی ۶ مرد بوشهر
۳ کاردان خدمات مسافرتی و گردشگری (کد۱۰۳) خدمات مسافرتی وگردشگری (کد۱۰۰۴) کاردانی ۱ مرد بوشهر
۴ کاردان کامپیوتر (کد۱۰۴) کامپیوتر کلیه‏ گرایشها (کد۱۰۰۵) کاردانی ۷ مرد تهران – بوشهر
۵ کاردان آتشنشانی/کاردان ایمنی (کد۱۰۵) آتشنشانی(کد۱۰۰۶)/ ایمنی(کد۱۰۰۷) کاردانی ۴ مرد تهران – بوشهر
۶ کاردان برق-قدرت (کد۱۰۶) قدرت )کد۱۰۰۸) کاردانی ۳ مرد تهران – بوشهر
۷ کاردان برق-الکترونیک (کد۱۰۷) الکترونیک (کد۱۰۰۹) کاردانی ۱۲ مرد تهران – بوشهر
۸ کاردان مکانیک (کد۱۰۸) مکانیک کلیه گرایشها (کد۱۰۱۰) کاردانی ۱۵ مرد تهران – بوشهر
۹ کاردان شیمی (کد۱۰۹) شیمی کلیه گرایشها (کد۱۰۱۱) کاردانی ۱۲ مرد تهران – بوشهر
۱۰ کاردان عمران (کد۱۱۰) عمران (کد۱۰۱۲) کاردانی ۱ مرد بوشهر
۱۱ کارشناس امور مالی (کد۲۰۱) حسابداری (کد۱۰۰۲)،مدیریت مالی(کد۱۰۱۳) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۲ مرد بوشهر
۱۲ کارشناس حقوق (کد۲۰۲) حقوق (کد۱۰۱۴) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۱ مرد حداقل سه سال سابقه کار در زمینه امور حقوقی بوشهر
۱۳ کارشناس زبان انگلیسی (کد۲۰۳) زبانانگلیسی (کد۱۰۱۵) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۲ مرد دارای سابقه کار در زمینه مترجمی بوشهر
۱۴ روانشناس (کد۲۰۴) روانشناسی صنعتی-سازمانی (کد۱۰۱۶) ، سنجش و اندازه گیری(روان سنجی)(کد۱۰۱۷)،روانشناسی عمومی(کد۱۰۱۸) کارشناسی ارشد ۲ مرد تهران – بوشهر
۱۵ کارشناس تربیت بدنی (کد۲۰۵) تربیتبدنی (کلیه گرایش ها) (کد۱۰۱۹) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۱ زن بوشهر
۱۶ کارشناس مدیریت (کد۲۰۶) مدیریت صنعتی (کد۱۰۲۰) ، مدیریت بازرگانی (کد۱۰۲۱) ،مدیریت دولتی (کد۱۰۲۲) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۵ مرد بوشهر
۱۷ کارشناس بهداشت محیط (کد۲۰۷) بهداشت محیط (کد۱۰۲۳) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۱ مرد بوشهر
۱۸ مهندس کامپیوتر (کد۲۰۸) مهندسی کامپیوتر نرم افزار (کد۱۰۲۴) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۵ مرد تهران – بوشهر
۱۹ مهندس عمران (کد۲۰۹) مهندسی عمران (کلیه  گرایشها) (کد۱۰۲۵) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۱ مرد داشتن حداقل سه سال سابقه کار در امور قراردادی، مسلط به زبان انگلیسی تهران – بوشهر
۲۰ مهندس برق- الکترونیک (کد۲۱۰) مهندسی برق الکترونیک (کد۱۰۲۶) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۵ مرد تهران – بوشهر
۲۱ مهندس برق – قدرت (کد۲۱۱) مهندسی برق– قدرت (کد۱۰۲۷)

مهندسی برق-هسته‌ای)کد۱۰۲۸)

کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۸ مرد تهران – بوشهر
۲۲ مهندس مکانیک (کد۲۱۲) مهندسی مکانیک کلیه گرایشها (کد۱۰۲۹) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۱۰ مرد تهران – بوشهر
۲۳ مهندس هسته ای (کد۲۱۳) مهندسی هسته ای(راکتور-سوخت) (کد۱۰۳۰)، فیزیک هسته ای (کد۱۰۳۱) کارشناسی یا کارشناسی ارشد ۹ مرد تهران – بوشهر
۲۴ پزشک (کد۲۱۴) پزشک عمومی (کد۱۰۳۲) دکتری حرفه ای ۱ مرد/زن ترجیحا دارای مجوز طب کار مشمول آزمون کتبی نمی شود

 مواد آزمون عمومی و اختصاصی:
الف)آزمون عمومی: مواد آزمون عمومی برای کلیه رشته ها در هر مقطع تحصیلی به شرح زیر می باشد.
۱- فناوری اطلاعات (مهارت های۳،۴،۶،۷ I.C.D.L)
۲- زبان انگلیسی – عمومی
۳- استعداد شغلی
ب) آزمون تخصصی: مواد آزمون تخصصی به تفکیک رشته‌ های تحصیلی در جدول شماره ۲۲ به شرح ذیل ذکر شده است.

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک نمایید

جدول شماره ۲: مواد آزمون تخصصی برحسب رشته شغلی:

ردیف رشته شغلی مواد آزمون
۱ کاردان مدارک پزشکی ۱.کدگذاری داده های سلامت ۲.فناوری اطلاعات سلامت۳.اصطلاحات پزشکی ۴.بیماری شناسی
۲ کاردان حسابداری/اموراداری ۱. مبانی سازمان و مدیریت ۲. مکاتبات اداری و اداره امور دفتری ۳. اصول حسابداری ۴. آمار و احتمالات
۳ کاردان خدمات مسافرتی و گردشگری ۱.روانشناسی گردشگری ۲.جامعه شناسی فرهنگی ۳.برنامه ریزی و عملیات گشت های مسافرتی
۴ کاردان کامپیوتر ۱. مبانی کامپیوتر ۲. بانک اطلاعاتی ۳. برنامه ‏نویسی
۵ کاردان آتش نشانی/کاردان ایمنی ۱. اصول ایمنی و آتش نشانی ۲.امداد و نجات و کمک‏های اولیه ۳. ایمنی و بهداشت حرفه‏ای ۴. سیستم ‏های اعلام و اطفا حریق (دستی و اتوماتیک)
۶ کاردان برق- قدرت

کاردان برق – الکترونیک

۱.مدارهای الکتریکی۲. الکترومغناطیس ۳. الکترونیک ومدارمنطقی۴. مبانی ماشین‌های الکتریکی۵. اصول تولید، توزیع وانتقال انرژی الکتریکی
۷ کاردان مکانیک ۱.استاتیک ومقاومت مصالح۲.ترمودینامیک ۳-مکانیک سیالات۴- انتقال حرارت۵.علم مواد
۸ کاردان شیمی ۱. اصول تصفیه۲. شیمی تجزیه ۳. انتقال حرارت ۴. ترمودینامیک ۵.مکانیک سیالات
۹ کاردان عمران ۱ .مقاومت مصالح کاربردی۲.  مکانیک خاک وپی ۳. طراحی و اجرای ابنیه فلزی و بتنی۴.تعمیر و نگهداری ابنیه فنی
۱۰ کارشناس امور مالی ۱.اصول حسابداری۲.حسابداری دولتی۳.حسابداری مالی
۱۱ کارشناس حقوق ۱.حقوق مدنی(اموال و تعهدات)۲. حقوق تجارت۳.حقوق اداری۴.حقوق جزای عمومی۵.حقوق جزای اختصاصی(جرائم علیه اموال)۶.آیین دادرسی مدنی۷.آیین دادرسی کیفری
۱۲ کارشناس زبان  انگلیسی ۱.دستورزبان ۲.واژگان۳.درک مطلب
۱۳ روانشناس ۱.روانشناسی عمومی و شخصیت۲.آزمون های روانی و اصول روانسنجی۳.روانشناسی صنعتی و سازمانی۴.روانشناختی امور استخدامی
۱۴ کارشناس تربیت بدنی ۱.فیزیولوژی ورزش۲. سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی۳.مدیریت برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی ۴.آناتومی
۱۵ کارشناس مدیریت ۱.تئوری های مدیریت وتجزیه وتحلیل سیستمها ۲.مدیریت منابع انسانی ورفتارسازمانی ۳.تشکیلات و روشها۴.کاربرد آمار در مدیریت
۱۶ کارشناس بهداشت محیط تکنولوژی آب (شیمی و میکروبیولوژی،توزیع،انتقال و تصفیه)و فاضلاب(شیمی و میکروبیولوژی،جمع آوری و تصفیه)۲.آلودگی هوا و کنترل آن۳.مواد زاید و جامد۴.کلیات بهداشت محیط(بهداشت مواد غذایی، بهداشت مسکن و اماکن عمومی،بهداشت پرتوها،سروصدا و مبارزه با ناقلین)
۱۷ مهندس کامپیوتر ۱.تحلیل وطراحی سیستم۲.پایگاه داده ها۳. زبان های برنامه نویسی
۱۸ مهندس عمران ۱. قوانین و مقرارات برگزاری مناقصه و مزایده ۲. آیین نامه ارزیابی کیفی پیمانکاران ۳. اقتصاد مهندسی ۴. متره وبرآورد
۱۹ مهندس برق – الکترونیک

مهندس برق – قدرت

۱. مدارالکتریکی ۲. ماشینهای الکتریکی ۳. الکترونیک و مدار منطقی۴. بررسی سیستم‏های قدرت ۵.کنترل خطی
۲۰ مهندس مکانیک ۱.استاتیک ومقاومت مصالح۲. ترمودینامیک ۳ . مکانیک سیالات ۴.انتقال حرارت ۵. دینامیک وارتعاشات
۲۱ مهندس هسته ای ۱.انتقال حرارت هسته ای۲. ایمنی راکتورهای هسته ای۳. ترمودینامیک هسته ای۴. تکنولوژی نیروگاه‏ها۵. راکتور

تذکر۱: دروس عمومی با ضریب یک و دروس تخصصی با ضریب دومحاسبه واعمال خواهند شد.
تذکر۲: متقاضیان رشته شغلی پزشک با کدشغلی ۲۱۴ (ردیف ۲۴ جدول شماره ۱) مشمول شرکت در آزمون استخدام کتبی نمی‌باشند و ضروری است پس ازز ثبت‌نام در سایت اینترنتی استخدام، مدارک ذکر شده در صفحات ۱ و ۲ اطلاعیه را حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۲/۱۰ به آدرس دبیرخانه شرکت تعمیرات و پشتیبانی به کد پستی ۷۵۱۸۱/۱۴۷۹۱ با ذکر عنوان “مدارک مربوط به آزمون استخدام” ارسال نمایند.

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک نمایید

نحوه ثبت‌نام، زمان برگزاری آزمون و دریافت کارت شرکت در آزمون:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت‌نام در آزمون استخدامی می‌بایست از روز شنبه مورخ ۹۵/۱۱/۳۰ لغایت شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۴، پس از مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به واریز مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ (سیصد هزار)ریال به عنوان هزینه ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامی خاص) از طریق درگاه اینترنتی با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
۱-  مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانیی خودداری نمایند.
۲- متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی باید پس از پایان مراحل ثبت نام، کد پیگیری خود را یاداشت نموده و تا پایان فرآیند استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
۳- به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی‌شود.
۴- واریز هزینه ثبت‌نام از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و سیستم آنلاین ثبت ‌نام اینترنتی در زمان تعیین شده و سایت سازمان سنجش آموزش کشور و باا توجه به مفاد این آگهی و دستورالعمل مقرر انجام خواهدگرفت.
۵- متقاضیان باید برای واریز هزینه ثبت‌نام، از طریق کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب، که رمزدوم آن فعال باشد، طبق دستورالعمل اعلام شده در پایگاه اطلاعع ‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، و در زمان اعلام شده، نسبت به پرداخت هزینه ثبت ‌نام اقدام کنند.
تذکر: در این خصوص متقاضیان می‌توانند از کارتهای اعتباری دیگران که رمز دوم آن فعال باشد نیز استفاده کنند.
۶- ثبت‏‌نام از متقاضیان منحصراً از طریق اینترنت و پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  فوق انجام خواهد پذیرفت.
۷- داوطلبان لازم است کد پیگیری ثبت‌نام را جهت ادامه مراحل آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نزد خویش نگه دارند.
۸- کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۳ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۵ در بوشهر (برای کلیه رشته‏ ها) و در تهران (برای مشاغل ردیف ۴ ،۵ ،۶ ،۷ ،۸ ،۹، ۱۴، ۱۸، ۱۹ ،۲۰ ،۲۱ ،۲۲ و ۲۳ مندرج درر جدول شماره یک) بطور همزمان برگزار خواهد شد.
۹- آزمون در حوزه‌ای که متقاضی در تقاضانامه ثبت‌نام انتخاب کرده است (تهران یا بوشهر) برگزار می‌شود.
۱۰- متقاضیان باید اصل مدارک اسکن شده را نزد خود نگهداشته درصورت پذیرفته شدن به همراه سایر مدارکی که اعلام خواهد شد به شرکت تعمیرات و پشتیبانیی نیروگاه­های اتمی (تپنا) مربوطه ارائه نمایند.
۱۱- صدور هرگونه اطلاعیه درخصوص آزمون فقط درپایگاه سازمان سنجش www.sanjesh.org و روزنامه اطلاعات و نشریات معتبر محلی استان معتبر خواهد بود.
۱۲- همراه داشتن کلیه مدارک زیر  هنگام ورود به محل آزمون کتبی الزامی است:
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی
اصل شناسنامه عکس دار و یا کارت ملی
شماره پیگیری ثبت نام اینترنتی و پرینت فرم ثبت نام اینترنتی
پرینت از صفحه ی پرداخت اینترنتی که کد پیگیری پرداخت در آن مشخص شده باشد. (این مدرک به همکاران شرکت مستقر در محل آزمون تحویل داده شود).
۱۳- ساعت شروع برگزاری آزمون و محل برگزاری آزمون درهنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکراست صدورکارت شرکت درآزمون به منزلهه تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.
مراحل استخدام داوطلبان:
مرحله اول: آزمون کتبی
مرحله دوم: ارزیابی شایستگی‌ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی
مرحله سوم: آزمون عملی (ویژه رشته شغلی کاردان آتش نشانی)
مرحله چهارم: بررسی صلاحیت های عمومی
مرحله پنجم: معاینات پزشکی و ارزیابی سلامت جسمانی و روانی (کلیه هزینه‏های انجام معاینات بر عهده‏ی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‏های اتمیی می‏باشد.)
مرحله ششم: ارزیابی داوطلبان در دوره های آموزشی قبل از تخصیص شغل
وضعیت مدرک تحصیلی:
۱-  مدارک دانشگاهی قابل قبول، گواهینامه پایان تحصیلات دانشگاهی می‌باشد که از لحاظ ارزش علمی، مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا وزارتت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و در آن، مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکرشده باشد. (هر گونه گواهی تحصیلی یا گواهی لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)
۲- حداقل معدل کل برای داوطلبان مقاطع کاردانی و کارشناسی ۱۳ و مقطع کارشناسی ارشد ۱۵میباشد.
تبصره: براساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد/مفقودالاثر حداقل معدل مورد پذیرش وزارت علوم وتحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمانن وآموزش پزشکی ملاک کار قرار می‌گیرد.
۳- مدرک معادل و همچنین مدارک تحصیلی با عناوین دوره‌های فراگیر، آموزش باز و مکاتبه‌ای با توجه به نحوه پذیرش دانشجو خارج از آزمون‌های سراسریی دانشگاه‌ها مورد پذیرش نخواهد بود.
۴- ملاک محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دایم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی (۹۵/۲/۱۵) باشد، موردد پذیرش نخواهد بود.
۵- در هر یک از رشته‌های امتحانی (مندرج در جدول شماره ۱) صرفاً فارغ ‌التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع تحصیلی می‌توانند ثبت نام کنند وپذیرش دیگرر رشته‌ها یا گرایش‌ها امکان‌ پذیر نمی باشد.
۶- تأئیدیه مدارک تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد. درصورت عدم صحت مدارک در هر مرحله (حتی درصورت پذیرش درآزمونن واشتغال به کار) استخدام داوطلب منتفی خواهد بود.
امتیازات وسهمیه ها:
۱- داوطلبانی که از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران می‌باشند از سهمیه‌های مربوطه برخوردار خواهند شد.
۲- داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب لازم در آزمون‌های استخدامی از اولویت برخوردار خواهند بود. داوطلبان بومی استان عبارتند از افرادی که یکی از شرایطط ذیل را دارا باشند:
۲-۱-  محل تولد داوطلب و یا همسر وی استان بوشهر/ شهر بوشهر باشد.
۲-۲-  همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم ازشاغل و یا بازنشسته) که محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلبب استان بوشهر/ شهر بوشهر باشد.
۲-۳-  داوطلب حداقل چهارسال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب دراستان بوشهر/ شهر بوشهر طیی کرده باشد.
۲-۴-  داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه دراستان بوشهر/ شهر بوشهر را داشته باشد.
تبصره: پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تذکر۱: بررسی شمول سهمیه بومی و ایثارگری بر اساس مدارک ارسالی داوطلب از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و تایید نهایی واجدین شرایط اینن سهمیه‌ها پس از استعلام از نهادهای ذیصلاح با شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‏های اتمی (تپنا) است.
تذکر۲: چنانچه داوطلبی در سهمیه آزاد شرکت کرده باشد، ادعای بعدی داوطلب در مورد ایثارگری مسموع نخواهد بود.
تذکر۳: پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان، اصل گواهی ایثارگری صادر شده از مرجع ذیصلاح می‏بایست به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاههای اتمی (تپنا)) تحویل داده شود.

اعلام نتیجه:
مرحله اول- آزمون کتبی:
شرط انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفی به مراحل بعدی، کسب حد نصاب لازم درآزمون استخدام کتبی مطابق شرایط ذیل می‌باشد:
– پس از برگزاری آزمون استخدام کتبی، نمرات داوطلبان به تفکیک آزمون عمومی با ضریب یک و تخصصی با ضریب دو محاسبه و نمره نهایی آزمون به صورت مجموعع نمرات عمومی و تخصصی محاسبه می شود.
– کارنامه آزمون کتبی کلیه داوطلبان از طریق سایت اینترنتی استخدام قابل مشاهده خواهد بود. داوطلبانی که نمره نهایی آزمون آنها کمتر از حد نصاب لازم باشد،، ازسایر مراحل استخدامی حذف می‏شوند.
تذکر: کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون استخدام کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند.
مرحله دوم- ارزیابی شایستگی‌ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی:
-پس از بررسی و تایید مدارک ارسالی، داوطلبان چند برابر ظرفیت مورد نیاز از طریق سایت اینترنتی فراخوان و جهت ارزیابی شایستگی‌ها و توانمندی ها و مصاحبهه فنی به کانون ارزیابی معرفی خواهند شد.
– اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره در سایت اینترنتی استخدام جهت گذراندن سایر مراحل استخدام (مراحل استخدام داوطلبان مندرج در صفحه ۵ اینن اطلاعیه) درج می‏گردد.
مرحله سوم- آزمون عملی (ویژه رشته شغلی کاردان آتش نشانی)
موفقیت داوطلبان مشاغل آتش‏نشانی در آزمون عملی (آمادگی جسمانی) الزامی می‏باشد.

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک نمایید

موادآزمون عملی:
۱- پرش طول                    ۴- دراز و نشست
۲- دوی ۱۰۰ متر                ۵- بارفیکس یا کشش از میله
۳- دوی۵۴۰ متر
تذکر: دارا بودن حداقل ۱۷۰ سانتیمتر قد الزامی است.
تذکرات مهم:
۱- تهیه پرینت از اطلاعات ثبت‌نامی که از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام شده است، الزامی است داوطلب باید پرینت را درصورت قبولی درآزمونن به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌ها ارائه کند.
۲- متقاضیان باید قبل از تاریخ شروع ثبت‌‌نام از طریق اینترنت، نسبت به اسکن و آماده کردن مدارک با فرمت و مشخصات اعلام شده این آگهی اقدام نمایند.
۳- محل جغرافیایی خدمت، تمامی داوطلبان استخدام جدید نیروگاه اتمی بوشهر می‏باشد و تغییر محل اشتغال به هیچ عنوان میسر نخواهد بود بنابراین داوطلبانن محترم باید با در نظر گرفتن همه ویژگی هاو امکانات و محدودیتهای فردی و خانوادگی خود ثبت‌نام نمایند .
۴- استرداد وجه واریزی ثبت نام تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد.
۵- ثبت نام داوطلبان صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی معرفی شده می‌باشد.
۶- مسئولیت مندرجات ثبت شده در فرم ثبت‌نام اینترنتی به عهده داوطلب می‌باشد. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام، آزمون و حتی در صورت پذیرش در آزمون وو اشتغال به کار مشخص گردد که داوطلب در هر مرحله با مدارک جعلی و یا با ذکر مشخصات غیر واقعی اقدام به ثبت نام و شرکت در آزمون نموده است موضوع استخدام داوطلب منتفی و برابر مقررات با وی رفتار می‏گردد.
۷- انجام ثبت نام هیچ‌گونه تعهد استخدامی برای شرکت ایجاد نمی کند.
۸- سایر مقاطع، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی غیر از مقاطع، رشته‌ها و گرایش‌های اشاره شده در آگهی (جدول شماره یک) مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.
۹- در هر مرحله استخدام چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون مقطع پایین تر شرکت نموده است، موضوع استخدام داوطلب منتفیی می‌شود.
۱۰- داوطلب فقط حق شرکت در یکی از رشته‌های شغلی مورد نیاز را دارد.
۱۱- استخدام منوط به طی کلیه مراحل مربوط می باشد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل استخدامی (مندرج در صفحه ۵) توفیق لازم را کسب ننمایند موضوعع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی می‏گردد.
۱۲- مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه ویا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون کتبی (۹۶/۲/۱۵) باشد موردد پذیرش قرار نمی‌گیرد.
۱۳- به مدارک معادل و گواهی تعداد واحد (حتی تمام شده) و برگ تسویه حساب دانشگاه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۴- داوطلبان پس از طی موفقیت آمیز تمام مراحل استخدام  متناسب با شرایط احراز شغلی در دوره‏های آموزش فنی وتخصصی نیروگاهی و آموزش زبان روسیی شرکت خواهند نمود.
۱۵- داوطلبانی که وارد دوره‏های آموزش می‏شوند متناسب با طول دوره آموزش مشمول تعهد خدمت حداکثر به میزان ده سال می باشند.
۱۶- صدور هر گونه اطلاعیه درخصوص آزمون فقط در پایگاه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و روزنامه ایران و نشریات معتبر محلی استان معتبر خواهدد بود.
شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‏های اتمی

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کلیک نمایید


آگهی استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی- بهمن ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (بهمن سال ۹۵) اینجا کلیک نمایید

______________________________

آگهی استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی- آبان ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (آبان سال ۹۵) اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : пеиман

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۷:۵۰

  کد دیدگاه : 1076932

  سلام بر دوستان منتظر به عنوان كسي كه دور قبلي ازمون داده بهتون نصيحت ميكنم كه صبر زيادي داشته باشين كلا روند استخدام نيروگاه طولاني هستش تازه كه هنوز يك ماه نگذشته براي ما اين روند ٢ سال طول كشيد البته فكر كنم اين دوره مدت كمتري طول بكشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : لیسانسه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۲۶

   کد دیدگاه : 1077572

   دوست عزیز شما که استخدام شدی، شرایط کاری تو نیروگاه چطوریه؟ حقوق و مزایاش چطوره؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : لیسانسه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۲۷

   کد دیدگاه : 1077574

   دوست عزیز شما که استخدام شدی تو نیروگاه ، شرایط کاری و حقوقی و مزایای نیروگاه چطوره؟ ارزش صبر کردن رو داره؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بیکار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۲۵

   کد دیدگاه : 1077963

   دوست عزیز اگه شما استخدام شدی خواهشا ی کم در مورد شرایط کاری و حقوق مزایا و … توضیح بده
   راسته ک میگن ۲۰ روز کار میکنی ۱۰ روز مرخصی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۵۲

  کد دیدگاه : 1073933

  باسلام خدمت دوستان وادمين عزيز.ادمين جان 60درصد حد نصاب رو چه جوري حساب ميكنن ؟60درصد ازنصف نمرات عمومي فردي كه بيشتر ازهمه ميزنه ديگه…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : انتظار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۰۳

  کد دیدگاه : 1072125

  ادمین بیشتر از یک ماه گذشته.میدونم نمیشه قطعی گفت ولی اطلاع نداری سازمان سنجش تقریبا چند روز دیگه نتایج و میزنه؟ممنون میشم ادمین اگه پیگیری کنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سجاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۳۲

   کد دیدگاه : 1072504

   فکر میکنم 45 روز بعد از ازمون نتایج بیاد. احتمال زیاد تا 11 بهمن دو روز اینطرف یا اونطرف، میاد.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اکبر بیکار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۲۱

  کد دیدگاه : 1067669

  یعنی واقعا دستشون درد نکنه
  نه معلومه چند نفر شرکت کردن نه معلومه چند نفر قبول می شن نه معلومه کی جواب میاد نه معلومه تاریخ مصاحبه کی هست؟
  این چه وضعیه تو رو خدا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۰۸

  کد دیدگاه : 1059374

  آقا وجدانن بزنید نتیجه ها رو دیگه.انتظار سخته :-):-):-)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : alitkc

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۵

  کد دیدگاه : 1041419

  سلام دوستان معلوم نیس کی جواب میاد؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : utd

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۰۲

   کد دیدگاه : 1042076

   سازمان سنجش معمولا بین یک ماه تا یک ماه و نیم بعد برگزاری ازمون نتایجش و میزنه.فک کنم اوایل بهمن باید منتظر باشیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : لیسانسه ها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۰

  کد دیدگاه : 1035843

  دوستان عزیزی که تهران امتحان دادین، جمعیت زیادی شرکت کرده بود یا کم بود؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ali

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۴۱

   کد دیدگاه : 1038389

   درتهران حدود۱۶۰۰نفرشرکت کردن..دربوشهر چن نفر بودن؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : utd

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۹:۰۱

    کد دیدگاه : 1042069

    تو بوشهر اگه اشتباه نکنم تقریبا یه نهصد یا هزار نفری اومده بودن.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : لیسانسه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۳۳

   کد دیدگاه : 1042711

   هزار و ششصد نفر!!!!!!!
   چه خبره ؟؟؟؟!!!!
   🙁 🙁

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۱۰

   کد دیدگاه : 1043894

   خودم ازمونم تهران بود700وخرده توليست بود ولی نزدیک 70درصدشون اومده بود.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سیروس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۲۹

   کد دیدگاه : 1076017

   من بوشهر آزمون دادم خودم از مراقب جلسه پرسیدم گفت حدودا 500 نفر اینجا آزمون دارن که چند درصدشونم نیومده بودن.
   خلاصه اونایی که نسبتا خوب زدن قبول میشن.حدودا سی تا چهل نفر میخوان که سه برابر ظرفیت اگه بردارن میشه حدود صد صدوبیست نفر.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : انتظار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۹:۱۵

    کد دیدگاه : 1076405

    آقا سیروس تعداد نفرات و از کجا اطلاع دارید؟سی چهل نفر کلا؟یعنی هم کارشناسی هم کاردانی؟یا نه جدا؟نمیدونی چند تاش کارشناسی بوده؟موثقه منبعت؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سیروس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۵:۱۱

     کد دیدگاه : 1077549

     حدودا سی چهل نفر کارشناسی و حدود پنجاه شصت نفر کاردانی نیاز دارن.بله اینو از یکی از کارمندای رتبه بالای نیروگاه بوشهر شنیدم.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : مهندس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۲

  کد دیدگاه : 1029359

  با سلام. میخواستم بگم خه برا چی حوزه تهران ماشین حساب گذاشتن ولی بوشهر نذاشتن؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : لیسانسه ها

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۳۸

   کد دیدگاه : 1029415

   برادر واسه این صحبتی که میفرمایید منبع خاصی هم دارید؟
   اگه واقعا صحیح باشه میشه شکایت کرد
   واسه چی فرق گذاشتن؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : utd

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۸:۱۴

   کد دیدگاه : 1029581

   سلام دوست عزیز.آقا میشه بگی دقیقا از کجا فهمیدی؟از کسی شنیدی یا خودت دیدی؟اگه این طور باشه که خیلی نامردیه.به چه امیدی منتظر اومدن جواب ها باشیم.کاش میشد یکی رسیدگی کنه!!!!چند نفر تهران شرکت کننده داشته؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ali

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۳۲

   کد دیدگاه : 1029667

   چراشایعه درست میکنید..من خودم شرکت کننده تهران بودم..حراست دانشگاه گوشی و وسایل اضافی ازبچه ها میگرفت..من خودم دیدم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : utd

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۰:۵۱

    کد دیدگاه : 1029782

    آقا علی وسایل اضافی منظورت همون ماشین حسابه دیگه؟چند نفر تهران شرکت کننده بودن؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : Amir

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۱۶

   کد دیدگاه : 1043129

   دروغه تهرانم ماشین حساب نگذاشتن????????

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متاسفم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۱۲

   کد دیدگاه : 1043898

   کاملا شایعه اس اگه ماشين حساب ميزاشتن الان قبول شده بودم.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۴۵

   کد دیدگاه : 1069549

   منم تهران آزمون دادم خبری از ماشین حساب نبود

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مجتبی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۰۹

  کد دیدگاه : 1019531

  به نظر من کار در همچین محیط هایی اصلا ارزش نداره چون هیچ تضمینی برای سلامتی کسی که استخدام میشه نیست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سجاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۷

  کد دیدگاه : 1019470

  بچه ها کسی میدونه حقوقش چطوریه؟ برا لیسانس؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سجاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۶

  کد دیدگاه : 1019468

  سلام بچه ها… میگم عمومیش چقد سخت بود. شماها چیکار کردین!؟ حتما باید 60 درصد بزنیم!؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : alitkc

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۰۹

   کد دیدگاه : 1019530

   سلام اره واقعا هوش سخت بود.بله نوشته که 60% باس بزنی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۰:۲۹

    کد دیدگاه : 1021115

    یعنی فک میکنی اگه 60 درصد عمومی نزنیم، اختصاصی محاسبه نمیشه؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : نیما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۰۶

   کد دیدگاه : 1061452

   فکر نکنم کسی تونسته باشه 60 بزنه، احتمالا سطحشو کم کنن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کارشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۰۷

  کد دیدگاه : 1017352

  آخه چرا ،این آزمون اصلا استاندارد نبود تخصصی ها95درصدش محاسباتي بود چطور بدون ماشین حساب باید حلشون کرد مردم سرکار ميزارن .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد رضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۰۶

   کد دیدگاه : 1017597

   واقعا داداش راست میگی .ما رو مسخره کردن فقط یک ماه و 6 روز براش خوندم خیلیم خوندم مو به موی کتاب ها دستم بود بعد سوالات همش محاسباتی بود اونم بدون ماشین حساب

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۰:۳۰

    کد دیدگاه : 1021116

    بابا فکر عمومی باشیدا…. شما اگه عمومی 60 درصد نزنی، دیگه اختصاصی میخوای چیکار؟

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...