امروز یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳
همکاری در فروش فایل

استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (اعلام نتایج)

استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


آزمون استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی در روز جمعه ۲۶ آذر ۹۵ بصورت همزمان در تهران و بوشهر با موفقیت کامل برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند


خبر ۲۲ آذر ۹۵: اطلاعیه تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۵

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامی خاص) سال ۱۳۹۵ می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۹/۲۶ در شهرهای تهران و بوشهر برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم¬ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن در¬های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز چهارشنبه ۹۵/۹/۲۴ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۹/۲۵ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس با توجه به محل اقامت به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص (در شهرستان تهران به دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بن بست شاهرود و در شهرستان بوشهر به دانشگاه خلیج فارس – بوشهر واقع در: بوشهر، خیابان شهید ماهینی) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی


خبر ۱۶ آبان ۹۵: استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۵ می‌رساند، ثبت‌نام در این آزمون منحصراً از بین داوطلبان مرد و به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز یکشنبه مورخ ۹۵/۸/۱۶ آغاز و در روزجمعه مورخ ۹۵/۸/۲۸ پایان می‌پذیرد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط ثبت‌نام نمایند، لازم به ذکر است استخدام در این شرکت به صورت قراردادی می‌باشد.

شرایط عمومی استخدام:
تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مندرج در قانون اساسی
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دایم غیر پزشکی
برخورداری از سلامت جسمی و روانی متناسب با شغل مورد نظر طبق تأیید مراجع پزشکی معتمد شرکت تعمیرات وپشتیبانی نیروگاه های اتمی(تپنا)
عدم سوء پیشینه کیفری و اعتیاد به مواد مخدر (به تایید مراجع ذیصلاح)
نداشتن منع استخدام به موجب آرا مراجع قانونی
داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی یا باز خرید خدمت باشند.

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

شرایط اختصاصی داوطلبان:
حداکثر سن برای فارغ‌التحصیلان کاردانی ۲۳ سال (متولدین ۱۳۷۲/۰۱/۰۱ به بعد)، مقطع کارشناسی ۲۵ سال (متولدین ۱۳۷۰/۰۱/۰۱ به بعد).
تبصره ۱- کسانی که خدمت وظیفه عمومی را گذرانده‌اند، به میزان مدت زمان انجام خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
تبصره ۲- کسانی که دارای سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر با پرداخت حق بیمه باشند، به میزان ۵ سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.
تذکر: با رعایت تبصره ۱ و ۲ فوق، در هر صورت، سقفِ افزایشِ حداکثرِ سن، برای داوطلبان ، از ۵ سال تجاوز نخواهد کرد.
حداقل معدل برای داوطلبان در مقاطع کاردانی و کارشناسی۱۳ می باشد.
براساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد/مفقودالاثر حداقل معدل مورد پذیرش وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ملاک کار قرار می‌گیرد.
داوطلبانی که از خانواده معظم شهدا و ایثارگران می‌باشند پس از کسب حد نصاب قبولی از سهمیه‌های مربوطه برخوردار خواهند شد.
داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب قبولی درآزمون‌های استخدامی در شرایط مساوی از اولویت برخوردار خواهند بود.

شرایط بومی بودن:
داوطلب بومی استان، داوطلبی تلقی می‌شود که یکی از شرایط ذیل را دارا باشد:
داوطلبانی که محل تولد یا صدور شناسنامه آنان و یا همسرشان استان بوشهر باشد.
حداقل دوپایه از سه پایه تحصیلی خود قبل از مدرک دیپلم را در استان بوشهر گذرانده باشد.
دارای حداقل پنج سال سابقه اقامت در استان بوشهر باشد (اقامت در زمان دانشجویی محاسبه نمی‌گردد).
صرفاً داوطلبانی می‌توانند دراین آزمون ثبت‌نام نمایند که در زمان ثبت نام دارای مدارک ذیل باشند:
آخرین مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته های مندرج درجدول شماره یک. (ملاک محاسبه تاریخ فارغ‌التحصیلی تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۶ می‌باشد)
کارت ملی
شناسنامه
کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (تاریخ نظام وظیفه می‌بایست قبل از تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۶ باشد)

مراحل ثبت نام:
۱- مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشوربه نشانی www.sanjesh.org تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج فایل فایل عکس اسکن شده در فرم تقاضانامه ثبت نام داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
عکس تمام رخ ۴*۳ که درسال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ)
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداقل۳۰۰×۲۰۰ و حد اکثر۴۰۰×۳۰۰پیکسل باشد.
تصویرداوطلب باید واضح،مشخص وفاقد اثر مهر،منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس رنگی ودارای زمینه سفید باشد.
درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت‌نام آنان توسط دیگران انجام می‌شود رخ داده است، تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
– اسکن تصویر مدارک تحصیلی کاردانی یا کارشناسی ، بدون حاشیه‌های زاید و با فرمت jpg و باسایز حدود ۵۹۵ در ۸۴۲ pixels و با وضوح تصویری ۷۲ dpi .
تبصره ۱:متقاضیان ازاسکن گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده خودداری نمایند زیرا فقط گواهی فارغ­التحصیلی یا دانشنامه مبنای مجوز شرکت د رآزمون می‌باشد بنابراین دانشجویان ترم آخر و کسانی که در گواهی صادر شده توسط دانشگاه مربوط در مورد آنها کلمه ”فارغ التحصیل” یا ” دانش آموخته ” قیدنشده باشد حق شرکت د رآزمون را نخواهند داشت.
– اسکن تصویرکارت یا گواهی پایان خدمت یا معافیت دائم بدون حاشیه‌های زاید و بافرمت jpg و باسایز حدود ۲۱۳ در ۳۱۲ pixels و با وضوح تصویری ۷۲ dpi .
تبصره:دارندگان معافیتهای تحصیلی، مربوط به دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی و به طور کلی افراد فاقد گواهی پایان خدمت یا معافیت دائم، تحت هیچ شرایطی حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

کد و عناوین شغلی و مواد آزمون:

کد وعنوان شغل کد و عنوان رشته تحصیلی جنسیت مقطع تحصیلی موادآزمون تخصصی
مهندسی مکانیک

(کد۲۰۱)

مهندسی مکانیک (سیالات(کد۲۰۰۱)، طراحی جامدات (کد۲۰۰۲)، ساخت و تولید (کد۲۰۰۳)) مرد لیسانس ۱-استاتیک ، مقاومت مصالح و طراحی اجزاء ۲-ترمودینامیک ،سیالات، انتقال حرارت ۳- دینامیک و ارتعاشات
کاردان مکانیک

(کد۲۰۲)

کاردان مکانیک-کلیه گرایش­ها (کد۲۰۰۴) مرد فوق دیپلم ۱-استاتیک و مقاومت مصالح ۲- ترمودینامیک ، سیالات،انتقال حرارت۳- علم مواد۴- ریاضیات

مواد آزمون عمومی:
۱- زبان انگلیسی_ عمومی
۲- استعدادشغلی

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید

پرداخت وجه ثبت‌نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز ‌یکشنبه تاریخ ۱۳۹۵/۸/۱۶ تا پایان روز یکشنبه ۱۳۹۵/۸/۲۰، پس از مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به واریز مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ (سیصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامی خاص) از طریق درگاه اینترنتی با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.(ایرا ن استخدام)
توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۲: متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی باید پس از پایان مراحل ثبت نام، کدپیگیری خود را یاداشت نموده و تا پایان فرآیند استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
توضیح ۳: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
تبصره:واریز هزینه ثبت نام از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و سیستم آنلاین ثبت ‌نام اینترنتی در زمان تعیین شده وسایت سازمان سنجش آموزش کشورو با توجه به مفاد این آگهی و دستورالعمل مقرر انجام خواهدگرفت.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
ثبت‌نام ازمتقاضیان منحصراً از طریق اینترنت و پایگاه اطلاع ‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز یکشنبه ۹۵/۰۸/۱۶ آغاز و تا روز یکشنبه ۹۵/۰۸/۲۳ به نشانی www.sanjesh.org انجام خواهد پذیرفت.
متقاضیان باید برای واریز هزینه ثبت‌نام ،ازطریق کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب، که رمز دوم آن فعال باشد، طبق دستورالعمل اعلام شده در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، و درزمان اعلام شده نسبت به پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام کنند.
تبصره: در این خصوص متقاضیان می‌توانند از کارتهای اعتباری دیگران که رمز دوم آن فعال باشد نیز استفاده کنند.

کارت شرکت درآزمون از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ برای مشاهده وپرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ منحصراَ در شهر تهران و بوشهر برگزار خواهد شد. آزمون در حوزه ای که متقاضی در تقاضانامه ثبت‌ نام انتخاب کرده است (تهران یا بوشهر) برگزار می‌شود.
ساعت شروع برگزاری آزمون و محل برگزاری آزمون در هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

مراحل استخدام داوطلبان:
آزمون کتبی
کانون ارزیابی روانشناسی
بررسی صلاحیت های عمومی
ارزیابی سلامت جسمانی و روانی
ارزیابی داوطلبان در دوره های آموزشی بدو استخدام
تذکر: از میان شرکت کنندگان در آزمون کتبی که حد نصاب قبولی در این مرحله را کسب نموده اند پس از کنترل مدارک داوطلبان، حداکثر سه برابر ظرفیت پذیرش برای مصاحبه و ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها به کانون ارزیابی معرفی می شوند.

وضعیت مدرک تحصیلی:
مدارک دانشگاهی داوطلبانی برای شرکت در این آزمون استخدامی قابل قبول است که از لحاظ ارزش علمی، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)
مدرک معادل و همچنین مدارک تحصیلی با عناوین دوره های فراگیر، آموزش باز و مکاتبه ای با توجه به نحوه پذیرش دانشجو خارج از آزمون‌های سراسری دانشگاه‌ها مورد پذیرش نخواهد بود.
تاریخ فارغ‌التحصیلیو تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم غیرپزشکی باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد. مدارک داوطلبانی که تاریخ فارغ‌التحصیلی یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا معافیت دایم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد مورد پذیرش نخواهد بود.
در هر یک از رشته‌های امتحانی (جدول شماره یک) صرفاً فارغ‌التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع تحصیلی می‌توانند ثبت نام کنند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایش‌ها امکان‌پذیر نمی باشد.
اعتبار مدارک تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد.در صورت عدم صحت مدارک در هر مرحله (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال بکار) استخدام داوطلب منتفی خواهد بود.
❌ تذکرات مهم:
بررسی شمول سهمیه ایثارگری به افراد و درنهایت، تأیید نهایی واجد شرایط بودن ایثارگران نسبت به پذیرفته شدگان این سهمیه با شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (تپنا) است.
چنانچه داوطلبی در سهمیه آزاد شرکت کرده باشد، اعلام بعدی او در مورد ایثارگری مسموع نخواهد بود.
پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان توسط کانون محلی، اصل گواهی ایثارگری صادر شده از مرجع صالح می‌بایست به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (تپنا) تحویل داده شود.
تهیه پرینت از اطلاعات ثبت‌نامی که از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام شده است، الزامی است داوطلب باید پرینت را درصورت قبولی در آزمون به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌ها ارائه کند.
متقاضیان باید قبل از تاریخ شروع ثبت‌نام از طریق اینترنت، نسبت به اسکن وآماده کردن مدارک بافرمت و مشخصات اعلام شده این آگهی اقدام نمایند.
متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کدرهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
متقاضیان باید اصل مدارک اسکن شده را نزد خود نگه داشته در صورت پذیرفته شدن به همراه سایر مدارکی که اعلام خواهد شد به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه­های اتمی (تپنا) ارائه نمایند.
داوطلبان فقط درصورتیکه دارای شرایط مندرج در این آگهی باشند حق ثبت نام و شرکت درآزمون را خواهند داشت ضمن اینکه باید اطلاعات وارد شده در تقاضانامه ثبت ‌نام را به دقت کنترل نمایند. هزینه ثبت‌نام تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.
متقاضیان باید در پایان ثبت‌نام ازاطلاعات وارد شده پرینت تهیه و در صورت قبولی آن را به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (تپنا) تسلیم کنند. چنانچه اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی در هنگام ثبت‌نام اینترنتی باآگهی آزمون منطبق نبوده وغیر واقعی باشد حتی در صورت قبولی،قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهدشد.
سایرمقاطع، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی غیر از مقاطع، رشته‌ها و گرایش‌های اشاره شده درآگهی مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.
در هر مرحله استخدام چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی بالاتر درآزمون مقطع پایین تر شرکت نموده است، موضوع استخدام داوطلب منتفی بوده و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
داوطلب فقط حق ثبت نام دریکی ازرشته‌های تحصیلی موردنیاز را دارد.
استخدام منوط به طی کلیه مراحل مذکور مطابق مفاد این آگهی میباشد و چنانچه متقاضیان در هر یک از این مراحل توفیق لازم را کسب ننمایند موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون کتبی ۹۵/۰۹/۲۶ باشد مورد پذیرش قرار نمیگیرد.
به مدارک معادل و گواهی تعداد واحد (حتی تمام شده) و برگ تسویه حساب دانشگاه ترتیب اثرداده نخواهدشد.
ازحداکثرسه برابرظرفیت پذیرش جهت انجام سایر مراحل سنجش و ارزیابی داوطلبان،ازطریق پایگاه اینترنتی ثبت نام،دعوت خواهد شد.
صدورکارت شرکت در آزمون دلیل تایید هیچ یک از مدارک داوطلب از طرف شرکت تعمیرات و پشتیبان ی نیروگاه­های اتمی(تپنا) یا سازمان سنجش نیست. بنابراین صرف قبولی درآزمون و درج نام متقاضی در ردیف پذیرفته شدگان،هیچ حقی برای کسی ایجاد نخواهد کرد.
صدور هرگونه اطلاعیه درخصوص آزمون فقط درپایگاه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و روزنامه ایران ونشریات معتبر محلی استان معتبر خواهد بود.
با توجه به زمان پیش بینی شده برای آماده کردن مدارک ثبت‌نام تأکید می‌شود در روزهای آغازین پس از انتشار این آگهی نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام شود تا در هنگام ثبت نام ازطریق اینترنت برای متقاضیان از نظر زمانی مشکلی ایجاد نگردد.
تغییرمحل اشتغال (بوشهر)به هیچ عنوان میسر نخواهد بود بنابراین داوطلبان محترم باید با در نظر گرفتن همه ویژگی ها و امکانات و محدودیت های فردی و خانوادگی خود ثبت نام کنند.
محاسبه نمرات وتراز آن براساس استانداردهای علمی متداول انجام خواهد شد.
انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام کانون ارزیابی روانشناسی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت موردنیاز در هر یک از عناوین شغلی سازمانی از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد) را کسب کرده‌اند ،به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام و اسامی آنان حداکثر ۲ ماه بعداز تاریخ آزمون از طریق پایگاه های اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون به منزله پذیرش در استخدام محسوب نمی گردد و استخدام داوطلبان براساس نمرات آزمون و نتیجه کانون ارزیابی روانشناسی صورت می پذیرد.
انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل استخدام میسر می‌باشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهائی پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
درصورتیکه شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (تپنا) در هر یک از مراحل استخدام متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ثبت نام ازسوی متقاضی استخدام شود، موضوع استخدام کان لم یکن تلقی خواهدشد.
توضیحات مهم:
صرف شرکت در آزمون استخدامی تا پایان مراحل استخدامی شامل آزمون عمومی و تخصصی، مصاحبه، گزینش و … هیچ گونه تعهد استخدامی برای شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی(تپنا) ایجاد نمی نماید.
ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود.
ثبت نام متقاضیان صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای شرکت تعمیرات وپشتیبانی نیروگاه های اتمی(تپنا) ایجاد نخواهد کرد.
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله آزمون کتبی و بررسی و تطابق مدارک استخدامی آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر و یا در هر مرحله از بررسی های بعدی (مراحل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و…) مشخص شود، داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اشاره شده در متن آگهی نبوده است، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در شرکت تعمیرات وپشتیبانی نیروگاه­های اتمی(تپنا) منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
از آنجایی که از نفرات برتر در مرحله آزمون عمومی و تخصصی پس از اعلام اسامی در سایت سنجش برای شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می‌آید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس (در فرم تقاضانامه) مبذول نمایند.

جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۹۹ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : пеиман ارسال : 95/11/02

  کاربری : пеиман

  ارسال : 95/11/02

  ساعت ارسال : 07:50

  کد دیدگاه : 1076932

  پاسخ

  سلام بر دوستان منتظر به عنوان کسی که دور قبلی ازمون داده بهتون نصیحت میکنم که صبر زیادی داشته باشین کلا روند استخدام نیروگاه طولانی هستش تازه که هنوز یک ماه نگذشته برای ما این روند ٢ سال طول کشید البته فکر کنم این دوره مدت کمتری طول بکشه

  • نقل قول : لیسانسهدر : 95/11/02 15:26:26 پاسخ

   دوست عزیز شما که استخدام شدی، شرایط کاری تو نیروگاه چطوریه؟ حقوق و مزایاش چطوره؟

  • نقل قول : لیسانسهدر : 95/11/02 15:27:21 پاسخ

   دوست عزیز شما که استخدام شدی تو نیروگاه ، شرایط کاری و حقوقی و مزایای نیروگاه چطوره؟ ارزش صبر کردن رو داره؟

  • نقل قول : بیکاردر : 95/11/02 20:25:33 پاسخ

   دوست عزیز اگه شما استخدام شدی خواهشا ی کم در مورد شرایط کاری و حقوق مزایا و … توضیح بده
   راسته ک میگن ۲۰ روز کار میکنی ۱۰ روز مرخصی

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/29

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/29

  ساعت ارسال : 18:52

  کد دیدگاه : 1073933

  پاسخ

  باسلام خدمت دوستان وادمین عزیز.ادمین جان ۶۰درصد حد نصاب رو چه جوری حساب میکنن ؟۶۰درصد ازنصف نمرات عمومی فردی که بیشتر ازهمه میزنه دیگه…

 • کاربری : انتظار ارسال : 95/10/28

  کاربری : انتظار

  ارسال : 95/10/28

  ساعت ارسال : 16:03

  کد دیدگاه : 1072125

  پاسخ

  ادمین بیشتر از یک ماه گذشته.میدونم نمیشه قطعی گفت ولی اطلاع نداری سازمان سنجش تقریبا چند روز دیگه نتایج و میزنه؟ممنون میشم ادمین اگه پیگیری کنید.

  • نقل قول : سجاددر : 95/10/28 20:32:27 پاسخ

   فکر میکنم ۴۵ روز بعد از ازمون نتایج بیاد. احتمال زیاد تا ۱۱ بهمن دو روز اینطرف یا اونطرف، میاد.

 • کاربری : اکبر بیکار ارسال : 95/10/25

  کاربری : اکبر بیکار

  ارسال : 95/10/25

  ساعت ارسال : 19:21

  کد دیدگاه : 1067669

  پاسخ

  یعنی واقعا دستشون درد نکنه
  نه معلومه چند نفر شرکت کردن نه معلومه چند نفر قبول می شن نه معلومه کی جواب میاد نه معلومه تاریخ مصاحبه کی هست؟
  این چه وضعیه تو رو خدا

 • کاربری : علی ارسال : 95/10/19

  کاربری : علی

  ارسال : 95/10/19

  ساعت ارسال : 16:08

  کد دیدگاه : 1059374

  پاسخ

  آقا وجدانن بزنید نتیجه ها رو دیگه.انتظار سخته :-):-):-)

 • کاربری : alitkc ارسال : 95/10/08

  کاربری : alitkc

  ارسال : 95/10/08

  ساعت ارسال : 13:45

  کد دیدگاه : 1041419

  پاسخ

  سلام دوستان معلوم نیس کی جواب میاد؟؟

  • نقل قول : utdدر : 95/10/08 19:02:22 پاسخ

   سازمان سنجش معمولا بین یک ماه تا یک ماه و نیم بعد برگزاری ازمون نتایجش و میزنه.فک کنم اوایل بهمن باید منتظر باشیم

 • کاربری : لیسانسه ها ارسال : 95/10/06

  کاربری : لیسانسه ها

  ارسال : 95/10/06

  ساعت ارسال : 16:10

  کد دیدگاه : 1035843

  پاسخ

  دوستان عزیزی که تهران امتحان دادین، جمعیت زیادی شرکت کرده بود یا کم بود؟

  • نقل قول : aliدر : 95/10/07 12:41:00 پاسخ

   درتهران حدود۱۶۰۰نفرشرکت کردن..دربوشهر چن نفر بودن؟؟؟

   • نقل قول : utdدر : 95/10/08 19:01:04 پاسخ

    تو بوشهر اگه اشتباه نکنم تقریبا یه نهصد یا هزار نفری اومده بودن.

  • نقل قول : لیسانسهدر : 95/10/09 00:33:04 پاسخ

   هزار و ششصد نفر!!!!!!!
   چه خبره ؟؟؟؟!!!!
   :( :(

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/09 18:10:14 پاسخ

   خودم ازمونم تهران بود۷۰۰وخرده تولیست بود ولی نزدیک ۷۰درصدشون اومده بود.

  • نقل قول : سیروسدر : 95/11/01 12:29:18 پاسخ

   من بوشهر آزمون دادم خودم از مراقب جلسه پرسیدم گفت حدودا ۵۰۰ نفر اینجا آزمون دارن که چند درصدشونم نیومده بودن.
   خلاصه اونایی که نسبتا خوب زدن قبول میشن.حدودا سی تا چهل نفر میخوان که سه برابر ظرفیت اگه بردارن میشه حدود صد صدوبیست نفر.

   • نقل قول : انتظاردر : 95/11/01 19:15:58 پاسخ

    آقا سیروس تعداد نفرات و از کجا اطلاع دارید؟سی چهل نفر کلا؟یعنی هم کارشناسی هم کاردانی؟یا نه جدا؟نمیدونی چند تاش کارشناسی بوده؟موثقه منبعت؟

    • نقل قول : سیروسدر : 95/11/02 15:11:31 پاسخ

     حدودا سی چهل نفر کارشناسی و حدود پنجاه شصت نفر کاردانی نیاز دارن.بله اینو از یکی از کارمندای رتبه بالای نیروگاه بوشهر شنیدم.

 • کاربری : مهندس ارسال : 95/10/05

  کاربری : مهندس

  ارسال : 95/10/05

  ساعت ارسال : 00:02

  کد دیدگاه : 1029359

  پاسخ

  با سلام. میخواستم بگم خه برا چی حوزه تهران ماشین حساب گذاشتن ولی بوشهر نذاشتن؟؟؟؟؟

  • نقل قول : لیسانسه هادر : 95/10/05 00:38:24 پاسخ

   برادر واسه این صحبتی که میفرمایید منبع خاصی هم دارید؟
   اگه واقعا صحیح باشه میشه شکایت کرد
   واسه چی فرق گذاشتن؟

  • نقل قول : utdدر : 95/10/05 08:14:35 پاسخ

   سلام دوست عزیز.آقا میشه بگی دقیقا از کجا فهمیدی؟از کسی شنیدی یا خودت دیدی؟اگه این طور باشه که خیلی نامردیه.به چه امیدی منتظر اومدن جواب ها باشیم.کاش میشد یکی رسیدگی کنه!!!!چند نفر تهران شرکت کننده داشته؟

  • نقل قول : aliدر : 95/10/05 09:32:45 پاسخ

   چراشایعه درست میکنید..من خودم شرکت کننده تهران بودم..حراست دانشگاه گوشی و وسایل اضافی ازبچه ها میگرفت..من خودم دیدم.

   • نقل قول : utdدر : 95/10/05 10:51:15 پاسخ

    آقا علی وسایل اضافی منظورت همون ماشین حسابه دیگه؟چند نفر تهران شرکت کننده بودن؟

  • نقل قول : Amirدر : 95/10/09 11:16:16 پاسخ

   دروغه تهرانم ماشین حساب نگذاشتن????????

  • نقل قول : متاسفمدر : 95/10/09 18:12:50 پاسخ

   کاملا شایعه اس اگه ماشین حساب میزاشتن الان قبول شده بودم.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/26 20:45:14 پاسخ

   منم تهران آزمون دادم خبری از ماشین حساب نبود

 • کاربری : مجتبی ارسال : 95/09/28

  کاربری : مجتبی

  ارسال : 95/09/28

  ساعت ارسال : 22:09

  کد دیدگاه : 1019531

  پاسخ

  به نظر من کار در همچین محیط هایی اصلا ارزش نداره چون هیچ تضمینی برای سلامتی کسی که استخدام میشه نیست

 • کاربری : سجاد ارسال : 95/09/28

  کاربری : سجاد

  ارسال : 95/09/28

  ساعت ارسال : 21:07

  کد دیدگاه : 1019470

  پاسخ

  بچه ها کسی میدونه حقوقش چطوریه؟ برا لیسانس؟

 • کاربری : سجاد ارسال : 95/09/28

  کاربری : سجاد

  ارسال : 95/09/28

  ساعت ارسال : 21:06

  کد دیدگاه : 1019468

  پاسخ

  سلام بچه ها… میگم عمومیش چقد سخت بود. شماها چیکار کردین!؟ حتما باید ۶۰ درصد بزنیم!؟

  • نقل قول : alitkcدر : 95/09/28 22:09:04 پاسخ

   سلام اره واقعا هوش سخت بود.بله نوشته که ۶۰% باس بزنی

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/09/30 00:29:41 پاسخ

    یعنی فک میکنی اگه ۶۰ درصد عمومی نزنیم، اختصاصی محاسبه نمیشه؟

  • نقل قول : نیمادر : 95/10/20 20:06:42 پاسخ

   فکر نکنم کسی تونسته باشه ۶۰ بزنه، احتمالا سطحشو کم کنن

 • کاربری : کارشناس ارسال : 95/09/26

  کاربری : کارشناس

  ارسال : 95/09/26

  ساعت ارسال : 18:07

  کد دیدگاه : 1017352

  پاسخ

  آخه چرا ،این آزمون اصلا استاندارد نبود تخصصی ها۹۵درصدش محاسباتی بود چطور بدون ماشین حساب باید حلشون کرد مردم سرکار میزارن .

  • نقل قول : محمد رضادر : 95/09/26 23:06:09 پاسخ

   واقعا داداش راست میگی .ما رو مسخره کردن فقط یک ماه و ۶ روز براش خوندم خیلیم خوندم مو به موی کتاب ها دستم بود بعد سوالات همش محاسباتی بود اونم بدون ماشین حساب

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/09/30 00:30:29 پاسخ

    بابا فکر عمومی باشیدا…. شما اگه عمومی ۶۰ درصد نزنی، دیگه اختصاصی میخوای چیکار؟

1 4 5 6

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.