امروز دوشنبه ۹۴/۰۳/۰۴
صفحه اصلیآگهی های استخدام سال 94 استخدام های دولتی استخدام وزارت نفتاستخدام شرکت نفت سال ۹۳

استخدام شرکت نفت سال ۹۳

نویسنده : ۱۳۹ دیدگاه انتشار : ۹۳/۰۹/۱۰

اخبار استخدامی شرکت نفت

قابل توجه داوطلبین استخدام در شرکت ملی نفت ایران ، سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌اگهی‌ها و اخبار مرتبط با جذب نیروی انسانی شرکت نفت در طی سال را در این صفحه گردآوری نماید.

خبر‌های تکمیلی در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت مشاهده ی شرایط استخدام در شرکت نفت در سال ۹۳ اینجا کلیک نمایید

با ما همراه شوید


خبر ۱۰ آذر ۹۳: مجوز استخدام پذیرفته‌ شدگان وزارت نفت صادر شد

رییس کمیسیون انرژی مجلس از صدور مجوز استخدام ۲۷۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت نفت توسط دولت خبرداد.
به گزارش ایسنا، علی مروی اظهار کرده است: طی پیگیری‌های صورت گرفته توسط کمیسیون انرژی مجلس و وزارت نفت با استخدام ۲۷۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این وزارتخانه از سوی دولت موافقت شد.

بنابراین گزارش، در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ بود که شرکت ملی نفت ایران با کسب مجوز ۵۵۰۰ نفری برای جذب نیرو اقدام به ثبت نام جهت برگزاری آزمون استخدامی کرد.

بر این اساس آزمون استخدامی وزارت نفت در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ با حضور بیش از ۱۲۹ هزار داوطلب به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کشور در شهرهای اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار شد.

اما با گذشت بیش از یک سال از برگزاری این آزمون، نتایج نهایی آن اعلام نشده است.


 خبر ۱۴ شهریور ۹۳ :

وزارت نفت برای حل مشکل بیکاری مصمم است / نفت؛ لوکوموتیو خروج از رکود در کشور است
شانا، بیژن زنگنه در دیدار با دبیرکل و اعضای خانه کارگر که به مناسبت هفته دولت در وزارت نفت برگزار شد، بر عزم وزارت نفت برای ایجاد اشتغال در کشور اشاره کرد و گفت: نفت؛ لوکوموتیو خروج از رکود در کشور است و ما در بخش گازرسانی حرکت بزرگی را شروع کرده و هر روز نیز آن را دنبال می‌کنیم تا به رضایت مردم و ایجاد اشتغال در کشور منجر شود.
وی با ابراز نگرانی از وضعیت بیکاری در کشور، گازرسانی به روستاها و شهرهای کوچک را گامی بزرگ در جهت رفاه مردم و تا حدی حل معضل بیکاری عنوان کرد،گفت: فضای عمومی کشور همیشه به نحوی است که ما طرف کارگران هستیم نه سرمایه دار. البته سرمایه دار هم جای خودش را دارد اما جنس ما کارگری است و بنده نیز در تمام عمرم جهادی بوده‌ام.
زنگنه با اشاره به این که طی هشت سال گذشته ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیارد دلار از بودجه کشور خرج شده اما نتیجه‌ای مطلوب در پی نداشته است، تصریح کرد: عزم وزارت نفت ایجاد اشتغال در کشور است و در این راستا گازرسانی به روستاها و شهرهای کوچک را در دستور کار قرار دادیم.
وزیر نفت با بیان این که بحران بیکاری مشکلات فراوانی را در کشور ایجاد کرده، گفت: بسیاری از مشکلات کشور بعد از تحریمها، بیکاری، آن هم در سطوح تحصیل کردگان است بنابراین از جمله اقداماتی که برای حل این مسائل باید انجام شود بهبود سیاست خارجی و توسعه روابط با دیگر کشور‌هاست.
زنگنه خاطرنشان کرد: مجموعه وزارت نفت در نظر دارد که در سه سال آینده به پنج میلیون و ٢٠٠ هزار خانه جدید گازرسانی کند و با توجه به این که با این اقدام ۲ تا ۳ بخاری برای هر منزل لازم است بنابراین هفت تا هشت میلیون تقاضا برای بخاری و ۱۵ میلیون تقاضا برای وسایل جانبی بوجود می‌آید که این رویه ایجاد اشتغال می کند.
وی بیکاری را منجر به بروز فساد و ناآرامی و التهابات اجتماعی دانست و گفت: این معضلات باعث احساس شرمندگی است؛ لذا باید همگی دست به دست هم داده تا بتوان این مشکل بزرگ کشور را حل کرد.
وزیر نفت با اشاره به این که بسیاری از مطالبات کارگران و تامین اجتماعی محقق شده است ،افزود: دلیل تحقق این امر انتخاب وزیری برای وزارت کار از جنس کارگران است که این رویه حائز اهمیت بوده و فرصتی استثنایی برای جامعه کارگری است.
وی با ابراز ناخرسندی از ظهور اشرافیگری و تردد اتومبیل‌های گرانقیمت چند میلیاردی در خیابان‌های کشور گفت: پول خرید اینگونه اتومبیل‌ها بادآورده و حاصل بدبخت شدن عده‌ای از مردم بوده و صاحبان برخی از آنها رانتخوار و فاسدند که دیگران را نیز به فساد می‌کشانند.


خبر ۶ مرداد ۹۳ : نیروهای استخدامی سال ۹۰ پارس جنوبی به کاریابی نفت معرفی میشوند

اویل نیوز: حدود یک ماه پیش خبری در شبکه خبری اویل نیوز پیرامون تازه ترین شنیده ها درباره انتقال نیروهای جدید الاستخدام پارس جنوبی به دیگر مناطق و شرکتها منتشر شد.
طبق اخباری که خبرنگار اویل نیوز کسب کرده است تعداد قابل توجهی از نیروهای جدیدالاستخدام رشته های مختلف تحصلی این شرکت که در حالتهای مختلف شغلی (رسمی-قراردادی، پیمانی و … ) هستند به زودی به دیگر شرکتها منتقل میشوند.
لازم به توضیح است در سال ۱۳۹۰ و در طرحی بی سابقه اقدامات لازم برای برگزاری آزمون و مصاحبه و جذب ۱۰۰۰ نیروی جدید در شرکت نفت وگاز پارس با پافشاری مسئولان وقت این شرکت انجام شد که حضور بدون برنامه این نیروها که نیمی از آنان از داوطلبان بومی بودند،با انتقادات فراوانی روبرو شد.
گفته می شود بر اساس تصمیم مدیران شرکت ملی نفت انتقال این نیروها به شرکت مجتمع گازی پارس جنوبی و همچنین شرکتهای استانی در دستورکار قرار گرفته است
در اینرابطه نیز گلایه ای از یک مهندس نفت شاغل در پارس جنوبی به اویل نیوز رسیده است که خلاصه ای از آن بدین شرح است:
در سال ۱۳۹۰ ، شرکت نفت وگاز پارس به عنوان متولی توسعه میدان گازی پارس جنوبی اقدام به جذب تعدادی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه صنعت نفت نمود. فارغ التحصیلان صنعت نفت با توجه به شرایط ممتازی تحصیلی و همچنین تعهد خدمت در شرکت ملی نفت، امکان فعالیت در شرکت های مختلف تابعه شرکت نفت در اقصی نقاط کشور را داشتند اما با توجه به نیاز اساسی کشور به توسعه میدان پارس جنوبی و تاکید مقام معظم رهبری و از سوی دیگر وعده وعیدهای مختلف ارائه شده از سوی شرکت نفت و گاز پارس و مدیریت وقت، منطقه ویژه پارس جنوبی را انتخاب نموده و در این شرکت مشغول به فعالیت گردیدند. بدیهی است که انتخاب این شرکت و کار در منطقه پارس جنوبی شرایط سخت آب و هوایی و مشکلات دیگری از قبیل زندگی اقماری و دوری از خانواده را به دنبال داشته است.
اکنون بعد از گذشت ۳ سال و تغییر مدیریت در شرکت نفت و گاز پارس و شرکت ملی نفت، جدول سازمانی شرکت نفت و گاز پارس نسبت به قبل تغییر کرده و در چارت جدید سازمانی تعداد نیروهای متخصص مهندسی نفت به طور چشمگیری کاهش یافته است. لذا قرار است جمع کثیری از متخصصان مهندسی نفت پس از گذشت سه سال و کسب تجربه و تخصص لازم به عنوان نیروهای مازاد به اداره تامین نیروی شرکت ملی نفت معرفی گردند.
مسئله ای که در صورت تحقق بلاتکلیفی، بیکاری و سردرگمی جمع کثیری از نخبگان را به دنبال خواهد داشت. این در حالی است که فازهای در حال توسعه میدان پارس جنوبی هنوز به بهره برداری نرسیده و پروژه های بسیاری در حال انجام هستند و پیشرفت مطلوبی نداشته اند. لذا با وجود این عقب ماندگی شدید در توسعه میدان، اخراج این تعداد نیروهای متخصص نفتی که جزو فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه صنعت نفت بوده و با درخواست و نیاز شرکت نفت و گاز پارس مشغول به فعالیت شده بودند چه توجیهی دارد؟


خبر ۲۱ اردیبهشت ۹۳:برقراری ارتباط مستقیم با وزیر نفت فراهم شد

همکاران مجموعه وزارت نفت و مردم شریف ایران، از این پس می توانند به طور مستقیم با وزیر نفت ارتباط برقرار کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)، با تاکید بیژن زنگنه؛ وزیر نفت، امکان برقراری ارتباط مستقیم با وی از طریق نشانی الکترونیکی Zangeneh@mop.ir فراهم شده است.به این ترتیب، همکاران مجموعه وزارت نفت و مردم شریف ایران، می توانند به طور مستقیم از طریق نشانی الکترونیکی Zangeneh@mop.ir با وزیر نفت در ارتباط باشند و شکایتها، پیشنهادها و مطالب موردنظر خود را به اطلاع وی برسانند.
آقای زنگنه در بخشی از پیامی که به همین منظور منتشر کرده، اعلام کرده است: «مطالبی که به نشانی گفته شده ایمیل می شود، توسط افراد مورد اعتماد اینجانب مطالعه و موارد مهم آن هم به خود من برای اظهار نظر و احتمالا صدور دستور ارجاع می شود. اگر ارسال کنندگان ایمیل ها مایل باشند مطالبی را که ارسال می کنند، محرمانه بماند و به سلسله مراتب مسئولین نفت منعکس نشود، لطفا در ابتدای ایمیل خود این مطلب را تذکر دهند و مطمئن باشند که ان شاالله به نظرشان عمل خواهد شد».


خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۳: سامان‌دهی قرارداد کارکنان غیر رسمی متوقف نیست

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت با تاکید بر ساماندهی نیروهای غیررسمی صنعت نفت تا پایان امسال، از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش پانا نیوز، کریم سلحشور درباره جزئیات ساماندهی نیروهای غیررسمی صنعت نفت با اشاره به اینکه حدود ۴٠ هزار نیروی قرارداد مدت موقت و حدود یک هزار نفر نیروی قرارداد مدت معین در صنعت نفت مشغول به کار است، گفت: طبیعی است هر شخصی که دارای کمترین میزان عاطفه انسانی است، نمی تواند نسبت به همکاران خود بی تفاوت باشد و در حال بررسی وضعیت نیروهای قرارداد مدت موقت هستیم.

به گفته وی اما ضوابط و مقررات قانون کار و الزاماتی که از سوی وزارت کار مورد تاکید است، این فرایند را تا حدودی پیچیده کرده و آنچه در این میان بدیهی و قطعی است، عزم و اراده مسئولان صنعت نفت برای ساماندهی مطلوب شرایط این دسته از کارکنان است و یقین بدانید که این موضوع با جدیت در دستور کار قرار دارد.

سلحشور با تاکید بر اینکه حقوق و دستمزد زمانی قاعده مند می شود که طبقه بندی مشاغل موجود باشد، افزود: این درحالی است که مشاغل این ۴٠ هزار نفر، طبقه بندی نشده است. ما باید در این زمینه با وزارت کار به توافق برسیم. دقت کنید که بسیاری از مشاغل موجود در نفت، با فضاهای کاری دیگر بیگانه است و بردن این مشاغل در طبقات خاص و متقاعد کردن وزارت کار، کار دشواری است.

وی درخصوص اعمال سابقه کار، تحصیلات و بسیاری از معیارهای دیگر در پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان قراردادی با اشاره به نبود تجربه مشابه در صنعت نفت و زمانبر بودن قاعده مند سازی نحوه پرداخت به این کارکنان قراردادی، تصریح کرد: با این حال این تعهد اخلاقی را برای خود قائل شده ایم که این موضوع را با جدیت پیگیری کنیم و امیدواریم تا پایان سال جاری، این دسته از کارکنان ساماندهی شوند.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه مباحث مطرح شده در ماده ١٠ قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت، تنها کارکنان رسمی را دربرمی گیرد، خاطرنشان کرد: در تلاشیم از ظرفیت های قانونی موجود بیشترین استفاده را داشته باشیم تا تعداد بیشتری از خانواده صنعت نفت، از مزیت های این قانون برخوردار شوند. رئیس جمهوری، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و وزیر نفت، افرادی هستند که به ترتیب مسئولیت تصویب، تایید و پیشنهاد مفاد این ماده را بر عهده دارند و امیدواریم این قانون در سال جاری، نهایی شود و به تصویب برسد.

این مقام مسئول در ادامه تبیین کرد: باتوجه به اینکه برای کارکنان قراردادی مدت معین، نظام پرداخت مشخصی تعریف شده و در برابر یک سمت خالی نشسته اند، دغدغه اصلی ما به کارکنان قرارداد مدت موقت بر می‌گردد و هم اکنون این کارکنان در دوره گذار به سر می برند و ما تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا پایان امسال، کار ساماندهی نیروهای غیررسمی صنعت نفت نهایی شود.

سلحشور با پذیرش بیش از حد زمانبر شدن فرایند اعلام نهایی افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت، از ارائه گزارش نهایی به وزیر نفت خبر داد و گفت: این اطمینان را می دهیم که نتایج نهایی در آینده ای نزدیک اعلام شود.


خبر اردیبهشت ۹۳:

کریم سلحشور در گفتگو با خبرنگار وزارت نفت، از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران (که سال گذشته برگزار شده بود)، در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: به زودی تکلیف پذیرفته شدگان نهایی مشخص می شود.

وی یادآور شد: قبول داریم فرآیند اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی این آزمون، طولانی شده، اما موضوع در حال رسیدگی است.
سلحشور گفت: شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت خود را در این زمینه انجام و معاونت منابع انسانی وزارت نفت، گزارش های لازم را به وزیر نفت ارائه داده است.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت تاکید کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در اولین فرصت ممکن، نتایج بررسی ها را اعلام کرده و به نگرانی پذیرفته شدگان در آزمون خاتمه دهیم.
آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران با شرکت ١٢٩ هزار نفر بزرگترین آزمون استخدامی کشور بود که در ۵ و ۶ اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد؛ پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، مصاحبه با پذیرفته شدگان انجام و مقرر شد نتایج نهایی در بهمن ماه سال ٩٢ اعلام شود. با توجه به تاکید معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، انتظار می رود نتایج نهایی به زودی اطلاع رسانی شود.


خبر ۱۶ فروردین ۹۳: ۵۰۰۰ نفر در انتظار یک امضا

در اسفند ماه گذشته شرکت ملی نفت ایران اقدام به ثبت نام جهت انجام آزمون استخدامی جهت اشتغال در نزدیک به ۲۷۰۰ رسته شغلی نمود و این آزمون در ۵ و ۶ اردیبهشت ۹۲ با حضور ۱۲۹۰۰۰ نفر انجام گرفت و لقب بزرگترین آزمون استخدامی را به خود اختصاص داد.
در ابتدا قرار بود نتایج در نیمه دوم اردیبهشت اعلام گردد. پس از عملی نشدن این وعده، اعلام گردید که نیمه اول خرداد نتایج اعلام خواهد شد و همین طور تا نیمه اول تیر ماه این تعویقات ادامه یافت تا بالاخره نتایج اولیه در حدود ۱۷ تیر اعلام شده و گفتند در مرداد ماه، زمان انجام مصاحبه‌ها اعلام خواهد شد.
در مرداد ماه اعلام شد هفته آخر شهریور زمان مصاحبه اعلام خواهد شد و زمان برگزاری مصاحبه در مهر و آبان خواهد بود که این موضوع بوقوع پیوست.
در روز مصاحبه به شرکت کنندگان اعلام شد که از هر دو نفر یک نفر جذب خواهد شد و دیماه زمان اعلام نتایج مصاحبه‌های فنی تخصصی خواهد بود. در دیماه که به سایت استخدامی شرکت نفت مراجعه گردید (azmoon.nioc.ir) با تعجب دیدیم که باز هم اعلام نتایج عقب افتاده و به نیمه اول بهمن ماه کشیده شده است.
اکنون پس از گذشت یک ماه و نیم که به سایت مورد اشاره مراجعه می‌گردد همچنان نیمه اول بهمن ماه زمان اعلام نتایج درج شده است. در پیگیری‌های انجام شده با اداره استخدام شرکت نفت معلوم گردید که تمام این مدت لیست افراد قبول شده روی کارتابل آقای وزیر است و ایشان توجهی به این موضوع ندارند و اعلام می‌دارند که هنوز هیچ زمانی برای اعلام نتایج متصور نیست.
در ضمن، شایان توجه است که مدت زمان بسیاری از این پروسه در زمان دولت جدید بوده که شعار اشتغال جوانان را در زمان انتخابات! سر می‌داد. ضمنا در زمان همین دولت استخدامی وزارت دفاع و نیز شهرداری‌ها، به حالت تعلیق درآمده و بیم آن می‌رود که نتایج شرکت نفت نیز با سرنوشت مشابهی مواجه گردد.
قابل ملاحظه است که این افراد، از بین نزدیک ۱۳۰۰۰۰ نفر برگزیده شده‌اند و به نوعی، نخبگان علمی این جامعه محسوب می‌گردند.


 +جهت مشاهده سایت رسمی‌ شرکت ملی نفت ایران اینجا کلیک نمایید

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود درباره ی اخبار استخدامی شرکت نفت، با ما همراه باشید.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل نرم افزار دریافت اخبار استخدامی آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۳۹ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ابراهیم عیوضی ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  کاربری : ابراهیم عیوضی

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۹

  کد دیدگاه : 342868

  پاسخ

  با عرض سلام وضعیت
  اینجانب سال ۸۵ تو آزمون استخدامی شرکت نفت شرکت کردم وتو مصاحبه هم قبول شدم،چون تازه دانشگاه قبول شده بودم،متاسفانه دیر خبردارشدم،یعنی نامه های ارسالی بعد از اتمام مهلت حضور در شرکت نفت برای تست پزشکی،بهم رسید.خیلی پیگیری کردم،اما خبری نشد،حالام لیسانس ریاضی کاربردی گرفتم،سابقه کار حسابداری هم دارم،اگه امکانش هست و بشه کاری کرد،خیلی دوست دارم در شرکت نفت کار کنم.ممنون

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : a.gh ارسال : ۹۴/۰۲/۲۷

  کاربری : a.gh

  ارسال : ۹۴/۰۲/۲۷

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۷

  کد دیدگاه : 338584

  پاسخ

  سلام
  من یه بیکار……

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۲/۱۸

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۲/۱۸

  ساعت ارسال : ۲۲:۴۴

  کد دیدگاه : 331054

  پاسخ

  سلام خسته نباشیدمن فوق دیپلم صنایع شیمیایی هستم باکارت پایان خدمت درحال حاضرجویای کارهستم لطفافکری بیاندیشید

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۲/۱۷

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۲/۱۷

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۹

  کد دیدگاه : 330216

  پاسخ

  سلام ٢٣سال سن دارم لیسانس مدیریت صنعت در حال حاضر در خدمت سربازى هستم جویاى کار در شرکت نفت میباشم

  ۷+ پاسخ
 • کاربری : البته با برادرم ارسال : ۹۴/۰۲/۰۷

  کاربری : البته با برادرم

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۸:۴۸

  کد دیدگاه : 320351

  پاسخ

  هر دو بیکار هستیم و به هر دری هم میزنیم به در بسته میخوریم هر دوهم رشته مکانیک هستیم از مسئولین تقاضا داریم بررسی نمایند، ممنون

  ۸+ پاسخ
 • کاربری : محمد از ری ارسال : ۹۴/۰۲/۰۷

  کاربری : محمد از ری

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۸:۴۱

  کد دیدگاه : 320346

  پاسخ

  بی کارم

  ۹+ پاسخ
  • نقل قول : رحیم رحیمیدر : ۹۴/۰۲/۱۶ ۱۳:۵۶:۰۰ پاسخ

   سلام و عرض خسته نباشید
   اینجانب مهندس صنایع و مسلط به کامپوتر و دارای پانزده سال عضویت در بسیج و گردان امام حسین (ع) به طور فعال و دارای کارت پایان خدمت که بیکار میباشم و آماده خدمت در هر قسمتی از سازمان با تعهد کاری میباشم

 • کاربری : سغیدحسینی پور ارسال : ۹۴/۰۲/۰۵

  کاربری : سغیدحسینی پور

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۵

  ساعت ارسال : ۱۶:۳۹

  کد دیدگاه : 318124

  پاسخ

  باسلام ودرود
  تیمجتنب ۲۸ساله لیسانس کامپیوتر معدل بالادارای کارت پایان خدمت درحال حاظریبکارمیباشم ودرجویای کارمیباشم درضمن پدرم ۳۵سال درشرکت نفت مشغول بوده که سابقه ۵سال حضوردرجبهه رادارد ولی تاکنون هرچه آزمون دادم جایی استخدام نشدم باتشکر

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : هادي احمدي ارسال : ۹۴/۰۲/۰۱

  کاربری : هادي احمدي

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۱

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۳

  کد دیدگاه : 313550

  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید
  مهندسی شیمی(کارشناسی ناپیوسته صنایع شیمیایی) دارم و جویای کارم
  با تشکر

  ۳+ پاسخ
 • کاربری : باقرتزوال ارسال : ۹۴/۰۲/۰۱

  کاربری : باقرتزوال

  ارسال : ۹۴/۰۲/۰۱

  ساعت ارسال : ۱۴:۱۵

  کد دیدگاه : 312921

  پاسخ

  باسلام
  من۳۱سال سن دارم جانباز هستم وبیکار به هر اداری میرم جوابمو میدن خواهش میکنم.رسیدگی کنید

  ۱۰+ پاسخ
 • کاربری : مهدی سلیمانی ارسال : ۹۴/۰۱/۳۱

  کاربری : مهدی سلیمانی

  ارسال : ۹۴/۰۱/۳۱

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۰

  کد دیدگاه : 311342

  پاسخ

  با سلام وخسته نباشید اینجاب دارای مدرک لیسانس مکانیک گرایش ساخت وتولید .معافیت خدمت دارای همسر
  وفرزند متاسفانه کاری مناسب ندارم لذا خواهشمندم در صورت نیاز در خصوص کار اینجانب مساعدت فرمایید

  ۷+ پاسخ
 • کاربری : کاظمی ارسال : ۹۴/۰۱/۲۸

  کاربری : کاظمی

  ارسال : ۹۴/۰۱/۲۸

  ساعت ارسال : ۰۲:۳۱

  کد دیدگاه : 307710

  پاسخ

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی منابع طبیعی محیط زیست و فوق لیسانس آلودگی ها هستم
  میخواستم بدونم تو شرکت نفت برای من استخدامی وجود داره و اگه رشته من رو استخدامی داره
  کجا و به چه شکل

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : ملی حفاری ارسال : ۹۴/۰۱/۲۴

  کاربری : ملی حفاری

  ارسال : ۹۴/۰۱/۲۴

  ساعت ارسال : ۱۴:۲۸

  کد دیدگاه : 304244

  پاسخ

  دوستان ملی حفاری قبولی آذر خواهش میکنم با دقت بخونین. درحین این تاخیر دوساله ای که توی روند جذب ما افتاد ملی حفاری نیروهاشو به صورت قراردادی تامین کرده و الان با مشکل سمت خالی مواجه شدن. اینو از وعده و وعیدهایی که ملی حفاری به ما داده و عمل نکرده میشه فهمید چون من دیماه با ملی حفاری تماس گرفتم گفتن اسامیتون اومده منتظریم تا بهمن ماه پرونده هاتون بیاد بعد خبرتون میکنیم. بهمن ماه که پرونده ها اومد گفتن تا آخر بهمن یا اوایل اسفند خبرتون میکنیم که باز خبری نشد و من دوباره تماس گرفتم گفتن تا آخر سال خبرتون میکنیم. دقت کنید که اون موقع هیچ صحبتی از تعیین سمت ها نبود. بعد گفتن کارشناسی ها رو داریم میفرستیم گزینش بعد ارشدها رو بعد از عید میفرستیم. چند روز پیش که زنگ زدم گفتن معلوم نیست چه موقع ارشدا رو بفرستیم گزینش و قضیه سمت ها رو بهانه کردن که باید براتون سمت تعیین بشه و تهران تایید کنه و تا برج ۴ هم طول میکشه تا بقیه کاراتونو انجام بدیم. این بدقولی ها جز اینه که مشکلی اساسی به وجود اومده. وگرنه چرا مناطق نفتخیز پارسال سمت ها رو تعیین کرد؟؟؟ چرا ملی حفاری همه ش بهانه میاره و این ماه و اون ماه میکنه. از همه دوستان ملی حفاری خواهش میکنم به صورت جدی پیگیری کنید و گرنه حالا حالا ها باید انتظار بکشیم و بعد ملی حفاری میگه فعلا سمت خالی نداریم و …… از لیدرهای محترم به خصوص اهواز نماینده هم خواهش میکنم پیگیر کار ما باشن.

  ۳+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۱/۲۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۱/۲۳

  ساعت ارسال : ۱۰:۳۹

  کد دیدگاه : 303110

  پاسخ

  سلام ـدوستان وزارت نفت
  مما استخدامی های حفاری هستیم ْخواستم بدونم با مدرک فوق دیپلم و لیسانس پایه حقوق و مدت زمان تبدیل وضعیت از پیمانی به رسمی چقدر شده با توجه به قرار داد و اساسنامه ۱/۹/۹۳
  منتظر جوابم با تشکر

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : الهام گودرزی ارسال : ۹۴/۰۱/۲۰

  کاربری : الهام گودرزی

  ارسال : ۹۴/۰۱/۲۰

  ساعت ارسال : ۱۲:۱۱

  کد دیدگاه : 300940

  پاسخ

  سلام اگه میشه به بنده بگید کجا ثبت نام کنم و آزمون چه تاریخیه

  ۱۸+ پاسخ
  • نقل قول : امیندر : ۹۴/۰۲/۱۹ ۱۹:۵۰:۳۸ پاسخ

   سمنان

 • کاربری : مجید رئوفی ارسال : ۹۴/۰۱/۱۷

  کاربری : مجید رئوفی

  ارسال : ۹۴/۰۱/۱۷

  ساعت ارسال : ۱۷:۲۱

  کد دیدگاه : 298111

  پاسخ

  سلام
  میخواستم بدونم شرکت نفت استخدام رشته تاسیسات داره یا نه
  من کارشناسی مکانیک تاسیسات دارم
  ممنون میشم پاسخ بدید

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : ali kazemi ارسال : ۹۳/۱۲/۲۵

  کاربری : ali kazemi

  ارسال : ۹۳/۱۲/۲۵

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۰

  کد دیدگاه : 288144

  پاسخ

  با سلام
  جویای کار هستم دیپلم کامپیوتر
  منم اون زیر میرا ببینید…

  ۴+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۱/۰۸ ۱۳:۱۹:۰۵ پاسخ

   خیلی دلت خوشه با دیبلم. ما که لیسانسیم بیکاریم

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۲/۱۱ ۲۲:۱۰:۵۷ پاسخ

   مگه دیپلم آدم نیست همه مشکل دارن پس فرقی نمیکنه که چی و چی مدرکی باشه

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۲/۱۵ ۱۴:۳۵:۲۰ پاسخ

   بله اونایی که دیپلم دارند هم آدم هستند من خودم لیسانس هستم بیکار دوستم هم دیپلم بیکار پس فرقی ندارد

 • کاربری : محمد ارسال : ۹۳/۱۲/۲۰

  کاربری : محمد

  ارسال : ۹۳/۱۲/۲۰

  ساعت ارسال : ۰۳:۴۱

  کد دیدگاه : 284466

  پاسخ

  سلام
  خسته نباشید

  شرکت نفت توی چه تاریخی همیشه آزمون هاش رو برگزار میکنه؟
  ممنونم

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۱۲/۲۰ ۰۸:۳۴:۵۲ پاسخ

   سلام
   زمان آن مشخص نیست
   پیگیر اخبار و اطلاعیه های ایران استخدام در همین زمینه باشید

 • کاربری : فائزه ارسال : ۹۳/۱۲/۰۴

  کاربری : فائزه

  ارسال : ۹۳/۱۲/۰۴

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۱

  کد دیدگاه : 271558

  پاسخ

  سلام
  من دانشجوی ترم آخر رشته ریاضی کاربردی مقطع ارشد گرایش آنالیز عددی هستم . ممکنه شرکت نفت این گرایش هم پذیرش داشته باشه؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : علی ارسال : ۹۳/۱۱/۲۴

  کاربری : علی

  ارسال : ۹۳/۱۱/۲۴

  ساعت ارسال : ۱۶:۳۲

  کد دیدگاه : 264134

  پاسخ

  سلام می خواستم بدونم شرکت درسال ۹۴ ازمون استخدامی برگزار می کند لطفا جواب رابه ایمیلم بفرستید

  ۷+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۱۱/۲۴ ۱۶:۳۸:۲۷ پاسخ

   سلام زمان آن مشخص نیست

 • کاربری : صبا ارسال : ۹۳/۱۱/۲۲

  کاربری : صبا

  ارسال : ۹۳/۱۱/۲۲

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۹

  کد دیدگاه : 262905

  پاسخ

  با سلام .می خواستم ببینم شرکت نفت در سال ۹۴ ازمون استخدامی برگذار می کند یا نه؟ ایا در رشته های فنی نیروی خانم هم جذب می شود؟

  ۱۸+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۱/۰۹ ۱۱:۳۶:۲۰ پاسخ

   سلام.لطفا اگر کسی از این سایت جواب گرفته اعلام کنه تا بقیه هم امید داشته باشند

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۱/۲۱ ۱۸:۲۹:۴۷ پاسخ

   انشالا ما کی میشیم سرکار

 • کاربری : uuu ارسال : ۹۳/۱۰/۲۶

  کاربری : uuu

  ارسال : ۹۳/۱۰/۲۶

  ساعت ارسال : ۲۱:۱۷

  کد دیدگاه : 240911

  پاسخ

  اخبار مربوط به حقوق و دستمزد سال ۹۴

  پیشنهادی که دستمزد کارگران را ۲۵ درصد افزایش می‌دهد

  نمایندگان گروه کارگری پیشنهاد ویژه‌ای را به دولت ارائه کرده‌اند که درصورت موافقت دولت با پذیرش سهم خود با توجه به موافقت گروه کارفرمایی با آن، دستمزد سال آینده کارگران را ۲۵ درصد افزایش خواهد داد.

  به گزارش خبرنگار ایسنا، برابر آمار بانک مرکزی و مرکز آمار ایران از سال ۸۴ تا ۹۲ قدرت خرید جامعه کارگری ۷۵ درصد کاهش داشته است و بر همین اساس پیشنهاد مشخص نمایندگان سه تشکل بزرگ کارگری بازگرداندن قدرت خرید کارگران طی یک بازه زمانی چهار ساله است.

  فرامرز توفیقی – رییس کارگروه تخصصی مزد و بهره‌وری وزارت کار – در تشریح مدل پیشنهادی مذکور گفت: اگر ۷۵ درصد کاهش قدرت خرید جامعه کارگری برگردانده و افزوده شود به عددی که قرار است مطابق ماده ۴۱ قانون کار هر سال به حقوق و دستمزد کارگران اضافه شود، در آن صورت رقم درشتی می‌شود که قطعا کارفرمایان از عهده پرداخت آن بر نخواهند آمد.

  وی ادامه داد: به همین منظور پیشنهاد دومی را در کنار آن مطرح کرده‌ایم و آن پیشنهاد این است که اگر ۲۵ درصد به حقوق و دستمزد کلیه کارگران در همه سطوح اضافه شود، افزایش قیمت تمام شده کالا به شرط ثابت ماندن سایرعوامل بین ۳ تا ۸ درصد است که میانگین آن ۵ درصد خواهد بود.

  مشاور مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران گفت: از دولت خواسته‌ایم تا به کارفرمایان اجازه دهد پنج درصد روی قیمت کالای خود اضافه کنند که در این صورت بدون آنکه تورم زا باشد گردش پول ایجاد می‌شود، به عبارتی پول از جامعه به صنعت وارد می‌شود و گردش پول به وجود می‌آید.

  به گفته توفیقی، نمایندگان گروه کارفرمایی موافقت خود را با این طرح اعلام کرده‌اند مشروط بر آنکه دولت نیز سهم خود را بپذیرد.

  وی همچنین از برگزاری جلسه شورای سه جانبه ملی در روز دوشنبه و دومین جلسه دستمزد شورای عالی کار در روز سه شنبه آینده خبر داد و گفت: محور بحث هر دو جلسه انحصارا دستمزد خواهد بود که نمایندگان دو گروه کارگری و کارفرمایی و دولت بسته پیشنهادی ارائه شده را بررسی خواهند کرد.

  جزئیات تغییر بن خواربار و پایه سنواتی کارگران

  نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران گفت: موضوع قطعی شدن افزایش دو برابری

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : javad ارسال : ۹۳/۱۰/۲۱

  کاربری : javad

  ارسال : ۹۳/۱۰/۲۱

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۰

  کد دیدگاه : 236676

  پاسخ

  سلام می خواستم ببینم برای رشته فناوری اطلات استخدام ندارید با تشکر

  ۵+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۱۰/۲۱ ۱۲:۱۵:۳۴ پاسخ

   سلام در حال حاضر شرکت نفت استخدام نیرو ندارد
   پیگیر اخبار ایران استخدام باشید به محض اعلام اگهی استخدام از سوی شرکت نفت اطلاع رسانی خواهد شد
   موفق باشید

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۲/۰۵ ۱۵:۳۵:۵۶ پاسخ

   خواهشمند است جهت بچه هایی فارغ التحصیلان ممتاز هستند سدی را از جلوی رویشان بردارید و استثنائی برایشان در نظر بگیرید که در ماندن در میهن خودشان تشویق شوند و توانایی هایشان هدر نرود.

  • نقل قول : نبدر : ۹۳/۱۲/۰۶ ۱۲:۴۳:۰۸ پاسخ

   وقت خودتون تلف نکنید الان پنجم ابتدایی حرف اول واسه شغل میزنه

   • نقل قول : ناشنــــــــاسدر : ۹۴/۰۲/۰۱ ۲۰:۰۱:۲۲ پاسخ

    این دوره یا باید پول داشته باشی یا پ…..

  • نقل قول : محسن كو ه زاديدر : ۹۴/۰۲/۲۵ ۱۰:۲۰:۰۶ پاسخ

   سلام من محسن کو زادی لیسانس مدیریت صنعتی بیکار خواهشمد است به فکرماباشید متا هل هستم سن ۲۲ سال زبان انگلسی فول هستم

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۱ ۲۲:۱۰:۳۱ پاسخ

   سلام دوستان گویا شرکت نفت سال ۹۴ استخدامی داره . لطفا اگه از تاریخ ثبت نام ؟اگاهی پیدا کردید اطلاع رسانی کنید.

1 2 3 4

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
استخدام دیوان محاسبات کشور