امروز سه شنبه ۹۴/۱۱/۲۰
صفحه اصلیاخبار استخدامی استخدام سال 1400 استخدام سال 1401 استخدام سال 1402 استخدام سال 1403 استخدام سال 1404 استخدام سال 1405 استخدام سال 1406 استخدام سال 1407 استخدام سال 1408 استخدام سال 1409 استخدام سال 1410 استخدام سال 1411 استخدام سال 95 استخدام سال 96 استخدام سال 97 استخدام سال 98 استخدام سال 99 استخدام های دولتی استخدام وزارت نفتاستخدام شرکت نفت سال ۹۴ (اخبار جدید)

استخدام شرکت نفت سال ۹۴ (اخبار جدید)

نویسنده : ۱۸۸ دیدگاه (مشاهده) 94/10/19

اخبار استخدامی وزارت نفت

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام شرکت نفت در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی شرکت نفت اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود سوالات عمومی استخدامی شرکت نفت در مقطع دیپلم اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود سوالات استخدامی شرکت نفت در مقطع کاردانی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود سوالات استخدامی شرکت نفت در مقطع کارشناسی و ارشد اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود سوالات عمومی و پرتکرار شرکت نفت ایتجا کلیک کنید


خبر ۱۹ دی ۹۴ : سهم زنان شاغل از وزارت نفت چقدر است؟ (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مشاور امور بانوان وزارت نفت گفت: ۱۰ درصد از زنان شاغل در وزارت نفت، رسمی هستند که حدود ۷۰۰۰ نفر می‌شوند. نیروهای قرارداد معین و موقت زن در این وزارتخانه شامل ۱۰ هزار نفر می‌شود. در مجموع ۱۷ هزار نفر از کارکنان وزارت نفت را زنان تشکیل می‌دهند.
فاطمه تندگویان در گفت و گو با خبرنگار سرویس «زنان» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: با توجه به آنکه تعداد قابل توجهی از فارغ التحصیلان رشته‌های فنی و مهندسی، زن هستند اما متاسفانه جذب آنها در صنعت نفت در گذشته با محدودیت‌هایی مواجه بود. البته از زمانی که مهندس زنگنه به عنوان وزیر نفت منصوب شدند، به تمام بخش‌ها ابلاغ شد که محدودیتی در جذب دانش‌آموختگان اعم از زن و مرد وجود نداشته باشد.
وی اذعان کرد: از ابتدای شروع کار دولت یازدهم نیروهای جدیدی جذب وزارت نفت نشده‌اند ولی بر اساس بخشنامه وزیر هیچ محدودیت خاصی برای جذب دانش آموختگان زن وجود ندارد و در زمینه ارتقای مدارج مدیریتی و شرکتی و پذیرش در آزمون‌های استخدامی، جنسیت به عنوان یک مانع تلقی نمی‌شود.
مشاور امور بانوان وزارت نفت درباره حضور زنان در مناصب بالای مدیریتی در این وزارتخانه اظهار کرد: حدود ۷۷ درصد از زنان شاغل در وزارت نفت دارای مدرک لیسانس و بالاتر هستند. این یک نقطه قوت محسوب می‌شود. در مجموع هشت نفر از زنان شاغل در وزارت نفت مناصب بالا (گریدD) و سه نفر در مناصب بسیار بالا (over D) در حال فعالیت هستند. ۳۵۰ نفر از آنها نیز در حوزه سرپرستی و ریاست، فعالیت می‌کنند. یکی از زنان فعال در این وزارتخانه معاون شرکت پتروشیمی است که خوشبختانه به پیشنهاد مدیرعامل شرکت ملی نفت در هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی نیز به‌ عنوان عضو اصلی حضور دارد؛ البته باید توجه داشت که اکثر این سمت‌ها در دولت یازدهم به زنان اعطا شده است.
وی در پاسخ به این پرسش که چقدر در وزارت نفت دسترسی به امکانات مورد نیاز برای زنان شاغل وجود دارد، گفت: در هشت سال فعالیت دولت‌های نهم و دهم در زمینه دسترسی زنان به امکانات مورد نیازشان در محیط کار عقب‌گرد کرده‌ایم و علیرغم همه شعارها برای حمایت از زنان شاغل، مهدکودک‌ همجوار ادارات تعطیل شد. دورکاری، ساعت کار شناور و کاهش ساعت کاری زنان شاغل نیز تهدید جدی برای اشتغال آنها ایجاد کرد. این طرح‌ها به نفع زنان نبود.
تندگویان اضافه کرد: زنان و مردان در وزارت نفت دسترسی یکسانی به امکانات ورزشی، رفاهی و درمانی دارند البته بخشی از محدودیت‌ها مربوط به قانون است؛ چرا که بسیاری از امتیازات شغلی تنها به سرپرست خانواده اختصاص داده می‌شود. بنابراین لازم است این مشکل از سوی مجلس حل شود. صنعت نفت نیز در این زمینه تابع قانون است، با این حال این وزارتخانه تلاش کرده است فرصت‌هایی را به طور خاص برای زنان ایجاد کند. به عنوان نمونه زنان شاغل و فرزندان‌شان از امتیازات ورزشی استفاده می‌کنند. در واقع با چنین اقداماتی تلاش شده شکاف جنسیتی در وزارت نفت تا حدودی کاهش یابد.
وی با بیان اینکه شکاف جنسیتی ظلم به زنان است، تاکید کرد: بخشی از علل وجود این شکاف مربوط به عملکرد زنان است. زنان باید مهارت لازم را در گفت‌وگو داشته باشند تا بتوانند سهم خواهی و حق خود را پیگیری کنند. برای دستیابی به این هدف باید مهار‌ت‌های لازم را به آنان بیاموزیم تا فرهنگ سازمانی اصلاح شود. تا وقتی که فرهنگ سازمانی تغییر نکند، شکاف جنسیتی بازتولید می‌شود.
تندگویان تصریح کرد: متاسفانه برخی زنان منفعل شده‌اند و در هشت ساله فعالیت دولت‌های نهم و دهم به این انفعال افزوده شد و زنان پذیرفتند که باید وضع موجود را تحمل کنند و همین امر موجب ایجاد احساس ناکامی در آنان شد. بخش عمده‌ای از مسائل و مشکلات با گفت‌وگو قابل حل است اما برای بخش باقیمانده باید فشار آورد.
مشاور امور بانوان وزارت نفت در پاسخ به این پرسش که چه اقداماتی برای آموزش مهارت‌های لازم به زنان به منظور دستیابی به مناصب بالای مدیریتی انجام داده‌اید، گفت: ارتقای سطح آگاهی و دانش کارکنان اعم از مردان و زنان در قالب برگزاری کارگروه‌ها در دستور کار بوده است. این دوره‌ها با هدف آگاهی بخشی برای مجموع کارکنان در شش دوره مصوب سازمانی و در مجموع آموزش‌های ضمن خدمت گنجانده شده است. در سال گذشته این دوره‌ها هم در ستاد و هم چهار شرکت اصلی وزارت نفت برگزار شد. علاوه بر آن دوره تخصصی مدیریت با رویکرد برنامه‌ریزی جنسیتی طراحی و در دست اجراست .
تندگویان در پایان اظهارکرد: یکی از این دوره‌ها به شکل ویژه به حقوق انسانی زنان اعم از حقوق اقتصادی، اجتماعی، بهداشتی و فردی آنها پرداخت. علاوه بر آن در زمینه توسعه و جنسیت، دوره‌های آموزشی ضمن خدمت برای زنان و مردان شاغل در وزارت نفت برگزار کرده‌ایم. یک دوره “مینی ام بی ای” برای زنان دارای سمت در شرکت ملی پالایش و پخش طراحی و در دست اجراست . البته مرکز توسعه و مدیریت نیز دوره‌هایی را مدنظر قرار داده است و این دوره‌ها برای کارکنان شایسته زن پیش بینی شده است تا از آموزش‌های مدیریتی بهره برند.


خبر ۲۵ آذر ۹۴: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت نفت جذب می‌شوند (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: تشکیل وزارت انرژی هم‌اکنون به صورت ایده در دولت مطرح شده ولی امکان شکل‌گیری این وزارتخانه امکانپذیر نیست.

علی مروی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص تشکلیل وازتخانه انرژی اظهار داشت: این موضوع هم‌اکنون به صورت ایده دولت در دولت مطرح شده به طوری که ادغام وزارت نیرو و نفت و تشکیل وزارت انرژی در دولت قبل مطرح بود ولی تصویب نشد و فعلا این طرح به عنوان ایده مطرح است.
وی با بیان اینکه در دولت قبل که میرکاظمی وزیر نفت بود ادغام این دو وزارتخانه مطرح شده بود افزود: آن زمان احمدی نژاد نامه ای نوشت که ادغام این دو وزارتخانه صورت بگیرد اما به تصویب نرسید.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس نیز با تاکید براینکه ادغام صنعت و معدن و تجارت نیز اشتباه بود گفت: بجای ادغام این وزراتخانه‌ها باید به بخش خصوص واگذار کرد.
نماینده مردم مشهد در خصوص انحلال بنیاد مسکن نیز خاطرنشان کرد: انحلال بنیاد مسکن نیز به صورت ایده است که باید لایحه شود و به مجلس بیاید تا مورد بررسی قرار گیرد ادغام دو وزارتخانه نیرو و نفت جای بحث دارد وزارت نیرو بسیاری از وظایف در اختیارش است که باید این مسئولیت ها واگذار شود.
مروی در خصوص تعلل وزارت نفت برای استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این وزارتخانه، گفت: وزارت نفت به خصوص زنگنه وزیر نفت، معتقد است ما نیروی مازاد داریم و مجلس می گوید این تعداد در مجموعه وزارت نفت عددی به حساب نمی آید.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: وزیر نفت به دنبال راهکاری برای حل این مشکل است چرا که قانون مشخص کرده برای استخدام نیروهای جدید باید مجوز داشته باشند و وزیر به دنبال گرفتن مجوزهای لازم و حل مشکل معترضان است.
وی افزود: جذب نیرو هم‌اکنون به تدریج در وزارت نفت انجام‌ می‌شود بنابراین کسانی که معترض هستند می‌توانند مشکلات خود را به کمیسیون انرژی مجلس ارائه و در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.
مروی در ادامه با اشاره به دیپلماسی ضعیف دولت در ایجاد کاهش قیمت نفت گفت: دیپلماسی قطعا موثر است و وزارت خارجه در رابطه با نفت باید جدی تر باشد، اگر دیپلماسی قوی باشد در افزایش قیمت نفت اثر دارد و اگر ضعیف باشد به کاهش قیمت نفت می انجامد.


خبر ۵ آذر ۹۴: جذب ۶۱۸ نفر در آزمون استخدامی نفت (منبع: جام نیوز)

به گزارش سرویس اقتصادی “جام نیـوز”، عبدالله عباسیان مدیر منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران درباره جذب نیروهای مورد نیاز شرکتهای تابعه بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، شرق و غرب و ستاد نفت مناطق مرکزی ایران گفت: از ٧۵١ مجوز استخدامی این شرکت، ٣٢١ نفر در سال ٩٢ جذب و پس از گذراندن دوره های آموزشی مورد نیاز در سمتهای سازمانی خود مشغول به فعالیت شده اند.وی افزود: ٢٩٧ نفر نیز پس از پایان فرایند استخدام، جهت گذراندن دوره های آموزشی به مراکز آموزشی وابسته به شرکت ملی نفت ایران معرفی شده اند.به گفته عباسیان، مدت زمان آموزشهای عمومی این افراد از پنجم آذرماه به مدت ١١ هفته و آموزشهای تخصصی نیز به مدت ١٢ هفته در نظر گرفته شده است که پس از پایان دوره های عمومی اجرایی می شود.

وی با بیان این که این دوره ها کاملا کاربردی و مکمل آموزشهای دانشگاهی بوده و کارآموزان با طی آموزشها، دانش خود را در قالب نیازهای صنعت نفت اجرایی می کنند، تصریح کرد: جذب شدگان در مقاطع تحصیلی مختلف در گروههای شغلی تعمیرات، بهره برداری ،HSE، کالا، IT، حسابداری، اداری و خدمات در بخشهای ستادی و عملیاتی مشغول به کار می شوند.مدیر منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مورد جذب ١٣٣ نفر باقیمانده پس از پایان مراحل معاینات طب صنعتی و گزینش تصریح کرد: این نفرات پس از انجام مراحل معاینات طب صنعتی و گزینش برای گذراندن دوره های آموزشی فراخوان می شوند.عبدالمحمد امیرمقدم رئیس اداره آموزش شرکت نفت مناطق مرکزی نیز با اشاره به برگزاری ٢٣ دوره آموزش عمومی در نظر گرفته شده برای نیروهای تازه استخدام تصریح کرد: این دوره ها مشتمل بر مواردی همچون معرفی صنعت نفت، مقدمه ای بر صنعت بالادستی نفت، مقررات اداری و استخدامی، پدافند غیرعامل، مدیریت زمان، حفاظت اسناد ومدارک، الزامات امنیتی کاربران کامپیوتر، HSE، مبانی محیط زیست و حفاظت گفتاری و تهدیدات و تخلیه تلفنی است.

وی درباره سهمیه نیروهای ستادی و شرکتهای تابعه و مراکز آموزشی آنها افزود: از٢٩٧ نفر نیروی جذب شده، تعداد ٩١ نفر سهمیه شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، ١۴ نفر ستاد تهران و ١٩ نفر سهمیه منطقه عملیاتی سراجه قم هستند که این افراد آموزشهای عمومی و تخصصی خود را در مجتمع آموزش فنون اهواز می گذرانند؛ همچنین ١٠۴ نفر سهمیه شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب هستند که این دوره ها را در مرکز آموزش محمود آباد سپری خواهند کرد.

امیرمقدم خاطرنشان کرد: شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق نیز ۶٩ نفر به خود اختصاص داده است که آموزشهای آنان در مرکز آموزش اصفهان برگزار می شود.مراکز آموزشی یادشده وابسته به شرکت ملی نفت ایران و از استادان مجرب دانشگاهی و صنعتی برخوردار است و آموزشهای لازم مطابق با استانداردهای مصوب صنعت نفت در آنها اجرا می شود.


خبر ۲۰ آبان ۹۴: زمان دوره‌های آموزشی بدو استخدام

کارآموز ان محترم
با سلام:
با کمال مسرت، ضمن عرض تبریک پیوستن شما به جمع همکاران تلاشگر شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، به اطلاع می رساند:
دوره‌های آموزشی بدو استخدام جنابعالی از مورخ ۰۴/۰۹/۹۴ آغاز می گردد بنابراین خواهشمند است در تاریخ ذکر شده با همراه داشتن اصل مدارک شناسایی و تحصیلی در مرکز آموزشی محمودآباد به نشانی ذیل حضور بهم رسانید.
لازم به یادآوریست که عدم حضور شما بمنزله انصراف تلقی می‌گردد.
مازنداران – محمود آباد – خیابان آزادی – بلوار شهدای نفتکش – مرکز آموزشی محمود آباد تلفن ۴۴۷۳۷۵۶۹-۰۱۱
مدارک لازم:
اصل مدارک شناسایی و تحصیلی شامل کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، مدرک تحصیلی، شش قطعه عکس، کارت ایثارگری(فقط جذب شده‌های سهمیه ایثارگری)

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت شرکت نفت و بهربرداری نفت و گاز غرب اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ مرداد ۹۴: جوابیه سازمان بهداشت و درمان وزارت نفت به یک خبر «خبرگزاری دانشجو» (منبع: خبرگزاری دانشجو)

به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»؛ پس از انتشار خبری با عنوان « وزیر دستور داد؛ بهداشت و درمان نفت خودداری کرد» سازمان بهداشت و درمان وزارت نفت جوابیه‌ای جهت تنویر افکار عمومی صادر کرد.

متن این جوابیه به شرح ذیل است:

شروع به کار کلیه کارکنان استخدامی از جمله پذیرفته شدگان آزمون های متمرکز صرفا و منحصرا با معرفی نامه و مجوز کتبی اداره تامین نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران صورت می پذیرد.
در مورد پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۲ نیز علی رغم نیاز این سازمان به به کارگیری اکثر افراد مذکور در مناطق مختلف عملیاتی تا این تاریخ معرفی نامه و مجوز لازم از اداره تامین نیروی انسانی واصل نشده است.


خبر ۱۸ مرداد ۹۴:  وزیر دستور داد؛ بهداشت و درمان نفت خودداری کرد (منبع: خبرگزاری دانشجو)

به گزارش خبرنگار اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»، سرانجام پس از دو سال بلاتکلیفی قطار واژگون شده بزرگترین آزمون استخدامی کشور با موافقت های صورت گرفته در آذر ماه سال ۹۳ به ریل بازگردانده شد تا بدین ترتیب پرونده پر مناقشه ترین آزمون استخدامی کشور یک بار برای همیشه بسته شود. توافق حاصله مطلقا نتیجه تعامل سازنده بین نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، وزیر نفت و معاونت راهبردی ریاست جمهوری بوده و نمونه ای کوچک ازاوج عقلانیت و منطق گرایی حاکم بر نظام مقدس اسلامی می باشد.

وزارت نفت در اردیبهشت سال ۹۲ پس جایابی و نیاز سنجی دقیق و بررسی بالانس نیروی انسانی در شرکت ‌های تابعه ، از طریق آزمونی جامع با بیش از ۱۲۰ هزار شرکت کننده اقدام به جذب نیرو نموده و در همین راستا مدیر وقت منابع انسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت خبر جذب قطعی ۱۰۹ نفر از پذیرفته شدگان آزمون مذکور در سازمان بهداشت درمان را رسما اعلام کردند. (منبع: خبرگزاری شانا – شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲)

اما در اقدامی شگفت انگیز و علی رغم توافق صورت گرفته بین نمایندگان مجلس و وزیر نفت بر جذب یکساله پذیرفته شدگان آزمون استخدامی نفت و تاکید صریح زنگنه بر این امر مهم، مسئولین منابع انسانی بهداشت و درمان ضمن نادیده گرفتن تصمیمات وزیر از جذب پذیرفته شدگان این مراکز خودداری کرده و خود را متعهد به جذب آنها نمی دانند. در این راستا با وجود گذشت نزدیک به هشت ماه از دستور زنگنه هیچگونه تماسی برای شروع تشریفات استخدام یا پذیرفته شدگان سازمان بهداشت و درمان گرفته نشده است و پس از مراجعات حضوری پذیرفته شدگان با پاسخ هایی مبنی بر عدم جذب قطعی خود مواجه شده اند. مشکل کجاست؟


خبر ۱۰ تیر ۹۴: دریافت مجوز برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در دستور کار است (منبع: باشگاه خبرنگاران)

باشگاه خبر نگاران : مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: اقدامهای لازم برای دریافت مجوز و به تبع آن جذب پذیرفته شدگان مقطع کاردانی آزمون استخدامی سال ٩٢، هم اکنون در دستور کار شرکت ملی نفت ایران قرار دارد.
به گزارش خبرنگار حوزه نفت گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی وزارت نفت، جعفرمدنی زادگان با اشاره به این که بر اساس برنامه ریزی و تصمیمهایی که از گذشته گرفته شده بود مقرر شد انجام تشریفات استخدامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی در دو مرحله (مقاطع کارشناسی و بالاتر در آذرماه پارسال و مقطع کاردانی، امسال) صورت پذیرد، افزود: درهمین زمینه هم اکنون اقدامهای لازم در خصوص اخذ مجوزهای لازم و به تبع آن انجام تشریفات استخدامی داوطلبان مقطع کاردانی در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: به محض دریافت نتیجه، مراتب از طریق شرکتهای فرعی به داوطلبان عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش شانا، آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران با شرکت ١٢٩ هزار نفر بزرگترین آزمون استخدامی کشور بود که در ۵ و ۶ اردیبهشت ماه سال ٩٢ و در دولت دهم برگزار شد.


خبر ۱۰ آذر ۹۳: مجوز استخدام پذیرفته‌ شدگان وزارت نفت صادر شد

رییس کمیسیون انرژی مجلس از صدور مجوز استخدام ۲۷۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت نفت توسط دولت خبرداد.
به گزارش ایسنا، علی مروی اظهار کرده است: طی پیگیری‌های صورت گرفته توسط کمیسیون انرژی مجلس و وزارت نفت با استخدام ۲۷۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این وزارتخانه از سوی دولت موافقت شد.

بنابراین گزارش، در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ بود که شرکت ملی نفت ایران با کسب مجوز ۵۵۰۰ نفری برای جذب نیرو اقدام به ثبت نام جهت برگزاری آزمون استخدامی کرد.

بر این اساس آزمون استخدامی وزارت نفت در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ با حضور بیش از ۱۲۹ هزار داوطلب به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کشور در شهرهای اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار شد.

اما با گذشت بیش از یک سال از برگزاری این آزمون، نتایج نهایی آن اعلام نشده است.


 خبر ۱۴ شهریور ۹۳ : وزارت نفت برای حل مشکل بیکاری مصمم است / نفت؛ لوکوموتیو خروج از رکود در کشور است
شانا، بیژن زنگنه در دیدار با دبیرکل و اعضای خانه کارگر که به مناسبت هفته دولت در وزارت نفت برگزار شد، بر عزم وزارت نفت برای ایجاد اشتغال در کشور اشاره کرد و گفت: نفت؛ لوکوموتیو خروج از رکود در کشور است و ما در بخش گازرسانی حرکت بزرگی را شروع کرده و هر روز نیز آن را دنبال می‌کنیم تا به رضایت مردم و ایجاد اشتغال در کشور منجر شود.
وی با ابراز نگرانی از وضعیت بیکاری در کشور، گازرسانی به روستاها و شهرهای کوچک را گامی بزرگ در جهت رفاه مردم و تا حدی حل معضل بیکاری عنوان کرد،گفت: فضای عمومی کشور همیشه به نحوی است که ما طرف کارگران هستیم نه سرمایه دار. البته سرمایه دار هم جای خودش را دارد اما جنس ما کارگری است و بنده نیز در تمام عمرم جهادی بوده‌ام.
زنگنه با اشاره به این که طی هشت سال گذشته ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیارد دلار از بودجه کشور خرج شده اما نتیجه‌ای مطلوب در پی نداشته است، تصریح کرد: عزم وزارت نفت ایجاد اشتغال در کشور است و در این راستا گازرسانی به روستاها و شهرهای کوچک را در دستور کار قرار دادیم.
وزیر نفت با بیان این که بحران بیکاری مشکلات فراوانی را در کشور ایجاد کرده، گفت: بسیاری از مشکلات کشور بعد از تحریمها، بیکاری، آن هم در سطوح تحصیل کردگان است بنابراین از جمله اقداماتی که برای حل این مسائل باید انجام شود بهبود سیاست خارجی و توسعه روابط با دیگر کشور‌هاست.
زنگنه خاطرنشان کرد: مجموعه وزارت نفت در نظر دارد که در سه سال آینده به پنج میلیون و ٢٠٠ هزار خانه جدید گازرسانی کند و با توجه به این که با این اقدام ۲ تا ۳ بخاری برای هر منزل لازم است بنابراین هفت تا هشت میلیون تقاضا برای بخاری و ۱۵ میلیون تقاضا برای وسایل جانبی بوجود می‌آید که این رویه ایجاد اشتغال می کند.
وی بیکاری را منجر به بروز فساد و ناآرامی و التهابات اجتماعی دانست و گفت: این معضلات باعث احساس شرمندگی است؛ لذا باید همگی دست به دست هم داده تا بتوان این مشکل بزرگ کشور را حل کرد.
وزیر نفت با اشاره به این که بسیاری از مطالبات کارگران و تامین اجتماعی محقق شده است ،افزود: دلیل تحقق این امر انتخاب وزیری برای وزارت کار از جنس کارگران است که این رویه حائز اهمیت بوده و فرصتی استثنایی برای جامعه کارگری است.
وی با ابراز ناخرسندی از ظهور اشرافیگری و تردد اتومبیل‌های گرانقیمت چند میلیاردی در خیابان‌های کشور گفت: پول خرید اینگونه اتومبیل‌ها بادآورده و حاصل بدبخت شدن عده‌ای از مردم بوده و صاحبان برخی از آنها رانتخوار و فاسدند که دیگران را نیز به فساد می‌کشانند.


خبر ۶ مرداد ۹۳ : نیروهای استخدامی سال ۹۰ پارس جنوبی به کاریابی نفت معرفی میشوند

اویل نیوز: حدود یک ماه پیش خبری در شبکه خبری اویل نیوز پیرامون تازه ترین شنیده ها درباره انتقال نیروهای جدید الاستخدام پارس جنوبی به دیگر مناطق و شرکتها منتشر شد.
طبق اخباری که خبرنگار اویل نیوز کسب کرده است تعداد قابل توجهی از نیروهای جدیدالاستخدام رشته های مختلف تحصلی این شرکت که در حالتهای مختلف شغلی (رسمی-قراردادی، پیمانی و … ) هستند به زودی به دیگر شرکتها منتقل میشوند.
لازم به توضیح است در سال ۱۳۹۰ و در طرحی بی سابقه اقدامات لازم برای برگزاری آزمون و مصاحبه و جذب ۱۰۰۰ نیروی جدید در شرکت نفت وگاز پارس با پافشاری مسئولان وقت این شرکت انجام شد که حضور بدون برنامه این نیروها که نیمی از آنان از داوطلبان بومی بودند،با انتقادات فراوانی روبرو شد.
گفته می شود بر اساس تصمیم مدیران شرکت ملی نفت انتقال این نیروها به شرکت مجتمع گازی پارس جنوبی و همچنین شرکتهای استانی در دستورکار قرار گرفته است
در اینرابطه نیز گلایه ای از یک مهندس نفت شاغل در پارس جنوبی به اویل نیوز رسیده است که خلاصه ای از آن بدین شرح است:
در سال ۱۳۹۰ ، شرکت نفت وگاز پارس به عنوان متولی توسعه میدان گازی پارس جنوبی اقدام به جذب تعدادی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه صنعت نفت نمود. فارغ التحصیلان صنعت نفت با توجه به شرایط ممتازی تحصیلی و همچنین تعهد خدمت در شرکت ملی نفت، امکان فعالیت در شرکت های مختلف تابعه شرکت نفت در اقصی نقاط کشور را داشتند اما با توجه به نیاز اساسی کشور به توسعه میدان پارس جنوبی و تاکید مقام معظم رهبری و از سوی دیگر وعده وعیدهای مختلف ارائه شده از سوی شرکت نفت و گاز پارس و مدیریت وقت، منطقه ویژه پارس جنوبی را انتخاب نموده و در این شرکت مشغول به فعالیت گردیدند. بدیهی است که انتخاب این شرکت و کار در منطقه پارس جنوبی شرایط سخت آب و هوایی و مشکلات دیگری از قبیل زندگی اقماری و دوری از خانواده را به دنبال داشته است.
اکنون بعد از گذشت ۳ سال و تغییر مدیریت در شرکت نفت و گاز پارس و شرکت ملی نفت، جدول سازمانی شرکت نفت و گاز پارس نسبت به قبل تغییر کرده و در چارت جدید سازمانی تعداد نیروهای متخصص مهندسی نفت به طور چشمگیری کاهش یافته است. لذا قرار است جمع کثیری از متخصصان مهندسی نفت پس از گذشت سه سال و کسب تجربه و تخصص لازم به عنوان نیروهای مازاد به اداره تامین نیروی شرکت ملی نفت معرفی گردند.
مسئله ای که در صورت تحقق بلاتکلیفی، بیکاری و سردرگمی جمع کثیری از نخبگان را به دنبال خواهد داشت. این در حالی است که فازهای در حال توسعه میدان پارس جنوبی هنوز به بهره برداری نرسیده و پروژه های بسیاری در حال انجام هستند و پیشرفت مطلوبی نداشته اند. لذا با وجود این عقب ماندگی شدید در توسعه میدان، اخراج این تعداد نیروهای متخصص نفتی که جزو فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه صنعت نفت بوده و با درخواست و نیاز شرکت نفت و گاز پارس مشغول به فعالیت شده بودند چه توجیهی دارد؟


خبر ۲۱ اردیبهشت ۹۳: برقراری ارتباط مستقیم با وزیر نفت فراهم شد

همکاران مجموعه وزارت نفت و مردم شریف ایران، از این پس می توانند به طور مستقیم با وزیر نفت ارتباط برقرار کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)، با تاکید بیژن زنگنه؛ وزیر نفت، امکان برقراری ارتباط مستقیم با وی از طریق نشانی الکترونیکی Zangeneh@mop.ir فراهم شده است.به این ترتیب، همکاران مجموعه وزارت نفت و مردم شریف ایران، می توانند به طور مستقیم از طریق نشانی الکترونیکی Zangeneh@mop.ir با وزیر نفت در ارتباط باشند و شکایتها، پیشنهادها و مطالب موردنظر خود را به اطلاع وی برسانند.
آقای زنگنه در بخشی از پیامی که به همین منظور منتشر کرده، اعلام کرده است: «مطالبی که به نشانی گفته شده ایمیل می شود، توسط افراد مورد اعتماد اینجانب مطالعه و موارد مهم آن هم به خود من برای اظهار نظر و احتمالا صدور دستور ارجاع می شود. اگر ارسال کنندگان ایمیل ها مایل باشند مطالبی را که ارسال می کنند، محرمانه بماند و به سلسله مراتب مسئولین نفت منعکس نشود، لطفا در ابتدای ایمیل خود این مطلب را تذکر دهند و مطمئن باشند که ان شاالله به نظرشان عمل خواهد شد».


خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۳: سامان‌دهی قرارداد کارکنان غیر رسمی متوقف نیست

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت با تاکید بر ساماندهی نیروهای غیررسمی صنعت نفت تا پایان امسال، از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش پانا نیوز، کریم سلحشور درباره جزئیات ساماندهی نیروهای غیررسمی صنعت نفت با اشاره به اینکه حدود ۴٠ هزار نیروی قرارداد مدت موقت و حدود یک هزار نفر نیروی قرارداد مدت معین در صنعت نفت مشغول به کار است، گفت: طبیعی است هر شخصی که دارای کمترین میزان عاطفه انسانی است، نمی تواند نسبت به همکاران خود بی تفاوت باشد و در حال بررسی وضعیت نیروهای قرارداد مدت موقت هستیم.

به گفته وی اما ضوابط و مقررات قانون کار و الزاماتی که از سوی وزارت کار مورد تاکید است، این فرایند را تا حدودی پیچیده کرده و آنچه در این میان بدیهی و قطعی است، عزم و اراده مسئولان صنعت نفت برای ساماندهی مطلوب شرایط این دسته از کارکنان است و یقین بدانید که این موضوع با جدیت در دستور کار قرار دارد.

سلحشور با تاکید بر اینکه حقوق و دستمزد زمانی قاعده مند می شود که طبقه بندی مشاغل موجود باشد، افزود: این درحالی است که مشاغل این ۴٠ هزار نفر، طبقه بندی نشده است. ما باید در این زمینه با وزارت کار به توافق برسیم. دقت کنید که بسیاری از مشاغل موجود در نفت، با فضاهای کاری دیگر بیگانه است و بردن این مشاغل در طبقات خاص و متقاعد کردن وزارت کار، کار دشواری است.

وی درخصوص اعمال سابقه کار، تحصیلات و بسیاری از معیارهای دیگر در پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان قراردادی با اشاره به نبود تجربه مشابه در صنعت نفت و زمانبر بودن قاعده مند سازی نحوه پرداخت به این کارکنان قراردادی، تصریح کرد: با این حال این تعهد اخلاقی را برای خود قائل شده ایم که این موضوع را با جدیت پیگیری کنیم و امیدواریم تا پایان سال جاری، این دسته از کارکنان ساماندهی شوند.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه مباحث مطرح شده در ماده ١٠ قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت، تنها کارکنان رسمی را دربرمی گیرد، خاطرنشان کرد: در تلاشیم از ظرفیت های قانونی موجود بیشترین استفاده را داشته باشیم تا تعداد بیشتری از خانواده صنعت نفت، از مزیت های این قانون برخوردار شوند. رئیس جمهوری، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و وزیر نفت، افرادی هستند که به ترتیب مسئولیت تصویب، تایید و پیشنهاد مفاد این ماده را بر عهده دارند و امیدواریم این قانون در سال جاری، نهایی شود و به تصویب برسد.

این مقام مسئول در ادامه تبیین کرد: باتوجه به اینکه برای کارکنان قراردادی مدت معین، نظام پرداخت مشخصی تعریف شده و در برابر یک سمت خالی نشسته اند، دغدغه اصلی ما به کارکنان قرارداد مدت موقت بر می‌گردد و هم اکنون این کارکنان در دوره گذار به سر می برند و ما تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا پایان امسال، کار ساماندهی نیروهای غیررسمی صنعت نفت نهایی شود.

سلحشور با پذیرش بیش از حد زمانبر شدن فرایند اعلام نهایی افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت، از ارائه گزارش نهایی به وزیر نفت خبر داد و گفت: این اطمینان را می دهیم که نتایج نهایی در آینده ای نزدیک اعلام شود.


خبر اردیبهشت ۹۳: به زودی تکلیف پذیرفته شدگان نهایی مشخص می شود.

کریم سلحشور در گفتگو با خبرنگار وزارت نفت، از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران (که سال گذشته برگزار شده بود)، در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: به زودی تکلیف پذیرفته شدگان نهایی مشخص می شود.

وی یادآور شد: قبول داریم فرآیند اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی این آزمون، طولانی شده، اما موضوع در حال رسیدگی است.
سلحشور گفت: شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت خود را در این زمینه انجام و معاونت منابع انسانی وزارت نفت، گزارش های لازم را به وزیر نفت ارائه داده است.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت تاکید کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در اولین فرصت ممکن، نتایج بررسی ها را اعلام کرده و به نگرانی پذیرفته شدگان در آزمون خاتمه دهیم.
آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران با شرکت ١٢٩ هزار نفر بزرگترین آزمون استخدامی کشور بود که در ۵ و ۶ اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد؛ پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، مصاحبه با پذیرفته شدگان انجام و مقرر شد نتایج نهایی در بهمن ماه سال ٩٢ اعلام شود. با توجه به تاکید معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، انتظار می رود نتایج نهایی به زودی اطلاع رسانی شود.


خبر ۱۶ فروردین ۹۳: ۵۰۰۰ نفر در انتظار یک امضا

در اسفند ماه گذشته شرکت ملی نفت ایران اقدام به ثبت نام جهت انجام آزمون استخدامی جهت اشتغال در نزدیک به ۲۷۰۰ رسته شغلی نمود و این آزمون در ۵ و ۶ اردیبهشت ۹۲ با حضور ۱۲۹۰۰۰ نفر انجام گرفت و لقب بزرگترین آزمون استخدامی را به خود اختصاص داد.
در ابتدا قرار بود نتایج در نیمه دوم اردیبهشت اعلام گردد. پس از عملی نشدن این وعده، اعلام گردید که نیمه اول خرداد نتایج اعلام خواهد شد و همین طور تا نیمه اول تیر ماه این تعویقات ادامه یافت تا بالاخره نتایج اولیه در حدود ۱۷ تیر اعلام شده و گفتند در مرداد ماه، زمان انجام مصاحبه‌ها اعلام خواهد شد.
در مرداد ماه اعلام شد هفته آخر شهریور زمان مصاحبه اعلام خواهد شد و زمان برگزاری مصاحبه در مهر و آبان خواهد بود که این موضوع بوقوع پیوست.
در روز مصاحبه به شرکت کنندگان اعلام شد که از هر دو نفر یک نفر جذب خواهد شد و دیماه زمان اعلام نتایج مصاحبه‌های فنی تخصصی خواهد بود. در دیماه که به سایت استخدامی شرکت نفت مراجعه گردید (azmoon.nioc.ir) با تعجب دیدیم که باز هم اعلام نتایج عقب افتاده و به نیمه اول بهمن ماه کشیده شده است.
اکنون پس از گذشت یک ماه و نیم که به سایت مورد اشاره مراجعه می‌گردد همچنان نیمه اول بهمن ماه زمان اعلام نتایج درج شده است. در پیگیری‌های انجام شده با اداره استخدام شرکت نفت معلوم گردید که تمام این مدت لیست افراد قبول شده روی کارتابل آقای وزیر است و ایشان توجهی به این موضوع ندارند و اعلام می‌دارند که هنوز هیچ زمانی برای اعلام نتایج متصور نیست.
در ضمن، شایان توجه است که مدت زمان بسیاری از این پروسه در زمان دولت جدید بوده که شعار اشتغال جوانان را در زمان انتخابات! سر می‌داد. ضمنا در زمان همین دولت استخدامی وزارت دفاع و نیز شهرداری‌ها، به حالت تعلیق درآمده و بیم آن می‌رود که نتایج شرکت نفت نیز با سرنوشت مشابهی مواجه گردد.
قابل ملاحظه است که این افراد، از بین نزدیک ۱۳۰۰۰۰ نفر برگزیده شده‌اند و به نوعی، نخبگان علمی این جامعه محسوب می‌گردند.


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود درباره ی اخبار استخدامی شرکت نفت، با ما همراه باشید.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل سیستم دورکاری ایران استخدام

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۸۸ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/11/08

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/11/08

  ساعت ارسال : 01:11

  کد دیدگاه : 654823

  پاسخ

  سلام کسی میتونه راهنمایی کنه،آزمون پالایشگاه نیمه دوم امسال کرمانشاه امسال برگزار شده یا نه؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

 • کاربری : duman ارسال : 94/11/06

  کاربری : duman

  ارسال : 94/11/06

  ساعت ارسال : 16:14

  کد دیدگاه : 652426

  پاسخ

  سلام….یه سوال شرایط کاری اونجا چطوره؟چند روز کاره چند روز اف؟شرایط اقماریش چطوره؟ممنون که ج میدین

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/11/07 23:09:10 پاسخ

   سرکارم میری نگران نباش

 • کاربری : مسلم امیری ارسال : 94/10/08

  کاربری : مسلم امیری

  ارسال : 94/10/08

  ساعت ارسال : 23:10

  کد دیدگاه : 606099

  پاسخ

  اقا سلام ..این استخدامی شرکتا کی میاد بابا بخدا دیگه دیوانه شدیم خب..درس خوندم ک سرکار باشم نه اینکه تو خونه بشینم

 • کاربری : قهرمان جهانی ارسال : 94/09/15

  کاربری : قهرمان جهانی

  ارسال : 94/09/15

  ساعت ارسال : 21:18

  کد دیدگاه : 576787

  پاسخ

  من دنبال کار میگشتم من هفت سال سابقه در فولاد شاهین بناب دارم کارم هم چرثقیل کار و هم برش با مهارت عالی میخواستم بدونم میتونم اونجا استخدام بشم من از اذربیجان غربی شهر میاندواب هستم ۳۴سالمه

 • کاربری : حسین زایری ارسال : 94/09/12

  کاربری : حسین زایری

  ارسال : 94/09/12

  ساعت ارسال : 20:38

  کد دیدگاه : 573217

  پاسخ

  سایت اطلاع رسانی خوبی دارید همه چیز اون پولی سیاست کاریتون رو تغییر دهید اقایان و خانم های مدیر

  • نقل قول : adminدر : 94/09/12 21:03:33 پاسخ

   سایت شامل مجموعه ای از خدمات رایگان و پولی است. اداره یک سایت خصوصی و ارئه کیفیت بالای خدمات با مجموعه از کارمندان برای ما با صرف هزینه است دوست عزیز. و مطمئناً باید هزینه های اون از سمت بهره برداران خدمات تأمین بشه.

 • کاربری : میثم حسنی ارسال : 94/09/02

  کاربری : میثم حسنی

  ارسال : 94/09/02

  ساعت ارسال : 03:58

  کد دیدگاه : 564273

  پاسخ

  اگه ممکنه لطف کنین بگین که شرکت نفت درسال ۹۴ استخدام داره.؟

  • نقل قول : پیماندر : 94/09/04 11:42:15 پاسخ

   کاش یکی واقعا میتونست بگه اصلا امسال آزمون داره یا نه؟
   و اگر داره حدودا کی برگزار میشه؟

   • نقل قول : ناشناسدر : 94/09/24 03:11:27 پاسخ

    ازمن کتبی امسال برگزار میشه

  • نقل قول : صادقدر : 94/09/20 12:46:43 پاسخ

   امسال که فکر نکنم…شاید ۹۵ ازمون بگیره وزمان جذبشون هم ۹۶ یا ۹۷.

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/09/24 03:06:20 پاسخ

   میشه کسی بگه که ثبت نامش تموم شده یا نه؟

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/09/24 03:10:31 پاسخ

   امسال ازمون کتبی برگزار میشه

 • کاربری : دنیز ارسال : 94/08/14

  کاربری : دنیز

  ارسال : 94/08/14

  ساعت ارسال : 15:09

  کد دیدگاه : 540687

  پاسخ

  سلام آدمین جان خسته نباشید.من اصلا از این شرکت نفت هیچی نمیدونم اینکه تو قسمت اداری کاراش چیه.من یه نامه دادم الان تو قسمت نیروی انسانی وزارته نفته .خودمم ۲۳ سالمه لیسانس شیمی کاربردیم .شما اطلاعاتی در این زمینه و اینکه حقوقش چطوریه خبری دارین؟

  • نقل قول : adminدر : 94/08/14 15:43:38 پاسخ

   دوست عزیز دقیق کتوجه منظور شما نشدم. یک مورد مشخص برای همه نیست. هر رشته شغلی در یک سازمان دارای نوع فعالیت ها و شرایط و مزایای مختص خودش هست.

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/09/26 01:30:54 پاسخ

   چون بیمه نفت میشید با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه کار قبلیتون حقوق افراد در شرکت مشخص میشه

 • کاربری : محمد ارسال : 94/08/13

  کاربری : محمد

  ارسال : 94/08/13

  ساعت ارسال : 22:52

  کد دیدگاه : 539791

  پاسخ

  عزیز جان الان هیج اورگانی استخدام رسمی ندارن ولی شما استخدام میشید ممنون از سوالت
  😉

 • کاربری : سید محمد لسانی ارسال : 94/08/04

  کاربری : سید محمد لسانی

  ارسال : 94/08/04

  ساعت ارسال : 10:50

  کد دیدگاه : 528797

  پاسخ

  با عرض سلام وخسته نباشید من تمامی مدارکای استخدام شرکت نفتم آماده است و برای منابع انسانی ارسال شده و در مرحله آخر منتظر خبرهستم درحال حاضر شنیدم که وزیر جذب نیرو رو ممنوع کرده آیا این ممنوعیت شامل منم میشه ؟؟؟؟؟؟لطفا زود جواب بدین خیلی نگرانم…. 😳 😳

  • نقل قول : سلامدر : 94/08/06 18:11:19 پاسخ

   بیخود به شنیدها باور نکن اگر وزیر دستور دهد در سایت وزارت مینوشتند
   بی منبع شایعه نکن

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/08/07 08:43:08 پاسخ

   با سلام من با تماسی که با خود شرکت منابع تامین نیروی انسانی داشتم متوجه این موضوع شدم منشی خود آقای باقری به من اینو گفت

  • نقل قول : صادقدر : 94/08/08 11:39:04 پاسخ

   جدی نگیر….درسته وزیر مخالفه….ولی کاری از دستش برنمیاد..مجلس مصوب کرده که همتون باید بریدسرکار(انصافا تو این بلبشواستخدامی و…مجلسیها خوب از حق مردم دفاع می کنند)وزحمت می کشندوجواب رای دهی مردم را می دهند.ولی برخی مسئولان علی رقم وظیفه شان زحمت کمتری می کشند..احسنت به نماینده های مجلس…

  • نقل قول : یلرداندر : 94/08/13 16:22:45 پاسخ

   سلام. بچه ها از قبول شدگان شرکت ملی حفاری کسی نیست؟ شنیدم ۲گروه رفتن سرکار ولی هنوز ما بلاتکلیفیم؟!!!!!!!!!!!!

 • کاربری : محمدرضا ارسال : 94/07/02

  کاربری : محمدرضا

  ارسال : 94/07/02

  ساعت ارسال : 12:49

  کد دیدگاه : 500363

  پاسخ

  باسلام اینجانب محمد رضا نواصری دارای مدرک دیپلم جوشکاری گاز و برق دارم که با سابقه ۵ سال کاری دارم

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/06/29

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/06/29

  ساعت ارسال : 00:25

  کد دیدگاه : 495782

  پاسخ

  سلام من جانباز هستم دوتا بچه ها م بکارند لیسانس شیمی هستتد

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/07/17 19:11:09 پاسخ

   سلام
   بر اساس قانون میتونید فرزندتون را جایگزین شغل خودتون کنید
   برای اطلاعات بیشتر به بنیاد شهید و امور ایثارگر مراجعه کنید

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/06/21

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/06/21

  ساعت ارسال : 08:45

  کد دیدگاه : 488657

  پاسخ

  سلام پسری هستم ۱۹ساله کاردانی برق کنترول دارم هرکاری میکنم جای منو نمیگیرن برای سابقه کارم .چیکار کنم حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • کاربری : بیکاری ارسال : 94/06/18

  کاربری : بیکاری

  ارسال : 94/06/18

  ساعت ارسال : 11:09

  کد دیدگاه : 486349

  پاسخ

  😕 سلام دختری۲۵ ساله فوق لیسانس نفت دارم همچنان دنبال کارم .خسته شدم جکار باید کنم

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/06/21 08:40:46 پاسخ

   شکرخدابکن

  • نقل قول : صادقدر : 94/06/23 11:14:13 پاسخ

   راستشو بگم ؟؟؟منم مثل شما بودم(البته مکانیک خوندم)..راه حل که چه عرض کنم..راه فرار ار بیکاری را پیدا کردم..امسال دکتری روزانه قبول شدم..اگه خدا بخواد میخوام برا استادشدن تلاشمو بکنم..(ما که از بس بیسواد بودیم هیچ جا تو صنعت ما رو نمیخواست..مجبورشدیم بریم دکتری…

  • نقل قول : بهنامدر : 94/06/29 16:44:30 پاسخ

   سلام به نظرم همه بچه ها باید خودشون ابتکار خرج کنن خودشون کار افرین باشن اگه قرار باشه منتظر استخدام دولتی باشیم حالا حالا ها باید منتظر باشیم پس ت یک یا علی دیگر

   • نقل قول : مهدیدر : 94/07/24 12:34:27 پاسخ

    سلام.من چون ازبچه گی بم میگفتن نیوتون ،ابتکار بخرج دادم و قرار شده پدرم باسم یه پتروشیمی بزنه بشم رییسش.همتونم استخدامین :mrgreen:
    اقای بهنام احتمالا شما تو جو بازارکار ما نفتیا نیسی
    شایدم تو ازمایشگاه داری از نفت کیمیا میسازی
    ………ٔ
    این حرفای روتین همه جا هست

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/07/24 12:39:32 پاسخ

   سلام من لیسانس مهندسی شیمی دارم .دارم میخونم ارشد و بورس.
   حالا وسط این داستانا توفکرم ک اگه بورس نیارم با ف.لیسانس کار گیرم نمیاد.بعد بخونم دکتری.مگه چنتا دکتر میخاد مملکت .چقدر میدن.اونم با۳۰سال سن.خلاصه برزخم بخونم نخونم ……

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/11/07 23:12:04 پاسخ

   دنبال کار برو هیچ وقت کار نمیاد در خونه ادم بزنه موفق باشی

 • کاربری : محمد بهنام پور ارسال : 94/06/14

  کاربری : محمد بهنام پور

  ارسال : 94/06/14

  ساعت ارسال : 13:06

  کد دیدگاه : 482791

  پاسخ

  سلام وخسته نباشی خدمت دوستان عزیز من پسری ۲۵ساله به دنبال کار میگردم گواهی رانندگی دارم لطفا بگید چیکار کنم از این بیکاری در بیام
  :(

 • کاربری : زهرا ارسال : 94/06/03

  کاربری : زهرا

  ارسال : 94/06/03

  ساعت ارسال : 19:55

  کد دیدگاه : 473442

  پاسخ

  سلام .من دختری سی ویک ساله می باشم.دانشجوی انصرافی جغرافیای روستایی و لیسانس ادبیات….چرا وضعیت ما افتضاح شده…..

  • نقل قول : فریاددر : 94/08/28 13:19:25 پاسخ

   فقط خدا به داد آین جوونا برسه

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/05/24

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/05/24

  ساعت ارسال : 12:57

  کد دیدگاه : 463893

  پاسخ

  آره حرف دوستمون درسته ما کارمندا حقوق کارگری میگیریم و عیدی کارمندی :mrgreen: خیلی جالبه معلوم نیست آخرش چی بشه

 • کاربری : علی موسوی ارسال : 94/05/18

  کاربری : علی موسوی

  ارسال : 94/05/18

  ساعت ارسال : 02:42

  کد دیدگاه : 454957

  پاسخ

  سلام پسری هسان بیست وهفت ساله متاه 😕 ل فوق دیپلم برق دارم بیکار هستم جویای کار

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/05/19 18:48:16 پاسخ

   تو دیگه پسر نیستی ، ایشالا پسر دار بشی. امید به خدا کار هم جور میشه

  • نقل قول : حسن درویشیدر : 94/08/14 00:02:47 پاسخ

   سلام من پدرم ۳۹سال درشرکت نفت مسجدسلیمان کارکرده که من که فرزنده این اقامی باشم ۷سال روی نوبت وتوی کوموسون جزب می باشم ال تماس دعا

 • کاربری : عظیم ارسال : 94/05/01

  کاربری : عظیم

  ارسال : 94/05/01

  ساعت ارسال : 10:02

  کد دیدگاه : 416440

  پاسخ

  من پسر ۲۵ساله به دنبال کارم گواهی رانندگی دارم ب سه دو سال نگهبان بودم

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/07/21 14:15:42 پاسخ

   بیست وپنج سال سنته اون موقعه چه جوری بیست وسه سال نگهبان بودی…

 • کاربری : فری رحیمی ارسال : 94/03/16

  کاربری : فری رحیمی

  ارسال : 94/03/16

  ساعت ارسال : 17:28

  کد دیدگاه : 357095

  پاسخ

  سلام دوستان عزیز بنده و کلی از همکارانم بیش از هفده سال سابقه کار پیمانکاری و اخیرا قراردادی مدت موقت هستیم اما هنوز رسمی وزارت نشدیم همه هم دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالتر در رشته های مدیریت صنعتی، حسابداری و کامپیوتر هستیم بخدا خسته شدیم از بلا تکلیفی با ما قرارداد کارمندی بستن اما حقوق کارگری میگیریم و عیدی کارمندی میخوایم کار رو رها کنیم میگیم خوب اخراجمون کنین تا بیمه بیکاری بگیریم بریم پی کارمون یک بنده خدای دیگه بیاد سرکار میگن شما کارمندین و بیمه بیکاری ندارین دیگه نمیدونیم چکار باید بکنیم.

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/05/24 12:58:16 پاسخ

   شما راست میگید ما هم همینجوری هستیم

1 4 5 6

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.