امروز جمعه ۹۵/۱۱/۰۱
همکاری در فروش فایل

استخدام شرکت های پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و نفت و گاز شرق

نویسنده : ۱ دیدگاه 91/09/14

 

i1qv5xe2gl53ura5lcyk.jpg

معاون توسعه منابع انسانی وزیر نفت از صدور مجوز استخدام ۱۵۲ نفر نیرو در شرکت های پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و نفت و گاز شرق خبر داد.

شانا – گروه نفت: آزمون استخدامی برای جذب ۱۵۲ نفر در شرکت های پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و نفت و گاز شرق در اواخر آذر یا اوایل دی امسال برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار شانا، معاونت منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در گزارشی با بررسی نتایج سفر دوره ای دکتر کریم سلحشور، معاون وزیر نفت در امور منابع انسانی و مدیریت به منطقه سرخس، از جذب ۱۵۲ نفر نیروی بومی در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق، تغییر نوع نوبتکاری در شرکت نفت و گاز شرق با هدف رفاه و امنیت بیشتر خانواده‌ها، موافقت با جذب پزشک و دندانپزشک و توسعه امکانات درمانی درمانگاه سرخس خبرداد.

بر اساس این گزارش، در جریان سفر دوره‌ای معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت به منطقه عملیاتی خانگیران که مهر امسال انجام شد، با جذب ۷۲ نفر در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق و ۸۰ نفر در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد بوسیله برگزاری آزمون موافقت شد.

با هماهنگی‌های انجام شد بین دو شرکت، سوال های آزمون از سوی دانشگاه فردوسی مشهد تهیه و با همکاری فرمانداری منطقه، فراخوان عمومی برای ثبت نام علاقه‌مندان از ۲۰ آبان تا ششم آذر امسال صادر شد.

حدود ۱۸۰۰ نفر برای شرکت در آزمون ثبت‌ نام کرده‌اند و قرار است آزمون جذب نیروی انسانی مورد نیاز دو شرکت با اولویت نیروهای بومی منطقه سرخس در اواخر آذر یا اوایل دی امسال برگزار شود.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب یک دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ali ارسال : 93/02/13

  کاربری : ali

  ارسال : 93/02/13

  ساعت ارسال : 00:59

  کد دیدگاه : 69193

  پاسخ

  چرا استخدام تو پالایشگاه عین مافیاست فقط یه عده خاص باید باشن به هیچ ادمی غیر از نور چشمیایه خودشون اجازه ورود نمیدن یا اونجا واقعا هر کی به هرکیه یا همه دستشون تو یه کاسه است


 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.