خريد vpn فیلترشکن خريد vpn خريد vpn کریو
 استخدام شرکت های پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و نفت و گاز شرق | ایران استخدام
قوانین سایت
  • یک دیدگاه

 

i1qv5xe2gl53ura5lcyk12 استخدام شرکت های پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و نفت و گاز شرق

معاون توسعه منابع انسانی وزیر نفت از صدور مجوز استخدام ۱۵۲ نفر نیرو در شرکت‌های پالایشگاه گاز شهید‌هاشمی‌نژاد و نفت و گاز شرق خبر داد.

شانا – گروه نفت: آزمون استخدامی‌برای جذب ۱۵۲ نفر در شرکت‌های پالایش گاز شهید‌هاشمی‌نژاد و نفت و گاز شرق در اواخر آذر یا اوایل دی امسال برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار شانا، معاونت منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در گزارشی با بررسی نتایج سفر دوره ای دکتر کریم سلحشور، معاون وزیر نفت در امور منابع انسانی و مدیریت به منطقه سرخس، از جذب ۱۵۲ نفر نیروی بومی‌در پالایشگاه شهید‌هاشمی‌نژاد و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق، تغییر نوع نوبتکاری در شرکت نفت و گاز شرق با هدف رفاه و امنیت بیشتر خانواده‌ها، موافقت با جذب پزشک و دندانپزشک و توسعه امکانات درمانی درمانگاه سرخس خبرداد.

بر اساس این گزارش، در جریان سفر دوره‌ای معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت به منطقه عملیاتی خانگیران که مهر امسال انجام شد، با جذب ۷۲ نفر در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق و ۸۰ نفر در پالایشگاه گاز شهید‌هاشمی‌نژاد بوسیله برگزاری آزمون موافقت شد.

با هماهنگی‌های انجام شد بین دو شرکت، سوال‌های آزمون از سوی دانشگاه فردوسی مشهد تهیه و با همکاری فرمانداری منطقه، فراخوان عمومی‌برای ثبت نام علاقه‌مندان از ۲۰ آبان تا ششم آذر امسال صادر شد.

حدود ۱۸۰۰ نفر برای شرکت در آزمون ثبت‌ نام کرده‌اند و قرار است آزمون جذب نیروی انسانی مورد نیاز دو شرکت با اولویت نیروهای بومی‌منطقه سرخس در اواخر آذر یا اوایل دی امسال برگزار شود.یک دیدگاه

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

  1. ali میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 69193     زمان ارسال دیدگاه : 12:59 .ق.ظ

    چرا استخدام تو پالایشگاه عین مافیاست فقط یه عده خاص باید باشن به هیچ ادمی غیر از نور چشمیایه خودشون اجازه ورود نمیدن یا اونجا واقعا هر کی به هرکیه یا همه دستشون تو یه کاسه است

    [پاسخ]


سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام بانک مهر اقتصاد