امروز دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴
همکاری در فروش فایل

استخدام شهرداری تهران سال ۹۵ (خبر جدید)

اخبار استخدامی‌ شهرداری‌های استان تهران
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی 

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


خبر ۱ دی ۹۵: دنبال برگزاری آزمون استخدامی کارکنان شهرداری هستیم (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سید جعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه رسیدگی به سلامت و وضعیت درمانی همکاران یکی از اولویت های مدیریت شهری است، گفت: استفاده کارکنان از بیمه شهرداری در بیمارستان ها باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون شهردار تهران با تاکید بر اینکه کارمندان ، سرمایه ارزشمند سازمانی هستند، اظهار داشت: تکریم، احترام و ارتقا پرسنل بر اساس شایستگی هایشان در جهت رشد و تعالی سازمان ، همواره در شهرداری تهران مورد تاکید است.

تشکری هاشمی با اشاره به تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری تهران تصریح کرد: آزمون تبدیل وضعیت استخدامی به ثابت آزمایشی را با جدیت پیگیر و اجرا خواهیم کرد. متاسفانه شاهد هستیم هرگاه در شهرداری تهران اقدام موثری صورت می گیرد عده ای با اظهارات غیر کارشناسی ،چاشنی تلخی به کأم همکارانمان می کنند.

تشکری هاشمی تاکید کرد: با اینگونه رفتارهای تلخ بیگانه نیستیم اما بطور حتم موضوع یکپارچه سازی قرارداد های پیمانکاران تامین نیروهای شهرداری و تبدیل وضعیت استخدامی به ثابت ازمایشی با جدیت صورت می گیرد و امیدوارم این اقدامات که در جهت رضایتمندی همکاران هست به درستی به ثمر برسد.

معاون شهردار تهران در جریان دیدار با مدیران و پرسنل شهردار منطقه ٢٢ با اشاره به اینکه معیشت و رفاه کارکنان همواره مورد تاکید مدیریت شهری است، گفت: تامین سبد رفاهی کارکنان وظیفه ای است که باید از سوی ستاد و منطقه به طور شایسته صورت گیرد.

تشکری هاشمی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در تعاونی های مسکن منطقه بر تسریع روند پیشرفت پروژه ها تاکید و بیان کرد: مقرر شده تسهیلات لازم جهت تعاونی مسکن کارکنان فراهم شود و کارکنان این منطقه هم که نیاز به تسهیلات دارند نسبت به دریافت وام اقدام کنند ، در عین حال برخی کارکنان که نیاز به دریافت وام رفاهی هستند نیز مقرر شد موردتوجه قرار گیرند .

وی در ادامه به مجوز شهردار تهران در موضوع تکمیل رینگ دسترسی پروژه تعاونی مسکن مروارید شهر در منطقه ٢٢ اشاره کرد و گفت: با موافقت شهردار تهران مقرر شد بلوار خادمین ، زحمتکش و رینگ دسترسی این پروژه به زودی احداث شود.

تشکری هاشمی در ادامه به سهم ۶٨درصدی آموزش های تخصصی پرسنل در این منطقه اشاره و اظهار کرد: آموزش های تخصصی در منطقه ٢٢ به درستی انجام شده در عین حال باید توجه شود آموزش ها در راستای مهارت آموزی متناسب با شغل صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه تمرکز نیرو در ستاد تنها کندی حرکت خدمت دهی به شهروندان را در پی دارد، گفت: باید همه برنامه ریزی ها در راستای تحقق۶٠ درصدی نیروهای صف صورت گیرد.


خبر ۲۳ آذر ۹۵: شهرداری درصدی از استخدامات جدید را به معلولان اختصاص دهد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

عضو کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران از شهرداری خواست در موضوع استخدامات خود از معلولان نیز استفاده کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ آذر ۹۵: برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری میزان)

سید جعفر تشکری هاشمی گفت: برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی در راستای فراهم کردن زمینه تبدیل وضعیت استخدامی تعداد ۵ هزار نفر از کارکنان قراردادی تحت پوشش شرکت خدمات اداری شهر و مؤسسه هادیان شهر در سال ۱۳۹۵ با اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به کارمند ثابت صورت می گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۰ شهریور ۹۵: شهرداری اجازه هرگونه استخدامی را ندارد  (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر در شرایطی نیستیم که اجازه افزایش نیرو را به شهرداری تهران بدهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۵ : تعدیل نیرو در شهرداری تهران نداریم (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران در تلاش هست تا سال ۹۵ مسکن تمامی کارگران این سازمان را ساماندهی کند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اسفند ۹۴ : از استخدام‌های غیرمجاز تا پرداخت حق‌الزحمه مازاد به کارکنان شهرداری‌های استان تهران (منبع : خبرگزاری تسنیم)

در بخشی از گزارش تحقیق و تفحص از استانداری‌ها آمده است که حدود ۴۲۰۰ نفر فقط جذب شهرداری‌های تابعه استان تهران شده‌اند که در فرآیند جذب این افراد رعایت قوانین و مقررات و مجوزهای لازم اخذ نشده است.

به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ با تقاضای تحقیق و تفحص از استانداری‌های تهران، فارس، آذربایجان غربی موافقت کردند که متن کامل گزارش نهاییتحقیق و تفحص از استانداری‌های تهران، فارس و آذربایجان غربیکه در خبرگزاری تسنـیم منتشر شد.

در بخشی از این گزارش از تحقیق و تفحص از استانداری استان تهران مشخص شده که در بازه زمانی ۱/۱/۱۳۸۷ لغایت ۲۹/۱۲/۱۳۹۱ حدود ۴۲۰۰ نفر فقط جذب شهرداری‌های تابعه استان تهران شده‌اند که این تعداد افراد جذب شده بار مالی فراوانی به شهرداری‌ها تحمیل کرده‌اند و در فرآیند جذب این افراد رعایت قوانین و مقررات و مجوزهای لازم اخذ نشده است.

براساس این گزارش برابر ماده (۲) آیین‌نامه استخدامی کارکنان شهرداری‌های کشور مستخدمان شهرداری‌ها به چهار دسته (مستخدم ثابت، مستخدم رسمی، مستخدم موقت و کارکنان شهرداری) تقسیم می‌شوند که در آئین‌نامه مذکور هیچ نوع قرارداد استخدامی دیگری پیش‌بینی نشده و برابر ماده ۱۲ همین آئین‌نامه برای تأمین نیروی انسانی لازم شهرداری‌ها می‌بایست قبلاً از وزارت کشور مجوز بکارگیری دریافت کنند ولی شهرداری‌های استان تهران بدون دریافت مجوز اقدام به جذب ۲۴۰۰ نیروی انسانی کرده‌اند و حتی سهمیه‌های خاص برای استخدام افراد همچون ۳% معلولین و ۲۵% فرزندان ایثارگران و خانواده های شاهد نیز رعایت نشده است.

حتی یک مورد گزارش خودسوزی در یکی از شهرداری‌های غرب استان تهران در اعتراض به این تبعیض گزارش شده است.

در بخش دیگری از این گزارش به بحث پرداخت حق‌الزحمه‌ها اشاره شده و آمده است: در شهرداری‌های استان تهران تعداد زیادی کمیسیون و کمیته و شورا و … بصورت غیرقانونی تشکیل و بدون داشتن هرگونه بازدهی فقط محملی برای دریافت حق‌الجلسه‌ و پاداش جهت برخی از مسئولین شهرداری و برخی از اعضای شورای شهر بابت عضویت در آنها شده است.

شهرداری جهت پرداخت این مبالغ از شورای اسلامی تقاضای مجوز نموده است و آن شورا پرداخت این مبالغ غیرقانونی را تصویب نموده،‌اما این مصوبات مورد اعتراض و مخالفت فرمانداری شهرستان قدس واقع گردیده است ولی مسئولین شهرداری بدون توجه به قانون و نظر کمیته تطبیق فرمانداری در خصوص مصوبات شورای شهر اقدام به پرداخت نموده است در حالی که افراد عضو کمیسیون‌ها و شوراهای سازمان‌ها و … اضافه کار کامل خود را دریافت کرده‌اند و این جلسات در ساعات اداری و یا جزء ساعات اضافه کار برگزار شده است لذا تمامی اقدامات غیرقانونی قوق الذکر موجب تضییع حقوق شهروندان شده و افزایش هزینه‌های جاری شهرداری‌ها را در پی داشته و موجب کاهش بودجه‌های عمرانی گردیده است.


خبر ۱۷ بهمن ۹۴ : آمادگی شهرداری تهران برای ایجاد شغل بچه های کار (منبع : خبرگزاری صدا و سیما)

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهردار تهران در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: می توانیم از فضای شهرداری تهران برای آموزش این افراد استفاده کنیم، به گونه ای که پسران بالای ۱۵ سال در مشاغل فنی و حرفه ای آموزش ببینند تا در نهایت در بازار و کارگاه های تولیدی اشتغال یابند.
وی با اشاره به برپایی جشن برای ۱۵۰ کودک و نوجوانان کار و خیابان در دهه فجر در پیاده راه ۱۷ شهریور گفت: بر اساس دستور شهردار تهران مبنی بر اینکه سازمان ها و زیرمجموعه های شهرداری تهران کاری کنند تا در دهه فجر اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه نیز در جشن های پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کنند، به همین منظور جشنی را برای این کودکان تدارک دیدیم که در حاشیه آن به تمامی این کودکان پوشاک و البسه اهدا شد.


خبر ۲۷ دی ۹۴ : شهرداری‌های تهران ۸۵۰۰ نیروی مازاد دارند (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استان تهران گفت: شهرداری‌های استان تهران ۸ هزار و ۵۰۰ نیرو مازاد بر قانون دارند.
به گزارش خبرنگار مهر، احمد تواهن صبح یکشنبه در چهارمین دوره آموزشی اعضای شورای اسلامی شهرهای تابعه استان تهران با محوریت دبیرخانه هیات حل اختلاف اظهار داشت: ۲۰ سال از تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستای کشور می گذرد، اما به نظر می رسد عامل فرهنگی و عوامل حقوقی دلیل ایجاد برخی تخلفات در شوراها است.
وی با بیان اینکه ۲ هزار و ۵۰۰ پست مصوب در شوراهای اسلامی شهر تهران داریم، افزود: این در حالی است که ۱۱ هزار نفر در شهرداری ها مشغول به کار هستند که علت آن عملکرد شوراها است.
تواهن ادامه داد: قانون شوراها شاید ضعف داشته باشد، اما باید اجرا شود و همین بی قانونی موجب شده از ۳۲۰ عضو شورای شهر تهران ۴۵ پرونده وارد هیات های حل اختلاف شود و  ۸ عضو شورا هم سلب عضویت شده و ۳۷ نفر محکوم شوند. همچنین ۱۱ عضو شورا هم با قرار وثیقه در مراجع قضایی آزاد هستند.


خبر۲۰ اردیبهشت ۹۴: شروع ثبت نام آزمون استخدام سازمان آتش نشانی تهران

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهرتهران از میان افراد واجد شرایط و از طریق آزمون‌های ورزشی، علمی، معاینات جسمانی، مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش، به تعداد ۴۰۰ نفر داوطلب «مرد» با مقطع تحصیلی دیپلم و بالاتر را براساس شرایط ذیل استخدام می‌نماید.
«پذیرفته شدگان نهایی پس از طی دوره آموزش ویژه آتش نشانی، حریق، حوادث و امداد و نجات بطور آزمایشی استخدام و پس از گذراندن دوره آزمایشی در صورت رضایت از عملکرد آنها به استخدام رسمی سازمان پذیرفته می شوند.»

جهت مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی کلیک نمایید


اخبار استخدامی سال ۱۳۹۳:

آگهی استخدام سازمان آتش نشانی تهران (مرحله دوم)
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون‌های ورزشی، علمی(معارف اسلامی‌ـ ادبیات و زبان فارسی ـ انگلیسی ـ آتش نشان داوطلب(مراجعه به سایت سازمان) و هوش و شخصیت)، معاینات جسمانی و مصاحبه تخصصی طی مراحل گزینش، داوطلب ” مرد ” با مقطع تحصیلی فوق دیپلم، براساس شرایط ذیل استخدام مینماید:

جهت مشاهده شرایط اینجا کلیک نمایید


دانلود نمونه سوالات استخدام شهرداری‌ها

دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری شهرداری‌ها

منابع آزمون استخدامی‌شهرداری‌ها

 


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۵۷ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : محبوبه علی حسین ارسال : 95/10/23

  کاربری : محبوبه علی حسین

  ارسال : 95/10/23

  ساعت ارسال : 21:54

  کد دیدگاه : 1065567

  پاسخ

  سلام من فوق لیسانس جغرافیای برنامه ریزی شهری هستم من در تهران زندگی میکنم نمی دونم چه جور استخدام بشم

 • کاربری : sarah ارسال : 95/10/07

  کاربری : sarah

  ارسال : 95/10/07

  ساعت ارسال : 21:52

  کد دیدگاه : 1040021

  پاسخ

  زمان ثبت نام چه تاریخی است..???

 • کاربری : مصطفی ارسال : 95/10/03

  کاربری : مصطفی

  ارسال : 95/10/03

  ساعت ارسال : 18:22

  کد دیدگاه : 1027008

  پاسخ

  من هشت سال شهرداری تهران بودم بصورت قراردادی و با مدرک لیسانس حقوق در سن ۲۵سالگی که اوج سن استخدامم بود رفتم شهرداری و اینها در شن۳۳سالگی مرا بدون هیچ دلیلی تعدیل کردند نه تنها من بلکه حدود سی نفر,ولی یکی از ماها پارتیش کلفت بود موندگارش کردن,بعد ما هم چندین نیروی جدید جذب کردن,یکی نیست بگه الان من در این سن با دوتا بچه کجا سرکار برم,صدباردرخواست بازگشت دادم ولی کو گوشی که اینارو درک کنه و بفهمه واقعا متاسفم برا خیلی کاراهاشون

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/05/26

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/05/26

  ساعت ارسال : 11:28

  کد دیدگاه : 893808

  پاسخ

  باسلام اینجانب نزدیک به۸سال در شهرداری تهران بصورت مشاور مشغول به کار بودم اما چندین ماهی بیکارشدم دو مرتبه تا مرحله گزینشه جذب در شهرداری تهران رفتم وتمامی کارم انجام شده اما از سال ۹۲تا هیچ خبری نشد چرا اما دیرتر ازما میان به راحتی وارد سیتم میشن اما ما که پارتی نداریم سالها پشت در باید بمانیم وبدا به راحتی همون پیمانیم از ما بگیرا وآدم های خودشون بیارن با تشکر

 • کاربری : خسروی ارسال : 94/10/18

  کاربری : خسروی

  ارسال : 94/10/18

  ساعت ارسال : 20:47

  کد دیدگاه : 624894

  پاسخ

  سلام,خسته نباشید.در این دوره شهرداری تهران هم آزمون استخدامی داره یا فقط برای شهرستان هاست؟
  اگر تهران هم داره,ثبت نامش تموم شد؟!

 • کاربری : بهنوش احمدزاده ارسال : 94/10/06

  کاربری : بهنوش احمدزاده

  ارسال : 94/10/06

  ساعت ارسال : 11:46

  کد دیدگاه : 602518

  پاسخ

  سلام لطفا بگید که نیروی انسانی شهرداری جذب میکند که سوالاتش را دان کنیم؟

 • کاربری : سحرناز کرج ارسال : 94/09/24

  کاربری : سحرناز کرج

  ارسال : 94/09/24

  ساعت ارسال : 19:57

  کد دیدگاه : 587572

  پاسخ

  سلام خسته نباشید شبتون بخیر.
  خاستم بدونم من میتونم توآزمون شهرداری گیلان شرکت کنم و بعد از اینکه آزمون استخدامی تهران هم اومد ثبت نام کنم؟؟
  با سپاس

 • کاربری : fariba ارسال : 94/09/17

  کاربری : fariba

  ارسال : 94/09/17

  ساعت ارسال : 02:27

  کد دیدگاه : 578389

  پاسخ

  salam admin jan
  tehran faghat niro bara atash neshani mikhad keeee :(
  reshtehaye dg pas chi shod?
  man soalaro dan kardam 😕

  • نقل قول : adminدر : 94/09/17 09:02:54 پاسخ

   این خبر ۲۰ اردیبهشت است دوست عزیز . اینکه تهران استخدامی در کل داشته باشه و یا نه و در صورت وجود چه رشته هایی اعلام نیاز بشه هنوز خبری منتشر نشده

 • کاربری : fraiba ارسال : 94/09/11

  کاربری : fraiba

  ارسال : 94/09/11

  ساعت ارسال : 01:51

  کد دیدگاه : 571955

  پاسخ

  ba salam
  tarikhe azmon key hast admin jan?
  😮

  • نقل قول : محمد امیریدر : 94/09/11 10:06:42 پاسخ

   دوست گرامی هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده منتظر انتشار جزییات آزمون در هفته جاری باشید
   موفق باشید

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/09/14 01:41:43 پاسخ

   tnx az javabeton.
   man karshenasi bargh daram.az teh.vali baraye tehran k faghat atashneshani niro jazb mikonan onam mard :(
   ۱seri soalaram danlod kardam …
   be nazareton omidvar basham ta ghabl az sale95 estekhdam besham ya na?
   bazam tnx az j
   movafagh bashin.

   • نقل قول : adminدر : 94/09/14 10:24:00 پاسخ

    فارسی تایپ کنید لطفاً دوست گرامی

 • کاربری : مریم شجاعی ارسال : 94/08/30

  کاربری : مریم شجاعی

  ارسال : 94/08/30

  ساعت ارسال : 09:47

  کد دیدگاه : 562549

  پاسخ

  من ارشد جغرافی و برنامه ریزی گردشگری دارم , خیلی دوس دارم بدونم این آگهی هایی که در مورد استخدام تو شهرداری میذارین به چه صورت هستش ؟؟

  • نقل قول : adminدر : 94/08/30 10:07:08 پاسخ

   متوجه سوال شما نشدیم دوست عزیز

   • نقل قول : فرانک رحمتیدر : 94/08/30 14:09:17 پاسخ

    سلام من لیسانس مهندسی مدیریت
    پروژه دارم و ۲۳سال سن میخاستم ببینم شرایط استخدام درشهرداری به چه صورت هست ایاخانم ها هم جذب میشوند؟

 • کاربری : الهه دارابی ارسال : 94/08/16

  کاربری : الهه دارابی

  ارسال : 94/08/16

  ساعت ارسال : 10:18

  کد دیدگاه : 543408

  پاسخ

  با سلام…من کارشناس مدیریت فرهنگی هستم بامعدل ۱۷…میخواستم بدونم آیا شهرداری برای سال ۹۵ استخدام نیرو دارد؟؟ اگه داره کی اعلام میشه؟؟

 • کاربری : ایمنی ارسال : 94/07/22

  کاربری : ایمنی

  ارسال : 94/07/22

  ساعت ارسال : 07:52

  کد دیدگاه : 518685

  پاسخ

  سلام
  من مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا گرایش ژئومورفولوژی دانشگاه شهید بهشتی دارم. میخواستم بدونم امکان استخدام شدن من در شهرداری هست???
  بعد آزمون چند سال باید تو صف انتظار باشیم یا بلافاصه بعد قبولی استخدام میشیم??
  ممنون

 • کاربری : بنفشه فاطمی پور ارسال : 94/05/13

  کاربری : بنفشه فاطمی پور

  ارسال : 94/05/13

  ساعت ارسال : 19:22

  کد دیدگاه : 441926

  پاسخ

  با سلام
  دانشجوی رشته مهندسی مدیریت پروژه هستم ۲۲ سال دارم متاهل هستم .می خواستم بدونم ازمون شهرداری به چه صورت است؟برای چه رشته هاییست ؟لطفا راهنمایی کنید…متشکرم

  • نقل قول : محمد امیریدر : 94/05/13 19:30:27 پاسخ

   در حال حاضر شهرداری تهران آزمونی جهت جذب نیرو اعلام نکرده است
   پیگیر اخبار و اطلاعیه ها در همین صفحه باشید

 • کاربری : عرفان ناصری ارسال : 94/05/04

  کاربری : عرفان ناصری

  ارسال : 94/05/04

  ساعت ارسال : 15:34

  کد دیدگاه : 420737

  پاسخ

  دانشجوی شبکه و کارت پایان خدمت دارم و۲۲سالدارم ساکن تهران

 • کاربری : داود احمدوند ارسال : 94/02/18

  کاربری : داود احمدوند

  ارسال : 94/02/18

  ساعت ارسال : 14:33

  کد دیدگاه : 330705

  پاسخ

  سلام. کارشناس شهرسازی هستم. دارای سه سال سابقه ی مرتبط با رشته تحصیلی در شرکتهای خصوصی. حداکثر سن برای استخدام چند سالگی است؟ با تشکر

  • نقل قول : حسیندر : 94/03/19 12:17:36 پاسخ

   ۲۷

 • کاربری : سمیه دبیری ارسال : 93/11/27

  کاربری : سمیه دبیری

  ارسال : 93/11/27

  ساعت ارسال : 14:20

  کد دیدگاه : 266213

  پاسخ

  باسلام من کاردانی حسابداری دارم و دانشجویی کارشناسی حسابداری می باشم.و مسلط به اموره اداری و حسابداری هستم و به مدت ده سال سابقه در کاره مخابراتی دارم و در حال حاضر به علت اتمام قرار داد بیکار می باشم.ایا امکان همکاری با شما را دارم .متشکرم

  • نقل قول : محمد امیریدر : 93/11/27 17:11:28 پاسخ

   با سلام سمیه گرامی در حال حاضر شهرداری های تهران نیروی انسانی جذب نمیکنند
   پیگیر اخبار ایران استخدام باشید

 • کاربری : پریسا احمدی ارسال : 93/11/22

  کاربری : پریسا احمدی

  ارسال : 93/11/22

  ساعت ارسال : 00:06

  کد دیدگاه : 262768

  پاسخ

  سلام من فوق لیسانس مهنسی نقشه برداری هستم از دانشگاه تهران…چرا اگهی استخدام شهرداری علنی اعلام نمیشه…من که هیچموقع متوجه نشدم 😡 😡

 • کاربری : م.ش ارسال : 93/11/01

  کاربری : م.ش

  ارسال : 93/11/01

  ساعت ارسال : 19:01

  کد دیدگاه : 245424

  پاسخ

  سلام خسته نباشید.من فارغ اتحصیل مهندسی تکنولوژی نقشه برداری هستم و برای ارشد قصد دارم برنامه ریزی شهری بخونم.رشته لیسانس من شانس قبولی در آزمون استخدامی داره؟آزمون کی هست؟

 • کاربری : ناهید ارسال : 93/08/24

  کاربری : ناهید

  ارسال : 93/08/24

  ساعت ارسال : 14:33

  کد دیدگاه : 187015

  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید زمان آزمون استخدامی شهرداری چه تاریخی میباشد

  • نقل قول : محمد امیریدر : 93/08/24 14:36:35 پاسخ

   با سلام
   در حال حاضر زمان استخدام شهرداری تهران در سال ۹۳ مشخص نیست
   پیگیر اخبار ایران استخدام باشید به محض اعلام اگهی استخدام از سوی این سازمان در همین صفحه خدمت شما اطلاع رسانی خواهد شد
   موفق باشید

 • کاربری : زارعی ارسال : 93/06/22

  کاربری : زارعی

  ارسال : 93/06/22

  ساعت ارسال : 08:37

  کد دیدگاه : 142321

  پاسخ

  سلام من لیسانس ریاضی دارم چرا اخبار استخدامی ها دقیقه ۹۰ اعلام میشه . من واقعابه کار نیاز دارم کمکم کنید

1 2

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.