استخدام معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران (اعلام نتایج)

دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


آزمون استخدام مجموعه مدد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران در روز جمعه مورخ ۹۵/۱۲/۲۰ با موفقیت کامل برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند


خبر ۱۷ اسفند ۹۵: کارت آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران منتشر شد. 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ کارت آزمون استخدامی مجموعه مدد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران منتشر شد.

لطفا به نکات زیر توجه کنید:

۱- با استناد به مجوز آزمون و اطلاعات درج شده در سایت، این آزمون فقط برای جذب نیروی مرد می باشد و خانم های شرکت کننده در ثبت نام به صورت خودکار حذف شده اند.

۲- افرادی که ثبت نام تکراری داشته اند آخرین ثبت نام برای آنها در نظر گرفته شده است.

۳- برای دریافت کارت نیاز به کد رهگیری (شماره داوطلبی)دریافت شده بعد از ثبت نام  و شماره شناسنامه متقاضی می باشد.

۴-در صورت اشکال در دریافت کارت لطفا شماره داوطلبی خود را  با ذکر دقیق اشکال ،به آدرس پست الکترونیک شرکت پشتیبان yektaweb@gmail.com  ارسال نمائید.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید


استخدام مجموعه مدد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران- ۴ اسفند ۹۵

مجموعه مدد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران در نظر دارد برای تأمین نیروهای مورد نیاز خود به منظور تامین نیروی انسانی برای انجام وظایف و مسئولیتهای مشخص ، ۳۵ نفر از افراد واجدشرایط مرد را از طریق امتحان کتبی و مصاحبه شفاهی پس از طی مراحل گزینش به صورت قراردادی به شرح ذیل استخدام نماید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت تعداد مورد نیاز جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی توضیحات
مرد
تکنسین امور داروئی برحسب نیاز مجموعه در داروخانه های تحت پوشش دانشگاه ایران ۳۳ * دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم و کاردانی و کارشناسی
خدمات برحسب نیاز مجموعه در داروخانه های تحت پوشش دانشگاه ایران ۲ * دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم

۱- شرایط عمومی استخدام قراردادی

۱/۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح درقانون اساسی

۲/۱- داشتن تابعیت ایران

۳/۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت

۴/۱- عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و روانگردان

۵/۱- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

۶/۱- نداشتن منع استخدام دردستگاههای دولتی به­موجب آرای مراجع قانونی

۷/۱- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه­های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.

۸/۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۹/۱- داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که برای آن استخدام صورت می گیرد(به تشخیص دانشگاه )

۱۰/۱-داوطلبان صرفا از ساکنین استان تهران (با توجه به شیفت های ۲۴ ساعته) و ازمردان انتخاب می شوند.

۲- شرایط اختصاصی استخدام قراردادی

۱/۲- داشتن حداقل سن ۲۰ سال تمام وحداکثر ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم ، کاردانی وکارشناسی

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (ازتاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه وهمچنین مدت زمان بستری ویا استراحت پزشکی رزمندگان دراثر مجروحیت درجبهه های نبرد حق علیه باطل

ب) جانبازان و آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، فرزندان یک‌سال و بالای یک‌سال اسارت و فرزند رزمندگان(با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ج) برادر شهداء، فرزند جانبازان بالای بیست و پنج درصد( ۲۵%)، فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال

د) داوطلبانی که به صورت قرارداد تمام وقت در موسسه و سایر موسسات تابعه وزارت متبوع به خدمت اشتغال داشته اند به میزان خدمت غیررسمی آنها.

هـ) مدت خدمت سربازی

و) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت قانون مذکور انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

۲/۲- مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه  باشند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

۳- نحوه ثبت نام ومدارک مورد نیاز

۱/۳- متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۲/۷ نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس اینترنتی www.employee.iums.ac.ir اقدام نمایند.

۲/۳- مدارک مورد نیاز ثبت نام مقدماتی:

الف) تکمیل برگ درخواست شغل

ب) رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۳۰۰۰۰۰ (سیصد هزار) ریال به حساب شماره ۴۸۰۶۱۴۷۵۰۷ شناسه ۱۳۰۱۱۰۱۱۳۱دانشگاه علوم پزشکی ایران  نزد بانک ملت شعبه هجرت به­عنوان حق شرکت درامتحان عمومی و تخصصی داوطلبان قابل پرداخت می­باشد، ایثارگران پنجاه درصد(۵۰%) مبلغ مذکور را می­پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.

ج) یک قطعه عکس ۴×۳ ( متناسب با توضیحات سایت اینترنتی دانشگاه) بانضمام فیش بانکی اسکن و ارسال شود.

۳/۳- به ثبت نام ناقص ویا ارسال مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی­شود.

۴/۳- مدارک مورد نیاز پس از قبولی درمرحله اول امتحان:

داوطلبان قبول شده درمرحله اول امتحان موظف هستند مدارک ذیل را ظرف مدت ۵ روز کاری پس از اعلام نتایج از سوی دانشگاه به همراه اصل مدارک به کارگزینی مجموعه مدد ایران حضوراً ارائه و رسید دریافت نمایند. دانشگاه موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده وبرابر با اصل نماید.

-اصل فیش بانکی به همراه تصویر آن

– اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن

– اصل کارت ملی به همراه تصویر آن

– اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن

– اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم به همراه تصویر آن(ویژه برادران)

– اصل پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت ازآن

– اصل مدارک دال بر ایثارگری ، از مراجع ذیربط به همراه تصویر آن

– اصل سایرمدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت به همراه تصویر آن

تبصره : مدرک تحصیلی وگواهی انجام خدمات قانون پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد وتطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی براصالت مدارک نخواهد بود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

۴- زمان ومحل توزیع کارت

آگهی بر روی سایت معاونت توسعه دانشگاه و اتوماسیون اداری و به صورت کاغذی در مراکز درمانی خواهد بود.

کارت ورود به جلسه امتحان توانمندی­های عمومی و تخصصی درروزهای سه شنبه و چهار شنبه  مورخ (۱۷/۱۲/۱۳۹۵ و ۱۸/۱۲/۱۳۹۵) از طریق سایت اینترنتی به آدرس employee.iums.ac.ir قابل چاپ خواهد بود. همچنین آزمون ۲۰/۱۲/۹۵ روز جمعه برگزار خواهد شد و محل امتحان در هنگام توزیع کارت به­ اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

۵- مواد امتحان برای مقاطع دیپلم و بالاتر عبارتند از :

۱/۵- امتحان توانمندی های عمومی شامل: ۱- زبان وادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی (عمومی) ۳- فن­آوری اطلاعات ۴- معارف اسلامی ۵- اطلاعات سیاسی واجتماعی ومبانی قانون به صورت چهارگزینه ای با اعمال ضریب طراحی می گردد. ضمناً نیم نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.

تبصره: اقلیت­های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می­باشند وامتیاز آن درسایر موارد امتحان توزیع می­شود.

۵۰% نمره آزمون کتبی و ۵۰% نمره شفاهی خواهد بود.

۲/۵- کلیه داوطلبانی که دارای مدرک مهارتهای ICDL و دارای مهارتهای زبان انگلیسی می باشند به عنوان شرایط عمومی جهت جذب در الویت خواهند بود.

۳/۵- کلیه داوطلبانی که اطلاعات داروئی دارند، به عنوان شرایط عمومی جهت جذب در الویت خواهند بود.

۴/۵- سه برابر ظرفیت یعنی ۱۰۵ نفر انتخاب و در آزمون تخصصی(شفاهی) ۳۵ نفر انتخاب خواهد شد.

۶- تذکرات

۱/۶- ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه  سابقه  حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهداء، جانبازان، مفقودین، آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه  سابقه  حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی، درصورت دارا بودن شرایط مندرج درآگهی با رعایت قوانین ومقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.

۲/۶- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

۳/۶- داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب یک شغل خواهند بود.

۴/۶- مدارک تحصیلی بالاتر یا پائین­تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل در آگهی استخدامی و همچنین  مدارک معادل، برای شرکت در امتحان و استخدام معتبر نمی­باشد.

۵/۶- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود ودر هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد، حتی در صورت صدور حکم استخدام، حکم مزبور لغو وبلااثر می­گردد.

۶/۶-انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل ماخوذه در آزمون در هر رشته شغلی با رعایت ظرفیت پیش بینی شده می­­باشد. در مواردی که نمره کل دو داوطلب در یک رشته شغلی یکسان و مازاد بر تعداد ظرفیت اعلام شده در آگهی استخدامی باشد، ابتدا نمره آزمون توانمندی­های تخصصی ملاک انتخاب خواهد بود؛ و در صورت برابر بودن نمره آزمون توانمندی­های تخصصی(مصاحبه) انتخاب اصلح از سوی هسته گزینش، ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است در شرایط برابری نمره کل دو داوطلب ایثارگر و عادی ملاک انتخاب داوطلب ایثارگر خواهد بود.

۷/۶- داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی مرحله دوم (مصاحبه شفاهی) پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی درمهلت مقرر به هسته گزینش دانشگاه برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند. درصورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده واز افراد ذخیره به­جای وی به گزینش معرفی خواهد شد.

۸/۶- پذیرفته‌شدگان اصلی پس از اعلام نهایی حداکثر یکماه فرصت خواهند داشت جهت تکمیل مدارک و طی مراحل استخدام به واحد استخدام مؤسسه مراجعه نمایند.

۹/۶- از پذیرفته شدگان نهایی، تعهد محضری جهت اشتغال با صلاحدید مدیر مجموعه در محل مورد نیاز اخذ می­گردد. در صورت عدم اجرای تعهد و یا انصراف از خدمت حکم استخدامی آنان لغو و از وجود افراد ذخیره استفاده می شود.

۱۰/۶- لازم به ذکر است حداقل یک ماه دوره کارآموزی در داروخانه های تحت پوشش مجموعه مدد ایران الزامی است و اعلام رضایت کتبی مدیر داروخانه از نحوه عملکرد شخص در دوره کارآموزی ملاک پذیرفتن داوطلب می باشد.

۱۱/۶- هرگونه اطلاع رسانی درخصوص امتحان از طریق سایت اینترنتی به صورت همزمان خواهد بود وداوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

۱۲/۶- باتوجه به این که ملاک ثبت نام ازمتقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است درتکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده وهیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

۱۳/۶-تاریخ اعلام نتیجه از طریق سایت دانشگاه به آدرس iums.ac.ir  می باشد اطلاعات تکمیلی در خصوص پذیرفته شدگان به میزان ۳  برابر ظرفیت متعاقبا اعلام خواهد شد.

۱۶ /۱۴- از ذخیره افراد در تامین نیازهای بعدی مجموعه مدد با نظر کمیته استفاده خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ بهمن ۹۵: زمان مراجعه پذیرفته شدگان رشته های كاردانی و كارشناسی رشته فوریتهای پزشكی دانشگاه علوم پزشكی ایران اعلام شد. (منبع: hospht.iums.ac.ir)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم پذیرفته شدگان رشته های كاردانی و كارشناسی رشته فوریتهای پزشكی در آزمون استخدامی مورخ ۹۵/۸/۲۱ دانشگاه علوم پزشكی ایران جهت انجام امور مربوط به مصاحبه با در دست داشتن شناسنامه ، کارت ملی و کارت پایان خدمت طبق جدول زمانبندی پیوست، به سالن ورزشی شهید همت دانشگاه واقع در بزرگراه شهید همت ،جنب برج میلاد مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ بهمن ۹۵: دانشگاه علوم پزشکی ایران افراد ساکن شهر تهران را جهت گزینش شرکتی دعوت به همکاری می نماید. (منبع: hospht.iums.ac.ir)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، سایت ایران استخدام باطلاع میرساند دانشگاه علوم پزشکی ایران به منظور تامین برخی نیازهای نیروی انسانی خود در برهه های زمانی مختلف ، در نظر دارد متقاضیان همکاری با این دانشگاه را ازطریق سامانه ای با عنوان “همکاری با دانشگاه ” جمع آوری نموده و حسب مورد ، درصورت وجودمجوزهای بکارگیری نیرو از میان آنها از طریق فراخوان ، برگزاری آزمون و مصاحبه طی مراحل گزینش، به صورت شرکتی دعوت به همکاری نماید. لذا متقاضیان در صورت تمایل می توانند به آدرس مذکور جهت ثبت نام مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۳ آذر ۹۵: زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران

قابل توجه پذیرفته شدگان محترم آزمون استخدامی مورخ ۹۵/۰۸/۲۱

داوطلبان قبول شده موظف هستند اصل  مدارک زیر  را در مهلت مشخص شده به اداره استخدام دانشگاه حضوراً ارائه نمایند.دانشگاه موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده وبرابر با اصل نماید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران در مهر ماه سال ۹۵

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (مهر ماه سال ۹۵) اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : شنبه ۰۵ فروردین ۹۶

  ساعت ارسال : ۰۰:۱۹

  کد دیدگاه : 1151474

  سلام.ادمین عزیز عید بر شما مبارک .(مشخص نیست جواب ازمون دانشگاه علوم پزشکی ایران.کی میاد؟)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال : شنبه ۰۵ فروردین ۹۶

   ساعت ارسال : ۱۳:۰۴

   کد دیدگاه : 1151687

   سلام . عید شما هم مبارک. نه متاسفانه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۹:۲۷

  کد دیدگاه : 1134385

  ادمین عزیز.این ازمون علوم پزشکی ایران دولتیه .یا برای داروخانه های پیمانکاره تو رو خدا جواب بدین.۱

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۹:۳۴

   کد دیدگاه : 1134387

   اطلاعاتی در این خصوص ندارم متاسفانه. ولی در آگهی اعلام شده که نوع استخدام قراردادی است.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۹۵

    ساعت ارسال : ۲۰:۳۲

    کد دیدگاه : 1134438

    خوب ظاهرا قراردادی دولتیه .درست میگم.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : اسحاق

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۰۸ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۹

  کد دیدگاه : 1130550

  سلام من اهل ایلام هستم میتونم تو استخدام شرکت کنم؟لطفا جواب بدین.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۷

  کد دیدگاه : 1127361

  ادمین جان کلیه رشته ها میتونن ثبت نام بشن موردی نیست؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۰:۰۹

   کد دیدگاه : 1127385

   در نگاهی گذرا ندیدم اسم رشته ای باشه منتها شما دقیق تر بررسی کنید. ملاک عمل همین شرایط ذکر شده در آگهی هست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۴:۲۵

  کد دیدگاه : 1127028

  ادمین جان در جایی امده فیش بانکی+ عکس خود را فکس کنید.به کجا فکس کنیم کدوم شماره فکس.منتظر جوابتونم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۵:۱۱

   کد دیدگاه : 1127074

   کجا نوشته فکس؟
   ۱/۳- متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۲/۷ نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس اینترنتی http://www.employee.iums.ac.ir اقدام نمایند.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی ..

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۰

  کد دیدگاه : 1126993

  ایا این استخدام شامل تهران میشه یا کل کشور هست؟ محل کار کجاست؟ جنسیت مورد نظر مرد هست یا زن رو هم شامل میشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مکانیک سیالات

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۲

  کد دیدگاه : 1126886

  سلام،رشته های تحصیلی رو چرا نگفته؟چه رشته هایی میخوان؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی ..

   تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۳:۵۲

   کد دیدگاه : 1126994

   تکنسین دارویی و خدمات خواسته دیگه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

    ساعت ارسال : ۱۵:۱۹

    کد دیدگاه : 1127084

    ببخشید من معافیت پزسکی دارم میتونم در ارگانهای علوم پزشکی استخدام بشم

    پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین زاده

    تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

    ساعت ارسال : ۱۵:۲۷

    کد دیدگاه : 1127095

    ببخشید من معافیت پزسکی دارم میتونم در ارگانهای علوم پزشکی استخدام بشم خیلی وقته که خودمم بیکارم نمیدونم جیکار کنم دیگه خسته شدم از بیکاری

    پاسخ دهید
 • نویسنده : علی اکبر تیموری

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۳

  کد دیدگاه : 1126796

  سلام من بیکارم دنبال کار میگردم فرقی نداره هر جای ایران یا هر کشوری دیگه مدرکم دیپلوم کامپیوتر متولد 1362

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۲ تیر ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۶:۴۸

  کد دیدگاه : 857314

  سلام خرید خدمت یعنی چی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ساناز

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۹ تیر ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۱:۳۵

  کد دیدگاه : 852586

  سلام من پزشكم براي كار تو مراكز بهداشت تهران و روستاهاي حومه بايد كجا مراجعه كنم ؟معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي يا مراكز بهداشتي شهرستان هاي اطراف تهران مثل شهريار و رباط كريم و …

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۹ تیر ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۱:۳۱

  کد دیدگاه : 852584

  سلام من پزشكم براي ثبت نام بايد كجا برم؟به معاونت درمان همون شهرستان مراجعه كنم يا دانشگاه ايران؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۲ تیر ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۸

  کد دیدگاه : 845514

  رشته اتاق عمل خیلی حقش ضایع شده تواین مملکت
  ازسال 92تاالان ی بار استخدامی گرفتن اینجا.اونم ی نفر
  اینقددرس بخون آخرش بیکار.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۲ تیر ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۱

  کد دیدگاه : 845465

  یعنی موندم تو این ملت هر روز یه نقشه ای خدا به داد بچه هامون برسه درس نخونی بهتره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : هنگامه

  تاریخ ارسال : جمعه ۱۱ تیر ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۳:۳۳

  کد دیدگاه : 844284

  در قالب خرید خدمت که تو متن هست یعنی چی ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : یکشنبه ۱۳ تیر ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۱:۵۶

   کد دیدگاه : 846831

   درقتلب خرید خدمت یعنی چی؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سالومه

  تاریخ ارسال : جمعه ۱۱ تیر ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۳:۳۱

  کد دیدگاه : 844283

  برای رشته مامایی باید طرح رو رفته باشیم ؟کسی اطلاعی داره ؟ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پرستو

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۰ تیر ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۱:۲۷

  کد دیدگاه : 843991

  واسه رشته مامایی باید طرح رفته باشیم ؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : یکشنبه ۰۳ مرداد ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۰:۴۷

   کد دیدگاه : 872162

   بله بايد طرح بگذرونيد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : طاهره

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۰ آذر ۹۴

  ساعت ارسال : ۲۱:۳۶

  کد دیدگاه : 571768

  باسلام.من کاردان بهداشت مدارس هستم.9واحدکاراموزی درمراکزبهداشت گذراندیم چرا کسی از ما حمایت نمیکنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : کارشناس=بیکار

   تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۰ تیر ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۲:۱۷

   کد دیدگاه : 844036

   چون پراتی ندارید…من هم کارشناس کامپیوتر هستم ولی بیکار???????????? در عوض سوم راهنمایی به جای من پشت کامپیوتر نشسته.وقتی پارتی نداری یعنی باید بری کارگری کنی،همون کاری که من میکنم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : یکشنبه ۱۳ تیر ۹۵

    ساعت ارسال : ۱۱:۱۸

    کد دیدگاه : 846780

    لایکککککک

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : شنبه ۱۲ تیر ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۲:۲۳

   کد دیدگاه : 845454

   Afarin daghighan hamintore. Harki party nadashte bashe hich farghi ba ye bisavad nadare…

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...