اطلاعات بیشتر

استخدام نیروی انتظامی در استان مرکزی

خبر ۲۵ بهمن ۹۳ : یک هزار پلیس افتخاری در استان مرکزی به‌کار گرفته می‌شوند

خبرگزاری تسنیم: معاون نیروی انسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: محدودیتی برای تعداد ثبت نام‌کنندگان نداشته و هزار نفر در استان مرکزی برای پلیس افتخاری ثبت نام می‌کنیم
سرهنگ سعید گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به بکارگیری پلیس افتخاری اظهار داشت: افرادی‌که تمایل دارند به صورت داوطلبانه در ماموریت‌هایی که ناجا پیش بینی می‌کند شرکت کرده و حداقل سن افراد ۱۸ سال و حداکثر ۶۰ سال است.
وی افزود: پلیس‌های افتخاری در ۲ سطح ۱ و ۲ بکارگیری می‌شود و سطح یک مانند شاغلین نیروی انتظامی ضابطان قوه قضائیه بوده که پس از سپری کردن یک سیکل اداری و دوره‎های خاص، متناسب با ماموریت‎های پیش بینی شده بکارگیری می‌شوند.
معاون‌نیروی انسانی فرماندهی نیروی‌انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: پلیس افتخاری سطح یک به عنوان ضابط قوه قضائیه زیر نظر نیروی انتظامی در ماموریت‌ها شرکت کرده و لباسی نیز برای آنها تعریف شده که به صورت مقطعی از آن استفاده می‌شود.
سرهنگ گودرزی با اشاره به محل‌های بکارگیری پلیس افتخاری در استان مرکزی گفت: پلیس افتخاری در پلیس آگاهی، پلیس مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا، اطلاعات، راه‌ور، فتا، یگان ویژه، کلانتری و پاسگاه‌ها متناسب با ماموریت خاص در این رده‌ها بکار گرفته می‌شوند.
وی افزود: پلیس افتخاری دارای بیمه لحظه‌ای بوده و در صورت وقوع هرگونه حادثه حین ماموریت تحت پوشش بیمه مانند کارکنان پایور هستند، پلیس افتخاری رابطه استخدامی نداشته و استخدام نمی‌شوند ولی در ماموریت‌ها فراخور نوع اقداماتی که انجام می‌دهند به آنها پاداش داده شده ولی حقوق ثابت ندارند.
معاون نیروی انسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: به پلیس افتخاری امتیازاتی مانند آنچه برای پرسنل دیگر درنظر گرفته شده از قبیل اعزام به اماکن رفاهی، سفرهای زیارتی، تقدیر از فرزندان ممتاز آنها و ارائه سبده کالا در مناسبت‌های خاص تعلق می‌گیرد.
سرهنگ گودرزی با اشاره به نیروهای پلیس افتخاری از نظر جنسیت گفت: در پلیس افتخاری هم مردان و هم بانوان می‌توانند شرکت کنند، یکی دیگر از اولویت‌های پلیس افتخاری برای کارکنانی است که بعد‌ها سرباز می‌شوند و افرادی که دارای مشمولیت بوده سابقه یک سال خدمت در پلیس افتخاری را ارائه دهند به عنوان اولویت در استان و شهر محل سکونت خود ادامه خدمت می‌دهند.
وی افزود: شرایط عمومی اطلاع‌رسانی شده و بنرهایی نیز نصب می‌شود، افراد به فراخور علاقمندی خود می‌توانند به مراکز نامبرده مراجعه و ثبت نام کنند.
معاون نیروی انسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: سطح ۲ یک مقدارنسبت به سطح یک بکارگیری انها آسانتر است و یه غیر از رده‌های سطح یک در مکان‌هایی خارج از پلیس تخصصی سطح ۲ بکارگیری می‌شوند.
سرهنگ گودرزی با اشاره به امتیازات داده شده گفت: امتیازات در نظر گرفته شده بیشتر برای پلیس افتخاری سطح یک است، محدودیتی برای تعداد ثبت نام‌کنندگان نداریم و هزار نفر در استان ثبت نام می‌کنیم، پلیس افتخاری به صورت متناوب و دوره‌ای بکارگرفته می‌شوند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۱

  کد دیدگاه : 1083743

  باسلام من فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی (لیسانس)هستم 24سال سن دارم،پایان خدمت هم دارم ایا امکانش هست که جذب نیروی انتظامي بشم?ممنون میشم دوستان پاسخ بدهند.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...