امروز یکشنبه ۹۴/۱۱/۲۵
صفحه اصلیآگهی استخدام آگهی استخدام تهران آگهی های استخدام امروز استخدام با مدرک دکتری استخدام با مدرک فوق لیسانس استخدام سال 1400 استخدام سال 1401 استخدام سال 1402 استخدام سال 1403 استخدام سال 1404 استخدام سال 1405 استخدام سال 1406 استخدام سال 1407 استخدام سال 1408 استخدام سال 1409 استخدام سال 1410 استخدام سال 1411 استخدام سال 95 استخدام سال 96 استخدام سال 97 استخدام سال 98 استخدام سال 99 استخدام کارشناس آبیاری استخدام کارشناس باغبانی استخدام کارشناس علوم دامی استخدام کارشناس کشاورزی استخدام مهندس آب استخدام مهندس کشاورزی استخدام وزارت جهاد کشاورزیاستخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۴ (خبر جدید)

استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۴ (خبر جدید)

نویسنده : ۱۰۹ دیدگاه (مشاهده) 94/11/18

آزمون استخدام وزارت جهاد کشاورزی

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام وزارت جهاد کشاورزی در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۱۸ بهمن ۹۴ : توسعه اشتغال کشاورزی مهاجرت روستاییان را کاهش می‌دهد (منبع : خبرگزاری ایسنا)

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: توجه به اقتصاد کشاورزی سبب جلوگیری از مهاجرت روستائیان و توسعه اشتغال کشاورزی می‌شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، مجتبی مزروعی در مراسم تجلیل از فعالان بخش کشاورزی سبزوار بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم در استان ترویج شیوه‌های نوین کشاورزی است.
وی افزود: بیش از ۱۰۵۰ میلیارد ریال تسهیلات ویژه مکانیزاسیون به بخش کشاورزی استان اختصاص یافته است.
مزروعی بیان کرد: در سال گذشته بیش از ۳۰۰۰ انواع تراکتور و ماشین‌آلات کشاورزی توسط کشاورزان از طریق پرداخت تسهیلات خریداری شده است.
وی با بیان اینکه بخش کشاورزی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه پایدار در کشور محسوب می‌شود، افزود: در دو سال گذشته، اقداماتی که در زمینه توجه و توسعه بخش کشاورزی انجام شده بی‌نظیر بوده است.
مزورعی با بیان اینکه بی‌توجهی‌های گذشته سبب شده بخش زیادی از روستاییان ما به جای اشتغال کشاورزی برای کار به شهرها بروند، گفت: امروز حاصل این بی‌برنامگی‌ها ظهور پدیده حاشیه‌نشینی است.
وی بیان کرد: ما نیاز به مدیریت آب در مناطق روستایی و تغییر الگوی کشت ویژه کشاورزان داریم که در سه سال قبل، توجه ویژه‌ای به این بخش‌ها شده و اعتباری بالغ‌بر ۱۶۰۰ میلیارد ریال برای اجرای ۲۰۰۰ کیلومتر خطوط انتقال آب در استان تخصیص پیدا کرده است.
مزروعی با بیان اینکه اجرای این طرح از طریق مناقصه صورت می‌گیرد، گفت: یکی از کارهایی که باید در این حوزه مورد توجه باشد، تغییر الگوی کشت و ترویج کشت‌های گلخانه‌ای در سطح استان است.
وی افزود: در این راستا نیز بیش از ۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات ویژه توسعه گلخانه‌ها در استان تخصیص پیدا کرده که امیدواریم با اختصاص آن به متقاضیان، شاهد توسعه گلخانه‌ها در استان باشیم.
مزروعی با بیان اینکه توسعه کشت گلخانه تا سقف یک بیستم میزان مصرف آب را کاهش می‌دهد، افزود: استان خراسان رضوی با بحران جدی آب روبه‌روست که بایستی برای رفع این بحران طرح‌های مختلفی را اجرا کنیم.
وی با بیان اینکه توجه و ترویج فرهنگ آبیاری قطره‌ای و تحت فشار از جمله برنامه‌های سازمان جهاد کشاورزی در استان است، عنوان کرد: در سه سال گذشته با پیگیری‌های صورت گرفته و با وجود محدودیت‌های اعتباری، بیش از ۱۴ هزار و ۲۰۰ هکتار در سطح استان طرح آبیاری تحت فشار کار شده که با برنامه‌ریزی صورت گرفته این میزان به ۲۰ هزار هکتار خواهد رسید.
مزروعی با بیان اینکه بخش آب شرب تنها ۵درصد از ظرفیت آب‌های مصرفی استان را تشکیل می‌دهد، اظهار کرد: متاسفانه در سال‌های گذشته بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به این بخش اختصاص یافته و این درحالی است که بخش کشاورزی با سهم ۹۰ درصدی در بخش آب تنها هزار میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
وی با اشاره به اختصاص ۲۳ درصد از اعتبارات ماده ۱۸۰ استان به بخش کشاورزی اظهار کرد: اعتبارات ماده ۱۸۰ استان در سال جاری ۳۲۰۰ میلیارد ریال بود که از این میزان ۴۵۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی اختصاص پیدا کرد که کمک خوبی به این حوزه بود.
مزروعی افزود: ما باید اقداماتی را در زمینه کاهش وابستگی دام‌ها به بخش کشاورزی در دستور کار قرار دهیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰ هزار رأس دام در سطح استان خراسان رضوی شناسایی شده است، گفت: در سال گذشته اعتبار ویژه‌ای در زمینه تامین علوفه دام‌ها صورت گرفت که توانستیم بخش زیادی از نیازهای این بخش را تامین کنیم.
همچنین ۹ طرح کشاورزی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در سبزوار بهره‌برداری شد.


خبر ۱۷ بهمن ۹۴ : زمینه اشتغال ۲۲۹ نفر در بخش کشاورزی اردبیل فراهم می‌شود  (منبع : خبرگزاری تسنیم)

جانشین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با صرف اعتبار بیش از ۷۶۰ میلیارد ریال تعداد ۵۱ پروژه تولیدی وعمرانی و آبیاری تحت فشار در اردبیل به بهره‌برداری رسیده و برای تعداد ۲۲۹ نفر به صورت مستقیم کارآفرینی ایجاد می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رضا محسنی ظهر امروز در آئین  تودیع و معارفه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان نیر اظهار داشت: جایگاه  جدید مشاوره امنیت غذایی و محیط زیست در استان‌ها از سیاست‌های مهم وزارت جهاد کشاورزی است.
جانشین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل افزود: به مناسب فرا رسیدن دهه مبارک فجر با صرف اعتبار بیش از ۷۶۰ میلیارد ریال  تعداد ۵۱ پروژه تولیدی وعمرانی و آبیاری تحت فشار  به بهره‌برداری می‌رسد که برای تعداد ۲۲۹ نفر به صورت مستقیم کارآفرینی ایجاد خواهد شد.
محسنی بیان کرد: در حال حاضر برنامه‌های این سازمان با تبعیت از سیاست‌های وزرات جهاد کشاورزی در تمامی بخش‌های زراعی و باغی و دامی با یک هدف مشترک در راستای تامین امنیت غذایی دنبال می‌شود که در کنار آن استفاده بهینه از آب کشاورزی با تکیه بر احداث و توسعه شبکه‌های آبیاری مدرن یعنی آبیاری تحت فشار و نیز تامین امنیت بهداشتی در تولید محصولات کشاورزی عینیت می‌یابد.
وی تصریح کرد:  شهرستان نیر گرچه از لحاظ ضریب نفوذ جمعیتی نسبت به دیگر شهرستان‌ها کمتر است اما از لحاظ قابلیت‌ها و توانمندی‌های کشاورزی  جزو شهرستان‌های با ظرفیت و توانمندی‌های بالا است به طوری که این شهرستان از لحاظ منابع آبی غنی بوده و دو سد بزرگ ذخیره آب صائین  و مجیدآباد آب مورد نیاز بیش از ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی را تامین می‌کند.
جانشین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیر فیروز فولادی، رضا ناصری را به عنوان سرپرست جدید این مدیریت  معرفی کرد.


خبر ۱۱ بهمن ۹۴ : ایجاد ۳۹۱۵ فرصت شغلی در بخش کشاورزی مازندران  (منبع : خبرگزاری ایلنا)

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران، از تحقق ۸۷ درصدی تعهدات شغلی بخش کشاورزی استان خبر داد.
به گزارش ایلنا از جهاد کشاورزی مازندران، سید محمد جعفری در نشست شورای هماهنگی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل، گفت: سازمان جهاد کشاورزی متعهد شده برای ۴ هزار و ۵۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد کند که تاکنون ۸۷ درصد تعهدات (۳۹۱۵ فرصت شغلی)در این بخش عملی شده است.
وی، تجهیز و نوسازی شالیزارها، توسعه مکانیزاسیون و احداث باغ در زمین‌های شیبدار را از اولویت‌های سازمان جهاد کشاورزی برشمرد.
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی مازندران تصریح کرد: کل اعتبارات بانکی بخش کشاورزی مازندران تاکنون ۸۶۰ میلیارد تومان بوده که حدود ۵ درصد این اعتبار جذب شده است.
جعفری گفت: تسهیلات خوبی به بخش گلخانه و پرورش گل و گیاه استان اختصاص داده شده است که تولیدکنندگان باید نسبت به جذب آن اقدام کنند.
وی افزود: همچنین اصلاح ساختار شالیکوبی‌ها و تبدیل شالیکوبی‌های سنتی به مدرن نیز از برنامه‌های مهم و در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی مازندران است.
این مسوول افزود: شهرستان آمل با دارا بودن زمین‌های مستعد جلگه‌ای، جنگلی و کوهستانی، توانسته در تولید محصولات کشاورزی باغی و گلخانه‌ای جایگاه ممتازی را در استان داشته باشد.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

 


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل سیستم دورکاری ایران استخدام

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۰۹ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : جمال سیروسی ارسال : 94/11/11

  کاربری : جمال سیروسی

  ارسال : 94/11/11

  ساعت ارسال : 13:01

  کد دیدگاه : 658766

  پاسخ

  سلام من سرباز امریه جهاد کشاورزیم می خواستم ببینم امسال عیدی میدن

1 2 3 4

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.