امروز دوشنبه ۹۳/۱۰/۰۱
استخدام در ترکیه استخدام رباتیک آراد
همکاری در فروش فایل
صفحه اصلیآگهی استخدام آگهی استخدام به تفکیک استان ها استخدام سراسری-ویژه سال 93 استخدام وزارت جهاد کشاورزیاستخدام وزارت جهاد کشاورزی در سال ۹۳

استخدام وزارت جهاد کشاورزی در سال ۹۳

نویسنده : ۷۵ دیدگاه انتشار : ۹۳/۰۷/۱۴

اخبار استخدام وزارت جهاد کشاورزی ۹۳

استخدام وزارت جهاد کشاورزی استخدام وزارت جهاد کشاورزی در سال 93

سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با وزارت جهاد کشاورزی در سال ۱۳۹۳ را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

جهت مشاهده شرایط استخدام در وزارت جهاد کشاورزی (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ مهر ۹۳:

دعوت به مصاحبه جهاد کشاورزی کردستان


خبر ۲۶ شهریور ۹۳:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل خبر داد:
آغاز به کار استخدام شدگان جهاد کشاورزی اردبیل از اول مهر ماه
رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل گفت: ۳۵ نفر از مهندسین ناظر با استخدام در سازمان جهاد کشاورزی از اول مهر ماه سالجاری رسما آغاز به کار خواهند کرد.
به گزارش خبرگزاری موج، عدیل سروی با اعلام این خبر افزود: ۳۵ نفر از مجموع ۹۵ نفر مهندس ناظر که مراحل گزینش را پشت سرگذاشته اند از اول مهر ماه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس فعالیت خود را در این سازمان شروع خواهند کرد.
وی اظهار داشت: از این تعداد ۲۵ نفر در سازمان جهاد کشاورزی، ۹ نفر در منابع طبیعی و آبخیزداری و یک نفر در سازمان تعاون روستایی مشغول به خدمت خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل، سروری افزود: پیگیری های لازم در خصوص آغاز به کار بقیه نیروها نیز در حال انجام است که متعاقباً خبر خوش شروع به کار این نیروها را نیز در آینده به اطلاع این عزیزان خواهیم رساند.


خبر ۲۴ شهریور ۹۳:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس خبر داد
جذب ۷۳۰ مهندس ناظر مزرعه در فارس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: تا پایان اسفندماه سال جاری ۷۳۰ مهندس ناظر در مراکز خدمات جهاد کشاورزی شهرستان‌های این استان مشغول به‌کار می‌شوند.
خبرگزاری فارس: جذب ۷۳۰ مهندس ناظر مزرعه در فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محمدمهدی قاسمی اظهار داشت: بر اساس پیگیری‌ها و اقدامات صورت گرفته، مراحل قانونی جذب و به‌کارگیری مهندسان ناظر در استان فارس با جدیت دنبال و منجر به استخدام آنان می‌شود.

وی افزود: در فرایند جذب مهندسان ناظر بر اساس ساختارهای قانونی و مصوب، کارها به‌دقت و دریافت مستندات لازم دنبال شده و درنهایت اسامی پذیرفته‌شدگان در چند مرحله از طریق منابع اطلاع‌رسانی سازمان اعلام می‌شود.

این مسئول با اشاره به استخدام تدریجی ۱۰ هزار نفر از مهندسان ناظر کشاورزی در کشور گفت: بر اساس سهمیه اختصاص‌یافته به استان فارس، سهمیه جذب مهندسان ناظر در فارس ۷۳۰ نفر است که این افراد تا پایان اسفندماه همگی در مراکز خدمات جهاد کشاورزی شهرستان‌های این استان به فعالیت و خدمت‌رسانی مشغول می‌شوند.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه در چند سال گذشته نسبت به ترمیم نیروی انسانی در جهاد کشاورزی اقدام جدی صورت نگرفته تصریح کرد: استان فارس بیش از ۲۷۲ هزار نفر بهره‌بردار با ظرفیت متنوع در بخش کشاورزی دارد که با این حجم بهره‌بردار با کمبود نیروی متخصص مواجه هستیم و بسیاری از مراکز خدمات جهاد کشاورزی این استان فاقد نیروی متخصص و توانمند است .

قاسمی خاطرنشان کرد: تزریق نیروی انسانی متخصص و جدید می‌تواند، توان این بخش را مضاعف کرده و در تقویت، سیاست‌ها، برنامه‌ها و استراتژی سازمان نقش جلوبرنده‌ای ایفا کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان اینکه اولویت سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بر گسترش کشاورزی علمی، مهندسی، افزایش بهره‌وری، استفاده مطلوب از منابع، افزایش سهم بهره‌بردار از تولید و به‌کارگیری فناوری‌های نوین در امر کشاورزی است، اظهار داشت: حضور مهندسان ناظر در عرصه کار و تولید با همکاری و تعامل سازنده با بهره‌برداران، نقش مؤثری در پیشبرد اهداف موردنظر سازمان دارد.

وی عنوان کرد: سازمان جهاد کشاورزی فارس باید الگوی کشاورزی کشور باشد و نیروهای متخصص و توانمند می‌توانند در ایجاد فرصت‌های سازنده و اثربخش در کشاورزی این استان دارای سهم و اثر مناسب باشند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با جذب و به‌کارگیری مهندسان ناظر در این استان که با گرایش‌های مختلف تخصصی مانند زراعت، باغبانی، مهندسی آب‌وخاک، حفظ نباتات، دام‌پروری و … هستند این افراد با دانش و تخصص خود در کنار دانش بومی بهره‌برداران نقش محوری و اصلی خود را در انتقال‌ یافته‌های جدید علمی کشاورزی، به‌کارگیری فناوری‌های نوین و افزایش توان تولید در بخش را فراهم آورند.


خبر ۱۶ شهریور ۹۳ : استخدام ۸۰۰۰ ناظر گندم در کشور تا پایان اسفند ماه

وزیر جهاد کشاورزی گفت: معاونت راهبردی ریاست جمهوری جلسه مشترکی با معاونت توسعه وزارت جهاد کشاورزی برگزار کرده که طبق آخرین مصوبه این جلسه تا پایان اسفند ماه ۸ هزار نفر به عنوان ناظر گندم مشغول به کار خواهند شد.
به گزارش مهر، محمود حجتی بعد از ظهر جمعه در مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باید با توجه به نیاز کشور، تولید کشور و میزان نیازهای مطرح کشور واردات محصولات کشاورزی بر اساس نیاز و توازن صورت گیرد و در زمانی که هنگام برداشت محصولات کشور خودمان است از ورود این محصولات جلوگیری کرد.
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه در مراحل آخر استخدام ناظرین گندم به سر می بریم، گفت: آنچه که در زمینه استخدام ناظرین گندم به وزارت جهاد کشاورزی مربوط است تمام شده و در مراحل آخر گزینش این ناظرین به سر می بریم و به دنبال ابلاغ حکم این افراد هستیم.
حجتی بیان کرد: اکنون از ۸ هزار ناظر گندم تعداد ۳ هزار نفر کار خود را شروع کرده اند که عملیاتی شدن این موضوع در ابتدا به معاونت اجرایی ریاست جمهور و پس از آن به استان ها مرتبط می شود که به یاری خداوند دیگر افرادی که منتظر استخدام به عنوان ناظرین گندم هستند با تامین اعتبارات لازم به عنوان ناظرین گندم در کشور مشغول به کار خواهند شد.
وی بیان کرد: تا آنجایی که در جریان استخدام ناظرین گندم قرار دارم معاونت راهبردی ریاست جمهوری جلسه مشترکی با معاونت توسعه وزارت جهاد کشاورزی برگزار کرده که طبق آخرین مصوبه این جلسه تا پایان اسفندماه تمامی این ۸ هزار نفر مشغول به کار خواهند شد.
وزیر جهاد کشاورزی با بیان ایکه واردات گوشت قرمز یکی از نیازهای جامعه است، گفت: در سال ۱۳۹۳ تراز گوشت کشور اگر مثبت نباشد منفی نیست و به این علت که ما اکنون یکی از صادرکنندگان برتر گوشت در سطح خاورمیانه قرار داریم باز هم با این وجود نیازمند واردات گوشت از کشورهای منطقه و خاورمیانه هستیم.
حجتی بیان کرد: ما از نظر واردات و صادرات گوشت یکی از برترین های منطقه هستیم و در سطح کشور از میزان ۱۰۰ درصدری مصرف گوشت، ۹۵ درصد در کشور تولید و ۵ درصد از منابع خارجی تامین می شود که این مقدار از واردات یکی از الزام های کشور است و طبیعی است.
وی با بیان اینکه هدف از سفر به استان خراسان رضوی رفع مشکلات کشاورزان و دامداران است، گفت: علت اینکه به استان خراسان رضوی سفر داشته ام در ابتدای امر به علت رفع مشکلات کشاورزان و دامداران و دیدار با مسئولان، نمایندگان و همچنین اطلاع از وضعیت دستگاه های دولتی و علت دوم سفر به استان خراسان رضوی سفر ریاست محترم جمهور به استان خراسان رضوی است.


خبر ۸ شهریور ۹۳ :

اعلام نتایج سه برابر ظرفیت استخدام اداره کل جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی


خبر ۲۹ مرداد ۹۳:

مهندسان ناظر کشاورزی استخدام می‌شوند

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تلاش و کوشش بر این است که همه مهندسان ناظر وزارت جهاد کشاورزی استخدام شده و جذب این مجموعه بزرگ شوند.
خبرگزاری فارس: مهندسان ناظر کشاورزی استخدام می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، محمود حجتی عصر امروز در بازدید از طرح‌های مختلف جهاد کشاورزی در اردبیل اظهار کرد: با استخدام این نیروها توانمندی و کارآمدی بخش کشاورزی به ویژه در استان‌هایی نظیر اردبیل بیشتر می‌شود که ما مجوز لازم برای جذب و تأمین منابع اعتباری این نیروها را با همکاری معاونت منابع انسانی و برنامه‌ریزی رئیس جمهور انجام دادیم.

وی با بیان اینکه در استان اردبیل نیز بیش از ۲۹۰ مهندس بخش کشاورزی به استخدام در می‌آیند، تصریح کرد: جهاد کشاورزی امروز از ظرفیت خوب فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و مهندسان این بخش حمایت جدی کرده و در همه زمینه‌ها از توان آنها بهره می‌برد.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی برخی آشفته‌بازارهای تولید محصولات کشاورزی نظیر سیب‌زمینی را امسال ساماندهی می‌کند، گفت: برخی از سیب‌زمینی‌کاران در استان اردبیل نگران فروش محصول خود با قیمت پایین هستند اما نباید نگرانی در این زمینه وجود داشته باشد.

حجتی از تجدید نظر در قیمت سیب‌زمینی و نرخ‌گذاری جدید در این زمینه خبر داد و افزود: قیمت ۳ هزار و ۶۰۰ ریالی خرید این محصول به صورت تضمینی در سال‌های گذشته پیشنهاد شده بود که به نظرمان رقم پایینی است و باید در این زمینه اصلاح نرخ انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: آنچه که در این زمینه برای ما مهم است قطع دست واسطه‌ها در چرخه تولید و عرضه سیب‌زمینی است چرا که هم اکنون در بازارهای مختلف قیمت این محصول به نسبت قیمت مزرعه تا چهار برابر بیشتر عرضه می‌شود.

حجتی سیاست و رویکرد وزارت جهاد کشاورزی را قطع دست واسطه‌گران و دلالان در این چرخه تولید اعلام کرد و ادامه داد: ما سیاستی را اعمال کردیم تا فاصله تولید و مصرف کم شده و با حذف واسطه‌ها منافع تولید به جیب تولیدکننده برود.

وی در ادامه اضافه کرد: در صورت نیاز سیب‌زمینی‌ها در انبارها و سردخانه‌ها نگهداری می‌شود تا به تدریج و به تناسب نیاز به بازار عرضه شود.

حجتی متوسط تولید سیب‌زمینی را در اردبیل پایین اعلام کرد و گفت: متوسط این تولید می‌تواند از ۳۰ تن افزایش پیدا کند در حالی که در سطح کشور این متوسط تا ۹۰ تن در هر هکتار رسیده است.

وی استفاده از نهاده‌های مناسب،‌ مصرف بهینه آب، ‌بهره‌گیری از ماشین‌آلات پیشرفته، ‌استفاده از بذر‌های مناسب و بها دادن به شرایط اقلیمی منطقه را در افزایش سطح تولید این محصول بسیار ضروری و حیاتی اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وزیر جهاد کشاورزی افزود: ‌وزارت جهاد کشاورزی از طرح‌های توسعه آبیاری مدرن و همچنین صنایع تکمیلی بخش کشاورزی حمایت می‌کند و ما تلاشمان بر این است تا استان اردبیل به عنوان قطب تولید کشاورزی بتواند در توسعه کشاورزی مدرن و صنعتی گام‌های جدی و قدم اساسی را بردارد.


خبر ۱۹ مرداد ۹۳:

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تا نیمه اول بهمن ماه امسال تمام مهندسین ناظر بخش کشاورزی استخدام خواهند شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک محمد علی جوادی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم دولت تعامل سازنده با سران سه قوه و مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است.
وی تصریح کرد: پس از گذشت یک سال از فعالیت‌های دولت کشور به آرامش رسیده که اکنون توسعه اقتصادی، کشاورزی، اشتغال و مهار تورم از دولت انتظار می‌رود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: استان مرکزی برای وزارت جهاد کشاورزی جزو استان‌های با اهمیت است، به واسطه پتانسیل‌های خوبی که در بخش کشاورزی در این استان وجود دارد، انتظار می‌رود این استان به نقش خود در توسعه کشاورزی جامه عمل بپوشاند.
جوادی با اشاره به اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که دولت و مجلس به آن می‌پردازد، شاه‌بیت تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی است، گفت: برای محقق شدن تولید داخلی اتکا به پتانسیل‌های موجود داخلی امری ضروری است و باید مورد عنایت قرار گیرد.
وی با بیان اینکه احصا آمار صحیح و دقیق بخش کشاورزی از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است، بیان داشت: با توجه به اهمیت آمار اجرا و انجام فرآیند جمع‌آوری آمار بخش کشاورزی از پنجم مهر ماه آغاز خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی همچنین از اصلاح الگوی کشت خبر داد و بیان داشت: در راستای اصلاح الگوی کشت در کشور برنامه‌ریزی انجام شده و در سال آتی در سه استان به صورت پایلوت اجرا خواهد شد.
جوادی ابراز امیدواری کرد در برنامه پنج ساله، اصلاح الگوی کشت در تمامی استان‌ها اجرایی شود.
وی ادامه داد: با هماهنگی سه قوه با توجه به کمبود منابع آب و خاک مناسب در کشور مبارزات بی‌امان با تغییر کاربری اراضی کشاورزی در سراسر کشور در دستور کار قرار گرفته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی در صندوق توسعه ملی و استفاده از تسهیلات کم بازده در بخش کشاورزی در راستای توسعه کشاورزی صورت گرفته است.
جوادی با اشاره به جایگاه استان مرکزی در بخش کشاورزی بیان کرد: این استان از لحاظ مدیریت و نیروی انسانی کارآمد در عرصه‌های دفاع مقدس و تولید کشاورزی وضعیت مناسبی داشته و مهد مفاخر بزرگی چون دکتر قریب بوده است.
وی با اشاره به تصویب قانون استخدام مهندسین ناظر بخش کشاورزی گفت: تمامی مهندسین شامل تا یازدهم بهمن ماه امسال به استخدام بخش کشاورزی در می‌آیند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در ادامه خواستار تحول، بازسازی و اصلاح امور، توجه به اخلاق مداری، همدلی و رونق بخش کشاورزی استان توسط مدیریت جدید جهاد کشاورزی شد.


خبر ۱۵ تیر ۹۳ :

پیگیر اجرای طرح استخدام ناظران کشاورزی هستیم

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان با بیان اینکه در حال حاضر در استان گلستان ۶۲ شرکت خدمات فنی و مهندسی فعالیت می کنند، گفت: پیگیری اجرای طرح استخدام ناظر کشاورزی از جمله برنامه های ما در حوزه اشتغال است.
به گزارش خبرنگار مهر، عباسعلی سلیمانی عصر پنجشنبه در انتخابات اعضای جدید سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با بیان اینکه تعداد تعداد شرکت های فنی و مهندسی در استان تا پایان سال ۱۳۹۰ حدود ۳۶ شرکت بوده، گفت: تا پایان سال ۱۳۹۰ در استان تعداد ۸۳۸ پروانه اشتغال صادر شده، از سال ۱۳۹۱ تاکنون نیز در استان ۲۷۲ دیگر صادر شده و همچنین۱۰۳ مورد صدور پروانه موافقت اصولی، تاسیس و بهره‎برداری از دیگر کارهای ما بوده است.
وی افزود: در استان ۴۱ مورد تمدید پروانه و همچنین یک‎هزار و ۶ مورد موافقت اصولی در زمینه دامپروری و ۶۳۰ مورد تمدید آن در استان صورت گرفته است.
سلیمانی در ارتباط با صدور گواهی صلاحیت و رتبه‎بندی اعضای حقیقی و حقوقی سازمان اظهار داشت: تا پایان سال ۱۳۹۰ حدود یک‎هزار و ۱۰۲ فقره صدور گواهی صلاحیت و رتبه‎بندی اعضای حقیقی و حقوقی سازمان صورت گرفته که این تعداد از سال ۱۳۹۱ تاکنون ۳۵۱ مورد بوده است.
وی ادامه داد: در فعالیت‎های کوچک روستایی در بخش دام و طیور یک‎هزار و ۷۰۸ تمدید پروانه انجام شده و همچنین ۴ هزار و ۹۲۵ مورد از موافقت اصولی و بهره‎برداران نیز انجام شده است.
سلیمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر در استان ۱۲ ناظر تولید در کارخانجات دام و طیور فعالیت می‎کنند، بیان کرد: در استان توسط ناظران ۳۱۷ هزار و ۲۶۳ تن تولید زیرنظر کارشناسان انجام شده تا به دست مصرف‎کنندگان رسیده است.
وی در خصوص صدور مجوز آبزی‎پروری اذعان داشت: ۱۰۴ مورد مجوز آبزی‎پروری و۳۸ مورد تمدید صورت گرفته و ۱۷۳ مجوز صنایع نیز در استان مورد موافقت اصولی، تاسیس و بهره‌برداری و ۲۶ مورد تمدید صورت گرفته است.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان در ارتباط با ایجاد فرصت های اشتغال در این حوزه تصریح داشت: پیگیری اجرای طرح استخدام ناظر کشاورزی، اجرای طرح راستی‎آزمایی شناسنامه بهره‎برداران و اجرای واگذاری صدور گواهی مستثنیات از جمله برنامه های ما در حوزه اشتغال است.
در انتها انتخابات چهارمین دوره شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان انجام شد که در این انتخابات علی اکبر اسفندیاری به عنوان رئیس شورای سازمان ، نعمت الله کفشگیری به عنوان نائب رئیس، عبدالغفار تخله به عنوان دبیر شورا، عباسعلی سلیمانی به عنوان خزانه دار شورا، و هامان هاشمی و عبدالحکیم تقدری به عنوان دو نماینده شورا در مجلس نمایندگان شوراهای استان ها انتخاب شدند.


خبر ۱۲ خرداد ۹۳ :

 ناظرین کشاورزی در انتظار استخدام

ناظرین کشاورزی با تجمع در مقابل ساختمان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اعلام کردند: به رغم ابلاغ آیین نامه جذب ناظرین کشاورزی توسط این معاونت، ادارات کل وزارت جهادکشاورزی استان ها همچنان از استخدام ما خودداری می کنند.
ناظرین کشاورزی در انتظار استخدام
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نمایندگان ناظرین کشاورزی استان ها امروز (یکشنبه) در این تجمع خواستار ملاقات با «محمد باقر نوبخت» معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری و پیگیری موضوع استخدام ناظرین کشاورزی شدند.

یکی از ناظرین کشاورزی شرکت کننده در این تجمع که نخواست نامش ذکر شود به خبرنگار ایرنا گفت: در آذرماه سال ۱۳۸۹ طرح یک فوریت نمایندگان مجلس برای جذب ناظران کشاورزی اعلام وصول شد و به صحن علنی مجلس رفت.

وی افزود: این طرح در آن زمان در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و شورای نگهبان نیز آن را تایید کرد اما بعد از ابلاغ این قانون، وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای به مجلس اعلام کرد که این مصوبه دارای ابهاماتی است.

این ناظر کشاورزی ادامه داد: قانون «اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی و منابع طبیعی» در دوازدهم بهمن ماه سال ۱۳۹۰ به تصویب نهایی رسید و اوایل سال ۱۳۹۱ به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شد.

وی خاطرنشان کرد: روند استخدام ناظرین کشاورزی در سال ۱۳۹۱نیز تا بهمن ماه آن سال مسکوت ماند و بعد از آن سامانه ثبت نام ناظرین کشاورزی راه اندازی شد و ناظرین در این سامانه اینترنتی ثبت نام کردند.

این تجمع کننده اظهار داشت: بعد از ثبت نام در سامانه، روند استخدام دوباره مسکوت ماند تا این که معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری از به جریان افتادن استخدام ناظرین کشاورزی خبر داد و نامه ای برای جذب ناظران به استان ها ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: اما استانداری ها و ادارت کل جهادکشاورزی در پاسخ به پیگیری های ما می گویند برای به جریان افتادن استخدام این نامه کفایت نمی کند.

وی افزود: ناظرین کشاورزی حدود ۱۰ سال است که با حقوق کمتر از ۱۵۰ هزار تومان و بدون بیمه و مزایا کار می کنند به امید روزی که در جهادکشاورزی استخدام شوند اما وزارت جهاد کشاورزی تا به حال از اجرای قانون سرباز زده و ما باز هم مانده ایم و بلاتکلیفی هستیم.


خبر ۱۵ اردیبهشت سال ۹۳:

۳۹۸ از نفر از فارغ التحصیلان بخش کشاورزی در گیلان استخدام می شوند

رییس سازمان جهادکشاورزی استان گیلان گفت: ۳۹۸نفر از فارغ التحصیلان بخش کشاورزی بتدریج در این استان جذب می شوند.
ˈعلیرضا شعبان نژادˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تجمع شماری از ناظران برنج استان برای تعیین تکلیف وضعیت قراردادی خود مقابل استانداری گیلان افزود: براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، کسانی که به عنوان ناظر در زیر مجموعه سازمان جهاد کشاورزی گیلان دارای ۳۰ ماه سابقه باشند، به استخدام این سازمان در می آیند.
وی ادامه داد: تعداد ۲۹۸ نفر سهمیه سال های ۹۱ و ۹۲ هم اکنون واجد شرایط تشخیص داده شده اند که مراحل استخدامی و گزینش آنها طی شده و منتظر صدور مجوز و ردیف حقوقی از سوی وزارتخانه هستیم تا آنان بکار گرفته شوند.
شعبان نژاد اظهارداشت: تعداد ۲۳۸ نفر در مراکز خدمات کشاورزی دهستان های ادارات جهاد کشاورزی شهرستان ها و بقیه نیز در دستگاه های تابعه این سازمان (از جمله شیلات و تعاون روستایی )استخدام خواهند شد.
حدود یکصد نفر از ناظران برنج استان گیلان روز سه شنبه برای تعیین تکلیف وضعیت قراردادی خود، مقابل استانداری گیلان تجمع کردند.
این افراد به امید حل مشکلات شان از سوی مسوولان، به تجمع خود پایان دادند.
گیلان، استانی کشاورزی محسوب می شود و در این استان هفت هزار و ۸۰۰ فارغ التحصیل بخش کشاورزی جویای کار وجود دارد.


استخدام ۳۰۰ نفر مهندس کشاورزی در آذربایجان شرقی

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه اهداف سازمان برای خدمت به جامعه کشاورزی و تولیدکنندگان مقدم بر تمام مسائل است، گفت: خوشبختانه اقدامات لازم برای استخدام ۳۰۰ نفر از مهندسان کشاورزی ناظر به عمل آمده است. جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ فروردین سال ۹۳:

استخدام مهندسان ناظر کشاورزی از اول خرداد ۹۳

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی از استخدام مهندسان ناظر تولیدات کشاورزی از اول خردادماه آینده خبر داد.

محمدعلی جوادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به طولانی شدن زمان استخدام این نیروها اضافه کرد: برخی مشکلات اداری در این خصوص وجود داشت که در حال مرتفع شدن است و این افراد از خردادماه در جهادکشاورزی بکار گرفته می‌شوند.

وی با بیان اینکه قبل از این نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته تعدادی مشغول خدمت شده اند، تاکید کرد که طولانی شدن این روند به دلیل طی مراحل اداری بوده که در مراحل پایانی است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی همچنین در خصوص افزایش صادرات محصولات کشاورزی در کشور تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه تمهیداتی را اندیشیده که براساس آن برای امسال و سال آینده افزایش صادرات را پیش بینی کرده ایم.

وی ادامه داد: در این خصوص کیفی سازی محصولات را بویژه در زمینه صنایع تبدیلی و بسته بندی مد نظر داریم که با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تحولی در این زمینه اتفاق خواهد افتاد.

جوادی توسعه صادرات را در گرو کیفی سازی و نیز رقابتی کردن بخش کشاورزی دانست و یادآور شد: برای ایجاد رقابت بین استانی سقف صادرات را باز نگه داشته ایم و وزارت جهاد کشاورزی براساس تولید مازاد مجوز لازم صادرات را صادر می‌کند.


آرشیو آگهی‌های استخدامی‌گذشته وزارت جهاد کشاورزی:

خبر ۹ اسفند ۹۲ :

محمدعلی جوادی در حاشیه سفر به اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: براساس قانون مصوب مجلس و ابلاغ به دولت، استخدام این تعداد مهندس ناظر به انجام می‌رسد که مراحل کاری و تمهیدات لازم برای استخدام مرحله اول این مهندسان در وزارت جهاد کشاورزی انجام شده است.

وی تصریح کرد: تا ماه آینده ۷ هزار نفر از مهندسان ناظر سراسر کشور موفق به استخدام در جهاد کشاورزی شده و در بخش‌های مختلف از توانمندی آنها استفاده می‌شود. ادامه خبر

________

خبر ۱۶ آبان ۹۲ : استخدام ۱۰ هزار کارشناس کشاورزی در کشور سال ۹۲ رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی از استخدام ۱۰ هزار فارغ التحصیل کارشناس و ناظر فنی کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی خبر داد. محسن موحدیان عطار در مصاحبه تلفنی با خبرنگار واحد مرکزی خبر با اشاره به این که ۱۰ هزار ناظر فنی کشاورزی بر روشهای تولید در مزارع نظارت داشتند ، گفت: براساس تفاهم نامه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با وزارت جهاد کشاورزی قرار بود این نیروها پس از آموزش و کار در مزارع کشاورزی به استخدام وزارتخانه درآیند. وی افزود: استخدام این افراد براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی‌، تکلیف قانونی است. رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تاکید کرد: روش استخدام این گروه از فارغ التحصیلان ناظر با استخدام در حوزه‌های دولتی متفاوت است و ممنوعیت قانونی ندارد. موحدیان عطار گفت: فهرست اسامی‌۱۰ هزار فارغ التحصیل دارای شرایط و آیین نامه‌های استخدام آنان تهیه شده است. وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی پس از تعیین محل خدمت این ۱۰ هزار نفر عملیات نهایی استخدام را انجام خواهد داد. رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: ۱۰ هزار فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی به عنوان ناظران فنی مزارع به صورت حق الزحمه ای با وزارت جهاد کشاورزی کار می‌کردند.

________

خبر ۱۱ تیر ۹۲:  

هجده هزار و ۴۵۰ نفر استخدام خواهند شد

وزیر جهاد کشاورزی از ایجاد ۱۸ هزار و ۴۵۰ شغل به طور مستقیم برای جوانان با افتتاح ۴ هزار و ۲۱۵ پروژه بخش کشاورزی خبر داد. چهار هزار و ۲۱۵ پروژه بخش کشاورزی صبح امروز با حضور رئیس جمهور و جمعی از مسئولان کشوی و استانی استان البرز در پژوهشکده بیوتکولوژی کشاروزی ایران واقع در کرج افتتاح شد. این پروژه ها در زمینه های گوناگون علوم دام، بذر و نهال، خاک و آب، جنگل‌ها و مراتع، شیلات و بیوتکنولوژی فنی و مهندسی به طور همزمان در سراسر کشور به بهره برداری رسید.همچنین در آیین افتتاح این پروژه ها از هشت دستاورد علمی در حوزه کشاورزی حاصل تلاش متخصصان و فناوران کشور شامل “دستیابی به تکنیک‌های تخمین و پایش توان خودپالایی خاک‌های کشاورزی در مقابل آلاینده‌ها”، “معرفی رقم چغندر قند برای بررسی کشت محصول در شرایط مزرعه آزمایشی”، “پرورش ماهی تیلاپیا در سیستم آکوپونیک”، “بازسازی ذخایر و محاسبه میزان رشد میگوی ببری سبز و موزی رها شده در خلیج فارس یوان‌سی‌سی”، “معرفی عصاره اسفند دارای اثر ضدسرطان”، “فلور ایران (تیره نعنا)”، “معرفی دوگونه اکالیپتوس “میکروتکا و سارجنتی” مقاوم به خشکی و شوری و تعیین وضعیت فعلی ذخایر توارثی جنگل‌های ایران”، رونمایی شد. وزیر جهاد کشاورزی در آیین افتتاح پژوه های بخش کشاورزی با اشاره به شعار امسال گفت: برای تحقق حماسه اقتصادی باید از قبل تمیهداتی اندیشیده شود و خوشبختانه در حوزه کشاورزی اقدامات مناسبی در طول دولت های نهم و دهم انجام شده است. صادق خلیلیان در ادامه به اقدامات انجام شده در حوزه کشاورزی طی سالهای اخیر پرداخت و اظهار داشت: در حال حاضر یک میلیلون و ۳۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاروزی کشور به سیستم آبیاری نوین مجهز هستند که بیش از ۸۰۳ هزار هکتار آن در دولت های نهم و دهم رخ داده است.وی با اشاره به احیا و مرمت قنوات کشور گفت: حفاظت و توسعه این قنوات بسار مفید است به خصوص در کاهش وابستگی به حامل های انرژی پس از اجرای هدفمندی یارانه ها و خوشبختانه طی هشت سال گذشته بیش از ۱۵ هزار کیلومتر از قنوات کشور احیا و مرمت شده است در حالی که تا قبل از سال ۸۴، ۱۰ هزار کیلومتر احیا و مرمت شده بود.وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به افتتاح ۴ هزار و ۲۱۵ پروژه کشاورزی به صورت همزمان در کشور اعلام کرد: با افتتاح این پروژه ها ۱۸ هزار و ۴۵۰ شغل به صورت غیر مستقیم و بیش از ۳۲ هزار شغل به صورت غیر مستقیم برای جوانان در بخش کشاورزی ایجاد شده است. خلیلیان گفت: در مجموعه بخش کشاورزی در سال گذشته نیز ۲۸۷ هزار شغل ایجاد شده است که نسبت به سال ۹۰، هفده و دو دهم درصد رشد داشته است. ________ خبر ۲۸ اردیبهشت ۹۲ : استخدام ﺟﻬﺎد ﮐﺸﺎورزی اﺳﺘﺎن ﺧﺮاﺳﺎن ﺟﻨﻮﺑﯽ سال ۹۲ اداره ﮐﻞ ﺟﻬﺎد ﮐﺸﺎورزی اﺳﺘﺎن ﺧﺮاﺳﺎن ﺟﻨﻮﺑﯽ ﺑﺮای ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻧﯿﺮوی اﻧﺴﺎﻧﯽ ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز ﺧﻮد ﻃﺒﻖ ﻣﻔﺎد ﻗﺎﻧﻮن ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺧﺪﻣﺎت ﮐﺸﻮری و دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﻧﺤﻮه ﺑﺮﮔﺰاری اﻣﺘﺤﺎن ﻋﻤﻮﻣﯽ و ﺗﺨﺼﺼﯽ ﺑﺮای ﺑﮑﺎرﮔﯿﺮی اﻓﺮاد در دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ از ﻣﺤﻞ ﺳﻬﻤﯿﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﻨﺠﻢ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﻮﺿﻮع ﻧﺎﻣﻪ ﺷﻤﺎره دم/۴۵۵۰/۱۱۰ ﻣﻮرخ ۲۱ اسفند ۹۰ ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ اﻧﺴﺎﻧﯽ رﯾﯿﺲ ﺟﻤﻬﻮر و ﻣﺠﻮز ﺷﻤﺎره ۳۵/۶/۳۹۱۶ ﻣﻮرخ ۲۶ فروردین ۹۲ ﺗﻌﺪاد ۳۸ ﻧﻔﺮ از اﻓﺮاد واﺟﺪ ﺷﺮاﯾﻂ را از ﻃﺮﯾﻖ ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﯾﻬﺎی ﻋﻤﻮﻣﯽ، ﺗﺨﺼﺼﯽ، ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺗﺨﺼﺼﯽ و ﮔﺰﯾﻨﺶ ﺑﺼﻮرت ﭘﯿﻤﺎﻧﯽ اﺳﺘﺨﺪام ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ. جهت مشاهده جزئیات بیشتر در رابطه با این آگهی اینجا کلیک نمایید

_________

خبر ۲ فروردین ۹۲:

اسامی پذیرفته شدگان استخدام ناظرین کشاورزی

جهت مشاهده جزئیات این خبر بر روی لینک بالا کلیک نمایید

_________

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، محسن موحدیان عطار رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در حاشیه انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه ۱۴ درصد تولید ناخالص ملی مربوط به بخش کشاورزی است، اظهار داشت: حجم منابع تولید در بخش کشاورزی ۳۰۰ میلیون تن است که از اول انقلاب تاکنون بیش از ۳ برابر شده است. وی افزود: یکی از الزامات توسعه در بخش کشاورزی توجه به منابع انسانی فرهیخته، با توان و دارای مهارت است. رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با تأکید بر توجه به بخش سرمایه و ایجاد زیرساخت‌های توسعه کشاورزی توسط دولت و نیز همکاری بخش خصوصی تصریح کرد: از دیگر مباحث جدی در عرصه کشاورزی، استفاده از دانش و تکنولوژی است و سالانه در این بخش ۶۰ هزار میلیارد تومان هزینه می‌شود، اما از این ظرفیت به درستی بهره‌مند نمی‌شویم. وی تأکید کرد: در این بخش باید توان رقابت‌پذیری ایجاد کرد و یکی از برنامه‌های سازمان نیز به عنوان یک تشکل غیردولتی در بخش حرفه‌ای کشاورزی که متشکل از دانش‌آموختگان رشته‌های کشاورزی و منابع طبیعی و محیط زیست بوده، توجه به این موضوع است. به گفته وی، بیش از ۴ میلیون و ۳۳۲ هزار بهره‌بردار و شاغل در بخش کشاورزی وجود دارند که ۸۰ درصد آنها بی‌سواد و کم‌سواد هستند و ۱۷ درصد آنها در مقطع راهنمایی و متوسطه، ۹ درصد رشته‌های غیرمرتبط با کشاورزی و تنها یک درصد فارغ‌التحصیلان بخش کشاورزی هستند. موحدیان عطار با اشاره به آموزش ۲۸ هزار و ۵۰۰ نفر در دوره‌های کارورزی بخش کشاورزی بیان داشت: بیش از یک میلیون و ۲۷۸ هزار و ۵۴۸ نفر روز آموزش در قالب ۷ هزار و ۵۲ دوره مورد بازآموزی و نوآموزی قرار گرفته‌اند. وی ادامه داد: ۳۰ هزار نفر در سال در مراکز دانشگاهی و آموزشی برای بخش کشاورزی تربیت می‌شوند، اما بیشتر آموزش‌ها تئوری بوده و به همین دلیل بسیاری از آنها نمی‌توانند جذب فعالیت‌های کشاورزی شوند. موحدیان عطار با اشاره به اینکه ۶ هزار شرکت و ۶۰ هزار کارشناس در روستاها به ارائه خدمات به کشاورزان مشغول هستند، گفت: بیش از ۱۰۰ هزار بیکار تحصیلکرده بخش کشاورزی، اکنون در این سازمان ثبت‌نام کرده که بسیاری از آنها نیاز به آموزش‌های مهارتی و فنی دارند. وی تصریح کرد: طرح استخدام ناظرین محصولات کشاورزی که از طریق مجلس انجام شد در حال اجرایی شدن است و بر این اساس ۱۰ هزار نفر ناظر از طریق ثبت‌نام در نرم‌افزار مربوطه جهاد کشاورزی، می‌توانند پس از بررسی مدارک طبق ضوابط، جذب این بخش شوند.

_________

خبر ۱۰ تیر ۹۱:

استخدام دولتی ۱۰ هزار مهندس ناظر بخش کشاورزی

مهندس همایون دارابی با اعلام اینکه جذب نیروی انسانی بر اساس خروجی وزارت جهاد کشاورزی صورت میگیرد،خاطرنشان کرد،ناظر کسی است که حداقل دو سال سابقه فعالیت داشته باشد.وی افزود در سال جاری مجوز استخدام  سه هزار نفر از این ده هزار نفراخذ و توزیع استانی انها مشخص شده است.همچنین دستورالعمل مربوط به آن هم تهیه شده است. وی ادامه داد:متقاضیان استخدام باید عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی باشند.متقاضیان دارای ۳۰ ماه سابقه فعالیت مستمر از آزمون کتبی معاف هستند.بنابراین باید اول تکلیف این افراد مشخص شود و سپس در صورت نیاز آزمون برگزار شود. این مقام مسئول سپس در ادامه پیشنهاد برگزاری آزمون کلی برای جذب این افراد را داد و گفت:سازمان نظام مهندسی کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی پیشنهادی داشتند مبنی بر اینکه آزمون استخدامی این ۱۰ هزار نفر یک بار برگزار شود و پس از اعلام نتیجه نهایی،افراد در نوبت ورود قرار گیرند. این پیشنهاد در دست بررسی است.اما مستلزم موافقت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور است.


+جهت مشاهده سایت رسمی وزارت جهاد کشاورزی اینجا کلیک نمایید

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما- سایت ایران استخدام

  آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۷۵ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ز هرا ارسال : ۹۳/۰۸/۱۵

  کاربری : ز هرا

  ارسال : ۹۳/۰۸/۱۵

  ساعت ارسال : ۲۲:۵۰

  کد دیدگاه : 181249

  پاسخ

  سلام چطور عضو سازمان نظام مهندسی میشن لطفا جو اب بدید

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۸/۱۵ ۲۲:۵۱:۰۷ پاسخ

   سلام زمانی که سازمان نظام مهندسی آگهی استخدامی را منتشر نماید

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۸/۱۵ ۲۲:۵۵:۰۴ پاسخ

    چطور عضو میشن

    • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۸/۱۵ ۲۲:۵۵:۵۴ پاسخ

     دوست عزیز در حال حاضر این سازمان جذب نیرو ندارد

  • نقل قول : طیبهدر : ۹۳/۰۸/۱۶ ۱۵:۱۸:۵۷ پاسخ

   سلام
   زهرا خانم شما اگه فارغ التحصیل شدی و مدرک موقت داری میتونی عضو نظام مهندسی بشی تو هر استانی هستی تو گوگل بزن سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان….. نوشته چه مدارکی میخواد البته من خودم منتظر مدرکم هستم هنوز عضو نشدم که بیشتر راهنماییت کنم ولی برا استانی که من هستم نوشته بود چه طور عضو بشید وچه مدارکی میخواد حتی اینترنتی بود

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۸/۱۰

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۸/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۶:۳۶

  کد دیدگاه : 178056

  پاسخ

  نمیدونم تا کی باید انتظار بکشم تا این رشته بی نام و نشان شیلات هم توسط دولت جذب بشه.آخه ما فارغ التحصیل های شیلات باید چطور گذران زندگی کنیم؟ با مشاغل کاذب؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : فاطمه جوانی ارسال : ۹۳/۰۷/۲۹

  کاربری : فاطمه جوانی

  ارسال : ۹۳/۰۷/۲۹

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۷

  کد دیدگاه : 170296

  پاسخ

  سلام من الان شش سال است که مهندسیم و گرفتم یک سال هم تواداره کشاورزی ازطرف نظام مهندسی کارکردم باکامپیوتر کارسوخت گازوییل کشاورزها راانجام میدادم بعددوره ام که تمام شداستخدامم نکردند باوجودنیازی که داشتند ولی استخدام نکردند من غیراز خودم سه خواهردیگه دارم که یکیشون فوق دیپلم کامپیوتر واون یکی فوق دیپلم امورمالی ومالیات که هردوتاشون توخونه بیکارندیه خواهر دیگم متولد۷۱ که روزایمان بابی توجهی متخصص زنان اکسیژن به مغزش ن سیده والان معلول جسمی وحرکتی شده پدرم هم جانباز ولی درصدجانبازیش راچهار درصد زدند درصورتی که چند وقتی یکبارموج انفجار میگیرش که خودمو دوتا هواهرم ومادرم بغلش میکنیم میذاریمش توماشین میبریمش بیمارستان لطفابرای استخدام م
  من کاری بکنید

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : خلیل پور ارسال : ۹۳/۰۷/۰۷

  کاربری : خلیل پور

  ارسال : ۹۳/۰۷/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۳

  کد دیدگاه : 153419

  پاسخ

  با سلام. شماره تلفن آقای سلمانی مدیر کل امور اداری سازمان تعاون روستایی کشور برای مهندسان ناظری که علاقمند به پیگیری روند جذبشان (در طرح استخدام ناظرین کشاورزی)در این سازمان هستند: ۰۲۱۸۸۹۰۱۰۱۴

  آدرس سازمان: تهران بالاتر از میدان ولیعصر روبه روی سینما آفریقا.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : شایان ارسال : ۹۳/۰۷/۰۳

  کاربری : شایان

  ارسال : ۹۳/۰۷/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۴

  کد دیدگاه : 150554

  پاسخ

  برای وزارت جهاد کشاورزی متاسفم در استان ایلام با وجود محرومیت شدید در تمامی بخش ها برا ناظران رسمی اسامی ۱۷۷سپس تا ۲۰۸ نفر معرفی شده بدون ازمون میگن۳سال سابقه دارن اخه کسی که فارغ تحصیل ۹۲هست چه سابقه ای چه کشکی داره حداقل ۴۰نفر اصلا سابقه ندارن یا سابقه براشون کشکی ساختن بدون هیچ ازمونی واقعا متاسفم برا خودم که رفتم کشاورزی خوندم جندین مقاله دارم چندین گواهی ثبت اختراع دارم پس جای نخبگان کجاس ؟؟؟؟؟؟؟متاسفم برای بی عدالتی که وجود داره
  قرارداد های ناظران قراردادی وقتی امضا میشه جای مبلغ حقوق خالیه بخورید نوش جونتون ولی حرامه حرام

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : مرتضی ارسال : ۹۳/۰۶/۱۹

  کاربری : مرتضی

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۹

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۸

  کد دیدگاه : 141007

  پاسخ

  سلام من برای آزمون استخدامی جهاد کشاورزی سال ۹۳ در سات شرکت کردم و ۱۵۰۰۰ تومان هم هزینه کردم اما هنوز هیچ خبری نیست آیا آزمون الکی بود و میخواستن فقط پول ما رو به جیب بزنند یا خیر؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۶/۲۱ ۱۴:۵۰:۳۱ پاسخ

   کجاثبت نام کردی؟

 • کاربری : طیبه ارسال : ۹۳/۰۶/۱۱

  کاربری : طیبه

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۱

  ساعت ارسال : ۰۴:۴۶

  کد دیدگاه : 136374

  پاسخ

  مدیرعزیزای نظرونظرقبلی منوتأییدنکن .کلأ ای صفحه شده نظرات من .دیگه هم کامنت بی ربط نمیدم آخه یکی نیست به من بگه دخترخوب توسرپیازی یاته پیاز آخه .ببخشیدازبیکاری هست دیگه آقاآدمین عزیزد

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۶/۱۱ ۰۹:۲۰:۳۲ پاسخ

   سلام
   اگر منظورتون اطلاع رسانی در رابطه با اعلام نتایج است بسیار هم ممنون هستیم از شما بابات اطلاع این موضوع.
   نظر شما در انتظار تأیید مانده تا اول خبر مربوطه اضافه بشه و سپس اطلاع رسانی صورت بگیره.
   موفق باشید

   • نقل قول : طیبهدر : ۹۳/۰۶/۱۱ ۱۴:۳۸:۵۹ پاسخ

    سلام مدیرعزیزخواهش میکنم انجام وظیفه بودمن این سایتوخیلی دوست میدارم

 • کاربری : طیبه ارسال : ۹۳/۰۶/۱۰

  کاربری : طیبه

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۰

  ساعت ارسال : ۲۱:۱۲

  کد دیدگاه : 136281

  پاسخ

  سلام مدیرعزیز نتایج آزمون استخدامی جهادکشاورزی خراسان جنوبی اعلام شده. شایدازاون استان کسی اینجاهم میادسرمیزنه .

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۶/۱۱ ۲۰:۰۹:۵۶ پاسخ

   سلام
   سپاس از اطلاع رسانی شما، موضوع در مبحث جدایی ایجاد شد

 • کاربری : طیبه ارسال : ۹۳/۰۵/۲۱

  کاربری : طیبه

  ارسال : ۹۳/۰۵/۲۱

  ساعت ارسال : ۰۷:۲۳

  کد دیدگاه : 122974

  پاسخ

  سلام مدیرعزیزخوب هستین .اینایی که قراره توسازمان جهادکشاورزی استخدام بشن آزمون دادن یافقط عضونظام مهندسی هستن ؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۵/۲۱ ۰۹:۳۳:۴۳ پاسخ

   سلام
   طیبه گرامی در حال حاضر اطلاعات تکمیلی این مسئله منتشر نشده است
   منتظر انتشار اخبار در همین صفحه باشید

 • کاربری : المیرا ارسال : ۹۳/۰۵/۰۶

  کاربری : المیرا

  ارسال : ۹۳/۰۵/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۸:۵۴

  کد دیدگاه : 113168

  پاسخ

  البته ببخشید اینقد رک گفتم ولی خداشاهده ماهم گناه داریم.بزحمت باهزار مصیبت تونستیم این مدرکمونو بگیریم ولی مسئولهااصلا به فکر ما جوونا نیستن.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : طيبهدر : ۹۳/۰۵/۰۷ ۱۴:۵۰:۰۴ پاسخ

   سلام المیراخانم چه گرایشی خوندی ؟

 • کاربری : المیرا ارسال : ۹۳/۰۵/۰۶

  کاربری : المیرا

  ارسال : ۹۳/۰۵/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۸:۵۱

  کد دیدگاه : 113165

  پاسخ

  سلام خسته نباشید من به اداره جهادکشاورزی مراغه مراجعه میکنم ولی میگن هیچ خبری نیست آخه فقط میخوان آشناهاشونو استخدام کنن….به اینجور کارا برسید دیگه اه

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : طیبه ارسال : ۹۳/۰۴/۳۱

  کاربری : طیبه

  ارسال : ۹۳/۰۴/۳۱

  ساعت ارسال : ۰۸:۱۵

  کد دیدگاه : 108721

  پاسخ

  بابایکی اینجا بیادمن سوال دارم آخه ،همی کارارومیکنیدهیچ کس توای کشوربه فکرماهانیست!من ازبس اسمم انگلیسی وفارسی نوشتم پیام فرستادم خسته شدم خب یعنی فقط من بی کارم توای رشته

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : طيبهدر : ۹۳/۰۵/۰۱ ۲۱:۵۸:۲۹ پاسخ

   منم دیگه نمیام ای رشته اصلأکی آزمون داشت که بعدأبخوادداشته باشه حالااگه کسی خبرداشت بگه کجاعضونظام مهندسی کشاورزی میشن ؟

 • کاربری : tayyebe ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  کاربری : tayyebe

  ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۲۲:۳۰

  کد دیدگاه : 104707

  پاسخ

  مظلومین مملکت!!!:-/

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۵

  کد دیدگاه : 104705

  پاسخ

  آقای مدیر اسم ماهاروبزارین مظلومین مملکت تایکی به فکرماهاباشه.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۴/۲۳ ۲۳:۵۵:۳۶ پاسخ

   با سلام
   (امیدان ایران) تنها اسمی است که میتوان برای عزیزان تحصیل کرده کشورمان گذاشت
   کادر ایران استخدام آرزومند موفقیت شغلی یکایک شماست

   • نقل قول : tayyebeدر : ۹۳/۰۴/۲۴ ۲۰:۰۴:۲۵ پاسخ

    سلام ممممنون آقای مدیرکاش مسئولین که راحت رفتن سرکارهم نظرشماروداشتن البته درعمل.

 • کاربری : یاسر ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  کاربری : یاسر

  ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۶

  کد دیدگاه : 104665

  پاسخ

  خدایی ما چرا کشاورزی خوندیم؟واقعا موقع انتخاب رشته به چی فکر کردیم که کشاورزی خوندیم؟دقت کردید که چند وقته هیچ خبری ار جذب ما جویندگان کار(طلا) نیست!جهاد کشاورزی هم چندوقت یه بار یه حرفایی میزنه که آره ما در فکر شما بیکاران این مملکت هستیم.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : tayyebeدر : ۹۳/۰۴/۲۳ ۲۲:۰۸:۰۵ پاسخ

   سلام منم پشیمونم ازایکه ای همه وقتم تلف کردم به حرف هیچ کس گوش ندادم آقایاسربه خداقسم فقط بندپ میخوادرفتن سرکارمخصوصأای رشته من کارآموزی جهادبودم همشون سن بالاهیچی هم بلدنبودن من کارم اونجاعالی بودولی گفتن پذیرش ندارن امادوتاازهم کلاسیم باپارتی رفتن جهاد به من گفته بودن امکان نداره

 • کاربری : tayyebe ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  کاربری : tayyebe

  ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۴

  کد دیدگاه : 104548

  پاسخ

  :-/ :-) :-/ چراهیچ کس اینجانمیاد !!!:-/

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۴/۳۰ ۱۶:۲۶:۳۹ پاسخ

   من میام

   • نقل قول : طيبهدر : ۹۳/۰۴/۳۱ ۰۸:۰۲:۴۳ پاسخ

    توهم کشاورزی خوندی! !تودیگه چرا

 • کاربری : طيبه ارسال : ۹۳/۰۴/۱۰

  کاربری : طيبه

  ارسال : ۹۳/۰۴/۱۰

  ساعت ارسال : ۲۱:۴۰

  کد دیدگاه : 97774

  پاسخ

  سلام علیکم مدیرجان آدم این نظرات روکه میخونه ازهمه چی ناامیدمیشه خدابه دادماجوونای بیکاربرسه منظورم نسل سوخته است.چه کنیم بندپ نداریم

  ۰+ پاسخ
1 2

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لظفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
سوالات استخدامی پست بانک