امروز سه شنبه ۹۴/۰۱/۱۱
صفحه اصلیآگهی استخدام اخبار حوزه اشتغال استخدام وزارت جهاد کشاورزیاستخدام وزارت جهاد کشاورزی (۸۵۵ مهندس کشاورزی)

استخدام وزارت جهاد کشاورزی (۸۵۵ مهندس کشاورزی)

نویسنده : ۷۷ دیدگاه انتشار : ۹۳/۱۲/۱۷

اخبار استخدام وزارت جهاد کشاورزی ۹۳


خبر ۱۷ اسفند ۹۳: استخدام ۸۵۵ مهندس بخش کشاورزی استان فارس
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان فارس، امیر ابراهیم افروز اظهار داشت: دوره آموزشی و توجیهی بدو خدمت ناظران جدید‌الاستخدام سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و ادارات تابعه سازمان برگزار می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی استان فارس با تأکید بر برقراری و رعایت نظم و انضباط اداری توسط کارکنان تازه استخدام‌شده، از آنان خواست در راستای تکریم ارباب‌رجوع و پیشبرد کارهای اداری نسبت به ایجاد نظم و تعامل بیشتر با دیگر همکاران نقش مؤثرتری ایفاء کنند.
وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی بدو خدمت را ارتقای سطح دانش، ایجاد بینش مناسب، بازآموزی مهارت‌های شغلی و حرفه‌ای موردنیاز، افزایش مهارت و توانمندی لازم برای ورود به وظایف محوله و آشنایی با قوانین و شرایط و ضوابط کاری این سازمان عنوان کرد و ادامه داد: اضافه‌ شدن این تعداد کارشناس تحصیل‌کرده به جمع خانواده بزرگ جهاد کشاورزی بسیار امیدبخش بوده و انتظار همه ما و مدیریت ارشد سازمان، ایجاد تحرک، انگیزه و ترویج اصل کشاورزی علمی در مزارع و بخش تولید در این استان است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی فارس با بیان اینکه آزمون دوره آموزش عمومی بدو خدمت ناظرین در روز یکشنبه ۱۷ اسفند به‌صورت همزمان با سراسر کشور در ۱۱ حوزه امتحانی برگزار می‌شود، تصریح کرد: بر اساس این قانون سازمان موظف است برنامه‌ها و سامانه‌های اجرائی مؤثری را برای آموزش مدیران و کارکنان، متناسب با وظایف و نقش‌های مورد انتظار در بخش‌ها و دستگاه‌های اجرائی تنظیم کند و هرگونه انتصاب و ارتقاء کارکنان نیز منوط به طی دوره‌های مرتبط است.
افروز همچنین متناسب کردن توانمندی‌های فردی استخدام‌شده‌ها با وظایف و مأموریت‌های شغلی را ازجمله اهداف اصلی برگزاری دوره‌های آموزشی عنوان و بیان کرد: دوره آموزشی مذکور برای ۸۵۵ ناظر تازه استخدام در مدیریت‌های جهاد کشاورزی ۲۹ شهرستان استان فارس در ۱۱ منطقه ازجمله شهرستان آباده، مرودشت، استهبان، داراب، ممسنی، لامرد، جهرم، فیروزآباد، لارستان و مرکز آموزش جهاد کشاورزی فارس اجرا می‌شود.


خبر ۹ اسفند ۹۳ : سهم ۱۲۰ نفری کهگیلویه و بویراحمد از استخدام ناظرین کشاورزی در کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، صبح امروز با حضور برخی مسئولان سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، کارگاه ۲ روزه آموزشی بدو خدمت کارشناسان و مروجین تازه استخدام شده در این سازمان برگزار شد که قدرت‌الله ویسی در این کارگاه با بیان اینکه ۱۲۰ کارشناس و ناظر بخش کشاورزی در این سازمان و در واحدهای مختلف شهرستانی و مراکز خدمات مشغول به خدمت شده‌اند، گفت: در کل کشور هشت هزار و ۷۰۰ کارشناس کشاورزی براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی استخدام شده‌اند.
وی افزود: اضافه‌ شدن این تعداد کارشناس تحصیل‌کرده به جمع خانواده بزرگ کشاورزی بسیار امیدبخش بوده و انتظار همه ما و مدیریت ارشد سازمان جهاد کشاورزی، ایجاد تحرک، انگیزه و ترویج اصل علمی کشاورزی در مزارع و بخش تولید در این استان است.
انتظار متولیان بخش کشاورزی از استخدام کارشناسان جدید
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تحقق اهداف سازمانی و برنامه چهار ساله بخش کشاورزی را ماموریت اصلی متولیان، کارشناسان و همه کارکنان این بخش دانست و ادامه داد: بدون همدلی، هماهنگی و مسئولیت‌پذیری تحقق اهداف مورد انتظار کشاورزی این استان شدنی نیست.
وی هدف برگزاری این دوره آموزشی بدو خدمت را ارتقای سطح دانش، ایجاد بینش مناسب سازمان محل خدمت، بازآموزی مهارت‌های شغلی و حرفه‌ای مورد نیاز، افزایش مهارت و توانمندی لازم برای ورود به وظایف محوله و آشنایی با قوانین و شرایط و ضوابط کاری این سازمان عنوان کرد.
این مسئول در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تعداد ساعات آموزشی مورد نیاز برای کارشناسان تازه استخدام شده این سازمان ۷۰ ساعت بوده که ۶۱ ساعت آن غیرحضوری خواهد بود.
کارشناسان جدیدالاستخدام فرهنگ سازمانی را یاد بگیرند
وی تصریح کرد: ‌آشنایی با ساختار نظام و دولت جمهوری اسلامی، آشنایی با ماموریت‌ها و ساختار اداری وزارت جهاد کشاورزی، قانون مدیریت خدمات کشوری، فرهنگ سازمانی و ارتباط موثر در سازمان، کار تیمی و آموزه‌های دینی در نظام اداری بخشی از آموزش‌های ارائه شده به این کارشناسان است.
به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در پایان این دوره آموزشی، آزمونی برگزار می‌شود که شرکت‌کنندگان باید ۶۰ درصد سئوالات را پاسخ دهند تا بتوانند در دوره کارورزی ۱۶ تا ۲۸ فروردین ماه سال ۹۴ این سازمان شرکت کنند.
وی خاطرنشان کرد: متناسب کردن توانمندی‌های فردی استخدام شده‌ها با وظایف و ماموریت‌های شغلی از جمله اهداف ما در این دوره‌های آموزشی است.
گفتنی است، دوره مشابهی برای کارشناسان تازه استخدام شده در شهرستان‌های گرمسیری این استان روز گذشته برگزار شد.


 خبر ۲ اسفند ۹۳: استخدام ۳۱۳ کارشناس ناظر به استخدام پیمانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه

کرمانشاه – ایرنا – رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، گفت: ۳۱۳ کارشناس ناظر بخش کشاورزی در این سازمان به استخدام پیمانی در آمدند.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی کرمانشاه، ‘علی اشرف منصوری’ روز پنجشنبه با اشاره به اجرای مرحله دوم استخدام ناظرین کشاورزی در استان، اظهار کرد: با تلاش مدیران ارشد استان و این سازمان، مستخدمان یاد شده فعالیت خود را در مراکز خدمات جهاد کشاورزی روستاها و دهستان ها آغاز می کنند.
وی افزود: با حضور این کارشناسان در مجموعه جهاد کشاورزی، کمبود نیروی متخصص در مراکز جهاد کشاورزی برطرف می شود.
منصوری گفت: جهاد کشاورزی کرمانشاه در مرحله اول استخدام ها نیز ۲۵۴ نفر از ناظرین کشاورزی را از اردیبهشت امسال به استخدام خود در آورده و نیروهای یاد شده هم اکنون به بدنه کارشناسی ما اضافه شده اند.
رییس جهاد کشاورزی کرمانشاه، کارشناسان استخدام شده را افرادی دارای تجربه و تخصص معرفی کرده و گفت: ناظرین کشاورزی استخدام شده از سال۱۳۸۱ به بعد ابتدا تحت عنوان ناظر گندم و سپس به عنوان کارشناسان بخش خصوصی، ناظر بر فعالیت های کشاورزان بودند و برخی از آنها سابقه ای بین پنج تا ۱۲ سال در قالب شرکت های خدمات مشاوره ای بخش خصوصی داشته اند.
وی با اشاره به اینکه در قالب طرح استخدام ناظرین در کل کشور حدود ۱۰ هزار نفر در وزارت جهاد کشاورزی استخدام می شوند، گفت: سهمیه سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه برای استخدام ناظرین ۵۶۷ نفر است.
منصوری اظهار کرد: علاوه بر ناظرین کشاورزی که در مرحله اول و دوم استخدام می شوند، تعداد ۶۵ نفر دیگر نیز از خانواده معظم شهدا و ایثارگران در قالب سهمیه های استخدامی با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری از ابتدای مهر تا اسفند امسال استخدام شده اند که با احتساب این مستخدمان، شمار افرادی که در حوزه کشاورزی استان کرمانشاه بکار گرفته شده اند به ۶۳۲ نفر رسیده است.
وی افزود: با ۵۶۷ نفر کارشناس ناظر استخدام شده در مرحله اول و دوم و همچنین ۶۵ نفر سهمیه خانواده ایثارگران، در مجموع ۶۳۲ نفر طی سالجاری در سازمان جهاد کشاورزی استان استخدام شده اند.
وی افزود: از این افراد تازه استخدام شده، ۵۳۵ نفر دارای مدرک کارشناسی و ۳۲ نفر مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مختلف کشاورزی از جمله زراعت و اصلاح نباتات، گیاه پزشکی، ترویج و آموزش کشاورزی، علوم دامی، باغبانی و… هستند.
منصوری گفت: ۱۹۸ نفر از مستخدمین را بانوان تشکیل می دهند.
استان کرمانشاه با دو میلیون نفر جمعیت دارای ۹۰۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی و ۴۵ هزار هکتار باغ است.


خبر ۱۸ بهمن ۹۳: ستخدام ۵۶۵ مهندس ناظر کشاورزی در لرستان

خرم آباد – ایرنا – رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از جذب و بکارگیری ۵۶۵ مهندس ناظر کشاورزی در دو رشته علوم دامی و علوم کشاورزی طی بهمن ماه جاری خبر داد.
مهرداد غضنفری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا حکم استخدامی این افراد ۱۱ بهمن ماه جاری ابلاغ شده و در حال حاضر تمامی انها در مراکز و ادارات مختلف مشغول بکار هستند.
وی اظهار داشت: امسال با پیگیری های انجام شده، سهمیه استخدام مهندسین ناظر بخش کشاورزی استان در سال جاری به بیش از دو برابر افزایش یافته است.
وی گفت: با توجه به مقام نخست جهاد کشاورزی استان در تولید گندم و بهره برداری از حق تشویقی استان در این خصوص و رایزنی های انجام شده با توجه به سطح بالای بیکاری در استان، سهمیه استخدام مهندسان ناظر از ۲۶۲ به ۵۶۵ نفر افزایش یافت.
وی در مورد نحوه بکارگیری این افراد تصریح کرد: در ارتباط با محل کار ناظران نیازهای مناطق و شرایط متقاضیان در نظر گرفته شده که نوع فرآیند موجب رضایت بخشی مهندسان شده است.
وی با اشاره به اینکه با بکارگیری این تعداد مهندس ناظر ، بیش از یکهزار و ۵۰۰ نفر ازجمله خانواده این افراد از این خدمت بهره مند می شوند گفت: این افراد باید به عنوان ناظران و مروجان بخش کشاورزی از طریق دانش خود دست‏آوردهای نوین کشاورزی را به سطح مزارع منتقل کنند و در صفوف تولید یار و همراه کشاورزان باشند.
غنفری اضافه کرد:سهمیه لرستان از ۵۶۵ نفر به بیش از ۶۰۰ نفر نیز افزایش یافته که مابقی این افراد، تا پایان امسال مشغول بکار می شوند.
حدود پنج هزار فارغ التحصیل بیکار رشته کشاورزی در لرستان وجود دارد.


خبر ۱۲ بهمن ۹۳: از امروز ۲۸۸ مهندس ناظر در جهاد کشاورزی اردبیل آغاز به کار کردند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: به میمنت ایام‌الله دهه‌فجر بیش از ۲۸۸ مهندس ناظر جهاد کشاورزی با گذراندن مراحل استخدامی فعالیت‌شان را در این عرصه آغاز کردند.
خبرگزاری فارس: ۲۸۸ مهندس ناظر در جهاد کشاورزی اردبیل آغاز به کار کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، عدیل سروی صبح امروز در مراسم آغاز به کار مهندسان کشاورزی در اردبیل اظهار کرد: بعد از سال‌ها انتظار تعداد ۲۸۸ مهندس ناظر در بخش‌های مختلف سازمان جهاد کشاورزی به ویژه شهرستان‌ها فعالیت خود را انجام می‌دهند که قطعا حضور آن‌ها می‌تواند زمینه رشد و بالندگی را فراهم کند.

وی با تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران سازمان به‌ ویژه حوزه معاونت توسعه، مدیریت و منابع انسانی که کار بررسی و طبقه‌بندی این افراد را در سخت‌ترین شرایط سازمانی انجام دادند، افزود: این ۲۸۸ نفر در گرایش‌های بهبود تولیدات گیاهی، زراعت، باغبانی، مکانیزاسیون، ترویج، آب و خاک و گیاه‌پزشکی در مجموعه جهاد کشاورزی استان از قبیل سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری، تعاون روستایی و مدیریت امور عشایری و به‌ عنوان کارشناس مهندس در ۳۰ مرکز خدمات کار کمک‌رسانی به قشر کشاورزان و تولیدکنندگان را آغاز می‌کنند.


خبر ۷ بهمن ۹۳: استخدام ۱۶۲ ناظر کشاورزی در جنوب کرمان

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: تعداد ۱۶۲ مهندس ناظر کشاورزی در سازمان و اداره‌های کل تابعه استخدام می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، حسن درج صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اجرای قانون استخدام مهندسان ناظر کشاورزی از کل سهمیه این منطقه تعداد ۱۶۲ نفر برای سازمان و اداره‌های کل تابعه استخدام می‌شوند.

وی بیان داشت: این افراد پس از طی مراحل استخدامی دوره‌های آموزشی توجیهی بدو خدمت به مدت ۷۰ ساعت و کارآموزی به مدت یک ماه به استخدام سازمان در می‌آیند.

درج تصریح کرد: حدود ۵۰ نفر از آنها در مراکز ترویج و خدمات جهاد کشاورزی و اداره‌های زیرمجموعه اداره‌های کل جنوب کرمان به صورت رسمی و رسمی آزمایشی مشغول به کار شده‌اند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: مابقی مهندسان ناظر نیز از تاریخ ۱۱ بهمن ماه سال جاری آغاز به کار می‌کنند.


خبر ۱۰ مهر ۹۳: دعوت به مصاحبه جهاد کشاورزی کردستان


خبر ۲۶ شهریور ۹۳: آغاز به کار استخدام شدگان جهاد کشاورزی اردبیل از اول مهر ماه

رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل گفت: ۳۵ نفر از مهندسین ناظر با استخدام در سازمان جهاد کشاورزی از اول مهر ماه سالجاری رسما آغاز به کار خواهند کرد.
به گزارش خبرگزاری موج، عدیل سروی با اعلام این خبر افزود: ۳۵ نفر از مجموع ۹۵ نفر مهندس ناظر که مراحل گزینش را پشت سرگذاشته اند از اول مهر ماه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس فعالیت خود را در این سازمان شروع خواهند کرد.
وی اظهار داشت: از این تعداد ۲۵ نفر در سازمان جهاد کشاورزی، ۹ نفر در منابع طبیعی و آبخیزداری و یک نفر در سازمان تعاون روستایی مشغول به خدمت خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل، سروری افزود: پیگیری های لازم در خصوص آغاز به کار بقیه نیروها نیز در حال انجام است که متعاقباً خبر خوش شروع به کار این نیروها را نیز در آینده به اطلاع این عزیزان خواهیم رساند.


خبر ۲۴ شهریور ۹۳: جذب ۷۳۰ مهندس ناظر مزرعه در فارس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: تا پایان اسفندماه سال جاری ۷۳۰ مهندس ناظر در مراکز خدمات جهاد کشاورزی شهرستان‌های این استان مشغول به‌کار می‌شوند.
خبرگزاری فارس: جذب ۷۳۰ مهندس ناظر مزرعه در فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محمدمهدی قاسمی اظهار داشت: بر اساس پیگیری‌ها و اقدامات صورت گرفته، مراحل قانونی جذب و به‌کارگیری مهندسان ناظر در استان فارس با جدیت دنبال و منجر به استخدام آنان می‌شود.

وی افزود: در فرایند جذب مهندسان ناظر بر اساس ساختارهای قانونی و مصوب، کارها به‌دقت و دریافت مستندات لازم دنبال شده و درنهایت اسامی پذیرفته‌شدگان در چند مرحله از طریق منابع اطلاع‌رسانی سازمان اعلام می‌شود.

این مسئول با اشاره به استخدام تدریجی ۱۰ هزار نفر از مهندسان ناظر کشاورزی در کشور گفت: بر اساس سهمیه اختصاص‌یافته به استان فارس، سهمیه جذب مهندسان ناظر در فارس ۷۳۰ نفر است که این افراد تا پایان اسفندماه همگی در مراکز خدمات جهاد کشاورزی شهرستان‌های این استان به فعالیت و خدمت‌رسانی مشغول می‌شوند.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه در چند سال گذشته نسبت به ترمیم نیروی انسانی در جهاد کشاورزی اقدام جدی صورت نگرفته تصریح کرد: استان فارس بیش از ۲۷۲ هزار نفر بهره‌بردار با ظرفیت متنوع در بخش کشاورزی دارد که با این حجم بهره‌بردار با کمبود نیروی متخصص مواجه هستیم و بسیاری از مراکز خدمات جهاد کشاورزی این استان فاقد نیروی متخصص و توانمند است .

قاسمی خاطرنشان کرد: تزریق نیروی انسانی متخصص و جدید می‌تواند، توان این بخش را مضاعف کرده و در تقویت، سیاست‌ها، برنامه‌ها و استراتژی سازمان نقش جلوبرنده‌ای ایفا کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان اینکه اولویت سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بر گسترش کشاورزی علمی، مهندسی، افزایش بهره‌وری، استفاده مطلوب از منابع، افزایش سهم بهره‌بردار از تولید و به‌کارگیری فناوری‌های نوین در امر کشاورزی است، اظهار داشت: حضور مهندسان ناظر در عرصه کار و تولید با همکاری و تعامل سازنده با بهره‌برداران، نقش مؤثری در پیشبرد اهداف موردنظر سازمان دارد.

وی عنوان کرد: سازمان جهاد کشاورزی فارس باید الگوی کشاورزی کشور باشد و نیروهای متخصص و توانمند می‌توانند در ایجاد فرصت‌های سازنده و اثربخش در کشاورزی این استان دارای سهم و اثر مناسب باشند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با جذب و به‌کارگیری مهندسان ناظر در این استان که با گرایش‌های مختلف تخصصی مانند زراعت، باغبانی، مهندسی آب‌وخاک، حفظ نباتات، دام‌پروری و … هستند این افراد با دانش و تخصص خود در کنار دانش بومی بهره‌برداران نقش محوری و اصلی خود را در انتقال‌ یافته‌های جدید علمی کشاورزی، به‌کارگیری فناوری‌های نوین و افزایش توان تولید در بخش را فراهم آورند.


خبر ۱۶ شهریور ۹۳ : استخدام ۸۰۰۰ ناظر گندم در کشور تا پایان اسفند ماه

وزیر جهاد کشاورزی گفت: معاونت راهبردی ریاست جمهوری جلسه مشترکی با معاونت توسعه وزارت جهاد کشاورزی برگزار کرده که طبق آخرین مصوبه این جلسه تا پایان اسفند ماه ۸ هزار نفر به عنوان ناظر گندم مشغول به کار خواهند شد.
به گزارش مهر، محمود حجتی بعد از ظهر جمعه در مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باید با توجه به نیاز کشور، تولید کشور و میزان نیازهای مطرح کشور واردات محصولات کشاورزی بر اساس نیاز و توازن صورت گیرد و در زمانی که هنگام برداشت محصولات کشور خودمان است از ورود این محصولات جلوگیری کرد.
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه در مراحل آخر استخدام ناظرین گندم به سر می بریم، گفت: آنچه که در زمینه استخدام ناظرین گندم به وزارت جهاد کشاورزی مربوط است تمام شده و در مراحل آخر گزینش این ناظرین به سر می بریم و به دنبال ابلاغ حکم این افراد هستیم.
حجتی بیان کرد: اکنون از ۸ هزار ناظر گندم تعداد ۳ هزار نفر کار خود را شروع کرده اند که عملیاتی شدن این موضوع در ابتدا به معاونت اجرایی ریاست جمهور و پس از آن به استان ها مرتبط می شود که به یاری خداوند دیگر افرادی که منتظر استخدام به عنوان ناظرین گندم هستند با تامین اعتبارات لازم به عنوان ناظرین گندم در کشور مشغول به کار خواهند شد.
وی بیان کرد: تا آنجایی که در جریان استخدام ناظرین گندم قرار دارم معاونت راهبردی ریاست جمهوری جلسه مشترکی با معاونت توسعه وزارت جهاد کشاورزی برگزار کرده که طبق آخرین مصوبه این جلسه تا پایان اسفندماه تمامی این ۸ هزار نفر مشغول به کار خواهند شد.
وزیر جهاد کشاورزی با بیان ایکه واردات گوشت قرمز یکی از نیازهای جامعه است، گفت: در سال ۱۳۹۳ تراز گوشت کشور اگر مثبت نباشد منفی نیست و به این علت که ما اکنون یکی از صادرکنندگان برتر گوشت در سطح خاورمیانه قرار داریم باز هم با این وجود نیازمند واردات گوشت از کشورهای منطقه و خاورمیانه هستیم.
حجتی بیان کرد: ما از نظر واردات و صادرات گوشت یکی از برترین های منطقه هستیم و در سطح کشور از میزان ۱۰۰ درصدری مصرف گوشت، ۹۵ درصد در کشور تولید و ۵ درصد از منابع خارجی تامین می شود که این مقدار از واردات یکی از الزام های کشور است و طبیعی است.
وی با بیان اینکه هدف از سفر به استان خراسان رضوی رفع مشکلات کشاورزان و دامداران است، گفت: علت اینکه به استان خراسان رضوی سفر داشته ام در ابتدای امر به علت رفع مشکلات کشاورزان و دامداران و دیدار با مسئولان، نمایندگان و همچنین اطلاع از وضعیت دستگاه های دولتی و علت دوم سفر به استان خراسان رضوی سفر ریاست محترم جمهور به استان خراسان رضوی است.


خبر ۸ شهریور ۹۳ :

اعلام نتایج سه برابر ظرفیت استخدام اداره کل جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی


خبر ۲۹ مرداد ۹۳: مهندسان ناظر کشاورزی استخدام می‌شوند

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تلاش و کوشش بر این است که همه مهندسان ناظر وزارت جهاد کشاورزی استخدام شده و جذب این مجموعه بزرگ شوند.
خبرگزاری فارس: مهندسان ناظر کشاورزی استخدام می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، محمود حجتی عصر امروز در بازدید از طرح‌های مختلف جهاد کشاورزی در اردبیل اظهار کرد: با استخدام این نیروها توانمندی و کارآمدی بخش کشاورزی به ویژه در استان‌هایی نظیر اردبیل بیشتر می‌شود که ما مجوز لازم برای جذب و تأمین منابع اعتباری این نیروها را با همکاری معاونت منابع انسانی و برنامه‌ریزی رئیس جمهور انجام دادیم.

وی با بیان اینکه در استان اردبیل نیز بیش از ۲۹۰ مهندس بخش کشاورزی به استخدام در می‌آیند، تصریح کرد: جهاد کشاورزی امروز از ظرفیت خوب فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و مهندسان این بخش حمایت جدی کرده و در همه زمینه‌ها از توان آنها بهره می‌برد.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی برخی آشفته‌بازارهای تولید محصولات کشاورزی نظیر سیب‌زمینی را امسال ساماندهی می‌کند، گفت: برخی از سیب‌زمینی‌کاران در استان اردبیل نگران فروش محصول خود با قیمت پایین هستند اما نباید نگرانی در این زمینه وجود داشته باشد.

حجتی از تجدید نظر در قیمت سیب‌زمینی و نرخ‌گذاری جدید در این زمینه خبر داد و افزود: قیمت ۳ هزار و ۶۰۰ ریالی خرید این محصول به صورت تضمینی در سال‌های گذشته پیشنهاد شده بود که به نظرمان رقم پایینی است و باید در این زمینه اصلاح نرخ انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: آنچه که در این زمینه برای ما مهم است قطع دست واسطه‌ها در چرخه تولید و عرضه سیب‌زمینی است چرا که هم اکنون در بازارهای مختلف قیمت این محصول به نسبت قیمت مزرعه تا چهار برابر بیشتر عرضه می‌شود.

حجتی سیاست و رویکرد وزارت جهاد کشاورزی را قطع دست واسطه‌گران و دلالان در این چرخه تولید اعلام کرد و ادامه داد: ما سیاستی را اعمال کردیم تا فاصله تولید و مصرف کم شده و با حذف واسطه‌ها منافع تولید به جیب تولیدکننده برود.

وی در ادامه اضافه کرد: در صورت نیاز سیب‌زمینی‌ها در انبارها و سردخانه‌ها نگهداری می‌شود تا به تدریج و به تناسب نیاز به بازار عرضه شود.

حجتی متوسط تولید سیب‌زمینی را در اردبیل پایین اعلام کرد و گفت: متوسط این تولید می‌تواند از ۳۰ تن افزایش پیدا کند در حالی که در سطح کشور این متوسط تا ۹۰ تن در هر هکتار رسیده است.

وی استفاده از نهاده‌های مناسب،‌ مصرف بهینه آب، ‌بهره‌گیری از ماشین‌آلات پیشرفته، ‌استفاده از بذر‌های مناسب و بها دادن به شرایط اقلیمی منطقه را در افزایش سطح تولید این محصول بسیار ضروری و حیاتی اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وزیر جهاد کشاورزی افزود: ‌وزارت جهاد کشاورزی از طرح‌های توسعه آبیاری مدرن و همچنین صنایع تکمیلی بخش کشاورزی حمایت می‌کند و ما تلاشمان بر این است تا استان اردبیل به عنوان قطب تولید کشاورزی بتواند در توسعه کشاورزی مدرن و صنعتی گام‌های جدی و قدم اساسی را بردارد.


خبر ۱۹ مرداد ۹۳:

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تا نیمه اول بهمن ماه امسال تمام مهندسین ناظر بخش کشاورزی استخدام خواهند شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک محمد علی جوادی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم دولت تعامل سازنده با سران سه قوه و مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است.
وی تصریح کرد: پس از گذشت یک سال از فعالیت‌های دولت کشور به آرامش رسیده که اکنون توسعه اقتصادی، کشاورزی، اشتغال و مهار تورم از دولت انتظار می‌رود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: استان مرکزی برای وزارت جهاد کشاورزی جزو استان‌های با اهمیت است، به واسطه پتانسیل‌های خوبی که در بخش کشاورزی در این استان وجود دارد، انتظار می‌رود این استان به نقش خود در توسعه کشاورزی جامه عمل بپوشاند.
جوادی با اشاره به اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که دولت و مجلس به آن می‌پردازد، شاه‌بیت تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی است، گفت: برای محقق شدن تولید داخلی اتکا به پتانسیل‌های موجود داخلی امری ضروری است و باید مورد عنایت قرار گیرد.
وی با بیان اینکه احصا آمار صحیح و دقیق بخش کشاورزی از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است، بیان داشت: با توجه به اهمیت آمار اجرا و انجام فرآیند جمع‌آوری آمار بخش کشاورزی از پنجم مهر ماه آغاز خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی همچنین از اصلاح الگوی کشت خبر داد و بیان داشت: در راستای اصلاح الگوی کشت در کشور برنامه‌ریزی انجام شده و در سال آتی در سه استان به صورت پایلوت اجرا خواهد شد.
جوادی ابراز امیدواری کرد در برنامه پنج ساله، اصلاح الگوی کشت در تمامی استان‌ها اجرایی شود.
وی ادامه داد: با هماهنگی سه قوه با توجه به کمبود منابع آب و خاک مناسب در کشور مبارزات بی‌امان با تغییر کاربری اراضی کشاورزی در سراسر کشور در دستور کار قرار گرفته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی در صندوق توسعه ملی و استفاده از تسهیلات کم بازده در بخش کشاورزی در راستای توسعه کشاورزی صورت گرفته است.
جوادی با اشاره به جایگاه استان مرکزی در بخش کشاورزی بیان کرد: این استان از لحاظ مدیریت و نیروی انسانی کارآمد در عرصه‌های دفاع مقدس و تولید کشاورزی وضعیت مناسبی داشته و مهد مفاخر بزرگی چون دکتر قریب بوده است.
وی با اشاره به تصویب قانون استخدام مهندسین ناظر بخش کشاورزی گفت: تمامی مهندسین شامل تا یازدهم بهمن ماه امسال به استخدام بخش کشاورزی در می‌آیند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در ادامه خواستار تحول، بازسازی و اصلاح امور، توجه به اخلاق مداری، همدلی و رونق بخش کشاورزی استان توسط مدیریت جدید جهاد کشاورزی شد.


خبر ۱۵ تیر ۹۳ : پیگیر اجرای طرح استخدام ناظران کشاورزی هستیم

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان با بیان اینکه در حال حاضر در استان گلستان ۶۲ شرکت خدمات فنی و مهندسی فعالیت می کنند، گفت: پیگیری اجرای طرح استخدام ناظر کشاورزی از جمله برنامه های ما در حوزه اشتغال است.
به گزارش خبرنگار مهر، عباسعلی سلیمانی عصر پنجشنبه در انتخابات اعضای جدید سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با بیان اینکه تعداد تعداد شرکت های فنی و مهندسی در استان تا پایان سال ۱۳۹۰ حدود ۳۶ شرکت بوده، گفت: تا پایان سال ۱۳۹۰ در استان تعداد ۸۳۸ پروانه اشتغال صادر شده، از سال ۱۳۹۱ تاکنون نیز در استان ۲۷۲ دیگر صادر شده و همچنین۱۰۳ مورد صدور پروانه موافقت اصولی، تاسیس و بهره‎برداری از دیگر کارهای ما بوده است.
وی افزود: در استان ۴۱ مورد تمدید پروانه و همچنین یک‎هزار و ۶ مورد موافقت اصولی در زمینه دامپروری و ۶۳۰ مورد تمدید آن در استان صورت گرفته است.
سلیمانی در ارتباط با صدور گواهی صلاحیت و رتبه‎بندی اعضای حقیقی و حقوقی سازمان اظهار داشت: تا پایان سال ۱۳۹۰ حدود یک‎هزار و ۱۰۲ فقره صدور گواهی صلاحیت و رتبه‎بندی اعضای حقیقی و حقوقی سازمان صورت گرفته که این تعداد از سال ۱۳۹۱ تاکنون ۳۵۱ مورد بوده است.
وی ادامه داد: در فعالیت‎های کوچک روستایی در بخش دام و طیور یک‎هزار و ۷۰۸ تمدید پروانه انجام شده و همچنین ۴ هزار و ۹۲۵ مورد از موافقت اصولی و بهره‎برداران نیز انجام شده است.
سلیمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر در استان ۱۲ ناظر تولید در کارخانجات دام و طیور فعالیت می‎کنند، بیان کرد: در استان توسط ناظران ۳۱۷ هزار و ۲۶۳ تن تولید زیرنظر کارشناسان انجام شده تا به دست مصرف‎کنندگان رسیده است.
وی در خصوص صدور مجوز آبزی‎پروری اذعان داشت: ۱۰۴ مورد مجوز آبزی‎پروری و۳۸ مورد تمدید صورت گرفته و ۱۷۳ مجوز صنایع نیز در استان مورد موافقت اصولی، تاسیس و بهره‌برداری و ۲۶ مورد تمدید صورت گرفته است.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان در ارتباط با ایجاد فرصت های اشتغال در این حوزه تصریح داشت: پیگیری اجرای طرح استخدام ناظر کشاورزی، اجرای طرح راستی‎آزمایی شناسنامه بهره‎برداران و اجرای واگذاری صدور گواهی مستثنیات از جمله برنامه های ما در حوزه اشتغال است.
در انتها انتخابات چهارمین دوره شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان انجام شد که در این انتخابات علی اکبر اسفندیاری به عنوان رئیس شورای سازمان ، نعمت الله کفشگیری به عنوان نائب رئیس، عبدالغفار تخله به عنوان دبیر شورا، عباسعلی سلیمانی به عنوان خزانه دار شورا، و هامان هاشمی و عبدالحکیم تقدری به عنوان دو نماینده شورا در مجلس نمایندگان شوراهای استان ها انتخاب شدند.


خبر ۱۲ خرداد ۹۳ :  ناظرین کشاورزی در انتظار استخدام

ناظرین کشاورزی با تجمع در مقابل ساختمان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اعلام کردند: به رغم ابلاغ آیین نامه جذب ناظرین کشاورزی توسط این معاونت، ادارات کل وزارت جهادکشاورزی استان ها همچنان از استخدام ما خودداری می کنند.
ناظرین کشاورزی در انتظار استخدام
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نمایندگان ناظرین کشاورزی استان ها امروز (یکشنبه) در این تجمع خواستار ملاقات با «محمد باقر نوبخت» معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری و پیگیری موضوع استخدام ناظرین کشاورزی شدند.

یکی از ناظرین کشاورزی شرکت کننده در این تجمع که نخواست نامش ذکر شود به خبرنگار ایرنا گفت: در آذرماه سال ۱۳۸۹ طرح یک فوریت نمایندگان مجلس برای جذب ناظران کشاورزی اعلام وصول شد و به صحن علنی مجلس رفت.

وی افزود: این طرح در آن زمان در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و شورای نگهبان نیز آن را تایید کرد اما بعد از ابلاغ این قانون، وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای به مجلس اعلام کرد که این مصوبه دارای ابهاماتی است.

این ناظر کشاورزی ادامه داد: قانون «اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی و منابع طبیعی» در دوازدهم بهمن ماه سال ۱۳۹۰ به تصویب نهایی رسید و اوایل سال ۱۳۹۱ به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شد.

وی خاطرنشان کرد: روند استخدام ناظرین کشاورزی در سال ۱۳۹۱نیز تا بهمن ماه آن سال مسکوت ماند و بعد از آن سامانه ثبت نام ناظرین کشاورزی راه اندازی شد و ناظرین در این سامانه اینترنتی ثبت نام کردند.

این تجمع کننده اظهار داشت: بعد از ثبت نام در سامانه، روند استخدام دوباره مسکوت ماند تا این که معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری از به جریان افتادن استخدام ناظرین کشاورزی خبر داد و نامه ای برای جذب ناظران به استان ها ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: اما استانداری ها و ادارت کل جهادکشاورزی در پاسخ به پیگیری های ما می گویند برای به جریان افتادن استخدام این نامه کفایت نمی کند.

وی افزود: ناظرین کشاورزی حدود ۱۰ سال است که با حقوق کمتر از ۱۵۰ هزار تومان و بدون بیمه و مزایا کار می کنند به امید روزی که در جهادکشاورزی استخدام شوند اما وزارت جهاد کشاورزی تا به حال از اجرای قانون سرباز زده و ما باز هم مانده ایم و بلاتکلیفی هستیم.


خبر ۱۵ اردیبهشت سال ۹۳: ۳۹۸ از نفر از فارغ التحصیلان بخش کشاورزی در گیلان استخدام می شوند

رییس سازمان جهادکشاورزی استان گیلان گفت: ۳۹۸نفر از فارغ التحصیلان بخش کشاورزی بتدریج در این استان جذب می شوند.
ˈعلیرضا شعبان نژادˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تجمع شماری از ناظران برنج استان برای تعیین تکلیف وضعیت قراردادی خود مقابل استانداری گیلان افزود: براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، کسانی که به عنوان ناظر در زیر مجموعه سازمان جهاد کشاورزی گیلان دارای ۳۰ ماه سابقه باشند، به استخدام این سازمان در می آیند.
وی ادامه داد: تعداد ۲۹۸ نفر سهمیه سال های ۹۱ و ۹۲ هم اکنون واجد شرایط تشخیص داده شده اند که مراحل استخدامی و گزینش آنها طی شده و منتظر صدور مجوز و ردیف حقوقی از سوی وزارتخانه هستیم تا آنان بکار گرفته شوند.
شعبان نژاد اظهارداشت: تعداد ۲۳۸ نفر در مراکز خدمات کشاورزی دهستان های ادارات جهاد کشاورزی شهرستان ها و بقیه نیز در دستگاه های تابعه این سازمان (از جمله شیلات و تعاون روستایی )استخدام خواهند شد.
حدود یکصد نفر از ناظران برنج استان گیلان روز سه شنبه برای تعیین تکلیف وضعیت قراردادی خود، مقابل استانداری گیلان تجمع کردند.
این افراد به امید حل مشکلات شان از سوی مسوولان، به تجمع خود پایان دادند.
گیلان، استانی کشاورزی محسوب می شود و در این استان هفت هزار و ۸۰۰ فارغ التحصیل بخش کشاورزی جویای کار وجود دارد.


استخدام ۳۰۰ نفر مهندس کشاورزی در آذربایجان شرقی

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه اهداف سازمان برای خدمت به جامعه کشاورزی و تولیدکنندگان مقدم بر تمام مسائل است، گفت: خوشبختانه اقدامات لازم برای استخدام ۳۰۰ نفر از مهندسان کشاورزی ناظر به عمل آمده است. جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ فروردین سال ۹۳: استخدام مهندسان ناظر کشاورزی از اول خرداد ۹۳

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی از استخدام مهندسان ناظر تولیدات کشاورزی از اول خردادماه آینده خبر داد.

محمدعلی جوادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به طولانی شدن زمان استخدام این نیروها اضافه کرد: برخی مشکلات اداری در این خصوص وجود داشت که در حال مرتفع شدن است و این افراد از خردادماه در جهادکشاورزی بکار گرفته می‌شوند.

وی با بیان اینکه قبل از این نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته تعدادی مشغول خدمت شده اند، تاکید کرد که طولانی شدن این روند به دلیل طی مراحل اداری بوده که در مراحل پایانی است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی همچنین در خصوص افزایش صادرات محصولات کشاورزی در کشور تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه تمهیداتی را اندیشیده که براساس آن برای امسال و سال آینده افزایش صادرات را پیش بینی کرده ایم.

وی ادامه داد: در این خصوص کیفی سازی محصولات را بویژه در زمینه صنایع تبدیلی و بسته بندی مد نظر داریم که با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تحولی در این زمینه اتفاق خواهد افتاد.

جوادی توسعه صادرات را در گرو کیفی سازی و نیز رقابتی کردن بخش کشاورزی دانست و یادآور شد: برای ایجاد رقابت بین استانی سقف صادرات را باز نگه داشته ایم و وزارت جهاد کشاورزی براساس تولید مازاد مجوز لازم صادرات را صادر می‌کند.


خبر ۹ اسفند ۹۲ :

محمدعلی جوادی در حاشیه سفر به اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: براساس قانون مصوب مجلس و ابلاغ به دولت، استخدام این تعداد مهندس ناظر به انجام می‌رسد که مراحل کاری و تمهیدات لازم برای استخدام مرحله اول این مهندسان در وزارت جهاد کشاورزی انجام شده است.

وی تصریح کرد: تا ماه آینده ۷ هزار نفر از مهندسان ناظر سراسر کشور موفق به استخدام در جهاد کشاورزی شده و در بخش‌های مختلف از توانمندی آنها استفاده می‌شود. ادامه خبر


خبر ۱۶ آبان ۹۲ : استخدام ۱۰ هزار کارشناس کشاورزی در کشور سال ۹۲ رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی از استخدام ۱۰ هزار فارغ التحصیل کارشناس و ناظر فنی کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی خبر داد. محسن موحدیان عطار در مصاحبه تلفنی با خبرنگار واحد مرکزی خبر با اشاره به این که ۱۰ هزار ناظر فنی کشاورزی بر روشهای تولید در مزارع نظارت داشتند ، گفت: براساس تفاهم نامه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با وزارت جهاد کشاورزی قرار بود این نیروها پس از آموزش و کار در مزارع کشاورزی به استخدام وزارتخانه درآیند. وی افزود: استخدام این افراد براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی‌، تکلیف قانونی است. رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تاکید کرد: روش استخدام این گروه از فارغ التحصیلان ناظر با استخدام در حوزه‌های دولتی متفاوت است و ممنوعیت قانونی ندارد. موحدیان عطار گفت: فهرست اسامی‌۱۰ هزار فارغ التحصیل دارای شرایط و آیین نامه‌های استخدام آنان تهیه شده است. وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی پس از تعیین محل خدمت این ۱۰ هزار نفر عملیات نهایی استخدام را انجام خواهد داد. رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: ۱۰ هزار فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی به عنوان ناظران فنی مزارع به صورت حق الزحمه ای با وزارت جهاد کشاورزی کار می‌کردند.


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما- سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل نرم افزار دریافت اخبار استخدامی آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۷۷ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : معصومه ارسال : ۹۳/۱۰/۰۷

  کاربری : معصومه

  ارسال : ۹۳/۱۰/۰۷

  ساعت ارسال : ۲۲:۰۶

  کد دیدگاه : 227400

  پاسخ

  سلام من تازه با این سایت اشنا شدم اقتصاد کشاورزی خوندم و بیکار و بد بخت میشه یکی بمن بگه حداقل چجوری باید دنبال کار بگردم تو این رشته مزخرف ؟ افسرده شدم افسرده

  ۵+ پاسخ
  • نقل قول : جلالدر : ۹۳/۱۰/۲۵ ۱۴:۵۱:۲۲ پاسخ

   سلام ن تنها توی این رشته بلکه تو تمامی رشته ها البته بجز برخی رشته های دانشگاهی و رشته های مربوط به دانشگاه فرهنگیان نبایستی بدنبال استخدامی بود فقط و فقط بایستی همت کرد و شغلی آزاد ؛خصوصا در بخش کشاورزی دست به تولید زد در غیر اینصورت پشت میز نشینا فقط اونایی هستن که پول و پارتی دارند و…بنده خودم فارغالتحصیل کشاورزی هستم و مدت دو سال است که در بخش تولید قارچ و محصولات گلخانه ای فعالیت میکنم ولی متاسفانه دولت به هیچ عنوان در همین بخش (تولید) حتی حاضر به کمک و یاری فارغ التحصیلان نیست.و من برای این موضوع بیشتر متاسفم!!!

 • کاربری : ز هرا ارسال : ۹۳/۰۸/۱۵

  کاربری : ز هرا

  ارسال : ۹۳/۰۸/۱۵

  ساعت ارسال : ۲۲:۵۰

  کد دیدگاه : 181249

  پاسخ

  سلام چطور عضو سازمان نظام مهندسی میشن لطفا جو اب بدید

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۸/۱۵ ۲۲:۵۱:۰۷ پاسخ

   سلام زمانی که سازمان نظام مهندسی آگهی استخدامی را منتشر نماید

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۸/۱۵ ۲۲:۵۵:۰۴ پاسخ

    چطور عضو میشن

    • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۸/۱۵ ۲۲:۵۵:۵۴ پاسخ

     دوست عزیز در حال حاضر این سازمان جذب نیرو ندارد

  • نقل قول : طیبهدر : ۹۳/۰۸/۱۶ ۱۵:۱۸:۵۷ پاسخ

   سلام
   زهرا خانم شما اگه فارغ التحصیل شدی و مدرک موقت داری میتونی عضو نظام مهندسی بشی تو هر استانی هستی تو گوگل بزن سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان….. نوشته چه مدارکی میخواد البته من خودم منتظر مدرکم هستم هنوز عضو نشدم که بیشتر راهنماییت کنم ولی برا استانی که من هستم نوشته بود چه طور عضو بشید وچه مدارکی میخواد حتی اینترنتی بود

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۸/۱۰

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۸/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۶:۳۶

  کد دیدگاه : 178056

  پاسخ

  نمیدونم تا کی باید انتظار بکشم تا این رشته بی نام و نشان شیلات هم توسط دولت جذب بشه.آخه ما فارغ التحصیل های شیلات باید چطور گذران زندگی کنیم؟ با مشاغل کاذب؟

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : فاطمه جوانی ارسال : ۹۳/۰۷/۲۹

  کاربری : فاطمه جوانی

  ارسال : ۹۳/۰۷/۲۹

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۷

  کد دیدگاه : 170296

  پاسخ

  سلام من الان شش سال است که مهندسیم و گرفتم یک سال هم تواداره کشاورزی ازطرف نظام مهندسی کارکردم باکامپیوتر کارسوخت گازوییل کشاورزها راانجام میدادم بعددوره ام که تمام شداستخدامم نکردند باوجودنیازی که داشتند ولی استخدام نکردند من غیراز خودم سه خواهردیگه دارم که یکیشون فوق دیپلم کامپیوتر واون یکی فوق دیپلم امورمالی ومالیات که هردوتاشون توخونه بیکارندیه خواهر دیگم متولد۷۱ که روزایمان بابی توجهی متخصص زنان اکسیژن به مغزش ن سیده والان معلول جسمی وحرکتی شده پدرم هم جانباز ولی درصدجانبازیش راچهار درصد زدند درصورتی که چند وقتی یکبارموج انفجار میگیرش که خودمو دوتا هواهرم ومادرم بغلش میکنیم میذاریمش توماشین میبریمش بیمارستان لطفابرای استخدام م
  من کاری بکنید

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : خلیل پور ارسال : ۹۳/۰۷/۰۷

  کاربری : خلیل پور

  ارسال : ۹۳/۰۷/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۳

  کد دیدگاه : 153419

  پاسخ

  با سلام. شماره تلفن آقای سلمانی مدیر کل امور اداری سازمان تعاون روستایی کشور برای مهندسان ناظری که علاقمند به پیگیری روند جذبشان (در طرح استخدام ناظرین کشاورزی)در این سازمان هستند: ۰۲۱۸۸۹۰۱۰۱۴

  آدرس سازمان: تهران بالاتر از میدان ولیعصر روبه روی سینما آفریقا.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : شایان ارسال : ۹۳/۰۷/۰۳

  کاربری : شایان

  ارسال : ۹۳/۰۷/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۴

  کد دیدگاه : 150554

  پاسخ

  برای وزارت جهاد کشاورزی متاسفم در استان ایلام با وجود محرومیت شدید در تمامی بخش ها برا ناظران رسمی اسامی ۱۷۷سپس تا ۲۰۸ نفر معرفی شده بدون ازمون میگن۳سال سابقه دارن اخه کسی که فارغ تحصیل ۹۲هست چه سابقه ای چه کشکی داره حداقل ۴۰نفر اصلا سابقه ندارن یا سابقه براشون کشکی ساختن بدون هیچ ازمونی واقعا متاسفم برا خودم که رفتم کشاورزی خوندم جندین مقاله دارم چندین گواهی ثبت اختراع دارم پس جای نخبگان کجاس ؟؟؟؟؟؟؟متاسفم برای بی عدالتی که وجود داره
  قرارداد های ناظران قراردادی وقتی امضا میشه جای مبلغ حقوق خالیه بخورید نوش جونتون ولی حرامه حرام

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : مرتضی ارسال : ۹۳/۰۶/۱۹

  کاربری : مرتضی

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۹

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۸

  کد دیدگاه : 141007

  پاسخ

  سلام من برای آزمون استخدامی جهاد کشاورزی سال ۹۳ در سات شرکت کردم و ۱۵۰۰۰ تومان هم هزینه کردم اما هنوز هیچ خبری نیست آیا آزمون الکی بود و میخواستن فقط پول ما رو به جیب بزنند یا خیر؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۶/۲۱ ۱۴:۵۰:۳۱ پاسخ

   کجاثبت نام کردی؟

 • کاربری : طیبه ارسال : ۹۳/۰۶/۱۱

  کاربری : طیبه

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۱

  ساعت ارسال : ۰۴:۴۶

  کد دیدگاه : 136374

  پاسخ

  مدیرعزیزای نظرونظرقبلی منوتأییدنکن .کلأ ای صفحه شده نظرات من .دیگه هم کامنت بی ربط نمیدم آخه یکی نیست به من بگه دخترخوب توسرپیازی یاته پیاز آخه .ببخشیدازبیکاری هست دیگه آقاآدمین عزیزد

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۶/۱۱ ۰۹:۲۰:۳۲ پاسخ

   سلام
   اگر منظورتون اطلاع رسانی در رابطه با اعلام نتایج است بسیار هم ممنون هستیم از شما بابات اطلاع این موضوع.
   نظر شما در انتظار تأیید مانده تا اول خبر مربوطه اضافه بشه و سپس اطلاع رسانی صورت بگیره.
   موفق باشید

   • نقل قول : طیبهدر : ۹۳/۰۶/۱۱ ۱۴:۳۸:۵۹ پاسخ

    سلام مدیرعزیزخواهش میکنم انجام وظیفه بودمن این سایتوخیلی دوست میدارم

 • کاربری : طیبه ارسال : ۹۳/۰۶/۱۰

  کاربری : طیبه

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۰

  ساعت ارسال : ۲۱:۱۲

  کد دیدگاه : 136281

  پاسخ

  سلام مدیرعزیز نتایج آزمون استخدامی جهادکشاورزی خراسان جنوبی اعلام شده. شایدازاون استان کسی اینجاهم میادسرمیزنه .

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۶/۱۱ ۲۰:۰۹:۵۶ پاسخ

   سلام
   سپاس از اطلاع رسانی شما، موضوع در مبحث جدایی ایجاد شد

 • کاربری : طیبه ارسال : ۹۳/۰۵/۲۱

  کاربری : طیبه

  ارسال : ۹۳/۰۵/۲۱

  ساعت ارسال : ۰۷:۲۳

  کد دیدگاه : 122974

  پاسخ

  سلام مدیرعزیزخوب هستین .اینایی که قراره توسازمان جهادکشاورزی استخدام بشن آزمون دادن یافقط عضونظام مهندسی هستن ؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۵/۲۱ ۰۹:۳۳:۴۳ پاسخ

   سلام
   طیبه گرامی در حال حاضر اطلاعات تکمیلی این مسئله منتشر نشده است
   منتظر انتشار اخبار در همین صفحه باشید

 • کاربری : المیرا ارسال : ۹۳/۰۵/۰۶

  کاربری : المیرا

  ارسال : ۹۳/۰۵/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۸:۵۴

  کد دیدگاه : 113168

  پاسخ

  البته ببخشید اینقد رک گفتم ولی خداشاهده ماهم گناه داریم.بزحمت باهزار مصیبت تونستیم این مدرکمونو بگیریم ولی مسئولهااصلا به فکر ما جوونا نیستن.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : طيبهدر : ۹۳/۰۵/۰۷ ۱۴:۵۰:۰۴ پاسخ

   سلام المیراخانم چه گرایشی خوندی ؟

 • کاربری : المیرا ارسال : ۹۳/۰۵/۰۶

  کاربری : المیرا

  ارسال : ۹۳/۰۵/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۸:۵۱

  کد دیدگاه : 113165

  پاسخ

  سلام خسته نباشید من به اداره جهادکشاورزی مراغه مراجعه میکنم ولی میگن هیچ خبری نیست آخه فقط میخوان آشناهاشونو استخدام کنن….به اینجور کارا برسید دیگه اه

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : طیبه ارسال : ۹۳/۰۴/۳۱

  کاربری : طیبه

  ارسال : ۹۳/۰۴/۳۱

  ساعت ارسال : ۰۸:۱۵

  کد دیدگاه : 108721

  پاسخ

  بابایکی اینجا بیادمن سوال دارم آخه ،همی کارارومیکنیدهیچ کس توای کشوربه فکرماهانیست!من ازبس اسمم انگلیسی وفارسی نوشتم پیام فرستادم خسته شدم خب یعنی فقط من بی کارم توای رشته

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : طيبهدر : ۹۳/۰۵/۰۱ ۲۱:۵۸:۲۹ پاسخ

   منم دیگه نمیام ای رشته اصلأکی آزمون داشت که بعدأبخوادداشته باشه حالااگه کسی خبرداشت بگه کجاعضونظام مهندسی کشاورزی میشن ؟

 • کاربری : tayyebe ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  کاربری : tayyebe

  ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۲۲:۳۰

  کد دیدگاه : 104707

  پاسخ

  مظلومین مملکت!!!:-/

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۵

  کد دیدگاه : 104705

  پاسخ

  آقای مدیر اسم ماهاروبزارین مظلومین مملکت تایکی به فکرماهاباشه.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۴/۲۳ ۲۳:۵۵:۳۶ پاسخ

   با سلام
   (امیدان ایران) تنها اسمی است که میتوان برای عزیزان تحصیل کرده کشورمان گذاشت
   کادر ایران استخدام آرزومند موفقیت شغلی یکایک شماست

   • نقل قول : tayyebeدر : ۹۳/۰۴/۲۴ ۲۰:۰۴:۲۵ پاسخ

    سلام ممممنون آقای مدیرکاش مسئولین که راحت رفتن سرکارهم نظرشماروداشتن البته درعمل.

 • کاربری : یاسر ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  کاربری : یاسر

  ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۶

  کد دیدگاه : 104665

  پاسخ

  خدایی ما چرا کشاورزی خوندیم؟واقعا موقع انتخاب رشته به چی فکر کردیم که کشاورزی خوندیم؟دقت کردید که چند وقته هیچ خبری ار جذب ما جویندگان کار(طلا) نیست!جهاد کشاورزی هم چندوقت یه بار یه حرفایی میزنه که آره ما در فکر شما بیکاران این مملکت هستیم.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : tayyebeدر : ۹۳/۰۴/۲۳ ۲۲:۰۸:۰۵ پاسخ

   سلام منم پشیمونم ازایکه ای همه وقتم تلف کردم به حرف هیچ کس گوش ندادم آقایاسربه خداقسم فقط بندپ میخوادرفتن سرکارمخصوصأای رشته من کارآموزی جهادبودم همشون سن بالاهیچی هم بلدنبودن من کارم اونجاعالی بودولی گفتن پذیرش ندارن امادوتاازهم کلاسیم باپارتی رفتن جهاد به من گفته بودن امکان نداره

 • کاربری : tayyebe ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  کاربری : tayyebe

  ارسال : ۹۳/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۴

  کد دیدگاه : 104548

  پاسخ

  :-/ :-) :-/ چراهیچ کس اینجانمیاد !!!:-/

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۴/۳۰ ۱۶:۲۶:۳۹ پاسخ

   من میام

   • نقل قول : طيبهدر : ۹۳/۰۴/۳۱ ۰۸:۰۲:۴۳ پاسخ

    توهم کشاورزی خوندی! !تودیگه چرا

 • کاربری : طيبه ارسال : ۹۳/۰۴/۱۰

  کاربری : طيبه

  ارسال : ۹۳/۰۴/۱۰

  ساعت ارسال : ۲۱:۴۰

  کد دیدگاه : 97774

  پاسخ

  سلام علیکم مدیرجان آدم این نظرات روکه میخونه ازهمه چی ناامیدمیشه خدابه دادماجوونای بیکاربرسه منظورم نسل سوخته است.چه کنیم بندپ نداریم

  ۰+ پاسخ
1 2

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
آگهی استخدام فراگیر