امروز سه شنبه ۹۵/۰۵/۰۵
صفحه اصلیآگهی استخدام آگهی استخدام به تفکیک کل آگهی استخدام به تفکیک مشاغل و مهارت ها آگهی استخدام به تفکیک مقطع تحصیلی آگهی های استخدام امروز اخبار استخدامی استخدام با مدرک دکتری استخدام با مدرک فوق لیسانس استخدام سال 1400 استخدام سال 1401 استخدام سال 1402 استخدام سال 1403 استخدام سال 1404 استخدام سال 1405 استخدام سال 1406 استخدام سال 1407 استخدام سال 1408 استخدام سال 1409 استخدام سال 1410 استخدام سال 1411 استخدام سال 95 استخدام سال 96 استخدام سال 97 استخدام سال 98 استخدام سال 99 استخدام کارشناس آبیاری استخدام کارشناس باغبانی استخدام کارشناس علوم دامی استخدام کارشناس کشاورزی استخدام مهندس آب استخدام مهندس کشاورزی استخدام وزارت جهاد کشاورزیاستخدام وزارت جهاد کشاورزی (خبر جدید)

استخدام وزارت جهاد کشاورزی (خبر جدید)

نویسنده : ۱۲۵ دیدگاه (مشاهده) 95/04/26

آزمون استخدام وزارت جهاد کشاورزی

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام وزارت جهاد کشاورزی در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۲۶ تیر ۹۵ :استخدام ۵۶۷ نفر در سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در راستای اجرای مصوبه بهمن ماه سال ۱۳۹۰ مجلس شورای اسلامی مبنی بر استخدام و بکارگیری ۱۰ هزار نفر از کارشناسان ناظر بخش کشاورزی در دولت تدبیر و امید با صدور ابلاغ شروع بکار افراد استخدام شده طی دو مرحله تعداد ۵۶۷ نفر در جهاد کشاورزی این استان بکارگیری شده اند که از این تعداد ۲۸ نفر از ناظرین جهت شروع بکار در ادارات وابسته(مدیریت تعاون روستایی ۶ نفر، مدیریت امور عشایری ۳ نفر، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزبرداری ۱۴ نفر، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی ۵ نفر) معرفی شده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ تیر ۹۵ : ایجاد ۶ هزار و ۸۸۰ فرصت شغلی در بخش کشاورزی لرستان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی گفت: اشتغال ایجاد شده در بخش کشاورزی استان طی سال های ۹۳ و ۹۴ معادل ۶ هزار و ۸۸۰ نفر بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ تیر ۹۵ : ایجاد بیش از ۳ هزار شغل توسط جهاد کشاورزی قزوین  (منبع : خبرگزاری شبستان)

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: پیش بینی می شود در سال جاری ۳ هزار و ۸۶۲ نفر توسط جهاد کشاورزی در استان ایجاد اشتغال شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۱ خرداد ۹۵ : ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ نفر با افتتاح ۶۴ پروژه در هفته جهاد کشاورزی (منبع : خبرآنلاین)

کل سرمایه‌گذاری انجام شده ۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی، هشت میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از محل آورده متقاضی و یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیز از طریق تسهیلات بانکی تامین شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ خرداد ۹۵ : مهندسان ناظر جهادکشاورزی لرستان خواستار تعیین وضعیت استخدامی (منبع : خبرگزاری ایرنا)

جمعی از مهندسان ناظر جهادکشاورزی لرستان صبح چهارشنبه با حضوردر مقابل ساختمان استانداری لرستان، خواستار تعیین تکلیف و ضعیت استخدامی خود شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۵ : وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ای برای استخدام ندارد (منبع : خبرگزاری خبرآنلاین)

وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ای برای استخدامی‌های جدید ندارد و مهمترین اولویت وزارت حمایت از نیروهای فعلی و پرداخت مطالبات آنها است و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ فروردین ۹۵ : ایجاد سه هزار فرصت شغلی در بخش کشاورزی لرستان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی لرستان گفت: سال گذشته بیش از سه هزار فرصت شغلی در بخش کشاورزی استان ایجاد شد و جهاد کشاورزی استان در این حوزه رتبه پنجم را در کشور به خود اختصاص داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ اسفند ۹۴ : استخدام جدید مهندسین ناظر بخش کشاورزی در سال ۹۵ (منبع : خبرگزاری مهر)

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی از استخدام جدید مهندسین ناظر بخش کشاورزی در سال آینده خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱ اسفند ۹۴ : میزان اشتغال در بخش کشاورزی در ده سال اخیر به کمترین حد رسید (منبع : خبرگزاری مشرق)

بانک مرکزی در گزارشی اعلام کرد در دولت یازدهم به جای ایجاد شغل، شغل‌های موجود کاهش یافته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۷  بهمن ۹۴ : اشتغال ۲۱۴ نفر باافتتاح طرحهای کشاورزی (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

 به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ازیزد؛ سیدجمال سجادی‌پور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد گفت: با بهره برداری از۴۱ طرح کشاورزی دردهه فجرامسال زمینه اشتغال ۲۱۴ نفردربخشهای کشاورزی فراهم شده است.
سجادی‌پور گفت: این طرح‌ها درزمینه‌های آب وخاک /، تولیدات دامی، تولیدات گیاهی، صنایع کشاورزی، مکانیزاسیون وپرورش آبزیان بوده که با بیش از۳۰۰ میلیارد ریال افتتاح شده است.
زمینهای کشاورزی دراستان یزد بیش از۱۵۸ هزارهکتاروسعت دارد که ازاین سطح بیش ازیک میلیون تن انواع محصولات کشاروزی تولید وبرداشت می‌شود


خبر ۱۸ بهمن ۹۴ : توسعه اشتغال کشاورزی مهاجرت روستاییان را کاهش می‌دهد (منبع : خبرگزاری ایسنا)

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: توجه به اقتصاد کشاورزی سبب جلوگیری از مهاجرت روستائیان و توسعه اشتغال کشاورزی می‌شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، مجتبی مزروعی در مراسم تجلیل از فعالان بخش کشاورزی سبزوار بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم در استان ترویج شیوه‌های نوین کشاورزی است.
وی افزود: بیش از ۱۰۵۰ میلیارد ریال تسهیلات ویژه مکانیزاسیون به بخش کشاورزی استان اختصاص یافته است.
مزروعی بیان کرد: در سال گذشته بیش از ۳۰۰۰ انواع تراکتور و ماشین‌آلات کشاورزی توسط کشاورزان از طریق پرداخت تسهیلات خریداری شده است.
وی با بیان اینکه بخش کشاورزی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه پایدار در کشور محسوب می‌شود، افزود: در دو سال گذشته، اقداماتی که در زمینه توجه و توسعه بخش کشاورزی انجام شده بی‌نظیر بوده است.
مزورعی با بیان اینکه بی‌توجهی‌های گذشته سبب شده بخش زیادی از روستاییان ما به جای اشتغال کشاورزی برای کار به شهرها بروند، گفت: امروز حاصل این بی‌برنامگی‌ها ظهور پدیده حاشیه‌نشینی است.
وی بیان کرد: ما نیاز به مدیریت آب در مناطق روستایی و تغییر الگوی کشت ویژه کشاورزان داریم که در سه سال قبل، توجه ویژه‌ای به این بخش‌ها شده و اعتباری بالغ‌بر ۱۶۰۰ میلیارد ریال برای اجرای ۲۰۰۰ کیلومتر خطوط انتقال آب در استان تخصیص پیدا کرده است.
مزروعی با بیان اینکه اجرای این طرح از طریق مناقصه صورت می‌گیرد، گفت: یکی از کارهایی که باید در این حوزه مورد توجه باشد، تغییر الگوی کشت و ترویج کشت‌های گلخانه‌ای در سطح استان است.
وی افزود: در این راستا نیز بیش از ۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات ویژه توسعه گلخانه‌ها در استان تخصیص پیدا کرده که امیدواریم با اختصاص آن به متقاضیان، شاهد توسعه گلخانه‌ها در استان باشیم.
مزروعی با بیان اینکه توسعه کشت گلخانه تا سقف یک بیستم میزان مصرف آب را کاهش می‌دهد، افزود: استان خراسان رضوی با بحران جدی آب روبه‌روست که بایستی برای رفع این بحران طرح‌های مختلفی را اجرا کنیم.
وی با بیان اینکه توجه و ترویج فرهنگ آبیاری قطره‌ای و تحت فشار از جمله برنامه‌های سازمان جهاد کشاورزی در استان است، عنوان کرد: در سه سال گذشته با پیگیری‌های صورت گرفته و با وجود محدودیت‌های اعتباری، بیش از ۱۴ هزار و ۲۰۰ هکتار در سطح استان طرح آبیاری تحت فشار کار شده که با برنامه‌ریزی صورت گرفته این میزان به ۲۰ هزار هکتار خواهد رسید.
مزروعی با بیان اینکه بخش آب شرب تنها ۵درصد از ظرفیت آب‌های مصرفی استان را تشکیل می‌دهد، اظهار کرد: متاسفانه در سال‌های گذشته بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به این بخش اختصاص یافته و این درحالی است که بخش کشاورزی با سهم ۹۰ درصدی در بخش آب تنها هزار میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
وی با اشاره به اختصاص ۲۳ درصد از اعتبارات ماده ۱۸۰ استان به بخش کشاورزی اظهار کرد: اعتبارات ماده ۱۸۰ استان در سال جاری ۳۲۰۰ میلیارد ریال بود که از این میزان ۴۵۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی اختصاص پیدا کرد که کمک خوبی به این حوزه بود.
مزروعی افزود: ما باید اقداماتی را در زمینه کاهش وابستگی دام‌ها به بخش کشاورزی در دستور کار قرار دهیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰ هزار رأس دام در سطح استان خراسان رضوی شناسایی شده است، گفت: در سال گذشته اعتبار ویژه‌ای در زمینه تامین علوفه دام‌ها صورت گرفت که توانستیم بخش زیادی از نیازهای این بخش را تامین کنیم.
همچنین ۹ طرح کشاورزی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در سبزوار بهره‌برداری شد.


خبر ۱۷ بهمن ۹۴ : زمینه اشتغال ۲۲۹ نفر در بخش کشاورزی اردبیل فراهم می‌شود  (منبع : خبرگزاری تسنیم)

جانشین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با صرف اعتبار بیش از ۷۶۰ میلیارد ریال تعداد ۵۱ پروژه تولیدی وعمرانی و آبیاری تحت فشار در اردبیل به بهره‌برداری رسیده و برای تعداد ۲۲۹ نفر به صورت مستقیم کارآفرینی ایجاد می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رضا محسنی ظهر امروز در آئین  تودیع و معارفه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان نیر اظهار داشت: جایگاه  جدید مشاوره امنیت غذایی و محیط زیست در استان‌ها از سیاست‌های مهم وزارت جهاد کشاورزی است.
جانشین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل افزود: به مناسب فرا رسیدن دهه مبارک فجر با صرف اعتبار بیش از ۷۶۰ میلیارد ریال  تعداد ۵۱ پروژه تولیدی وعمرانی و آبیاری تحت فشار  به بهره‌برداری می‌رسد که برای تعداد ۲۲۹ نفر به صورت مستقیم کارآفرینی ایجاد خواهد شد.
محسنی بیان کرد: در حال حاضر برنامه‌های این سازمان با تبعیت از سیاست‌های وزرات جهاد کشاورزی در تمامی بخش‌های زراعی و باغی و دامی با یک هدف مشترک در راستای تامین امنیت غذایی دنبال می‌شود که در کنار آن استفاده بهینه از آب کشاورزی با تکیه بر احداث و توسعه شبکه‌های آبیاری مدرن یعنی آبیاری تحت فشار و نیز تامین امنیت بهداشتی در تولید محصولات کشاورزی عینیت می‌یابد.
وی تصریح کرد:  شهرستان نیر گرچه از لحاظ ضریب نفوذ جمعیتی نسبت به دیگر شهرستان‌ها کمتر است اما از لحاظ قابلیت‌ها و توانمندی‌های کشاورزی  جزو شهرستان‌های با ظرفیت و توانمندی‌های بالا است به طوری که این شهرستان از لحاظ منابع آبی غنی بوده و دو سد بزرگ ذخیره آب صائین  و مجیدآباد آب مورد نیاز بیش از ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی را تامین می‌کند.
جانشین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیر فیروز فولادی، رضا ناصری را به عنوان سرپرست جدید این مدیریت  معرفی کرد.


خبر ۱۱ بهمن ۹۴ : ایجاد ۳۹۱۵ فرصت شغلی در بخش کشاورزی مازندران  (منبع : خبرگزاری ایلنا)

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران، از تحقق ۸۷ درصدی تعهدات شغلی بخش کشاورزی استان خبر داد.
به گزارش ایلنا از جهاد کشاورزی مازندران، سید محمد جعفری در نشست شورای هماهنگی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل، گفت: سازمان جهاد کشاورزی متعهد شده برای ۴ هزار و ۵۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد کند که تاکنون ۸۷ درصد تعهدات (۳۹۱۵ فرصت شغلی)در این بخش عملی شده است.
وی، تجهیز و نوسازی شالیزارها، توسعه مکانیزاسیون و احداث باغ در زمین‌های شیبدار را از اولویت‌های سازمان جهاد کشاورزی برشمرد.
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی مازندران تصریح کرد: کل اعتبارات بانکی بخش کشاورزی مازندران تاکنون ۸۶۰ میلیارد تومان بوده که حدود ۵ درصد این اعتبار جذب شده است.
جعفری گفت: تسهیلات خوبی به بخش گلخانه و پرورش گل و گیاه استان اختصاص داده شده است که تولیدکنندگان باید نسبت به جذب آن اقدام کنند.
وی افزود: همچنین اصلاح ساختار شالیکوبی‌ها و تبدیل شالیکوبی‌های سنتی به مدرن نیز از برنامه‌های مهم و در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی مازندران است.
این مسوول افزود: شهرستان آمل با دارا بودن زمین‌های مستعد جلگه‌ای، جنگلی و کوهستانی، توانسته در تولید محصولات کشاورزی باغی و گلخانه‌ای جایگاه ممتازی را در استان داشته باشد.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ آذر ۹۴ : استخدام ۲۰ هزار کارمند در جهاد کشاورزی تا دو سال آینده (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در سال ۸۱ و قبل از ادغام دو وزارتخانه جهاد کشاورزی و سازندگی ۱۵۰ هزار نفر کارمند بود و این رقم امسال به ۶۲ هزار و ۶۵۳ نفر رسیده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمد علی جوادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی، امروز در نشست معاونان و مدیران وزارت جهاد کشاورزی با معاون اول رئیس جمهور گفت: در بخش منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی دو سند مطالعه شده و به سازمان مدیریت ارائه شده که امیدواریم به زودی با هماهنگی‌ صورت گرفته، تصویب شود.
وی افزود: یکی از این سندها سند توسعه و سازماندهی نیروی انسانی است که در سال ۸۱ و قبل از ادغام دو وزارتخانه جهاد کشاورزی و سازندگی ۱۵۰ هزار نفر کارمند داشت و امسال به ۶۲ هزار و ۶۵۳ نفر رسیده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: ۳۰ هزار پست خالی در وزارتخانه داریم، در حالی که این وزارتخانه تنوع و گستردگی وظایف زیادی دارد که از دل دهستان‌ها تا مراکز خدمات مشاوره‌ای و علمی در سطح شهرها پراکنده است.
جوادی بیان داشت: از ابتدای سال ۹۴ تا پایان سال ۹۶ تعداد ۲۰ هزار و ۴۶۱ نفر جذب نیرو خواهیم داشت، در حالیکه تا پایان سال ۹۴، ۵۴ هزار نفر از ما جدا می‌شوند.
وی افزود: در راستای قانون، در سال‌های گذشته ما هزار نفر مهندس ناظر جذب شدند که ۱۳۵۰ نفر آنها تامین اعتبار نشدند و البته در برخی رشته‌ها مانند اقتصاد کشاورزی، صنایع غذایی و حسابداری با توجه به گستردگی وظایف بخش کشاورزی و اضافه شدن وظایف قانون تمرکز بازرگانی بخش کشاورزی در این رشته‌ها کمبود نیرو داریم که امیدواریم به زودی برطرف شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به فروش ساختمان شیشه‌ای ۲۰ طبقه وزارت جهاد کشاورزی گفت: درباره ساختمان وزارت جهاد ظلمی به ما شد که بنا بر آن معاونان و سازمان‌های مختلف وزارت جهاد کشاورزی در ۱۴ نقطه از استان تهران و حتی البرز پراکنده‌اند و برای برگزاری یک جلسه با مشکلات متعددی مواجه می‌شوند.
وی افزود: با حمایت دولت، مصوبه‌ای در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفت تا با فروش ساختمان‌ها و تجهیز ساختمان جدید بتوانند مشکل خود را حل کنند که البته در این راستا با دستور وزیر جهاد کشاورزی ساخت و بهره‌برداری از این ساختمان به صورت همزمان آغاز شده است.
جوادی تصریح کرد: از ۸۲ هزار متر مربع ۲۸ هزار متر مربع تاکنون به بهره‌برداری رسیده است و ۳ معاونت هم در این ساختمان جدید مستقر شده‌اند.
وی بیان داشت: امیدواریم تا پایان سال آینده ساختمان جدید وزارت جهاد کشاورزی به بهره‌برداری کامل برسد.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۲۵ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/04/27

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/04/27

  ساعت ارسال : 11:30

  کد دیدگاه : 863182

  پاسخ

  من ان قربانی فقرم که بسمل وار میلرزم
  اجل چشمم چوچشم قوچ قربانی نمی بندد
  دانشجومهندسی کشاورزی

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/04/20

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/04/20

  ساعت ارسال : 21:28

  کد دیدگاه : 854770

  پاسخ

  دوستان عزیز سلام من برای اولین بار بعد از هشت سال که به کار تولیدی در گلخانه مشغول بودم وارد این سایت شدم بعنوان برادر بزرگتر به هیچ عنوان وارد کارهای تولید کشاورزی نشوند مگر اینکه بصورت موروثی بوده مثال کوچکی خدمت شما عرض میکنم بنده کارشناسیک زراعت و اصلاح نباتات وارشد مکانیزاسیون کشاورزی میباشم از سال ۸۹وارد کار گلخانه شده از آن سالبه تولید مشغول شدم ولی قیمت کلیه تولیدات ما در تره بار تهران تا به امروز تغییری نکرد ولی تمام نهاده با افزایش چند درصدی روبرو بود مثال گازوییل که ما مصرف میگردیم از تومان به ۳۵۰ تومان تقریبا ۱۸ برابر ولی خیار تولیدی ما تا خرداد ماه با مصیبت ۴۰۰ تومان گوجه ۵۰۰ تومان که بهیچ وجه منطقی نمیباشد اگر راستش را بخواهید من هر کاری انجام دادم تا واحد تولیدی را حفظ کنم ولی واقعا نشد تا اینکه تا یک هفته پیش سازه گلخانه را فروختم تا اقساط بانکی را پرداخت کنم به جایی رسیدم که پول رهن منزلم را از دوستان قرض کردم نمیتوان دوستان را نامید کنم ولی تولیدات کشاورزی در ایران بصورت سیکل دواری پیگیری میشود بدین صورت که من واحدی را خریداری میکنم ور شکسته میشوم دوباره واحد تولیدی را کس دیگری خریداری کرده که ایشان هم همینطور واحد را به کسی دیگر خلاصه بعد از ۷سال امروز به آرامش رسیدم چون نه استرس خریدن گازوییل دارم ونه استرس آب دادن بوته ها ونه استرس فروش محصول ونه استرس فرستادن محصول به تره بار ونه استرس گرفتن پول محصول فروخته شده توسط دلال تره بار دوستان میتوانم یک کتاب برای شما ازمشکلاتامین کار برای شما بنویسم دوستان برای خودم متاسفم که برای کشورم جز ضرر وزیآن وهمچنین صرف بیتوالمال چیزی به بار نیاوردمی دوستان غلط املایی را به بزرگیگان ببخشید

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/04/20

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/04/20

  ساعت ارسال : 10:54

  کد دیدگاه : 853961

  پاسخ

  سلام.من وهمسرم کارشناس کشاورزی هستم باگرایش تولیددانه های روغنی…درحل حاضر هیچ شغل ندارم .فن کشاورزی سرمایه وزمین میخواهدونداریم…دولت وسازمان زمین وتسهیلات بدهدکاردولتی نمیخواهم چون کشاورززاده هستم وباکی هز عرق ریختن وکسب رزق حلال برای خودوهمنوعانم ندارم..///سرمایه وزمین جای خود.حداقل کارشناسانی چون من وهمسرم که باعشق رشته کشاورزی خوانده ایم وهشت ترم معدل الف بودهایم که دریغ ازیک تقدیر خشک وخالی بماند…وچرادرهرارگانی افرادباهمه رشته ها میتوانند شرکت کنند اماتانوبت به رشته کشاورزی میرسدقبول نمیکنند….ازمسولین زیربط اهم ازسازمان وزارتخانه ودولت کریمه درخواست دارم تافارغ التحصیلان کشاورزی معدل الف رابدون ازمون ورتبه درنظام مهندسی کشاورزی بکارگیرد.باشدکه هم زحماتشان حدرنرود وهم وباعث تشویق دیگردوستان دانشجو شوند…درودبرشمافارغالتحصیلان کشاورزی

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/04/13

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/04/13

  ساعت ارسال : 21:48

  کد دیدگاه : 847650

  پاسخ

  سلام ما هم گیاهپزشکی خوندیم
  امامتاسفانه کار نیست

 • کاربری : الهام ارسال : 95/03/20

  کاربری : الهام

  ارسال : 95/03/20

  ساعت ارسال : 02:17

  کد دیدگاه : 813248

  پاسخ

  سلام
  دوستانی که مثل من کشاورزی خوندن, یا منابع طبیعی و یا رشته محیط زیست خوندن. راهنماییشون میکنم
  به فکر استخدام دولتی در ادارات مجموعه ی وزارت جهاد کشاورزی و منابع طبیعی و اداره محیط زیست نباشن چون اصلا استخدام نمیکنن و تازه تعدیل یا مازاد نیرو هم دارن و دولت به جهاد مجوز استخدام نمیده@ منتظر کار دولتی با این رشته نباشن این را از یک منبع موثق از سازمان برنامه و بودجه که باید مجوز بدهد میگم و این برای سال ۹۵ نیست کلا برای همیشه و از این به بعد است چون مازاد نیرو دارند و تازه میخوان این ادارات را کوچک کنن و جالبه بدونید که وزارت جهاد کشاورزی دومین وزارتخانه از لحاظ بیشترین تعداد کارمند را دارد و دولت دیگر مجوز استخدام به این اداره را نمیدهد و چون بیشتر از این منتظر باشید مثل من سن بالا میرود و اخرشم هیچی…@
  دو راهکار :یا بروند دنبال هر نوع کار ازاد غیر مرتبط با رشته شون@
  یا اینکه بروند رشته هایی دیگه ای که شانس استخدام دارند را بخونن مثل حسابداری و مدیریت و… که با اون رشته ها جایی استخدام بشوند @
  اما مورد بعدی کار گلخانه و گاوداری و مرغداری هم هست که من سرمایشو ندارم و هزینه زیاد میبره و من نمیدونم جواب میدهاین کار یا نه ؟

 • کاربری : افشین ارسال : 95/03/09

  کاربری : افشین

  ارسال : 95/03/09

  ساعت ارسال : 17:26

  کد دیدگاه : 801100

  پاسخ

  اشتباه کردم رشته کشاورزی خوندم..فقط همین

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/03/09

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/03/09

  ساعت ارسال : 17:24

  کد دیدگاه : 801097

  پاسخ

  اشتباه کردم رشته کشاورزی خوندم..فقط همین

 • کاربری : زهرا ارسال : 95/03/06

  کاربری : زهرا

  ارسال : 95/03/06

  ساعت ارسال : 12:22

  کد دیدگاه : 797384

  پاسخ

  ماکه فارغ التحصیل رشته کشاورزی هستیم باید بریم بمیرم خب جمع کنید این رشترو اگه کار براش نیست والا پوسمون کنده شد از بس دنبال کار گشتیم ونه شنیدیم بنظر من باید سازمان جهاد کشاورزی یه برنامه ریزی هم واسه این همه فارغ التحصیل تو این رشته داشته باشه …

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/02/24

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/02/24

  ساعت ارسال : 19:41

  کد دیدگاه : 780850

  پاسخ

  کشاورزی شد رشته دوستان که قراره برین دانشگاه این رشته نرین کار نیست خود اشتغالی که گفتن سرمایه میخواد یک جوون هم که سرماییه ای نداره که مشغول کار بشه استخدامی هم که اصلا نداره

 • کاربری : مجتبی ارسال : 95/02/24

  کاربری : مجتبی

  ارسال : 95/02/24

  ساعت ارسال : 11:26

  کد دیدگاه : 780463

  پاسخ

  سلام
  به فکراستخدام جهاد کشاورزی نباشید این وزارتخانه استخدامی ندارد ودر پی کاهش نیرو از۸۰هزار نفر به۴۰ هزارنفراست.فارغ التحصیلان کشاورزی خوداشتغالی کنند
  باتشکر
  کارشناس کشاورزی

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/03/06 12:23:59 پاسخ

   خود اشتغالی میتونم بپرسم با کدوم سرمایه کدوم تسهیلات کدوم حمایت؟؟؟

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/02/15

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/02/15

  ساعت ارسال : 14:33

  کد دیدگاه : 767865

  پاسخ

  سلام یعنی جهاد کشاورزی استخدامی نداره تکلیف این همه فارغ التحصیل کشاورزی چی میشه یکی نیست جوابگو باشه دوستان لطفا نظرات خودتون رو بگذارید ممنون

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/02/13

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/02/13

  ساعت ارسال : 15:05

  کد دیدگاه : 764622

  پاسخ

  سلام خسته نباشید میشه اطلاعات جدیدی راجع به استخدامی کشاورزی بگذارید محیط زیست هم بخش کشاورزی نیرو میخوادمهندس ناظر نیستیم عضو نظام باشیم امیدی به استخدام شدنمون هست لطفا راهنمایی کنید ممنون

 • کاربری : ارشد علوم دامی ارسال : 95/02/05

  کاربری : ارشد علوم دامی

  ارسال : 95/02/05

  ساعت ارسال : 10:36

  کد دیدگاه : 754640

  پاسخ

  با سلام متاسفانه درخیلی از استان ها کارشناسان ناظر این رشته با سابقه کار یک سال به بالا هستند که ببه علت کمبود بوجه استخدام نشده اند اون وقت حرف از رشته های صنایع غذایی و حسابداری می زنند واقعا شرم اور حالا اینها قرار داخل دهستان ها چیکار کنند خدا داند و بنده هاش استخدامی سال گذشته هم با جعل سابقه کار از شرکت ها انجام شد که باید گفت حق خیلی ها خورده شد جواب اون دنیا را چه طوری می دن نمی دونم . و خدایی که از رگ گردن به ما نزدیک تر است.

 • کاربری : باغبانی ارسال : 94/12/20

  کاربری : باغبانی

  ارسال : 94/12/20

  ساعت ارسال : 11:05

  کد دیدگاه : 713173

  پاسخ

  سلام باتوجه به استخدامی ناظرین بخش کشاورزی ۹۳ بخاطر مدیریت ناصحیح .استخدام شامل ناظران باغبانی نشود واز آن تاریخ قرارادادهای که بابخش باغبانی بسته می شد همه قطع شدن آیا نباید مسیولین توجهی به ناظرین باغبانی داشته باشند.باتوجه به اینکه شهرستان نهاوند یکی از قطبهای بزرگ باغداری استان می باشد .که دربخش باغبانی جهاد شهرستان کارشناس باغبانی وجود ندارد .اما درشرکتها دانشجوی دکترای باغبانی وکارشناس ارشدباغبانی وجود دارد که حتی ۲ساله که هیچ گونه قردادی جهاداستان در این بخش برای پایداری شرکتهاوحمایت کارشناسان دراین شهرستان انجام نداد است. توجه توجه توجه

 • کاربری : سما ارسال : 94/11/25

  کاربری : سما

  ارسال : 94/11/25

  ساعت ارسال : 17:24

  کد دیدگاه : 680013

  پاسخ

  سلام سوالات تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی رو بذارید لطفا

 • کاربری : جمال سیروسی ارسال : 94/11/11

  کاربری : جمال سیروسی

  ارسال : 94/11/11

  ساعت ارسال : 13:01

  کد دیدگاه : 658766

  پاسخ

  سلام من سرباز امریه جهاد کشاورزیم می خواستم ببینم امسال عیدی میدن

1 2 3 4

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
استخدام دستکاه های اجرایی