استخدام پتروشیمی ایلام

اطلاعات بیشتر

نتایج آزمون استخدامی پتروشیمی ایلام
جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری اینجا کلیک نمایید (همراه با پاسخ)
دانلود نمونه سوالات آزمون استخدام پتروشیمی ایلام

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


خبر ۲۴ بهمن ۹۴ : ممنوعیت استخدام افراد غیربومی در خوزستان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

استخدام افراد غیربومی باید به صورت کلی ممنوع شود مشکلات بسیاری به دلیل آمار بالای بیکاری در استان رخ داده است
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مشکلات بسیاری به دلیل آمار بالای بیکاری در استان رخ داده به همین دلیل، استخدام افراد غیربومی باید به صورت کلی ممنوع شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ آبان ۹۴: نتایج آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی ایلام اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع شرکت کنندگان آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی ایلام می‌رساند که نتایج آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی اعلام گردید. جهت مشاهده نتایج به لینک زیر مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون علمی و مصاحبه شفاهی به آدرس زیر مراجعه کنید.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینحا کلیک نمایید


تجربیات نقل شده توسط کاربران سایت ایران استخدام از روند استخدامی پتروشیمی ایلام در سال ۹۴ (حاوی تمامی مراحل):

جهت مشاهده تجربیات کاربران اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ مهر ۹۴: نتایج نهایی آزمون استخدامی پتروشیمی ایلام نیمه دوم آبان ماه اعلام می شود (منبع: روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام)

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی ایلام می رساند نتایج نهایی آزمون استخدامی این شرکت نیمه دوم آبان ماه ۱۳۹۴ اعلام می شود.


خبر ۲۷ شهریور ۹۴: نتایج آزمون پتروشیمی ایلام آبانماه اعلام می شود (منبع: ایلام پویا)

ایلام پویا::: با وجود این مراحل و دقت نظرها در انتخاب افراد بلاخره چه تاریخی برای اعلام نتایج نهایی در نظر گرفته شده است؟
نتایج آزمون مصاحبه به طور قطع و یقین در آبانماه ۹۴ اعلام می شود. جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۴: نتایج اعلام شد

جهت مشاهده نتیجه آزمون خود اینجا کلیک نمایید


 خبر ۲۰ اسفند ۹۳: (زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی پتروشیمی ایلام):

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی ایلام می رساند که نتایج آزمون کتبی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ بر روی سایت شرکت قرار می گیرد.

.روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام


 خبر ۱۲ اسفند ۹۳: هفته نامه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی پیک ایلام در یادداشتی به بحث در مورد چگونگی وضعیت آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی ایلام پرداخت:

جهت مشاهده متن کامل خیر در سایت ایرنا اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ آبان ۹۳ – مسئول روابط‌ عمومی شرکت پتروشیمی استان ایلام از برگزاری آزمون استخدامی در دهه سوم آبان‌ماه خبر داد.

علیرضا فاضلی از برگزاری آزمون پتروشیمی ایلام در روز ۲۳ آبان‌ماه خبر داد و اظهار کرد: از تعداد متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون استخدامی پتروشیمی ایلام تعداد ۱۸۰۰ نفر تاییدیه حضور در جلسه آزمون را پیدا کرده‌اند.
او با بیان اینکه بعد از بررسی مدارک ارسالی، آن دسته از افرادی که مدارکشان با ضوابط شرکت در آزمون مغایر بوده از روند آزمون خارج شده‌اند، ادامه داد: در یکی از تبصره‌های آزمون آمده است در صورت به حد نصاب رسیدن دو برابری متقاضیان بومی حائز شرایط، از نفرات غیربومی در آزمون استفاده خواهد شد که برای آن افراد نیز به صورت محدود کارت ورود در جلسه آزمون صادر شده است.

فاضلی تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه‌ی آزمون را ۱۸ تا ۲۲ آبان‌ماه عنوان کرد و گفت: این آزمون با حضور ۱۸۰۰ نفر از متقاضیان در دانشگاه پیام نور استان ایلام در روز جمعه ۲۳ آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: کسانی‌که نسبت به نحوه‌ی رسیدگی به مدارک ارسالی یا عدم دریافت کارت ورود به جلسه شکایت یا سوالاتی دارند از طریق آدرس www.ilampetro.com اقدام کنند.


به اطلاع داوطلبان محترم می رساند:

لطفا جهت اطلاع از وضعیت ثبت نام خود حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۸/۱۷ به لینک زیر مراجعه نمایید.
برای ورود به سیستم اینجا را کلیک کنید


* تاریخ صدور کارت آزمون و زمان و مکان برگزاری آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد.

کار در ایلام

به اطلاع داوطلبان محترم می رساند:
با توجه به لزوم بررسی و مطابقت اطلاعات مندرج در سایت ثبت نام با شرایط اعلام شده قبلی در اگهی دعوت به همکاری شرکت، از متقاضیانی که در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام در سایت مربوطه اقدام نموده و کدرهگیری دریافت نموده اند در خواست میگردد نسبت به ارسال فایل scan شده مدارک ذیل از طریق سایت ثبت نام در قالب ۳ فایل مجزا اقدام بفرمایند:
۱- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۲- تصویر صفحه اول شناسنامه
۳- تصویر مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه
مهلت ارائه مدارک مذکور از روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۶/۱۹ ساعت ۱۰ صبح لغایت پایان وقت ادارای روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۰۶/۲۶ می باشد و عدم ارسال مدارک فوق تا مهلت مقرر به منزله انصراف متقاضی تلقی می گردد.
مدارک به صورت ۳ فایل الکترونیکی مجزا و تنها از طریق سایت مذکور می بایست ارسال گردد و ارسال مدارک فوق از طریق پست، یا ارائه آن از طریق مراجعه حضوری امکان پذیر نمی باشد.

* تاریخ صدور کارت آزمون و زمان و مکان برگزاری آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد. 

به اطلاع داوطلبان محترم می رساند

در صورت به حد نصاب نرسیدن دو برابری متقاضیان بومی حائز شرایط ، از نفرات غیر بومی در آزمون استفاده خواهد شد.

به اطلاع داوطلبان محترم می رساند 
درس ترمودینامیک به سرفصل های رشته مهندسی شیمی اضافه گردیده است.


سایت ایران استخدام به اطلاع میرساند: شرکت پتروشیمی ایلام واقع در استان ایلام بخش چوار در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود از بین افراد واجد شرایط پس از انجام مراحل آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، تست روانشناختی و انجام معاینات طب صنعتی به صورت قرارداد مدت معین طبق مقررات اشتغال نیروی انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دعوت به همکاری نماید.

۱- جدول تخصص های مورد نیاز

پتروشیمی ایلام

* داوطلب بومی به فردی اطلاق می شود که متولد استان ایلام بوده و یا دیپلم خود را از یکی از شهرهای استان ایلام دریافت کرده باشد. 

۲- شرایط عمومی
۱-۲- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲-۲- عدم سوء پیشینه کیفری.
۳-۲- توانایی کامل جسمانی جهت انجام شرح وظایف شغل های مورد نظر.
۴-۲- ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور.
۵-۲- دارا بودن کارت معافیت دائم (غیر پزشکی) یا پایان خدمت وظیفه عمومی برای متقاضیان مرد.
۶-۲- عدم تعهد خدمت یا اشتغال به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمان ها، موسسات دولتی و یا وابسته به دولت.
۷-۲- عدم تعهد خدمت یا اشتغال به صورت بدو قراردادی، پیمانی و رسمی در هر یک از واحدهای تابعه صنعت نفت.

۳- شرایط مدرک تحصیلی
۱-۳- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده یا باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.) 
۲-۳- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری الزامی است.
۳-۳- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی و آزاد و یا آزمون خاص سراسری دانشگاه جامع علمی – کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دربافت مدارک رسمی شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت کرده باشند.
۴-۳- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی دانشگاه مزبور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.
۵-۳- مدارک تحصیلی تحت عناوین معادل: دوره های فراگیر، آموزش باز، مکاتبه ای، و پودمانی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی با توجه به نحوه خاص پذیرش که خارج از آزمونهای سراسری دانشگاهها است قابل پذیرش نمی باشد.
تذکر۱: فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پایین تر نخواهند بود. در صورت مشاهده بعنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذکر۲: مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۴- شرایط اختصاصی استخدام
حداکثر سن قابل قبول جهت ورود به آزمون به شرح ذیل می باشد:
۱-۴- حداکثر سن مجاز داوطلبان کارشناسی ارشد ۳۴، کارشناسی ۳۰ و کاردانی ۲۶ سال.
تبصره ۱- سن داوطلبان می بایستی تا روز برگزاری آزمون از شرایط سنی مندرج در بند ۱-۴ بیشتر نباشد.
۲-۴- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود.
۳-۴- سابقه خدمت در شرکتهای پتروشیمی (واحدهای الفین، SRU،PP، ET، Off siteو تعمیرات) با ارائه گواهی معتبر به حداکثر سنین اعلام شده اضافه خواهد شد.
تبصره ۲- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبین با رعایت موارد فوق الذکر، نباید از ۳۷ سال برای کارشناسی ارشد، ۳۵ سال برای کارشناسی و ۳۳ برای کاردانی بیشتر باشد.

۵- اولویت هایی که در نمرات آزمون لحاظ خواهد شد
۱-۵- نفراتی که در شرکت های پتروشیمی شاغل بوده اند (واحد الفین، SRU، PP، ET و آفسایت و تعمیرات) با ارائه گواهی اشتغال و سابقه بیمه سازمان تامین اجتماعی به ازای هر سال، ۲ در صد تا سقف ۱۰ درصد افزایش در امتیاز آزمون کتبی لحاظ خواهد شد.
۲-۵- برای داوطلبان بومی رشته های مهندسی شیمی و مهندسی پلیمر، معادل ۱۵% افزایش در امتیاز آزمون کتبی لحاظ خواهد شد.
۳-۵- برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران (با ارائه گواهی مربوطه) معادل ۱۰% افزایش در امتیاز آزمون کتبی لحاظ خواهد شد.

۶- دروس آزمون کتبی به تفکیک رشته های مورد نیاز 

استخدام پتروشیمی ایلام

۷- نحوه ثبت نام:

داوطلبان در صورت دارا بودن شریط لازم می توانند از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۳/۵/۲۸ لغایت ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۳/۶/۱۲ به سایت اینترنتی شرکت پتروشیمی ایلام مراجعه و پس از ثبت نام و ارائه اطلاعات درخواستی و واریز آنلاین مبلغ یکصد هزار ( ۱۰۰،۰۰۰) ریال به عنوان هزینه ثبت نام اقدام و کد رهگیری خود را اخذ نمایند. زمان توزیع کارت از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۳/۶/۱۸ لغایت ساعت ۱۲ روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۳/۶/۲۰ می باشد. زمان و محل برگزاری آزمون درزمان توزیع کارت و از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد. لازم به ذکر است که امکان ثبت نام بعد از تاریخ اعلام شده مقدور نخواهد بود. 

۸- سایر توضیحات
۱-۸- جذب نیرو صرفا جهت به کار گیری در واحدهای مورد نیاز شرکت در محل مجتمع واقع در استان ایلام می باشد.
۲-۸- پذیرفته شدگان نهایی می بایست آمادگی اشتغال در واحدهای مشابه در سایر استان ها به انتخاب شرکت و حداکثر به مدت ۲ سال را دارا باشند.
۳-۸- پذیرفته شدگان می بایست آمادگی ارائه تعهد محضری خدمت به پتروشیمی ایلام به میزان ۷ سال را داشته باشند.
۴-۸- با توجه به اینکه اصالت مدارک ارائه شده توسط شرکت استعلام خواهد شد چنانچه شرکت متوجه عدم صحت مدارک ارائه شده گردد در همان مقطع از ادامه همکاری ممانعت به عمل خواهد آمد و مسئولیت این مورد بدون حق اعتراض به عهده فرد متقاضی می‏باشد.
۵-۸- دریافت مدارک درخواست شرکت در آزمون به منزله پذیرفته شدن فرد تلقی نگردیده و شرکت نسبت به انتخاب فرد مورد نیاز با توجه به شرایط احراز تعریف شده مختار خواهد بود.
۶-۸- به مدارک ناقص، مبهم، مخدوش یا ناخوانا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷-۸- به مدارک ارسالی که بعد از پایان مهلت اعلام شده دریافت گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۸-۸- در آزمون مرحله اول (کتبی) مشروط به کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان معادل دو برابر ظرفیت مورد نیاز اقدام خواهد گردید.
۹-۸- در آزمون مرحله دوم (مصاحبه علمی) نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان معادل ظرفیت مورد نیاز اقدام خواهد گردید. در ضمن در هر رشته ۱۰% تعداد نفرات مورد نیاز به عنوان نفرات ذخیره در نظر گرفته خواهد شد که در صورت عدم پذیرش نفرات اصلی اعلام شده در مرحله معاینات پزشکی و تکمیل مدارک از نفرات ذخیره جایگزین خواهد گردید.
۱۰-۸- شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال تهیه مسکن نداشته و فقط ودیعه مسکن طبق شرایط، پرداخت خواهد نمود.
۱۱-۸- قرارداد همکاری صرفاً در چارچوب مقررات اشتغال نیروی انسانی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آیین نامه های مصوب شرکت پتروشیمی ایلام می باشد.
۱۲-۸- هزینه ثبت نام تحت هیچ شرایطی قابل برگشت نمی باشد.

با آرزوی موفقیت _ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : جمعه 04 تیر 95

  ساعت ارسال : 10:53

  کد دیدگاه : 834992

  دوستانی که الان کارآموزی هستید چند ماه دیگه کاراموزیتون تموم میشه؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 23 تیر 95

   ساعت ارسال : 15:37

   کد دیدگاه : 858521

   سلام دوست عزیز ما چهار ماه دوره تئوری در ماهشهر داشتیم فکر کنم نه ماه هم دوره سایت در بندر امام یا عسلویه داشته باشیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : سه شنبه 07 اردیبهشت 95

  ساعت ارسال : 18:03

  کد دیدگاه : 758068

  از قبول شده های پتروشیمی ایلام اینجا کسی هست؟که الان هم بره سرکار

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال : یکشنبه 25 بهمن 94

  ساعت ارسال : 09:57

  کد دیدگاه : 679246

  بابا این حرف ها چیه مثل اینکه استخدام رسمی پالایشگاه نفت تهران شدید!!!!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : یکشنبه 25 بهمن 94

   ساعت ارسال : 16:13

   کد دیدگاه : 679914

   اینی هم که شما گفتی خیلی جای تاپی نیست
   حداقل میگفتی فلات قاره یه چیزی…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : شنبه 24 بهمن 94

  ساعت ارسال : 19:53

  کد دیدگاه : 678554

  ضمن عرض سلام منم به نوبه خود ازadminجان وسایر همکارانشان کمال تشکر را داشته وطلب حلالیت بابت زحمات، دارم .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : شنبه 24 بهمن 94

   ساعت ارسال : 20:33

   کد دیدگاه : 678616

   تشکر از لطف شما بزرگوار و آرزوی موفقیت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 22 بهمن 94

  ساعت ارسال : 20:47

  کد دیدگاه : 676171

  سلام دوستان عزیز الان که این مطالب را مینویسم در خوابگاه شرکت ره اوران فنون در ماهشهر هستم الان یک هفته ست که کلاس ها تشکیل شده و همه روزانه تا ساعت سه در سایت اموزشی شرکت هستیم و از ساعت ۵ در خوابگاه کلاس زبان داریم الان ککه این مطالب را می نویسم شب پنج شنبه ۲۲ بهمن است و امروز اینجا باران بارید این مطالب را به عنوان یادگار در این صفحه می نگارم چون عمر و جوانی در حال گذر است شاید روزگای باعث تجدید خاطرات شما شود امیدوارم همگی خواهران و برادران عزیزم در مسیر زندگی موفق شاد و سربلند بوده و از هرانچه غم و بدی است بدور باشید خدا حافظ و یاور همه شما در طول زندگی باشد . به یاد تمام روزهایی که در این لینک تبادل نظر میکردیم از اقای امیری و همکارانش هم متشکرم.
  ۲۲بهمن سال ۱۳۹۴ ساعت۲۰:۵۰ شب در کافی نت مجموعه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 22 بهمن 94

   ساعت ارسال : 23:52

   کد دیدگاه : 676347

   آرزوی موفقیت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سلمان

  تاریخ ارسال : سه شنبه 13 بهمن 94

  ساعت ارسال : 16:22

  کد دیدگاه : 662009

  سلام
  دوستان کسی اطلاع داره که تکمیل ظرفیت وجود داره یا نه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : دوشنبه 12 بهمن 94

  ساعت ارسال : 18:58

  کد دیدگاه : 660624

  سلام دوستان
  من که خدا میدونه از ناچاری اومدم پتروشیمی… یا و الا اصلا از این صنعت و کار خوشم نمیاد…
  خوش بحال کسایی که شادند…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : دوشنبه 12 بهمن 94

   ساعت ارسال : 22:53

   کد دیدگاه : 660970

   فک میکنن شادن
   خواب خرگوشیه
   یه سال دیگه میفهمنن چن چندن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : سه شنبه 13 بهمن 94

    ساعت ارسال : 08:51

    کد دیدگاه : 661252

    شما اگر ناراضی هستید میتونید انصراف بدین برید دنبال یه شغل آزاد . دیگه چرا جو رو منفی می کنید.

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : چهارشنبه 14 بهمن 94

    ساعت ارسال : 07:48

    کد دیدگاه : 662847

    شما احتمالا از اون دسته افراد هستید که رد شدید ،بنده خیلی خوشحال هستم با توجه به سابقه کاری هم که دارم به شغلم علاقه دارم و لذت میبرم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال : چهارشنبه 14 بهمن 94

     ساعت ارسال : 14:48

     کد دیدگاه : 663457

     نه عزیزم قبول شدم جز ده نفر اول هم هستم( رتبه م رو دیدم) ولی چون قبلا پتروشیمی کار کردم
     میگم آش دهنسوزی نیست
     ایشالا همیشه خوش باشی

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : سه شنبه 13 بهمن 94

   ساعت ارسال : 04:00

   کد دیدگاه : 661176

   بنده که بسیار خوشحال هستم.
   شما بنظر میاد از او دسته آدمایید که فقط و فقط دنبال یه حقوق بالا هستید و بس که پول دو دستی هی تقدیمتون کنن
   هنر اونه که از پول پول بسازی ، فقط منتظر همین سرمایه بودم که پروژه هایی که بصورت ایده تو ذهنم بود که تا ۴۰٪ عملی شده بود رو بتونم تا ۱۰۰٪عملی کنم و بیوفتم رو ریل درآمدبالاااا
   یه سال خیلی دوره ۸ ماه دیگه صد هیچ جلو هستم.
   سعی کنید خلاقیت داشته باشید و ایده طلایی بسازید تو ذهنتون ، و یه تومن رو بکنید ۳۰ تومن ، در غیر این صورت فقط اسم مهندسی رو‌ دارید یدک میکشید ، هه :)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : سه شنبه 13 بهمن 94

   ساعت ارسال : 13:28

   کد دیدگاه : 661730

   سلسله موی دوست حلقه دام بلاست
   هرکه در این حلقه نیست فارغ از این ماجراست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ازطرف کل بچه ها

  تاریخ ارسال : دوشنبه 12 بهمن 94

  ساعت ارسال : 02:50

  کد دیدگاه : 659709

  باسلام و عرض ادب و احترام
  جا داره صمیمانه از طرف همه عواملی که باعث رسیدن ما به هدفمون شدند تشکری ویژه بکنیم.
  تشکر از همه بچه ها که کوتاه نیومدن و مرتبا پی گیر قضیه بودن همه جوره .
  تشکر ویژه از پدران و مادرانمون که مارو در مسیر درست بزرگ کردن و مدرسه و دانشگاه فرستادن، همچنین در حین درس خوندن برای آزمون و مصاحبه و ایجاد شرایط مناسب برای مطالعه همه جوره مارو یاری کردن و همیشه مارو دعا میکردن.
  تشکر ویژه از سایت ایران استخدام که واقعا از اولش تا آخرش با ما بود و بنده شخصا بر خلاف برخی دوستان عزیز این آخرین کامنتم نخواهد بود و همونطور که این سایت تا آخرش با من بود منم تا آخرش باهاشم در همه موارد و آزمونای دیگه یا تجاربم هرکمکی ازم بیاد دریغ نخواهم کرد.
  تشکر ویژه از همه عوامل پتروشیمی ایلام که علی رغم روند طولانی و وجود مشکلات نهایتا کار رو به سرنجام رسوندن،مرسی
  و در آخر تشکر بسیار ویژه از خداوند بزرگ که هرچه داریم و نداریم از اونه ، خدایاشکرت که رزق و روزی نصیب ما کردی و مارو رو سفید کردی ، باشد که ماهم شکرگذارت باشیم و با ایمان بیشتر مسیر زندگی رو در راه تو ادامه بدیم و ایشالا که ازمون راضی باشی ،خدایا همیشه کمکمون کن، الهی آمین
  .
  سلسله موی دوست حلقه دام بلاست
  هرکه در این حلقه نیست فارغ از این ماجراست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : دوشنبه 12 بهمن 94

   ساعت ارسال : 10:20

   کد دیدگاه : 659865

   آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : دوشنبه 12 بهمن 94

   ساعت ارسال : 10:36

   کد دیدگاه : 659888

   حاجی یه پتروشیمی قبول شدیم
   ناسا که نرفتیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : دوشنبه 12 بهمن 94

    ساعت ارسال : 12:37

    کد دیدگاه : 660034

    دقیقا … سلسله موی دوست … خخخخخخخ

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

  ساعت ارسال : 19:59

  کد دیدگاه : 655665

  سلام دوستان یکی از اشناهامون که شرکته گفت به احتمال زیاد شرکت برای صبح پنج شنبه ساعت ۸صبح اتوبوس بگیره برای ماهشهر اگه برنامه عوض نشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

  ساعت ارسال : 09:49

  کد دیدگاه : 654960

  دوستان من شنیدم که ۱۵ روز کار، ۷ روز استراحت، کسایی که قبلا رفتن دوره به نظرتون صحت داره؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

   ساعت ارسال : 14:07

   کد دیدگاه : 655303

   یا ۴ روز ۴ روز، یا اینکه ۲۱ روز ۷ روزه، از دوستام که ماهشهر بودن پرسیدم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : دوست

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

  ساعت ارسال : 00:31

  کد دیدگاه : 654789

  دوستان کسی دقیقا میدونه باید چند شنبه از ایلام حرکت کنیم و کی ماهشهر باشیم ؟ اگه ما با اتوبوس حرکت کنیم ، شب میرسیم ماهشهر . حالا شرکت که شب تعطیله ، کسی میدونه آدرس خوابگاه شرکت ره اوران کجاست ؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

   ساعت ارسال : 01:44

   کد دیدگاه : 654841

   خوابگاه و رستوران و کلاس و آزمایشگاه و … همشون یه جان ، یه مجموعه س

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

   ساعت ارسال : 02:04

   کد دیدگاه : 654854

   صب ساعت ۸ که از ایلام حرکا کنی ساعت ۳بعد از ظهر ماهشهری مگه میخوای کجا بری شب برسی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

    ساعت ارسال : 09:35

    کد دیدگاه : 654951

    اتوبوس اهواز ساعت ۱ ظهر حرکت میکنه. شب میرسیم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

     ساعت ارسال : 12:25

     کد دیدگاه : 655159

     اتوبوس از طرف شرکت اجاره میکنن، ساعت حرکتش با شرکته

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

     ساعت ارسال : 12:35

     کد دیدگاه : 655177

     تشریف بیارید ابدانان اتوبوس اهواز پنج صب حرکت میکنه ۹ صب اهوازی ،ساعت ۱۰ و نیم هم ماهشهری دیگه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

      ساعت ارسال : 13:29

      کد دیدگاه : 655256

      ممنون فکر خوبیه

      پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 بهمن 94

   ساعت ارسال : 08:44

   کد دیدگاه : 654912

   خب لابد عصر پنجشنبه حرکت میکنیم که صبح جمعه اونجا باشیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : friend

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

  ساعت ارسال : 15:32

  کد دیدگاه : 653988

  ادمین عزیز ، ما که کارمون داره راه میوفته ، یه سوال از خودت داشتم ، انصافا ماهیانه چقد میگیری بابت مدیریت کامنتا و کارای وبسایت ؟ مرسی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

   ساعت ارسال : 16:08

   کد دیدگاه : 654043

   این سایت متعلق به خود ماست دوست عزیز و مجموعه در قالب شرکت آلتین داده مروند مشغول به فعالیت هست

   پاسخ دهید
  • نویسنده : friend

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

   ساعت ارسال : 18:57

   کد دیدگاه : 654297

   خب ، یه چیز تقریبی از درامد این شرکت میگین لطفا ؟ ماهیانه یا سالیانه ؟
   مرسی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

    ساعت ارسال : 20:30

    کد دیدگاه : 654456

    دوست عزیز این چه سوالیه که میپرسی. شاید ادمین دوست نداشته باشه بگه.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : friend

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

   ساعت ارسال : 20:46

   کد دیدگاه : 654478

   خب اگه دوست نداشته باشن ، تأیید نمیکنن دوست عزیز، اشکالی هم نداره :)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

  ساعت ارسال : 13:44

  کد دیدگاه : 653839

  گفتن شاید ۱۵ به ۱۵ باشه، چون قبلا به این صورت بوده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

  ساعت ارسال : 12:25

  کد دیدگاه : 653703

  سلام یکی از دوستان نوشت دوره به این صورت، سه هفته یک هفته مرخصی، این یعنی چی؟؟ یعنی سه هفته کار بعد یک هفته مرخصی یا اینکه دو هفته کار بعدش یک هفته مرخصی؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

   ساعت ارسال : 13:10

   کد دیدگاه : 653785

   سه هفته کار…یه هفته استراحت……برو خدا شکر استخدام شدی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پسر کوهستان

    تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

    ساعت ارسال : 13:20

    کد دیدگاه : 653805

    این چه رفتاریه دوست عزیز سوال کردن اگه اطلاع داری ج بده اگه هم نداری لطفا حق همه بدونید که این سوالها رو داشته باشن … روحیه خودتون رو به بقیه هم القا نکنید

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 07 بهمن 94

   ساعت ارسال : 13:42

   کد دیدگاه : 653836

   من پرسیدم گفتن قبلا به اینصورت بوده، ۱۵ روز کار ۱۵ روز استراحت، شاید برا سما هم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : سه شنبه 06 بهمن 94

  ساعت ارسال : 20:28

  کد دیدگاه : 652864

  دوستان کسی اطلاع داره که چند روز کار، چند روز مرخصی؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 27 خرداد 95

   ساعت ارسال : 23:20

   کد دیدگاه : 824086

   ۲۰ روز ۷ روزه

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...