اطلاعات بیشتر

استخدام نیروی انتظامی بانوان

جهت مشاهده اخبار استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید


خبر ۱۵ مهر ۹۵: جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال (منبع: خبرگزاری تسنیم)

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان از جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال خبر داد و گفت: در این خصوص به دنبال جذب سهمیه هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیماز کرمان، سرهنگ پاسدار علی پورنخعی امروز ۱۵ مهر در نشست خبری آخرین روز از هفته ناجا با اشاره به آموزش‌های ویژه و عملکرد خوب یگان‌ویژه اظهار‌داشت: یگان‌ویژه جمهوری‌ اسلامی‌ ایران در خاورمیانه حرف اول را می‌زند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با بیان اینکه آموزش‌های ویژه این نیروها در سراسر سال آنها را برای هرنوع عملیاتی آماده کرده‌ است افزود: مبارزه با اغتشاشات و جنگ شهری دو ماموریت این یگان در استان کرمان است.

وی از یگان‌ویژه به عنوان مشت آهنین نیروی‌انتظامی یاد کرد و افزود: مردان سخت این یگان در موقعیت‌های خاص و ماموریت‌های ویژه نیروی‌انتظامی را پشتیبانی می‌کنند.

پورنخعی با اشاره به رویکردهای اجتماعی یگان ویژه تصریح کرد: ایجاد احساس امنیت در بین اقشار جامعه مهمترین رسالت ما در این حوزه است.

وی در ادامه از مردم به عنوان بزرگترین سرمایه یاد کرد و گفت: خوشبختانه در کنار تجهیزات مناسب و آموزش‌های خوب، سرمایه جذب اعتماد مردم را نیز داریم.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان بسیاری از کشورها را از این سرمایه محروم دانست و گفت: عدم توجه به مردم و جذب اعتماد آنها بزرگترین ضربه را به نظام وارد می‌کند.

وی ارائه توانمندی‌های یگان ویژه را در سطح مدارس کرمان در هفته نیروی‌انتظامی در همین راستا برشمرد و خاطر‌نشان کرد: امیدواریم که از طریق دانش‌آموزان امنیت را به خانواده‌ها القا کنیم.

پورنخعی توجه به اقتصاد‌مقاومتی را از دیگر کارکردهای یگان ویژه عنوان کرد و گفت: با آموزش بنیان‌های اقتصادمقاومتی و استفاده درست و مناسب از تجهیزات در همین راستا گام برمی‌داریم.

وی با اشاره به آموزش‌های زیاد و ویژه به نیروها تصریح کرد: نیروهای ما در طول سال ۲برابر یک دانشجو آموزش می‌بینند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان اظهارداشت: امنیت کامل بر جامعه حاکم است و به مردم این اطمینان را می‌دهیم که هیچ‌گونه ناامنی از رصد نیروهای ما مخفی نمی‌ماند.

وی عملکرد گردان‌های پیاده را در عملیات‌های ضداغتشاشی و نیروهای امنیت ویژه را هم ضد اغتشاش و هم در جنگ‌های شهری عنوان‌کرد و خاطرنشان شد: سرمایه‌گزاری جدید ما بر روی پلیس‌های افتخاری است. پلیس افتخاری از بین جوانان بوده تا با گذراندن آموزش‌های لازم در ماموریت‌ها و موقعیت‌های خاص پشتیبان خوبی برای ما باشند.

پورنخعی یگان‌ویژه را نیرویی از خود مردم و برای امنیت خود مردم بیان کرد و گفت: یگان ویژه هیچ وقت خواب نیست و در تمام ساعات شبانه روز هوشیار، بیدار و آماده ارائه خدمت به هم استانی‌ها است.

وی عملکرد سریع نیروهای یگان ویژه را لازم بذکر دانست و تصریح کرد: نیروهای آموزش دیده ما ظرف مدت ۵ و نهایتا ۲۰ دقیقه با توجه به بعد مسافت با تجهیزات کامل در محل حاضر می‌شوند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با بیان اینکه کوچک‌ترین مسائل رصد شده و ما هر لحظه آماده‌ایم افزود: مقابله با اغتشاشات و ناامنی، رهایی گروگان و گشت‌ویژه از مواردی است که یگان ویژه وارد عمل می‌شود.

وی از جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال خبر داد و گفت: در این خصوص به دنبال جذب سهمیه هستیم.

پورنخعی با اشاره به ۴گام تا موفقیت خاطرنشان‌کرد: این ایده ملی مخصوص یگان‌های ویژه است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تشخیص بین دشمن و حریف در این طرح بسیار اهمیت دارد.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری که یگان ویژه بسیار مهم است و باید تقویت شود افزود: در همین راستا تجهیزات ویژه و بازدارنده‌ای در اختیار یگان ویژه قرار‌گرفته تاهیچ برخورد فیزیکی با مردم نداشته باشیم.

وی از اضافه شدن ۱۶دستگاه خودرو جدید به یگان‌ویژه استان خبرداد و خاطرنشان کرد: به زودی به صلاح‌های صوتی نیز مجهز می‌شویم.

وی وجود اغتشاشات را علاوه بر تهدید ساختار امنیتی تهدیدی برای ساختار اقتصادی نیز برشمرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه به مدد امنیت حاکم برجامعه تعداد زیادی گردشگر خارجی هم‌اکنون در کرمان حضور دارند.

پورنخعی با اشاره به ۱۷۶ مورد ماموریت یگانه ویژه در سال ۹۴ گفت: فقط سه مورد از این ماموریت‌ها ذاتی بوده و مابقی ماموریت‌های انتظامی بودند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه از ابتدای امسال هیچ ماموریت ذاتی به ما محول نشده و کلیه ماموریت های ما انتظامی بودند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان اظهار کرد: کشورهای دیگر به دلیل اینکه مردم را فراموش کردند، با معضلات امنیتی مواجه شده اند. اما ما مردم را داریم و خدمتگزار مردم هستیم و نمونه حضور مردم، ۹ دی سال ۸۸ بود.

پورنخعی تصریح کرد: گردان‌های آمادگی رزمی را در حال آموزش داریم و خود را متناسب با تهدیدات آماده کرده‌ایم و با توجه تهدیدات، سلاح های نیمه سنگین نیز در یگان داریم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون در ماه محرم تهدیدی وجود نداشته، گفت: هشدار خوب است و به ما داده می شود و در برابر هر هشدار آمادگی داریم و برای تاسوعا و عاشورا برنامه های خاص و ویژه ای برای هر منطقه داریم و رصد کردن کلیه هشدارها، تهدیدات و آسب ها نیروها را وارد می‌کنیم.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان بیان کرد: پیش‌بینی، پیشگیری، فعال کردن قدرت بازدارندگی و آمادگی برای حوادث از اصول یگان ویژه است و در صورتی که سه مورد اول به خوبی اجرا شود، حادثه خیلی کوچک خواهد بود.

وی افزود: در سال گذشته یگان ویژه استان کرمان رتبه ششم کشور را داشته و براساس ماموریت و توانمندی نیروها رتبه بندی هر سال یک بار صورت می گیرد.


خبر ۲۸ آذر ۹۴ : تشریح فعالیت پلیس‌های زن در دریابانی (منبع :خبرگزاری فردا نیوز)

معاون دریابانی فرماندهی مرزبانی ناجا با بیان اینکه اقدامات دریابانی مرزبانی، فضا را برای بسیاری از اقدامات مجرمانه ناامن کرده است، فعالیت پلیس‌های زن در دریابانی ایران را تشریح کرد.
تسنیم: سردار سید محمد علی سلامی در خصوص فعالیت دزدان دریایی در آب‌های جمهوری اسلامی ایران، گفت: از سال ۸۹ تاکنون گزارشی از وقوع دزدی دریایی در آب‌های تحت حاکمیت کشورمان و تحت مسئولیت دریابانی ناجا گزارش نشده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، وی یادآور شد: دریابانی جمهوری اسلامی ایران با اقداماتی که انجام داده فضا را برای بسیاری از اقدامات مجرمانه ناامن کرده است.
معاون دریابانی فرماندهی مرزبانی ناجا در ادامه، پیرامون جذب نیروهای دریابانی بیان کرد: در گذشته جذب نیرو از میان دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی صورت می‌گرفت و جذب شدگان پس از گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه مدت تخصصی در دریابانی فعالیت می‌کردند، اما به تازگی روند جذب نیرو به سمت تخصصی شدن پیش رفته است.
وی ادامه داد: در سال‌های اخیر در بخش تأمین نیرو از میان دانش آموختگان تخصصی این رشته گزینش داشته‌ایم و برگزیدگان متخصص نیز با گذراندن دوره‌های تخصصی دریابانی فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
سلامی در خصوص بومی گزینی نیز اشاره کرد: یکی از سیاست‌های راهبردی ناجا در حوزه جذب نیرو برای دریابانی، از میان نیروهای متخصص بومی است و در سال‌های اخیر این سیاست اعمال شده است.
وی همچنین در خصوص به کارگیری نیروی زن در دریابانی یادآور شد: اشتغال زنان در این حوزه محدود است، در مواردی که نیاز به بازرسی بدنی، کنترل و فعالیت‌های اداری باشد از ظرفیت زنان استفاده شده است، اما به دلیل اینکه فعالیت در حوزه مرزبانی جزء مشاغل سخت و زیان آور است در این حوزه با محدودیت‌هایی روبه رو هستیم.


خبر ۸ آذر ۹۴ : ایران چند پلیس زن دارد؟ (منبع : خبرگزاری ایسنا)

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا از فعالیت ۷۲۰۰ پلیس زن در مجموعه نیروی انتظامی خبر داد.
سردار محمدجواد زاده‌کمند در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ درباره به کارگیری پلیس زن در نیروی انتظامی اظهار کرد: ناجا توجه ویژه‌ای به حضور زنان در مجموعه خود دارد و در حال حاضر قریب به ۷۲۰۰ نفر از کارکنان نیروی انتظامی را زنان شامل می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : پلیس آینده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۷

  کد دیدگاه : 1292421

  من ۱۵سالمه وخیلی در مورد پلیسی تحقیق کردم ،اما ب نتیجه درست و حسابی نرسیدم ،من خیلی ب این رشته علاقه دارم ،دوست دارم خیلی زود پلیس بشم ،دبیرستان علومونظامی چگونه باید ثبت نام کنم ودر کدام مناطق این دبیرستان وجود دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  لطفا جواب بدید ممنون میشم
  😔😔😔😔😔

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زهـــرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۴۶

   کد دیدگاه : 1293315

   دبیرستان نداره باید تو رشته های نظری تحصیل کنی بعد تو کنکورت رشته نیروی انتظامی رو انتخاب کنی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نرگس مرادی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۹

  کد دیدگاه : 1288845

  سلام من متولد 31/5/1371 هستم.مجرد دارای مدرک لیسانس ادبیات فارسی.ساکن استان گیلان شهر رشت هستم میشه راهنماییم کنید چطور میتونم بیام تو نیرو انتظامی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پریسا باقری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۱۱

  کد دیدگاه : 1287158

  فرزنده جانباز 30 در صدم لیسانس معماری دارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سعیده شکری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۳۶

  کد دیدگاه : 1283437

  سلام…خسته نباشین
  من متولد 1370/12/20 هستم…متاهل…لیسانس مهندسی علوم خاک…قد 174…میخام تو ارومیه برای نیروی انتظامی ثبت نام کنم….میشه راهنماییم کنین چطوری میتونم؟؟؟علاقه ی زیادی به نیروی انتظامی دارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سیده هانیه موسو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۵۹

  کد دیدگاه : 1276807

  سلام تورو خدا بگین کی ثبت نام داره نیروی انتظامی بانوان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۶:۲۳

   کد دیدگاه : 1283719

   منم میخام ثبت نام کنم ولی نمیدونم کجا وچطوری

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سحرموسوی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۹

  کد دیدگاه : 1276527

  سلام چرانیروی انتظامی برای بانوان استخدامی نداره؟؟شرایط استخدام اگه بذارن با مدرک لیسانس جغرافی روهم میخوان؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا صادقی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۲۳

  کد دیدگاه : 1272270

  سلام خسته نباشید من پدرم جانبازه دیپلم حسابداریم امروز رفتم گزینش مشهد گفتن استخدامی فقط براآقایونه چرا خانوما استخدامی نداره گفتن شاید نیمه دوم سال استخدامی برا خانوما داشته باشیم آخه چرا (:cry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نازی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۵۱

  کد دیدگاه : 1269921

  سلام
  روز بخیر
  رشته کامپیوتر کنکور امسال میدم میخواهم بدونم میتونم برای استخدام نیرو های انتظامی شرکت کنم ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : همتا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۷

  کد دیدگاه : 1269128

  ببخشید باید برای گزینش اگاهی کجا اقدام کنیم ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۶

  کد دیدگاه : 1255249

  اقا یکی نی ست اینجا جوابمونو بده بخدا خسته شدیم از بس این ور اون ور گشتیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نمیدونم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۱۹

   کد دیدگاه : 1255670

   خودمم درگیرم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۱۹

   کد دیدگاه : 1273704

   باید بری حوزه استخدامی بپرسی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سید حامد صداقت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۳۷

   کد دیدگاه : 1276855

   برید ستاد فرماندهی یگان ویژه ناجا میدان جامه عسل پیروزی ..

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۳۴

  کد دیدگاه : 1249655

  سلام خسته نباشید اگه کنکور شرکت کنیم و جایی قبول نشیم بازم میتونیم زمانی که نیروی بانوان پدیرش داشتن شرکت کنیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۳۲

  کد دیدگاه : 1249653

  سلام خسته نباشید اگه کنکور شرکت کنیم و جایی قبول نشیم بازم میتونیم زمانی که نیروی بانوان پدیرش داشتن شرکت کنیم ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب سادات

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۳۰

   کد دیدگاه : 1269662

   خواهر گل من،اصلا ممکن نیست خانم ها را جذب کنن وبرای دانشگاه بگیرن،باز شما به این چیزا فکر میکنین،دعا کنید امسال بگیرن،ان شالله که شما هم قبول میشید،البته اصلا نیست جایی قبول نشید چون دانشگاه ها صندلی خالی زیاد دارن،بستگی به پذیرش داره که تا رتبه چندبگیرن،نگران نباش رتبه های بالایی را گرفتن

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...