استخدام پلیس زن

اطلاعات بیشتر

استخدام نیروی انتظامی بانوان

جهت مشاهده اخبار استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید


خبر ۱۵ مهر ۹۵: جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال (منبع: خبرگزاری تسنیم)

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان از جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال خبر داد و گفت: در این خصوص به دنبال جذب سهمیه هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیماز کرمان، سرهنگ پاسدار علی پورنخعی امروز ۱۵ مهر در نشست خبری آخرین روز از هفته ناجا با اشاره به آموزش‌های ویژه و عملکرد خوب یگان‌ویژه اظهار‌داشت: یگان‌ویژه جمهوری‌ اسلامی‌ ایران در خاورمیانه حرف اول را می‌زند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با بیان اینکه آموزش‌های ویژه این نیروها در سراسر سال آنها را برای هرنوع عملیاتی آماده کرده‌ است افزود: مبارزه با اغتشاشات و جنگ شهری دو ماموریت این یگان در استان کرمان است.

وی از یگان‌ویژه به عنوان مشت آهنین نیروی‌انتظامی یاد کرد و افزود: مردان سخت این یگان در موقعیت‌های خاص و ماموریت‌های ویژه نیروی‌انتظامی را پشتیبانی می‌کنند.

پورنخعی با اشاره به رویکردهای اجتماعی یگان ویژه تصریح کرد: ایجاد احساس امنیت در بین اقشار جامعه مهمترین رسالت ما در این حوزه است.

وی در ادامه از مردم به عنوان بزرگترین سرمایه یاد کرد و گفت: خوشبختانه در کنار تجهیزات مناسب و آموزش‌های خوب، سرمایه جذب اعتماد مردم را نیز داریم.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان بسیاری از کشورها را از این سرمایه محروم دانست و گفت: عدم توجه به مردم و جذب اعتماد آنها بزرگترین ضربه را به نظام وارد می‌کند.

وی ارائه توانمندی‌های یگان ویژه را در سطح مدارس کرمان در هفته نیروی‌انتظامی در همین راستا برشمرد و خاطر‌نشان کرد: امیدواریم که از طریق دانش‌آموزان امنیت را به خانواده‌ها القا کنیم.

پورنخعی توجه به اقتصاد‌مقاومتی را از دیگر کارکردهای یگان ویژه عنوان کرد و گفت: با آموزش بنیان‌های اقتصادمقاومتی و استفاده درست و مناسب از تجهیزات در همین راستا گام برمی‌داریم.

وی با اشاره به آموزش‌های زیاد و ویژه به نیروها تصریح کرد: نیروهای ما در طول سال ۲برابر یک دانشجو آموزش می‌بینند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان اظهارداشت: امنیت کامل بر جامعه حاکم است و به مردم این اطمینان را می‌دهیم که هیچ‌گونه ناامنی از رصد نیروهای ما مخفی نمی‌ماند.

وی عملکرد گردان‌های پیاده را در عملیات‌های ضداغتشاشی و نیروهای امنیت ویژه را هم ضد اغتشاش و هم در جنگ‌های شهری عنوان‌کرد و خاطرنشان شد: سرمایه‌گزاری جدید ما بر روی پلیس‌های افتخاری است. پلیس افتخاری از بین جوانان بوده تا با گذراندن آموزش‌های لازم در ماموریت‌ها و موقعیت‌های خاص پشتیبان خوبی برای ما باشند.

پورنخعی یگان‌ویژه را نیرویی از خود مردم و برای امنیت خود مردم بیان کرد و گفت: یگان ویژه هیچ وقت خواب نیست و در تمام ساعات شبانه روز هوشیار، بیدار و آماده ارائه خدمت به هم استانی‌ها است.

وی عملکرد سریع نیروهای یگان ویژه را لازم بذکر دانست و تصریح کرد: نیروهای آموزش دیده ما ظرف مدت ۵ و نهایتا ۲۰ دقیقه با توجه به بعد مسافت با تجهیزات کامل در محل حاضر می‌شوند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با بیان اینکه کوچک‌ترین مسائل رصد شده و ما هر لحظه آماده‌ایم افزود: مقابله با اغتشاشات و ناامنی، رهایی گروگان و گشت‌ویژه از مواردی است که یگان ویژه وارد عمل می‌شود.

وی از جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال خبر داد و گفت: در این خصوص به دنبال جذب سهمیه هستیم.

پورنخعی با اشاره به ۴گام تا موفقیت خاطرنشان‌کرد: این ایده ملی مخصوص یگان‌های ویژه است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تشخیص بین دشمن و حریف در این طرح بسیار اهمیت دارد.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری که یگان ویژه بسیار مهم است و باید تقویت شود افزود: در همین راستا تجهیزات ویژه و بازدارنده‌ای در اختیار یگان ویژه قرار‌گرفته تاهیچ برخورد فیزیکی با مردم نداشته باشیم.

وی از اضافه شدن ۱۶دستگاه خودرو جدید به یگان‌ویژه استان خبرداد و خاطرنشان کرد: به زودی به صلاح‌های صوتی نیز مجهز می‌شویم.

وی وجود اغتشاشات را علاوه بر تهدید ساختار امنیتی تهدیدی برای ساختار اقتصادی نیز برشمرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه به مدد امنیت حاکم برجامعه تعداد زیادی گردشگر خارجی هم‌اکنون در کرمان حضور دارند.

پورنخعی با اشاره به ۱۷۶ مورد ماموریت یگانه ویژه در سال ۹۴ گفت: فقط سه مورد از این ماموریت‌ها ذاتی بوده و مابقی ماموریت‌های انتظامی بودند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه از ابتدای امسال هیچ ماموریت ذاتی به ما محول نشده و کلیه ماموریت های ما انتظامی بودند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان اظهار کرد: کشورهای دیگر به دلیل اینکه مردم را فراموش کردند، با معضلات امنیتی مواجه شده اند. اما ما مردم را داریم و خدمتگزار مردم هستیم و نمونه حضور مردم، ۹ دی سال ۸۸ بود.

پورنخعی تصریح کرد: گردان‌های آمادگی رزمی را در حال آموزش داریم و خود را متناسب با تهدیدات آماده کرده‌ایم و با توجه تهدیدات، سلاح های نیمه سنگین نیز در یگان داریم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون در ماه محرم تهدیدی وجود نداشته، گفت: هشدار خوب است و به ما داده می شود و در برابر هر هشدار آمادگی داریم و برای تاسوعا و عاشورا برنامه های خاص و ویژه ای برای هر منطقه داریم و رصد کردن کلیه هشدارها، تهدیدات و آسب ها نیروها را وارد می‌کنیم.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان بیان کرد: پیش‌بینی، پیشگیری، فعال کردن قدرت بازدارندگی و آمادگی برای حوادث از اصول یگان ویژه است و در صورتی که سه مورد اول به خوبی اجرا شود، حادثه خیلی کوچک خواهد بود.

وی افزود: در سال گذشته یگان ویژه استان کرمان رتبه ششم کشور را داشته و براساس ماموریت و توانمندی نیروها رتبه بندی هر سال یک بار صورت می گیرد.


خبر ۲۸ آذر ۹۴ : تشریح فعالیت پلیس‌های زن در دریابانی (منبع :خبرگزاری فردا نیوز)

معاون دریابانی فرماندهی مرزبانی ناجا با بیان اینکه اقدامات دریابانی مرزبانی، فضا را برای بسیاری از اقدامات مجرمانه ناامن کرده است، فعالیت پلیس‌های زن در دریابانی ایران را تشریح کرد.
تسنیم: سردار سید محمد علی سلامی در خصوص فعالیت دزدان دریایی در آب‌های جمهوری اسلامی ایران، گفت: از سال ۸۹ تاکنون گزارشی از وقوع دزدی دریایی در آب‌های تحت حاکمیت کشورمان و تحت مسئولیت دریابانی ناجا گزارش نشده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، وی یادآور شد: دریابانی جمهوری اسلامی ایران با اقداماتی که انجام داده فضا را برای بسیاری از اقدامات مجرمانه ناامن کرده است.
معاون دریابانی فرماندهی مرزبانی ناجا در ادامه، پیرامون جذب نیروهای دریابانی بیان کرد: در گذشته جذب نیرو از میان دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی صورت می‌گرفت و جذب شدگان پس از گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه مدت تخصصی در دریابانی فعالیت می‌کردند، اما به تازگی روند جذب نیرو به سمت تخصصی شدن پیش رفته است.
وی ادامه داد: در سال‌های اخیر در بخش تأمین نیرو از میان دانش آموختگان تخصصی این رشته گزینش داشته‌ایم و برگزیدگان متخصص نیز با گذراندن دوره‌های تخصصی دریابانی فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
سلامی در خصوص بومی گزینی نیز اشاره کرد: یکی از سیاست‌های راهبردی ناجا در حوزه جذب نیرو برای دریابانی، از میان نیروهای متخصص بومی است و در سال‌های اخیر این سیاست اعمال شده است.
وی همچنین در خصوص به کارگیری نیروی زن در دریابانی یادآور شد: اشتغال زنان در این حوزه محدود است، در مواردی که نیاز به بازرسی بدنی، کنترل و فعالیت‌های اداری باشد از ظرفیت زنان استفاده شده است، اما به دلیل اینکه فعالیت در حوزه مرزبانی جزء مشاغل سخت و زیان آور است در این حوزه با محدودیت‌هایی روبه رو هستیم.


خبر ۸ آذر ۹۴ : ایران چند پلیس زن دارد؟ (منبع : خبرگزاری ایسنا)

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا از فعالیت ۷۲۰۰ پلیس زن در مجموعه نیروی انتظامی خبر داد.
سردار محمدجواد زاده‌کمند در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ درباره به کارگیری پلیس زن در نیروی انتظامی اظهار کرد: ناجا توجه ویژه‌ای به حضور زنان در مجموعه خود دارد و در حال حاضر قریب به ۷۲۰۰ نفر از کارکنان نیروی انتظامی را زنان شامل می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : عذرامحمدی دره ج

  تاریخ ارسال : امروز

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۱

  کد دیدگاه : 1153470

  سلام آیانمیشودبدون کنکورواردنیروی انتظامی شدچون من شرایط ادامه تحصیل راندارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عذرامحمدی دره ج

  تاریخ ارسال : شنبه ۰۵ فروردین ۹۶

  ساعت ارسال : ۰۹:۵۶

  کد دیدگاه : 1151596

  من 30سالمه وساکن رفسنجان هستم ومدرک لیسانس دارم برای استخدام چکاربایدانجام دهم؟چون علاقه زیادی به شغل نظامی دارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عذرامحمدی دره ج

  تاریخ ارسال : شنبه ۰۵ فروردین ۹۶

  ساعت ارسال : ۰۹:۵۳

  کد دیدگاه : 1151595

  سلام من 30 سالمه ومدرک لیسانس دارم وعلاقه زیادی به شغل نظامی دارم دوست دارم من راهم استخدام کنیدتابتوانم به نحواحسنت به کشورم خدمت کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا احمدی

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۰۲ فروردین ۹۶

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۶

  کد دیدگاه : 1150632

  سلام دانشجوی دکتری هستم رشته الهیات قد 170 و وزن 68با هیکل ورزشکاری و مجرد هستم در صورت نیاز در هر جای کشور میتونم ازا برای یگان ویژه کی استخدام دارم ایا میتونم شرکت کنم مادرم جانباز 20درصده و پدرم بازنشسته نیروهای مسلح

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۴ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۴:۳۲

  کد دیدگاه : 1135747

  من باید چیکار کنم ثبت نام یگان ویژه چه زمانی هس چرا خبری نمیشه تروخدا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۸

  کد دیدگاه : 1134056

  سلام چرا خبری نمیشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ف

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۹:۰۸

  کد دیدگاه : 1132910

  سلام کارشناسی کامپیوتر دارم و 29 سالمه آیا می تونم در نیروی انتظامی استخدام بشم ممنونم لطفا راهنمایی ام کنید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۰۸ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۱:۲۶

  کد دیدگاه : 1129813

  متن دیدگاه خود را وارد کنیدآزمون دانشگاه افسری برای بانوان کی مياد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال : شنبه ۰۷ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۶

  کد دیدگاه : 1129004

  سلام خسته نباشید چی شد خبری از ثبتنام چی شد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ...

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۰۱ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۹

  کد دیدگاه : 1120658

  سلام میشه لطفا راهنماییم کنین از طریق کنکور چجوری باید ثبت نام کنم؟تورو خدا یکی جوابمو بده زیاد وقت ندارم دیگه واسه ثبت نام
  ارزومه راه پیدا کنم به این دانشکده تورو خدا یکی راهنماییم کنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس نا خلف

   تاریخ ارسال : دیروز

   ساعت ارسال : ۱۰:۲۴

   کد دیدگاه : 1152751

   سلام شما بعد از این که کنکور دادید می تونید تودانشگاه امام علی تهران بعد از طی مراحلی که تو گزینش ناجا از شما میخوان و پس از قبولی استخدام ناجا بشید و بعد از چهار سال آموزش تو نیروی پلیس مشغول به کار می شید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال : شنبه ۳۰ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۶:۳۳

  کد دیدگاه : 1118895

  ایا دختر متحل هم می توند وارد رشته افسری شود وتا چند سال نباید ازدواج کند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شقایق رزمجویی

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۰۶

  کد دیدگاه : 1116091

  سلام..
  شرایط پذیرش پلبس زن به چه صورتی است؟؟ایا عضو خانواده نیرو مسلح هم امتیازی در این باره دارد؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سمیرا

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۴

  کد دیدگاه : 1115659

  سلام.وقت بخیر.ارزومه یه روزپلیس بشم.دان یک کاراته ولیسانس فقه هستم .28سالم هست.هیچ جواب نگرفتم.واقعا نمیدونم کجامراجعه کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : دیروز

   ساعت ارسال : ۱۸:۱۷

   کد دیدگاه : 1152969

   سلام به پایگاه های هسته گزینش شهرتان مراجعه کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کبری ارشادی منش

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۶:۵۴

  کد دیدگاه : 1114044

  سلام برای ثبت نام راهنمایی کنید لطفا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال : جمعه ۲۲ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۳۹

  کد دیدگاه : 1107567

  من چطور‌میتونم استخدام شم چند ساله منتطره نظامم دیپلم دارم و در حال حاظر دانشجو ولی از طریق کنکور چند بار خاستم نشد اصلا …چیکار کنم من هان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شقایق رزمجویی

   تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۰:۰۷

   کد دیدگاه : 1116092

   سلام..
   شرایط پذیرش پلبس زن به چه صورتی است؟؟ایا عضو خانواده نیرو مسلح هم امتیازی در این باره دارد؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : یسنا

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۱۰ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۲

  کد دیدگاه : 1090322

  باسلام .خانمی هستم که شرایط استخدامی بامدرک کارشناسی رو دارم فرزندجانباز۳۰درصدوبازنشسته سپاه ازکرمان میخواستم بدونم واسه استخدام شدن تونظام امیدوارباشم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۹ بهمن ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۲:۵۲

   کد دیدگاه : 1102971

   بله انشالله

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۹ بهمن ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۳:۴۵

   کد دیدگاه : 1103098

   سلام چرا پس خبری نشود سال گذشت که

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...