اطلاعات بیشتر

استخدام نیروی انتظامی بانوان

جهت مشاهده اخبار استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید


خبر ۱۵ مهر ۹۵: جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال (منبع: خبرگزاری تسنیم)

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان از جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال خبر داد و گفت: در این خصوص به دنبال جذب سهمیه هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیماز کرمان، سرهنگ پاسدار علی پورنخعی امروز ۱۵ مهر در نشست خبری آخرین روز از هفته ناجا با اشاره به آموزش‌های ویژه و عملکرد خوب یگان‌ویژه اظهار‌داشت: یگان‌ویژه جمهوری‌ اسلامی‌ ایران در خاورمیانه حرف اول را می‌زند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با بیان اینکه آموزش‌های ویژه این نیروها در سراسر سال آنها را برای هرنوع عملیاتی آماده کرده‌ است افزود: مبارزه با اغتشاشات و جنگ شهری دو ماموریت این یگان در استان کرمان است.

وی از یگان‌ویژه به عنوان مشت آهنین نیروی‌انتظامی یاد کرد و افزود: مردان سخت این یگان در موقعیت‌های خاص و ماموریت‌های ویژه نیروی‌انتظامی را پشتیبانی می‌کنند.

پورنخعی با اشاره به رویکردهای اجتماعی یگان ویژه تصریح کرد: ایجاد احساس امنیت در بین اقشار جامعه مهمترین رسالت ما در این حوزه است.

وی در ادامه از مردم به عنوان بزرگترین سرمایه یاد کرد و گفت: خوشبختانه در کنار تجهیزات مناسب و آموزش‌های خوب، سرمایه جذب اعتماد مردم را نیز داریم.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان بسیاری از کشورها را از این سرمایه محروم دانست و گفت: عدم توجه به مردم و جذب اعتماد آنها بزرگترین ضربه را به نظام وارد می‌کند.

وی ارائه توانمندی‌های یگان ویژه را در سطح مدارس کرمان در هفته نیروی‌انتظامی در همین راستا برشمرد و خاطر‌نشان کرد: امیدواریم که از طریق دانش‌آموزان امنیت را به خانواده‌ها القا کنیم.

پورنخعی توجه به اقتصاد‌مقاومتی را از دیگر کارکردهای یگان ویژه عنوان کرد و گفت: با آموزش بنیان‌های اقتصادمقاومتی و استفاده درست و مناسب از تجهیزات در همین راستا گام برمی‌داریم.

وی با اشاره به آموزش‌های زیاد و ویژه به نیروها تصریح کرد: نیروهای ما در طول سال ۲برابر یک دانشجو آموزش می‌بینند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان اظهارداشت: امنیت کامل بر جامعه حاکم است و به مردم این اطمینان را می‌دهیم که هیچ‌گونه ناامنی از رصد نیروهای ما مخفی نمی‌ماند.

وی عملکرد گردان‌های پیاده را در عملیات‌های ضداغتشاشی و نیروهای امنیت ویژه را هم ضد اغتشاش و هم در جنگ‌های شهری عنوان‌کرد و خاطرنشان شد: سرمایه‌گزاری جدید ما بر روی پلیس‌های افتخاری است. پلیس افتخاری از بین جوانان بوده تا با گذراندن آموزش‌های لازم در ماموریت‌ها و موقعیت‌های خاص پشتیبان خوبی برای ما باشند.

پورنخعی یگان‌ویژه را نیرویی از خود مردم و برای امنیت خود مردم بیان کرد و گفت: یگان ویژه هیچ وقت خواب نیست و در تمام ساعات شبانه روز هوشیار، بیدار و آماده ارائه خدمت به هم استانی‌ها است.

وی عملکرد سریع نیروهای یگان ویژه را لازم بذکر دانست و تصریح کرد: نیروهای آموزش دیده ما ظرف مدت ۵ و نهایتا ۲۰ دقیقه با توجه به بعد مسافت با تجهیزات کامل در محل حاضر می‌شوند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با بیان اینکه کوچک‌ترین مسائل رصد شده و ما هر لحظه آماده‌ایم افزود: مقابله با اغتشاشات و ناامنی، رهایی گروگان و گشت‌ویژه از مواردی است که یگان ویژه وارد عمل می‌شود.

وی از جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال خبر داد و گفت: در این خصوص به دنبال جذب سهمیه هستیم.

پورنخعی با اشاره به ۴گام تا موفقیت خاطرنشان‌کرد: این ایده ملی مخصوص یگان‌های ویژه است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تشخیص بین دشمن و حریف در این طرح بسیار اهمیت دارد.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری که یگان ویژه بسیار مهم است و باید تقویت شود افزود: در همین راستا تجهیزات ویژه و بازدارنده‌ای در اختیار یگان ویژه قرار‌گرفته تاهیچ برخورد فیزیکی با مردم نداشته باشیم.

وی از اضافه شدن ۱۶دستگاه خودرو جدید به یگان‌ویژه استان خبرداد و خاطرنشان کرد: به زودی به صلاح‌های صوتی نیز مجهز می‌شویم.

وی وجود اغتشاشات را علاوه بر تهدید ساختار امنیتی تهدیدی برای ساختار اقتصادی نیز برشمرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه به مدد امنیت حاکم برجامعه تعداد زیادی گردشگر خارجی هم‌اکنون در کرمان حضور دارند.

پورنخعی با اشاره به ۱۷۶ مورد ماموریت یگانه ویژه در سال ۹۴ گفت: فقط سه مورد از این ماموریت‌ها ذاتی بوده و مابقی ماموریت‌های انتظامی بودند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه از ابتدای امسال هیچ ماموریت ذاتی به ما محول نشده و کلیه ماموریت های ما انتظامی بودند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان اظهار کرد: کشورهای دیگر به دلیل اینکه مردم را فراموش کردند، با معضلات امنیتی مواجه شده اند. اما ما مردم را داریم و خدمتگزار مردم هستیم و نمونه حضور مردم، ۹ دی سال ۸۸ بود.

پورنخعی تصریح کرد: گردان‌های آمادگی رزمی را در حال آموزش داریم و خود را متناسب با تهدیدات آماده کرده‌ایم و با توجه تهدیدات، سلاح های نیمه سنگین نیز در یگان داریم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون در ماه محرم تهدیدی وجود نداشته، گفت: هشدار خوب است و به ما داده می شود و در برابر هر هشدار آمادگی داریم و برای تاسوعا و عاشورا برنامه های خاص و ویژه ای برای هر منطقه داریم و رصد کردن کلیه هشدارها، تهدیدات و آسب ها نیروها را وارد می‌کنیم.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان بیان کرد: پیش‌بینی، پیشگیری، فعال کردن قدرت بازدارندگی و آمادگی برای حوادث از اصول یگان ویژه است و در صورتی که سه مورد اول به خوبی اجرا شود، حادثه خیلی کوچک خواهد بود.

وی افزود: در سال گذشته یگان ویژه استان کرمان رتبه ششم کشور را داشته و براساس ماموریت و توانمندی نیروها رتبه بندی هر سال یک بار صورت می گیرد.


خبر ۲۸ آذر ۹۴ : تشریح فعالیت پلیس‌های زن در دریابانی (منبع :خبرگزاری فردا نیوز)

معاون دریابانی فرماندهی مرزبانی ناجا با بیان اینکه اقدامات دریابانی مرزبانی، فضا را برای بسیاری از اقدامات مجرمانه ناامن کرده است، فعالیت پلیس‌های زن در دریابانی ایران را تشریح کرد.
تسنیم: سردار سید محمد علی سلامی در خصوص فعالیت دزدان دریایی در آب‌های جمهوری اسلامی ایران، گفت: از سال ۸۹ تاکنون گزارشی از وقوع دزدی دریایی در آب‌های تحت حاکمیت کشورمان و تحت مسئولیت دریابانی ناجا گزارش نشده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، وی یادآور شد: دریابانی جمهوری اسلامی ایران با اقداماتی که انجام داده فضا را برای بسیاری از اقدامات مجرمانه ناامن کرده است.
معاون دریابانی فرماندهی مرزبانی ناجا در ادامه، پیرامون جذب نیروهای دریابانی بیان کرد: در گذشته جذب نیرو از میان دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی صورت می‌گرفت و جذب شدگان پس از گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه مدت تخصصی در دریابانی فعالیت می‌کردند، اما به تازگی روند جذب نیرو به سمت تخصصی شدن پیش رفته است.
وی ادامه داد: در سال‌های اخیر در بخش تأمین نیرو از میان دانش آموختگان تخصصی این رشته گزینش داشته‌ایم و برگزیدگان متخصص نیز با گذراندن دوره‌های تخصصی دریابانی فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
سلامی در خصوص بومی گزینی نیز اشاره کرد: یکی از سیاست‌های راهبردی ناجا در حوزه جذب نیرو برای دریابانی، از میان نیروهای متخصص بومی است و در سال‌های اخیر این سیاست اعمال شده است.
وی همچنین در خصوص به کارگیری نیروی زن در دریابانی یادآور شد: اشتغال زنان در این حوزه محدود است، در مواردی که نیاز به بازرسی بدنی، کنترل و فعالیت‌های اداری باشد از ظرفیت زنان استفاده شده است، اما به دلیل اینکه فعالیت در حوزه مرزبانی جزء مشاغل سخت و زیان آور است در این حوزه با محدودیت‌هایی روبه رو هستیم.


خبر ۸ آذر ۹۴ : ایران چند پلیس زن دارد؟ (منبع : خبرگزاری ایسنا)

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا از فعالیت ۷۲۰۰ پلیس زن در مجموعه نیروی انتظامی خبر داد.
سردار محمدجواد زاده‌کمند در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ درباره به کارگیری پلیس زن در نیروی انتظامی اظهار کرد: ناجا توجه ویژه‌ای به حضور زنان در مجموعه خود دارد و در حال حاضر قریب به ۷۲۰۰ نفر از کارکنان نیروی انتظامی را زنان شامل می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : زارعی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۹

  کد دیدگاه : 1377483

  سلام من ۲۲ سالمه دیپلم انسانی دارم .نمیدونم پیش دانشگاهی هم لازمه یا نه.بسیج فعال هستم .مدرک کامپیوتر هم دارم .گواهینامه هم دارم .چادری هستم.علاقه زیادی ب نظام دارم باید چیکار کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محدثه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۹

  کد دیدگاه : 1375092

  سلام خسته نباشی من 21سالمه دانشجوی روانشناسی ترم پنج دانشگاه من علاقه زیادی به پلیسی دارم حتی ازکوچیکی تفنگ بدست بودم چون میدونم تو این زمینه موفق میشم قد 167چیکارکنم که وارد پلیسی بشم من همه جوانب این رشترو در نظرگرفتم خوتهش میکنم کمکم کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رويا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۵۹

  کد دیدگاه : 1371813

  سلام ليسانس حقوق دارم دان ٣كاراته هم دارم،شناگر و تيرانداز ماهري هستم قدم ١٧٠ ولي ٢٦سالمه …ميتونم با اين سن وارد نيروي انتظامي بشم البته فعلا عضو افتخاري هستم لطفا جواب بديد.متشكرم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : النازلشنی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۵۲

  کد دیدگاه : 1367415

  سلام من رشته ام علوم انسانی و16سالمه قدمم165 هست،علاقه بسیاربسیار شدیدی به نیرو انتظامی دارم…دوست دارم پلیس شم
  میشه بگین از کی؟؟وچجوری میتونم وارد نیرو انتظامی بشم لطفا اعلام کنید
  چون یکی از هدفام همین پلیس شدن هست..

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سوگند زندگی نژاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۵۹

  کد دیدگاه : 1364247

  سلام من ۱۸سالمه قد ۱۷۶ چادریم فارغ تحصیل تجربیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۵۹

  کد دیدگاه : 1360769

  چجوری میتونم عضو نیرو انتظامی بشم؟؟؟
  چادری هستم 15سالمه بسیج فعال هم دارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۵۸

  کد دیدگاه : 1360766

  چجوری میتونم عضو نیرو انتظامی بشم؟؟؟
  چادری هستم 15سالمه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : درسا میری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۳۶

   کد دیدگاه : 1361689

   میای هستم 15ساله چگونه به نیروی انتظامی وارد شم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۱۷

  کد دیدگاه : 1359721

  تاکی مهلت هست؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا نادری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۱۰

  کد دیدگاه : 1359670

  من ۱۹سالمه دیپلمموگرفتم چادریم هستم چطوری میتونم عضودر نیونتظامی قم بشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۱۵

  کد دیدگاه : 1352559

  سلام زهرا هستم 15ساله علاقه زیادی به نیرو انتظامی دارم میخوام استخدام بشم برای نیرو انتظامی چادری هم هستم بسیج فعال هم دارم سه سال والیبالیست هم هستم قدم 165رشته علوم انسانی میشه بگین از چه راهی و کی باید وارد بشم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : درسا میری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۶:۲۱

   کد دیدگاه : 1363800

   سلام درسا هستم 15 سالومه 2 سال سابقه بسیج و فرزانگان کار کردم علاقه زیادی به پلیس شدن دارم شرایط چگونه است

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه رجبی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۱:۴۶

    کد دیدگاه : 1375648

    من ۱۶ سالمه رشته علوم انسانی من علاقه خاصی به شغل پلیسی دارم چادری هم هستم قدمم۱۶۵هستش فقط نمیدونم از چ سنی باید دست بکار شم یا مثلا باید کنکور بدم یا …….

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۳

  کد دیدگاه : 1351469

  سلام من دانشجوی دختر ترم اخر کاردانی رشته حقوق هستم با قد ۱۷۰از دبیرستان چادری بودم رشته ورزشی کیک بوکسینگ و کاراته رو میرم علاقه زیادی ب نظام دارم میخوام بدونم چ جوری باید ثبت نام کنم؟کرمانشاه ۲۱سال

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نسرین کدخدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۵:۰۷

  کد دیدگاه : 1348397

  من علاقه شدید ب پلیسی دارم چند سال دنبال همین کار میگردم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سهراب احمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۲۸

  کد دیدگاه : 1345248

  سلام .استخدام خانم لیسانس در نیروی انتظامی به کجا مراجعه کنیم.ساکن لرستان . و چه تاریخی ناجا استخدام زن دارد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بانوی دمش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۳

  کد دیدگاه : 1343106

  سلام خسته نباشید
  من دیپلمم را گرفتم ۱۸سالمه واینکه چادریم هستم ایا میتونم وارد این شغل بشوم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم رشیدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۲

  کد دیدگاه : 1343104

  سلام
  من دیپلمم را گرفتم چادریم هستم میتونم ؟وارد این شغل بشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۶:۳۶

  کد دیدگاه : 1342512

  سلام من 17سالمه قدم 163. به زودی کمربند نارنجی هم در کاراته میگیرم . رشته ریاضی می خونم . شرایطم کافیه؟؟؟
  واینکه چادری هم هستم.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...