امروز شنبه ۹۵/۱۱/۰۲
همکاری در فروش فایل

استخدام پلیس زن

استخدام نیروی انتظامی بانوان

جهت مشاهده اخبار استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید


خبر ۱۵ مهر ۹۵: جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال (منبع: خبرگزاری تسنیم)

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان از جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال خبر داد و گفت: در این خصوص به دنبال جذب سهمیه هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیماز کرمان، سرهنگ پاسدار علی پورنخعی امروز ۱۵ مهر در نشست خبری آخرین روز از هفته ناجا با اشاره به آموزش‌های ویژه و عملکرد خوب یگان‌ویژه اظهار‌داشت: یگان‌ویژه جمهوری‌ اسلامی‌ ایران در خاورمیانه حرف اول را می‌زند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با بیان اینکه آموزش‌های ویژه این نیروها در سراسر سال آنها را برای هرنوع عملیاتی آماده کرده‌ است افزود: مبارزه با اغتشاشات و جنگ شهری دو ماموریت این یگان در استان کرمان است.

وی از یگان‌ویژه به عنوان مشت آهنین نیروی‌انتظامی یاد کرد و افزود: مردان سخت این یگان در موقعیت‌های خاص و ماموریت‌های ویژه نیروی‌انتظامی را پشتیبانی می‌کنند.

پورنخعی با اشاره به رویکردهای اجتماعی یگان ویژه تصریح کرد: ایجاد احساس امنیت در بین اقشار جامعه مهمترین رسالت ما در این حوزه است.

وی در ادامه از مردم به عنوان بزرگترین سرمایه یاد کرد و گفت: خوشبختانه در کنار تجهیزات مناسب و آموزش‌های خوب، سرمایه جذب اعتماد مردم را نیز داریم.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان بسیاری از کشورها را از این سرمایه محروم دانست و گفت: عدم توجه به مردم و جذب اعتماد آنها بزرگترین ضربه را به نظام وارد می‌کند.

وی ارائه توانمندی‌های یگان ویژه را در سطح مدارس کرمان در هفته نیروی‌انتظامی در همین راستا برشمرد و خاطر‌نشان کرد: امیدواریم که از طریق دانش‌آموزان امنیت را به خانواده‌ها القا کنیم.

پورنخعی توجه به اقتصاد‌مقاومتی را از دیگر کارکردهای یگان ویژه عنوان کرد و گفت: با آموزش بنیان‌های اقتصادمقاومتی و استفاده درست و مناسب از تجهیزات در همین راستا گام برمی‌داریم.

وی با اشاره به آموزش‌های زیاد و ویژه به نیروها تصریح کرد: نیروهای ما در طول سال ۲برابر یک دانشجو آموزش می‌بینند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان اظهارداشت: امنیت کامل بر جامعه حاکم است و به مردم این اطمینان را می‌دهیم که هیچ‌گونه ناامنی از رصد نیروهای ما مخفی نمی‌ماند.

وی عملکرد گردان‌های پیاده را در عملیات‌های ضداغتشاشی و نیروهای امنیت ویژه را هم ضد اغتشاش و هم در جنگ‌های شهری عنوان‌کرد و خاطرنشان شد: سرمایه‌گزاری جدید ما بر روی پلیس‌های افتخاری است. پلیس افتخاری از بین جوانان بوده تا با گذراندن آموزش‌های لازم در ماموریت‌ها و موقعیت‌های خاص پشتیبان خوبی برای ما باشند.

پورنخعی یگان‌ویژه را نیرویی از خود مردم و برای امنیت خود مردم بیان کرد و گفت: یگان ویژه هیچ وقت خواب نیست و در تمام ساعات شبانه روز هوشیار، بیدار و آماده ارائه خدمت به هم استانی‌ها است.

وی عملکرد سریع نیروهای یگان ویژه را لازم بذکر دانست و تصریح کرد: نیروهای آموزش دیده ما ظرف مدت ۵ و نهایتا ۲۰ دقیقه با توجه به بعد مسافت با تجهیزات کامل در محل حاضر می‌شوند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با بیان اینکه کوچک‌ترین مسائل رصد شده و ما هر لحظه آماده‌ایم افزود: مقابله با اغتشاشات و ناامنی، رهایی گروگان و گشت‌ویژه از مواردی است که یگان ویژه وارد عمل می‌شود.

وی از جذب پلیس زن در نیروهای یگان ویژه استان کرمان تا پایان سال خبر داد و گفت: در این خصوص به دنبال جذب سهمیه هستیم.

پورنخعی با اشاره به ۴گام تا موفقیت خاطرنشان‌کرد: این ایده ملی مخصوص یگان‌های ویژه است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تشخیص بین دشمن و حریف در این طرح بسیار اهمیت دارد.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری که یگان ویژه بسیار مهم است و باید تقویت شود افزود: در همین راستا تجهیزات ویژه و بازدارنده‌ای در اختیار یگان ویژه قرار‌گرفته تاهیچ برخورد فیزیکی با مردم نداشته باشیم.

وی از اضافه شدن ۱۶دستگاه خودرو جدید به یگان‌ویژه استان خبرداد و خاطرنشان کرد: به زودی به صلاح‌های صوتی نیز مجهز می‌شویم.

وی وجود اغتشاشات را علاوه بر تهدید ساختار امنیتی تهدیدی برای ساختار اقتصادی نیز برشمرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه به مدد امنیت حاکم برجامعه تعداد زیادی گردشگر خارجی هم‌اکنون در کرمان حضور دارند.

پورنخعی با اشاره به ۱۷۶ مورد ماموریت یگانه ویژه در سال ۹۴ گفت: فقط سه مورد از این ماموریت‌ها ذاتی بوده و مابقی ماموریت‌های انتظامی بودند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه از ابتدای امسال هیچ ماموریت ذاتی به ما محول نشده و کلیه ماموریت های ما انتظامی بودند.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان اظهار کرد: کشورهای دیگر به دلیل اینکه مردم را فراموش کردند، با معضلات امنیتی مواجه شده اند. اما ما مردم را داریم و خدمتگزار مردم هستیم و نمونه حضور مردم، ۹ دی سال ۸۸ بود.

پورنخعی تصریح کرد: گردان‌های آمادگی رزمی را در حال آموزش داریم و خود را متناسب با تهدیدات آماده کرده‌ایم و با توجه تهدیدات، سلاح های نیمه سنگین نیز در یگان داریم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون در ماه محرم تهدیدی وجود نداشته، گفت: هشدار خوب است و به ما داده می شود و در برابر هر هشدار آمادگی داریم و برای تاسوعا و عاشورا برنامه های خاص و ویژه ای برای هر منطقه داریم و رصد کردن کلیه هشدارها، تهدیدات و آسب ها نیروها را وارد می‌کنیم.

فرمانده یگان‌ویژه استان کرمان بیان کرد: پیش‌بینی، پیشگیری، فعال کردن قدرت بازدارندگی و آمادگی برای حوادث از اصول یگان ویژه است و در صورتی که سه مورد اول به خوبی اجرا شود، حادثه خیلی کوچک خواهد بود.

وی افزود: در سال گذشته یگان ویژه استان کرمان رتبه ششم کشور را داشته و براساس ماموریت و توانمندی نیروها رتبه بندی هر سال یک بار صورت می گیرد.


خبر ۲۸ آذر ۹۴ : تشریح فعالیت پلیس‌های زن در دریابانی (منبع :خبرگزاری فردا نیوز)

معاون دریابانی فرماندهی مرزبانی ناجا با بیان اینکه اقدامات دریابانی مرزبانی، فضا را برای بسیاری از اقدامات مجرمانه ناامن کرده است، فعالیت پلیس‌های زن در دریابانی ایران را تشریح کرد.
تسنیم: سردار سید محمد علی سلامی در خصوص فعالیت دزدان دریایی در آب‌های جمهوری اسلامی ایران، گفت: از سال ۸۹ تاکنون گزارشی از وقوع دزدی دریایی در آب‌های تحت حاکمیت کشورمان و تحت مسئولیت دریابانی ناجا گزارش نشده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، وی یادآور شد: دریابانی جمهوری اسلامی ایران با اقداماتی که انجام داده فضا را برای بسیاری از اقدامات مجرمانه ناامن کرده است.
معاون دریابانی فرماندهی مرزبانی ناجا در ادامه، پیرامون جذب نیروهای دریابانی بیان کرد: در گذشته جذب نیرو از میان دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی صورت می‌گرفت و جذب شدگان پس از گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه مدت تخصصی در دریابانی فعالیت می‌کردند، اما به تازگی روند جذب نیرو به سمت تخصصی شدن پیش رفته است.
وی ادامه داد: در سال‌های اخیر در بخش تأمین نیرو از میان دانش آموختگان تخصصی این رشته گزینش داشته‌ایم و برگزیدگان متخصص نیز با گذراندن دوره‌های تخصصی دریابانی فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
سلامی در خصوص بومی گزینی نیز اشاره کرد: یکی از سیاست‌های راهبردی ناجا در حوزه جذب نیرو برای دریابانی، از میان نیروهای متخصص بومی است و در سال‌های اخیر این سیاست اعمال شده است.
وی همچنین در خصوص به کارگیری نیروی زن در دریابانی یادآور شد: اشتغال زنان در این حوزه محدود است، در مواردی که نیاز به بازرسی بدنی، کنترل و فعالیت‌های اداری باشد از ظرفیت زنان استفاده شده است، اما به دلیل اینکه فعالیت در حوزه مرزبانی جزء مشاغل سخت و زیان آور است در این حوزه با محدودیت‌هایی روبه رو هستیم.


خبر ۸ آذر ۹۴ : ایران چند پلیس زن دارد؟ (منبع : خبرگزاری ایسنا)

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا از فعالیت ۷۲۰۰ پلیس زن در مجموعه نیروی انتظامی خبر داد.
سردار محمدجواد زاده‌کمند در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ درباره به کارگیری پلیس زن در نیروی انتظامی اظهار کرد: ناجا توجه ویژه‌ای به حضور زنان در مجموعه خود دارد و در حال حاضر قریب به ۷۲۰۰ نفر از کارکنان نیروی انتظامی را زنان شامل می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۹۷ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : فرید ارسال : 95/11/02

  کاربری : فرید

  ارسال : 95/11/02

  ساعت ارسال : 01:13

  کد دیدگاه : 1076831

  پاسخ

  سلام خسته نباشین
  خواستم ببینم استخدام پلیس خانوماچه تاریخیه وشرایطش چیه

 • کاربری : مریم زحمتکش ارسال : 95/10/29

  کاربری : مریم زحمتکش

  ارسال : 95/10/29

  ساعت ارسال : 12:51

  کد دیدگاه : 1073405

  پاسخ

  سلام و ادب آدمین گرامی

  لطف میکنید بگید کی نیروی انتظامی واسه استان گیلان نیروی زن میخواد

  • نقل قول : adminدر : 95/10/29 13:06:51 پاسخ

   سلام
   با توجه به عدم انتشار اخبار در این زمینه باید به گزینش استان مراجعه کرده و از خودشان سوال کنید

 • کاربری : کیمیا ارسال : 95/10/24

  کاربری : کیمیا

  ارسال : 95/10/24

  ساعت ارسال : 20:49

  کد دیدگاه : 1066490

  پاسخ

  سلام من رشته معارف هستم امسال دیپلم میگیرم همه شرایطشه دارم عشق نظامم خواهشمیکنم ی کاری کنیت

  • نقل قول : زینب امیریان ازدر : 95/10/25 20:19:43 پاسخ

   سلام من دیپلم انسانی دارم خیلی ازشغل نظام خوشم میادازتون خواهش میکنم منور برای ثبت نام راهنمایی کنید

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/29 14:07:11 پاسخ

    سلام جانم بایدپیش دانشگاهی بگذرانی وشرایطی هم دارد که بایدواجدآنها باشی

 • کاربری : نسرین ارسال : 95/10/22

  کاربری : نسرین

  ارسال : 95/10/22

  ساعت ارسال : 20:08

  کد دیدگاه : 1064341

  پاسخ

  سلام من ۱۷سالمه فرزند ایثارگرم هستم میشه شرایط استخدام سپاه تو دانشگاه امام صادق روبرام بگید ممنون میشم

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/20

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/20

  ساعت ارسال : 01:32

  کد دیدگاه : 1060158

  پاسخ

  سلام رفتم سایت برا یگان ویزه گفت بسته هست فعلا کی بازه برا ثبت نام سال که تموم شد

 • کاربری : بی نام ارسال : 95/10/18

  کاربری : بی نام

  ارسال : 95/10/18

  ساعت ارسال : 09:37

  کد دیدگاه : 1057245

  پاسخ

  کاش حداقل میگفتن کی قراره انجام شه.امیدوار باشیم یا نه .ادمین جان خبر دقیقی ندارید.؟

  • نقل قول : adminدر : 95/10/18 09:51:28 پاسخ

   خیر متاسفانه

 • کاربری : رویا ارسال : 95/10/18

  کاربری : رویا

  ارسال : 95/10/18

  ساعت ارسال : 00:54

  کد دیدگاه : 1057061

  پاسخ

  استخدام شوم واسه نیروی انتظامی خواهشا نیاز به کمک زیاد دارم عاشق این شغلم من اهل اصفهانم

 • کاربری : زینب صادقی ارسال : 95/10/17

  کاربری : زینب صادقی

  ارسال : 95/10/17

  ساعت ارسال : 12:52

  کد دیدگاه : 1056234

  پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من علاقه بسیارزیادی به رشته افسری دارم ومدرک دیپلم انسانی دارم البته مقامات کشوری کاراته هم دارم.تنهامشکلم اینه که خانم هستم.چرانیروانتظامی نیروخانم نمیگیره؟من حتی حاظرم جونموبدم برای این شغل.توروخداکمکم کنید

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/28 07:19:12 پاسخ

   سلام از چه طریق میشه به استخدام نیروی زمینی در امد تو رو خدا یه جواب درست به من بدید
   من دیپلم تجربی دارم تا سنم بالا نرفته جواب بدید

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/17

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/17

  ساعت ارسال : 12:43

  کد دیدگاه : 1056225

  پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من علاقه بسیارزیادی به رشته افسری دارم ومدرک دیپلم انسانی دارم البته مقامات کشوری کاراته هم دارم.تنهامشکلم اینه که خانم هستم.چرانیروانتظامی نیروخانم نمیگیره؟من حتی حاظرم جونموبدم برای این شغل.توروخداکمکم کنید

 • کاربری : بی نام ارسال : 95/10/11

  کاربری : بی نام

  ارسال : 95/10/11

  ساعت ارسال : 09:53

  کد دیدگاه : 1046243

  پاسخ

  ادمین جان.پس چرا خبری از استخدام کفش.سال که داره تمام میشه

  • نقل قول : adminدر : 95/10/11 10:42:05 پاسخ

   استخدام چی؟!

  • نقل قول : بی نامدر : 95/10/11 12:06:00 پاسخ

   ببخشید اشتباه تایپی هم داشتم.استخدام بانوان در یگان

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/11 12:07:39 پاسخ

   ادمین جان از چه طریقی باید پیگیر باشیم

   • نقل قول : محمد امیریدر : 95/10/11 12:27:57 پاسخ

    پیگیر چه موضوعی دوست گرامی؟

    • نقل قول : زهرادر : 95/10/11 21:39:21 پاسخ

     سلام اقای امیری بالا نگاه کنید میفهمید ما منتظر چی هستیم

     • نقل قول : بی نامدر : 95/10/12 12:49:42 پاسخ

      دقیقا

 • کاربری : mOji ارسال : 95/10/08

  کاربری : mOji

  ارسال : 95/10/08

  ساعت ارسال : 23:53

  کد دیدگاه : 1042644

  پاسخ

  سلام شرایطش چی هست و ثبت نامش کی هست

 • کاربری : مریم یوسفی ارسال : 95/10/06

  کاربری : مریم یوسفی

  ارسال : 95/10/06

  ساعت ارسال : 13:23

  کد دیدگاه : 1035168

  پاسخ

  باسلام.من تمایل دارم درسازمان نیروی انتظامی بعنوان پلیس زن استخدام بشم.فرزندجانبازوایثارگرهستم.خواهش میکنم منوراهنمایی کنید.

 • کاربری : عاطفه ارسال : 95/10/03

  کاربری : عاطفه

  ارسال : 95/10/03

  ساعت ارسال : 00:28

  کد دیدگاه : 1026173

  پاسخ

  سلام من خیلی دوس دارم پلیس شم ولی نمیدونم چ جوری ثبت نام کنم ????????

 • کاربری : عاطفه ارسال : 95/10/03

  کاربری : عاطفه

  ارسال : 95/10/03

  ساعت ارسال : 00:28

  کد دیدگاه : 1026171

  پاسخ

  سلام من خیلی دوس دارم پلیس شم ولی نمیدونم چ جوری ثبت نام کنم ????????

  • نقل قول : مونادر : 95/10/04 17:17:21 پاسخ

   میخوام پلیس شم خیلی دوستدارم خواهش میکنم کمکم کنید..

 • کاربری : عاطفه ارسال : 95/10/02

  کاربری : عاطفه

  ارسال : 95/10/02

  ساعت ارسال : 17:19

  کد دیدگاه : 1025519

  پاسخ

  من میخوام جذب نظام بشم سنم ۲۰

 • کاربری : حدیث ارسال : 95/10/01

  کاربری : حدیث

  ارسال : 95/10/01

  ساعت ارسال : 20:18

  کد دیدگاه : 1024313

  پاسخ

  سلام…ببخشید.یگان ویژه کرمان از همه شهرهای ایران نیروی خانم میگیره یا فقط از کرمان و حومش؟

 • کاربری : عصمتم ارسال : 95/09/30

  کاربری : عصمتم

  ارسال : 95/09/30

  ساعت ارسال : 06:14

  کد دیدگاه : 1021218

  پاسخ

  من لیسانس حسابداری دارم .۲۸ساله ام.خیلی دوست دارم پلیس بشم.شما روخدا راهنماییم کنین.ممنونم.

1 2 3

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.