امروز جمعه ۹۵/۱۱/۰۱
همکاری در فروش فایل

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص نتایج اولیه دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص نتایج اولیه دانشگاه های علوم پزشکی
درسومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


اطلاعیه ۳۰ آذر ۹۵: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص وضعیت بومی داوطلبان شرکت کننده در ۷ خوشه شغلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درسومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (آزمون آبان ماه سال ۱۳۹۵)

پیرو اطلاعیه منتشر شده درتاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۰، بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار(کد۲۴۶۲)، ماما(کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی(کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی(کد۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱)دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌اند و حدنصاب تعیین شده را کسب نموده‌اند می‌رساند، با توجه به اصلاحات صورت گرفته در سامانه ثبت‌نام آزمون در خصوص شرایط بومی بودن و اضافه شدن «بومی محل موردتقاضا» (طبق مفاد آگهی) علی‌رغم اطلاع‌رسانی‌های مکرر که از طریق سایت سازمان جهت ویرایش و اصلاح سهیمه بومی در فرم ثبت‌نام انجام شد، متأسفانه عده‌ای از داوطلبان در انتخاب دقیق وضعیت بومی خود دچار خطا گردیده‌اند که موجب شده سهمیه مذکور برای ایشان لحاظ نگردد. لذا بمنظور جلوگیری از تضییع حقوق ایشان، با توجه به تقاضاهای واصله به این سازمان موضوع وضعیت بومی برای این داوطلبان مجدداً مورد بررسی قرار گرفت (با توجه به امکان اشتباه در درج «بومی محل مورد تقاضا» به بومی شهرستان، این قبیل داوطلبان نیز در صورت دارا بودن نمره علمی در مقایسه با سایر معرفی‌شدگان، جزو معرفی‌شدگان قرار گرفته‌اند تا در صورتی که مدارک لازم دال بر «بومی رشته محل مورد تقاضا» را دارا باشند  برای بررسی مدارک یا مصاحبه و… به دانشگاه مربوطه، مراجعه نمایند) و نتیجه داوطلبان در قالب کارنامه تا پایان روز جاری (۹۵/۹/۳۰) برروی سایت سازمان قرار خواهد گرفت. بدیهی است افراد معرفی شده چندبرابر ظرفیت، لازم است حداکثر ۷۲ ساعت بعد از زمان اعلام نتیجه جهت اطلاع از زمان و محل مراجعه برای تشکیل پرونده، بررسی مدارک، مصاحبه و سایر مراحل پذیرش به سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ذیربط (با توجه به کد رشته شغلی انتخابی) مراجعه نمایند.

تذکر:  لازم به توضیح است اعلام نتیجه در کارنامه به عنوان معرفی شده به منزله پذیرفته شده نهایی نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و همچنین سهمیه‌های استخدامی (ایثارگران و معلولین و…) و حسب مورد کسب امتیاز لازم در مصاحبه، از بین داوطلبان واجد شرایط در این مرحله، به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت موردنیاز پذیرفته‌شدگان اولیه مشخص و جهت معرفی به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت. 

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۵منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۰/۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگوییی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۵/۱۰/۵۵ ارسال گردد، مقدور نمی‌باشد.

ضمناً به اطلاع آن دسته از افرادی که تقاضای کتبی خود را به سازمان ارائه نموده‌ند (اعم از اینکه از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان و یا به طریق دیگر تقاضا داده‌اند) لاکن در این مرحله کارنامه جدیدی برای آنان برروی سایت سازمان قرار نگرفته است به منزله آن است که با توجه به نمرات علمی در ردیف واجدین شرایط برای معرفی قرار نگرفته‌اند و پاسخ آنان از طریق سازمان بطور مقتضی تا تاریخ ۹۵/۱۰/۱۰ ارسال خواهد شد.


اطلاعیه ۲۱ آذر ۹۵: بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، با توجه به درخواست وزارتخانه مذکور، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا افراد واجد شرایط که براساس کارنامه، در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند (خوشه‌های شغلی پرستار و ماما برابر ظرفیت و بدون مصاحبه اعلام شده اند)، لازم است حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از زمان اعلام نتیجه جهت اطلاع از زمان و محل تشکیل پرونده، بررسی مدارک، مصاحبه و سایر مراحل پذیرش به سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ذیربط (با توجه به کدرشته محل انتخابی) مراجعه نمایند.

لازم به توضیح است درج اسامی معرفی شدگان در سایت این سازمان به منزله پذیرفته شده نهایی نبوده و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی وحسب مورد کسب امتیاز لازم درمصاحبه به تعداد ظرفیت مورد نیاز به ترتیب نمرات فضلی به عنوان پذیرفته شده اولیه جهت معرفی به گزینش تلقی خواهند شد و در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراض نخواهند داشت.

شایان ذکر است انتخاب افراد براساس نمرات فضلی مطابق اولویت های بومی و احتساب ضرایب خاص برای نیروهای قرارداد کار معین براساس اطلاعات تکمیلی توسط داوطلب در تقاضانامه ثبت‌نامی محاسبه گردیده لذا در صورت عدم انطباق مدارک ارائه شده درخصوص بومی بودن، قراردادکار معین و یا ایثارگری، موضوع اولویت آنان ملغی گردیده و مطابق ضوابط مورد عمل، اقدام می‌گردد.

ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

در خاتمه‌ اضافه‌ می‌ نماید که‌ واحد پاسخگویی‌ غیرحضوری‌ سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور  سال ۱۳۹۵منحصراً دررابطه باکارنامه آزمون برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌ آماده‌ پاسخگویی‌ به‌ سوالات‌ می‌‌باشد. لذا داوطلبان‌ درصورت‌ نیاز می‌توانند سوالات خود را درخصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۵/۹/۳۰ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند. از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند.بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۵/۹/۳۰ ارسال گردد، مقدورنمی باشد.

آدرس سایت های دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور جهت اعلام اطلاعیه نحوه تکمیل مدارک
ردیف
عنوان دانشگاه/دانشکده
آدرس سایت
۱
اراک
http://arakmu.ac.ir/
۲
اردبیل
www.arums.ac.ir
۳
ارومیه
azmoon.umsu.ac.ir یا umsu.ac.ir
۴
اسفراین
http://www.esfrums.ac.ir
۵
اصفهان
mui.ac.ir
۶
البرز
http://www.abzums.ac.ir
۷
اهواز
http://www.ajums.ac.ir
http://jazb.ajums.ac.ir
۸
ایران
hcod.iums.ac.ir
۹
ایرانشهر
irshums.ac.ir
۱۰
ایلام
www.azmoon.medilam.ac.ir​
۱۱
آبادان
http://www.abadanums.ac.ir
۱۲
بابل
http://mubabol.ac.ir/
۱۳
بم
www.mubam.ac.ir
۱۴
بهبهان
hn-bhn.ajums.ac.ir
۱۵
بوشهر
www.Bpums.ac.ir
۱۶
بیرجند
www.bums.ac.ir
۱۷
تبریز
http://hrmnet.tbzmed.ac.ir
۱۸
تربت جام
  www.trjums.ac.ir
۱۹
تربت حیدریه
http://employment.thums.ac.ir
۲۰
تهران
http://vcmdrp.tums.ac.ir/index.php?slc_lang=fa&sid=4
۲۱
جهرم
 www.jums.ac.ir
۲۲
جیرفت
www.jmu.ac.ir
۲۳
خراسان شمالی
nkums.ac.ir 
۲۴
دزفول
www.dums.ac.ir
۲۵
رفسنجان
www.rums.ac.ir
۲۶
زابل
www.zbmu.ac.ir
۲۷
زاهدان
http://zaums.ac.ir
۲۸
زنجان
www.zums.ac.ir
۲۹
ساوه
savehums.ac.ir
۳۰
سبزوار
www.medsab.ac.ir
۳۱
سمنان
www.semums.ac.ir
۳۲
شاهرود
 http://www.shmu.ac.ir
۳۳
شهرکرد
http://skums.ac.ir
۳۴
شهید بهشتی
http://www.sbmu.ac.ir
۳۵
شوشتر
shoushtar.ajums.ac.ir
۳۶
شیراز
Samaa.sums.ac.ir
۳۷
فسا
www.Fums.ac.ir
۳۸
قزوین
www.qums.ac.ir
۳۹
قم
logistic.muq.ac.ir
۴۰
کاشان
www.kaums.ac.ir
۴۱
کردستان
www. muk.ac.ir  
۴۲
کرمان
www.kmu.ac.ir
۴۳
کرمانشاه
www.kums.ac.ir
۴۴
گراش
http://gerums.ac.ir/
۴۵
گلستان
azmoon.goums.ac.ir
۴۶
گناباد
www.est.gmu.ac.ir
۴۷
گیلان
www.gums.ac.ir
۴۸
لارستان
larums.ac.ir
۴۹
لرستان
lums.ac.ir
۵۰
مازندران
Www.mazums.ac.ir
۵۱
مراغه
Mrgums.ac.ir
۵۲
مرکز قلب شهید رجایی
 www.rhc.ac.ir
۵۳
مشهد
http://emp.mums.ac.ir
۵۴
نیشابور
www.nums.ac.ir
۵۵
هرمزگان
 www.hums.ac.ir
۵۶
همدان
www.umsha.ac.ir
۵۷
یاسوج
www.yums.ac.ir
۵۸
یزد
azmoon.ssu.ac.ir
ssu.ac.ir/ensani

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۶۷ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/09/22

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 23:35

  کد دیدگاه : 1013239

  پاسخ

  سلام ماما که قبول شده چیکار کنه کجا بره یکی بگه

 • کاربری : زهرا ارسال : 95/09/22

  کاربری : زهرا

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 18:50

  کد دیدگاه : 1012893

  پاسخ

  دیگه به هیچ کس اعتمادندارم من بانمرات خوب قبول نکردن ازاول مینوشتن فقط قراردادیاثبت نام کنن.

 • کاربری : زهرا ارسال : 95/09/22

  کاربری : زهرا

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 18:42

  کد دیدگاه : 1012880

  پاسخ

  باسلام من حدنصاب ۲۸اوردم که حدنصاب قبولى برادزفول۱۶بوده ولى قبول نشدم تابومى حوزه امتحان هم حساب نشدم درصورت که شوهرم بومى اونجاست من بومى شهرستان برام زده نه حوزه انتخابیم چکارکنم؟جواب بدید

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/09/22

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 16:52

  کد دیدگاه : 1012743

  پاسخ

  ناشناس.من خیلی ناامید شدم دیگه چون امید داشتم که قبول بشم اما چرا این اتفاق افتاده نمیدونم

 • کاربری : زهرا ارسال : 95/09/22

  کاربری : زهرا

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 10:36

  کد دیدگاه : 1012205

  پاسخ

  سلام من سهمیه ایثارگری داشتم ولی متاسفانه درنظرگرفته نشده یابه عبارتی محاسبه نشده قسمت مشخص شده درکارنامه خالی میباشدلطفا راهنمایی بفرماییدممنونم

 • کاربری : زهرا ارسال : 95/09/22

  کاربری : زهرا

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 10:34

  کد دیدگاه : 1012201

  پاسخ

  سلام من سهمیه ایثارگری داشتم ولی متاسفانه درقسمت مشخص شده برای ایثارگری درکارنامه هیچ درصدی درنظرگرفته نشده درصورتی که کارنامه دوستامونگاه کردم قسمت مشخص شده براشون درصدخورده توی کارنامه چکاربایدانجام بدم لطفاراهنمایی کنید

  • نقل قول : تنهادر : 95/09/25 01:53:53 پاسخ

   سلام احتمال بنیاد اسمتونو جزء سهمیه دارا واسه سنجش رد نکرده از طریق بنیاد شهرتون پیگیر باشین

 • کاربری : مهدی ارسال : 95/09/22

  کاربری : مهدی

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 09:41

  کد دیدگاه : 1012127

  پاسخ

  سلام من فوریت مشهد قبول شدم سایت دانشگا رفتم اصن چیزی درباره مدارک و استخدامی و اینجورچیزا نداره درضمن من مهر سرباریم تموم شد کسری داشتم رفتم تو نوبت طرح طرحمم هنوز شرو نشده مشکلی واسم پیش میاد؟ اصن قبولم میکنن؟

  • نقل قول : تنهادر : 95/09/25 01:57:02 پاسخ

   این سوال منم هس منم تو طرح قبول شدم حالا تو قسمت زدن باید بایدگواهی پایان طرح یا معافیت از طرح داشته باشی.. خب منی که طرحیم چیکارکنم.وقتی امکان شرکت تو آزمون رو واسه طرحیاهم بوده پس دیگه حالا معافیت از طرح وپایان طرح دیگه چیه

  • نقل قول : تنهادر : 95/09/25 01:57:55 پاسخ

   تو قسمت مدارک لازم واسه استخدام

 • کاربری : نجمه ارسال : 95/09/22

  کاربری : نجمه

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 01:30

  کد دیدگاه : 1011917

  پاسخ

  سلام.خسته نباشید.لطفا مدارک مورد نیاز برای ارایه به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را بفرمایید.پرستاری اصفهان قبول شدم

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/09/22

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 01:28

  کد دیدگاه : 1011916

  پاسخ

  سلام.خسته نباشید.مدارک مورد نیاز برای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را لطفا بگید.پرستاری اصفهان قبول شده ام

  • نقل قول : adminدر : 95/09/22 08:32:07 پاسخ

   عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز.
   آدرس سایت دانشگاه ها در زیر پست قرار گرفته، باید به سایت دانشگاه مربوط به خود مراجعه کنید تا اطلاعیه تحویل مدارک رو مشاهده نمایید.

 • کاربری : ازیتا ارسال : 95/09/22

  کاربری : ازیتا

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 01:02

  کد دیدگاه : 1011892

  پاسخ

  سلام من پذیرفته شدم و کد محل شغل را زده ۱۱۱۷۲{ماما} دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران…..
  که توی دفترچه دیدم کد احراز را زده ۴ و جلوش زده تهران-تهران

  حالا ادرس دقیق و بخش دقیق برای تکمیل و پیگیری پرونده ام کجا باید برم؟؟؟
  چه تاریخی باید برم؟؟؟نوشتن تا ۷۲ ساعت بیشتر وقت نداریم جهت تکمیل و ارایه مدارکمون؟؟؟؟

  • نقل قول : adminدر : 95/09/22 08:57:41 پاسخ

   به آدرس سایت دانشگاه علوم پزکی که مربوط به شما میشه وراجعه کنید و پیگیر اطلاعیه ها باشید

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/09/22 09:51:02 پاسخ

   سلام من هم همون کد شما قبول شدم مامایی دانشگاه تهران حالا باید چیکار کنیم

   • نقل قول : adminدر : 95/09/22 10:04:21 پاسخ

    به سایت علئم پزشکی مربوطه مراجعه کنید برای پیگیری اطلاعیه تحویل مدارک

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/09/22 13:26:56 پاسخ

   سایت علوم پزشکی درست راهنمایی نکرده من نمیدونم کجا و کی برم بابا جون مادرتون یکی بهم بگه

   • نقل قول : adminدر : 95/09/22 13:34:32 پاسخ

    گفته شده سر بزنید به سایت علوم پزشکی.
    در سایت مذکور اطلاعیه در خصوص نحوه عمل قرار خواهد گرفت

 • کاربری : مهسا ارسال : 95/09/22

  کاربری : مهسا

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 00:10

  کد دیدگاه : 1011829

  پاسخ

  سلام خواهشا عزیزانی که قبول شدند درصد و کارنامه مجاز شدنشون رو بذار ن ممنون

 • کاربری : آ.ج ارسال : 95/09/22

  کاربری : آ.ج

  ارسال : 95/09/22

  ساعت ارسال : 00:06

  کد دیدگاه : 1011821

  پاسخ

  سلام برای من را زدن تهران قبول شدم اما کجا باید برم جهت تشکیل پرونده ام؟ خوشه مامایی کد ۴ را دیدم نوشته جلوش فقط تهران!!! ولی ادرس محلی که باید برم را نزده.ممنون میشمادرس دقیق را بگید.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/09/22 13:29:01 پاسخ

   دوستان لطفا قبول شدگان مامایی دانشگاه تهران درصورتی که متوجه شدند چه زمانی و کجا بریم به منم بگید کل سایت حفظ شدم انقد خوندم نفهمیدم کجا برم

 • کاربری : زهرا ارسال : 95/09/21

  کاربری : زهرا

  ارسال : 95/09/21

  ساعت ارسال : 20:23

  کد دیدگاه : 1011517

  پاسخ

  سلام ببخشید چطور میشه فهمید توی بقیه ی محل های انتخابی قبول شدی یا نه؟ این فقظ رشته محل انتخابی اصلی رو زده

  • نقل قول : adminدر : 95/09/21 21:48:06 پاسخ

   دوست عزیز فقط انتخاب و اولویت اول شما حساب میشود، سایر اولویت ها تاثیری ندارند

 • کاربری : اکرم ارسال : 95/09/21

  کاربری : اکرم

  ارسال : 95/09/21

  ساعت ارسال : 19:32

  کد دیدگاه : 1011450

  پاسخ

  اینکه گفته در شغل محل انتخابی اصلی در اولویت قرار نگرفتید یعنی چی؟ ممکنه در اولویت دوم و سوم قبول باشیم؟

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/09/21

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/09/21

  ساعت ارسال : 19:30

  کد دیدگاه : 1011442

  پاسخ

  اینکه گفته در شغل محل انتخابی اصلی در اولویت قرار نگرفتید یعنی چی؟ ممکنه در اولویت دوم و سوم قبول باشیم؟

  • نقل قول : سایهدر : 95/09/21 21:26:13 پاسخ

   دقیقا منم همین مشکلو دارم . توروخدا یکی جواب بده

 • کاربری : admin ارسال : 95/09/21

  کاربری : admin

  ارسال : 95/09/21

  ساعت ارسال : 18:01

  کد دیدگاه : 1011314

  پاسخ

  عزیزان همه رشته های شغلی اذعلام نتیجه نکرده اند، لطفا یک دور اطلاعیه سنجش رو مطالعه بفرمایید:
  بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، با توجه به درخواست وزارتخانه مذکور، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا افراد واجد شرایط که براساس کارنامه، در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند (خوشه‌های شغلی پرستار و ماما برابر ظرفیت و بدون مصاحبه اعلام شده اند)، لازم است حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از زمان اعلام نتیجه جهت اطلاع از زمان و محل تشکیل پرونده، بررسی مدارک، مصاحبه و سایر مراحل پذیرش به سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ذیربط (با توجه به کدرشته محل انتخابی) مراجعه نمایند.
  لازم به توضیح است درج اسامی معرفی شدگان در سایت این سازمان به منزله پذیرفته شده نهایی نبوده و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی وحسب مورد کسب امتیاز لازم درمصاحبه به تعداد ظرفیت مورد نیاز به ترتیب نمرات فضلی به عنوان پذیرفته شده اولیه جهت معرفی به گزینش تلقی خواهند شد و در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراض نخواهند داشت.
  شایان ذکر است انتخاب افراد براساس نمرات فضلی مطابق اولویت های بومی و احتساب ضرایب خاص برای نیروهای قرارداد کار معین براساس اطلاعات تکمیلی توسط داوطلب در تقاضانامه ثبت‌نامی محاسبه گردیده لذا در صورت عدم انطباق مدارک ارائه شده درخصوص بومی بودن، قراردادکار معین و یا ایثارگری، موضوع اولویت آنان ملغی گردیده و مطابق ضوابط مورد عمل، اقدام می‌گردد.
  ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.
  در خاتمه‌ اضافه‌ می‌ نماید که‌ واحد پاسخگویی‌ غیرحضوری‌ سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۵منحصراً دررابطه باکارنامه آزمون برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌ آماده‌ پاسخگویی‌ به‌ سوالات‌ می‌‌باشد. لذا داوطلبان‌ درصورت‌ نیاز می‌توانند سوالات خود را درخصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۵/۹/۳۰ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند. از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند.بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۵/۹/۳۰ ارسال گردد، مقدورنمی باشد.

 • کاربری : رامبن ارسال : 95/09/21

  کاربری : رامبن

  ارسال : 95/09/21

  ساعت ارسال : 16:42

  کد دیدگاه : 1011206

  پاسخ

  چرا بیهوشی نزده؟

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/09/21

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/09/21

  ساعت ارسال : 16:24

  کد دیدگاه : 1011191

  پاسخ

  پس چرا هرچه میزنم بازنمیشه چ مرگشه اخه????

 • کاربری : س ارسال : 95/09/21

  کاربری : س

  ارسال : 95/09/21

  ساعت ارسال : 15:58

  کد دیدگاه : 1011160

  پاسخ

  هرچه میزنم میگه وجود نداره
  درحالی ک از هردو روش صدبار امتحان کردم
  نمیاره
  دردش چیه

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/09/22 02:18:31 پاسخ

   خدایا قبول شدم

   • نقل قول : adminدر : 95/09/22 08:24:27 پاسخ

    عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز

 • کاربری : سپاهی ارسال : 95/09/21

  کاربری : سپاهی

  ارسال : 95/09/21

  ساعت ارسال : 14:54

  کد دیدگاه : 1011063

  پاسخ

  جواب همه رشته ها نیومده؟؟؟؟؟؟

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/09/22 08:11:25 پاسخ

   دوست عزیز….نهایتا تا اخر آذر اعلام میشه

  • نقل قول : فاطیدر : 95/10/02 22:25:40 پاسخ

   میگما داره میشه اخر دی پس کی میزنن نتیجه ی بقیه رشته ها اهههههههههه؟

1 2 3

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.