اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص نتایج اولیه دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص نتایج اولیه دانشگاه های علوم پزشکی
درسومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


اطلاعیه ۳۰ آذر ۹۵: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص وضعیت بومی داوطلبان شرکت کننده در ۷ خوشه شغلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درسومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (آزمون آبان ماه سال ۱۳۹۵)

پیرو اطلاعیه منتشر شده درتاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۰، بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار(کد۲۴۶۲)، ماما(کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی(کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی(کد۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱)دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌اند و حدنصاب تعیین شده را کسب نموده‌اند می‌رساند، با توجه به اصلاحات صورت گرفته در سامانه ثبت‌نام آزمون در خصوص شرایط بومی بودن و اضافه شدن «بومی محل موردتقاضا» (طبق مفاد آگهی) علی‌رغم اطلاع‌رسانی‌های مکرر که از طریق سایت سازمان جهت ویرایش و اصلاح سهیمه بومی در فرم ثبت‌نام انجام شد، متأسفانه عده‌ای از داوطلبان در انتخاب دقیق وضعیت بومی خود دچار خطا گردیده‌اند که موجب شده سهمیه مذکور برای ایشان لحاظ نگردد. لذا بمنظور جلوگیری از تضییع حقوق ایشان، با توجه به تقاضاهای واصله به این سازمان موضوع وضعیت بومی برای این داوطلبان مجدداً مورد بررسی قرار گرفت (با توجه به امکان اشتباه در درج «بومی محل مورد تقاضا» به بومی شهرستان، این قبیل داوطلبان نیز در صورت دارا بودن نمره علمی در مقایسه با سایر معرفی‌شدگان، جزو معرفی‌شدگان قرار گرفته‌اند تا در صورتی که مدارک لازم دال بر «بومی رشته محل مورد تقاضا» را دارا باشند  برای بررسی مدارک یا مصاحبه و… به دانشگاه مربوطه، مراجعه نمایند) و نتیجه داوطلبان در قالب کارنامه تا پایان روز جاری (۹۵/۹/۳۰) برروی سایت سازمان قرار خواهد گرفت. بدیهی است افراد معرفی شده چندبرابر ظرفیت، لازم است حداکثر ۷۲ ساعت بعد از زمان اعلام نتیجه جهت اطلاع از زمان و محل مراجعه برای تشکیل پرونده، بررسی مدارک، مصاحبه و سایر مراحل پذیرش به سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ذیربط (با توجه به کد رشته شغلی انتخابی) مراجعه نمایند.

تذکر:  لازم به توضیح است اعلام نتیجه در کارنامه به عنوان معرفی شده به منزله پذیرفته شده نهایی نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و همچنین سهمیه‌های استخدامی (ایثارگران و معلولین و…) و حسب مورد کسب امتیاز لازم در مصاحبه، از بین داوطلبان واجد شرایط در این مرحله، به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت موردنیاز پذیرفته‌شدگان اولیه مشخص و جهت معرفی به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت. 

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۵منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۰/۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگوییی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۵/۱۰/۵۵ ارسال گردد، مقدور نمی‌باشد.

ضمناً به اطلاع آن دسته از افرادی که تقاضای کتبی خود را به سازمان ارائه نموده‌ند (اعم از اینکه از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان و یا به طریق دیگر تقاضا داده‌اند) لاکن در این مرحله کارنامه جدیدی برای آنان برروی سایت سازمان قرار نگرفته است به منزله آن است که با توجه به نمرات علمی در ردیف واجدین شرایط برای معرفی قرار نگرفته‌اند و پاسخ آنان از طریق سازمان بطور مقتضی تا تاریخ ۹۵/۱۰/۱۰ ارسال خواهد شد.


اطلاعیه ۲۱ آذر ۹۵: بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، با توجه به درخواست وزارتخانه مذکور، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا افراد واجد شرایط که براساس کارنامه، در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند (خوشه‌های شغلی پرستار و ماما برابر ظرفیت و بدون مصاحبه اعلام شده اند)، لازم است حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از زمان اعلام نتیجه جهت اطلاع از زمان و محل تشکیل پرونده، بررسی مدارک، مصاحبه و سایر مراحل پذیرش به سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ذیربط (با توجه به کدرشته محل انتخابی) مراجعه نمایند.

لازم به توضیح است درج اسامی معرفی شدگان در سایت این سازمان به منزله پذیرفته شده نهایی نبوده و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی وحسب مورد کسب امتیاز لازم درمصاحبه به تعداد ظرفیت مورد نیاز به ترتیب نمرات فضلی به عنوان پذیرفته شده اولیه جهت معرفی به گزینش تلقی خواهند شد و در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراض نخواهند داشت.

شایان ذکر است انتخاب افراد براساس نمرات فضلی مطابق اولویت های بومی و احتساب ضرایب خاص برای نیروهای قرارداد کار معین براساس اطلاعات تکمیلی توسط داوطلب در تقاضانامه ثبت‌نامی محاسبه گردیده لذا در صورت عدم انطباق مدارک ارائه شده درخصوص بومی بودن، قراردادکار معین و یا ایثارگری، موضوع اولویت آنان ملغی گردیده و مطابق ضوابط مورد عمل، اقدام می‌گردد.

ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

در خاتمه‌ اضافه‌ می‌ نماید که‌ واحد پاسخگویی‌ غیرحضوری‌ سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور  سال ۱۳۹۵منحصراً دررابطه باکارنامه آزمون برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌ آماده‌ پاسخگویی‌ به‌ سوالات‌ می‌‌باشد. لذا داوطلبان‌ درصورت‌ نیاز می‌توانند سوالات خود را درخصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۵/۹/۳۰ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند. از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند.بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۵/۹/۳۰ ارسال گردد، مقدورنمی باشد.

آدرس سایت های دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور جهت اعلام اطلاعیه نحوه تکمیل مدارک
ردیف
عنوان دانشگاه/دانشکده
آدرس سایت
۱
اراک
http://arakmu.ac.ir/
۲
اردبیل
www.arums.ac.ir
۳
ارومیه
azmoon.umsu.ac.ir یا umsu.ac.ir
۴
اسفراین
http://www.esfrums.ac.ir
۵
اصفهان
mui.ac.ir
۶
البرز
http://www.abzums.ac.ir
۷
اهواز
http://www.ajums.ac.ir
http://jazb.ajums.ac.ir
۸
ایران
hcod.iums.ac.ir
۹
ایرانشهر
irshums.ac.ir
۱۰
ایلام
www.azmoon.medilam.ac.ir​
۱۱
آبادان
http://www.abadanums.ac.ir
۱۲
بابل
http://mubabol.ac.ir/
۱۳
بم
www.mubam.ac.ir
۱۴
بهبهان
hn-bhn.ajums.ac.ir
۱۵
بوشهر
www.Bpums.ac.ir
۱۶
بیرجند
www.bums.ac.ir
۱۷
تبریز
http://hrmnet.tbzmed.ac.ir
۱۸
تربت جام
  www.trjums.ac.ir
۱۹
تربت حیدریه
http://employment.thums.ac.ir
۲۰
تهران
http://vcmdrp.tums.ac.ir/index.php?slc_lang=fa&sid=4
۲۱
جهرم
 www.jums.ac.ir
۲۲
جیرفت
www.jmu.ac.ir
۲۳
خراسان شمالی
nkums.ac.ir 
۲۴
دزفول
www.dums.ac.ir
۲۵
رفسنجان
www.rums.ac.ir
۲۶
زابل
www.zbmu.ac.ir
۲۷
زاهدان
http://zaums.ac.ir
۲۸
زنجان
www.zums.ac.ir
۲۹
ساوه
savehums.ac.ir
۳۰
سبزوار
www.medsab.ac.ir
۳۱
سمنان
www.semums.ac.ir
۳۲
شاهرود
 http://www.shmu.ac.ir
۳۳
شهرکرد
http://skums.ac.ir
۳۴
شهید بهشتی
http://www.sbmu.ac.ir
۳۵
شوشتر
shoushtar.ajums.ac.ir
۳۶
شیراز
Samaa.sums.ac.ir
۳۷
فسا
www.Fums.ac.ir
۳۸
قزوین
www.qums.ac.ir
۳۹
قم
logistic.muq.ac.ir
۴۰
کاشان
www.kaums.ac.ir
۴۱
کردستان
www. muk.ac.ir  
۴۲
کرمان
www.kmu.ac.ir
۴۳
کرمانشاه
www.kums.ac.ir
۴۴
گراش
http://gerums.ac.ir/
۴۵
گلستان
azmoon.goums.ac.ir
۴۶
گناباد
www.est.gmu.ac.ir
۴۷
گیلان
www.gums.ac.ir
۴۸
لارستان
larums.ac.ir
۴۹
لرستان
lums.ac.ir
۵۰
مازندران
Www.mazums.ac.ir
۵۱
مراغه
Mrgums.ac.ir
۵۲
مرکز قلب شهید رجایی
 www.rhc.ac.ir
۵۳
مشهد
http://emp.mums.ac.ir
۵۴
نیشابور
www.nums.ac.ir
۵۵
هرمزگان
 www.hums.ac.ir
۵۶
همدان
www.umsha.ac.ir
۵۷
یاسوج
www.yums.ac.ir
۵۸
یزد
azmoon.ssu.ac.ir
ssu.ac.ir/ensani

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : جمعه 10 دی 95

  ساعت ارسال : 09:43

  کد دیدگاه : 1044686

  سلام این چه وضعیتیه چرا زمان تحویل مدارک رو درست اعلام نمیکنید اخه سر در گم شدیم خواهشا اطلاع رسانی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : شنبه 04 دی 95

  ساعت ارسال : 10:57

  کد دیدگاه : 1027855

  سلام
  پس نتایج بقیه رشته ها مثل حسابداری رو
  کی میزنن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 02 دی 95

  ساعت ارسال : 22:13

  کد دیدگاه : 1025957

  سلام رشته ی انتخابی من کارشناس تجهیزات پزشکی هس.پس چرا نتایج رو نمیزنن..بخدا مردم از استرس…چه وضعیه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ملیحه

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 01 دی 95

  ساعت ارسال : 13:40

  کد دیدگاه : 1023732

  باسلام خدمت ادمین محترم من واسم نوشته قبول نشدم بعدشمقسمت بومی واسم زده بومی شهرستان در صورتی ک من بومی خود شهر هستم .در مورد اعتراض چیکار کنم و نمره حد نصابم ۱۴.۱۶ هستش.میشه راهنمایی کنید لطفا .متشکرم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین123

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 01 دی 95

  ساعت ارسال : 00:21

  کد دیدگاه : 1022933

  سلام.یه سوال داشتم..من رشته پرستاری ام.توشهرما بدابرباظرفیت اسامی قبول شده هارواعلام کردن حالاباایناعتراضات جدیدخب ازظرفیت بیشتره حالاچطوری انتخاب میکنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال : سه شنبه 30 آذر 95

  ساعت ارسال : 14:40

  کد دیدگاه : 1021974

  سلام بقیه نتیجه ها کی میاااااد؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال : سه شنبه 30 آذر 95

  ساعت ارسال : 14:36

  کد دیدگاه : 1021967

  سلام
  پس کی بقیه نتیجه هارو میزنن؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سعید

  تاریخ ارسال : دوشنبه 29 آذر 95

  ساعت ارسال : 19:28

  کد دیدگاه : 1020726

  سلام
  این که میگن اکثرا نیروی قراردادی برداشتن درسته؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس...

  تاریخ ارسال : دوشنبه 29 آذر 95

  ساعت ارسال : 00:11

  کد دیدگاه : 1019641

  سلام ببخشید کارگزینی بیمارستان ما گفته بود شناسه قراردادی داریم حالا ما تعداد زیادی از بیمارستانمون قبول شدن ولی کارگزینی میگه تازه ثبت نام کردیمتون شمارتون نیومده میخوام ببینم تاثیری تو نمره نهایی ازاد داشته شناسه.حالا چی میشه یا به همه قراردادیا امتیاز دادن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خسروی

  تاریخ ارسال : جمعه 26 آذر 95

  ساعت ارسال : 21:54

  کد دیدگاه : 1017558

  با عرض سلام. ایا رشته پرستاری اسامی سه برابر ظرفیت اعلام شده یا فقط نفرات اصلی اعلام شده اند؟ و نمره حدنصاب برای ما ۱۴و۱۲صدم اعلام شده . ممکنه کسی که نمره نهایی۲۸و ۶۶صدم است تو سه برابر ظرفیت باشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : جمعه 26 آذر 95

   ساعت ارسال : 23:40

   کد دیدگاه : 1017624

   رشته پرستاری یک برابرظرفیت اعلام شده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : جمعه 03 دی 95

    ساعت ارسال : 09:22

    کد دیدگاه : 1026355

    رشته پرستاری برابر ظرفیت اعلام شده. برابر ظرفیت دقیقا قید شده. لطفا بدون مستند نظر ندهید.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار

  تاریخ ارسال : جمعه 26 آذر 95

  ساعت ارسال : 13:44

  کد دیدگاه : 1017141

  سلام من پرستاری اصفهان قبول شدم ولی زمان تحویل مدارک مثل اینکه تموم شده حالا من چیکار کنم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : جمعه 26 آذر 95

   ساعت ارسال : 14:28

   کد دیدگاه : 1017193

   هرچه سریع تر مراجعه حضوری داشته باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : جمعه 26 آذر 95

  ساعت ارسال : 13:42

  کد دیدگاه : 1017140

  سلام من پرستاری اصفهان قبول شدم ولی زمان تحویل مدارک مثل اینکه تموم شده حالا من چیکار کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ساناز

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 25 آذر 95

  ساعت ارسال : 03:47

  کد دیدگاه : 1015790

  سلام خسته نباشید ببخشید امروز روز تحویل مدارک بوده که من متوجه نشدم آیا میشه بعد از تعطیلات مدارک تحویل داد یا دیگه قبول نمیکنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : تنها

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 25 آذر 95

  ساعت ارسال : 01:50

  کد دیدگاه : 1015772

  سلام سایت دانشگامون یکی از مدارکو زده پرینت فرم ثبت نام درسازمان سنجش که من گمش کردم چطوری دوباره باید بگیرمش؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امید

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 24 آذر 95

  ساعت ارسال : 23:54

  کد دیدگاه : 1015685

  کسی از دوستان پرستاری تهران بهشتی مجاز شده ؟ تحویل مدارک زمانش کی هست؟ تو سایتش هیچی نزده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : یکشنبه 28 آذر 95

   ساعت ارسال : 21:56

   کد دیدگاه : 1019518

   سلام وقت بخیر علمداری هستم ، پرستاری شهید بهشتی قبول شدم ولی هیچ جایی ندیدم زمان تحویل مدارک رو نوشته باشند ، خواهشمندم کمک کنید بگویید کی زمان تحویل مدارک هست ؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 24 آذر 95

  ساعت ارسال : 18:41

  کد دیدگاه : 1015279

  سلام ببخشید روزی که تو سایت برای مدارک اعلام شده گزینش هم همون روز انجام میشه یا یه روز دیگه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 24 آذر 95

   ساعت ارسال : 20:10

   کد دیدگاه : 1015423

   این مورد قابل پیش بینی نیست. معمولاً خیر ولی سابقه همزمانی هم بوده. بستگی به برنامه ریزی خودشان دارد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 24 آذر 95

   ساعت ارسال : 20:20

   کد دیدگاه : 1015432

   ببخشید از کجا میتونیم بپرسیم که روز تحویل مدارک مصاحبه گزینشی هم میکنند یا نه؟ مثلا علوم پزشکی جواب میده یا نه ،ببخشید شما از روی تعداد نفراتی که برای ارایه مدرک تو یه روز اعلام کردید نمیتونید حدس بزنید که گرینش هم همون روز یا نه؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تنها

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 24 آذر 95

  ساعت ارسال : 15:56

  کد دیدگاه : 1015108

  سلام اینکه مینویسه شماباتوجه سهمیه استخدامی نمره کل نهایی وسهمیه های قانونی(ایثارگران.معلولین)درشغل محل انتخابی اصلی برای شرکت درسایر مراحل جذب واستخدام معرفی شده اید.یعنی چی؟؟؟؟؟؟ادمین تروخدا جواب بده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 24 آذر 95

   ساعت ارسال : 16:36

   کد دیدگاه : 1015145

   یعنی قبول شده اید.
   عرض تبریک

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اکرم

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 24 آذر 95

  ساعت ارسال : 00:12

  کد دیدگاه : 1014501

  سلام لطفا بگید در انتخاب اصلی در اولویت قرار نگرفته اید یعنی چه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 24 آذر 95

   ساعت ارسال : 00:51

   کد دیدگاه : 1014520

   یعنی قبول نشده اید متاسفانه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه

  تاریخ ارسال : سه شنبه 23 آذر 95

  ساعت ارسال : 15:12

  کد دیدگاه : 1013895

  بخدا ظلم شد نیروهای قراردادی تو الویت بودن.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : دوشنبه 22 آذر 95

  ساعت ارسال : 23:36

  کد دیدگاه : 1013242

  سلام ماما که قبول شده چ 😮 یکار کنه کجا بره یکی بگه ادمین عزیز شما جواب دادید تو سایت برم من تو سایت هیچی ندیدم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : دوشنبه 22 آذر 95

   ساعت ارسال : 23:54

   کد دیدگاه : 1013267

   دراطلاعیه لینک سایتهای علوم پزشکی داده شده. باید با مراجعه به سایت مربوطه پیگیر اطلاعیه تحویل مدارک باشید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...