اطلاعات بیشتر

شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه استخدامی آموزش و پرورش بوشهر اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر – 20 اردیبهشت 96

آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد؛ ابلاغ دستورالعمل جذب سرباز معلمان در سال جدید

دستورالعمل جذب و بكارگیری سرباز معلمان در سال 96 از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر؛ عبداناصر غلامی معاون پژوهش،برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اعلام این خبر افزود: بر اساس بخشنامه یادشده افراد واجد شرایط باید فارغ التحصیل در مقطع فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس بوده و تاریخ اعزام آنها اول تیرماه و اول شهریور ماه 96 باشد.
معاون پژوهش،برنامه ریزی و نیروی انسانی ادامه داد: ‌ افراد فوق الذكر در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش و در مدت خدمت خود به عنوان سرباز معلم جذب ‌شده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به امور اداری آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق مربوطه مراجعه كنند.
وی گفت: در جذب و بكارگیری افراد ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس باید رعایت شود.
عبدالناصر غلامی تصریح کرد: از مشمولین واجد شرایط دارای شرایط برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت كه تاریخ اعزام ‌آنها تیر و شهریور 96 است ثبت‌نام صورت گرفته و اولویت بکارگیری سرباز معلم در فعالیتهای آموزشی مدارس روستایی و دور افتاده دوره ابتدایی و دروس فنی هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش و بر حسب نیاز می باشد.
وی اضافه کرد: بر این اساس فهرست مدارك داوطلبان حائز شرایط و امتیاز لازم بلافاصله در اختیار هسته گزینش استان قرار گرفته و هماهنگی لازم در خصوص دریافت نظر نهایی در زمان مناسب انجام خواهد شد.
غلامی با عنوان این که مدت خدمت معلمان وظیفه 24 ماه تمام (از تاریخ 96/04/01 تا 98/04/01) می باشد،گفت: پذیرفته شدگان، پس از پایان دوره آموزش نظامی به مدت یک ماه در دوره آموزش روش های تدریس شرکت خواهند نمود.
وی افزود: براساس بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به استان‌ها ، داوطلبان باید در هنگام ثبت‌نام فرم تعهدنامه رعایت شئونات شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت و همچنین فرم پرسشنامه اطلاعات فردی گزینش را نیز تكمیل و پس از الصاق یك قطعه عكس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه تحویل مسئول ثبت‌نام كنند كه این فرم‌ها پس از فهرست‌برداری به هسته گزینش استان تحویل خواهد شد.
این مقام مسؤول با بیان اینکه داوطلبان باید از سلامت كامل جسمی و روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند كه به تأیید اداره كل آموزش و پرورش استان برسد تاکید کرد: برنامه وزارت آموزش و پرورش انتخاب مشمولینی است كه كسری خدمت ندارند و بایستی در این خصوص از متقاضیان تعهد گرفته شود. متقاضیان در صورت كتمان كسر خدمت و سپس درخواست استفاده از آن در طول سال تحصیلی ملزم به جبران خسارات مادی ناشی از «خروج قبل از پایان سال تحصیلی»‌ و «هزینه دوره آموزشی بدو خدمت و دوره آموزش نظامی»‌ هستند.
وی خاطرنشان کرد: ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف غیرمجاز است و انجام خدمت ضرورت در آموزش و پرورش هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی‌كند.


خبر 20 اردیبهشت 96: بخشنامه جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر

در اجرای بخشنامه شماره 2/710 مورخ 18/02/1396 معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت متبوع ، سهمیه معلمان وظیفه آن شهرستان/ منطقه به شرح ذیل اعلام می گردد. شایسته است بر حسن اجرای بخشنامه مذکور نظارت نموده و نسبت به ثبت نام متقاضیان دارای شرایط براساس سهمیه تخصیص یافته در جدول ذیل اقدام نمایید. تصویر بخشنامه یاد شده، جدول مشخصات پذیرفته شدگان، فرم تعهد، فرم امتیاز بندی و فرم مصاحبه نیز جهت استفاده­ی بهینه پیوست می باشد. همکاران محترم نسبت به اجرای نکات ذیل دقت لازم را داشته باشند :

1. نیروهای پذیرفته شده از سلامت کامل جسمی و روحی برخوردار باشند .

2. مدت خدمت معلمان وظیفه 24 ماه تمام (از تاریخ 01/04/1396 تا 01/04/1398) می باشد .

3. نیروهایی جذب شوند که کسری خدمت نداشته باشند. (اخذ تعهد از متقاضیان)

4. اولویت بکارگیری سرباز معلم در فعالیتهای آموزشی مدارس روستایی و دور افتاده دوره ابتدایی و دروس فنی هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش و بر حسب نیاز می باشد.

تبصره 1: در صورت کمبود نیروی موظف در برخی از رشته های تدریس، بکارگیری معلم وظیفه دارای مدرک تحصیلی مرتبط بلامانع است.

تبصره 2: رعایت سهمیه درگروه های (الف ، ب و ج) در جذب معلمان وظیفه الزامی بوده و امکان جا به جایی وجود ندارد.

تبصره 3: پذیرفته شدگان گروه (الف) جهت جبران کمبود دوره فنی و کاردانش و گروه (ب) حسب نیاز در دوره متوسطه و یا ابتدایی و گروه (ج) در دوره ابتدایی بکارگیری شوند.

تبصره 4: جذب سرباز معلم در رشته های غیر مرتبط ممنوع است.

تبصره 5: بکارگیری معلم وظیفه در پست های اداری (ادارات و مدارس) به هیچ عنوان مجاز نخواهد بود.

5. پس از پایان دوره آموزش نظامی پذیرفته شدگان به مدت یک ماه در دوره آموزش روش های تدریس شرکت خواهند نمود.

6. فرم اطلاعات فردی مربوط به گزینش به طور کامل و خوانا تکمیل گردد.

7. فرم امتیازبندی متقاضیان در آن شهرستان / منطقه بایگانی شده و در صورت اعتراض مورد استفاده قرار گیرد .

8. مصاحبه­ای از طرف اداره شهرستان / منطقه (باحضور معاون آموزشی، نماینده گزینش، مسؤول بازرسی و حراست) براساس نمون برگ پیوستی، از داوطلبان انجام شده و به همراه دو نسخه پرونده تا تاریخ 27/02/96 به این اداره کل ارسال گردد.

9. به دلیل محدود بودن سهمیه از پذیرش افراد بیش از سهمیه اختصاصی خودداری شود .

10. مسؤولیت جذب و سازماندهی نیروهای سرباز معلم مطابق بخشنامه برعهده مدیر/رییس محترم آن شهرستان/منطقه خواهد بود .

مدارک مورد نیاز:

1) تصویر تمام صفحات شناسنامه 2) تصویر کارت ملی 3) تصویر مدرک تحصیلی 4) فرم اطلاعات فردی 5) برگ اعزام به خدمت (تیر یا شهریور 1396) 6) عکس 4*3 سه قطعهاگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محمدراهرو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:16

  کد دیدگاه : 1209872

  باعرض سلام وادب خاص به کلیه محترمین ارجمند
  ببخشید من خوزستانی هستم ومدرک فوق دیپلم عمران دارم میخوام بیام بوشهر درخواست کنم میشه ممنون میشم تو روستا دور ازشهر زندگی میکنم به امید خدمتی کنم برای وطنم وجای استخدام بشم یاحق ممنون میشم جوابم بدین?

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...