اطلاعات بیشتر

شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه استخدامی آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی- 20 اردیبهشت 96

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی برای سال تحصیلی آینده سرباز معلم جذب می کند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی ؛ عباس لامعی صبح امروز با بیان این خبر اظهار کرد: ثبت نام متقاضیان از تاریخ 21 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا 28 اردیبهشت ماه صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار انجام می پذیرد .

وی، با بیان این که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند، تصریح کرد: ثبت نام برای فارغ التحصیلان دارای مدرك تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس صورت می پذیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به غیر قابل قبول بودن مدارك تحصیلی معادل، ابراز داشت: اصل برگه سبز اعزام صرفاً از اول تیر ماه و اول شهریور ماه سال جاری بدون غیبت ممهور به مهر واكسیناسیون در زمان ثبت نام الزامی است .

وی اضافه کرد: اگر مشمول قبلاً درخواست معافیت پزشكی و یا تحصیلی كرده باشد سازمان وظیفه عمومی اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلم كنار گذاشته می شود . لازم است این افراد در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام نمایند .

لامعی با بیان این که امریه آموزش و پرورش شامل كسرخدمت نخواهد شد و مدت خدمت دو سال كامل می باشد، ابراز داشت: همچنین پس از پذیرش امكان ترخیص جهت ادامه تحصیل وجود ندارد . و درخصوص موارد ذكر شده تعهد محضری گرفته می شود.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی با تأکید بر این موضوع که ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت غیرمجاز می باشد و انجام خدمت ضرورت هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی كند، ادامه داد: ثبت نام به معنای پذیرفته شدن نیست و پذیرش نهایی بعد از انجام مصاحبه ، گزینش و كسب امتیاز لازم مشخص شده و اعلام نتیجه نهایی از طریق سامانه مذكور قابل مشاهده خواهد بود.

وی با اشاره به اعزام پذیرفته شدگان به مراكز آموزشی نظامی در اول تیرماه سال جاری، تأکید کرد: مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد .لذا پیشنهاد می شود داوطلبان متقاضی در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نموده و ثبت اطلاعات خود را به روزهای آخر موکول ننماینداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...