جذب هیات علمی جوان در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی

اطلاعات بیشتر

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از جذب هیات علمی جدید با رزومه قوی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و واحد مشهد خبر داد.

جهت مشاهده اخبار جذب هیات علمی اینجا کلیک کنید


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، عباس شیخ الاسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در آیین تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ضمن خیر مقدم و تبریک روز استاد ، یاد و خاطره معلمین بزرگ انقلاب استاد شهید مطهری و استاد شهید بهشتی را گرامی داشت و گفت: تلاش فکری این معلمین بزرگ انقلاب تحت زعامت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بود که توانستند با بیمه کردن کشور،  امنیت را برای کشور به ارمغان آورند.
وی عزت و امنیت کشور را مرهون خون شهدا دانست و افزود: امروز باید به پاس این آرامش و آسایش که شهدا برای ما فراهم کرده اند با  کمک هم در جهت تحقق شعار سال که اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است ، بکوشیم.
شیخ الاسلامی از تلاش‌ها و کوشش های همسران اساتید در فراهم کردن محیط  امن و آرام خانه جهت  کار علمی اساتید در دانشگاه نیز تشکر و قدردانی کرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در ادامه با ارائه گزارشی به بیان برخی از سیاست های کلی دانشگاه درطول برنامه ششم پرداخت و گفت: اکنون واحد مشهد دارای حدود ۲۹ هزار دانشجو است که این تعداد به ۳۵ هزار دانشجو در سال ۱۴۰۰ افزایش خواهد یافت.
وی افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی و رشد نسبت استاد به دانشجو را از برنامه های مهم دانشگاه بیان کرد و افزود: اکنون تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی ۳۰ درصد است که این رقم به ۷۰ درصد افزایش می یابد.
شیخ الاسلامی با اشاره به اینکه واحد مشهد رتبه دوم پ‍ژوهش کشور را دارا است، تاکید کرد: با رشد فعالیت‌های علمی پژوهشی درصدد کسب رتبه یک پژوهش کشور هستیم.
وی چابک سازی سازمانی و تفویض اختیار به دانشکده های دانشگاه را از سیاست های مهم دانشگاه دانست و گفت: با اختصاص بودجه به هر دانشکده تمامی امور دانشجویان در دانشکده انجام می گیرد و  دیگر نیازی به مراجعه دانشجو به سازمان مرکزی نیست.
شیخ الاسلامی  از جذب هیات علمی جدید با رزومه قوی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و واحد مشهد خبر داد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه  اکنون واحد مشهد ساختمان استیجاری ندارد ، از احداث ساختمانی در مجتمع آموزشی خبر داد و گفت: این ساختمان در پنج طبقه و ۶۰ کلاس و سالن جلسات دفاع پیش بینی شده است که کمک شایانی به  برگزاری کلاس‌ها می کند.
در این مراسم که در مجتمع کوه سر مشهد برگزار شد از ۵۰ تن از اساتید نمونه علمی آموزشی و علمی فرهنگی این دانشگاه با اهدای لوح، تقدیر بعمل آمد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...